Uitslagenlijst 23e Dorpsloop

De Lutte - Zaterdag 15 juli 2006

M, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Spin
Denekamp
9:23
2
Brian Amersfoort
Enschede
9:30
3
Lennart Jansink
Oldenzaal
9:33
4
Michiel Gerritsen
Rijssen
9:39
5
Arne te Nijenhuis
Borne
9:42
6
Daniel Beernink
De Lutte
9:57
7
Jordy van Langen
De Lutte
10:20
8
Joris Hermsen
Oldenzaal
10:22
9
Julius Jansink
Oldenzaal
10:23
10
Ralph Benneker
De Lutte
10:25
11
Jorre Engbers
Oldenzaal
10:32
12
Thomas uit het Broek
De Lutte
10:38
13
Cas van der Woning
Denekamp
11:05
14
Stef Pross
De Lutte
11:10
15
Kyle Millard
Bad Bentheim (GER)
11:11
16
Nick Engelbertink
De Lutte
11:21
17
Jip Kemna
Oldenzaal
11:37
18
Kjeld Harperink
Tubbergen
11:38
19
Max van der Woning
Denekamp
11:40
20
Bram Nijhuis
De Lutte
11:45
21
Hidde Bosch
De Lutte
11:51
22
Rick Kuipers
De Lutte
11:54
23
Frank Elderink
De Lutte
11:55
24
Christiaan Doos
Oldenzaal
11:55
25
Bart Rosink
De Lutte
12:01
26
Rick Horsthuis
De Lutte
12:04
27
Werner Hunder
De Lutte
12:05
28
Ruben Ensing
Zoetermeer
12:07
29
Kani Agdulla Ismail
De Lutte
12:11
30
Niels Buyvoets
De Lutte
12:12
31
Luuk Morsink
De Lutte
12:13
32
Wessel Bijsterbosch
Oldenzaal
12:17
33
Niek Gilbers
De Lutte
12:28
34
Kaitoh Gbekie
Enschede
12:32
35
Jori Oude Elferink
De Lutte
12:37
36
Rico Kraayvanger
Gildehuis
12:42
37
Job Nijhuis
De Lutte
12:44
38
Lars Roord
De Lutte
12:44
39
Dirk Welhuis
De Lutte
13:01
40
Enrico Pisano
Deurningen
13:05
41
Chiron Pisano
Deurningen
13:19
42
Marco Withag
De Lutte
13:27
43
Stijn Koertshuis
De Lutte
13:44
44
Kirubel Spit
Oldenzaal
13:45
45
Mart Koertshuis
De Lutte
13:48
46
Dieuwer Keunen
Singapore
13:50
47
Robin Grunenberg
Recklinghausen
14:01
48
Luuk Eidhof
De Lutte
14:26
49
Jelle Alberink
De Lutte
14:33
50
Thijs Kempers
De Lutte
14:39
51
Jochem Benterd
De Lutte
14:46
52
Rik Heijdens
Beuningen
15:11
53
Bas van Benthem
Oldenzaal
15:26
54
Remco Moelard
Almelo
16:10
V, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karlijn Oude Bennink
Oldenzaal
9:57
2
Daphne Everhard
Enschede
10:23
3
Pam Scholten
De Lutte
10:29
4
Laura Moelard
Almelo
10:47
5
Karlijn Hassink
Noord-Deurningen
10:47
6
Nicole Elderink
De Lutte
10:58
7
Feline Klamer
Denekamp
11:05
8
Jenny Husemann
Nordhorn
11:21
9
Maaike Tonis
De Lutte
11:33
10
Dagmar Kleise
Vriezenveen
11:51
11
Marleen Braakhuis
Tubbergen
11:55
12
Danier Haarman
Oldenzaal
12:02
13
Laurien te Nijenhuis
Borne
12:03
14
Eline Asbroek
Oldenzaal
12:03
15
Lisa Schuurs
Enschede
12:04
16
Stefanie v.d. Walle
De Lutte
12:09
17
Stefanie Morsink
De Lutte
12:12
18
Loes Schasfoort
De Lutte
12:22
19
Aimee Pisano
Deurningen
12:26
20
Richelle Venneman
Enschede
12:31
21
Ardine Bosma
Aadorp
12:32
22
Anne Wargers
De Lutte
12:53
23
Marije Elderink
De Lutte
12:54
24
Linda Tijans
De Lutte
13:01
25
Daniek Vaneker
De Lutte
13:03
26
Mabel Dibbets
Enschede
13:06
27
Rielle Visschedijk
De Lutte
13:11
28
Kim ter Brake
De Lutte
13:12
29
Femke Oude Egbrink
De Lutte
13:12
30
Jorike Bosma
Aadorp
13:13
31
Gabriella Vrijkorte
De Lutte
13:19
32
Ruby Mombarg
De Lutte
13:46
33
Jaidy Tanck
Enschede
13:51
34
Michal Smalbrogge
Rijssen
13:57
35
Mees Nijhuis
De Lutte
14:00
36
Laura Beernink
De Lutte
14:03
37
Aniek Weda
De Lutte
14:14
38
Lisa Mombarg
De Lutte
