Uitslagenlijst 4e Zandstuve Bosloop 2005-2006

Den Ham Ov - Zaterdag 11 februari 2006

J11, 1,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc Bakker
Ommen
5:42
2
Jordy Dikkers
Meppel
5:46
3
Robbert Vaartjes
Vroomshoop
6:07
4
Merijn Winters
Ommen
6:20
5
Marnix Woertink
Ane
6:24
6
Lars Bakker
Ommen
6:30
7
Emile van Beek
Emmen
6:38
8
Stef Reekers
Daarlerveen
6:59
9
Emiel Veltink
Bergentheim
7:07
10
Lars Reekers
Daarlerveen
7:20
11
Emiel Derks
Daarlerveen
7:22
12
Robin Veltink
Bergentheim
7:42
13
Niels Overweg
Hardenberg
7:49
14
William van Eeken
Bergentheim
7:49
15
Brend Bosma
Aadorp
8:35
M11, 1,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Bosch
Bruchterveld
7:00
2
Inga Bakker
Ommen
7:15
3
Ardine Bosma
Aadorp
7:30
4
Jorike Bosma
Aadorp
8:37
J15, 3,0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robbin Schulenburg
Rijssen
11:04
2
Tom Minkjan
Ommen
11:20
3
Arne Lubbers
Rijssen
11:53
4
John Fokke
Den Ham
12:04
5
Rob Braamhaar
Den Ham
15:20
M15, 3,0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
11:13
2
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
13:47
3
Annick de Wit
Vriezenveen
14:03
4
Iris Ruiter
Den Ham
16:24
5
Simone Veurink
Ommen
17:15
HSEN, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Wessels
Markelo
15:43
2
Rik Minkjan
Ommen
16:11
3
Niek Linckens
Ommen
16:16
4
Marijn de Jonge
Vroomshoop
17:29
5
Martijn Kolkman
Vriezenveen
18:06
6
Rick Willems
Bergentheim
18:28
7
Armando Kleise
Vriezenveen
18:31
8
Ron Willems
Bergentheim
19:36
9
Hendri Meesterberends
Holten-Dijkerhoek
19:46
10
Partrick van der Velde
Vriezenveen
19:50
11
Hendry Snijder
Westerhaar
19:52
12
Kees Timmerman
Den Ham
20:00
13
Jaco Schrauwen
Meppel
20:08
14
Harrie Jasper
Sibculo
20:21
15
Henk Bos
Vriezenveen
20:54
16
E. Ballast
Daarlerveen
21:01
17
Mario ter Bekke
Vroomshoop
25:36
H40+, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Bosma
Aadorp
17:58
2
Jan Schuurs
Den Ham
18:08
3
Jan Hankamp
Vroomshoop
18:12
4
Henk Kappert
Daarle
18:14
5
Bronnie Dodde
Veendam
18:14
6
Dick Overweg
Hardenberg
18:16
7
Jan Hegeman
Nijverdal
20:04
8
Marco Vlaming
Ommen
20:38
9
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
20:51
10
Sander de Wit
Vriezenveen
21:15
11
Gert Harmsen
Nijverdal
21:17
12
Jan Smelt
Vriezenveen
22:52
13
Jan Pezy
Vriezenveen
23:13
14
Gerrit Lemans
Vriezenveen
23:32
15
Wilfried Schutte
Wierden
23:37
16
A.Peters
Hoge Hexel
24:06
17
Willy Kastermans
Vriezenveen
25:04
18
Simon Zoeteboer
Beerzerveld
26:12
19
Wim de Goeijen
Vriezenveen
26:28
20
A. Koetsier
Holten
27:13
21
Kees Span
Vriezenveen
34:34
H50+, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Wigmans
Vaassen
18:07
2
Bertus van Elburg
Nijverdal
20:24
3
Jan Nijland
Rijssen
21:20
4
Henjo Lemans
Vriezenveen
22:16
5
Gerard Sand
Harbrinkshoek
22:57
6
Henk Spoor
Vroomshoop
23:06
7
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
23:39
8
E. de Jonge
Vroomshoop
24:58
9
Nico Wassens
Dedemsvaart
25:20
10
George Mantiri
Vriezenveen
25:47
11
Henry Wanrooij
Vriezenveen
29:14
H60+, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Kuilder
Almelo
24:10
2
Filip Jalink
Vriezenveen
25:16
3
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
31:42
VSEN, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Herbert
Bergentheim
19:16
2
Anniek Vaartjes
Vroomshoop
21:56
3
Moniek Bouwhuis
Den Ham
22:13
4
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
22:42
5
Anita Endeman
Almelo
23:11
6
Julian Vugteveen
Vriezenveen
23:15
7
Renate Huisjes
Vriezenveen
23:16
8
Janine Veneklaas
Rijssen
24:17
9
Ellen van de Willige
Rijssen
25:08
10
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
25:37
11
Janine Eshuis
Bergentheim
26:10
12
Lianda Kalsbeek
Vriezenveen
26:40
13
Joseth Timmerman
