Uitslagenlijst Brunssum Parelloop

Brunssum - Zondag 2 april 2006

M10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dave de Vylder
Hoensbroek
34:06
34:04
2
Robert Paine
STAP
35:20
35:18
3
Rob Mellegers
PSV
35:21
35:20
4
Armand Laumen
PSV
35:26
35:25
5
Jan Willem Housmans
Echt
35:41
35:39
6
Richard Lavalle
Landgraaf
35:53
35:52
7
Andre Kirch
LAC Mausbach
35:56
35:54
8
Sadik El Mourabite
PSV
36:16
36:16
9
Cameron Williams
Brunssum
36:17
36:14
10
Leon Lataster
Kerkrade
36:18
36:12
11
Peter Verreussel
AV Helden
36:20
36:17
12
Jea-Pierre Dieteren
Meerssen
36:20
36:17
13
Mark Burger
Road Runners Etten-L
36:21
36:19
14
Manuel Ettler
Niederzier (GER)
36:22
36:18
15
Jeroen Dekker
Caesar
36:27
36:26
16
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
36:49
36:46
17
Jeroen Engelhart
Tartlétos
36:54
36:53
18
Ralf Fink
Stolberg (GER)
36:57
36:55
19
Jochen Cals
Maastricht
37:23
37:18
20
Maurice Quaedvlieg
Achilles-Top
37:32
37:21
21
Jos Jans
Eindhoven
38:00
37:58
22
F Kuhl
Geleen
38:00
37:54
23
Rob Riksen
38:10
38:04
24
Peter Decevnink
STB
38:12
38:11
25
Marc Luijten
Caesar
38:17
38:14
26
Tobias Hibbe
LAC Mausbach
38:20
38:18
27
Jan Offermans
Wijnandsrade
38:27
38:23
28
Rob Zwartjens
Loopgroep PK
38:32
38:30
29
Jeu Theunissen
Landgraaf
38:35
38:32
30
Jos Bohnen
Susteren
38:45
38:42
31
Joachim Müller
Achilles-Top
39:02
38:59
32
Mike Ververgaert
Parellooprunners
39:03
38:59
33
Robin Hooghiemstra
Atletiek Maastricht
39:03
39:00
34
Roger van de Merwe
Unitas
39:06
38:49
35
Rene Dekker
Sittard
39:12
39:10
36
Guido Possen
AVON
39:26
39:21
37
Robert Willems
Atletiek Maastricht
39:34
39:27
38
Hans Jaschultowski
Selfkant (GER)
39:46
39:44
39
Marc Scheepers
Loopservice.nl
39:50
39:47
40
Marcel Velraeds
STAP
39:50
39:46
41
Sjef Geitz
STAP
39:53
39:51
42
Hanssen j g J
Schinveld
40:01
39:51
43
Gian Derks
Brunssum
40:01
39:52
44
Peter Kroon
Sint Odilienberg
40:01
39:53
45
Adri ZAGERS
Eindhoven
40:28
40:26
46
Holger Lengersdorf
Julich (GER)
40:30
40:26
47
Marco van Bun
Brunssum
40:39
40:33
48
Hub van Geenen
Brunssum
40:39
40:27
49
Peter Simons
STB
40:51
40:46
50
Rob Stevelmans
AVON
40:54
40:50
51
Bert van Neer
Echt
40:55
40:47
52
Harrie Grijmans
STAP
40:56
40:54
53
Jos Hensgens
Eys
41:02
40:59
54
Frank Nijholt
41:09
41:03
55
Peter Essers
Tiel
41:12
40:57
56
Peter Gorissen
Maasrunners
41:16
41:09
57
Ruud Stratmann
Parellooprunners
41:18
41:09
58
Lex Haemers
Heerlen
41:28
41:00
59
Marcel Coerver
STB
41:29
41:13
60
Robert Janssen
Wijlre
41:30
41:25
61
Paul Jacobs
AVON
41:35
41:20
62
Friedel Rixen
Lucherberg (GER)
41:38
41:33
63
Walter Adang
Wijlre
41:39
41:33
64
John Born
STB
41:41
41:38
65
Erik Megens
Heerlen
41:42
41:15
66
Jos van Berkel
STAP
41:54
41:51
67
Hans Meijer
Achilles-Top
41:56
41:50
68
Ronald Balter
Parellooprunners
41:58
41:53
69
Jeff Thiele
Stein Lb
42:02
41:51
70
Rob-Jan Venhuizen
Puth
42:06
41:48
71
Patrick Adriaens
Montfort
42:10
41:58
72
Sjoerd Hobma
Sittard
42:13
42:02
73
Michel Lemmens
Voerendaal
42:19
42:08
74
Hub Wijnands
Heerlen
42:22
42:17
75
Ger Arnoldussen
Amstenrade
42:24
42:20
76
Gerard Thiessens
Maastricht
42:28
42:24
77
Maurice Paulussen
Elsloo Lb
42:32
42:29
78
Hammes Tolster
Alsdorf (GER)
42:34
42:21
79
Jos Simons
Kerkrade
42:35
42:11
80
Marcel Curfs
Brunssum
42:37
42:27
81
John Haan
STB
42:37
42:34
82
Paul Goddery
Hoensbroek
42:38
42:31
83
Maurice Mennens
Achilles-Top
42:39
42:34
84
Guus Stauvermann
Achilles-Top
42:40
42:34
85
Heiko Fuss
Merzenich (GER)
42:42
42:23
86
Jan Muijrers
Achilles-Top
42:43
42:37
87
Bernd Hensgens
Würselen (GER)
42:45
42:32
88
Ruud Knarren
STAP
42:49
42:37
89
Erwin Gemels
Genk (BEL)
42:55
42:46
90
Hans Willems
Eindhoven
42:58
42:56
91
Rob Habets
Maasrunners
43:01
42:54
92
Jan Pater
Eindhoven
43:08
43:06
93
Matthias Weyer
Düren (GER)
43:15
43:03
94
Emanuel Mennen
Geleen
43:19
42:53
95
Paul Smeets
Geulle
43:21
43:05
96
Henk Heijkers
AVON
43:24
43:19
97
Jack de Wilde
Meerssen
43:25
43:01
98
Roland Rossbruch
LAC Mausbach
43:27
43:06
99
Boris Schmidt
Brunssum
43:28
43:09
100
Pieter van de Donk
AVON
43:31
43:25
101
Maarten Schuurman
Eygelshoven
43:34
43:06
102
Paul Jehaul
Geleen
43:36
43:16
103
Romain Visé
Limbourg (BEL)
43:36
43:33
104
Jean Leenders
Loopservice.nl
43:36
43:28
105
Gerard Rietjens
Heerlen
43:37
43:28
106
Panda Janssen
Brunssum
43:43
43:04
107
Michaël van Dam
Kerkrade
43:45
43:16
108
Marc Musso
Heerlen
43:48
43:19
109
Menno Verhoeven
Olympia Eindhoven
43:53
43:20
110
Frank Joosten
Heerlen
43:56
43:43
111
Ron Krotwaar
Parellooprunners
44:04
43:49
112
Sjack Hoop
STB
44:12
43:54
113
Paul Claessen
Opoeteren-Maaseik (B
44:16
43:49
114
Leon Stals
Haelen
44:17
44:08
115
Math Pals
STAP
44:20
44:08
116
Jo Pfeifer
STAP
44:23
44:20
117
Frank van Lochem
LOGO
44:29
44:00
118
Lucien Philips
Parellooprunners
44:32
44:20
119
Jan Roberts
Amstenrade
44:35
44:30
120
Stefan Schroteler
Hürtgenwald (GER)
44:36
44:28
121
Harry
Wittem
44:37
44:06
122
Dols Wil
Amstenrade
44:45
44:27
123
Erik Maassen
Sassenheim
44:46
44:43
124
Ed Doveren
STB
44:47
44:29
125
Andreas Kannengiesser
Geilenkirchen (GER)
44:47
44:40
126
Peter van Waterschoot
Kerkrade
44:48
44:29
127
Christof Busch
heinsberg (GER)
44:51
44:37
128
Bram van Heugten
Landgraaf
44:53
44:23
129
Peter Kleuters
Brunssum
44:59
44:32
130
Jos Theunissen
AVON
44:59
44:48
131
Jack Geraedts
Schinveld
45:01
44:43
132
Richard Rameckers
Brunssum
45:01
44:57
133
Udo Krieger
Eschweiler (GER)
45:05
44:32
134
Tom Schoenmakers
Sittard
45:07
44:52
135
Jan Talmon
Swift Atletiek
45:08
44:38
136
Nico Weijts
Voerendaal
45:09
44:57
137
Hein Fox
Heerlen
45:10
44:53
138
Jac Stams
STAP
45:18
45:07
139
John Sturms
Born
45:20
45:02
140
Jos van der Loo
Caesar
45:35
45:05
141
Ronald Bastian
Lanaken (BEL)
45:37
45:27
142
Bart Keulen
Spaubeek
45:49
45:22
143
Maurice Wetsels
Eijsden
45:49
45:13
144
Erik Boersma
Sittard
45:58
45:53
145
Klaus Graf
AVON
45:59
45:54
146
Jan Geraedts
Roosteren
46:08
45:59
147
Jos Nauts
Brunssum
46:11
45:53
148
Mannie Maynard
Roermond
46:11
46:11
149
Dirk Nolden
eschweiler (GER)
46:20
46:15
150
Jakob Hilbolling
Sittard
46:22
46:13
151
Frenk Raaymakers
Achilles-Top
46:23
46:13
152
Arnold de Jonge
Brunssum
46:26
46:12
153
Harrie Schumacher
Parellooprunners
46:26
46:15
154
Patrick Debie
Ubach-palenberg (GER
46:30
46:15
155
Tonny Herben
Atletiek Maastricht
46:34
46:32
156
Eric van Theemsche
STB
46:35
46:15
157
Jack Cleutjens
Oirsbeek
46:37
46:18
158
Sjef Orbons
Eindhoven
46:37
46:13
159
Rene Bakker
Parellooprunners
46:39
46:28
160
Wil Fleurkens
Landgraaf
46:43
46:21
161
Dieter Winter
LAC Mausbach
46:43
46:36
162
Gerard ten Dam
Unitas
46:53
46:41
163
Peter van de Sande
Brunssum
46:57
46:32
164
Lefty Snackers
AVON
47:03
46:55
165
Wolfgang Ant
Kerkrade
47:09
46:48
166
Herman Kremer
Landgraaf
47:09
46:38
167
Wim Rutjens
STB
47:10
46:51
168
Jean Stijns
Beek Lb
47:11
46:44
169
Bart Raaijmakers
Achilles-Top
47:11
46:57
170
Cor van Haaren
STAP
47:12
47:04
171
Karel Coort
Brunssum
47:17
47:01
172
Remme Verkerk
Maastricht
47:19
46:50
173
Bart Smeets
Hoensbroek
47:23
47:07
174
Theo Bloem
Landgraaf
47:30
46:56
175
Piet Nooren
STAP
47:36
47:23
176
Germain Bakker
Echt
47:39
47:24
177
Rob Steijns
Valkenburg Lb
47:40
47:13
178
Wim Meuffels
Brunssum
47:43
47:30
179
Mil Cals
Sittard
47:44
47:36
180
Jaap Houkes
STAP
47:49
47:37
181
Paul Hilgers
Duitsland
47:50
47:26
182
Steve Koot
AVON
47:53
47:48
183
John Mertens
Voerendaal
47:57
47:50
184
Noel Vossen
Meerssen
47:59
47:53
185
Rick Tempels
Brunssum
47:59
47:22
186
Martijn Tennekes
Maastricht
48:00
47:31
187
Marvin Jacobs
Landgraaf
48:05
47:29
188
Gerrit Hulshof
Brunssum
48:16
48:11
189
Huub Bruls
Brunssum
48:17
47:46
190
Steffan Golobiec
STAP
48:20
48:08
191
Wil Adema
Amstenrade
48:26
48:08
192
Ralf Geradts
Aachen (GER)
48:31
48:15
193
Roger Vluggen
Maastricht
48:33
48:24
194
Andre Nijboer
Parellooprunners
48:38
48:14
195
Raymond Kersjes
Heerlen
48:38
48:20
196
Michel Grijseels
Tegelen
48:47
48:45
197
Marcel Zinken
Parellooprunners
48:50
48:25
198
Friebert Kirsch
Duitsland
49:01
48:36
199
Maurice Nieuwenhuis
Landgraaf
49:06
48:50
200
Peter Frissen
Beek Lb
49:11
49:11
201
Frans Maas
Eindhoven
49:12
48:40
202
Fred Lemmens
Hoensbroek
49:14
48:43
203
Kenneth van Wijhe
Valkenburg
49:18
48:51
204
Wim Thijssen
Brunssum
49:21
48:57
205
Levoucia Abrams
Heerlen
49:22
49:04
206
Karel Boesten
Brunssum
49:23
48:54
207
Valerie van Loon
Limbricht
49:24
49:06
208
Niek Zwetsloot
Maastricht
49:26
49:00
209
Eduard van den Hemel
Landgraaf
49:29
49:25
210
Helmut
Landgraaf
49:31
49:00
211
Ron Vonhögen
Brunssum
49:31
49:12
212
Karl Schroeder
Eschweiler (GER)
49:37
49:04
213
Lothar Jansen
Heinsberg (GER)
49:39
49:18
214
Jack Peeters
Guttecoven
49:41
49:20
215
John Corvers
Brunssum
49:47
49:45
216
Bart Heyrman
Zutendaal (BEL)
49:52
49:20
217
Tim Schumacher
Aachen (GER)
49:53
49:33
218
Ingo Rossbruch
LAC Mausbach
49:54
49:34
219
Jeroen Lammertsma
Geleen
49:58
49:41
220
Marcel Bisselink
Bocholtz
49:59
49:49
221
Paul Zomerplaag
Landgraaf
50:00
49:41
222
Patrick Logister
Landgraaf
50:03
49:47
223
Harry Verstegen
Kerkrade
50:08
49:59
224
Mark Uetz
50:10
49:30
225
Theo van Herk
Brunssum
50:13
49:37
226
P Brugmans
Heerlen
50:25
50:09
227
Roel op den Kamp
Landgraaf
50:27
49:51
228
Markus Stawinoga
Duitsland
50:31
50:15
229
Stephan Jacquemot
Selfkant (GER)
50:36
50:16
230
Rene Rothhanns
Merzenich (GER)
50:41
50:28
231
Jos Janssens
Unitas
50:46
50:20
232
Willem Nijenhuii
Brunssum
50:50
50:14
233
Arnold van der Goot
Brunssum
50:56
50:55
234
Henk Weening
Unitas
50:58
50:32
235
Joep Vossebeld
Echt
51:00
50:45
236
John vd Berg
Sittard
51:00
50:53
237
Ralf Jachomowski
41189 monchengladbac
51:01
50:38
238
Friedel Schiffer
Julich (GER)
51:03
50:46
239
John Schuivens
Brunssum
51:03
50:32
240
Mark Hakim
Aachen (GER)
51:09
50:48
241
Jan Beunen
Maria Hoop
51:13
50:58
242
Wiel Niemark
Brunssum
51:27
50:52
243
Ad Kroese
Maastricht
51:41
51:04
244
Sjef Derks
Brunssum
51:44
51:23
245
Werner Ettler
kreuztal (GER)
51:46
51:29
246
John Tolen
Urmond
51:48
51:35
247
Bert Vanthoor
Eygelshoven
51:50
51:31
248
Mark Hermans
Oirsbeek
51:52
51:32
249
Rob Piette
Unitas
51:58
51:32
250
Benno Diepenmaat
Sittard
52:01
51:47
251
Wilfried Janssen
Heinsberg (GER)
52:03
51:41
252
Leo Sentis
Wegberg (GER)
52:07
51:41
253
Juergen Wimmers
Gangelt (GER)
52:08
51:53
254
Michèl Reul
Kerkrade
52:11
51:42
255
Tom Gorissen
Sittard
52:14
52:00
256
John Schouten
Echt
52:15
52:00
257
Dietmar Lux
Ubach Palenberg (GER
52:22
52:14
258
John Kroes
Brunssum
52:23
51:46
259
Sybrand schim van de L
52:26
51:47
260
Peter Claassen
Hoensbroek
52:30
52:00
261
Ton van Mastrigt
AVON
52:30
52:18
262
Ben Paulssen
STB
52:33
52:14
263
L Schoonen
Simpelveld
52:40
52:26
264
Cees Bontekoe
Posterholt
52:46
52:33
265
Patrick Keidel
Parellooprunners
52:49
52:40
266
Werner Bierbaum
Heinsberg (GER)
52:52
52:45
267
J Lony
Landgraaf
52:53
52:41
268
René van der Valk
Heerlen
52:57
52:26
269
M van Nunen
Brunssum
52:58
52:22
270
Jim Dieterman
GVAC
53:09
52:46
271
Peter van Tilburg
AVON
53:16
52:59
272
Frank Ulaga
Brunssum
53:16
52:35
273
Theo Schroijen
Bocholtz
53:17
52:55
274
Nico de Jong
Geleen
53:30
53:14
275
Twan van Helmond
Oirsbeek
53:51
53:26
276
Rinus Wanders
Heerlen
53:51
53:21
277
Peter Vossebeld
Echt
53:52
53:38
278
Harold van Hooren
Epen
53:57
53:23
279
Frankwin Aerden
Schinveld
53:58
53:31
280
Rene Hermans
Brunssum
54:00
53:30
281
Huub Blezer
Landgraaf
54:07
53:45
282
Nico Nagtzaam
Sittard
54:17
53:56
283
Twan Arnoldussen
Loopservice.nl
54:17
53:55
284
Elliot Arets
Sittard
54:28
54:02
285
Freddy Schroyen
Brunssum
54:41
54:05
286
Twan Delahaije
Geleen
54:47
54:16
287
Marcel Kempen
Brunssum
54:50
54:40
288
Cornelis Veldhuis
Heerlen
54:57
54:23
289
Sander Coevering
Heerlen
55:10
54:48
290
Rene Hissink
Achilles-Top
55:11
55:03
291
Simon Blok
Heerlen
55:13
54:35
292
Jack van Montfort
Sint Joost
55:15
55:01
293
Eddie Thalen
Landgraaf
55:19
55:10
294
Hub Spiertz
Landgraaf
55:21
55:11
295
Jan Westra
Heerlen
55:24
54:51
296
Ron Babic
Brunssum
55:30
55:14
297
Peter Simon
Würselen (GER)
55:36
55:08
298
Robert Foppen
Stein Lb
55:39
55:23
299
Maurice Derks
Brunssum
55:42
55:09
300
Noud Kuijpers
Heerlen
55:47
55:16
301
Hans Paling
Maastricht
55:57
55:53
302
Harrie Kleijn
Hoensbroek
56:03
55:44
303
Richard Thomas
