Uitslagenlijst Bouwbedrijf Beverwijkloop Balkbrug - Zaterdag 20 mei 2006
J -9, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Stefan Brouwer
Set Up Volleybal
9:55
6
Leon Starke
Set Up Volleybal
11:16
M -9, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Tess ten Kate
Set Up Volleybal
7:10
6
Sylke vd Heide
Set Up Volleybal
8:18
8
Marije Aalders
Set Up Volleybal
8:21
10
Evelien Petter
Set Up Volleybal
8:54
11
Demi Klein
Set Up Volleybal
8:59
12
Sanne Veltman
Voetbaljeugd
9:05
13
Jasmijn Pol
Set Up Volleybal
9:08
14
Linda Bonnema
Set Up Volleybal
9:23
15
Naomi Baas
Set Up Volleybal
9:33
16
Renate Baas
Set Up Volleybal
9:36
17
Nathalie Brouwer
Set Up Volleybal
9:42
20
Ruth Olde
Set Up Volleybal
9:51
23
Anique Mennink
Set Up Volleybal
10:30
24
Laura Kroes
Set Up Volleybal
10:34
26
Rhodé Berkenbosch
Set Up Volleybal
11:15
28
Bo Hakkers
Set Up Volleybal
11:20
J1012, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jeffrey Weggemans
De Sprinter
6:52
M1012, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
6:13
5
Esther Bloemberg
Set Up Volleybal
7:29
6
Jessica Gelderman
Balkbrug
7:30
7
Akkelien Oostenbrink
Set Up Volleybal
8:02
J-15, 3000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Gelderman
Balkbrug
11:38
2
Gertin Roke
ACO Van Elderen
11:52
3
Martijn Voorhorst
Set Up Volleybal
14:29
4
Dennis van den Honsl
Hasselt
15:49
5
Doeke van der Weide
Dedemsvaart
16:25
6
Wisse Steert
Set Up Volleybal
17:08
7
Esther Bakker
Set Up Volleybal
22:17
8
Diederik Woertink
Set Up Volleybal
22:26
9
Dennis Sportel
Set Up Volleybal
22:27
10
Rutger Bokxem
Set Up Volleybal
22:29
M-15, 3000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephanie Bergsma
Nieuwleusen
13:06
2
Dewy vd Valk
Set Up Volleybal
15:40
3
Rianne Beltman
Nieuwleusen
16:07
4
Mariel Beverwijk
Nieuwleusen
16:12
5
Lisa Oostenbrink
Set Up Volleybal
17:14
6
Lilian Hogenkamp
Set Up Volleybal
20:25
7
Manon Klunder
Set Up Volleybal
20:32
8
Stephanie Pol
Set Up Volleybal
20:33
9
Renatte Petter
Set Up Volleybal
21:28
10
Kelly Timmerman
Set Up Volleybal
22:17
11
Marrit Steert
Set Up Volleybal
22:18
12
Sanne Lammersen
Set Up Volleybal
22:34
13
Simone Prins
Set Up Volleybal
22:35
HEREN, 5000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Wilburt Laarman
Hellendoorn
17:54
6
Rene de Jager
AV Vriezenveen
18:47
7
Martijn Kolkman
Vriezenveen
19:01
13
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
20:36
14
Manuel Kaal
Senioren Voetbal
21:02
DAMES, 5000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marlies Hofman
Dedemsvaart
24:28
5
Hanneke Zijlstra
AV Vriezenveen
24:43
6
Krista van der Kamp
Zuidwolde Dr
26:41
7
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
26:49
10
Anita Buit
Set Up Volleybal
29:08
11
Karin Drogt
Set Up Volleybal
35:04
12
Inge Spijkerman
Set Up Volleybal
36:01
13
Ilona Ester
Set Up Volleybal
36:35
HVET, 5000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
17:35
4
Gerrit-jan Tichelaar
Veteranen Nederland
18:26
5
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
18:30
6
Tony Ruiter
AV Vriezenveen
18:59
8
Jan Hankamp
Brandweer (Vroomshoo
19:33
17
Marco Vlaming
ACO Van Elderen
21:34
18
Jan willem Marteijn
Nijverdal
21:41
22
Jacco van der Kamp
Zuidwolde Dr
23:54
27
Bert Berkenbosch
Dedemsvaart
24:58
28
Dirk van der Valk
Set Up Volleybal
25:00
31
Sherwin Wilson
Dedemsvaart
27:44
DVET, 5000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid van Velden
Spurt '88
20:31
2
Jeanet overweg-Rosink
Spurt '88
22:14
3
Jannette Zantingh
Dedemsvaart
23:54
5
Linda Breukelman
Spurt '88
24:04
6
Marja Do Livromento Bo
Harkema
24:15
8
Jacqueline Ruizenaar
Spurt '88
24:34
14
Coosje Moes
Loopgroep Avereest