14:16
39
Saskia van Benthem
Oldenzaal
14:21
40
Jorieke Bodde
De Lutte
15:18
41
Janneke Kemna
Oldenzaal
15:20
42
Natascha Fadda
Bad Bentheim (GER)
15:31
43
Devry Strijkveen
De Lutte
15:32
44
Rabef Grunenberg
Recklinghausen
15:36
45
Ran Pol
De Lutte
15:40
46
Margot olde Nordkamp
De Lutte
15:56
47
Marleen Leferink
De Lutte
16:05
48
Iris Hunder
De Lutte
16:08
49
Annemarie Kahl
Borgholzhausen
16:12
50
Aafke Oude Egbrink
De Lutte
16:51
51
Carmen Reinink
De Lutte
17:07
52
Niecoi Heijdens
De Lutte
17:09
M SEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Withag
Enschede
16:22
2
Gerben Franke
Borne
16:38
3
Caimin Stevens
Enschede
16:56
4
Harald Derks
Denekamp
16:56
5
Mark oude Bennink
Oldenzaal
17:37
6
Marijn de Jonge
Vroomshoop
17:37
7
Kevin Schaap
Enschede
17:39
8
Pieter Kleerebezem
Borne
17:42
9
Ton Fiselier
Oldenzaal
17:48
10
Jan Vermeulen
Rotterdam
17:56
11
Mitchel Bakker
Rijssen
18:07
12
Rick Ikink
Reutum
18:23
13
Jens Sterthaus
Rheine
18:33
14
Stefan Filart
Borne
18:40
15
William Tijhof
Wierden
18:56
16
Sjoerd Geissler
Losser
19:09
17
Marten Steenhuisen
Enschede
19:14
18
Maik Voppen
Denekamp
19:15
19
Rick Bouwhuis
Overinkel
19:16
20
Erik Journee
Denekamp
19:19
21
Armando Kleise
Vrienzenveen
19:25
22
Tom Tuchter
Haaksbergen
19:28
23
Remko Siers
Oldenzaal
19:39
24
Robbert Temming
Aalten
19:55
25
Eddie Vaanholt
Enschede
19:56
26
Simon van den Enden
Utrecht
20:00
27
Gerald Veldhuis
Haaksbergen
20:02
28
Hans Gerritsen
Enschede
20:03
29
Kay Eismann
Stadtlohn (GER)
20:06
30
Marco Vinke
Enschede
20:11
31
Dennis Leeftink
Markelo
20:13
32
Robbin Schulenburg
Rijssen
20:19
33
Gertjan Smalbrugge
Rijssen
20:25
34
Peter Winters
Borne
20:28
35
Ruud Hawkel
Enschede
20:31
36
Matthijs Snijder
Oldenzaal
20:37
37
Sven Epping
Stadtlohn
20:39
38
Marcel van Wilde
Enschede
20:46
39
Nico Benneker
Oldenzaal
21:01
40
Harrie Jasper
Sibculo
21:03
41
Ronald Bosch
De Lutte
21:06
42
Wilbert Grooters
Wageningen
21:23
43
Niek Buijvoets
Oldenzaal
21:27
44
Thijs Notkamp
De Lutte
21:31
45
Martin ten Bos
Enschede
21:32
46
Jelle Keuper
Oldenzaal
21:34
47
Luc van Langen
Denekamp
21:36
48
Hendry Snijder
Westerhaar
21:44
49
Tim Giesholdt
Rheine
21:46
50
Jeroen Borggreve
Hengelo Ov
21:48
51
Stan Schuurs
Enschede
22:00
52
Tijs Wiefferink
De Lutte
22:01
53
Marco Hoendervangers
Hengelo
22:23
54
Harold Adding
Glanerbrug
22:40
55
Niels uit het Broek
Weerselo
22:42
56
Harmen Vaneker
Losser
22:52
57
Rik Rekers
Losser
22:53
58
Sander Wiefferink
De Lutte
22:55
59
Jasper Voortman
Rijssen
23:00
60
Wilhelm Wiedau
Nordkirchen
23:28
61
Vincent Tijink
Reutum
23:33
62
Jordi Boer
Enschede
23:49
63
Sander Kalvenhaar
Rijssen
23:54
64
Michiel Trouw
Hengelo
24:14
65
Jurriën Lensen
Losser
24:21
66
Kris Engbers
Hengelo
24:35
67
Haico ten Lohuis
Deurningen
24:36
68
Marten Carol
Hengelo Ov
24:42
69
Joris van Rheden
Enschede
24:46
70
Jord Velthuis
Oldenzaal
24:48
71
Jochem oude Booyink
Deurningen
24:50
72
Daan Vaneker
Losser
25:20
73
Bram Nijhuis
Oldenzaal
25:24
74
Harald Beernink
De Lutte
25:36
75
Rick van Langen
De Lutte
25:38
76
Raymond Bruins
Hengelo Ov
25:54
77
Frank Benneker
Heerlen
26:06
78
Johan Voorhorst
Apeldoorn
26:37
79
Iwan Geertsma
Oldenzaal
26:47
80
Patrick Wilke
Oldenzaal
27:08
81
Robert Grote Beverborg
