Uitslagenlijst 15e MARESIA Run-ATB-Run en ATB wedstrijd

Waalwijk - Zondag 19 februari 2006

ATB24, ATB 24 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon de Jong
Reek
1:00:05
2
Niels Boon
Maastricht
1:00:10
3
Patrick Dekkers
Nederwetten
1:01:05
4
Willem Derks
Berghem
1:01:11
5
Antoine van Engelen
Elshout
1:01:26
6
Bas de Bruin
Uithoorn
1:01:29
7
Rene Snoeren
Dongen
1:01:44
8
Rick vd Hanenberg
Berlicum Nb
1:01:55
9
Dennis Ebert
Kerkrade
1:02:23
10
Kevin Raaijmakers
Eindhoven
1:02:41
11
Patrick Vissers
's-Hertogenbosch
1:03:33
12
Rob van der Werf
Nijmegen
1:04:09
13
Michiel van de Heijden
Drunen
1:04:21
14
Mark Baudoin
's-Hertogenbosch
1:04:31
15
Dennis van Aspert
Nistelrode
1:04:45
16
Liwald Doornbos
Berlicum
1:04:48
17
Eric Bogers
Breda
1:05:03
18
Frank Goossens
Rijsbergen
1:05:05
19
Bas Theys
Goirle
1:05:34
20
Rolf van Maanen
Udenhout
1:05:40
21
Peter Branderhorst
Nieuwendijk
1:05:50
22
Dennis Leermakers
Oisterwijk
1:05:53
23
Joost Christiaans
Wageningen
1:06:12
24
David Tuorig
Sint Michielsgestel
1:06:15
25
Gerwin van Drunen
Almkerk
1:07:06
26
Tim Ruisbroek
Drunen
1:07:11
27
Frank Theys
Tilburg
1:07:14
28
Marcel Lommers
Sprang-Capelle
1:07:15
29
Dirk van Roosmalen
Berlicum Nb
1:07:57
30
Harald Mijnsbergen
Breda
1:08:17
31
Alfons van Midden
Vlist
1:08:25
32
Jaap Ceelen
Bergem
1:08:37
33
Eric van den Bogaard
Drunen
1:08:59
34
Bas van Delft
Drunen
1:09:23
35
Ronald van de Wetering
Almere
1:09:31
36
Mike Schreven
Tolkamer
1:10:05
37
Bas la Vos
Nijmegen
1:10:23
38
Robert Schimmer
Zaltbommel
1:10:26
39
Hans van Vliet
Capelle aan den IJss
1:10:31
40
Rik Kusters
Oploo
1:10:34
41
Wouter Bunning
Vught
1:10:44
42
Frank Giesbers
Helmond
1:12:28
43
Joep Ligtvoet
Udenhout
1:12:35
44
Erik Bosters
Berlicum Nb
1:12:46
45
Jeroen van Hout
Sint Michielsgestel
1:12:51
46
Jeroen Spooren
's-Hertogenbosch
1:12:53
47
Marco de Rooij
Sprang-Capelle
1:12:56
48
Enrico Theuns
Drunen
1:13:01
49
Cor van Tuyl
Nieuwaal
1:13:19
50
Jeroen Klerkx
Arnhem
1:13:22
51
Erik Overbeek
Berlicum Nb
1:14:05
52
Arjan de Heuvel
Druten
1:15:18
53
Corne Verdijk
Kaatsheuvel
1:15:26
54
Hans van Bohemen
Utrecht
1:15:52
55
Dick Leermakers
Oisterwijk
1:15:56
56
Wilbur Kastelijn
Schijndel
1:16:32
57
Hugh Meinders
Breda
1:16:34
58
Ferry Vossen
Schijndel
1:16:58
59
Jan Hendrik Jansen
Beuningen Gld
1:17:30
60
Dennis Stekelenburg
Sint Michielsgestel
1:17:53
61
Jeroen de Graaf
Rosmalen
1:17:54
62
Tim Heijs
Dongen
1:18:39
63
Gregor Bodifee
Tilburg
1:18:48
64
Stan van der Schoof
Baarle Nassau
1:19:17
65
Sander Heijs
DONGEN
1:19:53
66
Jan de Ruiter
Utrecht
1:24:18
67
Kees Peeters
Sprang-Capelle
1:24:24
68
Peerke Kortekaas
Leidschendam
1:27:40
69
Tiny Lommers
Sprang-Capelle
1:28:06
70
Marco Spee
Drunen
1:28:12
71
Harm van der Boor
Tilburg
1:29:44
72
Jeroen van Lewe
Schiedam
1:30:01
73
Charles Loijens
Hilvarenbeek
1:30:55
74
