Uitslagenlijst Biesheuvelloop

Maassluis - Zondag 22 januari 2006

MSEN, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Scheurwater
Prins Hendrik
1:08:02
2
Mark Kwakernaak
Parthenon
1:09:35
3
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
1:10:10
4
Peter Schlink
Rotterdam Atletiek
1:10:12
5
Anton Mol
Spirit Oud Beijerlan
1:12:43
6
Lars Roosken
PAC
1:12:44
7
Andre Melissant
Flakkee
1:14:35
8
Wim van Sparrentak
Dynamica
1:14:38
9
Hans Middelburg
Olympus '70
1:14:39
10
E.G.P. Bovenkamp
De Koplopers
1:14:44
11
Erik Peeman
Flakkee
1:15:33
12
Tom Pierik
De Koplopers
1:17:22
13
Jan van Hoeven
Olympus '70
1:17:58
14
Rolf de Jong
AV '40
1:18:40
15
Dennis Postma
Voorne Atletiek
1:18:42
16
Rob Smit
De Koplopers
1:18:48
17
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
1:18:51
18
J.J. Holierhoek
Phoenix
1:20:20
19
Frans van den Hoek
AV Waterweg
1:20:22
20
Jack 't Hoen
De Kieviten
1:20:42
21
Dave Admiraal
PAC
1:22:12
22
Robbert Tinneveld
Olympus '70
1:23:17
23
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
1:23:18
24
André Aslander
AV Passaat
1:25:36
25
Ronnie Duinkerken
De Kieviten
1:26:07
26
Maurice Dingenouts
Rotterdam Atletiek
1:26:13
27
Leendert Slabbekoorn
Flakkee
1:26:30
28
Frans Dekker
Olympus '70
1:27:10
29
Marco Medendorp
De Kieviten
1:27:16
30
Leo van der Nat
PAC
1:27:40
31
Diede Jansen
PAC
1:28:00
32
Eric van Heyningen
Olympus '70
1:28:00
33
Remy Bourquin
AV Waterweg
1:28:06
34
Jacques Uys
Spirit Oud Beijerlan
1:28:18
35
Erik Groeneweg
Loopgroep PK
1:28:26
36
Marc Holierhoek
De Koplopers
1:28:33
37
Jurriën Hoogendoorn
Voorne Atletiek
1:29:16
38
M Rijnaard
Vlaardingen
1:29:42
39
J Wesdorp
PAC
1:29:44
40
Jaco van Stolze
Olympus '70
1:30:22
41
I Broeren
Rotterdam
1:30:36
42
Rodney Mook
Rotterdam
1:30:46
43
Martin den Hamer
AV Waterweg
1:30:54
44
A Davidse
Thof running
1:31:21
45
Martin van Wijk
Flakkee
1:31:35
46
Erik de Winter
Stelle Runners
1:31:55
47
Jeroen Landman
PAC
1:33:13
48
Peter Noordam
AV Waterweg
1:33:41
49
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
1:33:51
50
Ron Geijsen
Rotterdam
1:33:53
51
Jasper Vedder
Olympus '70
1:34:01
52
Richard Lelieveld
De Kieviten
1:34:18
53
Frank De Bie
AV Waterweg
1:34:46
54
Martin Berns
AV Waterweg
1:34:47
55
Bart van Hauwaert
PAC
1:35:20
56
Ronald van Steeg
Fortuna
1:35:22
57
Wim van Weele
Olympus '70
1:36:30
58
Albert Pesch
PAC
1:38:51
59
Hans Blom
Numansdorp
1:40:44
60
Edward van der Raaf
Fortuna
1:40:59
61
Bob Polack
PAC
1:40:59
62
Patrick Nederlof
PAC
1:46:46
63
Erik Boekestijn
Olympus '70
1:49:54
64
Gilbert Post
AV Waterweg
1:57:41
M40, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aissa Marguoum
Parthenon
1:10:06
2
Rob van der Want
Rotterdam Atletiek
1:10:23
3
Ralf Preibisch
Hellevoetsluis
1:10:33
4
Ron van den Berg
AV Waterweg
1:11:06
5
Michel de Maat
Fortuna
1:12:16
6
Rachid Fadis
Spark
1:12:59
7
Don Jassies
Rotterdam Atletiek
1:13:50
8
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
1:14:32
9
Jan van der Meer
Olympus '70
1:14:36
10
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
1:14:41
11
Leo van der Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
1:16:46
12
Peter van Marrewijk
AV '40
1:16:50
13
Jan Verwijs
Energie
1:17:33
14
Erik Klooster
AV Passaat
1:17:43
15
Heero Spaan
AV Passaat
1:17:43
16
Gerard de Lange
AV Waterweg
1:17:46
17
Manfred Wiegmans
PAC
1:18:43
18
Henry Sunder
AV '40
1:19:45
19
Marius Besuijen
Dynamica
1:19:55
20
Thomas White
Voorne Atletiek
1:20:06
21
Nico van den Berg
Olympus '70
1:21:21
22
Hans van Langen
Sparta
1:22:11
23
Martin Pronk
Fortuna
1:22:23
24
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:22:54
25
Frans den Outer
Loopgroep PK
1:23:10
26
Paul Jansen
Olympus '70
1:23:17
27
Robert de Jong
Fortuna
1:23:22
28
John Visser
Fortuna
1:24:00
29
Adrie Wenteler
De Koplopers
1:24:11
30
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerlan
1:24:13
31
Rob Amen
Rotterdam Atletiek
1:24:19
32
Paul Wolters
AV Waterweg
1:24:28
33
Arthur Heerkens
Olympus '70
1:24:31
34
Bennie van Huizen
Flakkee
1:25:25
35
Herbert Smit
AV Waterweg