De Lutte
29:21
82
Hans Ruiterkamp
Enschede
30:33
83
Ruben Sluyters
Enschede
30:41
84
Alkim Ozturk
Oldenzaal
30:49
85
Raoul Severin
Oldenzaal
30:50
M 40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fred Sluys
Wierden
16:43
2
Marcel Klamer
Denekamp
17:04
3
Gerrit-Jan Tichelaar
Oldebroek
17:43
4
Hans Engbers
Oldenzaal
17:51
5
Ben Platier
Oldenzaal
18:05
6
Paul Bosch
Oldenzaal
18:10
7
Jan Groot
Hardenberg
18:17
8
Riekus Lensen
Losser
18:28
9
Huub van Langen
Oldenzaal
18:37
10
Hilko Doesburg
Rekken
18:46
11
Peter Hulsmeijers
Oldenzaal
18:58
12
Jos Bosma
Aadorp
19:07
13
Gerard Veldscholten
Denekamp
19:57
14
Alwie Molenbroek
Deurningen
20:10
15
Jeroen Paalman
Hengelo
20:17
16
Juergen Brueggemann
Bad Bentheim
20:34
17
Paul van der Vegt
Enschede
20:47
18
Richard uit het Broek
De Lutte
21:08
19
Maurice Tijink
Nordhorn
21:18
20
Jan Grobben
Hengelo
21:24
21
Wim Voorhuis
Almelo
21:43
22
John Roring
Enschede
21:50
23
Martin Punt
De Lutte
21:51
24
Bernard Lammers
Nordkirchen
21:55
25
Jos Stopel
Almelo
21:57
26
Erich Borgmann
Steinfurt (GER)
22:07
27
Appie Reitsma
Enschede
22:18
28
Benno Benneker
Oldenzaal
22:20
29
Eric Joustra
Losser
22:22
30
Frans Heering
Enter
22:25
31
Nico Haarman
De Lutte
22:26
32
Eric Koertshuis
Oldenzaal
22:28
33
Harry uit het Broek
Weerselo
22:43
34
Ron Achterberg
Glanerbrug
22:55
35
Martin Amersfoort
Enschede
23:13
36
Wim Grooters
Wageningen
23:20
37
Ralf Mitschke
Nordkirchen
23:22
38
Johan Pluimers
Enter
23:27
39
Rene Heerink
Losser
23:29
40
Willem-Jan Tanck
Enschede
23:39
41
Marcel van den Boogaar
Enschede
23:49
42
Tonny Morsink
De Lutte
24:11
43
Nico Harperink
Tubbergen
24:40
44
Hans Hagedoorn
Hengelo Ov
25:28
45
Charles Haarman
De Lutte
25:36
46
Gerard Borggreve
Hengelo Ov
25:37
47
Marcel Gelhever
Oldenzaal
25:59
48
Dick Hulsman
Almelo
26:03
49
Mario Gelhever
Hengelo
26:19
50
Jan Nijboer
Enschede
26:37
51
Jan van Lanen
Borne
27:27
52
Wilfried Schulte
Wierden
27:29
53
Martin Gosenshuis
Hengelo Ov
27:33
54
Jan Arends
Denekamp
27:36
55
Joost Jansma
Enschede
27:40
56
Vincent Nijhuis
De Lutte
28:05
57
Wim Lasonder
Oldenzaal
28:53
58
Henk Telgenkamp
Oldenzaal
29:11
59
Henk Engelage
Hoogeveen
29:19
M 50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Ramerman
Borne
18:04
2
Josef Hagemann
Nordkirchen
18:14
3
Alfred Atta
Oldenzaal
18:33
4
Ralph Willman
Drotmund
19:01
5
Gerard Vrooijink
De Lutte
19:12
6
Dirk Wigmans
Vaassen
19:17
7
Johny Röwer
Enschede
19:19
8
Josef Grond
Nordwald
19:31
9
Dick Nijland
Rijssen
19:55
10
Hans Poel
Enschede
20:04
11
Eddy van Essen
Hengelo Ov
20:27
12
John Hampsink
Oldenzaal
20:29
13
Henk van den Hengel
Enschede
21:04
14
Bennie Visschedijk
De Lutte
21:25
15
Heinrich Enbers
Schuttdorf
21:36
16
Jan Mulder
Hengelo
22:37
17
Hans Nijkamp
Enschede
22:38
18
Fons Tiehatten
Enschede
22:50
19
Paul Boer
Enschede
23:06
20
Jorg-Peter Teuber
Dortmund
23:24
21
Peter van Doevgren
Den Haag
23:41
22
Gerard Oude Lansink
Enschede
23:57
23
Theo Sanders
Losser
24:07
24
Gerard Sand
Harbrinkhoek
24:22
25
Bennie ten Berge
Enter
24:39
26
Jos Oosting
Almelo
25:24
27
Alois Spit
Oldenzaal
25:31
28
Jan Roelofs
Oldenzaal
25:41
29
Udo Beermann
Nordhorn
26:13
30
Nico Mensink
Oldenzaal
26:30
31
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