Parellooprunners
56:14
55:36
304
Monsie
STB
56:30
56:21
305
Albert Hollanders
Voerendaal
56:32
56:17
306
Henk Marwa
Spaubeek
56:36
56:05
307
Pierre Schmetz
Sittard
56:44
56:42
308
Ton Abbenhuis
Landgraaf
56:50
56:42
309
John Immerzeel
Brunssum
56:50
56:16
310
Alexander Janssen
Loopservice.nl
56:56
56:49
311
Martin Duscha
Landgraaf
56:57
56:47
312
Wim Doors
Geleen
57:01
56:48
313
Jos Melchers
Hoensbroek
57:05
56:43
314
Ad Bon
Hoensbroek
57:16
56:42
315
Frenken Jim
Brunssum
57:36
56:56
316
Robert Hendrikx
Herzogenrath (GER)
57:53
57:14
317
Dirkvan Bergen-Henegou
Brunssum
57:58
57:25
318
Johan Vos
Loopservice.nl
58:03
57:28
319
Dave Glastra
Brunssum
58:14
57:48
320
Ingo Brouwers
Oudenbosch
58:30
57:59
321
Marco Straube
Heerlen
58:55
58:24
322
Valentin Bundgens
Aachen (GER)
59:04
58:41
323
Huub Rademakers
Sittard
59:10
58:36
324
John Neus
Brunssum
59:14
58:49
325
Arno Pauly
Brunssum
59:15
58:51
326
Ralf Raumanns
Born
59:35
59:16
327
John Tackenberg
Landgraaf
59:58
59:35
328
Eric-Jan Reemers
Heerlen
1:00:05
59:37
329
Egon Welzen
Oirsbeek
1:00:38
59:58
330
Leon Hoeppertz
Landgraaf
1:01:03
1:00:53
331
Mario Willems
Landgraaf
1:01:57
1:01:31
332
Bart Ploum
Kerkrade
1:01:58
1:01:29
V10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Helga Sibick
zwevegem (BEL)
38:16
38:15
2
Marijke Crutzen
Heerlen
39:03
39:01
3
Birgit Berk
Maastricht
41:15
41:09
4
Marina Vranken
Caesar
42:41
42:38
5
Fannie van Bree
GAC Gemert
43:10
43:07
6
Flupsen Mieke
Sittard
43:22
43:05
7
Francien Lenssen
GAC Gemert
43:34
43:31
8
Angelique van der Lind
Eindhoven
43:44
43:28
9
Marianne Folmer
Nuenen
43:44
43:41
10
Hanneke Boon
43:53
43:42
11
Marleen van Neerven
Eindhoven
44:36
44:33
12
Justine Hack
Brunssum
44:52
44:42
13
Majella Pawlak
AVON
45:59
45:53
14
Mia Yserbit
zwevegem (BEL)
46:10
46:09
15
Tessa Lange
Utrecht
46:24
46:17
16
Margriet Zwartjens-Val
's-Hertogenbosch
47:00
46:35
17
Bianca Geitz
STAP
47:12
47:03
18
Moniek Van Herk
Loopservice.nl
47:59
47:23
19
Madelief Bertens
48:15
48:03
20
Susanne Wauter
LAC Mausbach
48:16
47:55
21
Karin Wallrafen
41189 monchengladbac
48:55
48:32
22
Femke van Heugten
Heerlen
49:08
48:40
23
Christianne Ariaans
Schimmert
49:25
49:04
24
Rita Heuel
Monschau (GER)
49:31
49:25
25
Adrienne van Kempen
Meerssen
49:37
49:30
26
Anita Cerfontaine
LAC Mausbach
49:59
49:50
27
Monique Borghans-de Ha
STB
50:02
49:52
28
Anke Drielsma
Parellooprunners
51:06
50:55
29
Sandra Dieteren
Unitas
51:33
51:08
30
Lisa Rotenberg
Aachen (GER)
51:37
51:17
31
Astrid Hooghiem
Spaubeek
51:40
51:20
32
Ina Kirch
LAC Mausbach
52:18
52:08
33
Lisette Drent-Ariaans
Spaubeek
52:45
52:23
34
Jennie Peters-v d Berg
Geleen
52:50
52:43
35
Sabine Mackelmann
Heinsberg (GER)
52:52
52:45
36
Dorien Leenders
Schimmert
53:02
52:45
37
Ine Grootjans
Parellooprunners
53:03
52:52
38
Maria Reisser
Puth
53:07
52:36
39
Irene Korstjens
53:08
52:50
40
Manon Kohnen
Wijlre
53:31
53:09
41
Natasja Peet
Amstenrade
53:32
53:02
42
Joyce Deckers
Brunssum
53:43
53:14
43
Ellen Rohaan
Roermond
53:46
53:19
44
Tonja Bruckhaus
Vaals
53:52
53:28
45
Miranda Bemelmans
Voerendaal
54:01
53:52
46
Glays van Ceylon Kroes
Brunssum
54:04
53:26
47
Lisette Stroucken
Herkenbosch
54:18
53:53
48
Eva de Vries
Maastricht
54:43
54:13
49
Dorothee Wiryasaputra
Maastricht
54:54
54:25
50
Vera Wilders
Oirsbeek
54:54
54:34
51
M Esser-Jopen
AVON
54:55
54:20
52
Paula Rinkens
Stein Lb
54:56
54:22
53
Xandra Waltman
Hoensbroek
54:59
54:27
54
Joke de Jonge
Brunssum
55:08
54:52
55
Lisett Willemsen-Gauta
Heerlen
55:08
55:02
56
Leny Hochstenbach
Valkenburg Lb
55:13
54:35
57
Marlene Goosens
Parellooprunners
55:43
55:15
58
Angelique Thomas
Parellooprunners
56:10
55:32
59
Marianne Mol
Etten-Leur
56:11
56:03
60
Ellen Peters
Caesar
56:16
55:53
61
Annerien Pin
AVON
56:23
55:47
62
Sonja Kragten
Beek Lb
56:43
56:19
63
Annelies Ramkers
Caesar
56:43
56:19
64
Birrit Boonekamp
Heerlen
56:44
56:15
65
Gertie Uiterwijk
STB
57:09
56:31
66
Ingrid Leenders
Opoeteren (BEL)
58:32
58:07
67
Anja Pijls
Stein Lb
58:38
58:04
68
Rabea Rutten-Raumanns
Almere
59:13
58:54
69
Renske Tackenberg
Landgraaf
59:58
59:36
70
Hedy Bekkering
Unitas
1:01:35
1:01:08
71
Alegna Retujak
Brunssum
1:01:44
1:01:28
72
Nicloe Hooghiem
Etten-Leur
1:01:47
1:01:27
73
Yvonne Bloem
Landgraaf
1:02:06
1:01:35
74
Karin van Nuil
Geleen
1:02:58
1:02:32
75
Judith Lie
Unitas
1:03:11
1:02:45
M>=23, DSM 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Nissen
Loopgroep PK
17:21
17:19
2
Boy Hayen
AVON
17:25
17:24
3
Bastiaan Gouda
Loopteam Blok
17:37
17:34
4
Steven Opsteijn
Kannegatstr 77
17:42
17:38
5
Job Dusch
Reuver
17:52
17:49
6
Mark Dackus
Atletiek Maastricht
17:56
17:52
7
Remco Roumen
Caesar
18:08
18:06
8
Roy Babic
Swift Atletiek
18:32
18:30
9
Herbert Laeven
ATG Aachen
18:45
18:43
10
Frank Ottenheym
AV Helden
18:47
18:39
11
Jos Cebula
Hoensbroek
18:56
18:53
12
Ron Stroeken
Reuver
19:13
19:09
13
Bas Nicaise
STB
19:21
19:19
14
Johan Hermans
AV Helden
19:35
19:27
15
M Bremen
Sittard
20:20
20:13
16
Peter Heuts
Bunde
20:26
20:21
17
Paul Sniekers
AV Weert
20:38
20:34
18
René Klinkers
Brunssum
20:47
20:39
19
Ronald Deumens
Brunssum
20:48
20:26
20
René Kleinjans
Brunssum
20:50
20:45
21
Amaury Stroux
Heerlen
20:52
20:37
22
Bjorn Koot
Achilles-Top
20:59
20:53
23
Jack van Dongen
Meerssen
21:11
21:01
24
Ernest Stassen
Beek Lb
21:12
21:07
25
Tom Pierik
Parellooprunners
21:23
21:19
26
Ronald Weening
Parellooprunners
21:26
21:19
27
Frans Bastin
Doenrade
21:29
21:19
28
Edo Heinrichs
Heerlen
21:33
21:33
29
Robert Roovers
Brunssum
21:34
21:24
30
Huub Rolix
Maastricht
21:42
21:35
31
Mark Jacobs
Nuth
21:42
21:29
32
Theo Flapper
Maastricht
21:49
21:33
33
Marcel Hamers
Schinveld
21:56
21:50
34
Kees Franssen
Brunssum
21:57
21:51
35
Georg Biesing
ATG Aachen
22:02
21:56
36
Ben Groenen
Valkenswaard
22:02
21:48
37
Ype-Jan Bekkering
Heerlen
22:21
22:05
38
Guus Hendrix
Brunssum
22:24
22:18
39
Marcel van Duren
Heerlen
22:28
22:22
40
Dirk-jan Molleman
Parellooprunners
22:40
22:36
41
John van Puijvelde
Parellooprunners
22:45
22:20
42
Pim Martens
Brunssum
22:46
22:39
43
Wilbert Seunis
AV Heythuysen
22:48
22:35
44
Pascal Knubben
Caesar
22:56
22:51
45
Roger van Boort
Brunssum
22:59
22:42
46
Huub Collaris
Landgraaf
23:01
22:54
47
Jan Slot
Brunssum
23:05
22:50
48
Roger Ruijters
Sittard
23:12
23:00
49
Roel Kamphuis
Landgraaf
23:18
23:12
50
Raymond de Bruijn
Heerlen
23:24
23:09
51
Frans Stoffelen
Brunssum
23:27
23:20
52
Raymond Fasen
Stein Lb
23:31
23:12
53
Jo van der Ven
Heerlen
23:40
23:32
54
Leo Eggen
Landgraaf
23:46
23:23
55
Rob Zijlstra
Hoensbroek
23:49
23:09
56
Rick Boesten
Heerlen
23:52
23:38
57
Rudy Aarts
Bunde
23:55
23:43
58
Roger van Goethem
Brunssum
24:01
23:45
59
Jos Hoefnagels
Parellooprunners
24:01
23:37
60
Rene Janssen
Maasmechelen (BEL)
24:02
23:25
61
Roger Vogels
Parellooprunners
24:05
23:52
62
Ruud Beeren
Roermond
24:05
23:53
63
Leon Pluijmen
Parellooprunners
24:06
23:51
64
Roel Stocker
Parellooprunners
24:10
24:00
65
Nick Boerakker
Parellooprunners
24:13
23:59
66
Marco Winters
Heerlen
24:15
24:00
67
Enrico Wolfhagen
Parellooprunners
24:15
24:06
68
Jo vd Weyer
Bingelrade
24:17
24:01
69
Rob Krikke
Mechelen
24:21
24:11
70
Patrick Pustjens
Oirsbeek
24:21
24:17
71
Chris Bruckhaus
Vaals
24:30
24:14
72
Huub Lipsch
Landgraaf
24:30
24:21
73
Jan Slob
Brunssum
24:30
24:17
74
Herman Wijnands
Zeewolde
24:33
24:22
75
Eric Hofmann
Guttecoven
24:36
24:11
76
Wil van Buggenum
Echt
24:43
24:28
77
Roger Gouw
Brunssum
24:48
24:32
78
Ton Pijpers
Kerkrade
24:49
24:39
79
Ronald van den Boom
Brunssum
24:50
24:21
80
Marcel van der Goot
Brunssum
25:00
24:31
81
Joost Kingma
Brunssum
25:01
24:55
82
Luc Cools
Parellooprunners
25:03
24:54
83
Jan Kraft
AVON
25:06
24:59
84
S Francot
Echt
25:07
24:51
85
M Sijstermans
Brunssum
25:08
25:03
86
Laurens Slaats
Landgraaf
25:11
24:46
87
Johan Jansen
Sittard
25:14
25:10
88
Cor Hugens
Nuth
25:15
24:56
89
Robert van Oppen
Brunssum
25:18
25:01
90
John van Mierlo
Brunssum
25:25
25:05
91
Luc Palmen
Parellooprunners
25:26
25:02
92
Roy Nelissen
Munsterbilzen (BEL)
25:31
25:19
93
Michel Bijlmakers
Parellooprunners
25:37
25:29
94
Patrick van Kessel
Heerlen
25:37
25:04
95
Rob Krotwaar
Parellooprunners
25:39
25:34
96
John Bruls
Brunssum
25:40
25:26
97
Simon Blok
Heerlen
25:41
24:57
98
Jo Frijns
Heerlen
25:43
25:13
99
Ton Vermeulen
Munstergeleen
25:47
25:29
100
Rik Franssen
Brunssum
25:48
25:41
101
Jurgen dr Kaiser
Roetgen (GER)
25:55
25:37
102
Math Brinkhof
Parellooprunners
26:02
25:51
103
Jan Meys
Parellooprunners
26:06
25:31
104
Nelis Claus
Heerlen
26:06
25:51
105
Robbie Klijnsma
Brunssum
26:16
25:48
106
Raymond Hendriks
Elsloo Lb
26:17
26:01
107
Jan Amory
Heerlen
26:23
25:43
108
Hans Hartman
Achilles-Top
26:37
26:05
109
Theo Kleiweg
Hoensbroek
26:50
26:37
110
Marc Loop
Parellooprunners
26:52
26:32
111
Jo Daemen
Parellooprunners
26:52
26:37
112
Huub Janssen
Parellooprunners
26:53
26:39
113
Patrick van den Heuvel
Parellooprunners
27:08
26:56
114
Theo Maes
Parellooprunners
27:27
27:11
115
Henk van 't Land
Landgraaf
27:30
27:10
116
John Gibson
Hoensbroek
27:31
27:01
117
Dave de Vijlder
AVON
27:35
27:04
118
Patrick van Oorschot
's-Hertogenbosch
27:46
27:32
119
Wil Lennartz
Parellooprunners
27:50
27:26
120
Raymond Toonen
Parellooprunners
28:00
27:39
121
Jurgen Zimmer
Keulen (GER)
28:06
27:49
122
Levin de Koster
Oirsbeek
28:13
27:42
123
Huub Hanssen
Parellooprunners
28:14
28:01
124
Ed Willems
Limbricht
28:18
27:48
125
Wiel Pelzer
Kerkrade
28:27
28:03
126
Charles Poublon
Amstenrade
28:29
28:09
127
Maurice Kramer
Brunssum
28:30
27:58
128
Jos Miltenburg
Brunssum
28:32
28:15
129
Fred Schotanus
Parellooprunners
28:32
28:20
130
Marc Meyers
Heerlen
28:41
28:08
131
Piet Migchielsen
Heerlen
29:05
28:28
132
Frans van Loo
Heerlen
29:05
28:28
133
Roelof Schonewille
Heerlen
29:10
28:30
134
Andre van Lieshout
Roermond
29:12
28:40
135
Nol Kragten
Borne
29:27
29:07
136
Ad Straeten
Brunssum
29:33
29:02
137
Aloys Klus
Brunssum
29:38
29:12
138
Mathijs Pijpers
Kerkrade
29:53
29:16
139
Rudolf Bahnen
Roetgen (GER)
29:56
29:38
140
Bert Heuts
Brunssum
30:15
29:41
141
Ad Loog
Hoensbroek
31:04
30:39
142
Winand Maassen
Kerkrade
31:10
30:37
143
Simon Verschuren
Brunssum
33:05
32:41
144
Lei Moonen
Hoensbroek
33:25
32:45
145
Nico van de Oever
Parellooprunners
36:18
36:03
146
Kenneth Murk
Parellooprunners
37:01
36:35
V>=23, DSM 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mechtild Panhuysen
Atletiek Maastricht
18:09
18:06
2
Brigitte Nieuwlaat
LTES Ed sligchers
20:13
20:10
3
Hilde Poolen
Atletiek Maastricht
20:27
20:23
4
Manon Breuer
AV Heythuysen
22:46
22:32
5
Melanie van Doorn
Elsloo Lb
22:52
22:48
6
Yvonne Hagedoren
Oirsbeek
23:05
22:56
7
Dana Eleveld
Brunssum
23:31
23:23
8
Carlijn Roos
Groningen Atletiek
24:03
23:57
9
Claudia Nijboer
Parellooprunners
24:06
23:49
10
Nettie Smeets
Parellooprunners
24:06
23:57
11
Yvonne Wolfhagen
Parellooprunners
24:15
24:06
12
Anita Seunis
AV Heythuysen
24:20
24:05
13
Ellen Bijlsma
Sittard
24:31
23:59
14
Nicole Tuncbilek-Derre
Brunssum
24:32
24:24
15
Xandra Haas
Landgraaf
24:44
24:37
16
Angeline Kleinjans
Parellooprunners
24:45
24:40
17
Anita Isenborghs
Brunssum
25:03
24:33
18
Mireille van der Goot
Hoensbroek
25:05
24:36
19
Sonja Schriebl
Parellooprunners
25:15
24:50
20
Wilma Martens
Parellooprunners
25:15
25:09
21
Sonja Maes
Geleen
25:27
24:54
22
Maureen Putzeist-Vince
Heerlen
25:33
25:21
23
Ulla Ehlert
LAC Mausbach
25:42
25:23
24
Elli Schlinke
LAC Mausbach
26:07
25:49
25
Margo de Wit
Brunssum
26:10
26:00
26
Janet van den Elzen
Brunssum
26:12
25:58
27
Esther Slaats
Brunssum
26:12
25:58
28
Patricia Knops
Heerlen
26:15
26:01
29
Silvia Schulz
Parellooprunners
26:18
26:02
30
Susanne schlaughk-Hibb
LAC Mausbach
26:20
26:03
31
Yvonne Nelissen
Brunssum
26:25
26:21
32
Chantal Jorritsma
Hoensbroek
26:31
26:09
33
Andrea Fink
Stolberg (GER)
26:37
26:18
34
Karin Jente
Parellooprunners
26:46
26:34
35
Arlette Peters
Brunssum
26:56
26:41
36
Gaby Hermans
Brunssum
27:11
27:01
37
Nicole Wijnen
Brunssum
27:11
27:01
38
Josephine de Jonge
Parellooprunners
27:20
27:11
39
Ivona Brasnjevic
Maastricht
27:23
27:02
40
Monique Extra
Landgraaf
27:29
27:09
41
Liane Herzog
Brunssum
27:49
27:30
42
Eline Geurten
Brunssum
27:54
27:35
43
Karin Nauts
Brunssum
27:59
27:41
44
Irene Quaedvlieg
Parellooprunners
28:00
27:51
45
