Uitslagenlijst Phanos boscross

Amstelveen - Zondag 5 februari 2006

JPUP, 1300M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn de Ruijter
AV Castricum
5:55
2
Floris Willaert
Phanos
5:57
3
Ivar Moinat
Haarlemmermeer
6:13
4
Chris van Hensbergen
Suomi
6:17
5
Siem Boot
AV Haarlem
6:23
6
Mees Ritmeijer
AV '23
6:40
7
Wessel Koot
KAV Holland
6:47
8
G. Trivieri
Phanos
7:31
9
Imre Fodi
Phanos
7:34
10
Sam Bogerd
Phanos
7:34
11
Siebe Koot
KAV Holland
8:53
12
Sverre Kampfer
Phanos
9:19
MPUP, 1300M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van der Pal
Zaanland
6:17
2
Shehrazade Ijadaoun
Haarlemmermeer
6:29
3
Ilona Poel
DEM
6:58
4
Jeske van der Pal
Zaanland
7:00
5
Yasmine Elcadi
Phanos
7:14
6
Xanthe de Bont
Phanos
7:16
7
Jaimie van Tholl
AV '23
7:31
8
Daphne Willems
AV '23
7:41
9
Nora de Boer
Amsterdam
8:59
10
Emma Bogerd
Phanos
9:00
11
Mariska Poel
Heemskerk
9:02
TR1.3, 1300M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Pronk
9:10
2
Femke Bosch
10:12
JCD, 2500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oussama el Kharruz Ala
Phanos
9:46
2
Ronald Poel
DEM
9:49
3
Mathijs Wiggers
Haarlemmermeer
10:02
4
Maxim Moinat
Haarlemmermeer
10:08
5
Cor Bollemeyer
AV Castricum
10:12
6
Kasper Neeleman
Haarlemmermeer
10:39
7
Lars Rademaker
Haarlemmermeer
10:47
8
Daniël Lam
Haarlemmermeer
10:53
9
Joris Hollander
10:56
10
Nick Sinnige
AV Castricum
11:02
11
Stef de Boer
Haarlemmermeer
11:03
12
Ricardo Olivier
DEM
11:04
13
Mats Verschuren
Phanos
11:33
14
Vester van Heijningen
KAV Holland
11:39
15
Machiel Smits
KAV Holland
11:39
16
Milan de Blok
Haarlemmermeer
11:42
17
Jules de Bont
Phanos
11:45
18
Michael Cornelisz
Almere '81
12:17
19
Yorick Berkel
KAV Holland
12:23
20
Kjell Verschuren
Phanos
12:31
21
Hidde Koot
KAV Holland
13:14
MCD, 2500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka Becker
AV Haarlem
10:58
2
Boukj van der Weijden
Leiden Atletiek
12:00
3
Annemiek Hoogendoorn
Haarlemmermeer
13:04
TR2.5, 2500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joshua Gul
11:31
2
Nick Adrian
12:28
3
Stefan Poel
12:30
4
Bouke van der Meer
12:50
5
Menno Koolhaas
13:12
JAB+, 2500 (AB+)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christiaan van Os
Suomi
9:28
2
Wouter Hordijk
Haarlemmermeer
9:44
MAB+, 2500 (AB+)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessie Geel
DEM
11:13
2
Natascha v. Neck
Startbaan
11:41
3
Anne Hillebrand
DEM
13:00
VS, 5500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kristijna Loonen
Phanos
21:06
2
Inge de Jong
Zaanland
22:29
3
Lisa Bos
Phanos
24:36
4
Jolke van den Berg
Haarlemmermeer
24:47
5
Renee Lammers
AV '23
25:22
6
Michelle Collingham
KAV Holland
25:38
7
Sara Schüttenhelm
Phanos
26:04
8
Sophie Veenstra
Haarlemmermeer
26:39
9
Bianca Wagner
Suomi
27:40
10
Ineke Klappe
DEM
