| | | | | Uitslagenlijst Koninginneloop Beilen
Beilen - Zaterdag 29 april 2006
M 5-7, MEISJES T/M 7 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roxin de Jonge
Meester Harm Smeenge
6:53
3
Ivonne Gils
OBS G.A. de Riddersc
7:44
4
Iris Haveman
Meester Harm Smeenge
8:01
J 5-7, JONGENS T/M 7 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonathan Schans
OBS de Bosvlinder
5:50
2
Bouke van Ek
OBS Op de Bres
6:48
3
Robert Haandrikman
De Eshorst
6:50
4
Simon Beijer
OBS G.A. de Riddersc
6:52
5
Guus Heemskerk
OBS G.A. de Riddersc
7:47
8
Huub Heemskerk
OBS G.A. de Riddersc
8:25
9
Jan Willem Smit
De Eshorst
8:44
M 8-9, MEISJES 8-9 J.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Joanne Nederhoed
De Eshorst
6:09
6
Britt Koerts
OBS G.A. de Riddersc
6:58
8
Marielle Nederhoed
De Eshorst
7:09
10
Justien Hulzebosch
OBS G.A. de Riddersc
7:59
J 8-9, JONGENS 8-9 J.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Stan de Groot
OBS G.A. de Riddersc
7:12
10-13, MEISJES 10-13 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sanne Bouwmeester
OBS De Lindelaar
5:04
3
Claudia Beijer
OBS G.A. de Riddersc
5:20
4
Britt van Os
OBS G.A. de Riddersc
5:37
7
Mirjam Zantinge
De Eshorst
5:49
8
Hozan Khalid
OBS G.A. de Riddersc
5:55
9
Kelly Westhoff
Nieuwerkerk ad IJsse
5:57
11
Melissa Booiman
OBS G.A. de Riddersc
6:39
12
Yanine de Jonge
Meester Harm Smeenge
6:42
10-13, JONGENS 10-13 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mohammed Khalid
OBS G.A. de Riddersc
4:41
2
Taco Wonder
OBS G.A. de Riddersc
4:51
3
Jorrit Smit
OBS G.A. de Riddersc
4:55
4
Mitchel Beyer
OBS G.A. de Riddersc
5:00
5
Daniel Schans
OBS de Bosvlinder
5:03
7
Brent Tiersma
OBS G.A. de Riddersc
5:29
8
Jaron Klaassen
OBS G.A. de Riddersc
5:49
9
Gerald Haandrikman
De Eshorst
5:59
10
Josse VAlk
OBS G.A. de Riddersc
6:09
11
Luuk Heemskerk
OBS G.A. de Riddersc
6:20
13
Selmar Klaassems
OBS G.A. de Riddersc
6:30
DA 5, DAMES SEN 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
21:19
5
Annet Zwiep-Ruikers
Beilen
22:10
HE 5, HEREN SEN 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Peter Bas Meijeringh
Ekehaar
18:25
DA 10, DAMES SEN 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Harriet Haverkort
Doldersum
47:12
10
Brigitte Feenstra
Leeuwarden
58:00
HE 10, HEREN SEN 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Leon van der Lans
Stuifzand
35:21
6
Ronnie Duinkerken
Rotterdam
37:43
8
Albert Coeligh
Zuidwolde Dr
43:02
13-14, MEISJES 13-14 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13-14, JONGENS 13-14 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
15-16, MEISJES 15-16 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joyce Westhoff
Nieuwerkerk ad IJsse
14:23
DA 40, DAMES 40+ 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Irma ter Veld Weerman
Assen
26:36
3
Janny Weurding Jansen
Beilen
27:08
HE 40, HEREN 40+ 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
DA 40, DAMES 40+ 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
HE 40, HEREN 40+ 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
21
Jan Langerhuizen
Vlagtwedde
45:58
Uitslagen.nl
16-08-2006 13:05