Sandra Gouw-Hendrix
Brunssum
28:01
27:41
46
Anita Hoefnagels
Parellooprunners
28:06
27:41
47
Tanja de Jong
STAP
28:08
27:40
48
Petra Pasman
Parellooprunners
28:11
27:43
49
Gonda de Bruyn
Parellooprunners
28:14
28:01
50
Brigitta Schroijen
Parellooprunners
28:25
28:13
51
J Vollebregt
Hoofddorp
28:27
28:06
52
Yvonne vd Heeft
Schin op Geul
28:27
28:07
53
Jennie Peters-vd Berg
Geleen
28:29
27:58
54
Sylvia Vaessen
Parellooprunners
28:30
28:21
55
Sandra Huntjens
Parellooprunners
28:33
28:09
56
Marie-Anne Crijns
Parellooprunners
28:40
28:17
57
Jaqueline Cranssen
Kerkrade
28:44
28:10
58
Annelies Kamphuis
Achilles-Top
28:44
28:12
59
Hedy Deledda
Geleen
28:45
28:11
60
Beate Schiffer
Julich (GER)
29:06
28:23
61
Jopie Niemark
Parellooprunners
29:10
28:58
62
Nanda Harings
Parellooprunners
29:13
28:50
63
Marion Scipio
Parellooprunners
29:16
29:06
64
Ellen van Iersel
Parellooprunners
29:16
29:07
65
Monique Niessen
Parellooprunners
29:19
29:08
66
Lea Penders
Heerlen
29:20
29:08
67
Renate Diederen
Parellooprunners
29:21
29:11
68
Kim Bernards
Parellooprunners
29:21
28:55
69
Petra Marissen
Brunssum
29:23
28:47
70
Marij den Teuling
Parellooprunners
29:24
29:14
71
Jenny Holaus
LAC Mausbach
29:27
29:08
72
Tanja Leisten
Parellooprunners
29:33
29:23
73
Sandra de Vries
Heerlen
29:37
29:00
74
Gerda Eggen
Landgraaf
29:38
29:12
75
Hilda Lenkens
Landgraaf
29:44
29:12
76
Dorthy Veltrop
Parellooprunners
29:47
29:11
77
Nancy Ogier
Parellooprunners
29:54
29:31
78
Wieny Roovers
Brunssum
29:56
29:26
79
Diana Jacobs
Gangelt (GER)
29:57
29:34
80
Brigitte Schippers
Parellooprunners
29:57
29:29
81
Maartje Daemen
Parellooprunners
30:09
29:41
82
Desiree van Puijvelde
Parellooprunners
30:20
29:55
83
Nicole Gaiga
Parellooprunners
30:32
30:21
84
Lucia Hoekstra
Sittard
30:35
30:01
85
Jessika Seo
Heerlen
30:36
30:36
86
Darja Dijkstra
Parellooprunners
30:39
30:12
87
Lilian Kroes
Parellooprunners
30:41
30:16
88
Hettie Stoelers
Brunssum
30:42
30:14
89
Jolanda Immerzeel
Geleen
30:45
30:11
90
Renate Alumbaugh
Hoensbroek
30:46
30:08
91
Alexandra Lambregts
Heerlen
30:47
30:47
92
Maril Hendriks
Brunssum
30:52
30:23
93
Yvon Smeets
Nuth
31:03
30:38
94
Diana Patelski
Heerlen
31:16
30:53
95
Gerdan den Dekker
Parellooprunners
31:24
30:57
96
Anita Gerards
Brunssum
31:29
31:03
97
Marianne van Engelen
Parellooprunners
31:34
31:06
98
Carla Dusseldorp
Kerkrade
31:35
31:14
99
Lies Babic
Brunssum
31:36
31:14
100
Susila Peeters
Parellooprunners
31:38
31:11
101
Marlies Kusters
Brunssum
31:45
31:19
102
Marion Marell
Brunssum
31:57
31:38
103
Marijke Poublon
Amstenrade
31:58
31:38
104
Iris Manden
Brunssum
31:59
31:32
105
Sisy Roelandt
Schinveld
32:00
31:33
106
Yvonne Meijer
Parellooprunners
32:17
31:54
107
Helene Frissen
Parellooprunners
32:18
31:55
108
Evelien Roeleven
Parellooprunners
32:18
31:54
109
Francien Friedrich
Parellooprunners
32:18
31:55
110
Annemie Elmendorp
Parellooprunners
32:19
31:57
111
Jolanda Bakker
Parellooprunners
32:27
32:10
112
Marion Doveren
Parellooprunners
32:43
32:17
113
Anouk Dohmen
Parellooprunners
32:43
32:26
114
Jessica Leisten
Parellooprunners
32:43
32:26
115
Hannie Krill
Hoensbroek
33:26
33:15
116
Chantalle van Knippenb
Parellooprunners
34:33
34:16
117
Ruud Maes
Parellooprunners
35:17
34:52
118
Kathi Zabawa
Hoensbroek
35:18
34:40
119
Renate Wagemans
Parellooprunners
35:26
35:00
120
Miranda Schuivens
Parellooprunners
35:41
35:09
121
Claudia Straeten
Parellooprunners
35:41
35:09
122
Evelien Schmeitz
Parellooprunners
35:50
35:24
123
Gonny Gevers
Parellooprunners
37:56
37:26
124
Ellen Haas
Parellooprunners
38:01
37:31
125
Anouk Zielemans
Parellooprunners
40:08
39:33
126
Alberdine Venrooy
Parellooprunners
40:08
39:32
127
Wies Aelmans
Parellooprunners
40:09
39:33
M<23, DSM 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cees van Maanen
UtrechtsRunningTeam(
15:38
15:37
2
Bart Uiterwijk
UtrechtsRunningTeam(
15:57
15:56
3
Jorit van Malsen
UtrechtsRunningTeam(
16:00
15:59
4
Bart van Gurp
LTES Ed sligchers
16:08
16:07
5
Bram van Buggenum
Runners only
16:16
16:15
6
Jarno van Miltenburg
UtrechtsRunningTeam(
16:22
16:21
7
Vito Verbeek
UtrechtsRunningTeam(
16:24
16:22
8
Joost Rademaekers
AV Weert
16:34
16:30
9
Jurjen Polderman
UtrechtsRunningTeam(
16:48
16:47
10
Nico Tilburgs
AV Helden
16:51
16:48
11
Cédric Stock
Lanaken (BEL)
16:53
16:50
12
Sander Steijvers
AV Weert
17:02
16:59
13
Lennart Kleinjans
Runners only
17:04
17:02
14
Roel van Rie
Runners only
17:04
17:03
15
Milco Driessen
UtrechtsRunningTeam(
17:11
17:11
16
Guus Reygoud
UtrechtsRunningTeam(
17:14
17:12
17
Mark Nouws
LTES Ed Sligchers
17:17
17:16
18
Bouke Kooreman
UtrechtsRunningTeam(
17:27
17:26
19
Roel van Haeren
Runners only
17:28
17:27
20
Rob Tijdink
Caesar
17:29
17:28
21
Timothy Vergauwen
LTES Ed Sligchers
17:30
17:29
22
Matthias Nowak
ATG Aachen
17:43
17:40
23
Kevin van Groningen
UtrechtsRunningTeam(
17:44
17:42
24
Melvin Franken
LTES Ed Sligchers
17:45
17:43
25
Maarten Vliex
Runners only
18:00
17:58
26
Bob Martens
Caesar
18:00
17:58
27
Tim Krachten
Caesar
18:04
18:03
28
Rens Seunis
Runners only
18:12
18:11
29
Rutger van Oosterwijck
LTES Ed Sligchers
18:20
18:19
30
Dean Laeve
ATG Aachen
18:21
18:19
31
Philipp Berghöfer
Herzogenrath (GER)
18:29
18:24
32
Vincent Snijders
Caesar
19:19
19:17
33
Bram Coenen
Heerlen
19:19
19:14
34
Florian Kirch
LAC Mausbach
19:19
19:19
35
Stefan van Hooydonk
LTES Ed Sligchers
19:20
19:19
36
Paul Keunings
Runners only
19:27
19:24
37
Tim Hanssen
Bunde
19:39
19:32
38
Ludy Claassen
Caesar
19:44
19:41
39
Jan lucas Wolff
LAC Mausbach
19:51
19:50
40
Ivo Eijkenboom
Runners only
19:55
19:53
41
Remco van Engeland
Runners only
19:56
19:54
42
Guy Tuncbilek
Brunssum
19:58
19:50
43
Stefan Driessen
ATG Aachen
20:01
19:58
44
Gero Pietsch
ATG Aachen
20:11
20:09
45
Anton Snel
Road Runners Etten-L
20:22
20:18
46
Bjorne Garrtisen
Brunssum
20:41
20:22
47
Geert Groenen
Valkenswaard
21:21
21:06
48
Joris Gottgens
Eys
21:25
21:20
49
David Schmidt
Parellooprunners
21:25
21:17
50
Charles Karangwa
Heerlen
21:29
20:55
51
Yannick Slock
Lanaken (BEL)
21:30
21:29
52
Mark Nauts
Landgraaf
21:34
21:24
53
Jules van Dongen
Meerssen
21:38
21:29
54
Mitch Schroyen
Brunssum
21:50
21:31
55
Remy Smeets
Brunssum
21:58
21:51
56
Didier Derks
Brunssum
22:00
21:35
57
Jeroen Offermans
Achilles-Top
22:05
21:43
58
Rene Noteborn
Eys
22:11
22:06
59
Philipp Cerfontaine
LAC Mausbach
22:12
22:09
60
Stan Beckers
Brunssum
22:13
22:07
61
Tobias Fink
LAC Mausbach
22:16
22:13
62
Alexander Schmidt
Parellooprunners
22:38
22:21
63
Adil Laouaji
Heerlen
22:46
22:11
64
Colan van der Neut
Heerlen
22:48
22:48
65
Tom van Eck
Munstergeleen
23:29
23:23
66
Jeroen Welzen
Brunssum
23:34
23:23
67
Leon de la Bije
Parellooprunners
23:43
23:32
68
Patrick Kraft
Landgraaf
23:54
23:46
69
Tim Hermans
Brunssum
23:54
23:46
70
Michel Mertens
Heerlen
24:25
23:49
71
Marius Schiffer
Julich (GER)
24:37
23:55
72
Joeri Moerman
Runners only
24:38
24:37
73
Noel de Kler
Brunssum
24:40
24:23
74
Jory Niemark
Brunssum
24:55
24:49
75
Kevin Niemark
Brunssum
25:20
25:14
76
Lars Winter
LAC Mausbach
25:22
25:18
77
Chris de Groot
Geleen
25:45
25:10
78
Tom Gielkens
Brunssum
26:01
25:50
79
Koen Classens
Brunssum
26:02
25:54
80
Benedikt Schlinke
LAC Mausbach
26:09
26:04
81
Rob Haan
Brunssum
26:39
26:33
82
Maximilian Kirch
LAC Mausbach
27:41
27:37
83
Dave Nowacki
Parellooprunners
29:52
29:45
V<23, DSM 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simone Gouw
UtrechtsRunningTeam(
18:37
18:35
2
Ellis Jacobs
Lady's only
20:44
20:40
3
Jitske van Heeswijk
AV Heythuysen
20:46
20:38
4
Caressa Jansen
NSAV 't Haasje
20:50
20:42
5
Maika Bryant
Lady's only
21:27
21:24
6
Yvonne Groenen
Maastricht
21:43
21:39
7
Christiane Hibbe
LAC Mausbach
21:52
21:48
8
Marijke Gouw
UtrechtsRunningTeam(
21:56
21:54
9
Caroline Remmen
Generaal Michaelis
22:00
21:57
10
Carina Hopman
Loopteam Blok
22:33
22:28
11
Sigrid Den Teuling
AV Weert
22:44
22:40
12
Diekje van Heeswijk
AV Heythuysen
22:45
22:33
13
Calien Eurlings
Achilles-Top
23:11
22:50
14
Elli Frank
Achilles-Top
23:11
22:49
15
Britta Ehlert
LAC Mausbach
23:14
23:10
16
Sophie Crommelinck
ATG Aachen
23:19
23:16
17
Nikki Colaris
Caesar
23:23
23:21
18
Joëlle Sondeijker
Atletiek Maastricht
23:26
23:21
19
Anne Balter
Parellooprunners
23:30
23:23
20
Rowena Meuwissen
AV Weert
23:33
23:29
21
Shelley vd Ven
Heerlen
23:40
23:32
22
Tessa Vaessen
Parellooprunners
23:44
23:33
23
Floor Geurtjens
Lady's only
23:53
23:50
24
Hanne Rehr
Lady's only
23:55
23:52
25
Anne Grootjans
Parellooprunners
23:56
23:46
26
Tessa Seunis
AV Heythuysen
24:19
24:06
27
Lisa Kleinjans
AVON
24:35
24:29
28
Karin Nieuwenhuijsen
UtrechtsRunningTeam(
24:46
24:43
29
Inez Curfs
Heerlen
24:47
24:37
30
Nadja Hanssen
Lady's only
24:58
24:55
31
Sanne Verbruggen
Lady's only
25:15
25:12
32
Floor Grootjans
Voerendaal
25:21
25:11
33
Lisette Welzen
Brunssum
25:27
25:17
34
Eline Vermeulen
Munstergeleen
25:47
25:29
35
Julie Fincken
Lady's only
26:04
26:02
36
Carina Holaus
LAC Mausbach
26:07
25:49
37
Maud Janssen
Lady's only
26:24
26:22
38
Lieke Seunis
AV Heythuysen
26:32
26:18
39
Rachel Lentjens
Lady's only
27:05
27:02
40
Denise Jansen
Caesar
27:19
27:17
41
Judith Stratmann
Parellooprunners
28:00
27:30
42
Lynn Schuivens
Parellooprunners
29:21
28:51
43
Wiebke Coort
Brunssum
29:40
29:28
44
Lisa Crijns
Parellooprunners
31:48
31:25
45
Danique de Jonge
Brunssum
33:30
33:18
VBEDR, VBEDR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra van Tongeren
Praxis Kerkrade 1
20:14
20:13
2
Paula Hoedemakers
Praxis Kerkrade 1
21:17
21:14
3
Lucie van Gastel
Universiteit Maastri
21:21
21:11
4
Marjon van Ommen
Auto Vaessen 1
21:54
21:51
5
Wouter Silleu
Orbis Medisch en Zor
21:56
21:51
6
Lydia Kwak
Universiteit Maastri
22:06
21:57
7
Jolande Duchateau
3=1 college 1
22:11
22:09
8
Annick Ploumen
Rabobank Hrl K Lgr 1
22:13
22:07
9
Marianne van Rijswijk
gemeente Kerkrade 1
22:22
22:20
10
Monique Roberts
3=1 college 1
22:27
22:24
11
Saskia Rademaker
Harry Driessen Runni
23:12
23:05
12
Ellis Burgers
Auto Vaessen 1
23:29
23:21
13
Sandra Douven
Auto Vaessen 1
23:29
23:23
14
Harrie Brienen
Gemeente Kerkrade 2
23:33
23:26
15
Natasja Hendriks
Praxis Kerkrade 1
24:16
23:58
16
Ineke de Ploeg
Harry Driessen Runni
24:23
24:11
17
Yvonne Smeets
Rabobank Stein en Be
24:26
24:08
18
Sarah Bos
Rabobank Hrl K Lgr 2
24:37
24:30
19
Gerte hendriks-Meys
Praxis Kerkrade 1
24:42
24:34
20
Marleen Bus
Parelloop Running te
24:46
24:37
21
Diana Schins
Zorggroep Thuis
24:49
24:35
22
Astrid Femer
Trevianum 1
24:57
24:32
23
Desiree Reijnders
Politie Limburg Zuid
25:01
24:39
24
Marjo jacobs Quadvlieg
Herle college
25:10
24:34
25
Rita Hendrix
Fer Haas Makelaardij
25:21
25:04
26
Liset Westera
Brand new media
25:22
25:04
27
Lilian Vrouenraets
Parelloop Running te
25:32
25:23
28
Connie Tempelman
Maastro 1
25:34
25:24
29
Veronique Thuis
3=1 college 2
25:40
25:22
30
Annie Brienen
gemeente Kerkrade 1
25:41
25:28
31
Alexandra van der Weij
Gemeente Heerlen
25:44
25:34
32
Riet Verijdt
Rabobank Stein en Be
25:46
25:30
33
Marjan Bartels
Auto Vaessen 2
25:47
25:31
34
Nicole van der Linden
Auto Vaessen 2
25:47
25:31
35
Finy Vaessen
Auto Vaessen 3
25:50
25:38
36
Annelies Dreissen
Rabobank Stein en Be
25:59
25:43
37
Anja Smulders
Parelloop Running te
26:06
25:54
38
Miriam Wassen
Zorggroep Thuis
26:12
25:51
39
Ellen Jongen
Universiteit Maastri
26:16
25:47
40
Wilhelmien Cornelissen
Fer Haas Makelaardij
26:26
26:08
41
Karin Muller
Fer Haas Makelaardij
26:27
26:09
42
Michela Frey
Boston Scientific
26:33
26:20
43
Vera Hoeven
Brand new media
26:34
26:15
44
Wendie van Wijk
Mondriaan zorggroep
26:37
25:58
45
Michaele Geisler
Mondriaan zorggroep
26:39
26:00
46
Frisca Knoben
Trevianum 2
26:40
26:10
47
Jolanda Cobben
Trevianum 2
26:40
26:10
48
Madelon Pijls
Maastro 1
26:41
26:21
49
Tiny Nauts
3=1 college 2
26:49
26:34
50
Yvonne van de Broek
Arcus College 1
27:00
26:31
51
Xandra Vaessen
gemeente Kerkrade 1
27:25
27:11
52
Debbie van de Bult
Arcus College 1
27:33
27:08
53
Chantal Bruls
Habenu BV
27:34
27:08
54
Bianca Slijpen
Habenu BV
27:41
27:15
55
Marion Levaux
Provincie Limburg
27:43
27:14
56
Erna Ruiters
Parelloop Running te
27:46
27:33
57
Elly Kremer
Orbis Medisch en Zor
27:51
27:33
58
Tamara Linssen
Hogeschool Zuyd
27:52
27:20
59
Michaela Göbbels
Prymetall Gmbh & Co.
