Uitslagenlijst Klepperstadloop

Hardenberg - Zaterdag 24 juni 2006

J-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Potgieter
Bruchterveld
4:23
2
Mart Lennips
Hardenberg
4:41
3
Jelmer Dijkstra
Hardenberg
4:44
4
Roy de Weerd
Bruchterveld
4:44
5
Niels Overweg
Hardenberg
5:06
6
Tjerk Ringenaldus
Hoogeveen
5:14
7
Brend Bosma
Aadorp
5:14
8
Peter van Laar
De Meern
5:17
9
Ramon Tijs
Hardenberg
5:54
M-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inga Bakker
Ommen
4:42
2
Nina Warmink
Ommen
4:44
3
Kirsten Bies
Hardenberg
4:46
4
Pauline van Bruggen
Harderwijk
5:25
5
Jorike Bosma
Aadorp
5:32
6
Ellen Hamberg
Hardenberg
5:58
7
Myrett Kootstra
Dalfsen
6:06
8
Els van Laar
De Meern
6:53
J-15, 2,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven Janssen
Hardenberg
8:59
2
Gertin Roke
Arrien
9:03
3
Rene Potgieter
Bruchterveld
9:05
4
Tiemen Jansen
Hasselt
9:08
5
Stef Lennips
Hardenberg
9:11
6
Rob Spin
Denekamp
9:17
7
Marc Bakker
Ommen
9:46
8
Vincent vd Berg
Hardenberg
9:50
9
Wessel Kriens
Schuinesloot
10:07
10
Arne Kootstra
Dalfsen
10:08
11
John Roy Veneberg
Hardenberg
10:11
12
Marnix Woertink
Ane
10:14
13
Thijs Kivits
Hardenberg
10:17
14
Patrick Nijland
Hardenberg
10:33
15
Rik Lenters
Bruchterveld
10:33
16
Jarno de Weerd
Bruchterveld
10:52
17
Lars Bakker
Ommen
10:53
18
Peter Kamphuis
Hardenberg
11:11
19
Dylan Tijs
Hardenberg
11:16
20
Bert Schutte
Bergentheim
11:19
21
Tim Overweg
Bergentheim
11:20
22
Jorian Wubs
Hardenberg
12:15
23
Jan Willem Moesker
Hardenberg
12:33
24
Niek Lennips
Hardenberg
12:33
M-15, 2,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aline Kootstra
Dalfsen
9:58
2
Herlinde Roke
Arrien
10:16
3
Savanna Warmink
Ommen
10:18
4
Lynn Meijer
Hardenberg
10:36
5
Sietske Dijkstra
Hardenberg
11:02
6
Sorayma Kamerman
Bergentheim
12:42
7
Esther Kamphuis
Hardenberg
13:27
8
Esmee Schepers
Bruchterveld
14:01
9
Bente Geertman
Bruchterveld
14:02
10
Ardine Bosma
Aadorp
14:20
11
Maika Ringenaldus
Hoogeveen
14:58
12
Marleen van Laar
De Meern
15:06
13
Maaike Brummer
Paterswolde
15:09
14
Kelsey Kriens
Schuinesloot
15:44
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dahir Hassan Mao
Zutphen
16:10
2
Jeroen Brandts
Arnhem
16:13
3
Jan Paalman
Rijssen
16:25
4
Leon van der Lans
Stuifzand
16:31
5
Stefan Postma
De Blesse
16:35
6
Sjoerd Cents
Wierden
16:41
7
Martin Lunenborg
Erica
17:46
8
Mitchell Bakker
Rijssen
17:59
9
Gert-Jan Stevens
Noordscheschut
18:06
10
Kris Sprokholt
Vaassen
18:08
11
Daniel Prior
Hardenberg
18:14
12
gerard Kroes
Oldebroek
18:20
13
Marijn de Jonge
Vroomshoop
18:24
14
Rene de Jager
Sibculo
18:35
15
Arno Bosman
De Krim
18:52
16
Jan Henk Dubbink
Hardenberg
18:53
17
Jan Jansen
Vroomshoop
18:55
18
Wilco Lohuis
Raalte
19:34
19
Martijn Kolkman
Vriezenveen
19:57
20
Martin Luteijn
Zuidwolde Dr
20:01
21
Stephan Wildenberg
Lutten
20:11
22
Rutger Springer
Hardenberg