Zwolle
32:12
VVET, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Willems
Ommen
20:24
2
Jeanet Overweg-Rosink
Hardenberg
20:32
3
Femmie Derks Ubak
Daarlerveen
22:02
4
Gerry Meier
Hardenberg
23:12
5
Betsie Drent
Vriezenveen
23:40
6
Erna Mensink
Vriezenveen
24:42
7
Tineke Roberg
Beerzerveld
24:47
8
Annette van der Weide
Vroomshoop
24:48
9
Jeanet Reekers
Daarlerveen
24:56
10
Anita Hoogenraad
Vriezenveen
24:58
11
Gerda Spit
Vriezenveen
25:19
12
Dineke Dubbink
Vriezenveen
25:23
13
Aly van Eeken
Bergentheim
25:23
14
Xandra Bakker
Vriezenveen
26:10
15
Ina Bramer
Hooge Hexel
26:16
16
Marjan Sanderman-Laarm
Daarlerveen
27:19
17
Ingrid Bremmer
Vriezenveen
28:01
18
Annet de Wit
Vriezenveen
29:14
19
Dineke Reuvers
Vriezenveen
29:21
20
Jannie Scheppink
Hoge Hexel
29:21
21
Miranda Schutte
Wierden
29:42
22
Sippie Klaren
Vroomshoop
35:56
23
Corine Vaartjes
Vroomshoop
36:01
HSEN, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Nijverdal
31:40
2
Bert Kelder
Den Ham
32:36
3
Gerrit Jan Kastenberg
Lent
33:16
4
Mark Saathof
Nijverdal
33:28
5
Erwin Akkerman
Staphorst
34:27
6
Luuc Elzinga
Utrecht
34:50
7
Rene de Jager
Sibculo
35:56
8
Gert Berenst
Vroomshoop
36:25
9
Mike Wallink
Broekland
36:49
10
Aart Broemkate
Hellendoorn
38:19
11
Wim Koerhuis
Dalfsen
38:28
12
Michiel Kleinnijenhuis
Nijmegen
38:37
13
Gerhard Rohof
Vriezenveen
38:53
14
Gerben Ronhaar
Hellendoorn
39:12
15
Bert Luchies
Vroomshoop
39:25
16
Erik Fokke
Vroomshoop
40:45
17
Germo Vrolijken
Lemelerveld
42:38
18
Henri Olthof
Hellendoorn
42:45
19
Harrie Jasper
Sibculo
44:14
20
Kees de Dreu
Barneveld
44:27
21
Erik Koops
Vriezenveen
47:37
H40+, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Nij Bijvank
Haarle
34:40
2
Erik Post
Bergentheim
35:32
3
Jan Ekkel
Vroomshoop
36:08
4
Tony Ruiter
Den Ham
36:55
5
Richard Beldman
Holten
37:44
6
Jan Kamphuis
Vroomshoop
37:59
7
Jan Schuurs
Den Ham
39:17
8
Hernri Timmerhuis
Mariaparochie
39:18
9
Maarten van Minnen
Almelo
39:27
10
Bertus Stegeman
Vriezenveen
39:42
11
Henk Enoch
Den Ham
39:55
12
W. van Buren
Westerhaar
40:06
13
Jan Vugteveen
Vriezenveen
42:02
14
J.B.M. Nije Bijvank
Lemelerveld
42:12
15
Henk Veurink
Ommen
42:33
16
Bert-jan Beldman
Nijverdal
42:48
17
Arjan Wassink
Almelo
43:57
18
Harry Blokhuis
De Lutte
44:28
19
Egbert Koster
Staphorst
44:29
20
Lucien Popma
Vriezenveen
44:49
21
Wim Moors
Broekland
46:56
22
M. Boswinkel
Vriezenveen
49:29
H50+, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertho van Beek
Emmen
36:46
2
Gerrit Jurjens
De Pollen
36:52
3
Henk Akkerman
Staphorst
39:56
4
Herman Bouwhuis
Den Ham
40:00
5
Fokke Wind
Den Ham
41:32
6
Henk Jansen
Almelo
42:14
7
Gerrit Visser
Almelo
49:06
8
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
50:06
H60+, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J. Staman
Wierden
41:34
2
Bertus Schutte
Ommen
47:09
3
Arend oelen
Nijverdal
51:16
VSEN, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
42:36
2
Agnes Troost
Staphorst
45:11
3
Ilona Geerdink
De Lutte
48:37
VVET, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke van Campen
De Lutte
40:16
2
Joke Lubberdink
Vriezenveen
42:50
3
Els Moors
Broekland
45:13
4
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
48:20
5
Rita Croezen
Westerhaar
49:54
6
Berna Bloemhof
Vriezenveen
53:09
7
Petra Oldenhof
7443 TD
55:17
8
Hilde de Meijer
Nijverdal
55:17
9
Simone Neep-Boerkamp
Vriezenveen
56:01
10
E. Juning-Jommers
Nijverdal
57:44
Voor alle uitslagen en tussenstanden of een
reactie op onze wedstrijd http://av-twenterand.nl
De laatste bosloop van dit seizoen is op 11 maart.
Organisatie: AV-Twenterand. De organisatie bedankt scouting Azoelen voor
het gebruik van het gebouw en De Fietsgigant voor de hoofdsponsoring.
Uitslagen.nl
11-02-2006 00:00