28:00
27:52
60
Regine Bouwens
Auto Vaessen 3
28:01
27:41
61
Barbara Chignatti
Auto Vaessen 2
28:01
27:41
62
Lisci Marinella
Gemeente Heerlen
28:02
27:43
63
Vera Blau
Universiteit Maastri
28:12
27:39
64
Simone Franssen
Universiteit Maastri
28:26
27:55
65
Kim Hendrikx
Universiteit Maastri
28:26
27:55
66
Wietske Middelkamp
Universiteit Maastri
28:29
28:13
67
Silvia Palmen
3=1 college 3
28:30
28:14
68
Rita Verkennis
Fer Haas Makelaardij
28:30
28:12
69
Marjolein Broekman
Trevianum 3
28:38
28:12
70
Marleen Schmitz
Orbis Medisch en Zor
28:40
28:21
71
Marlies Philippen
Gemeente Brunssum 1
28:51
28:23
72
Annie Steegs
Arcus College 1
28:59
28:29
73
Evelien Heinrich
Universiteit Maastri
29:04
28:45
74
Ingrid Candel
Universiteit Maastri
29:06
28:33
75
Annie Derks
Mondriaan Zorggroep
29:08
28:29
76
Angela van Mierlo
Orbis Medisch en Zor
29:08
28:51
77
Ans Franssen
Parelloop Running te
29:12
28:52
78
Gerthy Albers
Maastro 2
29:19
29:08
79
Marlies Granzier
Maastro 1
29:19
29:08
80
Marie-Helene Meijers
Trevianum 3
29:19
28:45
81
Birgit van de Bult
Arcus College 1
29:26
28:58
82
Olga van Son
Praxis Kerkrade 2
29:28
29:06
83
Fraukje Dijk
Universiteit Maastri
30:06
29:47
84
Angelique Kuipers
3=1 college 3
30:12
29:56
85
Monica Hanisch
Boston Scientific
30:13
30:00
86
Hanny Poorts
ABN AMRO BANK NV
30:14
29:59
87
Carolien Martijn
Universiteit Maastri
30:17
29:44
88
Marielle America
3=1 college 1
30:19
30:04
89
Jennifer Lindeman
Herle college
30:20
29:48
90
Mirande Feijen
Kallen Raeven Acc &
30:24
29:51
91
Peggy Plum
Forton BV
30:25
29:50
92
Brenda Beckers
Forton BV
30:25
29:51
93
Tamara Ritzen
Politie Limburg Zuid
30:31
30:10
94
Els Schonen
Trevianum 3
30:38
30:13
95
Erika Vallinga
Wim's Winkel
30:41
30:28
96
Sharon van Ommen
Wim's Winkel
30:41
30:28
97
Letty Hatfield
Trevianum 3
30:49
30:22
98
Pamela Bovens
Rabobank Hrl K Lgr 2
30:52
30:44
99
Jose van Beek
Auto Vaessen 3
30:59
30:42
100
Natalie Luscombe
Universiteit Maastri
31:05
30:53
101
Jane Bal
Grolleman Bouwservic
31:09
31:03
102
Hiska van der Weyden
Maastro 1
31:13
30:50
103
Femke Katier
ABN AMRO BANK NV
31:22
31:08
104
Eveline Adriaans
3=1 college 3
31:25
31:09
105
Esther Kremers
Zorggroep Thuis
31:37
31:23
106
Amaelle Vuillaume
Boston Scientific
31:46
31:32
107
Philona Herber
3=1 college 2
31:55
31:49
108
Henriette Grolleman
Grolleman Bouwservic
32:24
32:19
109
Bianca Muller
Forton BV
32:34
31:58
110
Nancy Plum
Forton BV
32:35
32:00
111
Astrid Frissen
Universiteit Maastri
32:46
32:16
112
Renee Waumans
Universiteit Maastri
32:53
32:36
113
Susanne Brunet
Baat Accountants en
32:55
32:27
114
Saskia van der Linden
Adelmeyer Hoyng Advo
32:56
32:53
115
Jolanda Peters
Licom 1
33:20
33:05
116
Marian Welzen
Gemeente Brunssum 1
33:26
33:01
117
Wendy Quaedackers
3=1 college 3
35:44
35:27
MBEDR, MBEDR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vico Mingers
Praxis Kerkrade 1
17:15
17:15
2
Maurice Quaedvlieg
Herle college
17:41
17:37
3
Raymond Feron
Rabobank Stein en Be
18:10
18:08
4
Guy Lataster
Praxis Kerkrade 1
18:11
18:10
5
Ralph de Leeuw
Harry Driessen Runni
18:13
18:13
6
Rene Broens
Rabobank Stein en Be
18:44
18:42
7
Fred Pierik
Kallen Raeven Acc &
18:49
18:40
8
Roger Cuijpers
Rabobank Hrl K Lgr 1
18:53
18:53
9
Daan van den Ende
Maastro 2
18:54
18:54
10
Tom van der Sterren
Trevianum 2
18:55
18:46
11
Ron Jacobs
Auto Vaessen 1
18:57
18:48
12
Frank Gommans
3=1 college 1
19:00
18:58
13
Frans Lipperts
3=1 college 1
19:09
19:05
14
Roel Hendriks
Rabobank Stein en Be
19:15
19:13
15
Theo Stratermans
gemeente Kerkrade 1
19:17
19:16
16
Sander Leeuwen
Harry Driessen Runni
19:18
19:14
17
Michel Visschers
Kallen Raeven Acc &
19:20
19:12
18
Marcel de Veen
Media Groep Limburg
19:33
19:23
19
Rob Smulders
Parelloop Running te
19:34
19:30
20
Wim Bosten
gemeente Kerkrade 1
19:38
19:37
21
Hans Kam
Parelloop Running te
19:40
19:37
22
Dominique Dirven
Auto Vaessen 1
19:41
19:29
23
Mark Dorscheidt
Auto Vaessen 1
19:45
19:32
24
Pim Philippen
Gemeente Brunssum 1
19:49
19:48
25
John Thimister
Provincie Limburg
20:09
20:04
26
Ton Leenders
Auto Vaessen 1
20:09
20:00
27
Arno Skrabanja
Maastro 1
20:12
20:06
28
Bert Pelt
3=1 college 1
20:24
20:21
29
Marcel Zinken
Parelloop Running te
20:26
20:22
30
Bart Kreukels
Brand new media
20:28
20:09
31
Jacques Martens
Rabobank Hrl K Lgr 1
20:29
20:27
32
Ramon Meisters
Brand new media
20:31
20:11
33
Marko van de Boogaart
Kallen Raeven Acc &
20:32
20:24
34
Martin van Oppen
Praxis Kerkrade 1
20:34
20:31
35
Toon Bolk
3=1 college 1
20:34
20:31
36
Bart Schoenmakers
Brand new media
20:35
20:14
37
Dominique Lardinois
Universiteit Maastri
20:35
20:33
38
Henk Kuijpers
Kallen Raeven Acc &
20:37
19:57
39
Marc van Sintmaartensd
Adelmeyer Hoyng Advo
20:42
20:40
40
John Ramakers
Kallen Raeven Acc &
20:42
20:19
41
Jan Parren
Baat Accountants en
20:43
20:38
42
Patrick van de Poel
Orbis Medisch en Zor
20:45
20:40
43
Wim Penners
Rabobank Stein en Be
20:46
20:45
44
T vd Sterren
Trevianum 3
20:48
20:39
45
Adri Weyenberg
Auto Vaessen 1
20:49
20:45
46
Steven Lutgens
Gemeente Heerlen
20:49
20:44
47
Jeffrey Lutgens
Gemeente Heerlen
20:49
20:43
48
Stef van der Zanden
Kallen Raeven Acc &
20:50
20:40
49
Ron Jaschultowski
Kallen Raeven Acc &
20:53
20:31
50
Erik Haakma
Universiteit Maastri
20:55
20:52
51
Dennis Lymandt
Zorggroep Thuis
21:04
21:02
52
Fred Kroon
Auto Vaessen 1
21:04
20:50
53
Theo Schmeits
Baat Accountants en
21:05
21:00
54
Roger Janssen
Parelloop Running te
21:06
21:02
55
Bram Ruiters
Parelloop Running te
21:08
20:57
56
Jo de Bie
Gemeente Heerlen
21:08
21:01
57
Piet van den Ende
Maastro 2
21:09
20:50
58
Roy Ubachs
Rabobank Hrl K Lgr 2
21:09
21:07
59
Richard Völkers
Auto Vaessen 2
21:11
21:05
60
Thei Luckers
Gemeente Brunssum 1
21:15
21:14
61
Johan Custers
Universiteit Maastri
21:17
21:14
62
Maarten Wilbers
Provincie Limburg
21:19
21:11
63
GER-jO GRIFFIOEN
Provincie Limburg
21:19
21:11
64
Albert van de Laarscho
Rabobank Stein en Be
21:28
21:23
65
Jac Stams
Fer Haas Makelaardij
21:28
21:13
66
Peter-jan Verreussel
Baat Accountants en
21:30
21:02
67
Alfred Geven
Mondriaan zorggroep
21:30
20:49
68
Marcel Zielemans
Grolleman Bouwservic
21:32
21:29
69
Hans Tulleners
Provincie Limburg
21:35
21:26
70
Maurice Kohlen
gemeente Kerkrade 1
21:36
21:33
71
Abderrahmsne El-Boubsi
Prymetall Gmbh & Co.
21:36
21:29
72
Tjeu Hintzen
Rabobank Stein en Be
21:38
21:36
73
Gerard ten Dam
Zorggroep Thuis
21:39
21:35
74
Paul Jehoul
Mondriaan zorggroep
21:44
21:44
75
Friedel Horndt
Auto Vaessen 1
21:46
21:39
76
L Franssen
Fer Haas Makelaardij
21:47
21:44
77
Harry Janssen
Auto Vaessen 3
22:07
21:53
78
Theo Wijnen
3=1 college 1
22:07
22:05
79
Ricky Tempels
Gemeente Brunssum 2
22:08
22:02
80
Ed Tillie
3=1 college 2
22:09
22:05
81
Henny Castelijn
gemeente Kerkrade 1
22:09
22:03
82
Bart Wauben
Hogeschool Zuyd
22:11
22:05
83
Henk Verbroekken
3=1 college 2
22:21
22:13
84
Toine Teunis
Gemeente Kerkrade 2
22:22
22:20
85
Ruud Puts
3=1 college 3
22:23
22:16
86
Rene von Berg
Praxis Kerkrade 1
22:23
22:00
87
Henri Jacobs
Kallen Raeven Acc &
22:32
22:00
88
Theo van Herk
Gemeente Brunssum 2
22:35
22:29
89
Eric Klekamp
Universiteit Maastri
22:36
22:32
90
Lei Gooyen
Gemeente Brunssum 1
22:40
22:30
91
Hub Kusters
3=1 college 1
22:41
22:33
92
Pierre Martens
Rabobank Hrl K Lgr 1
22:44
22:41
93
Guido Habets
Politie Limburg Zuid
22:45
22:25
94
Rene Clement
Auto Vaessen 2
22:46
22:41
95
Frans Merkens
Rabobank Hrl K Lgr 1
22:49
22:47
96
Henk van Rijswijk
gemeente Kerkrade 1
22:54
22:51
97
Marc van Soest
Mondriaan Zorggroep
23:01
22:21
98
Thijs Granzier
Maastro 1
23:02
22:41
99
Jos Raats
Praxis Kerkrade 1
23:11
23:02
100
Lou Emonds
Licom 1
23:13
23:02
101
Frank Joosten
Licom 1
23:25
23:18
102
Maarten Annema
3=1 college 3
23:25
23:15
103
Jan Vroomen
Rabobank Hrl K Lgr 1
23:26
23:18
104
Maarten Adema
Hogeschool Zuyd
23:28
23:22
105
Rob Beekman
Adelmeyer Hoyng Advo
23:31
23:29
106
Erik Jansen
Universiteit Maastri
23:32
23:27
107
Ed Kroes
Rabobank Hrl K Lgr 1
23:34
23:26
108
Dirk Schlinke
Prymetall Gmbh & Co.
23:40
23:30
109
Joep Brasse
Trevianum 2
23:42
23:17
110
Han Gehlen
Rabobank Hrl K Lgr 1
23:44
23:34
111
Emiel Reinders
3=1 college 2
23:47
23:39
112
Maurice Meijer
Auto Vaessen 2
23:48
23:33
113
Ray Penders
Kallen Raeven Acc &
23:48
23:27
114
Robert Zimny
Gemeente Heerlen
23:49
23:44
115
Gerard Worms
Mondriaan zorggroep
23:51
23:10
116
Wim Vallinga
Arcus College 2
23:54
23:23
117
Wolfgang Hellmich
Prymetall Gmbh & Co.
23:54
23:47
118
Fren Smulders
Universiteit Maastri
24:02
23:28
119
Frans Verhoeve
Licom 2
24:02
23:35
120
J Peeters
Herle college
24:05
23:34
121
Remco Havermans
Universiteit Maastri
24:07
23:35
122
Ralph Mingelers
Rabobank Hrl K Lgr 2
24:08
24:00
123
Wiel Volders
Mondriaan Zorggroep
24:14
23:33
124
Steffan Boogaards
Herle college
24:16
23:47
125
Robert Barel
ABN AMRO BANK NV
24:18
24:04
126
Huub van Boekholdt
Wim's Winkel
24:18
23:55
127
Theo Peters
Wim's Winkel
24:18
23:55
128
Roelof Niezing
Gemeente Brunssum 1
24:20
24:09
129
Leon Gemeni
Gemeente Brunssum 2
24:20
24:10
130
Leon van Oosterhout
Wim's Winkel
24:20
23:56
131
Wim Dragstra
Wim's Winkel
24:21
23:56
132
Ben Schiefer
Arcus College 2
24:25
23:55
133
Andre de Bie
Praxis Kerkrade 1
24:26
24:07
134
Leo Debij
Auto Vaessen 3
24:27
24:12
135
Leo Bal
Grolleman Bouwservic
24:31
24:26
136
Heintz van der Linden
Auto Vaessen 2
24:32
24:14
137
Toine Hensgens
Auto Vaessen 3
24:32
24:14
138
Erik van Hooren
Auto Vaessen 2
24:32
24:14
139
Markus Mohren
Prymetall Gmbh & Co.
24:32
24:23
140
Bert Elie
Auto Vaessen 2
24:34
24:17
141
Ron Schins
Zorggroep Thuis
24:34
24:20
142
Cor Vaessen
Auto Vaessen 3
24:35
24:20
143
Theo Dirven
Auto Vaessen 3
24:35
24:19
144
Peter Peeters
Gemeente Brunssum 2
24:38
24:15
145
Peter Peters
Wim's Winkel
24:39
24:15
146
Ger Goessens
Habenu BV
24:40
24:14
147
Frits Vromen
Maastro 1
24:42
24:20
148
Huub Verhoef
Licom 1
24:43
24:18
149
Roel Rutten
Rabobank Stein en Be
24:44
24:35
150
Rinus Wanders
Maastro 1
24:45
24:22
151
Wim geurts van Kessel
Hogeschool Zuyd
24:46
24:32
152
Francois Lardinois
Universiteit Maastri
24:47
24:43
153
Ton Gebben
Media Groep Limburg
24:47
24:35
154
Roger Vaessen
Gemeente Brunssum 1
24:48
24:42
155
Gideon Smeets
3=1 college 3
24:49
24:43
156
Kevin Eurlings
Herle college
24:54
24:20
157
Bernie Engeln
Trevianum 1
24:56
24:29
158
John Sturms
Trevianum 1
24:56
24:27
159
Tom Bus
Trevianum 3
24:56
24:29
160
Bob van Oort
Trevianum 1
24:56
24:31
161
Pieter Zeijen
Trevianum 1
24:57
24:29
162
Jack Geraedts
Trevianum 1
24:57
24:29
163
Roel Renkens
Trevianum 1
24:57
24:29
164
Daniel van Zantvoort
Trevianum 2
24:57
24:27
165
Ad Klein
Trevianum 1
24:57
24:30
166
Ron van der Sluys
Trevianum 1
24:57
24:32
167
Frank Kramer
Politie Limburg Zuid
24:58
24:36
168
Rene Hermans
Maastro 1
24:59
24:36
169
Thomas Göbbels
Prymetall Gmbh & Co.
25:06
24:56
170
Mark Vondenhoff
Baat Accountants en
25:06
24:39
171
Luud Schoonen
Zorggroep Thuis
25:08
24:57
172
Robert Geensen
ABN AMRO BANK NV
25:08
24:54
173
Sjef Jacobs
Gemeente Brunssum 1
25:10
24:45
174
Ed Oldenburger
Gemeente Brunssum 1
25:11
24:45
175
Boy Raets
Gemeente Brunssum 2
25:11
24:43
176
Theo Kicken
Fer Haas Makelaardij
25:11
24:55
177
Daniel Schwartz
Prymetall Gmbh & Co.
25:14
25:02
178
Lou Harings
Trevianum 2
25:21
24:51
179
Jo Vodeb
Auto Vaessen 3
25:21
25:03
180
Frans Hanssen
Herle college
25:24
24:48
181
Milo Barisic
Prymetall Gmbh & Co.
25:25
25:14
182
Roy Jacobs
Fer Haas Makelaardij
25:26
25:19
183
Richard v Sintmaartens
Adelmeyer Hoyng Advo
25:27
25:24
184
Pieter Eurlings
Praxis Kerkrade 2
25:29
25:07
185
Henk-Jan Beksvoort
3=1 college 2
25:31
25:26
186
Marc Scheren
Auto Vaessen 2
25:35
25:16
187
Remco Smeets
Rabobank Hrl K Lgr 1
25:37
25:29
188
Harry Zuidervaart
Baat Accountants en
25:39
25:11
189
Markus Volz
Prymetall Gmbh & Co.
25:42
25:32
190
Jeu Dullens
Trevianum 2
25:42
25:15
191
Roger Lückers
Praxis Kerkrade 2
25:42
25:21
192
Sjaak Vaessen
3=1 college 3
25:49
25:43
193
John Molema
Mondriaan Zorggroep
25:53
25:13
194
Hans Wijts
Mondriaan Zorggroep
25:53
25:12
195
Peter Verberk
Mondriaan Zorggroep
25:53
25:14
196
Marcel Wassen
Mondriaan Zorggroep
25:53
25:13
197
Tom Gerards
Licom 2
25:55
25:30
198
Falco Beckers
Hogeschool Zuyd
26:04
25:34
199
Benjamin Peters
Wim's Winkel
26:05
25:52
200
Huub Peters
Wim's Winkel
26:05
25:53
201
Bert van Eck
Orbis Medisch en Zor
26:11
25:52
202
Eddy Vaassen
Universiteit Maastri
26:14
25:41
203
Henk Engelen
Auto Vaessen 3
26:15
25:56
204
Harrie Kusters
Licom 1
26:18
26:07
205
Jos JAger
Maastro 2
26:19
25:56
206
Tijs Limpens
ABN AMRO BANK NV
26:22
26:06
207
Frank Gorissen
Arcus College 1
26:22
25:55
208
Dave Mevissen
ABN AMRO BANK NV
26:28
26:16
209
Chris Hendricks
Boston Scientific
26:32
26:19
210
Lei Verschure
Licom 2
26:34
26:10
211
Frans Pierik
Trevianum 3
26:39
26:15
212
Mustapha Quarani
Adelmeyer Hoyng Advo
26:39
26:35
213
Robert Spicker
Prymetall Gmbh & Co.
26:39
26:30
214
Roger Eurelings
Zorggroep Thuis
26:42
26:22
215
John den Braber
Mondriaan zorggroep
26:53
26:15
216
Jan Hirsch
Arcus College 1
26:56
26:27
217
Rob van de Broek
Arcus College 1
27:00
26:31
218
Karel Helgers
Zorggroep Thuis
27:00
26:53
219
Leon Senden
Forton BV
27:04
26:30
220
Con Pallada
Gemeente Brunssum 2
27:05
26:38
221
Scott Dautzenberg
Forton BV
27:06
26:31
222
Hub Stoffels
Gemeente Brunssum 2
27:07
26:41
223
Herman Peters
Fer Haas Makelaardij
27:07
27:00
224
Lei Raets
Gemeente Brunssum 2
27:07
26:42
225
Peter Stassen
ABN AMRO BANK NV
27:09
26:54
226
Marcel Gorissen
Arcus College 1
27:10
26:43
227
Ronn Stocker
3=1 college 3
27:16
26:45
228
Rene de Beer
Rabobank Hrl K Lgr 2
27:18
27:09
229
Osman Goek
Prymetall Gmbh & Co.
