Uitslagenlijst 25e! Torenloop

Hilvarenbeek - Zaterdag 29 april 2006

JMPUP, 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper van Gemert
Diessen
5:53
2
Tim Verhoeven
Goirle
6:04
3
Wieger de Bruyn
Hilvarenbeek
6:21
JPUPC, 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurrian van der Valk
Ridderkerk
5:03
2
Coen Smit
Hilvarenbeek
5:59
JPUPB, 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurick Verhoeven
Hilvarenbeek
5:25
2
Justin Rombouts
Tilburg
5:49
JPUPA, 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dylan Rombouts
Tilburg
4:38
2
Maarten Smulders
Attila
4:41
3
Sander van Gemert
Diessen
4:43
4
Koen Abrahams
Hilvarenbeek
4:53
5
Robin Verhoeven
Hilvarenbeek
5:39
JJUND, 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Hallegraeff
AVR '69
4:02
2
Harm Hesselmans
Diessen
4:51
JJUNC, 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Simons
Attila
3:44
2
Matthew de Haan
Attila
3:50
3
Milan Stawicki
Alphen
3:58
MPUPC, 1 KM MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Desi Hallegraeff
AVR '69
5:16
2
Jill van Haasteren
Hilvarenbeek
6:07
MPUPA, 1 KM MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romij Smulders
Attila
4:11
2
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
4:41
3
Meghan van Haasteren
Hilvarenbeek
5:25
MJUND, 1 KM MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Hallegraeff
AVR '69
4:24
2
Pleun vd Maas
Hilvarenbeek
5:11
M 5KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
15:30
2
Joan Simon Artigas
VOAB
16:38
3
Jan-Pieter van der Vlu
Tilburg Road Runners
17:13
4
Ruud van Suijdam
Phoenix
19:04
5
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
19:28
6
Eric Kramer
Goirle
20:49
7
Robbert Kramer
Goirle
21:30
8
Dré Visscher
Amersfoort
21:44
9
Stijn van der Kamp
Waalwijk
22:17
10
Bas Nieuwland
Prins Hendrik
22:32
11
Stephan Weinschenk
Tilburg
22:54
12
Fabian van Oevelen
Hilvarenbeek
23:03
13
Jos Wilborts
Biest-Houtakker
25:45
14
Leon Berkouwer
Tilburg
28:30
15
Cees Hüfken
Achil '87
29:18
16
Theo Nefkens
Hilvarenbeek
30:33
V 5KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Atledo
18:55
2
Lia Wijnberger
Phoenix
19:09
3
Admay van Oevelen
Attila
20:09
4
Ingrid Oonincx
Attila
21:01
5
Nicole Simons
Attila
23:21
6
Margreet Versluis
Papendrecht
24:26
7
Evelien van der Schoot
Attila
24:56
8
Cristel van Erven
VOAB
25:47
9
Maria Spaninks
Achil '87
26:30
10
Kim Ligtvoet
VOAB
26:31
11
Janny Michels
Tilburg
27:22
12
Karin Jongbloets
Achil '87
28:14
13
Karin de Laat
Hilvarenbeek
28:14
14
Cecile Scholten
Hilvarenbeek
28:14
15
Nel Adriaansen
Lage Mierde
28:26
16
Margareth Voormans
Prins Hendrik
28:33
17
Truyke van Gool
Den Bosch
28:40
18
Anja Simons
Tilburg
28:40
19
Marianne Timmermans
Achil '87
30:01
20
Dagmar van Hees
Achil '87
30:24
21
Elke Holleman
Breda
30:50
22
Marie-José van Rooij
Hilvarenbeek
31:42
23
Mariet van Roy
Tilburg
31:42
24
Monique Smulders
Tilburg
31:42
M10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
33:47
2
Joery Kouwenberg