1:25:48
36
Eric Vermeulen
Loopgroep PK
1:26:07
37
Eric Hafkamp
Olympus '70
1:26:07
38
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
1:26:23
39
Hanno Sterk
Fortuna
1:26:51
40
Erwin Tareilus
Fortuna
1:27:30
41
Michel Wagemans
Wateringen
1:28:10
42
Jeroen Segers
Veteranen Nederland
1:29:00
43
Adriaan de Schipper
Olympus '70
1:29:57
44
Aad Molenaar
PAC
1:31:23
45
Herman Ruseler
Fortuna
1:31:52
46
Edwin de Blois
Fortuna
1:31:55
47
Edwin van der Knaap
AV Waterweg
1:31:58
48
Bert Vreugdenhol
Olympus '70
1:32:11
49
Paul Hofstede
Olympus '70
1:32:46
50
Rinie van Marrewijk
Olympus '70
1:34:35
51
Bert Pellikaan
AV Waterweg
1:34:47
52
Marchel Snieder
Topreis.nl
1:35:04
53
Paul Hijmans
Fortuna
1:36:08
54
John van Slobbe
PAC
1:40:59
55
Ronald Braak
Fortuna
1:41:31
56
Fred van Velzen
Topreis.nl
1:42:06
57
Jaap van Dam
AV Passaat
1:42:33
58
Peter Uilenhoed
Fortuna
1:42:49
59
Chris Roeland
PAC
1:43:34
60
Duncan Elias
's-Gravenhage
1:47:28
61
Paul Steinebach
Voorne Atletiek
1:49:15
62
M van Splunder
Topreis.nl
1:50:58
63
Harry van der Knijff
AV Waterweg
1:53:07
64
Ronald Tertoolen
Fortuna
1:58:22
65
Ronald Bik
PAC
1:59:48
66
Frits Kesselring
Fortuna
2:01:03
M45, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:14:32
2
Ruud de Vette
Veteranen Nederland
1:17:51
3
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
1:18:31
4
José Hoppenbrouwers
PAC
1:18:37
5
Max van Dorsten
Olympus '70
1:20:40
6
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
1:20:44
7
Adrie Visser
PAC
1:20:58
8
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:23:09
9
Reinard Maarleveld
Fortuna
1:24:11
10
Peter Biesheuvel
Voorne Atletiek
1:24:33
11
Hans Gelderman
PAC
1:25:45
12
Ton ten Kate
AV Waterweg
1:26:22
13
Paul van de Castel
Haag Atletiek
1:28:19
14
Ger Vis
PAC
1:28:28
15
Peter Portzgen
PAC
1:28:41
16
Kees Montanus
Fortuna
1:29:58
17
Wim Kastelein
Fortuna
1:30:12
18
Ton Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
1:30:18
19
Leo Koster
PAC
1:31:05
20
Rob Erwich
Spark
1:32:02
21
Alfred van Os
Topreis.nl
1:32:02
22
Ruud van Aarle
Haag Atletiek
1:33:00
23
Andre de Roo
Fortuna
1:33:23
24
Rob Leenheer
Rotterdam
1:34:23
25
Bert Spek
PAC
1:34:29
26
Eite Slootheer
AV Waterweg
1:34:46
27
Frans Wildenbeest
Spark
1:34:59
28
Peter de Kok
Spark
1:35:33
29
Jan de Jong
Haag Atletiek
1:35:37
30
Gert Jan van der End
Fortuna
1:36:49
31
Lieuwe van Loon
AV Waterweg
1:36:52
32
Ruud van Es
Fortuna
1:37:49
33
K Stam
Fortuna
1:37:57
34
Aad Streefkerk
Fortuna
1:38:09
35
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:38:55
36
Peter Wiel
PAC
1:39:54
37
Andre Bossche
Rotterdam Atletiek
1:40:03
38
Joost Sturkenboom
Spark
1:40:14
39
Roel de Loome
PAC
1:40:37
40
Robert Intven
Topreis.nl
1:41:19
41
F Donker
PAC
1:42:56
42
Han van der Weck
AV Waterweg
1:44:03
43
Boudewijn Wijzenbroek
Fortuna
1:44:05
44
Paul Evers
Fortuna
1:44:05
45
Frans Brandsma
Fortuna
1:48:53
46
Bram Klaris
PAC
1:49:43
47
Cees Westerhoff
AV Waterweg
1:49:48
48
Dedi Lutam
Pallas '93
1:51:37
49
David Mesman
PAC
1:52:08
50
Sjaak Baris
PAC
1:55:31
51
Walter Keemink
Fortuna
1:55:50
52
Hans Faaij
PAC
1:56:00
53
Hans van Meggelen
Topreis.nl
1:56:20
54
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
1:56:49
55
Bert Roeling
ROVS
2:00:50
56
Theo Piening
Topreis.nl
2:05:09
M50, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Rotterdam Atletiek
1:16:41
2
Jan Zuidweg
Flakkee
1:17:04
3
Wim Besuijen
Dynamica
1:19:58
4
Loek van der Gaag
Fortuna
1:20:41
5
Harry Reynaers
THOR
1:22:01
6
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:22:05
7
Piet Kruidenier
PAC
1:22:19
8
Ronald Kolloffel
AV Waterweg
1:22:33
9
Jan Olsthoorn
PAC
1:22:42
10
H van Kempen
Fortuna
1:23:48
11
John Nooijen
Rotterdam Atletiek
1:24:14
12
Ron Koorevaar
De Koplopers
1:24:47
13
Paul Streep
PAC
1:24:54
14
Nico Kluwen
AV Passaat
1:26:09
15
Fep van der Ende
Olympus '70
1:26:15
16
Piet Westhoff
Veteranen Nederland
1:26:28
17
Rien Spee
Flakkee
1:26:28
18
Wim van Ardenne
Spirit Oud Beijerlan
1:26:37
19
Rien Bastiaansen
THOR
1:26:40
20
Ricardo Baptiste
PAC
1:27:10