27:19
27:08
230
Rob Jacobs
3=1 college 2
27:22
27:17
231
Theo Vromen
3=1 college 2
27:25
27:12
232
Roger Lambre
Zorggroep Thuis
27:42
27:37
233
Herman Boerboom
Arcus College 1
27:45
27:24
234
Maurice Hellenbrand
Hogeschool Zuyd
27:51
27:21
235
Louis Linssen
Hogeschool Zuyd
27:53
27:21
236
Jos Gerards
Universiteit Maastri
28:02
27:55
237
Roy Hoogenberg
Gemeente Heerlen
28:11
28:03
238
Ralph Gerber
Universiteit Maastri
28:12
27:39
239
Lo Doek
Grolleman Bouwservic
28:15
28:11
240
Maarten Boorgert
Mondriaan zorggroep
28:17
27:38
241
Math Pals
Fer Haas Makelaardij
28:31
28:13
242
Klaus Juretzek
Prymetall Gmbh & Co.
28:41
28:34
243
Marco Zanatta
Praxis Kerkrade 2
28:44
28:23
244
Kornelius Kutnia
Prymetall Gmbh & Co.
28:46
28:35
245
Paul Lancee
3=1 college 3
28:53
28:35
246
Martin Maywald
Prymetall Gmbh & Co.
29:05
28:54
247
Kees Franssen
Parelloop Running te
29:11
28:51
248
Zef Beckers
Forton BV
29:13
28:38
249
Mark de Leeuw
Rabobank Hrl K Lgr 2
29:22
28:59
250
Paul Thissen
Hogeschool Zuyd
30:00
29:25
251
Ralph Watervoort
Rabobank Hrl K Lgr 2
30:03
29:39
252
Guy Limpens
ABN AMRO BANK NV
30:11
29:54
253
Jos Wetzels
Boston Scientific
30:13
30:02
254
Niel Cortenraad
Forton BV
30:25
29:50
255
Niels Harteman
Universiteit Maastri
30:27
30:01
256
Rudolf Beyer
Prymetall Gmbh & Co.
30:29
30:17
257
Tymon Meessen
Praxis Kerkrade 2
30:31
30:08
258
Frans Doensen
Wim's Winkel
30:42
30:18
259
Stefan Bauer
Prymetall Gmbh & Co.
31:02
30:51
260
Nic van Dijk
Boston Scientific
31:46
31:34
261
Lars Reijnders
Herle college
32:11
32:11
262
Peter Heinen
Gemeente Brunssum 2
33:07
32:43
263
Johan Lobles
Licom 2
33:20
32:56
264
Rolf Kapma
Gemeente Brunssum 2
33:26
33:01
265
Ton Kerkhofs
ABN AMRO BANK NV
33:36
33:22
266
Karel Delnoy
Licom 2
36:14
35:49
J1215, ARCUS STUD. RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thom Heijnen
Trevianum
7:50
7:49
2
Alian Goossens
SG Sophianum
7:51
7:44
3
Alexander Fidder
St. Janscollege
7:59
7:57
4
Remco Ras
Emmacollege
8:21
8:20
5
Yannick Mommers
Trevianum
8:25
8:24
6
Onno Otten
Romboutscollege
8:33
8:32
7
Bjarne Garritsen
Brunssum
8:39
8:38
8
Stef Cuypers
St. Janscollege
8:42
8:37
9
Dennis Hoogenberg
St. Janscollege
8:42
8:36
10
Raymond van Harwegen
SG Groenewald
8:45
8:41
11
Frank Schulmer
SG Groenewald
8:46
8:43
12
Roel Wijmenga
SG Groenewald
8:50
8:48
13
Koen Durlinger
Trevianum
8:58
8:48
14
Roel Fober
Brunssum
9:01
8:56
15
Tom Harings
Trevianum
9:04
9:00
16
Renee Gooren
9:04
8:59
17
Pim Palmen
St. Janscollege
9:11
9:06
18
Rob Jansen
Trevianum
9:12
9:08
19
Boo Delbressine
SG Groenewald
9:12
9:00
20
Jeroen Haemers
SG Groenewald
9:13
9:02
21
Patrick Brouwers
Eijsden
9:14
9:13
22
Ralph Griffioen
Trevianum
9:20
9:18
23
Thijs van der Sterren
Trevianum
9:22
9:20
24
Wilmer Bovendeert
SG Sophianum
9:25
9:23
25
Roy op den Camp
SG Groenewald
9:29
9:23
26
Sven Rademakers
Trevianum
9:32
9:28
27
Patrick Hermans
SG Groenewald
9:33
9:29
28
Wesley Diederen
SG Groenewald
9:33
9:28
29
Rick Kluitenberg
SG Groenewald
9:34
9:29
30
Maikel Veltrop
St. Janscollege
9:35
9:30
31
Joel Maessen
Trevianum
9:36
9:28
32
Martijn Spronkmans
SG Groenewald
9:40
9:35
33
Coen Cremers
Trevianum
9:44
9:36
34
Wesley Goedegebuure
Trevianum
9:47
9:46
35
Aisam Dlatat
Emmacollege
9:49
9:40
36
Fergany Mohamed
Romboutscollege
9:49
9:48
37
Abdel Tafoukt
Emmacollege
9:50
9:45
38
Martijn van Gurp
Trevianum
9:51
9:41
39
Kevin Coort
Emmacollege
9:51
9:41
40
Sebastiaan van Kerkvoo
SG Groenewald
9:52
9:44
41
Jeroen van Eysden
SG Groenewald
9:52
9:45
42
Pim Diederen
Emmacollege
9:53
9:43
43
Rick Pijls
Trevianum
9:57
9:50
44
Joep Schepers
SG Groenewald
9:58
9:55
45
Pierre Haenen
Trevianum
10:00
9:45
46
Tom Meijer
Romboutscollege
10:01
9:59
47
Bob Dautzenberg
Emmacollege
10:01
10:00
48
Jeremy Ehlen
Trevianum
10:02
9:54
49
Robin Cals
Trevianum
10:04
9:59
50
Evert Krekels
Trevianum
10:05
9:51
51
Yves
Trevianum
10:11
9:59
52
Ivo Bartelink
SG Groenewald
10:12
10:08
53
Fabrice Jorissen
SG Groenewald
10:14
10:07
54
David van Aalst
St. Janscollege
10:14
10:13
55
Frank Seelen
Trevianum
10:14
9:59
56
Nils Cuvelier
Romboutscollege
10:16
10:14
57
Bram Stevens
Trevianum
10:17
10:10
58
Stefan van Waarden
Trevianum
10:18
10:07
59
Thijs Janssen
Trevianum
10:21
10:15
60
Remon Essers
St. Janscollege
10:23
10:20
61
Roy Hensgens
Schinnen
10:27
10:24
62
Floyd Wiering
Emmacollege
10:28
10:16
63
Glenn Hool
Merkelbeek
10:32
10:30
64
Sam Hellebrekers
Trevianum
10:35
10:33
65
Max Meyer
St. Janscollege
10:37
10:31
66
Luigi Rondas
Trevianum
10:39
10:28
67
Martijn Hoeksma
Emmacollege
10:41
10:39
68
Seppe Thewissen
Trevianum
10:42
10:38
69
Kay Raadschelders
Romboutscollege
10:42
10:40
70
Mike Schlenter
Emmacollege
10:54
10:52
71
Levi Bijlmakers
Trevianum
10:54
10:45
72
Martijn van Deenen
Brunssum
10:56
10:51
73
Tom Beckers
SG Groenewald
10:56
10:49
74
Mitch Didden
SG Groenewald
10:57
10:53
75
Stef van Thoor
Trevianum
10:57
10:49
76
David Doek
St. Janscollege
10:59
10:46
77
Bas Coenen
Trevianum
10:59
10:49
78
Bram Hoen
Romboutscollege
11:00
10:57
79
Koen Classens
Herle college
11:02
10:58
80
Dominique Hamers
Trevianum
11:09
10:59
81
Marco Oberdorf
Trevianum
11:10
11:00
82
Erik Bruls
SG Groenewald
11:12
11:12
83
Nigel van der Loo
Trevianum
11:15
11:06
84
Robin Borger
Romboutscollege
11:17
11:12
85
Koen Weterings
Trevianum
11:26
11:16
86
Michiel Lambriex
Trevianum
11:29
11:17
87
Maikel Melis
SG Groenewald
11:30
11:22
88
Steef Toensma
Trevianum
11:32
11:23
89
Jeroen Borsboom
Trevianum
11:35
11:25
90
Tim Bouwels
SG Groenewald
11:36
11:36
91
Jordy Corvers
St. Janscollege
11:39
11:27
92
Sidi Bouchal
Emmacollege
11:46
11:37
93
Patrick Wolters
Trevianum
11:54
11:41
94
Bas Karstenberg
Trevianum
11:58
11:47
95
Pim Ostendorf
Trevianum
11:59
11:48
96
Chris Scholte
Romboutscollege
12:00
11:48
97
Raf Antwerpen
Trevianum
12:07
11:59
98
Sven Gerards
Trevianum
12:17
12:09
99
Thom van Guth
Trevianum
12:19
12:09
100
Pelle Simons
Trevianum
12:20
12:09
101
Peter Stoelwinder
Trevianum
12:24
12:14
102
Loek Hermans
Romboutscollege
12:27
12:24
103
Dennis Brands
St. Janscollege
12:32
12:27
104
Kemal Sehitoblu
St. Janscollege
12:41
12:40
105
Lou Jacobs
Trevianum
12:41
12:30
106
Guido Erkens
Trevianum
12:54
12:49
107
Niels Smeets
Trevianum
13:06
12:53
108
Arja Jamar
Romboutscollege
13:36
13:24
109
Sem Peeters
Trevianum
13:50
13:37
110
Mitchell Kempen
Romboutscollege
14:19
14:18
111
Roger Tholen
Emmacollege
14:26
14:17
M1215, ARCUS STUD. RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rachel Killaars
SG Groenewald
9:05
9:01
2
Kirsten Jeras
LTES Ed sligchers
9:13
9:12
3
Maika Bryant
Romboutscollege
9:15
9:13
4
Leonie Balther
St. Janscollege
9:36
9:33
5
Maartje Bruinsma
St. Janscollege
9:43
9:40
6
Laura Killaars
SG Groenewald
9:45
9:41
7
Rita Hoofwijk
Trevianum
9:57
9:49
8
Linde de Wijs
Trevianum
10:01
9:53
9
Maartje Keulen
SG Sophianum
10:13
10:11
10
Jannemieke Evelo
Trevianum
10:14
10:07
11
Nadine Antwerpen
Trevianum
10:25
10:19
12
Nadia Hanssen
Romboutscollege
10:30
10:28
13
Esther Witjes
Trevianum
10:33
10:23
14
Iris Jansen
Romboutscollege
10:39
10:37
15
Lot Kleiwegt
St. Janscollege
10:43
10:39
16
Roos Notten
Stella Mariscollege
10:49
10:38
17
Karin Sluijsmans
SG Groenewald
10:51
10:41
18
Saran Stoffelen
Romboutscollege
10:53
10:51
19
Rielle Martens
Trevianum
10:55
10:48
20
Nouschka Snijders
Trevianum
10:58
10:52
21
Anna Geraedts
Trevianum
11:00
10:54
22
Kim Bogaerts
Romboutscollege
11:05
11:03
23
Christianne Bergmans
SG Groenewald
11:06
10:55
24
Uschi Kapell
SG Groenewald
11:08
10:54
25
Anne Pluijmen
St. Janscollege
11:08
11:05
26
Lauren Hornstra
Trevianum
11:12
11:02
27
Sharon Trienes
Romboutscollege
11:23
11:08
28
Desley van Galen
St. Janscollege
11:23
11:18
29
Britt Govers
Trevianum
11:27
11:18
30
Milena Janssen
Brunssum
11:28
11:20
31
Maxime Smeets
Trevianum
11:31
11:22
32
Lisa Nardone
St. Janscollege
11:33
11:30
33
Maud Kosters
Trevianum
11:34
11:24
34
Veri Dautzenberg
SG Groenewald
11:45
11:33
35
Rachel Maas
SG Groenewald
12:00
11:49
36
Linda Corrent
SG Groenewald
12:02
11:50
37
Kelly vn Hoeflaken
Romboutscollege
12:03
12:01
38
Jacelyn Rooyer
Trevianum
12:06
12:00
39
Lianne Hugens
Emmacollege
12:13
12:10
40
Kim Callaars
Elsloo Lb
12:17
12:03
41
Eva Wagemans
SG Groenewald
12:20
12:09
42
Janneke Stevens
Trevianum
12:20
12:11
43
Line Jehoul
Trevianum
12:23
12:15
44
Lea Melpigsano
Trevianum
12:24
12:17
45
Roxanne van der Sommen
Emmacollege
12:25
12:22
46
Tamara Wessels
Trevianum
12:26
12:12
47
Mitiam Harings
Trevianum
12:29
12:18
48
Nienke Sikkes
Trevianum
12:30
12:23
49
Nadia Feldner
SG Groenewald
12:36
12:21
50
Rebecca Reijntjes
Emmacollege
12:37
12:33
51
Kim Durlinger
Trevianum
12:41
12:25
52
Milou Diederen
Trevianum
12:42
12:26
53
Chantal Witjes
Trevianum
12:43
12:36
54
Carlijn Remie
Trevianum
12:45
12:31
55
Denise Boermans
SG Sophianum
12:55
12:53
56
Bo Haberland
Trevianum
13:00
12:44
57
Laurette Bronswijk
Trevianum
13:01
12:48
58
Vera Peters
Romboutscollege
13:02
13:00
59
Inge Rongen
SG Groenewald
13:11
12:57
60
Kyra Haemers
SG Groenewald
13:12
12:58
61
Mila Brune
SG Groenewald
13:12
12:58
62
Maud Gubbels
Trevianum
13:19
13:10
63
Julie Wildenberg
Trevianum
13:19
13:10
64
Leigh de Haan
Romboutscollege
13:21
13:11
65
Sharon Corvers
Romboutscollege
13:22
13:13
66
Milou Roberts
Trevianum
13:24
13:11
67
Checca Bakkers
Trevianum
13:34
13:18
68
Lisa Muysers
Trevianum
13:34
13:19
69
Tess Raets
Trevianum
13:35
13:27
70
Danielle Grolleman
Brunssum
13:35
13:27
71
Selina Meeuwissen
Romboutscollege
14:01
13:47
72
Loes Paters
Romboutscollege
14:09
13:55
73
Dayenne Linders
Romboutscollege
14:12
13:57
74
Linda van Puyvelde
Trevianum
14:13
14:06
75
Ingeborg Boers
Emmacollege
14:22
14:12
J1619, ARCUS STUD. RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eric Fonseca
Heerlen
7:34
7:33
2
Chris Hendrix
SG Groenewald
7:58
7:56
3
Rens Ernes
SG Groenewald
7:58
7:56
4
Pollo Vos
SG Groenewald
8:28
8:26
5
Raimond Cremers
St. Janscollege
8:31
8:26
6
Ludi Claassen
SG Groenewald
8:35
8:34
7
Ruud Paulissen
SG Groenewald
8:38
8:32
8
Ivo Eijkenboom
Landgraaf
8:48
8:47
9
Romain Vleugels *
arcuscollege
9:01
8:56
10
Yannick Hermans
SG Groenewald
9:06
9:01
11
Maurice Vervoort
Herlecollege
9:08
9:02
12
Rob Janssen
Brunssum
9:10
9:05
13
Jo Zelis
St. Janscollege
9:13
9:08
14
Roel van Hooren
St. Janscollege
9:15
9:09
15
Wouter de Ruiter
Trevianum
9:26
9:18
16
Peter Janssen
SG Groenewald
9:28
9:22
17
Richard Sipers
SG Groenewald
9:36
9:29
18
Bart Paulissen
SG Groenewald
9:52
9:47
19
Etienne Savelkoul
Trevianum
9:58
9:53
20
Daan Eijwoudt
SG Groenewald
10:00
9:50
21
Marc Roelofs
Emmacollege
10:17
10:12
22
Yoeri Bollen
Trevianum
10:26
10:17
23
Roy Renneberg
Schinveld
10:33
10:09
24
Maikel Andelbeek
St. Janscollege
11:06
11:03
25
Remco Stassen
SG Groenewald
11:33
11:26
26
Thom Goosens
Herlecollege
12:04
11:58
M1619, ARCUS STUD. RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Natasja Janssen
SG Groenewald
9:11
9:08
2
Larissa Hartensveld
SG Groenewald
9:36
9:32
3
Anne Balther
St. Janscollege
10:36
10:33
4
Valerie Savelkoul
Trevianum
10:37
10:31
5
Kirsten Duzijn
St. Janscollege
10:40
10:37
6
Asia Visschers
SG Groenewald
10:57
10:42
7
Sharona Teuwsen
SG Groenewald
11:02
10:55
8
Stephanie Janssen
SG Groenewald
11:05
11:02
9
Anne Moerman
St. Janscollege
11:25
11:23
10
Renee Vaessen
SG Groenewald
11:25
11:18
11
Aniek Hilkens
Trevianum
11:41
11:35
12
Eliene van Rie
St. Janscollege
11:50
11:47
13
Milan Dijkstra
St. Janscollege
11:50
11:47
14
Danique Peeters
Romboutscollege
11:54
11:47
15
Lana Claessen
SG Groenewald
12:01
11:46
16
Irene Roos
Romboutscollege
12:08
12:02
17
Laurie Vissers
Trevianum
12:18
12:10
18
Startnummer 3327
12:27
12:22
19
Helen Berben
Romboutscollege
12:34
12:17
20
Mandy Zupansic
CIOS
12:59
12:58
21
Jenny de Esch
St. Janscollege
13:01
12:59
22
Pia van de Ven
Herlecollege
13:24
13:20
23
Lise Danen
Herlecollege
14:10
14:06
24
Lotte van Berghout
Herlecollege
14:23
14:19
J78, 1KM J 7/8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Guy Tuncbilek
Fatima
3:20
3:20
2
Jeffrey Roelands
Horizon
3:22
3:21
3
Max Kuczek
st Jozef Thorn
3:25
3:25
4
Dylan Corsano
Ursula
3:27
3:25
5
Sitthichok Phoojamroon
Opstap
3:37
3:36
6
Thomas Garner
