Uitslagenlijst Buffer-run

Bingelrade - Vrijdag 30 juni 2006

H6J, 6 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jeroen Raets
Bingelrade
-11
27:31
2
Thomas Habets
Oirsbeek
-7
29:34
3
Kelvin Hanssen
Brunssum
-9
29:38
4
Thijs Janssen
Bingelrade
-7
31:23
5
Jordy Straeten
Brunssum
-6
34:11
D6J, 6 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
MAika Bryant
AVON
-8
27:31
2
Anne Balter
Hoensbroek
-11
28:13
3
Nadja Hanssen
Brunssum
-10
29:28
4
Pauline Janssen
Bingelrade
-9
35:59
5
Lynn Schuivens
-8
41:46
H6, 6 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Boy Hayen
Sweikhuizen
-18
22:26
2
Rodjer van de Merwe
Sittard
-19
22:39
3
Peter Hendrix
Brunssum
-39
23:30
4
Ivo Eijkenboom
STB
-11
23:53
5
Markwin Jagt
Achilles-Top
-22
24:03
6
Mike Vervegaert
-29
24:11
7
Frank Gommans
AVON
-31
24:22
8
Jos van Berkel
STAP
-42
25:01
9
Jac Stams
Heerlen
-52
25:29
10
Marc Jacobs
Nuth
-36
25:35
11
John Sturms
-35
26:36
12
Rene Bakker
Hoensbroek
-33
26:56
13
Leo Gooyen
Heerlen
-45
27:23
14
Beersma
Sittard
-19
27:26
15
Luc Bodelier
Landgraaf
-14
27:35
16
Hans de Bakker
Sittard
-32
27:39
17
Manfred Meijer
Heerlen
-33
28:05
18
Roger Vogels
-29
28:07
19
Jos Doteweerd
STB
-37
28:11
20
Jos Hoefnagels
-37
28:15
21
Manders
Landgraaf
-54
28:37
22
Huub COllaris
Landgraaf
-48
28:41
23
Harry Golsteijn
Echt
-39
28:45
24
Jo van de Weijer
Bingelrade
-47
29:08
25
Eugene HAbets
Unitas
-43
29:35
26
Ron Schat
Hoensbroek
-28
30:36
27
Peter Jansen
STB
-52
30:45
28
Frans Hanssen
Sittard
-38
30:46
29
Ger Bisschops
Sittard
-42
30:59
30
Lou Cremers
Sittard
-35
31:03
31
Henk Roberts
Brunssum
-48
31:17
32
Theo Theeven
Unitas
-51
31:28
33
Roel Stocker
-26
31:31
34
Roger Luckers
Heerlen
-29
31:32
35
Lammer
Mheer
-57
31:48
36
Peter Theunissen
Sittard
-55
32:01
37
Ron Stocker
-47
32:17
38
Leo Mevissen
Jabeek
-52
32:33
39
Wil Lennartz
-51
32:34
40
Ronald Kroes
Brunssum
-36
32:35
41
Bert Zhurbyn
-48
33:09
42
Vincent van Lieshout
Maastricht
-28
33:19
43
Michel Bijlmakers
-31
33:26
44
Andreas Klus
Brunssum
-30
33:39
45
Luc Cools
-31
33:40
46
Charles Poublon
Amstenrade
-39
33:46
47
Sjoerd Hobma
Haarlem
-36
34:34
48
Patrick van den Heuvel
-30
34:35
49
Ad Straeten
-31
35:28
50
Piet van Mil
Veldhoven
-26
35:51
51
Huub Hanssen
-39
36:05
52
Jos Schmetz
Bingelrade
-41
38:00
D6, 6 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Rosanna Vervegaert
-22
26:25
2
Marlie Marutiak
Geulle
-42
26:54
3
Ellen Bijlsma
Sittard
-24
26:57
4
Bianca Geitz
STAP
-36
27:43
5
Joyce Schevers
Sittard
-18
28:48
6
Wilma Martens
-42
31:18
7
Gaby Cunningham
Duitsland
-34
32:07
8
Karin Muller
Heerlen
-31
32:10
9
Meline Houben
Sittard
-23
32:49
10
Frisca Knoben
-36
32:55
11
Linda Dentener