21
Peter Witkam
Veteranen Nederland
1:27:23
22
Rob Broeren
Rotterdam Atletiek
1:28:27
23
Willem Willemsen
Olympus '70
1:28:31
24
Aad van der Knaap
Olympus '70
1:28:32
25
Piet de Jonge
Haag Atletiek
1:28:38
26
Kees de Groot
De Koplopers
1:28:40
27
A. van Schie
Olympus '70
1:29:29
28
Willem van Zijl
Olympus '70
1:30:44
29
Ruud Warmer
PAC
1:32:19
30
John Guequierre
Dynamica
1:33:02
31
Jan Sikkema
De Koplopers
1:33:02
32
Wim Schouten
PAC
1:33:29
33
Edwin Elvé
Flakkee
1:34:16
34
Peter Koenis
Loopgroep PK
1:34:48
35
Jan Noordam
Olympus '70
1:34:48
36
Gerrit Brinkman
Fortuna
1:35:14
37
A Troost
Geervliet
1:36:18
38
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:37:51
39
Jan Louter
Fortuna
1:38:28
40
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:39:51
41
Hans Slag
PAC
1:40:09
42
H.A. Berkhof
Rotterdam Atletiek
1:40:22
43
Huub Lansberg
Rotterdam Atletiek
1:40:26
44
Leo van Meel
Rotterdam Atletiek
1:40:45
45
Kees Gerritsen
Spark
1:41:31
46
Ben van Mil
Hekelingen
1:42:54
47
Cor Mooiman
Fortuna
1:42:56
48
Cees Steendam
PAC
1:42:59
49
Simon Dekker
Fortuna
1:43:39
50
H Wieleman
PAC
1:44:02
51
Ton Valk
Voorne Atletiek
1:44:04
52
Willem van der Winden
Fortuna
1:44:04
53
Leo van der Meer
Fortuna
1:44:10
54
Ruurd Tolman
Spark
1:45:05
55
Robert Herling
Topreis.nl
1:46:40
56
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:46:40
57
Joop Kamer
PAC
1:47:25
58
Pim Broeren
Fortuna
1:49:03
59
Jan Overgaauw
PAC
1:49:05
60
John van Oosten
Veteranen Nederland
1:51:42
61
Cor van Huut
Rotterdam Atletiek
1:52:24
62
Elly Meulenbroek
PAC
1:52:29
63
T van Dijk
Spark
1:53:02
64
Leo Kanselaar
PAC
1:55:45
65
J den Boer
Veteranen Nederland
1:58:28
66
Kas Delwel
PAC
1:59:48
M55, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy Smit
Delta Sport
1:22:01
2
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:22:41
3
Freek Pliester
Veteranen Nederland
1:24:33
4
Hans Keijzer
Fortuna
1:25:20
5
Arie van Dijk
Flakkee
1:25:26
6
Leo van Hoorn
PAC
1:25:45
7
Albert Stehouwer
AV Passaat
1:26:12
8
Piet van Schie
Olympus '70
1:28:27
9
Ger Prins
Spark
1:28:44
10
F Koreman
Olympus '70
1:31:00
11
Karel Oosthoek
Veteranen Nederland
1:31:51
12
Marius van Altena
Flakkee
1:31:57
13
Ed Kegge
PAC
1:32:03
14
Luc Dumont
Fortuna
1:32:36
15
Wim Zorge
Flakkee
1:35:00
16
E H Devile
PAC
1:35:06
17
Jan Weyman
Flakkee
1:35:10
18
Fred Bastemeijer
Veteranen Nederland
1:36:28
19
Peter van der Elst
AV Waterweg
1:36:34
20
Aric Booy
Loopgroep PK
1:39:18
21
Cees Senten
Ilion
1:40:47
22
Jean Brakenhoff
AV Castricum
1:40:48
23
Wim Zoon
Veteranen Nederland
1:41:38
24
Eef Kneppel
PAC
1:42:15
25
Ron Haanstra
Fortuna
1:43:20
26
Kees Koolwijk
Spark
1:43:50
27
Rob Janssen
Rotterdam Atletiek
1:43:53
28
Arnold Melissant
Flakkee
1:43:54
29
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
1:44:03
30
Karel Slot
PAC
1:44:07
31
W.J. Devilee
Rotterdam Atletiek
1:44:16
32
Fred Dozy
Spark
1:48:16
33
Bernard den Boogert
PAC
1:50:45
34
Henk Gordijn
ROVS
1:51:33
35
Walter de Ling
Fortuna
1:52:02
36
Henk Maas
PAC
1:52:28
37
Peter van Leeuwe
AV Passaat
1:53:06
38
Leo van Ooyen
PAC
1:53:25
39
Hans Bourquin
AV Waterweg
1:53:35
40
Jan Smits
PAC
1:55:16
41
Jan Groeneveld
Veteranen Nederland
1:58:28
42
Isaac van Til
Topreis.nl
2:12:19
43
Sjaak Bijloo
Topreis.nl
2:12:55
M60, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
R.C. van Kempen
PAC
1:22:46
2
Joop Ruter
PAC
1:26:39
3
Frans van Es
Voorne Atletiek
1:28:39
4
Aart Punt
Veteranen Nederland
1:32:12
5
Piet Roos
Spark
1:34:12
6
H. Slijkhuis
Veteranen Nederland
1:34:43
7
Cor Terlouw
AV Passaat
1:35:28
8
Hendrik van den Heuvel
PAC
1:35:46
9
Joop Raaphorst
Veteranen Nederland
1:36:36
10
Rob van Tiel
Fortuna
1:37:28
11
Hans Hendriks
Veteranen Nederland
1:38:04
12
Ger Bosman
PAC
1:42:31
13
Leo Blanker
Spark
1:44:08
14
Bas van der Raaf
Fortuna
1:46:14
15
R. Dheere
Olympus '70
1:47:55
16
Jan Hilkhuijsen
De Koplopers
1:49:15
17
Nico Lanser
Veteranen Nederland
1:49:16
18
Toon Rutjes
Loopgroep PK
1:51:24
19
Jack Budding
Fortuna
1:52:08
20
Leen van Hulst
Veteranen Nederland
1:52:11