Leen Ebert
Drunen
1:31:54
ATB20, ATB 20 KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Kesseleer-Haarsm
Heeswijk Dinther
55:45
2
Abke Francissen
Vught
57:45
3
Maaike van Kessel
Gemert
58:31
4
Klara van der Vaart
Mijdrecht
58:53
5
Klaartje Legtenberg
Arnhem
1:01:24
6
Lidy Spierings
Eindhoven
1:01:48
7
Monika Heuveling
Arnhem
1:10:19
JONGE, ATB 10 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Verstijnen
Drunen
31:00
2
Bryan Borowski
Rosmalen
33:04
3
Daan de Schepper
Made
36:33
4
Rik Jansen
Beuningen Gld
36:36
5
Leonard van Hout
Barendrecht
36:59
6
Jelle de Schepper
Made
38:36
7
Guido van Tuyl
Nieuwaal
41:06
8
Thijs Bosters
Berlicum Nb
44:08
9
Thimo van Vliet
Capelle aan den IJss
48:31
10
Fausto van Tuyl
Nieuwaal
51:49
MEISJ, ATB 10 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Lommers
Sprang-Capelle
44:13
2
Jaimy Bakker
Hoornaar
47:12
D00, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benthe Reuken
Vlijmen
30:57
H00, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mauro Spapen
Rijen
28:07
D08, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jobine Akershoek
Ouddorp Zh
23:21
2
Chelcy van Boxtel
Waalwijk
27:06
H08, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Franklin van Anrooy
Kapelle
20:18
2
Gianni Spapen
Rijen
23:50
D10, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dayenne van Boxtel
Waalwijk
36:29
2
Lindy van Anrooy
Kapelle
36:44
3
Laura van der Heijden
ELSHOUT
36:59
4
Mara Leijtens
Waalwijk
43:50
H10, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Davy van Heck
Waalwijk
28:50
2
Frank van Selst
Waalwijk
30:20
3
Jesse Reuken
Vlijmen
39:37
4
Mathias van Eynde
Duffel (BEL)
45:34
D12, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manita vd Bersselaar
Drunen
28:17
2
Lyrate de Laat
Waalwijk
34:15
3
Magalie van Eynde
Duffel (BEL)
38:47
H12, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Leemans
Waspik
24:31
2
Jordy van de Mosselaar
Waspik
25:17
3
Alex van Arkel
Drunen
26:28
4
Huib Dieltjens
Kaatsheuvel
26:48
5
Thomas Oosterhuis
Vlissingen
27:36
6
Joep Verwaaijen
Doornenburg
28:14
7
Jacob Kemmeren
Kaatsheuvel
28:20
8
Ruud Leijtens
Waalwijk
29:53
D14, RBR D/H14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mardiani Ahoud
Woudenberg
38:55
2
Ashley Schouwenaar
Den Helder
40:00
3
Tessa Krijnen
Purmerend
44:19
H14, RBR D/H14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik van der Heijden
Waspik
38:02
2
Johan Oosterhuis
Vlissingen
38:39
3
Jeroen Leemans
Waspik
39:55
4
Jurgen Sprangers
Kaatsheuvel
41:33
5
Rens Janssen
Aagtekerke
42:25
6
Milo Janssen
Waalwijk
42:47
7
Dorus de Kort
Waalwijk
44:28
D20, RBR WEDSTIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Riikka Kelja
Gorinchem
1:44:27
2
Ingrid van Lubek
Bussum
1:47:14
3
Petra Sloots
Brielle
1:54:07
4
Marleen van der Graaff
Gorinchem
1:54:53
5
Maud Golsteyn
