Uitslagenlijst Bikkelloop

Zuidwolde Dr - Zaterdag 15 juli 2006

1KM M, JEUGDLOOP < 9JR
Plts
Naam
Tijd
1
Jesse Tichelaar
Meppel
3:46
2
Colin Rengers
Emmen
3:56
3
Edwin Goris
Hoogeveen
4:04
4
Robbin Uitslag
Oldebroek
4:08
5
Jasper Grit
Zuidwolde Dr
4:21
6
Herman Bruining
Exloo
4:32
7
Gijs Bult
Zuidwolde Dr
4:40
8
Tom Bult
Zuidwolde Dr
4:52
9
Roy Strijker
Hollandscheveld
5:04
10
Sander Grit
Zuidwolde Dr
5:11
11
Lennart Zanting
Zuidwolde Dr
5:33
12
Nick Strijker
Hollandscheveld
5:35
13
Jim Courtz
Zuidwolde Dr
6:27
1KM V, JEUGDLOOP < 9JR
Plts
Naam
Tijd
1
Inga Bakker
Ommen
4:20
2
Puck de Gier
Zuidwolde Dr
4:27
3
Wia Ruiter
Berlikum Fr
4:30
4
Tessa de Roo
Zuidwolde Dr
4:47
5
Anouk Goris
Hoogeveen
5:12
6
Dominique Hulzebos
Zuidwolde Dr
5:18
7
Simone Pekel
Zuidwolde Dr
5:34
8
Vera Hulzebos
Zuidwolde Dr
5:36
9
G. Coelingh
Zuidwolde Dr
5:55
1,5 M, JEUGDLOOP 10-12
Plts
Naam
Tijd
1
Marc Bakker
Ommen
5:23
2
Tiemen Wegman
Zuidwolde Dr
5:29
3
Alwin Hoorn
Ruinen
5:32
4
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
5:40
5
Willem Jan Wemmenhove
Zuidwolde Dr
5:43
6
Merijn Winters
Ommen
5:54
7
Lars Bakker
Ommen
5:59
8
Marnix Woertink
Ane
6:08
9
Arne Kootstra
Dalfsen
6:16
10
Jelmer Buit
Hoogeveen
6:21
11
Felix Ruiter
Berlikum Fr
6:41
12
Maarten Zantingh
Zuidwolde Dr.
6:43
13
Edward Bruins
Zuidwolde Dr
7:27
14
Gustav Ebbers
Meppel
7:46
1,5 V, JEUGDLOOP 10-12
Plts
Naam
Tijd
1
Aline Kootstra
Dalfsen
5:44
2
Annemiek Hulzebos
Zuidwolde Dr
5:46
3
Eline de Roo
Zuidwolde Dr
6:52
4
Esmee Hoorn
Zuidwolde Dr
7:30
5
Annelies Pekel
Zuidwolde Dr
8:58
2386M, JEUGDLOOP 13-15
Plts
Naam
Tijd
1
Patrick Postma
De Blesse
8:46
2
Luuk Bodegraven
Hoogeveen
8:58
3
Jeffrey Brinkman
Zuidwolde Dr
9:01
4
Jasper Fieten
Ees
9:51
2386V, JEUGDLOOP 13-15
Plts
Naam
Tijd
1
Arniane Prins
Koekange
10:43
5KM M, BIKKELLOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Stefan Postma
De Blesse
16:31
2
Klaas Brakke
Staphorst
16:45
3
Marin Lunenborg
Erica
18:14
4
Gerard Tuin
Staphorst
18:29
5
Maarten Balde
Hoogeveen
19:00
6
Bert Dekker
Hollandscheveld
19:48
7
Gerben Tiekstra
Dalen
19:51
8
Theo Slagter
Ruinen
19:53
9
Jeroen Everts
Hollandscheveld
19:58
10
Jaap Thalen
Hoogeveen
20:51
11
Egbert Kuiper
Nieuwleusen
20:55
12
Horst van den Berg
Hoogeveen
21:00
13
Jasper Klein
Dedemsvaart
21:03
14
Jan Mannes
Nieuwleusen
21:49
15
Tom Odink
Nieuwleusen
22:00
16
Marinus Woertink
Ane
22:16
17
Bernhard Herbert
Bergentheim
23:14
18
Rutger Everts
Hoogeveen
23:45
19
John Sikken
Erm
24:28
20
Suleiman Zureiqi
Hoogeveen
24:41
21
Nico van Raalte
Zuidwolde Dr
25:23
22
Nico Wassens
Dedemsvaart
27:07
23
Jan Haagsma
Hoogeveen
27:36
24
Steffen Raven
Hoogeveen
30:06