21
H Bronswijk
Olympus '70
1:52:41
22
Leen Kok
Spark
1:54:24
23
Willem Kapteyn
Veteranen Nederland
1:57:40
24
Klaus Schneider
Spirit Oud Beijerlan
2:02:51
25
Henk van Meerten
PAC
2:04:38
VSEN, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
1:20:41
2
Jessica Rosbergen
Spark
1:23:13
3
Dadinka Almeida
PAC
1:26:19
4
Daniëlla van Dulst
Flakkee
1:27:56
5
Julie Beukers
De Kieviten
1:29:00
6
Joke Ritman
Loopgroep PK
1:29:50
7
Janna Brand
De Kieviten
1:30:03
8
M Kooij
Fortuna
1:33:30
9
Gaby Eenschoten
Rotterdam Atletiek
1:38:20
10
Natascha Kortenhoeven
PAC
1:39:38
11
Marjolein Wanders-Borg
PAC
1:43:51
12
Petra van de Laar
PAC
1:44:03
13
Eline Huizer
EUR Roadrunners
1:46:58
14
Nancy Kock
Diomedon
1:49:25
15
Ellen Steinebach
Voorne Atletiek
1:52:09
16
Nathalie Alders
Flakkee
1:53:47
17
Angelique Jansen
Loopgroep PK
1:55:18
18
Jacomien Kapteijn
Sparta
1:58:58
19
Annemarie van Meerten
PAC
2:04:38
V40, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
1:22:54
2
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:24:56
3
Anje den Daas
Spark
1:26:22
4
Carin van der Ende
Olympus '70
1:30:19
5
Marjolijn Goos
Fortuna
1:32:23
6
Winifred Broeder
PAC
1:32:27
7
Cora Klumpers
Olympus '70
1:35:09
8
Jeanine van Overveld
THOR
1:35:38
9
Annick Heijnemans
THOR
1:36:29
10
Jeanette Poldervaart
Spark
1:37:24
11
Yvonne Schafthuizen
Fortuna
1:37:52
12
Brigitte Ooms-Perdaan
Spark
1:39:48
13
Alice Bouman
PAC
1:47:42
14
Janny van Bommel
Olympus '70
1:49:35
15
Els Snippe-de Jonckhee
Veteranen Nederland
1:52:09
16
Monique Hoeven
Loopgroep PK
1:52:39
17
Ina van den Brink
PAC
1:55:45
18
Jantine Tjeerdsma
PAC
2:02:14
V45, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jose Willemse-Olsthoor
the Hague Road Runne
1:30:46
2
Petra van Marrewijk
Olympus '70
1:34:53
3
Marian Verweij
Loopgroep PK
1:37:51
4
Mieke Ketelaars
Fortuna
1:38:16
5
Noeleen van Es
Rotterdam Atletiek
1:39:25
6
Franciska Mulders
Rotterdam Atletiek
1:39:33
7
Joyce Verwey
Rotterdam Atletiek
1:40:53
8
Ingrid Kuijpers
PAC
1:41:36
9
Myra van Altena
Flakkee
1:44:33
10
Karin Luijken
PAC
1:47:42
11
Nicolette Mesman
PAC
1:52:14
12
Sonja Kipping-van der
Flakkee
1:53:47
13
Wilma Noorland
Spark
1:54:24
14
Annemie van Hattem
Fortuna
1:56:46
15
M de Bruin
Topreis.nl
1:58:14
16
Lisette de Winter
Topreis.nl
2:03:19
17
Annemarie Lorsheijd
Spijkenisse
2:08:26
18
Ineke Snijder-v d Plui
Topreis.nl
2:11:37
V50, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ineke Stofmeel
THOR
1:28:11
2
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
1:28:16
3
Saskia Warmer
PAC
1:38:04
4
I vd Elst
AV Waterweg
1:38:37
5
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
1:41:09
6
Greetje Smit
Delta Sport
1:42:09
7
Jannie Braber
Flakkee
1:43:27
8
Joke de Zeeuw
PAC
1:43:53
9
Jannie Westerhout
AV Passaat
1:45:07
10
Elly van Buytenen
Veteranen Nederland
1:46:46
11
Conja de Lange
PAC
1:51:45
12
Joke Rietdijk
Fortuna
1:53:42
13
Carla Ettema
PAC
2:02:15
14
M.L.W. Kok-Vogelaar
Spark
2:02:17
15
Yvonne Hijdra
Spark
2:05:00
16
Annie Reijnen-de Bie
Spark
2:08:19
MREC, 21 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edy da Silva
Rotterdam
1:15:24
2
Frans Peter Dechering
Maasland
1:18:10
3
Leon van der Wilde
Vlaardingen
1:19:05
4
Jeroen Gielens
Rotterdam
1:20:38
5
K de Graaf
Puttershoek
1:20:42
6
Niek Bravenboer
Oud Beijerland
1:22:43
7
Arjen van den Bos
Vlaardingen
1:22:51
8
Michiel Diependaal
Velserbroek
1:24:26
9
Eric Philipsen
Poeldijk
1:24:36
10
Mark Wilson
Rotterdam
1:25:18
11
F Louter
Maasland
1:25:48
12
Juriaan Simonis
's-Gravenhage
1:25:53
13
M Vonk
Wateringen
1:26:01
14
V Eijt
Delft
1:26:13
15
P Los
Maassluis
1:26:15
16
M Liefbroer
Papendrecht
1:26:18
17
Dennis Bodewits
Groningen
1:26:27
18
Wim Wubben
Monster
1:27:07
19
Gerard Muilwijk
Barendrecht
1:27:12
20
Tjia Liem
Rotterdam
1:27:17
21
Marcel van Deursen
Hoogvliet Rotterdam
1:27:25
22
Bert Zwinkels
's-Gravenzande
1:28:06
23
Jeroen Koelewijn
's-Gravenhage
1:28:17
24
Henk Vollebregt
Rijswijk Zh
1:28:20
25
Peet Koornneef
Maasdijk
1:28:31
26
Gertjan Nijhoff
Rotterdam
1:28:31
27
Johan vd Spek