Susteren
1:55:53
6
Gonny Rosendaal
Geldermalsen
1:57:41
H20, RBR WEDSTIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Royce Kortekaas
Nieuw Vennep
1:31:27
2
Stefan van Thiel
Zeeland
1:35:13
3
Erik-Simon Strijk
Hazerswoude Rijndijk
1:37:00
4
Raimond van der Boom
Lopik
1:38:23
5
Lars van der Eerden
Susteren
1:39:08
6
Christophe Stoelinga
Eindhoven
1:39:27
7
Michael Krijnen
Spanbroek
1:39:36
8
Berry Hollander
Sassenheim
1:40:49
9
Robert Mijwaart
Huizen
1:41:03
10
Maurits Obbema
Heteren
1:44:23
11
Frank Baets
Arnhem
1:45:16
12
Rob Brekelmans
Vught
1:45:23
13
Geert-Jan Meewisse
Delft
1:45:59
14
Rogier van Oevelen
Haghorst
1:46:17
15
Bart Rijborz
Amersfoort
1:47:02
16
Marc Boumans
's-Hertogenbosch
1:47:07
17
Harry Bultema
Spijkenisse
1:47:10
18
Frans Pasmans
Bergeijk
1:48:19
19
Johan Meijndert
Heerjansdam
1:48:28
20
Martijn Vooys
Hillegom
1:49:01
21
Rob Woestenenk
Nijmegen
1:49:33
22
Bas de Bruin
Wijk aan Zee
1:50:06
23
Ward Van Roy
Arendonk (BEL)
1:50:42
24
Rogier Mooiman
Dreumel
1:50:48
25
Hans Peschier
Noordwijkerhout
1:50:55
26
Rinse van den Ouweelen
Leiden
1:51:50
27
Edwin Roggeband
Barendrecht
1:52:00
28
Patrick Hogetoorn
Malden
1:52:43
29
Maarten Krijnen
Purmerend
1:52:43
30
Roger Bours
Utrecht
1:53:58
31
Jan vd Vleuten
Tilburg
1:54:35
32
Marc Niessen
Oosterhout Nb
1:54:44
33
Edwin de Wilt
Vlijmen
1:54:48
34
Ruben van Duren
Beverwijk
1:55:55
35
Michel Siep
Rotterdam
1:57:51
36
Erwin Jonker
Arnhem
1:58:08
37
Didier Rooms
Sint Niklaas (BEL)
1:58:39
38
Ralph van Dijk
Schagen
1:59:41
39
Bart Schilder
Venray
2:00:04
40
Michiel van Burk
Nijmegen
2:02:10
41
Stefan de Ruijter
Hazerswoude Rijndijk
2:02:16
42
Ronald Penders
Tilburg
2:02:41
43
Jeroen Dankbaar
Heel
2:03:01
44
Arjan Sennef
Vlijmen
2:03:46
45
JBM Wolters
Apeldoorn
2:05:21
46
Kees de Waal
's-Hertogenbosch
2:09:37
47
Alfred Vos
Almkerk
2:10:36
48
Ahmed Mohammad
Utrecht
2:19:05
49
Robin Baeten
Diepenbeek (BEL)
2:20:41
D40, RBR WEDSTIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
José Weel
Hillegom
2:15:24
H40, RBR WEDSTIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Barel
Overberg
1:36:07
2
Frans van Heteren
De Kwakel
1:37:30
3
Jan Struycken
Loon op Zand
1:37:38
4
Hans Leek
Zuid-Scharwoude
1:39:13
5
Manfred Boogaard
Ede Gld
1:39:19
6
Pim Veeger
Amsterdam
1:39:39
7
Jos Everts
Vught
1:39:43
8
Frans-Peter Dechering
Maasland
1:42:28
9
Rob van Zanten
Vlaardingen
1:43:27
10
Wil Boudewijns
Bergeijk
1:44:35
11
Luc Koning
Vught
1:44:37
12
Jos Broeren
's-Hertogenbosch
1:45:28
13
Eric Peeters
Kalmthout (BEL)
1:46:29
14
Douwe Weima
Zwolle
1:47:56
15
Gerrit jan Bakker
Ermelo
1:49:47
16
Marcel van Thiel
Zeeland
1:50:58
17
Henri Bijnen
Heyel
1:52:41
18
Fred Nes
Winkel
1:53:30
19
Hans-Peter Ligthart
Amsterdam
1:54:25
20
Leo de Hartog
Leersum
1:56:03
21
Ron Welters
Nijmegen
1:57:11
22
Marinus Dijkman
Lopik
1:57:26
23