Afnorth
3:39
3:39
7
Amir Ayadi
Gerardus Majella
3:43
3:43
8
Mike Tempels
Fatima
3:50
3:50
9
Max Monse
Franciscus
3:50
3:49
10
Kars Pastoor
Langeberg
3:50
3:49
11
Dave de Vette
Meander
3:53
3:52
12
Rolf van Deenen
Kon. Beatrix
3:56
3:54
13
Robbert de Veen
Ursula
3:57
3:56
14
Etienne Maurice
Afnorth
3:58
3:57
15
Daan Vaessen
Tarcisius
3:58
3:58
16
Jordy Straeten
Franciscus
3:59
3:59
17
Marius Schiffer
team speady
4:01
3:59
18
Sil Theunissen
Schiveld
4:03
4:03
19
Jim Gulpen
't Valder
4:03
4:01
20
Russel Ritzen
Gerardus Majella
4:04
4:03
21
Sven Visser
Rumpen
4:04
4:04
22
Vincent Noordenbos
Langeberg
4:05
4:03
23
Ayrton Schulz
Fatima
4:07
4:07
24
Dennis Westein
Kon. Beatrix
4:08
4:07
25
Kevin Klaver
Brunssum
4:08
4:06
26
Rick Selten
Frans Postma
4:08
4:08
27
Dean van Wankum
Ursula
4:11
4:09
28
Simon Haalik
Afnorth
4:11
4:08
29
Dwayne Smeets
Franciscus
4:11
4:10
30
Jeroen Palmen
Tarcisius
4:12
4:09
31
Nick Reemers
Tarcisius
4:13
4:11
32
Tom Theunissen
Titus Brandsma
4:15
4:13
33
Demy van de Heuvel
Fatima
4:15
4:13
34
Bastian Seufert
Sittard
4:16
4:15
35
Malte Steinsiek
Afnorth
4:16
4:14
36
Hawazin Mohamad
Kon. Beatrix
4:18
4:18
37
Linford Wisnieuwski
Opstap
4:19
4:18
38
Jordy Stofberg
Titus Brandsma
4:20
4:20
39
Tim Junken
Afnorth
4:22
4:20
40
Kenji Diederen
Fatima
4:24
4:22
41
Nick Bijsmans
't Valder
4:25
4:23
42
Quirin Groenhof
Frans Postma
4:26
4:25
43
Noël Ramaekers
Titus Brandsma
4:26
4:25
44
Niels van Leusden
OBS Treebeek
4:26
4:26
45
Brenden Smeets
OBS Trampoline
4:28
4:28
46
Jean-Paul Reul
Ursula
4:29
4:27
47
Valentijn Willems
't Valder
4:30
4:28
48
Rick Tans
Ursula
4:31
4:29
49
Falko Czerniqwski
Fatima
4:35
4:34
50
Wouter Gordijn
Langeberg
4:36
4:36
51
Tom Zwart
Langeberg
4:38
4:37
52
Thomas Evers
OBS Trampoline
4:40
4:37
53
Jordy Slob
Langeberg
4:42
4:41
54
Jonathan Boehler
Afnorth
4:51
4:50
55
Peter Slootbeek
Franciscus
4:58
4:57
56
Jordi Lebens
BS munstergeleen
5:06
5:04
57
Roel Geurts
Schinveld
5:06
5:05
58
Vincent van de Sommen
Langeberg
5:24
5:21
59
Kristian Sachniwits
Rumpen
5:28
5:26
M78, 1KM M 7/8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alison Elsner
Meander
3:34
3:34
2
Dayenne Roberts
De Vlieger
3:37
3:36
3
Lieke van Iersel
Nieuw Lotbroek
3:43
3:43
4
Jessika Brouwers
Brunssum
3:50
3:50
5
Line Idler
Afnorth
3:53
3:52
6
Willeke A'Campo
Kon. Beatrix
3:57
3:55
7
Lynn de Jonge
Rumpen
4:02
4:01
8
Susan Kroon
Windekind
4:03
4:01
9
Daniek Kiesouw
Kon. Beatrix
4:06
4:05
10
Shelsey Theunissen
Opstap
4:07
4:05
11
Susanne Isenborghs
Tweesprong
4:09
4:08
12
Myrthe ter Horst
Stein
4:10
4:06
13
Loes Hoen
Rumpen
4:12
4:12
14
Emma Palmen
OBS Trampoline
4:13
4:12
15
Amy Summers
Afnorth
4:14
4:12
16
Lois van Vught
Franciscus
4:16
4:15
17
Sera Smeets
Stein
4:16
4:14
18
Fatima Outlaga
Frans Postma
4:17
4:16
19
Thannee Wiering
OBS Treebeek
4:17
4:16
20
Anke Janssen
OBS Trampoline
4:19
4:18
21
Elana Payne
Afnorth
4:20
4:18
22
Sanne Grenda
Kon. Beatrix
4:21
4:20
23
Robin Frau
Fatima
4:22
4:20
24
Janique Jacobs
Franciscus
4:24
4:22
25
Rianne Dekker
't Valder
4:28
4:25
26
Janine Grolleman
OBS Treebeek
4:29
4:28
27
Joyce Roumen
Titus Brandsma
4:30
4:29
28
Joyce Raes
Kon. Beatrix
4:31
4:29
29
Emily Jensen
Afnorth
4:32
4:30
30
Rubiga Sivakumaran
Sittard
4:32
4:30
31
Michelle Vis
OBS Trampoline
4:32
4:31
32
Sara Salassa
Tarcisius
4:37
4:33
33
Michelle Schmit
Titus Brandsma
4:37
4:36
34
Lisa Bal
OBS Treebeek
4:39
4:37
35
Daniëlle Rozeboom
Meander
4:41
4:40
36
Kirsten Driessen
ScKatkist
4:44
4:42
37
Sabrina Peerboom
OBS Treebeek
4:45
4:43
38
Mathilde Maassen
Rumpen
4:47
4:46
39
Sabrine Rezgui
OBS Trampoline
4:48
4:45
40
Madelon Vis
OBS Trampoline
4:48
4:45
41
Floortje Reijntjes
fatima
4:49
4:49
42
Demi van Mierlo
Langeberg
4:51
4:49
43
Bertha Metzen
Meander
4:54
4:54
44
Lina Hermans
Titus Brandsma
4:57
4:55
45
Dorien de Veen
OBS Trampoline
5:10
5:09
46
Cynthia Jonkers
Rumpen
5:12
5:11
47
Chantal Hendrix
Langeberg
5:14
5:12
48
Kelly Janssen
Titus Brandsma
5:15
5:15
49
Celine Brouwer
Windekind
5:18
5:16
50
Janou Wolfhagen
Titus Brandsma
5:21
5:19
51
Demi Janssen
Brunssum
5:24
5:23
52
Djesika de Haan
't Valder
5:29
5:26
53
Christina Deserno
Aan de Belboom
5:30
5:27
54
Melissa Arets
Fatima
5:33
5:31
55
Chayenne Broeks
Fatima
5:33
5:31
J56, 1KM J 5/6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mack Engbers
Fatima
3:35
3:34
2
Twan van Dijk
Tarcisius
3:43
3:42
3
Amnin Elhafi
Aan de Belboom
3:48
3:48
4
Tjerk Hofland
Tarcisius
3:51
3:49
5
Bram Rameckers
Titus Brandsma
3:59
3:58
6
Jasper Vaessen
Tarcisius
4:05
4:04
7
Niall Green
Afnorth
4:07
4:06
8
Mike Kempen
Rumpen
4:09
4:09
9
Bart van Es
Fatima
4:10
4:07
10
Koen van der Valk
Windekind
4:11
4:09
11
Benno Balter
OBS Hoensbroek
4:13
4:10
12
Alain Cornelissen
Langeberg
4:15
4:14
13
Boy de Veen
Ursula
4:15
4:13
14
Rik Hendrix
Tweesprong
4:15
4:14
15
Youp van Wijk
Tarcisius
4:16
4:15
16
Delphin Janssen
Boemerang
4:17
4:13
17
Thijs de Veen
OBS Trampoline
4:17
4:14
18
Sean Hirsch
't Valder
4:18
4:16
19
Niek Raats
OBS Trampoline
4:19
4:16
20
Daan Kastelic
Tarcisius
4:20
4:17
21
Rick Romkens
Langeberg
4:20
4:16
22
Tobin Bauer
Langeberg
4:22
4:20
23
Stijn Tummers
OBS Treebeek
4:23
4:22
24
Job Leenen
Windekind
4:24
4:21
25
Luc Leistra
St Jozef
4:24
4:21
26
Swen Boelijn
OBS Trampoline
4:25
4:25
27
Bram Nauts
OBS Trampoline
4:26
4:19
28
Luuk Jeurissen
Fatima
4:26
4:23
29
Lucas Kuhne
Franciscus
4:27
4:24
30
Marijn Gubbels
Franciscus
4:27
4:26
31
Laurens van Engelen
Fatima
4:27
4:27
32
Kasper Wienk
Tarcisius
4:30
4:28
33
Damiano Vrancken
Langeberg
4:32
4:31
34
Levi Smeets
Stein
4:34
4:30
35
Matthew Garner
Afnorth
4:35
4:34
36
Maarten Peters
Tarcisius
4:35
4:31
37
Julian Johnen
OBS Trampoline
4:35
4:33
38
Elron Hermans
St Jozef
4:36
4:33
39
Jonathan Sliepen
St Jozef
4:37
4:36
40
David Jaegers
Meander
4:39
4:36
41
Sven Cobben
Titus Brandsma
4:40
4:39
42
Jeroen Hugens
Fatima
4:40
4:37
43
Nick Hellemons
Langeberg
4:41
4:39
44
Ruben Didderen
OBS Trampoline
4:41
4:40
45
Jordy van Kervinck
Meander
4:41
4:39
46
Tim Grasmeijer
Langeberg
4:42
4:39
47
Jurgen Woodbine
't Valder
4:43
4:40
48
Don Looijs
Langeberg
4:44
4:42
49
Mickey Meex
Rumpen
4:44
4:44
50
Justin Kuypers
Langeberg
4:45
4:43
51
Remco Sormani
Frans Postma
4:46
4:43
52
Lars Haas
Langeberg
4:46
4:45
53
Victor Ramaekers
Fatima
4:46
4:43
54
Kay Willemsen
Titus Brandsma
4:47
4:44
55
Arnold Eggen
Boemerang
4:48
4:48
56
Vince Lankhorst
Brunssum
4:48
4:44
57
Justin Stribos
Langeberg
4:48
4:47
58
Jel van Kan
Opstap
4:49
4:43
59
Davy Rademakers
Tweesprong
4:52
4:50
60
Jordi Deserno
Aan de Belboom
4:53
4:51
61
Stèphan Possen
Talmaschool
4:53
4:50
62
Robin Berends
Franciscus
4:54
4:53
63
Dennis Elands
Franciscus
4:55
4:49
64
Bjorn Berben
Franciscus
4:55
4:51
65
Martijn Geraedts
OBS Treebeek
4:56
4:52
66
Sean Dohmen
St Jozef
4:56
4:51
67
Roy van Boort
Langeberg
4:59
4:54
68
Rik Gerats
Tarcisius
5:00
4:58
69
Jeffrey Nauts
Titus Brandsma
5:01
4:59
70
Jordy Knubben
Langeberg
5:02
4:58
71
Jorn Stark
5:02
4:59
72
Sam de Jong
OBS Treebeek
5:03
5:01
73
Marco Schouteten
Fatima
5:05
5:04
74
Floris Gordijn
Langeberg
5:09
5:08
75
Ruben Noordenbos
Langeberg
5:09
5:05
76
Tom Hawinkels
Tarcisius
5:10
5:06
77
Luuk Ortu
OBS Treebeek
5:12
5:11
78
Lars Derks
Titus Brandsma
5:13
5:12
79
Jorni Verpoort
Langeberg
5:19
5:16
80
Mouriye Mohamad
Kon. Beatrix
5:24
5:23
81
Wing-Hohng Lam
't Valder
5:24
5:21
82
Jordy Crol
Kon. Beatrix
5:25
5:21
83
Ruben van Engelen
Fatima
5:25
5:25
84
Ruben Duinkerken
't Valder
5:26
5:23
85
Tristan de Graaf
Fatima
5:30
5:27
86
Alexander Beckx
Aan de Belboom
5:36
5:32
87
Jeroen Savelkoul
Langeberg
5:39
5:36
88
Niels Martinus
Voerendaal
5:45
5:41
89
Jeffrey Slokker
Buitenhof
5:49
5:47
90
Damien Wijgerse
Gerardus Majella
10:35
10:31
M56, 1KM M 5/6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nina Kuczek
st Jozef Thorn
3:38
3:38
2
Helen Coenen
Wegwijzer
3:48
3:47
3
Bionda Gubbels
Landgraaf
4:08
4:05
4
Chantal Brouwers
Eijsden
4:08
4:07
5
Kyra Dohmen
4:13
4:12
6
Britt Arets
Fatima
4:14
4:11
7
Romy van Oppen
Wegwijzer
4:14
4:13
8
Yara Vievermanns
Langeberg
4:15
4:14
9
Anouk Frijns
Langeberg
4:16
4:14
10
Babette Hofmans
Tarcisius
4:18
4:17
11
Sharon Zagar
OBS Treebeek
4:21
4:21
12
Romy Dietzenbacher
Meander
4:22
4:22
13
Meike Notermans
Rumpen
4:23
4:20
14
Jolijn Ramaekers
Titus Brandsma
4:25
4:24
15
Viviane Jongen
Franciscus
4:27
4:26
16
Yoelle Rongen
Fatima
4:29
4:27
17
Beau Diederen
OBS Treebeek
4:32
4:31
18
Lotte Grenda
Kon. Beatrix
4:33
4:29
19
Britt Dragstra
Gerardus Majella
4:35
4:33
20
Melissa Overmans
Langeberg
4:35
4:34
21
Jennifer Fioravanti
Franciscus
4:36
4:34
22
Romy Spekreijse
Wegwijzer
4:37
4:35
23
Rachelle Brinkman
Franciscus
4:40
4:39
24
Shannon van den Boom
Langeberg
4:40
4:37
25
Sion-Lee Westerkamp
OBS Treebeek
4:42
4:41
26
Hanna Leentjens
OBS Trampoline
4:46
4:43
27
Esther Pot
OBS Treebeek
4:49
4:44
28
Rachel Mostert
Meander
4:49
4:49
29
Marina Jalili
Tweesprong
4:50
4:50
30
Sanne Savelsbergh
Tarcisius
4:50
4:47
31
Jarmilla Konings
Frans Postma
4:51
4:48
32
Vera Haemers
Tarcisius
4:51
4:48
33
Rowie Bruls
OBS Treebeek
4:52
4:48
34
Rachida Outlaga
Frans Postma
4:52
4:51
35
Dunja van der Velde
Windekind
4:53
4:51
36
Anique Erens
Aan de Belboom
4:53
4:50
37
Marit Driessen
Kerkrade
4:54
4:54
38
Celine de Munter
Fatima
4:55
4:54
39
Talia Kuehn
Afnorth
4:55
4:52
40
Shaila Sijstermans
Fatima
4:56
4:55
41
Nicky Quaedvlieg
Fatima
4:58
4:57
42
Gina Manca
Hoensbroek
5:00
4:58
43
Quinty Lammertsma
Rumpen
5:02
5:00
44
Sefanja Lebens
BS munstergeleen
5:03
4:59
45
Kathleen de Beer
Kon. Beatrix
5:04
5:02
46
Fé Hermans
Kon. Beatrix
5:04
5:02
47
Melissa Magermans
Titus Brandsma
5:08
5:06
48
Selina Brouwers
Langeberg
5:09
5:08
49
Kimberley Weygerse
Rumpen
5:10
5:08
50
Celine Friederichs
OBS Trampoline
5:14
5:11
51
Danique Heuts
Langeberg
5:15
5:15
52
Noelle Kuijpers
Titus Brandsma
5:16
5:12
53
Anoek Derks
Brunssum
5:16
5:16
54
Valerie Schonen
Langeberg
5:18
5:17
55
Bente Frissen
Tarcisius
5:19
5:14
56
Charlotte Stemkens
Tarcisius
5:19
5:15
57
Robyn Wingen
Tarcisius
5:21
5:16
58
Marloes Gielkens
Fatima
5:21
5:17
59
Soella Kleuters
Aan de Belboom
5:22
5:20
60
Jaimy Weingart
Wegwijzer
5:23
5:23
61
Ivana Wijers
Langeberg
5:26
5:25
62
Janique Hupperetz
Tweesprong
5:28
5:26
63
Chayenne Nuy
Titus Brandsma
5:29
5:26
64
Linda Stehler
Afnorth
5:31
5:28
65
Naomi Habets
Wegwijzer
5:32
5:28
66
Kebey Arets
Fatima
5:32
5:31
67
Lisanne Lopez
Fatima
5:33
5:32
68
Laura van den Berg
Wegwijzer
5:33
5:33
69
Kimberley Leyten
Titus Brandsma
5:34
5:31
70
Nina van Leusden
OBS Treebeek
5:34
5:34
71
Janis Schakel
Titus Brandsma
5:35
5:31
72
Naoual Assri
OBS Trampoline
5:35
5:33
73
Bonnie Visser
Tweesprong
5:39
5:36
74
Valerya Klander
OBS Treebeek
5:40
5:36
75
Megan Reintjens
Meander
5:44
5:42
76
Laura Benning
Tweesprong
5:44
5:42
77
Kim Benjamins
OBS Treebeek
5:45
5:41
78
Rebecca Bögels
Meander
5:47
5:44
79
Julie Maessen
St Jozef
5:48
5:46
80
Lindsey Stevelmans
St Jozef
5:49
5:47
81
Fabiënne Erdas
Rumpen
5:50
5:49
82
Lisanne Bolk
OBS Treebeek
5:52
5:48
83
Eveline Monse
Franciscus
5:53
5:49
84
Marinka Huntjens
Windekind
5:53
5:51
85
Sowella Looijs
Langeberg
5:54
5:52
86
Hannah Boehler
Afnorth
5:55
5:53
87
Nishanthi Rajaratnam
Wegwijzer
5:56
5:56
88
Neele Steinsik
Afnorth
5:58
5:55
89
Daphne Ulaga
Opstap
5:58
5:55
90
Jolijn Arts
OBS Treebeek
6:00
5:56
91
Trisha Joosten
Tweesprong
6:01
5:59
J4, 500M J 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Schelling
Nieuwe Linde
1:58
1:57
2
Rik Snijders
Titus Brandsma
1:59
1:55
3
Dean-Bradley Leunissen
Brunssum
2:00
1:58
4
Lucas Hobma
Leyenbroek
2:03
2:00
5
Luke van den Bosch
Rumpen
2:03
2:02
6
Thomas Palmen
Tarcisius
2:05
2:04
7
Rick Nuy
Franciscus
2:08
2:07
8
Joep Schepers
Doorkijk
2:08
2:05
9
Maikel Dikenbosch
OBS Treebeek
2:08
2:05
10
Oussama Lazam
Titus Brandsma
2:09
2:06
11
Antal Hendriks
Tweesprong
2:09
2:07
12
Milan Mevis
OBS Trampoline
2:10
2:08
13
Stan Schilperoort
Fatima
2:11
2:08
14
Ernst Hobma
Leyenbroek
2:11
2:09
15
Rai Vleugels
Langeberg
2:12
2:09
16
Bas Langohr
Ursula
2:13
2:10
17
Tom Ruygrok
Windekind
2:14
2:11
18
Jorn Dekker
't Valder
2:15
2:13
19
Zino Sormani
OBS Treebeek
2:16
2:15
20
Jeroen Blaauw
Franciscus
2:17
2:14