Attila
33:54
3
Marco Tramontina
Loopgroep PK
34:38
4
Rob Mellegers
PSV
34:42
5
Ward van Roy
Arendonk (BEL)
35:54
6
Sadik El Mourubite
PSV
36:12
7
Cocky de Brouwer
Achil '87
37:05
8
Corné Dudok
Attila
37:41
9
Ad van den Berk
Tilburg Road Runners
38:18
10
Ton Kuijpers
VOAB
38:36
11
Mark Moeskops
AVR '69
38:38
12
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
38:50
13
Harm Vrijsen
Hooge Mierde
38:58
14
Tom Molenaar
Tilburg
39:52
15
Frank Haenen
Achil '87
40:09
16
Johan Stevenaar
Mierlo
40:45
17
Piet van der Heijden
AVR '69
40:48
18
Michel Broeders
Rijen
41:04
19
Peter van der Maas
Hilvarenbeek
41:20
20
Mart Buijlinckx
Hilvarenbeek
41:27
21
Mark van de Ven
Attila
41:32
22
Michaël Marek
Oud-Turnhout (BEL)
41:46
23
Jos Borgmans
AVR '69
41:52
24
Jan Kooijman
Tilburg
41:56
25
Stefaan Swaak
Tilburg
42:16
26
Frank Brouwers
Goirle
42:29
27
Peter van der Valk
Ridderkerk
42:34
28
Peter van Doormaal
Hilvarenbeek
42:37
29
Patrick de Rooij
Hilvarenbeek
42:54
30
Joost de Swart
Attila
43:29
31
Harold Pelkmans
Tilburg
43:33
32
Mark Buijze
Tilburg
43:37
33
Bernard Kuijpers
Tilburg Road Runners
43:44
34
Arie Meijers
Tilburg
43:46
35
Hans van de Wege
Goirle
44:15
36
Wim Nieuwenhuize
Tilburg
44:22
37
Perry Leermakers
Achil '87
44:26
38
Robin van Lieshout
Berkel-Enschot
45:26
39
Jeroen van de Rijt
Tilburg
45:39
40
Bastiaan van de Rijt
Tilburg
46:17
41
Ralph Hallegraeff
Reusel
46:43
42
Jack Brackenie
Hilvarenbeek
46:44
43
Rini op 't Hoog
Tilburg Road Runners
47:01
44
Jeroen van Haasteren
Hilvarenbeek
47:04
45
Frans van Bakel
Tilburg
47:07
46
Jan Halters
Hilvarenbeek
47:14
47
Jan Schapendonk
Achil '87
48:50
48
Peter van Oosterhout
Scorpio
48:51
49
Michel van der Sanden
Scorpio
48:52
50
Ad Aarts
Diessen
48:56
51
Johan Hol
Tilburg
49:13
52
David Engel
Tilburg
49:29
53
Ruud Versluis
Papendrecht
49:33
54
P van der Schoot
Tilburg
49:35
55
Cees Wijne
Breda
49:39
56
Ruud Groenendijk
Hilvarenbeek
49:44
57
Ad Kouwenberg
Attila
49:51
58
Marco Kramer
Achil '87
49:58
59
Patrick Messchaert
Rijen
50:05
60
Jan Vlasblom
Hilvarenbeek
50:10
61
Lars Davids
Breda
50:41
62
Merlijn van Heesch
Oudheusden
50:44
63
Jeroen de Laat
Tilburg
51:19
64
René Kerstens
Hilvarenbeek
51:21
65
Martin van de Rijt
Attila
52:40
66
Jan van Boxtel
Achil '87
53:51
67
Albert van Zon
Tilburg
54:17
68
Alex Brackenie
Hilvarenbeek
54:21
69
Kees Oomen
Loon op Zand
54:47
70
Frans Reijnen
Tilburg
55:29
71
Ralf Raumanns
Born
56:51
72
Frans vd Hout
Diessen
56:56
73
Eric Hoosemans
Achil '87
57:05
74
Bart Sommer
Tilburg
57:05
75
Erik van Roovert
Diessen
57:48
76
Bart Dirkx
Achil '87
58:08
V10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Struycken
Attila
43:07
2
Tinkel van der Linden
Attila
43:39
3
Ank Mouwen
Attila
45:35
4
Anja Dusee
Tilburg Road Runners
46:45
5
Loes Verhoeven
Diessen
47:06
6
Ingrid van Elderen
Achil '87
47:18
7
Marnie van Dinther
Loopgroep Rosmalen
49:01
8
Hanneke Kuiken
Tilburg
50:51
9
Wendy Kroesen
Tilburg
52:56
10
Angelique Evers
Attila