29:18
11
Danielle Lek
Haarlemmermeer
30:51
V35, 5500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Boorsma
Phanos
22:32
2
Ingrid Coster
AV '23
22:43
3
Ingrid Dekker
Haarlemmermeer
23:56
4
Nicole Denis
Phanos
24:01
5
Ria Stam
AV Castricum
24:06
6
Wendy Holstvoogd
Lycurgus
24:20
7
Bianca Jansen
KAV Holland
25:42
8
Ineke Kosse
26:13
9
Anneke Lam-Witt
Haarlemmermeer
26:42
10
Judith van der Laken
Veteranen Nederland
26:59
11
Katinka van Brakel
Phanos
27:42
12
Trix Smid
KAV Holland
28:07
13
Elise Vriend
KAV Holland
28:15
14
Annemarie van Rookhuiz
DEM
28:52
15
Astrid Barnhoorn
29:05
16
Dolinda Olivier
DEM
30:42
17
Linda van Galen
KAV Holland
32:13
18
Els Verholt
AKU
32:26
19
Sandra Lee Schiebergen
Phanos
35:03
20
Angelique Peper
Team 10
36:58
21
Annemarie Roggeveen
Team 10
39:51
22
Marlies van Ligten
Team 10
39:52
23
Mieke Bronkhorst
Team 10
39:52
TR5.5, 5500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Coster
21:23
2
Michiel Croon
22:27
3
Ruud van Wees
22:39
4
Guillaume Bakker
22:47
5
Marcha v. Glaanen Weij
24:10
6
Helga Vuur
24:16
7
Niels Veerman
25:32
8
Petra Aarts
25:33
9
Gert Homsma
26:21
10
Sybouth Homsma
27:23
11
Ben Ebbeling
27:28
12
Bas Baanders
27:30
13
Hans Vreeburg
27:30
14
Hardy Wold
27:34
15
Tonneke van Leeuwen
27:58
16
Karin Swidde
28:01
17
Tabitha v/d Sloot
28:26
18
Ellen van Tilburg
28:52
19
Anke Witteveen
28:54
20
Peter Kamerling
29:06
21
Margret Appelman
29:10
22
Olga Husson
29:14
23
Marina v. Hagen Brans
30:01
24
Silvia Springveld
30:34
25
J. Atsma
30:35
26
Jacques van Steijn
30:37
27
Joost v/d Horst
30:46
28
Brigitte Schiering
31:40
29
Hans v/d Berg
33:11
30
Ellie van Senten
34:21
31
Oui Henriquez
35:55
32
Marloes Beijer
38:16
33
Linda Duijts
49:25
MS, 10500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adnan Naanaa
AAC
35:12
2
Stuart Maxwell
AAC
36:03
3
Rik Groenendijk
Haarlemmermeer
37:08
4
Vladimir Lopes Cardozo
Phanos
37:12
5
Frans van Heteren
AKU
37:17
6
John Collingham
37:27
7
André Diemeer
DEM
38:11
8
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
38:11
9
Bas Kors
Suomi
38:19
10
Getachew Ayele
KAV Holland
39:12
11
Fabian Ernst
Haarlemmermeer
39:23
12
Oscar Wokke
AV Castricum
39:33
13
Jacco Heyblok
DEM
41:15
14
Kees Krijgsman
Haarlemmermeer
41:37
15
Konrad Wiebenga
Startbaan
41:41
16
Bart Kieftenbeld
Suomi
41:48
17
Johann-Frederick te Pe
Phanos
43:07
18
Marcel Koster
Suomi
43:11
19
F.A. Aarts
Loopgroep PK
46:52
20
Jeroen Peeters
AV Haarlem
48:03
21
Rick Verbree
Phanos
48:22
22
Ronald van der Schoor
KAV Holland
48:41
23
Tadess Meteria Gashaw
Phanos
49:14
24
P.A.H. Dhondt
Loopgroep Aart Stigt
49:15
25
Hans van Kempen
AV Haarlem
51:41
26
Van Riessen
KAV Holland
52:04
27
Toer van den Berg
AV '23
53:33
M40, 10500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louis Dam
Trias
37:17
2