5KM V, BIKKELLOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
19:14
2
Marije Hulzebos
Zuidwolde Dr
19:55
3
Manon Herbert
Bergentheim
20:46
4
Anja Bennink
Hoogeveen
22:57
5
M. Timmerman
Staphorst
23:06
6
Leandra Tiekstra
Dalen
23:25
7
Alice Schut
Hoogeveen
23:37
8
Brenda Coerts
Zuidwolde Dr
23:57
9
Etty Wiersma
Hoogeveen
24:08
10
Annemarie Wessels
Zuidwolde Dr
24:30
11
Herma Jansen-Koller
Ommen
24:58
12
Paula Kip
Noordscheschut
25:14
13
Mariska Snippe
Zuidwolde Dr
25:16
14
Dinie Nijman
Hollandscheveld
26:02
15
Lammieke Vaartjes
Hollandscheveld
26:57
16
Geertje Boeleci
Zuidwolde Dr
28:10
17
Magda de la Croix
Hoogeveen
30:56
18
Henny Beekelaar
Hoogeveen
31:47
19
Tineke Bakker
Ane
31:48
SEN M, BIKKELLOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Leon Sanderman
Rijssen
32:57
2
Jan Venhuizen
Overschild
34:03
3
Bert Kelder
Den Ham
35:22
4
Martijn van Goor
Hollandscheveld
36:27
5
Jan Dunnink
Rouveen
39:55
6
Markwin Jagt
Kerkrade
40:44
7
Freddy Everts
Hollandscheveld
41:07
8
Martin Luteijn
Zuidwolde
41:47
9
Albert Coelingh
Zuidwolde Dr
43:46
10
Bert Snijder
Zuidwolde Dr
45:47
11
Henry Strijker
Hollandscheveld
46:49
12
R. Kuik
Meppel
50:56
13
Han Jansen
Ommen
51:40
14
Adrie van der Linden
Breda
51:56
40+ M, BIKKELLOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Henk Uitslag
Oldebroek
35:38
2
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
37:15
3
Heerke Postma
De Blesse
37:22
4
Erik Post
Bergentheim
38:19
5
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
39:05
6
Willem Brinkman
De Schiphorst
40:14
7
Evert Bisschop
Koekange
40:38
8
Gerrit Joling
Zuidwolde Dr
42:22
9
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
42:40
10
Bernhard Kootstra
Dalfsen
44:18
11
Pieter Bloemhof
Staphorst
44:52
12
Dick Aalderink
Ommen
45:24
13
Nico Eshuis
Hoogeveen
45:54
14
Art Grit
Zuidwolde Dr
48:56
15
Jan Roelof Steenbergen
Ruinen
52:19
16
Peter Cornelissen
Zuidwolde Dr
55:21
50+ M, BIKKELLOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Dick Sanderman
Rijssen
37:28
2
Henk Kooijman
Den Helder
40:22
3
Arie Prins
Koekange
42:00
4
Henk Veldkamp
Hoogeveen
43:16
5
Paul Annegarn
Ruinen
45:52
6
Tonny Holleboom
Broekland Ov
49:27
7
Rob de Weerd
Hoogeveen
52:03
8
Willem van der Linden
Hoogeveen
55:18
10K V, BIKKELLOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jacqueline Rustidge
Kampen
37:32
2
Bertha Bruggenkamp
Smilde
41:41
3
Ria Winter
Beilen
43:42
4
Rona Meijer
Lutten
46:33
5
Hermien Koerts
Beilen
47:36
6
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
47:42
7
Akkie Greydanus
Ruinen
50:06
8
Will-Inge Hulzebos
Zuidwolde Dr
50:58
Hac '63 / Fouwbedrijf Fieko
www.uitslagen.nl
15-07-2006 00:00