27:00
32
André Kok
Beuningen
27:26
33
Klaus Marrek
Rheine
27:56
34
Paul Vaneker
Losser
28:01
35
Sigfried Martina
Borne
28:54
36
Johan Douwenga
Enschede
29:07
37
Herman Holterman
Hengelo Ov
29:24
38
Martien Kuipers
Enschede
29:28
39
Marcel Fiselier
Oldenzaal
29:37
40
Jos Schnieder
Goor
29:48
41
Jan de Wit
Apeldoorn
33:49
M 60, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Nijhuis
Enschede
23:52
2
Hans Lenderink
Enschede
24:01
3
Werner Beck
Rheine
24:30
4
Johan Kuilder
Almelo
24:39
5
Ron Odendaal
Amsterdam Zuidoost
24:49
6
Martie Meester
enschede
24:53
7
Nico Bos
Losser
26:12
8
Jan Frankot
Hengelo Ov
26:29
9
Bernd Steinbock
Bad Bentheim (GER)
27:05
10
Manfred Langhammer
Bad Benthei (GER)
28:15
11
Lothar Rosenski
Gildehaus
28:51
12
Henk van Ek
Enschede
28:56
13
Ben Wessels
hengelo
29:35
14
Jan Meulenkamp
Oldenzaal
29:38
15
Ad Festen
Gronau
29:51
16
Gerard Wolterink
Hellendoorn
29:59
17
Roelof Friskes
Enschede
30:42
18
Martin Mol
Maarssen
30:53
V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Prigge
Borne
17:07
2
Ilse Pol
Twello
17:53
3
Tessa Pross
De Lutte
18:21
4
Rachel Klamer
Denekamp
18:24
5
Esther van Heerde
Hengelo
19:15
6
Mieke Eppink
Rotterdam
19:29
7
Claudia Grundel
Oldenzaal
20:15
8
Ilona Leurink-Morsink
De Lutte
20:35
9
Ria Roosink
Rijssen
20:57
10
Anna Eismann
Stadtlohn (GER)
21:25
11
Sabine Seiger
Oldenzaal
21:46
12
Sandra oude Veldhuis
oldenzaal
22:00
13
Alison de Rooy
Hengelo
22:02
14
Jaqueline Holsbeek
Denekamp
22:27
15
Hanneke Thijert
Denekamp
22:52
16
Betsy Seiger
Oldenzaal
23:06
17
Wendy Wegdam-OldeBenne
Oldenzaal
23:13
18
Zerline de Boer
Eibergen
23:15
19
Margo Heerink
Losser
23:28
20
Anny Vaneker-Booijink
Losser
23:36
21
Sacha Punt
De Lutte
23:41
22
Sabine Spoler
Bornerbroek
23:48
23
Anita Vetketel
Zenderen
23:50
24
Alien Kruize
Enschede
23:57
25
Daphne Buijvoets
Oldenzaal
24:23
26
Edith Mulder
Oldenzaal
24:23
27
Anouk Heemstra
De Lutte
24:24
28
Marijke Wiedemeijer
Hengelo Ov
24:25
29
Gerrie Broeders
Lonneker
24:33
30
Karen Sissingh
Hengelo
24:53
31
Vera Tuchter
Haaksbergen
24:59
32
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
25:02
33
Katrien Wessel
Beuningen
25:22
34
Bernadet Hottenhuis
Saasveld
25:45
35
Evelien Rademaker
Losser
25:55
36
Renate Pietersma-Koop
Ede
25:59
37
Angele ten Berge
Losser
26:03
38
Linda Oosting
Almelo
26:08
39
Petra Egbers
Gildehaus
26:14
40
Anneke Sleper
Hengelo
26:20
41
Marita Pisano-Lubbers
Deurningen
26:23
42
Bernadette Nijenhuis
Deurningen
26:23
43
Femke Bos
Almelo
26:24
44
Michelle Otto
Rijssen
26:26
45
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
26:34
46
Karin Schuurs
Enschede
26:40
47
Patty Groener
De Lutte
26:42
48
Jannie Lubberts
Borne
26:48
49
Mariette Mensink
Oldenzaal
26:59
50
Marike Hagedoorn
Hengelo Ov
27:02
51
Jacqueline Wiefferink
De Lutte
27:07
52
Jolande Caunter
Oldenzaal
27:11
53
Pien Nijhuis
De Lutte
27:11
54
Gertrud Rosenski
Gildehaus
27:13
55
Alice Wiefferink
Denekamp
27:13
56
Gerda Koedijk
Deurningen
27:14
57
Henriëtte Olthof
Borne
27:17
58
Sabine Nijhuis
Oldenzaal
27:27
59
Annie ten Berge
Enter
27:30
60
Karin van de Vegte
Geesteren
27:38
61
Susan Steinmeijer
Oldenzaal
27:41
62
Merel Kok
Beuningen
27:42
63
Ellen Eeuwijk
Delden
27:47
64
Anja van der Ster
Oldenzaal