Maasland
1:28:32
28
Martin Haring
Maasland
1:28:32
29
G Mellaard
Abbenbroek
1:28:32
30
Willem Thijsse
's-Gravenzande
1:28:32
31
R Kohn
Zuidland
1:28:33
32
Michiel Storm
Rotterdam
1:28:34
33
Ron van der Beek
Vlaardingen
1:28:42
34
Piet van Wingerden
Ridderkerk
1:28:43
35
Bonno Odijk
Puttershoek
1:28:47
36
Frank Bekker
Vlaardingen
1:28:51
37
Marcel Verburg
Schiedam
1:28:59
38
S Dessi
Maasland
1:29:42
39
Omar Bouzian
Rotterdam
1:29:47
40
Jean Michel Stoorvogel
Vlaardingen
1:29:49
41
Mark van Spelden
Maassluis
1:29:50
42
H van Nieuwkerk
Vlaardingen
1:29:53
43
Jeroen Oertenenk
Amsterdam
1:29:54
44
Marcel Denkers
Maasland
1:29:56
45
Alex de Wilt
Schiedam
1:30:06
46
Ard Persoon
Monster
1:30:27
47
W Verkade
Maasland
1:30:31
48
Peter Kleinjan
Hendrik Ido Ambacht
1:30:31
49
Geert Vermeulen
Rotterdam
1:30:37
50
Ed Smit
Vlaardingen
1:30:42
51
Edwin van Oosten
Ter Heijde
1:30:43
52
Bennie Lutam
Hellevoetsluis
1:30:47
53
Richard Curfs
Wassenaar
1:30:49
54
Gerard Lagerwerf
maassluis
1:30:52
55
Fred Govaart
De Lier
1:31:17
56
Edwin Straten
Spijkenisse
1:31:27
57
Ed Erkelens
Spijkenisse
1:31:54
58
Hans van den Heuvel
Roosendaal
1:31:59
59
Arie Seijsener
Zoetermeer
1:32:14
60
P van Meel
Hellevoetsluis
1:32:22
61
K de Vos
Rotterdam
1:32:27
62
Cas Noordijk
Vlaardingen
1:32:49
63
Vincent Mos
Delft
1:32:56
64
Ab Schierboom
Vlaardingen
1:32:58
65
Ronald Bohle
Hoofddorp
1:33:05
66
Huibrecht Lagerwerf
Maasland
1:33:10
67
Frans van Zijderveld
Numansdorp
1:33:16
68
Arjan vd Deyl
Monster
1:33:18
69
Toon Schenkeveld
De Lier
1:33:18
70
Ali Shugul
Strijensas
1:33:19
71
Ted Bruggeling
Monster
1:33:36
72
Vincent van Suylekom
Papendrecht
1:33:44
73
Edward Pieters
Delft
1:33:45
74
Ted Verhulst
Wateringen
1:33:57
75
Rob van Toledo
Vlaardingen
1:33:58
76
Ernest Nolten
Vlaardingen
1:34:15
77
Erik Dees
Capelle aan den IJss
1:34:25
78
Koen Berendsen
Utrecht
1:34:38
79
Rafael Verhoeven
Oudenbosch
1:34:46
80
Ton Satter
Spijkenisse
1:34:47
81
Jeroen du Mortier
Vlaardingen
1:34:49
82
John den Braber
Spijkenisse
1:34:52
83
Arie v.d. Merwe
Spijkenisse
1:34:52
84
J Heins
Hoek van Holland
1:35:02
85
Rutger Thung
Vlaardingen
1:35:10
86
Robert Janssens
Rotterdam
1:35:16
87
Aad van der Voort
Naaldwijk
1:35:27
88
M B Daamen
Maassluis
1:35:40
89
Hans Vermeer
Maasland
1:35:47
90
Jeroen Alkemade
Rotterdam
1:36:09
91
Piet 't Hart
's-Gravenzande
1:36:16
92
Rob Michilsen
Rotterdam
1:36:23
93
M vd Vlugt
Vlaardingen
1:36:30
94
Peter Mokveld
Schiedam
1:36:31
95
Edwin Cornelisse
Rotterdam
1:36:31
96
Matte Paping
Maassluis
1:36:35
97
Ernst de Jonge
Vlaardingen
1:36:56
98
Martin Tetteroo
Naaldwijk
1:37:00
99
Dick Kuikstra
Spijkenisse
1:37:01
100
Aram van Brussel
Utrecht
1:37:05
101
Jelmer Schalk
Utrecht
1:37:05
102
Arnd vd Helm
Monster
1:37:11
103
Tom van Dijk
Schiedam
1:37:14
104
Ben vd Vlugt
Hellevoetsluis
1:37:21
105
Arie van der Sar
's-Gravenzande
1:37:25
106
Paul van der Knaap
Ottoland
1:37:36
107
Leo Boekestijn
De Lier
1:37:45
108
Jan Blok
's-Gravenzande
1:37:48
109
A t Hoen
Naaldwijk
1:37:50
110
Peter de Groot
Hoogvliet Rotterdam
1:37:57
111
Marcel Bergwerff
Vlaardingen
1:38:31
112
Mark de Bode
Capelle aan den IJss
1:38:44
113
Marco van Gaalen
's-Gravenzande
1:38:44
114
Richard Jansen
Wateringen
1:38:53
115
Christiaan Slooff
Vlaardingen
1:38:58
116
Kees van der Vaart
Maasland
1:39:06
117
Emyl vd Brand
Oudenbosch
1:39:24
118
J van den Berg
Naaldwijk
1:39:26
119
Cok v Bodegom
Oudenhoorn
1:39:31
120
Hans Sonnevled
Maassluis
1:39:38
121
E van Hillo
Schiedam
1:39:40
122
N Stoop
Spijkenisse
1:39:43
123
Rob den Adel
Nieuwerkerk ad IJsse
1:39:44
124
Jasper van Duijvenbood
Vlaardingen
1:39:45
125
Wouter Slis
Vlaardingen
1:39:48
126
Wim Heijblom
Maasland
1:39:49
127
Gerhard Ockeloen
Maassluis
1:39:50
128
Borsboom
Maasland
1:39:59
129
Michel Siep
Rotterdam
1:40:02
130
Jaco van der Beek
Nieuwerkerk ad IJsse
1:40:04
131
Ron Kent
Oudenbosch
1:40:11
132
Henk Neerings
Amsterdam
1:40:39
133
Patrick Huijding
Vlaardingen
1:40:40
134
Maikel Kooijman
Vlaardingen
1:40:46
135
P Borsboom
Heinenoord
1:40:56
136
Leo Fransen
Maassluis