20:50
23
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
20:58
24
Martin Zweers
Hardenberg
22:01
25
Erik Volkers
Hardenberg
22:21
26
Marinus Jasper
Kloosterhaar
23:11
27
Kevin Timmerman
Hardenberg
23:15
28
Hendri Meilink
Hardenberg
23:41
29
Henri Timmer
Amersfoort
24:42
30
Bennie Kok
Zwolle
24:45
31
Marcel Meulenkamp
Zeist
25:12
32
Vincent Buit
Hardenberg
26:57
33
Ayold Buit
Hardenberg
26:57
34
Albert Meijerink
Amersfoort
33:38
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fred Sluys
Wierden
16:36
2
Erik Klein Baltink
Zutphen
16:50
3
Savio Strik
Nijverdal
17:40
4
Gert Jan Tichelaar
Oldebroek
17:44
5
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
17:53
6
Henk Kappert
Daarle
18:37
7
Jan Schuurs
Den Ham Ov
19:25
8
Bert de Lange
Hardenberg
19:44
9
Bernhard Kootstra
Dalfsen
20:10
10
Eddy Geesink
Hardenberg
20:27
11
Jan Timmerman
Hardenberg
20:49
12
Marinus Woertink
Ane
21:26
13
Jan Strik
Hattem
21:52
14
Jan Willem Martijn
Nijverdal
21:57
15
Andre Spin
Denekamp
22:29
16
Erik Hulscher
Hardenberg
22:48
17
Antoine Wildenberg
Lutten
24:46
18
Alida Jansma
Hoogeveen
24:55
19
Sherwin Wilson
Dedemsvaart
25:22
20
Jan Reinders
Rheezerveen
25:34
21
Piet Elzinga
Nieuwleusen
26:55
H50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
17:34
2
Dirk Wigmans
Vaassen
19:09
3
Leo Marissink
Holten
19:37
4
Ben Mars
Coevorden
20:15
5
Hennie Lensink
Dalen
20:19
6
Piet Wassenaar
Barneveld
20:22
7
Flip Nijhoff
Elburg
21:18
8
Freek Vosjan
Hardenberg
21:23
9
Reint Winter
Bergentheim
23:43
10
Gerard Markhorst
Hardenberg
25:08
11
Koos Wolterink
Hardenberg
25:19
12
Henk Timmer
Hardenberg
26:43
13
Kees Slingerland
Hardenberg
26:53
14
Gerrit W. Lennips
Hardenberg
32:28
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
19:28
2
Marije Hulzebos
Zuidwolde Dr
19:59
3
Dionne Deemter
Hardenberg
21:03
4
Annemiek Hulzebos
Zuidwolde Dr
23:00
5
Amnita Nijhoff
Elburg
23:20
6
Alyde Overweg
Staphorst
24:37
7
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
26:33
8
Rebecca Kelder
Hardenberg
27:00
9
Annet de Lange
Hardenberg
27:21
10
Jody Elzinga
Erica
27:35
11
Rebecca Viel
Hardenberg
28:30
DVET, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid van Velden
Hardenberg
20:08
2
Jeanet Overweg-Rosink
Hardenberg
21:23
3
Gerda Willems
Ommen
21:54
4
Linda Breukelman
Hardenberg
23:28
5
Marry de Lange
Arrien
23:37
6
Johanna Soer
Gramsbergen
23:59
7
Jacqueline Ruizenaar
Hardenberg
24:35
8
Maria do Livramento Be
Harkema
24:44
9
Ineke Nawijn
Hardenberg
25:26
10
Marielle Korblet
Kloosterhaar
27:00
11
Rita IJzenbrink
Hardenberg
27:02
12
Geke Tempelman
Beerzerveld
27:03
13
Anny Hoftijser
Hardenberg
27:32
14
Jeanine Olsman
Hardenberg
27:51
15
Jorinde Brink
Hardenberg
30:17
16
Carla van de Belt
Collendoorn
30:17
17
Ans Nijhoff
Elburg
30:25
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van Diepen