54:28
11
José van de Groep
Achil '87
55:25
12
Marloes Dekkers
oisterwijk
55:36
13
Maries van Strijdhoven
Achil '87
55:51
14
Patricia Dekkers
Oisterwijk
55:59
15
Rabea Rutten-Raumanns
Almere
56:08
16
Anne-Marie van de Scho
Achil '87
56:20
17
Ingrid Verheggen
Achil '87
56:31
18
Caroline van Haasteren
Hilvarenbeek
56:55
19
Yvonne Koppelmans
Achil '87
56:57
20
Monique van Bijstervel
Achil '87
57:17
21
Mai van Limpt
Achil '87
57:37
22
Corrie Aarts
Diessen
57:42
23
Karin van Gestel
Hilvarenbeek
57:46
24
Koosje de Vries
Hilvarenbeek
57:48
25
Irene Blokker
Breda
58:36
26
Doret Mooren
Middelbeers
58:36
MSEN, 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niklas van Cassel
VOAB
1:25:40
2
Koen Graat
Tilburg
1:34:11
3
Roel Kolman
Vught
1:34:51
4
Dirk-Jan Bles
Hilvarenbeek
1:39:03
VSEN, 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trudie Schils
Attila
1:44:49
MMAST, 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Bruyn
LADB
1:10:37
2
Ruud van Woensel
AV Oirschot
1:13:57
3
Reinoud van Gastel
Cifla
1:16:52
4
Dirk-Jan Boonstra
Veenendaal
1:19:48
5
Maarten Veldhuizen
Tilburg
1:19:51
6
Paul Volleman
Dieren
1:20:50
7
Jos van Lieshout
Berkel-Enschot
1:21:41
8
Jan van Dommelen
Achil '87
1:22:13
9
Jan van Dal
Achil '87
1:22:25
10
Richard van Kroonenbur
No-Limits
1:23:31
11
Maurits Appels
Attila
1:24:03
12
Jac Rombouts
Boxtel
1:24:46
13
Ronald Coune
Attila
1:25:30
14
Sjef van Beers
AVR '69
1:29:58
15
Henk Kats
Hilvarenbeek
1:38:38
16
Peter Hesselmans
Achil '87
1:41:50
17
Jan Vriens
Tilburg
1:44:46
18
Paul van der Heijden
Hilvarenbeek
1:48:27
19
Johan Monden
Etten-Leur
1:48:28
20
Paul van Oevelen
Lienden
1:49:25
21
Jan Aanen
Attila
1:56:01
22
John Koolwijk
Achil '87
2:07:41
VMAST, 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nathalie Backer
Achil '87
1:24:45
2
Corrie Waterschoot
AVR '69
1:38:49
3
Marion Kluijtmans
Achil '87
1:39:26
4
Conny Pijnenburg
Attila
1:44:48
5
Anke de Groot
Achil '87
1:55:17
6
Joke van Gestel
Attila
1:55:25
7
Karin de Jong
Achil '87
1:55:25
8
Astrid de Brouwer
Achil '87
1:56:01
9
Bettie Heeffer
Achil '87
1:56:01
10
Mieke vd Wassenberg
Achil '87
1:56:01
11
Antoinette van Doormaa
Achil '87
1:57:02
M50, 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loek van der Gaag
Fortuna
1:16:51
2
Gerard Wouters
Spiridon
1:19:49
3
René van Oevelen
Achil '87
1:30:57
4
Marcel Hoonderd
Dordrecht
1:39:25
5
John Mout
Oisterwijk
1:42:28
6
Johan de Jong
Helvoirt
1:42:35
7
Joost Klarenbeek
Goirle
1:46:27
8
Peter van Gool
Achil '87
1:48:32
9
Jan Driesser
Achil '87
1:57:31
10
Addy van Seeters
Achil '87
1:57:32
M60, 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frits Claassens
Attila
1:23:58
2
Rinus Joosse
AV '56
1:29:32
3
Cees de Leeuw
Alphen NB
1:34:18
4
Martin Strijbos
De Grenslaupers
1:41:50
5
Pierre Geerts
Alphen
1:46:23
6
Jan Herk
No-Limits
1:47:31
Bedankt voor uw deelname en tot onze volgende wedstrijd, de Vakantieloop
op woensdag 9 augustus 2006
Uitslagen.nl
02-05-2006 21:02