28:10
65
Jolanda Roescher
Hengelo Ov
28:12
66
Inge ten Veldhuis
Oldenzaal
28:12
67
Renate Jansen
Oldenzaal
28:13
68
Ellie Bijen
Oldenzaal
28:21
69
Yvonne Geusendam
Hengelo Ov
28:21
70
Carolien Alberink
De Lutte
28:30
71
Diny oude Booyink
Deurningen
28:39
72
Henriët Bruggink
Deurningen
28:46
73
Friederike Sauberlich
Borgholzhausen
28:47
74
Karin Jansen
Hengelo Ov
29:01
75
K Koppelman
Oldenzaal
29:09
76
Sanne Visschedijk
De Lutte
29:15
77
Ria IJland
Borne
29:16
78
Monique Schasfoort
De Lutte
29:16
79
Karin de Vries
Hoogeveen
29:16
80
Millie Frankot
Hengelo Ov
29:20
81
Monique Leushuis
Hengelo Ov
29:21
82
Pauline Bulter
De Lutte
29:25
83
Monique van Benthem
Oldenzaal
29:26
84
Ria Groothuys
Delden
29:28
85
Ria Beernink
De Lutte
29:32
86
Ineke van Kampen
Enschede
29:38
87
Jeanet Wijnberg
Deurningen
29:54
88
Sabine Aveskamp
Deurningen
30:02
89
Suze Beusink
Oldenzaal
30:07
90
Bernadette Betting
30:07
91
Anoek Friskes
Zutphen
30:13
92
Manon Friskes
Zutphen
30:31
93
Brigitte van San
Belgie
30:42
94
Anda Lohuis
Rijssen
30:44
95
Anja Poos
Oldenzaal
30:47
96
Alice Westerik
De Lutte
30:50
97
Angelique Wolters
Oldenzaal
30:52
98
Anouk Schnieder
Goor
30:53
99
Laura Meenhuis
Hengelo
31:15
100
Dunja Mengelkamp
Nordkirchen
31:51
101
Simone Hansté
Geesteren Ov
32:18
102
Debbie Schnieder
Oldenzaal
32:19
103
Miranda Schulte
Wierden
32:20
104
Judith Nachtegaal
Enschede
32:58
105
Tatjana Fadda
Bad Bentheim (GER)
33:07
106
Monique Veenstra
Enschede
33:09
M SEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Ngolepus
Kenia
31:06
2
Samson Chebii
Kenia
31:09
3
Charles Soza
Zimbabwe
31:19
4
Point Chaza
Zimbabwe
32:15
5
Bjorn Geerdink
MPM
32:28
6
Robert Steinmeijer
LAAC
33:05
7
Eric Borg
MPM
33:09
8
Gerold Hartger
Neuenhaus (GER)
33:21
9
Sam Landman
Marathon Pim Mulier
33:28
10
Harm Jan Martens
HAC Hoogeveen
33:32
11
Andre oude Elferink
Dionysos
33:38
12
Karl de Raeymaecker
Belgie
33:58
13
Edwin Veenstra
MPM
34:03
14
Jos Verdaasdonk
Raalte
34:08
15
Ronald Derksen
Beekbergen
35:13
16
Jorg Amt
Bad Bentheim
35:22
17
Casper Koelma
Hengelo
35:38
18
Detmar Roessink
TION
36:17
19
Markus Götz
Nordhorn (GER)
36:50
20
Gerben Schreurs
Winterswijk
37:10
21
Lars Duistermaat
Winterswijk
37:36
22
Remy van der Beek
Enschede
37:38
23
Leon ten Elshof
Winterswijk
37:52
24
Michel Mulder
LAAC Twente
38:04
25
Daniel Klein-Rot
Marathon Pim Mulier
38:24
26
Lars Smit
Vriezenveen
38:25
27
Willem Schreurs
Winterswijk
38:34
28
Bert Leusink
Oldenzaal
38:40
29
Jeroen Loskamp
Iphitos
38:41
30
Peter de Schipper
Utrecht
38:43
31
Wouter de Schipper
Beekbergen
39:09
32
Jarno Broeze
Hengelo
39:19
33
Nick Kamers
Eibergen
40:50
34
Raymond Bruns
Ootmarsum
41:10
35
Leon ter Huerne
Losser
41:17
36
Bertil Peper
Boekelo
41:51
37
Johan Boom
Vriezenveen
42:00
38
Johny Depp
Hengelo
42:13
39
Tom Hoefnagels
Hengelo Ov
42:43
40
Peter Koop
Oldenzaal
42:54
41
Tom Verbraeken
Avanti-Wilskracht
43:04
42
Jan Willem Bos
Oldenzaal
43:25
43
Arthur Borggreve
Oldenzaal
44:10
44
Rik Plakke
Veluwe
44:47
45
Luuk Veldboer
Ootmarsum
44:52
46
Jeroen Meijerink
Enschede
44:52
47
Dirk Buter
Nordhorn
45:47
48
Erik-Jan Steinebach
Denekamp
45:55
49
Leendert Dokter
Enschede
45:55
50
Raymond Aalderink
Delden
46:03
51
Pascal Butterhoff
Enschede
46:04
52