Maastricht
-21
33:16
12
Anita Hoefnagels
-39
33:20
13
Sylvia Schulz
-35
33:26
14
Nancy Ogier
Hoensbroek
-29
33:31
15
Lizette Eummelen
Gulpen
-31
34:13
16
Vallinga
Jabeek
-35
34:16
17
Josephine de Jonge
-57
34:27
18
Angela van Mierlo
Brunssum
-33
34:57
19
Jolan Henssen
Doenrade
-33
34:58
20
I. Janssens
Grevenbicht
-30
35:49
21
Linda Kleeven
Heerlen
-23
35:50
22
Vivanne Willems
Geleen
-37
35:54
23
Jeannette Pierik
Brunssum
-45
36:47
24
Marlies Vaessen
Brunssum
-46
36:48
25
Schat-Crombach
Hoensbroek
-23
40:32
26
Miranda Schuivens
-35
41:46
27
Claudia Straeten
-30
41:47
H10S, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Roger Smeets
Caesar
-27
33:47
2
Ron Wijnen
Caesar
-28
35:41
3
Rob Peters
Vaals
-21
40:39
4
Quirien van Son
AVON
-25
43:12
5
Rudy Aarts
Bunde
-29
45:30
6
Frans CLaes
Heerlen
-28
45:31
7
Marco Brouwers
Grevenbicht
-24
47:49
8
Tom Langendijk
Zeewolde
-22
48:49
9
Sander Houben
Sittard
-27
49:25
10
Muller
Schinveld
-27
49:52
11
Stan Leisha
Nijmegen
-16
54:25
12
Luc Palmen
-21
55:22
13
Rings
Zeewolde
-28
55:44
V10S, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Suzan Ruijters
Caesar
-14
42:30
2
Katja Otten
Maastricht
-25
45:22
3
K, Gielen
Maasbracht
-21
46:52
4
Lydia van Son
Elsloo Lb
-23
47:11
5
Diana Schins
Sittard
-29
53:24
H10V, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jos Krist
STB
-41
36:54
2
Marco Klijnen
Sittard
-35
37:04
3
Rene van Uum
Maastricht
-39
37:05
4
Maurice Quadvlieg
Achilles-Top
-35
37:29
5
Roberts
Sittard
-38
37:37
6
Fer Wesselink
Heerlen
-41
37:48
7
John Bosch
Berg en Terblijt
-37
38:01
8
Eberson
Roosteren
-34
38:21
9
M van de Pol
STB
-32
38:42
10
Peter Deceunink
Landgraaf
-35
39:05
11
Paul Koeijmans
Maastricht
-41
39:06
12
Fons de Bie
Sittard
-37
39:24
13
Jeu Theunissen
Landgraaf
-37
40:05
14
Rene Broens
Echt
-45
40:19
15
Sjaak Vleeshouwers
Buchten
-44
40:26
16
Jo Born
Heerlen
-46
40:46
17
Michel Visschers
Unitas
-49
40:53
18
Ron jacobs
Kerkrade
-34
40:57
19
M. Velraeds
Brunssum
-37
41:28
20
Sjef Geitz
Hoensbroek
-43
41:34
21
Harry Grijsmans
STAP
-39
41:35
22
Jos Simons
Kerkrade
-41
41:37
23
J. Schwanen
Landgraaf
-46
42:11
24
Geert-Jan Maas
Heerlen
-29
42:23
25
R Jaselutauski
-32
42:29
26
Herman Gerards
Landgraaf
-43
42:42
27
J Hanssen
Schinveld
-37
42:56
28
Jouke Vallinga
Unitas
-38
43:13
29
Peter Cortenraad
Schimmert
-39
43:28
30
Matheu Pals
STAP
-42
43:30
31
Maurice Mennens
Klimmen
-39
43:32
32
Jo Stevens
Brunssum
-51
43:37
33
Robert Willems
Atletiek Maastricht
-37
44:13
34
Ronald Balter
Hoensbroek
-45
44:18
35
P.Pelzer
Landgraaf
-38
44:26
36
Hub Wijnands
Heerlen
-36
44:43
37
Eddie Krist
Sittard
-36
45:07
38
Elmer Nelis
Gulpen
-30
45:10
39
Roger Pomme
Bingelrade
-32