1:41:05
137
Peter S. Djokarso
Vlaardingen
1:41:16
138
Jan Roodenburg
Vlaardingen
1:41:18
139
T van Asselt
Rotterdam
1:41:24
140
Richard van Schie
's-Gravenzande
1:41:36
141
Nico Haagman
Monster
1:41:40
142
E Schwiebert
's-Gravenhage
1:41:40
143
Jaco Tempel
's-Gravenhage
1:41:44
144
Zeeg rienen
's-Gravenzande
1:41:44
145
John van Mil
Vlaardingen
1:41:55
146
Chiel Rodenburg
De Lier
1:42:00
147
Ronald Ketel
Dordrecht
1:42:02
148
F Plieger
Maasland
1:42:03
149
W Egberts
Rotterdam
1:42:15
150
Wubbo Tempel
Rotterdam
1:42:16
151
Marcel Koolwijk
Breda
1:42:22
152
Henk Mulder
Schiedam
1:42:53
153
Gerrit Mulder
Schiedam
1:42:55
154
Radboud Sinnecker
Schiedam
1:43:02
155
Kasper Bontje
Schiedam
1:43:21
156
Werner Korpershoek
Maassluis
1:43:21
157
Henry van der Vegt
De Lier
1:43:30
158
John van Hoorn
Heenvliet
1:43:37
159
Jan Fok
Nieuw Beijerland
1:43:47
160
Meindert de Schiffart
Maassluis
1:43:54
161
Wijnand Fransen
Maassluis
1:43:56
162
G van Beek
Heerenveen
1:43:58
163
Arie Visser
Willemstad Nb
1:44:02
164
Aad de Groot
Honselersdijk
1:44:03
165
Ben van der Giessen
Brielle
1:44:03
166
Bas Sneep
Oostvoorne
1:44:04
167
John Ditiecher
Vlaardingen
1:44:04
168
Henk van Wensveen
Nieuwerkerk ad IJsse
1:44:04
169
Ben Bornebroek
Wateringen
1:44:05
170
Oscar Lenderink
Schiedam
1:44:07
171
Ad v Marrewijk
Maasland
1:44:08
172
Sandor Wols
Maassluis
1:44:29
173
R. de Reuver
Utrecht
1:44:47
174
Peter Kijzerwaard
Poortugaal
1:44:56
175
Aad Zuiderwijk
Hellevoetsluis
1:44:57
176
J de Wolde
Almere
1:44:59
177
Theo Kruijskamp
's-Gravenzande
1:45:05
178
Bark Kestens
Zuid-Beijerland
1:45:11
179
Edwin van der Wilk
Naaldwijk
1:45:13
180
R Denkers
Maasland
1:45:23
181
Jan Vermeer
Maasland
1:45:23
182
Vincent Riemersma
Rotterdam
1:45:28
183
Ton Poot
Maassluis
1:45:41
184
Theo Mostert
Schiedam
1:46:24
185
G vd Berg
's-Gravenzande
1:46:29
186
Ton de Jong
Nieuwerkerk ad IJsse
1:46:37
187
Jan Pieters
Vlaardingen
1:46:42
188
Dick Pronk
Naaldwijk
1:46:46
189
Marco Stolze
De Lier
1:46:47
190
Florens Booij
Amersfoort
1:46:50
191
Leo Stout
Barneveld
1:46:51
192
Cees Osseweijer
Brielle
1:47:09
193
Christian Gaasbeek
Vlaardingen
1:47:18
194
Marco Roozendaal
Vlaardingen
1:47:33
195
Wim Hanemaaijer
De Lier
1:47:40
196
E Flotman
Rotterdam
1:49:06
197
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:49:10
198
Gerard van Biesen
Capelle aan den IJss
1:49:25
199
Erik van Bommel
Capelle aan den IJss
1:49:31
200
Leo Bruinaars
Hellevoetsluis
1:49:38
201
Michiel van Trommel
Aerdenhout
1:49:47
202
Robert Holierhoek
Rotterdam
1:49:53
203
Rene Pieterman
Bussum
1:49:59
204
Henk Jan Hobermets
Schiedam
1:50:01
205
Maarten van de Donk
Rotterdam
1:50:09
206
Ron Kerpel
Vlaardingen
1:50:19
207
René Bosselaar
Schiedam
1:50:30
208
Adriaan Eigenraam
Vlaardingen
1:50:31
209
Joeri Blaak
Spijkenisse
1:50:34
210
Gerard Floor
Rotterdam
1:50:35
211
Cent Wageveld
Naaldwijk
1:50:39
212
Wim van der Kolk
Vlaardingen
1:50:49
213
Gerrit Hofland
's-Gravenzande
1:50:56
214
Eelco Arkesteijn
Delft
1:51:00
215
Stephan Nieuwstraten
Spijkenisse
1:51:06
216
P van Mil
Maasland
1:51:09
217
Marcel Kesselring
Maassluis
1:51:18
218
Mart Hovens
Venlo
1:51:26
219
J. Matahelumual
Krimpen aan den IJss
1:51:29
220
Rob Oosterbaan
Almere
1:51:41
221
Jan Bouke Tiersma
Honselersdijk
1:51:57
222
Peter Mooijman
Monster
1:52:00
223
Robin Weijers
Rotterdam
1:52:09
224
Ger Nugteren
Vlaardingen
1:52:28
225
Jos van Asselt
Maassluis
1:52:31
226
Jacco Dunweg
Vlaardingen
1:52:46
227
Koen du Mortier
Vlaardingen
1:53:10
228
Erik Knol
Vlaardingen
1:53:16
229
Teun van der Kamp
Amsterdam
1:53:23
230
Jim van de Veerdonk
Oud Beijerland
1:53:28
231
John Dalessi
Oud Beijerland
1:53:29
232
Steven Ossewaarde
Schiedam
1:53:31
233
Rick van Potten
Schiedam
1:53:31
234
Martien van Paassen
Vlaardingen
1:53:41
235
Eric van der Kleij
Berkel en Rodenrijs
1:53:56
236
Frans Loos
Rotterdam
1:53:56
237
Wim van der Boor
Rotterdam
1:54:14
238
Charles Wessels
De Zilk
1:54:16
239
Arie Jan Stoorvogel
Vlaardingen
1:54:31
240
A van Oosten
Rotterdam
1:54:41
241
Govert Boon
Zwijndrecht
1:54:52