Huub Sweerts
Utrecht
46:09
53
Sander Koppelman
Oldenzaal
46:18
54
Mark Toledo
Almelo
46:26
55
Wes Marquenie
Enschede
46:34
56
Loed Keizer
Oldenzaal
46:40
57
Robert Rolink
Beuningen
47:13
58
Theo Pünt
Loopgroep De Lutte
47:34
59
Boim Boom
Deventer
48:01
60
Raymond Andres
Enschede
48:07
61
Marco Poos
Oldenzaal
48:20
62
Sven Euskirchen
Bad Bentheim
48:21
63
Norbert Poort
Oldenzaal
48:39
64
Arnd Heinink
Bad Bnetheim (GER)
48:52
65
Mark Fadda
Bad Bentheim (GER)
48:53
66
Frank van Vliet
Enschede
49:00
67
Marcel Veelders
Denekamp
49:01
68
Edwin van Eijk
Enschede
49:28
69
Fabian Leus
Oldenzaal
49:51
70
Raymond Leverink
Hengelo (OV)
50:34
71
Thom Neeleman
Deventer
50:58
72
Alex Wächtler
Losser
51:05
73
Edwin oude Ophuis
Oldenzaal
51:11
74
Niek Aveskamp
Losser
51:25
75
Herman Kemna
Oldenzaal
51:37
76
Ralf Siepker
Rheine
51:40
77
Maarten Oonk
Enschede
52:03
78
Dirk Bekke
Deventer
52:32
79
Johan Roolvink
Oldenzaal
52:49
80
Loni Gojani
De Lutte
53:25
81
Roy Jansen
Hengelo Ov
53:37
82
Arjan de Ruijter
Hengelo Ov
53:39
83
Marco Lockhorst
Oldenzaal
55:42
84
Andre Smit
Oldenzaal
58:05
85
Marco Smidt
59:56
M 40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo van den Abbeel
Belgie
32:25
2
Tonnie Stouten
Apeldoorn
33:32
3
Adri Deemter
HAC Hoogeveen
35:07
4
Bertil Krukkert
Nijverdal
35:15
5
Paul Valk
Daventria
35:20
6
Jan van den Broek
Deventer
36:58
7
Hans van Driel
Apeldoorn
37:18
8
José Drivssi
Bad Bentheim
37:45
9
Hans Bosman
Deventer
37:48
10
Arie Froberg
TION
38:16
11
Elbert Voogt
Beekbergen
38:23
12
Paul Meulenbroek
LAAC Twente
38:36
13
Martin Revermann
Salzbergen (GER)
38:47
14
Jos Alberink
Loopgroep De Lutte
39:04
15
Hanko van Giessen
Denekamp
39:06
16
Rene Pobbelink
Lonneker
39:07
17
Andre Oude Vrielink
Vasse
39:22
18
Rudy Feldman
Ootmarsum
39:26
19
Bas Noordkamp
Losser
39:49
20
Patick Temming
AVA '70
39:50
21
Norbert Hunfeld
Nordhorn
39:51
22
Marcel van Tellegen
Enschede
39:52
23
Henri Mulder
Losser
40:00
24
Menno Pistorius
Enschede
40:22
25
Hans Oude Ophuis
Tubbergen
40:34
26
Ruud Kok
Apeldoorn
40:37
27
Ben Graven
Ootmarsum
40:41
28
Henk van Wijhe
Daventria
40:49
29
Gerard Visschedijk
De Lutte
41:11
30
Ruud Vlutters
Oldenzaal
41:12
31
Jan Schuurs
Den Ham (OV)
41:49
32
Theo Masselink
Beuningen
41:51
33
Gerard Veger
Losser
42:06
34
Martin Jochheim
Gronau (GER)
42:21
35
Hans te Nijhuis
Borne
42:22
36
Wilfried Klemm
Gronau (GER)
42:39
37
Henk Lammers
Archeus
42:42
38
Alphons Pross
Loopgroep De Lutte
42:49
39
Rene Hermsen
Oldenzaal
42:52
40
Mark Gerfen
Neede
42:57
41
Franz Damman-Kolsch
Borgholzhausen
43:04
42
Fons Nijmeijer
LAAC Twente
43:21
43
Herman Boersma
Enschede
43:26
44
Jan oude Hengel
Ootmarsum
43:41
45
Ronald Scholten
De Lutte
43:41
46
Dieter Szpadzinski
Hilter
43:48
47
Jos Kolner
Denekamp
43:51
48
Albert ten Brinke
Oldenzaal
43:53
49
Bart Bijleveld
Enschede
43:55
50
Loek ten Pas
Enschede
43:56
51
Vincent Heering
Goor
44:15
52
Hans Oude Hendrikman
Denekamp
44:29
53
Henrie Ploeg
Harbrinkhoek
44:32
54
Andreas Wend
Borgholzhausen
44:33
55
Michael Caunter
Oldenzaal
44:50
56
Alfred Ophuis
Oldenzaal
45:14
57
Theo Mombarg
Loopgroep De Lutte
45:16
58
Michael Brix
Lengerich
45:19
59
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
45:31
60
Theo Bossink
