Uitslagenlijst Kraftman Kinder & Jeudtriatlon

Maasmechelen - Zondag 21 mei 2006

D 00, H/D 00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imogen Webb
Overijse
23:21
2
Kiara Bosmans
Lanklaar
23:27
3
Phoebe Webb
Overijse
23:32
H 00, H/D 00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stein Echelpoels
Grobbendonck
22:44
2
Michiel Mannens
Grobbendonck
22:48
3
Tino Stegen
Lanaken
22:53
4
Rachel Rietjens
Weert (NED)
23:36
D 08, H/D 08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ambach Partouns
Weert (NED)
24:21
2
Chelcy van Boxtel
Waalwijk (NED)
25:57
3
Lotte Dirickx
Antwerpen
30:10
4
Ciatlin Porters
Antwerpen
30:20
5
Anke Snijders
Massenhoven
30:23
6
Isabelle Hazenbosch
Lier
32:38
H 08, H/D 08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cedric Goffin
Berlaar
22:15
2
Luca Felix Happke
Erfstadt (GER)
22:52
3
Emilio Hernaert
Antwerpen
25:11
4
Franklin van Anrooy
Kapelle (NED)
25:28
5
Morris Meijs
Maastricht (NED)
26:54
6
Lennert Verluyten
Laakdal
26:59
7
George Webb
Overijse
27:43
8
Marnicq Clarebots
Landen
28:04
9
Jari De Jaegere
Sint Denijs
28:16
10
Jelle Houben
Weert (NED)
28:59
11
Lennert Lenaerts
Genk
29:18
12
Robbe Hoskens
Hoboken
30:14
D 10, H/D 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindy van Anrooy
Kapelle (NED)
33:50
2
Evita Vanlangenacker
Stevoort
38:08
3
Mieke Reintjes
Leunen (NED)
38:19
4
Hendrickx Lore
Merksem
38:55
5
Dayenne van Boxtel
Waalwijk (NED)
39:14
6
Hazenbosch Ellen
Lier
39:44
7
Hendrickx Remke
Merksem
40:12
8
Laura vd Heijden
Elshout (NED)
41:38
9
Mara Leijtens
Waalwijk (NED)
42:32
10
Melissa Buitenhuis
Waspik (NED)
47:09
H 10, H/D 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mick Fleuren
Weert (NED)
29:58
2
Antoinio Hernaert
Antwerpen
30:30
3
Thomas Partouns
Weert (NED)
32:18
4
Frank van Selst
Waalwijk (NED)
33:23
5
Davy van Heck
Waalwijk (NED)
34:01
6
Ward Lenaerts
Genk
34:07
7
Luciƫn Thijssen
Berg en Terblijt (NE
34:16
8
Matthew Porters
Antwerpen
34:36
9
Wietse Lenaerts
Genk
34:52
10
Laurens Verluyten
Laakdal
35:00
11
Stijn Dirickx
Antwerpen
35:36
12
Kay Barbier
Lanaken
36:06
13
Girbaud Bastiaans
Lanaken
36:06
14
Bono Meijs
Maastricht (NED)
36:41
15
Michiel Hannes
Deurne
37:36
16
Roy Fleuren
Weert (NED)
38:47
17
Joeri Rietjens
Weert (NED)
39:46
18
Elias Docquir
Kampenhout
40:54
19
Sander Pusceddu
Lanklaar
43:38
20
Lorenzo Bosmans
Lanklaar
43:40
21
Joppe Snellen
Weert (NED)
44:15
22
Hendrik Emonds
Diepenbeek
44:46
23
Toon Deldyke
Lanklaar
49:53
24
Bert Libens
Lanklaar
54:15
D 12, H/D 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manita vd Bersselaar
Drunen (NED)
32:04
2
Anne Reintjes
Leunen (NED)
35:05
3
Pim Scherus
Horst (NED)
35:48
4
Emily Clarebots
Landen
38:31
5
Lyrate de Laat
Waalwijk (NED)
39:44
6
Irene van de Kruys
Weert (NED)
40:21
7
Karin Hasenbosch
Lier
43:28
H 12, H/D 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Leemans
Waspik (NED)
27:51
2
Jordy van de Mosselaar
Waspik (NED)
28:52
3
Alex van Arkel
Drunen (NED)
30:38
4
Aaron Conings
Maasmechelen
31:00
5
Huib Dieltjens
Kaatsheuvel (NED)
31:26
6
Jacob Kemmeren
Kaatsheuvel (NED)
32:39
7
Jordy Bouykrichan
Lokeren
33:45
8
Kevin Linssen
Weert (NED)
34:43
9
Geis Pinsart
Hoeselt
37:42
D 14, H/D 14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje Box
Wespelaar (NED)
54:46
2
Deborah Thijssen
Berg en Terblijt (NE
57:47
H 14, H/D 14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anthony Devos
Pellenberg
48:18
2
Juul van de Kruijs
Weert (NED)
49:45
3
Milo Janssen
Waalwijk (NED)
50:23
4
Pieter Jan Hannes
Deurne
52:15
5
Erik van der Heijden
Waspik (NED)
52:17
6
Tim Reintjes
Leunen
54:54
7
Thomas Nagel
Nijverdal (NED)
54:57
8
Vincent Emonds
Diepenbeek
59:59
H 16, H/D 16
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike van de Mosselaar
Waspik (NED)
46:39
2
Carlo Devos
Pellenberg
47:11
3
Joeri Deleebeeck
Hever
52:16
4
Martin Van selst
Waalwijk (NED)
54:16
H 18, H/D 18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens van der Sanden
Waalwijk (NED)
50:34
Volgende wedstrijd van het
Euregionaal Ironkid & Powerkid Circuit 2006
Kijk op: www.ironkids-powerkids.be

FINALE OP 17 SEPTEMBER 2006 TE LANKLAAR
EUREGIONALE KAMPIOENSCHAPPEN
Kraftman Timing 2006 tel: 089/793694 +32(0)498/547083
Alle uitslagen op: www.kraftman-triathlon.be en www.uitslagen.nl
Uitslagen.nl
23-05-2006 17:00