242
Ronald de Vries
Dordrecht
1:55:36
243
Hans Sluijter
Schiedam
1:55:40
244
H vd Vliet
Schiedam
1:56:06
245
Eric Meerman
Schiedam
1:56:18
246
Andries Frederik
Schiedam
1:56:29
247
Louis Pijper
Krimpen aan den IJss
1:56:39
248
Nico't Hoen
Honselersdijk
1:57:45
249
Gerard Rolff
's-Gravenzande
1:58:09
250
Lex van der Spek
Maasland
1:58:22
251
R Veldhoen
Maasland
1:58:23
252
G Poot
De Lier
1:58:47
253
Dick Rijnaard
Vlaardingen
2:00:26
254
Bas de Peuter
Rotterdam
2:00:44
255
Jan van der Vaart
Maasland
2:01:02
256
Willem van der Heijden
Vlaardingen
2:01:34
257
HErbert Dupont
Amstelveen
2:01:44
258
John de Jong
Haarlem
2:02:06
259
Hugh Putto
Schiedam
2:05:09
260
Hans Mensert
Schiedam
2:05:09
261
Jan Knipmeyer
Vlaardingen
2:06:28
262
Freddy Gebhardt
Rozenburg Zh
2:07:04
263
Fred Dekkers
Maasland
2:08:02
264
E Wijnhorst
Maassluis
2:11:45
265
Klaas van Spelden
Maassluis
2:12:02
266
Gerrit Jan van der Kol
Dordrecht
2:12:40
267
Crhistiaan Jeursen
Vlaardingen
2:19:55
268
Sebastiaan Jeursen
Vlaardingen
2:19:56
269
Erick Lagerwaart
Vlaardingen
2:20:25
270
Jos Lansbergen
Schiedam
2:20:53
VREC, 21 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Westhoff
's-Gravenhage
1:30:28
2
Jacqueline Nell
Maasland
1:32:43
3
Annette van der Heijde
Delft
1:32:53
4
Anke Smit van Mil
Vlaardingen
1:33:39
5
Els Flinterman
Naaldwijk
1:41:45
6
Irene Enthoven-Vonk
Honselersdijk
1:42:17
7
Gertine vd Berg
Zaandam
1:42:30
8
D van der Brink
Schiedam
1:43:39
9
Patricia Sonneveld
Maassluis
1:43:54
10
Shirley Castelen
Berkel en Rodenrijs
1:44:04
11
Marieke Schriel
Vlaardingen
1:44:08
12
S Scholten
Berkel en Rodenrijs
1:46:08
13
Peter Hofstede
Wateringen
1:47:35
14
Maaike Leistra
Utrecht
1:48:08
15
Eefke Peters
Rotterdam
1:48:35
16
Eva Kovacs
Vlaardingen
1:49:14
17
Tres Duijndam
Wateringen
1:49:34
18
F van Zijl
Naaldwijk
1:49:35
19
Esther van den Heuvel
Rotterdam
1:49:47
20
Yvonne van der Pad
Spijkenisse
1:51:31
21
K van de Kooij
Maassluis
1:51:41
22
Anita van dcer Linden
Vlaardingen
1:52:11
23
Cora Altena
Vlaardingen
1:52:12
24
Patricia Langelaan
Rotterdam
1:52:26
25
Jolanda van Zijderveld
Alblasserdam
1:52:27
26
Marja de Jonge
Vlaardingen
1:53:37
27
Erika Vis-Hazelbag
Capelle aan den IJss
1:54:13
28
L van Oosten
Rotterdam
1:54:42
29
Marjan Quaak
Maassluis
1:54:53
30
Anneke Sologhier
Maassluis
1:54:54
31
Sylvia van Leeuwen
Nieuwerkerk ad IJsse
1:56:29
32
Monique Haagoort
Rotterdam
1:57:46
33
Ineke Halve
Maasland
1:58:22
34
Rita Bornebroek
Wateringen
1:58:47
35
Maatje Verbrugge
Rozenburg Zh
1:59:38
36
Elly van Mil
Hekelingen
2:02:21
37
Jaqueline KLemert
Vlaardingen
2:03:46
38
Conny Castelein
Rotterdam
2:04:45
39
Mia Senten
Zoetermeer
2:07:37
40
Sonja Odijk
Puttershoek
2:08:02
41
Corrie Bouwmeester
Maassluis
2:11:45
42
Karin Ockeloen
Vlaardingen
2:17:01
43
Marianne van Wolde
Vlaardingen
2:21:25
M10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem Lenting
Monster
32:26
2
Menno Lieven
Capelle aan den IJss
33:13
3
Matthijs Riemens
Vlaardingen
33:59
4
Harmen Perk
Rotterdam
34:25
5
Daniel van der Ven
Papendrecht
35:14
6
Michael Groeneweegen
Maassluis
35:19
7
Remko Peters
Rotterdam
36:17
8
Nico Haring
Maasland
36:27
9
Robert van der Hulst
Rotterdam
36:43
10
Jelle Zwinkels
Honselersdijk
37:04
11
Sorein Strarmann
Capelle aan den IJss
37:08
12
Richard Koudijs
Nieuwerkerk ad IJsse
37:22
13
C Paalvast
Vlaardingen
37:48
14
Melvin Smith
Rotterdam
38:05
15
Frans Greve
Poeldijk
39:34
16
F Peters
Vlaardingen
39:53
17
Mark Stuurman
Oud Beijerland
40:40
18
Matthijs Bodegom
Poeldijk
40:41
19
Tim Greve
Poeldijk
40:42
20
Mark Hombergen
Hellevoetsluis
40:51
21
Ernesto Gonzalez
Ridderkerk
41:00
22
Dimitri Pennings
Schiedam
41:14
23
Ed vd Kamp
's-Gravenhage
41:24
24
Martin van Schie
Rotterdam
42:20
25
Arian van der Veer
Maassluis
42:20
26
H Verschoof
Rotterdam
42:40
27
Peter Sluijter
Maassluis
42:40
28
Willem
De Lier
43:11
29
Gerard Oomen
Hoek van Holland
43:33
30
Balder Ruts
Maassluis
43:50
31
Koos Schaaij
Rotterdam
44:19
32
J van de Bos
Hoek van Holland
44:23
33
Perry Oomen
Hoek van Holland
44:32
34
Andre Poot