Lattrop
45:53
61
Jos Groeneveld
Oldenzaal
46:01
62
Dick Ellenbroek
Hengelo
46:12
63
Bernard Lammers
Nordkirchen
46:18
64
Wim Kuiper
Enschede
46:29
65
Tonnie Molenbroek
Borne
46:32
66
Jos Sanderink
Oldenzaal
46:36
67
Harry Blokhuis
De Lutte
46:38
68
Jan Kroeze
Oldenzaal
47:11
69
Frank Wolbers
Oldenzaal
47:14
70
Henny Taken
Deurningen
47:17
71
Tonny Punt
Loopgroep De Lutte
47:31
72
Wim van der Vegt
Borne
47:33
73
Alphons Polman
LAAC Twente
47:36
74
Wim Molenberg
LAAC Twente
47:39
75
Robert Keizer
Beuningen
47:42
76
René Davina
Oldenzaal
47:42
77
Rick Slaghekke
Rijssen
47:42
78
Hans-Juergen Hemme
Nordhorn
48:31
79
Ben Keizers
Oldenzaal
48:36
80
W. Cobbenhagen
Oldenzaal
48:46
81
Jan Grobben
Hengelo
48:52
82
Rob Groote Haar
Enschede
49:06
83
Bert Haan
Apeldoorn
49:35
84
Wilfried Bijen
Hengelo Ov
49:40
85
Herman Wennink
Enschede
49:55
86
Egbert Geertsma
Groningen
50:04
87
Harry Hulman
Daventria
50:07
88
Herman Grootelaar
Hengelo Ov
50:27
89
Jan Engbers
Enschede
50:29
90
Paul Grimberg
Borne
50:46
91
Mans Veldsink
Dedemsvaart
51:07
92
Albert Hoeben
Oldenzaal
51:09
93
Henk Snijder
Enschede
51:19
94
Jo Evers
Hengelo
51:34
95
Allard Nijhuis
Enschede
51:44
96
Jan Brouwer
Diepenveen
52:43
97
Wout Broer
Hengelo
52:46
98
Arno Weppel
Oldenzaal
53:00
99
Theo Huiskes
LAAC Twente
53:06
100
Rob ter Ellen
Denekamp
53:27
101
Marc Franzen
Borculo
53:36
102
Paul Neeleman
Deventer
54:07
103
Gerard Keizer
Loopgroep De Lutte
54:30
104
Egbert van Ek
Enschede
55:48
105
Rik Sanders
Loopservice.nl
57:32
106
Brigitte Vlutters
Denekamp
58:35
107
Jörgen Svensson
Hengelo Ov
59:06
M 50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaus Grabowsky
Spelle (GER)
35:23
2
Harry Dijk
Enschede
37:06
3
Albert Oldehinkel
Radewijk
37:13
4
José Orvalho
TION
38:47
5
Gerard Gerritsen
Deventer
39:20
6
Burckhard DOEHMEN
Osnabrück (GER)
39:23
7
Gerrit Jurgens
Vriezenveen
40:11
8
Frans Wilbers
Ootmarsum
40:32
9
Pawel Stadnik
Oldenzaal
41:11
10
Marcel Vlutters
Losser
41:38
11
Adrie van Masbergen
Enschede
42:03
12
Menno de Jager
Hengelo Ov
43:40
13
Jaap Groen
Olympus '70
43:49
14
Harrie uit het Broek
Losser
43:53
15
Henk Offenbeig
Hengelo
44:42
16
Toon Eppink
Oldenzaal
45:03
17
Jon Severijn
Hengelo
45:07
18
Johan Walhof
Oldenzaal
45:18
19
Theo Kok
Enschede
45:30
20
Henk Andringa
Bemmel
46:02
21
Gerrit Vos
Veteranen Nederland
46:48
22
Harry Dessens
LAAC Twente
46:53
23
Andrë Mulder
Deurningen
47:30
24
Martin Bergsma
LAAC Twente
48:02
25
Johan Mekenkamp
De Lutte
48:13
26
Dietrich Baumann
Wilsum
48:45
27
Bertus van Beek
Enschede
49:42
28
Johan Meenhuis
Hengelo
49:49
29
Bert Bouwman
Borne
50:02
30
Bernhard Schophuis
Spelle (GER)
50:09
31
Laurenz Altehülsing
Spelle (GER)
50:09
32
Heinz Warning
Borgholzhausen
50:09
33
Peter Zonneveld
Lisse
50:22
34
Henk Eijsink
Enschede
50:31
35
Wim Klein Poelhuis
Buurse
50:41
36
Rob Mentink
Hengelo
50:53
37
Martin Olijdam
Enschede
50:54
38
Gerrit Visser
Almelo
50:56
39
André Piëst
Uithoorn
51:03
40
Reint Winter
Spurt '88
51:31
41
Henk Schulenburg
AV Rijssen
52:36
42
Rolf Ellerbrock
Borgholzhausen
52:54
43
Jeffrey Brangert
Loopservice.nl
53:18
44
Clemens Betting
Denekamp
53:34
45
Andre de Paepe
Almelo
53:39
46
Bert Siemerink
Oldenzaal
53:48
47
Herman Holterman
LAAC Twente
54:05
48