Heerhugowaard
32:11
2
Leon Sanderman
Rijssen
32:27
3
Twan Kamminga
Nieuwe Pekela
32:54
4
Jos Verdaasdonk
Raalte
33:18
5
Andre Plette
Oldebroek
33:41
6
Bert Kelder
Bruchterveld
34:15
7
Martijn van Goor
Hollandscheveld
36:17
8
Peter Bakker
Bathmen
36:51
9
Remy van der Beek
Enschede
37:42
10
Dennis de Vries
Hengelo Ov
37:44
11
Harry Veldkamp
Epe
37:52
12
Roy Hofstede
Erica
38:30
13
Jan Otter
Vriezenveen
38:32
14
Harrie Jasper
Sibculo
46:35
15
Anne Dijkstra
Hardenberg
47:57
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrie Deemter
Hardenberg
34:57
2
Jan Poortman
Rijssen
35:14
3
Henk Uitslag
Oldebroek
35:19
4
Arend Ramaker
Gramsbergen
35:37
5
Tonnie Bruns
Ootmarsum
35:59
6
Roelof Hutten
Bruchterveld
37:17
7
Evert Spijkerboer
Wezep
37:33
8
Gerrit van Diepen
Heerhugowaard
37:45
9
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
37:49
10
Henk Meppelink
Gramsbergen
39:09
11
Johan Willems
Ommen
39:11
12
Ruud Kok
Apeldoorn
41:04
13
Jos Bosma
Aadorp
41:57
14
Wim Matel
Ane
42:30
15
Henk Enoch
Den Ham Ov
42:51
16
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
43:14
17
Bennie Kosse
De Krim
43:45
18
Jasper Klein
Dedemsvaart
44:45
19
Dirk Lennips
Hardenberg
45:45
20
Dick Aalderink
Ommen
46:00
21
Hildo Veltink
Hardenberg
46:20
22
Roel Altena
Hardenberg
46:58
23
Richard de Wit
Arrien
48:00
24
Jan Timmermans
Hardenberg
49:23
25
Dirk Timmermans
Hardenberg
49:23
26
Harry Hulman
Deventer
49:35
27
J.P. Kamphuis
Hardenberg
56:44
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Sanderman
Rijssen
37:17
2
Tjibbe de Vries
Oldebroek
38:57
3
Henk van Duuren
Hardenberg
41:59
4
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
45:53
5
Jan Fransen
Hasselt
47:32
6
Jan Olsman
Almelo
47:47
7
Tonny Holleboom
Broekland Ov
49:04
8
Koos Kip
Hoogeveen
49:04
9
Wim Meijerink
Ommen
49:58
10
Roel Gaasbeek
Ommen
50:36
11
Piet Berende
Dronten
52:18
12
Jan Steinz
Coevorden
54:19
13
Theo Zoer
Hardenberg
54:50
14
Henk van Lith
Hengelo Ov
1:02:07
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
45:30
2
Karin Heuver
Ommen
50:54
3
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde Dr
52:10
4
Laura Meppelink
Gramsbergen
52:48
DVET, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hermie Drenth
Zwolle
43:32
2
Joke Lubberdink
Vriezenveen
46:24
3
Rona Meijer
Lutten
46:36
4
Sylvia van Velden
Voorschoten
47:26
5
Suzan Kleine
Hoogeveen
49:09
6
Janny Jansen
Hasselt
49:44
7
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
50:07
8
Roelie Lennips
Hardenberg
50:43
9
Etty Wiersma
Hoogeveen
50:57
10
Liesbeth van Laar
De Meern
53:17
Uitslagen via http://www.uitslagen.nl
De Klepperstadloop is onderdeel van het Rabobank
Vechtdalloopcircuit, kijk op
http://www.vechtdalloopcircuit.nl voor de overige
wedstrijden en de klassementen.
Organisatie: Spurt '88, http://www.spurt88.nl
Uitslagen.nl
24-06-2006 16:42