27:48
17
Sabrina Vogelzang
Balkbrug
31:17
HSEN, 10000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
33:08
3
Jeroen Brandts
Loopgroep PK
33:27
4
Mark Schippers
Loopgroep Bedum
34:04
7
Geert Immerzeel
Prins Hendrik
36:27
13
Dennis van Lohuizen
AV '34
38:49
15
Maurice Maatje
Loopgroep Klazienave
40:09
21
Albert Coelingh
Zuidwolde Dr
43:39
22
Jan Bart Kip
Noordscheschut
43:44
23
Germo Vrolijken
ACO Van Elderen
43:53
25
David ten Broeke
Lemelerveld brandwee
46:30
26
Sebastiaan Veldhuizen
Atletics Nijverdal
46:54
29
Rob van den Valk
De Koplopers
49:51
HVET1, 10000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Wolter van der Veen
Start '78
36:55
8
Jelle Postma
Loopgroep Dokkum
38:32
9
Rene van Weezep
Atletics Nijverdal
38:48
11
Ronnie Eilert
Runningclub Lierderh
39:01
12
Jaap Visser
Loopgroep Dokkum
40:28
14
Dedde de Jong
Loopgroep Dokkum
41:23
15
Mathieu van der Veen
Ommen brandweer
41:46
16
Henk Hendriksen
Dedemsvaart
42:59
19
Jelle Pranger
Loopgroep Dokkum
45:53
20
Gerben ten Broeke
Runningclub Lierderh
46:18
21
Alphons Schokker
ACO Van Elderen
47:33
22
Martijn Buit
Set Up Volleybal
47:56
23
Koen Ramaker
Loopservice.nl
48:26
27
Simon Zoetebier
Vroomshoop
55:17
HVET2, 10000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jan Hollestelle
Veteranen Nederland
37:25
5
Johan Willems
ACO Van Elderen
37:50
6
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
40:30
10
Tsjip van der Meij
Loopgroep Dokkum
43:27
11
Gerard Boeters
Loopgroep Klazienave
43:30
13
Hans Logtenberg
ACO Van Elderen
43:50
14
Johan Nieuwenhuis
Spurt '88
43:53
15
Gerard Heerink
Runningclub Lierderh
44:05
16
Roelof Elzinga
Loopgroep Dokkum
44:06
20
Sieds Talma
Loopgroep Dokkum
45:24
22
IJsbrand Reijneveld
PEC 1910
45:42
24
Jaap den Bakker
ACO Van Elderen
46:16
25
Alex van den Berg
Lemelerveld brandwee
46:39
29
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
47:36
30
Dirk van de Wetering
Loopgroep Avereest
48:36
31
Theo Bosch
Runningclub Lierderh
48:52
33
Bauke Keekstra
Loopgroep Dokkum
52:38
34
Jan pieter Bijsterveld
Alphen aan den Rijn
54:25
HVET3, 10000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Harry Kloppenberg
Runningclub Lierderh
38:25
7
Bram van der Boon
ACO Van Elderen
41:55
9
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
43:40
10
Johan Nijland
Veteranen Nederland
43:46
12
Jan Wiersema
Loopgroep Dokkum
45:10
13
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
45:27
14
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
45:38
16
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
46:27
18
Rommert Glezema
Loopgroep Dokkum
46:42
19
Charles Meijer
Loopgroep Avereest
46:57
25
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
48:47
27
Jan Ruitenberg
Loopgroep Avereest
50:47
28
Jilles Visser
Loopgroep Dokkum
51:05
29
Gerard Markhorst
Spurt '88
53:25
30
Jaap Zijlstra
AV Vriezenveen
54:07
31
Wim Meijerrink
ACO Van Elderen
54:10
DAMES, 10000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Joke Lubberdink
AV Vriezenveen
45:30
6
Iny Hobert
Atletics Nijverdal
47:03
9
Tracy Wijnsma
Loopgroep Dokkum
48:56
10
Saakje Rijkeboer
Loopgroep Avereest
49:19
11
Janine Eshuis
ACO Van Elderen
49:44
12
Thea van der Meulen
Loopgroep Dokkum
49:57
13
Tineke Roberg
ACO Van Elderen
52:33
14
Reina Hes
Loopgroep Dokkum
52:37
15
Dianne Fokke
AV Vriezenveen
54:54
16
Ina Zandman
ACO Van Elderen
55:35
19
Trees Bijsterveld
Alphen aan den Rijn
1:02:41
Organisatie: Duursportpromotie Balkbrug, http://www.duursportpromotiebalkbrug.nl Uitslagen zowel op onze site als op uitslagen.nl Onze loop is onderdeel van het Vechtdalloopcircuit: www.vechtdalloopcircuit.nl
Uitslagen.nl
23-05-2006 21:08