Bernhard Kreft
Borgholzhausen
54:08
49
Rolf Kingal
Spelle (GER)
55:44
50
Leo Gollenbeek
Usselo
55:53
51
Rolf Gottenströter
Borgholzhausen
57:56
52
Henk van Lith
Hengelo Ov
1:01:34
M 60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Axel Siekmann
Bielefeld
43:57
2
Fons Krabbe
Weerselo
47:22
3
Friedhelm Boschulte
Borgholzhausen
49:49
4
Gerrit Struik
LAAC Twente
49:53
5
Manfred Scharf
Borgholzhausen
50:17
6
Jan Tieben
Hengelo
51:12
7
Ben Peereboom
Hengelo
55:16
8
Henk Vaanholt
Zenderen
57:43
9
Bennie De Wit
Hengelo
58:34
10
Bennie Dost
Glanerbrug
1:00:33
V SEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tegla Loroupe
Kenia
34:42
2
Peris Poywo
Kenia
36:18
3
Reina Visser
ASV
40:52
4
Monique Kropmans
Losser
43:09
5
Monika Terbeck
Gronau
43:17
6
Astrid Benerink
Denekamp
44:31
7
Willemijn van Lier
Deventer
44:34
8
Adele Smits
Oldenzaal
44:58
9
Martine Wisseborn
Dionysos
45:13
10
Ingrid Bossink
Lattrop
45:52
11
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
46:01
12
Anita Deemter
Hoogeveen
46:06
13
Marijke Oldenhof
Hengelo Ov
47:32
14
Bianca Menderink
Dionysos
48:42
15
Ingrid Wolbrink
Schalkhaar
49:13
16
Evelien Engbers
Iphitos
49:58
17
Sonja Wilke
Spelle (GER)
50:12
18
Mieke Hekkers
Daventria
50:13
19
Hedwig Booyink
Beuningen
51:22
20
Jacqueline Ooink
Haaksbergen
51:27
21
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
51:39
22
Annemiek Arens
Tilligte
52:07
23
Christel ter Horst
Enschede
52:10
24
Anja Ligthart
Enschede
52:15
25
Alwine Welhuis
De Lutte
52:37
26
Karin de Vries-Kamping
Marathon Pim Mulier
52:43
27
SGM. van den Bulk
Oldenzaal
53:27
28
Annelies Lageschaar
Oldenzaal
54:28
29
Mariet Roolvink
Oldenzaal
54:40
30
Debby Lansink
Oldenzaal
55:27
31
Carolien Haarman
De Lutte
55:29
32
Ingrid Oude Egbrink
De Lutte
55:29
33
Conny Bohnen
Spelle (GER)
55:44
34
Evelien van Dijk
Enschede
56:41
35
Elise Arens
Rossum
56:50
36
Andrea Kahl
Borgholzhausen
57:56
37
Trix Bauhuis
De Lutte
58:06
38
Nanda Siemerink
Haaksbergen
58:19
39
Margreet Faber
Enschede
58:28
40
Kirstie oude Ophuis
Oldenzaal
58:28
41
A. Smalbrugge-Broos
Rijssen
58:29
42
Jolanda v. d. Zwan
Rijssen
58:30
43
Anneke olde Riekerink
De Lutte
58:54
44
Lisbeth Nijholt
Almelo
59:06
45
Daniëlle Harink
Hengelo Ov
59:42
46
Carien Stevens
Hengelo Ov
59:50
47
Geke de Boer
Denekamp
1:00:11
48
Miranda Kaptein
Beuningen
1:00:23
49
Connie Hoekstra
Hengelo Ov
1:01:36
V 45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klara Davina
Oldenzaal
40:42
2
Marijke van Campen
Loopgroep De Lutte
43:50
3
Gerda Scholten
LAAC Twente
47:54
4
Martina Kolsch
Borgholzhausen
48:51
5
Herma Klein Poelhuis
Buurse
49:37
6
Margaret Kroeze
Oldenzaal
50:59
7
Heide Graef
Borgholzhausen
51:36
8
Cunera Grootelaar
LAAC Twente
51:50
9
Helen Smit
Enschede
52:24
10
Elly Neijland
Loopservice.nl
53:08
11
Regien de Paeppe
Almelo
53:38
12
Lidwien Siemerink
Oldenzaal
53:47
13
Jacoline Huiskes
LAAC Twente
54:05
14
Margret Meistrowitz
Borgholzhausen
54:09
15
Annemarie Westerhof
Rossum
54:47
16
Cilia Lutkenhaus
Oldenzaal
54:55
17
Els Kreuger-Post
Nijverdal
55:06
18
Paulien Temmink
Haaksbergen
58:19
19
Gre Alink
Hengelo
1:00:53
20
Tineke Nijhof
Loopservice.nl
1:02:31
21
Annie van Rossum
Vianen
1:11:46
www.uitslagen.nl
17-07-2006 09:24