21
Roel Tummers
OBS Treebeek
2:17
2:16
22
Joseph Rehaen
Rumpen
2:18
2:15
23
Tom Reep
Tarcisius
2:18
2:13
24
Manuel Schiffer
Duitsland
2:19
2:16
25
Dani Heesbeen
OBS Trampoline
2:20
2:17
26
Ylir Berisha
Titus Brandsma
2:20
2:18
27
Eric van den Elzen
Rumpen
2:21
2:19
28
Dylan Schmit
Meander
2:22
2:20
29
Brian Stofberg
Titus Brandsma
2:22
2:21
30
Mick Kempen
Rumpen
2:22
2:21
31
Jannick Smeets
Fatima
2:23
2:20
32
Noel Cobben
Tarcisius
2:23
2:19
33
Conner Verboeket
Langeberg
2:24
2:21
34
Alexander van Wijngaar
Tarcisius
2:24
2:22
35
Joep Paas
Tarcisius
2:25
2:21
36
Tom Hendrix
Tweesprong
2:25
2:23
37
Jaymen Breuer
Meander
2:25
2:23
38
Roel Haemers
Tarcisius
2:27
2:21
39
Bob van Santen
Langeberg
2:27
2:27
40
Lars Frijns
basisschool Hulsberg
2:28
2:23
41
Ralph Spoel
Tarcisius
2:28
2:24
42
Ruben Buijs
OBS Trampoline
2:28
2:23
43
Robin Pasveer
Fatima
2:28
2:26
44
Niek Ortu
OBS Treebeek
2:29
2:27
45
Nick ter Smitte
Fatima
2:29
2:28
46
Jelle Nauts
OBS Trampoline
2:29
2:25
47
Jorn Theunissen
Aan de Belboom
2:31
2:28
48
Bob Daemen
OBS Trampoline
2:32
2:30
49
Justin Hermelink
OBS Trampoline
2:33
2:30
50
Mikey Tempelman
Fatima
2:33
2:31
51
Josh Hendriks
't Valder
2:34
2:31
52
Devin van Leusden
OBS Treebeek
2:35
2:33
53
Bart Rogge
OBS Treebeek
2:35
2:33
54
David Boumans
OBS Trampoline
2:36
2:33
55
Lars Schaik
Tweesprong
2:36
2:33
56
Jasper Jansen
OBS Treebeek
2:37
2:33
57
Jordy Willems
Meander
2:37
2:34
58
Björn Wintraken
Brunssum
2:38
2:34
59
Nils Junken
Afnorth
2:39
2:35
60
Jesse van Straten
Rumpen
2:39
2:36
61
Tom Nordhausen
basisschool Hulsberg
2:40
2:36
62
Dennis Niemark
Titus Brandsma
2:40
2:39
63
Anis Rezgui
OBS Trampoline
2:41
2:39
64
Remco Raven
't Valder
2:41
2:38
65
Robin Wintraeken
Wegwijzer
2:42
2:37
66
Giel de Esch
Franciscus
2:43
2:39
67
Emile Pucornez
Wegwijzer
2:44
2:41
68
Julian Geurts
Titus Brandsma
2:44
2:41
69
Colin Bloebaum
Fatima
2:44
2:42
70
Colin Greten
Meander
2:45
2:44
71
Jurre Stoelinga
OBS Treebeek
2:47
2:43
72
Jorik Stevens
Tarcisius
2:50
2:46
73
Patrik Ochsner
Afnorth
2:51
2:49
74
Roan Smeets
OBS Trampoline
2:51
2:48
75
Gianluca Beatrice
Fatima
2:52
2:50
76
Tim Rikers
basisschool Hulsberg
2:53
2:48
77
Jhamiro Habets
Titus Brandsma
2:55
2:51
78
Vincent van Bijnen
Gerardus Majella
2:57
2:53
79
José Verbruggen
Titus Brandsma
3:07
3:05
80
Järvi Raes
Kon. Beatrix
3:12
3:10
M4, 500M M 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cinzia Manca
Hoensbroek
1:57
1:56
2
Lara Bisschops
't Valder
1:59
1:56
3
Isa Philips
Rumpen
2:06
2:04
4
Nicky Frau
Fatima
2:11
2:09
5
Romy Hameleers
Wegwijzer
2:12
2:11
6
Maddy Driehuijs
Titus Brandsma
2:15
2:11
7
Jill Tempels
Fatima
2:15
2:14
8
Anne Jeurissen
Fatima
2:17
2:16
9
Britt Valize
Tarcisius
2:17
2:17
10
Carmen Vleugels
Langeberg
2:20
2:16
11
Joyce Straeten
Franciscus
2:20
2:17
12
Lynn Vogely
Heerlen
2:20
2:18
13
Livia Peltrera
basisschool Hulsberg
2:20
2:19
14
Laura Van Oppen
Wegwijzer
2:23
2:19
15
Beaudine Gilissen
Titus Brandsma
2:24
2:23
16
Sanne van der Werff
Kon. Beatrix
2:26
2:23
17
Naomi van Bezel
Tweesprong
2:26
2:21
18
Daphne de Graaf
Tarcisius
2:26
2:22
19
Gaby van Dijk
Titus Brandsma
2:27
2:26
20
Aniek van der Leij
Franciscus
2:28
2:24
21
Shelley Maas
basisschool Hulsberg
2:28
2:26
22
Linee Roebroek
Tweesprong
2:28
2:26
23
Maartje Hamers
Tweesprong
2:29
2:26
24
Sela de Wolff
Titus Brandsma
2:29
2:28
25
Annelieke van Bergen
Opstap
2:30
2:28
26
Sasha Hallingse
OBS Trampoline
2:31
2:29
27
Shanna Vialle
Meander
2:32
2:30
28
Fenna Al
OBS Trampoline
2:32
2:30
29
Mieke Geven
Fatima
2:33
2:30
30
Sanne Stevelmans
Fatima
2:34
2:30
31
Charlotte Groenhof
Frans Postma
2:34
2:32
32
Soumaya Zarraa
Opstap
2:35
2:33
33
Tessa Slob
Langeberg
2:37
2:34
34
Eliane Brouwer
Windekind
2:37
2:36
35
Kes Reinink
Langeberg
2:38
2:33
36
Madelon Spekreijse
Wegwijzer
2:38
2:36
37
Isabel Essers
Tiel
2:39
2:35
38
Joell Schuivens
Franciscus
2:39
2:36
39
Bo Garritsen
Franciscus
2:39
2:36
40
Shannon Jansen
Kon. Beatrix
2:41
2:37
41
Shannon Johnen
OBS Trampoline
2:41
2:38
42
Selena van Wanrooy
Langeberg
2:42
2:37
43
Tamana Jalili
Tweesprong
2:42
2:38
44
Marsha van Engeland
Kon. Beatrix
2:42
2:40
45
Iris Raes
Tweesprong
2:42
2:39
46
Jennifer Barbic
Franciscus
2:43
2:39
47
Maxime Boumans
Tarcisius
2:43
2:41
48
Elian Didderen
OBS Trampoline
2:44
2:40
49
Melissa Stijkel
OBS Treebeek
2:44
2:40
50
Daphne Gross
Kon. Beatrix
2:45
2:42
51
La Joanie Kragten
Titus Brandsma
2:46
2:44
52
Myrthe van der Haijden
Titus Brandsma
2:47
2:44
53
Esmée Vaessen
Titus Brandsma
2:47
2:45
54
Andrea Kamsma
OBS Treebeek
2:48
2:44
55
Ivana Arninkhof
Langeberg
2:48
2:47
56
Bo Stavasius
Fatima
2:49
2:46
57
Lisa Kockelkoren
Langeberg
2:50
2:46
58
Tirza Slob
Langeberg
2:51
2:48
59
Lauren Hulzinga
Franciscus
2:52
2:48
60
Enya Haalik
Afnorth
2:52
2:48
61
Eline Meurs
OBS Trampoline
2:52
2:49
62
Lieke Wienk
Tarcisius
2:53
2:49
63
Jill ter Smitte
Fatima
2:53
2:51
64
Sanne Geilenkirchen
Wegwijzer
2:54
2:50
65
Shana de Jonge
Meander
2:56
2:52
66
Verena Bakker
Kon. Beatrix
2:56
2:53
67
Renee Schrijen
Rumpen
2:57
2:55
68
Sarah Sabri
Wegwijzer
2:59
2:59
69
Elena Zegers
Meander
3:00
2:56
70
Siraya van Oijen
Meander
3:01
2:55
71
Naomi Küpper
Wegwijzer
3:02
3:00
72
Nathalie Slokker
Wegwijzer
3:04
3:02
73
Lara Krotwaar
OBS Trampoline
3:05
3:02
74
Adriane Lenzen
Aan de Belboom
3:09
3:09
75
Kim van de Broek
OBS Trampoline
3:23
3:21
76
Kristie Stoelers
Fatima
4:54
4:49
J3, 500M J 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Youp Ramaekers
Titus Brandsma
2:06
2:05
2
Daan Lutgens
Heerlen
2:09
2:07
3
Tim Kanters
Windekind
2:10
2:09
4
Timo Hollands
't Valder
2:14
2:12
5
Daan Knubben
OBS Treebeek
2:17
2:15
6
Jari Meeuwissen
Brunssum
2:17
2:17
7
Jelle Reumkens
't Valder
2:19
2:17
8
Joshua Stribos
Langeberg
2:19
2:18
9
Boyd Derksen
Rumpen
2:19
2:18
10
Remo Fioravanti
Franciscus
2:20
2:18
11
Timo Dirkx
Meander
2:21
2:18
12
Bas Keiarishi
Tarcisius
2:21
2:20
13
Max Schepers
Doorkijk
2:21
2:19
14
Mathijs Kikken
Doorkijk
2:22
2:20
15
Startnummer 4999
2:23
2:22
16
Dixie de Wit
OBS Treebeek
2:24
2:20
17
Olivier Beisser
Titus Brandsma
2:24
2:20
18
Jelle Willers
Fatima
2:24
2:22
19
Axel Savelsbergh
Tarcisius
2:25
2:24
20
Coen Bisscheroux
Tarcisius
2:26
2:24
21
Pieter Max Kam
De Vlieger
2:26
2:24
22
Stan ten Haaft
Titus Brandsma
2:26
2:25
23
Ivo Boijmans
Wegwijzer
2:27
2:26
24
Joost Peters
Tarcisius
2:27
2:23
25
Ivo Hermans
Klavertje 4
2:27
2:25
26
Bjorn Broeders
Titus Brandsma
2:28
2:24
27
Luuk Wieczorek
Franciscus
2:29
2:27
28
Ryan Bachaus
Rumpen
2:30
2:29
29
Olaf Czerniqwski
Fatima
2:30
2:27
30
Sander Oderkerken
Fatima
2:31
2:28
31
Floris Evers
OBS Trampoline
2:32
2:30
32
Lyndon Klander
OBS Treebeek
2:32
2:30
33
Jessey Schins
Fatima
2:32
2:30
34
Pavlos Stratakos
Afnorth
2:34
2:31
35
Luuk Elkink
Aan de Belboom
2:34
2:31
36
Stijn Mevis
OBS Trampoline
2:34
2:31
37
Lars van Boort
Langeberg
2:35
2:33
38
Jens Arnoldussen
Franciscus
2:35
2:32
39
Tijn Stark
Aan de Belboom
2:36
2:32
40
Thijmen Bruist
Rumpen
2:36
2:35
41
Mike Wijnen
Kon. Beatrix
2:36
2:32
42
Sid Engbers
OBS Trampoline
2:36
2:33
43
Boudewijn Snijders
Heerlen
2:37
2:33
44
Stijn Jaschultowski
Tweesprong
2:37
2:35
45
Collin Byrman
Langeberg
2:37
2:35
46
Dario Potalivo
Doorkijk
2:38
2:34
47
Yordin Cleiren
Fatima
2:38
2:34
48
Rick van Bree
Langeberg
2:38
2:35
49
Levi Daamen
OBS Trampoline
2:39
2:37
50
Tim Friedrichs
Langeberg
2:39
2:38
51
Stan Janssen
Aan de Belboom
2:41
2:37
52
Rens Notermans
Rumpen
2:41
2:38
53
Daniël van den Doel
OBS Treebeek
2:42
2:40
54
Sammy de Lorijn
Wegwijzer
2:42
2:39
55
Dion Goris
Wegwijzer
2:43
2:39
56
David Gooren
Tarcisius
2:44
2:40
57
Kevin Sachniwits
Rumpen
2:44
2:39
58
Jelle Jansen
Wegwijzer
2:45
2:42
59
Nick Migchielsen
Franciscus
2:46
2:43
60
Demko Mans
Titus Brandsma
2:48
2:44
61
Lars van der Heijden
Frans Postma
2:48
2:44
62
Tyler Adams
Titus Brandsma
2:48
2:46
63
Aaron Possen
Heerlen
2:49
2:44
64
Thomas Vis
't Valder
2:49
2:46
65
Yves Berends
Langeberg
2:49
2:45
66
Kyrano Vrancken
Langeberg
2:51
2:50
67
Cameron Schoensta
Afnorth
2:53
2:50
68
Ricardo Hermse
Rumpen
2:53
2:50
69
Julien Eren
Tarcisius
2:54
2:49
70
Dean Gerarts
OBS Treebeek
2:54
2:51
71
Frank Gorski
Doorkijk
3:01
2:58
72
Niels Hugens
Opstap
3:02
3:00
73
Raphael Boehler
Afnorth
3:04
3:00
74
Nicki Nuij
Langeberg
3:07
3:05
75
Wing-Lohng Lam
't Valder
3:09
3:06
76
Sjim Alberts
Rumpen
3:09
3:08
77
Rick Hanssen
Rumpen
3:24
3:22
M3, 500M M 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirthe Verwasch
Tarcisius
2:07
2:06
2
Esmee Janssen
Fatima
2:13
2:10
3
Suzan Werps
Oda school
2:14
2:13
4
Fleur Rietjens
Windekind
2:18
2:16
5
Amber Verhooren
Fatima
2:18
2:16
6
Lisa Oldenburger
Titus Brandsma
2:20
2:19
7
Yanouk Vievermanns
Langeberg
2:20
2:18
8
Laura Schelling
Nieuwe Linde
2:21
2:19
9
Binta Dialo
Wegwijzer
2:22
2:22
10
Kinga Cörvers
Titus Brandsma
2:23
2:21
11
Startnummer 4712
2:23
2:21
12
Carmen Reep
Tarcisius
2:25
2:23
13
Lois Crijns
Hoensbroek
2:27
2:22
14
Jobke van Bergen
Opstap
2:28
2:24
15
Marieke de Beer
Kon. Beatrix
2:28
2:27
16
Bojenne de Vries
de trampoline
2:30
2:25
17
Lynn Busser
Windekind
2:32
2:31
18
Fay Weibel
Titus Brandsma
2:33
2:31
19
Britt Gouw
Titus Brandsma
2:33
2:30
20
Malou Putzeist
Tarcisius
2:34
2:32
21
Meike van den Berg
Wegwijzer
2:35
2:31
22
Mirza Mevis
OBS Trampoline
2:36
2:34
23
Laura Prins
Fatima
2:36
2:31
24
Lea Leentjens
OBS Trampoline
2:36
2:34
25
Miloe Nijenhuis
Fatima
2:37
2:33
26
Fleur Winkens
OBS Trampoline
2:37
2:34
27
Rona Klinkers
OBS Treebeek
2:37
2:35
28
Jasmin Martha
OBS Treebeek
2:37
2:35
29
Kim Raats
OBS Trampoline
2:38
2:35
30
Sophie Koelman
Tarcisius
2:39
2:34
31
Patricia Orbons
Titus Brandsma
2:39
2:35
32
Gingy Valize
Langeberg
2:39
2:37
33
Emily Timco
Afnorth
2:39
2:37
34
Valesca Lipsch
St Antonius
2:40
2:37
35
Simone Schols
OBS Trampoline
2:41
2:36
36
Milou Scholtes
't Valder
2:42
2:40
37
Chaja Verboeket
Langeberg
2:42
2:40
38
Robin Bisselink
Bocholtz
2:42
2:39
39
Rachel Smeets
OBS Treebeek
2:42
2:40
40
Lieke Lipsch
Tarcisius
2:43
2:40
41
Maudy de Wilde
Kon. Beatrix
2:44
2:41
42
Tessa Brouwers
Langeberg
2:44
2:42
43
Nina Jacobs
OBS Trampoline
2:44
2:40
44
Babette van Til
OBS Trampoline
2:45
2:40
45
Valerie Peters
Titus Brandsma
2:46
2:43
46
Vera van Kan
Opstap
2:46
2:42
47
Avalon Boijmans
Wegwijzer
2:46
2:44
48
Kyara Varga
Franciscus
2:46
2:41
49
Manon Peeters
Fatima
2:47
2:42
50
Lena Overdijk
Tweesprong
2:48
2:47
51
Sanne Wiering
Opstap
2:48
2:44
52
Shannon Summers
Afnorth
2:49
2:47
53
Charlotte Bleijlevens
Windekind
2:50
2:47
54
Frederieke Koppe
OBS Trampoline
2:50
2:48
55
Mar van der Kooij Mart
OBS Treebeek
2:50
2:48
56
Raisa Waltene
Gerardus Majella
2:50
2:47
57
Esma Schaafsma
OBS Trampoline
2:51
2:47
58
Hanna van Goethem
OBS Trampoline
2:52
2:49
59
Lisa van Duuren
Langeberg
2:52
2:49
60
Demi van der Loop
Kon. Beatrix
2:52
2:51
61
Yentl van Overveld
't Valder
2:52
2:49
62
Samantha Zaat
Langeberg
2:53
2:50
63
Celeste Christiaans
Rumpen
2:53
2:50
64
Kim Schaafsma
Brunssum
2:53
2:49
65
Inge Sauren
't Valder
2:54
2:50
66
Lisa Kroonen
Doorkijk
2:54
2:50
67
Tess van der Bult
Rumpen
2:54
2:52
68
Celeste Bögels
Meander
2:55
2:50
69
Saskia van der Zee
Kon. Beatrix
2:55
2:50
70
Lindy Crijns
't Valder
2:55
2:52
71
Janou Kroes
Titus Brandsma
2:56
2:52
72
Mandy Heuts
wegwijzer
2:56
2:54
73
Fleur Dassen
Fatima
2:57
2:54
74
Karijn den Teuling
Fatima
2:57
2:55
75
Mara de Wolff
Titus Brandsma
2:59
2:55
76
Alisha Amory
Kon. Beatrix
2:59
2:56
77
Amber Thijssen
Titus Brandsma
3:00
2:59
78
Julia Kikken
Doorkijk
3:00
2:56
79
Sem Engbers
Fatima
3:01
2:58
80
Joelle Peeters
Fatima
3:01
2:58
81
Lianne van Gaal
Franciscus
3:01
2:59
82
Chaira Verhoog
Langeberg
3:03
2:59
83
Dewi Kòrver
Langeberg
3:04
3:00
84
Sophie Zambom
Windekind
3:04
3:03
85
Imke Pastoor
Langeberg
3:04
3:02
86
Caitlin Neissen
Kon. Beatrix
3:04
3:02
87
Nina Tumbelaka
Langeberg
3:07
3:03
88
Kim Vogelzang
Langeberg
3:07
3:04
89
Gina Lammertsma
Rumpen
3:08
3:06
90
Jay Quadtflieg
OBS Treebeek
3:09
3:03
91
Delenn Labs
Titus Brandsma
3:09
3:08
92
Rebecca Wiesenthal
Tarcisius
3:25
3:22
J2, 500M J 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Youri Vraets
Franciscus
2:10
2:09
2
Vincent de Munter
Fatima
2:24
2:23