Paul Bierman
AAC
38:18
3
Martijn Hiensch
Phanos
38:59
4
René van Ravenzwaaij
AAC
39:27
5
Kees van Leuven
Loopgroep PK
39:31
6
Steven Lermerberry
Haarlemmermeer
40:28
7
Albert Handgraaf
Suomi
41:18
8
Frank Assen
Trias
41:44
9
Kareljan Schoutens
AV Haarlem
42:09
10
John 't Hoen
Haarlemmermeer
42:35
11
Gerard Grabijn
Haarlemmermeer
42:53
12
Rob Cornelisz
Zuidwal
43:33
13
Adrie Tol
AV Haarlem
44:30
14
Alfred Bosker
Loopgroep PK
44:49
15
Erik Luyf
Suomi
45:24
16
Frank Peeters
AV Haarlem
48:10
17
Ecoo de Vries
Hellas
48:24
18
Ron Grevink
Phanos
51:06
19
Hans Beentjes
DEM
52:19
M45, 10500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Burger
AV Castricum
37:24
2
Gerard van Lent
Suomi
40:24
3
Cees Deneman
41:01
4
Kees Elsinga
AV '23
41:10
5
Ad van Munster
Loopgroep Aart Stigt
41:26
6
Ron Jansen
Phanos
41:40
7
George Poel
DEM
41:50
8
Henri Numan
DEM
43:22
9
Dick Aanen
Typhoon
44:41
10
Peter van der Winden
Haarlemmermeer
46:31
11
Jacob Mostaard
Haarlemmermeer
46:59
12
Paul de Graaf
Suomi
48:28
13
Sjaak Smit
AV '23
49:28
14
Nico Jurriens
49:31
15
Jolt Bosma
AV Haarlem
49:56
16
Frans van Kampenhout
1:01:14
M50, 10500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ger Kragten
Atos
39:28
2
Wout Bosch
Veteranen Nederland
42:19
3
Anton van Rooij
AV Castricum
43:12
4
Kees van Lent
44:04
5
Rudolf Revers
Haarlemmermeer
45:53
6
Gerard Lijnzaad
AV '23
46:19
7
Frank van Ammers
Zaanland
46:30
8
Nico Brakenhoff
AV Castricum
46:45
9
Jaap Dooijewaard
Phanos
47:09
10
Jan van Hout
DEM
47:37
11
John Jongboom
AV Haarlem
47:59
12
P.A. van Amsterdam
Loopgroep PK
49:23
13
A.J.J. Boom
Kombijsport
49:32
14
Molleman Jos
Startbaan
50:31
15
Pierre van den Berg
Startbaan
52:36
16
Lesley Pengel
Dutch Gay & Lesbian
53:58
17
Kees van den Berg
AV '23
55:23
18
Henk Wiggemansen
Veteranen Nederland
58:27
19
Hans Nieuwenhuijse
Startbaan
59:08
20
Nico Cobelens
KAV Holland
1:00:08
21
Fons Knyn
Phanos
1:01:25
TR10, 10500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Koolhaas
41:53
2
Jan van Heteren
42:01
3
Michel Twaalfhoven
43:43
4
Arnold Kok
45:57
5
Joep Kamphuis
46:24
6
Thijs Homveld
47:08
7
Vincent Haaker
47:14
8
John van der Aart
47:19
9
Arend-Jan van Lent
47:53
10
Peter Koeneman
49:50
11
Diana Gorter
50:18
12
Ben Droog
50:39
13
Arnout Verheij
51:02
14
Walter Ritmeijer
51:12
15
Cecile Boer
52:04
16
Marc de Clercq Zeelele
52:49
17
Annemiek Spronk
53:47
18
Peter van der Linden
54:54
19
Ingmar Kraak
55:11
20
Tom Borst
55:20
21
Gabry van Beek
55:55
22
Paul de Jonge
57:56
23
Hans Brits
58:27
24
Nanda Pellicaan
58:35
25
Jaap Scheele
1:01:36
26
Leontine de Beus
1:02:04
27
Arno Belien
1:02:06
28
Tikken
1:02:46
29
Willen Elsnerus
1:03:41
30
Geri Wouters
1:04:25
31
Odette Min
1:04:32
32
Albert Koot
1:09:36
Onderdeel kennemercrosscup
www.uitslagen.nl
07-03-2006 00:16