Vlaardingen
44:34
35
Ben Groot Hemmink
Culemborg
44:36
36
Jarno Verlaat
De Weere
44:38
37
Daan v.d. Broek
Dirksland
44:48
38
Martin Van Kerkhof
's-Gravenhage
44:49
39
A Kling
's-Gravenzande
44:54
40
Ridwan Alblas
Maasland
45:05
41
Patrick van Koppen
Maasdijk
45:16
42
Hein Horninge
Woerden
45:26
43
Freek Wierda
Maasland
45:37
44
K de Vast
Maasland
46:12
45
Ted den Haan
Vlaardingen
46:21
46
Arjen Stroo
's-Gravenzande
46:37
47
Frank van der Weck
Maassluis
46:52
48
Jeffrey van der Marel
Maasland
47:10
49
John de Outer
Rotterdam
47:15
50
Marco Poot
Maassluis
47:18
51
Gerrit van der Lugt
De Lier
48:05
52
Nico van der Wel
's-Gravenzande
48:06
53
G vd Stok
De Lier
48:18
54
Patrick v Westerveld
Rotterdam
48:54
55
Dick de Nijjs
Schiedam
48:58
56
C Spruijt
Monster
49:04
57
Gerard vd Ende
's-Gravenzande
49:21
58
Thomas Evers
Maassluis
49:34
59
George Steensjes
Maasdijk
49:56
60
Ab van Rijn
Maassluis
50:03
61
Leo Baaijen
's-Gravenhage
50:12
62
Roeland Jansen
Schiedam
50:12
63
Jeroen van Hoorn
Rotterdam
50:33
64
Martin van Veluw
Rotterdam
50:35
65
Michiel Kappelhof
Rotterdam
50:38
66
Jurrian van der Sijde
Dordrecht
50:48
67
Stephan Mosheuvel
Capelle aan den IJss
50:50
68
Gerard van Velzen
Hoogvliet Rotterdam
50:52
69
Hans Bergwerff
Vlaardingen
50:57
70
H van Maanen
's-Gravenhage
51:00
71
Dcik Voord
's-Gravenzande
51:01
72
Peter van Santvliet
Vlaardingen
51:29
73
Mark van Vliet
Hendrik Ido Ambacht
51:35
74
Renier Hollman
Rotterdam
51:47
75
Louwrens Parre
Maassluis
51:52
76
H. Opschoor
Maassluis
52:05
77
Gram
Poeldijk
52:36
78
Danny van Persie
Rotterdam
52:38
79
LudolfdeJong
Maassluis
53:01
80
Vincent de Vos
Rotterdam
53:08
81
R Madretsma
Vlaardingen
53:38
82
Arie Solleveld
De Lier
53:40
83
Harm Zuidema
Monster
53:41
84
Thijs Hoornweg
Vlaardingen
54:20
85
Huib den Haan
Schiedam
54:32
86
Frits van de Weijde
Vlaardingen
54:42
87
Klaas Mol
Spijkenisse
54:57
88
Peter Boshuizen
Vlaardingen
55:04
89
Patrick van der Spek
Maassluis
55:04
90
Fred van de Haar
Maassluis
55:07
91
Peter Kriek
's-Gravenhage
56:20
92
Christian Gerritse
Bergschenhoek
57:21
93
Rob Kol
Capelle aan den IJss
57:22
94
Henny Ebeling
Maassluis
58:24
95
Jos van Leeuwen
Maassluis
58:35
96
Gerard Stoevelaar
Vlaardingen
1:00:58
97
Martin Kohler
Maasland
1:06:32
V10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Boekestijn
AV Waterweg
38:09
2
Manska Duijverstijn
Olympus '70
42:53
3
Wim Poot
Maasland
45:26
4
Judith Hooimeijer
Maassluis
47:18
5
Toke van Ruijven
Olympus '70
47:29
6
Cora Mooijman
Monster
49:04
7
Joke Immerzeel
Olympus '70
49:35
8
Karin van der Werff
Hoek van Holland
50:22
9
Lenie Schilt
Energie
50:31
10
Liesbeth Lehr
Schiedam
50:34
11
Petra Kerkhof
Thof running
50:50
12
Wilma Wemelsfelder
PAC
51:19
13
Veerle Baaijen
Groningen
51:22
14
Fieke Broeders
EUR Roadrunners
52:29
15
Marja van Wilgen
AV Waterweg
52:35
16
Esther Jansen
Rotterdam
52:45
17
r. Dijkshoorn
Naaldwijk
53:03
18
LP Maurik
Capelle aan den IJss
53:09
19
Corry Nieuwstraten
Vlaardingen
53:16
20
Plonie Bontje
Fortuna
53:37
21
Moniek Oomen
Rotterdam
53:51
22
Ada Visser
PAC
54:07
23
Sandra Middel-de Sterk
PAC
54:08
24
Fatima de Goey-Zatout
Wateringen
54:09
25
Maartje Maitimo
Katwijk Zh
54:12
26
Ellen Veldhoven
Thof running
54:45
27
Ria van Straten
Hendrik Ido Ambacht
54:55
28
Ada Vijfwinkel
PAC
55:03
29
Marian Boshuizen
Fortuna
55:04
30
Alie van der Zande
's-Gravenhage
55:29
31
Marieke van der Staaij
De Lier
55:29
32
Paula vd Vaart
Thof running
55:55
33
Ineke den Haan
Topreis.nl
55:58
34
Trees Groenewegen
Thof running
56:04
35
Ellen Heinz
Maassluis
57:26
36
Ine van Baalen
Maassluis
57:27
37
Henriëtte Booy-Koorn
Barendrecht
57:43
38
Erica Bouman
Voorne Atletiek
58:19
39
Sandra van Dongen
Thof running
58:21
40
Loes Stoevelaar
Vlaardingen
58:23
41
Petra Sluijter
Maasland
58:25
42
Jeannette vd Lugt
De Lier
58:30
43
Karin Schrier
Nootdorp
59:42
44
Sasja Stolk
Thof running
1:00:38
45
Bianca de Bruin
Schiedam
1:00:41
46
P Vlietstra
Ridderkerk
1:01:05
47
Matha Vakkers
Voorburg
1:01:15
48
Heidi van Zijl
's-Gravenhage
1:07:09
Uitslagen.nl
02-02-2006 09:10