3
Bram van den Elzen
Rumpen
2:26
2:25
4
Lars van Duren
Windekind
2:28
2:26
5
Tom Olzheim
Kon. Beatrix
2:31
2:30
6
Dennis Odekerken
Fatima
2:31
2:29
7
Jay Gerarts
OBS Treebeek
2:35
2:32
8
Bram van de Velde
Windekind
2:35
2:34
9
Jarno Kirpenstein
OBS Trampoline
2:36
2:32
10
Rutger Mulder
Langeberg
2:36
2:32
11
Katheesan Sivasubraman
Franciscus
2:37
2:36
12
Anton Fijneman
Fatima
2:37
2:35
13
Bas Pot
OBS Treebeek
2:39
2:33
14
Tyler Velraeds
Rumpen
2:40
2:38
15
Jasper van der Werff
Kon. Beatrix
2:40
2:39
16
Max Haenen
Tweesprong
2:41
2:38
17
Daniël te Giffel
OBS Trampoline
2:41
2:40
18
Colin Raeven
Fatima
2:42
2:41
19
Ruben Meurs
OBS Trampoline
2:42
2:40
20
Tom Voeten
Tweesprong
2:43
2:38
21
Rob Scheren
Tweesprong
2:43
2:40
22
Scott Christiaans
Rumpen
2:44
2:42
23
Jamo Jaegers
Brunssum
2:46
2:46
24
Bram Verhooren
Fatima
2:46
2:42
25
Milan Pelzer
Langeberg
2:48
2:45
26
Wesley den Dekker
Fatima
2:48
2:45
27
Kjell Bakker
Nieuw Lotbroek
2:50
2:47
28
Ischa Lipsch
St Antonius
2:50
2:47
29
Quintin Stam
Langeberg
2:50
2:47
30
Lars van der Haijden
Titus Brandsma
2:50
2:48
31
Milan Jaschultowski
Tweesprong
2:51
2:48
32
Jeroen Verpoort
Tarcisius
2:51
2:47
33
Sven Derks
Titus Brandsma
2:52
2:48
34
Jochem Bezemer
Rumpen
2:52
2:50
35
Kevin Klus
Langeberg
2:53
2:51
36
J P Weaver
Afnorth
2:53
2:47
37
Pim Gorissen
OBS Trampoline
2:54
2:49
38
Joey Roelands
Wegwijzer
2:54
2:53
39
Yorick Bloebaum
Fatima
2:55
2:53
40
Luc Vogely
Heerlen
2:55
2:51
41
Kjell Stoelinga
OBS Treebeek
2:56
2:55
42
Ziggy Rütter
OBS Trampoline
2:58
2:54
43
Soufiane Aitmellouk
Tarcisius
2:58
2:56
44
Paul Orbons
Titus Brandsma
2:58
2:55
45
Ian Wolters
Langeberg
2:59
2:55
46
Yuri Buntinx
Tarcisius
3:00
2:56
47
Sander Zink
Langeberg
3:00
2:59
48
Jarno Huijnen
Kon. Beatrix
3:02
2:59
49
Jesper Alzer
Windekind
3:02
3:01
50
Tom Ortu
OBS Treebeek
3:03
3:00
51
Thimo Gubbels
Franciscus
3:04
3:01
52
David Dehing
Langeberg
3:04
3:00
53
Jack Elfrink
Wegwijzer
3:04
3:03
54
Brian Smeets
OBS Treebeek
3:04
3:00
55
Rowan Steengraver
OBS Trampoline
3:05
3:01
56
Lex Claessens
Tarcisius
3:05
3:01
57
Chaz Huijer
Langeberg
3:06
3:01
58
Thomas Hermsen
Langeberg
3:07
3:02
59
Tom Marell
Rumpen
3:07
3:04
60
Quentin Wanders
Kon. Beatrix
3:08
3:04
61
Levi Bruls
OBS Treebeek
3:09
3:06
62
Francisco de Rooij
Opstap
3:09
3:05
63
Jarmo Lamers
Fatima
3:11
3:06
64
Robin Abdulrahman
OBS Trampoline
3:12
3:10
65
Aron Heidstra
Langeberg
3:12
3:08
66
Luc van Deenen
Kon. Beatrix
3:13
3:09
67
Noah Bussers
Tarcisius
3:14
3:08
68
Mike Heesbeen
Franciscus
3:16
3:15
69
Lorenzo Beatrice
Fatima
3:20
3:18
70
Lars Eussen
Fatima
3:20
3:17
71
Joey Tempelman
Fatima
3:23
3:20
72
Lucas Boumans
OBS Trampoline
3:23
3:21
73
Bjorn van Gaal
Franciscus
3:25
3:21
74
Kjell Smeets
Fatima
3:28
3:24
75
Josh de Kock
Langeberg
3:32
3:27
76
Max Vissers
Fatima
3:34
3:28
77
Harmen van der Zee
Kon. Beatrix
3:38
3:35
78
Laurent Stemkens
Tarcisius
3:38
3:33
79
Wesley Welzen
Rumpen
3:58
3:53
80
Dani Benders
Franciscusoord
4:12
4:07
M2, 500M M 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tinka Broekman
Willibrordus
2:17
2:15
2
Lorraine Tuncbilek
Fatima
2:22
2:19
3
Melissa Cörvers
Titus Brandsma
2:27
2:25
4
Sarah Rameckers
Titus Brandsma
2:34
2:33
5
Gina Bloem
OBS Trampoline
2:34
2:32
6
Shanay
Fatima
2:40
2:37
7
Demy Dietzenbacher
Meander
2:41
2:39
8
Cathelijne Kam
De Vlieger
2:42
2:40
9
Tamar Orbons
OBS Trampoline
2:44
2:42
10
Yanaika Poulino
Meander
2:45
2:40
11
Romy Slob
Langeberg
2:48
2:44
12
Eve Daemen
OBS Trampoline
2:48
2:47
13
Joanna Wiesenthal
Tarcisius
2:49
2:47
14
Quinty Dragsta
Langeberg
2:49
2:46
15
Noa Putzeist
Tarcisius
2:50
2:48
16
Lynn Verkoijen
Fatima
2:50
2:47
17
Mayra Valkenberg
OBS Trampoline
2:52
2:48
18
Esmee Neumann
Langeberg
2:54
2:51
19
Rachella Heugen
Titus Brandsma
2:54
2:52
20
Stacey Vleugels
Langeberg
2:54
2:48
21
Alicia Lopez
Fatima
2:55
2:51
22
Britney de Vries
OBS de Trampoline
2:55
2:53
23
Dide Vogelzang
OBS Trampoline
2:57
2:51
24
Kaylee Wintraken
Brunssum
2:57
2:54
25
Nina Berben
Franciscus
2:58
2:54
26
Iris Berends
Wegwijzer
2:58
2:55
27
Melissa Schonewille
Rumpen
2:59
2:58
28
Maud Lückers
Langeberg
3:00
2:55
29
Daphne Vijgen
OBS Trampoline
3:00
2:55
30
Mirthe Neumann
Langeberg
3:01
2:58
31
Kyra de Jonge
Wegwijzer
3:01
2:59
32
Cindy Lenoire
Wegwijzer
3:03
3:01
33
Sacha Spekreijse
Wegwijzer
3:04
3:02
34
Carmen Slangen
basisschool Hulsberg
3:06
3:04
35
Anouk Keulen
Opstap
3:06
3:02
36
Eya Zarraa
Opstap
3:06
3:03
37
Bregje Wilmsen
Kon. Beatrix
3:06
3:03
38
Viola Lin
Meander
3:07
3:02
39
Lynn Klijnsma
Langeberg
3:08
3:03
40
Maud Berkers
Rumpen
3:09
3:04
41
Donoe Berends
Langeberg
3:09
3:07
42
Sammy van Zanten
Franciscus
3:11
3:09
43
Louise Schols
OBS Trampoline
3:12
3:06
44
Sanne Dirks
Kon. Beatrix
3:12
3:08
45
Celine Snoeijer
OBS Treebeek
3:13
3:09
46
Celina Warmoeskerken
Rumpen
3:13
3:11
47
Luana Peltrera
basisschool Hulsberg
3:13
3:12
48
Zoè Houkes
Langeberg
3:15
3:09
49
Quinty Raes
OBS Trampoline
3:15
3:11
50
Julia van Putten
Titus Brandsma
3:15
3:12
51
Jewel Walterfang
OBS Treebeek
3:16
3:14
52
Noortje Snijders
Titus Brandsma
3:16
3:12
53
Rianne Frijns
Franciscus
3:16
3:11
54
Anne Pasveer
Fatima
3:17
3:14
55
Aicha van Oosten
Titus Brandsma
3:22
3:17
56
Nirvana Zegers
Meander
3:22
3:18
57
Josje Quaedvlieg
Fatima
3:23
3:20
58
Anne Cobben
Titus Brandsma
3:25
3:22
59
Tanem Altinkaynak
Tarcisius
3:27
3:22
60
Emilie van der Werf
OBS Trampoline
3:28
3:24
61
Celine Moederscheim
Fatima
3:30
3:25
62
Danique Poelstra
OBS Trampoline
3:40
3:36
63
Julie Kroonen
Doorkijk
3:41
3:36
64
Sanne Visser
Langeberg
3:41
3:35
65
Naomi Noordenbos
Langeberg
4:14
4:12
J1, 500M J 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Quint van Leeuwen
Opstap
2:38
2:37
2
Adil Assri
OBS Trampoline
2:46
2:43
3
Niels Donners
Kon. Beatrix
2:48
2:46
4
Daan Giezenaar
Langeberg
2:48
2:46
5
Luuk Bouwmeester
OBS Trampoline
2:48
2:45
6
Cas Isenborghs
Rumpen
2:50
2:47
7
Bilal Elhamraoui
Opstap
2:52
2:50
8
Denis Peters
Rumpen
2:53
2:52
9
Pim Hermans
Klavertje 4
2:55
2:52
10
Sam Alberts
Rumpen
2:59
2:58
11
Startnummer 5106
3:01
2:59
12
Levi Heederik
Opstap
3:03
3:01
13
Kean van Sloun
OBS Treebeek
3:03
3:01
14
Sem de Jong
Rumpen
3:04
3:01
15
Kane Speyken
Wegwijzer
3:05
3:04
16
Koen Mevis
OBS Trampoline
3:06
3:03
17
Liam Houkes
Langeberg
3:08
3:05
18
Finn Derksen
Rumpen
3:09
3:07
19
Stan de Wit
OBS Treebeek
3:10
3:08
20
Sven Disseldorp
Fatima
3:16
3:15
21
Thomas Odekerken
Fatima
3:19
3:16
22
Mart Classens
Rumpen
3:21
3:18
23
Quin Konings
Meander
3:22
3:20
24
Quincy den Dekker
Fatima
3:22
3:20
25
Pim Elkink
Aan de Belboom
3:23
3:21
26
Tom Rogge
OBS Treebeek
3:28
3:25
27
Joey Joosten
OBS Trampoline
3:38
3:34
28
Wesley Waanders
Opstap
3:39
3:36
29
Milan Hoekstra
Fatima
3:40
3:38
30
Dennis Janssen
Brunssum
3:41
3:36
31
Jens Willemsen
Titus Brandsma
3:41
3:37
32
Tom Bartels
Langeberg
3:43
3:39
33
Winston Zuiddam
OBS Treebeek
3:49
3:46
34
Sam Smeets
Meander
4:00
3:55
35
Jelle de Jong
OBS Treebeek
4:00
3:57
36
Timo Goossens
Fatima
4:21
4:16
37
Jean-Luc van der Schaf
Kon. Beatrix
4:28
4:26
38
Felipe Franssen
Kon. Beatrix
4:29
4:24
M1, 500M M 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Megan van den Brink
OBS Treebeek
2:40
2:39
2
Fenna van Dijk
Langeberg
2:41
2:38
3
Britney Roelands
Heerlen
2:48
2:47
4
Noë van Sloun
OBS Treebeek
2:54
2:53
5
Tess Vluggen
Bs Amby
2:54
2:53
6
Valerie van der Blom
OBS Treebeek
2:56
2:53
7
Djorna de Vries
Rumpen
2:56
2:55
8
Britt Theunissen
Aan de Belboom
2:57
2:55
9
Anna Moon Crutzen
Rumpen
2:59
2:57
10
Kirsty Arents
Langeberg
3:02
2:59
11
Nina Janssen
Langeberg
3:05
3:03
12
Eleanor Habets
OBS Trampoline
3:08
3:06
13
Mellanie Offermans
Langeberg
3:09
3:06
14
Demi van Wanrooy
Langeberg
3:10
3:08
15
Renske van den Doel
OBS Treebeek
3:12
3:08
16
Fatima Dialo
Wegwijzer
3:15
3:14
17
Lisa Melgert
Langeberg
3:18
3:15
18
Yasmin Velraeds
Rumpen
3:23
3:20
19
Evy Wulms
Titus Brandsma
3:25
3:23
20
Jitske Heemskerk
Langeberg
3:26
3:22
21
Sacha Reep
Tarcisius
3:27
3:24
22
Esmeé Janssen
Meander
3:29
3:28
23
Nina Wiering
Opstap
3:30
3:29
24
Mell Bruggeman
Fatima
3:30
3:28
25
Evie Vogelzang
OBS Trampoline
3:37
3:34
26
Robin Martens
Rumpen
3:40
3:37
27
Nienke Disco
OBS Trampoline
3:41
3:39
28
Kalina Debeij
Opstap
3:42
3:40
29
Mikayla Adams
Titus Brandsma
3:43
3:39
30
Teuntje Schepers
Doorkijk
3:46
3:43
31
Damanja Lipsch
Schin op Geul
3:50
3:48
32
Demi Gouw
Langeberg
3:51
3:50
33
Britney Tieben
Kon. Beatrix
3:52
3:49
34
Zoe Stavasius
Fatima
3:57
3:54
35
Fleur de Wilde
Kon. Beatrix
3:58
3:56
36
Sana Amen
Tarcisius
4:00
3:58
37
Anne Weberndorfer
Titus Brandsma
4:10
4:06
MSEN, TOP RUN 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ridouane Harroufi
Marokko
29:00
2
Richard Limo
Kenia
29:02
3
Abiyote Guta
Ethiopië
29:05
4
Peter Kiprotich
Kenia
29:20
5
Guy Fays
België
29:42
6
Jamal Baligha
Marokko
29:46
7
Teferi Bacha
Ethiopië
29:57
8
Abdelhak Sabhi
Marokko
30:01
9
Jeroen van Damme
Nederland
30:02
10
Kamal Kohil
Algerije
30:07
11
Saji Bouazza
Marokko
30:10
12
Dieudonne Gahungu
Burundi
30:14
13
Roger Smeets
Caesar
30:16
14
Rob detert oude Weme
Nederland
30:22
15
Wim Borms
België
30:25
16
Khalid Choukoud
Nederland
30:36
17
Driss Bensaid
Marokko
30:44
18
Lambert Ndayikeza
Burundi
30:44
19
Erik Negerman
Nederland
30:56
20
Bas Diederen
Nederland
31:29
21
Ajoub Taoul
België
31:40
22
Berhane Gebremeskel
Ethiopië
31:47
23
Martin Weiss
Duitsland
31:49
24
Frank Bollen
België
31:51
25
Gerwin van den Hurk
Nederland
31:53
26
Joeri Severin
Nederland
31:58
27
Said Kanfaoui
Marokko
32:30
28
Joost van den Ende
Nederland
32:39
29
Huib Rost
Nederland
32:41
30
Marijn Geurken
Nederland
33:02
31
Dave Rost
Nederland
33:19
32
Joop Pauw
Breukelen Ut
33:24
33
Orphan van Faasen
Nederland
33:31
34
Sander Dijkman
Nederland
33:32
35
Allan van Hulst
Nederland
33:47
36
Niels Hovy
Nederland
34:02
37
Chris Bergmans
Utrecht
34:38
38
Roger Heijligers
Caesar
34:43
39
Lars van der Eerden
Susteren
34:46
40
Pim Molenaar
Nederland
34:49
41
Alex Lamberix
Nederland
34:50
42
Kell Schellings
Nederland
34:59
43
M'barek Achaki
Nederland
35:17
44
Alex de Coceicaofreder
Nederland
35:36
45
Twan Lensen
Nederland
36:14
46
Ralph de Leeuw
Nederland
36:43
47
Mouloud Abraik
Nederland
39:02
VSEN, TOP RUN 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nadia Eijafini
Bahrein
31:57
2
Fatiha Baouf
België
32:02
3
Peninah Arusei
Kenia
32:31
4
Pauline Wangui
Kenia
33:21
5
Mounia Aboulahcen
België
33:53
6
Nadja Weijenberg
Nederland
34:04
7
Sylvie Verthe
België
34:47
8
Kristijna Loonen
Nederland
35:40
9
Daphne Panhuijsen
Nederland
36:14
10
Maud Golsteijn
Susteren
36:21
11
Yvonne van Vlerken
Nederland
37:15
M35, TOP RUN 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Toon Heeren
Nederland
30:45
2
Frederic Collignon
België
31:20
3
Vladimir Tontchinsky
Wit-Rusland
31:24
4
Jeroen van Erp
Nederland
31:58
5
Hub Kurvers
Nederland
32:07
6
Patrickk Heubel
Nederland
32:35
7
Ron Wijnen
Nederland
33:03
8
Nico Hamers
Nederland
33:11
9
Ger Bodelier
Nederland
34:48
10
Frank van Eijk
Nederland
35:00
11
Raymond Blok
Nederland
35:24
12
Bart Claessens
Caesar
35:50
13
Marco Tramontana
Italië
35:59
14
Marco Klijnen
Nederland
36:10
15
Leo Kokkelkorn
Nederland
36:53
16
Johann te Peele
Nederland
40:40
V35, TOP RUN 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carla Beurskens
Nederland
38:56
2
Petra van Tongeren
Nederland
41:31
M45, TOP RUN 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Abdel Boukriniaa
België
33:07
2
Wil Pepels
Elsloo Lb
33:52
3
Jos Krist
Nederland
35:02
4
Marcel de Veen
Nederland
35:48
5
Marc Quaedflieg
België
37:42
6
Tony Scheurwater
37:50
7
B Kooreman
Nederland
37:55
8
Rene Bastiaens
Nederland
38:48
9
Hans Eerens
Nederland
43:00
V45, TOP RUN 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tilly van de Laar
Nederland
42:35
M55, TOP RUN 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jo Schoonbroodt
Nederland
35:52
2
Har Pollen
Nederland
37:12
3
Hans Smeets
Nederland
38:02
4
Henk van Zantvoort
Nederland
40:58
5
Wim Frenken
Nederland
43:49
V55, TOP RUN 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wendy Houben
Maastricht
48:44
www.parelloop.nl
www.uitslagen.nl
16-06-2006 00:11