45:13
40
They Lückers
Unitas
-52
45:20
41
Bert Deguelle
Nijmegen
-45
45:32
42
Paul Jacobs
Oirsbeek
-40
45:34
43
Frans Lucassen
Schimmert
-46
45:41
44
Nick Boerjan
Holtum
-45
45:45
45
Ype-Jan Bekkering
Heerlen
-34
45:48
46
Noel Roumans
-43
45:55
47
Jan Roberts
Amstenrade
-44
46:00
48
Pierre Muijrers
STB
-52
46:05
49
Wiel Hamers
Simpelveld
-42
46:40
50
Hein Bodelier
Landgraaf
-52
46:41
51
Houben
Urmond
-42
47:08
52
Claessen
Bingelrade
-30
47:19
53
Ed Doveren
Landgraaf
-37
47:35
54
Ronald Smeets
Brunssum
-32
48:09
55
Philippen
Brunssum
-47
48:20
56
Lou Cleophas
Born
-41
48:22
57
Luc Vranken
Koog aan de Zaan
-35
48:33
58
John van Mierlo
Brunssum
-34
48:51
59
Philippe Wolters
Hulsberg
-31
49:03
60
G. van Lonkhuyzen
Mheer
-39
49:10
61
Jurgen Broekman
Unitas
-39
49:15
62
Roger Vluggen
Maastricht
-32
49:22
63
Leon Stats
Haelen
-35
49:28
64
Marcelino Sobczak
Heerlen
-32
49:34
65
Ronald Veltrop
Brunssum
-40
49:58
66
Huub Bruls
Brunssum
-36
50:11
67
Gerrit Hulshof
Brunssum
-42
50:21
68
Fred RÖhmer
Buchten
-50
50:47
69
Peter Vallinga
Heerlen
-38
50:58
70
Willems
Oirsbeek
-55
50:59
71
J Houkes
Brunssum
-46
51:07
72
Golobiec
Heerlen
-51
51:29
73
Andre de Bie
Heerlen
-38
51:38
74
Nick Boerakker
Brunssum
-46
51:52
75
Peter Cornelissen
STAP
-55
51:54
76
Frankwin Aerden
Schinveld
-35
52:28
77
Twan Delahaye
Geleen
-52
52:29
78
F. Verhoeve
Sittard
-47
52:37
79
Ad Bierstekers
STAP
-47
53:06
80
Willem Langendijk
Dronten
-49
53:23
81
Han Verbiesen
Oirsbeek
-40
53:34
82
Grissen
Brunssum
-40
54:18
83
Ton Leistra
Nuth
-49
54:26
84
John Schuivens
-37
54:55
85
Huub Blezer
Landgraaf
-55
54:59
86
Noud Verbiesen
Oirsbeek
-39
55:04
87
Peter Claassen
Hoensbroek
-52
55:07
88
Bert van Eck
Munstergeleen
-39
55:10
89
Smeets
Grevenbicht
-37
55:15
90
Ed Willems
Limbricht
-36
55:18
91
Hans van Wakeren
Unitas
-51
55:30
92
Hans Janssen
Bunde
-39
58:51
93
M. Sijstermans
Brunssum
-35
1:02:06
94
Pierre Boymans
Oirsbeek
-55
1:02:09
V10V, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Marina Vranken
Geleen
-36
43:23
2
V. tongeren
STB
-37
43:52
3
Nadia Marnette
Vaals
-35
47:38
4
Yvonne Hagedoren
Oirsbeek
-31
48:09
5
Majella Pawlak
AVON
-36
48:17
6
Jose van Bilsen Willem
Schinnen
-46
51:01
7
Esther Mulkens
Sittard
-35
53:28
8
Wilhelmien Cornelissen
STAP
-49
54:35
9
A. Janssen
Heerlen
-52
55:26
10
Mw Esser-Jopen
Brunssum
-49
55:31
11
Gertie Uiterwijk
Kerkrade
-45
56:46
12
Miranda Bemelmans-Vlug
Voerendaal
-30
56:48
13
Anja Leistra
Nuth
-44
58:09
14
Marian Pierik
Merkelbeek
-42
1:01:16
15
Marlies Philippen
Brunssum
-46
1:01:26
16
Marleen Schmitz
Oirsbeek
-48
1:01:34
17
Hermans
Oirsbeek
-35
1:02:32
18
Gerty Colen
Amstenrade
-46
1:09:04
www.uitslagen.nl
30-06-2006 00:00