Gerard van Wissen
Klaaswaal
1:57:49
24
Jan van Bennekom
Heinenoord
2:00:33
25
Leo Meewisse
's-Gravenhage
2:01:21
26
Frans Hooijen
Hapert
2:01:50
27
Frank Hengeveld
Nootdorp
2:04:55
28
Henk Westerlaken
Rijswijk Nb
2:05:39
29
Henrie de Bruin
Lisse
2:06:03
30
Wim Edam
Beemster
2:06:18
31
Cloudt Frits
Nederweert Eind
2:08:31
32
Theo Boogert
Nijmegen
2:08:48
33
Eelke de Boer
Delft
2:12:47
34
Arjan de Kremer
Noordwijk Zh
2:16:23
35
Jan van Heel
Oosterhout Nb
2:16:39
36
Hank Stokbroekx
Kortenhoef
2:19:40
37
Rien de Vreede
Middenbeemster
2:21:14
38
Jos Jeuken
Oosterhout Nb
2:21:51
39
Jan Maaskant
Baarle Nassau
2:21:55
D16, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christel Janssen
Aagtekerke
1:02:09
H16, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper van Arkel
Drunen
48:56
2
Niels Strijk
Hazerswoude Rijndijk
51:10
3
Koen Schoonderbeek
Waalwijk
54:20
4
Jeffrey vd Bersselaar
Drunen
55:21
5
Joeri Deleebeeck
Hever (BEL)
55:43
6
Mike van de Mosselaar
Waspik
57:07
7
Martin van Selst
Waalwijk
59:40
8
Robbert Kramer
Goirle
1:03:26
D18, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Kwist
Tholen
1:00:07
2
Roos Schoonderbeek
Waalwijk
1:08:27
3
Kim Kokx
Kaatsheuvel
1:15:00
H18, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Strijk
Hazerswoude Rijndijk
47:50
2
Teun Zoontjens
Berkel-Enschot
50:15
3
Bob Martens
Beek Lb
52:14
4
Rens van der Sanden
Waalwijk
57:24
5
Bram Mens
Lisse
59:12
REC, RBR KORT REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick de Laat
Berlicum (Nb)
49:46
2
Berry Zoontjens
Berkel-Enschot
50:24
3
Jan Gerrit Klok
Schiedam
53:18
4
Jochem Donkers
Nijmegen
53:39
5
Henry Bink
Waalwijk
55:02
6
Caroline Slikker
Broek op Langedijk
57:01
7
Ton Luiken
's-Hertogenbosch
57:04
8
Pytrik Schafraad
Arnhem
57:41
9
Arthur Reuken
Vlijmen
58:55
10
Tiny Kemmeren
Kaatsheuvel
59:32
11
Jaap Hop
Hierden
59:37
12
Remco van der Meijs
Tilburg
1:00:06
13
Walter Sprangers
Kaatsheuvel
1:00:59
14
Eric Kramer
Goirle
1:01:02
15
Edward van Weert
Alblasserdam
1:01:16
16
Leo Kruik
Sassenheim
1:01:53
17
Edward Nagel
Nijverdal
1:02:05
18
Erik Penders
Nijmegen
1:02:07
19
Milou Lendfers
Lisse
1:02:11
20
Gerard Timmermans
Waalwijk
1:02:34
21
Pol Delebeeck
Hever (BEL)
1:02:45
22
Suzan Ruijters
Obbicht
1:03:22
23
Henk Visser
Poortugaal
1:03:25
24
Mart van der Meijs
Tilburg
1:03:57
25
Bas Wansink
Duiven
1:04:23
26
Piet Vermeulen
Waalwijk
1:04:54
27
Marcia Jansen
Tiel
1:05:29
28
Mieke Troost
Poortugaal
1:06:08
29
Anja Kemmeren
Kaatsheuvel
1:09:29
30
Peter Jonker
Loon op Zand
1:09:36
31
Joep Timmermans
Waalwijk
1:10:50
32
Henri Smits
IJsselstein Ut
1:10:58
33
Dorith Adriaansen
Tilburg
1:11:22
34
Janine Marien
Utrecht
1:12:13
35
Roselle Morsink
Tilburg
1:12:42
36
Maurice Vergeer
Nijmegen
1:16:43
37
Miriam Boekhout
Houten
1:23:05
http://home.planet.nl/~waalw009
Uitslagen.nl
20-02-2006 21:12