Uitslagenlijst 3e cross Crosscompetitie G.O.

Aalten - Zaterdag 14 januari 2006

MSEN, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Beemsterboer
Cialfo
32:45
2
Roeland Smits
NSAV 't Haasje
32:52
3
Jeroen Brandts
Loopgroep PK
33:19
4
Cristian Gertz
Stadtlohn (GER)
33:25
5
Ruud van der Wal
AV '34
34:10
6
Patrick Kuiken
Athlos
35:06
7
Bennie Thunker
Isala '96
36:02
8
Wilco Steenwijk
PEC 1910
36:44
9
Harris Larasen
Isala '96
36:57
10
Karst Altena
AV '34
37:14
11
Sjoerd Hermsen
NSAV 't Haasje
37:16
12
Gerton Prinsen
LVG
37:30
13
Wilco Westendorp
Isala '96
37:34
14
Leon ten Elshof
Archeus
37:35
15
Dennis Woeltjes
AVA '70
37:50
16
Maurice Wienholts
AVA '70
37:58
17
Lars Duistermaat
Archeus
38:08
18
Harry Veldkamp
Cialfo
38:11
19
Erwin van Dalen
Isala '96
39:28
20
Gerard Kroes
Cialfo
41:00
21
Benno Aversteeg
AVA '70
41:53
22
Hub Orbons
Cialfo
43:22
M40+, MANNEN 40+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Henet
Ciko '66
33:36
2
Alfred Rekers
PEC 1910
33:54
3
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
34:29
4
Ronald Nijland
De Gemzen
36:53
5
Evert Spijkerboer
Cialfo
37:56
6
Dick Leseman
Ciko '66
38:33
7
Gert Verhoeve
Athlos
39:09
8
Jaap Kooiman
Cialfo
40:02
9
Frans Hietbrink
AV '34
45:09
M50+, MANNEN 50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Ormel
AVA '70
28:17
2
Carl Sas
Cifla
28:31
3
Bert Nap
VAV
30:15
4
André Petterson
Atletico '73
30:28
5
Bertus Sessink
Archeus
30:42
6
Gerrit Nillessen
Cifla
31:53
7
Piet de Wildt
Cialfo
32:56
8
Flip Nijhoff
De Gemzen
33:22
9
Theo Stronks
AVA '70
33:52
MMID, MANNEN SEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Meijer
Climax
16:13
2
Marcel Wienholts
Atletico '73
16:20
3
Dirk-Jan Demkes
Atletico '73
16:34
4
Gerben Franke
LAAC Twente
16:52
5
Bram Rouwen
Hanzesport
16:59
6
Reinoud Kruithof
Hanzesport
17:02
7
Raimo Westerhof
Athlos
17:11
8
Manfred Malcorps
Isala '96
17:17
9
Ernst Hulsman
PEC 1910
17:38
10
Bert-Jan Haarkamp
AV Rijssen
17:45
11
Jurgen Mesman
Ciko '66
17:58
12
Ronald Kleine Koerkamp
Hanzesport
18:04
13
Sander Hilferink
Ciko '66
18:07
14
Jeroen Mulder
Atletico '73
18:36
15
Geert Wevers
AVA '70
19:05
16
Mario Diks
Veluwe
19:27
17
Silvio Stark
De Liemers
19:34
18
Wouter Kreeft
Ciko '66
20:06
19
Henrie Drenthel
AVA '70
20:15
JA, JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evert Scheltinga
Seven Hills Running
20:48
2
Ralph Uenk
Climax
21:01
3
Wilfred van Holst
De Gemzen
21:13
4
Mathias Meijer
Climax
21:46
5
Jelle Schoemaker
Atletico '73
22:06
6
Marco de Meer
Athlos
22:14
7
Stefan Schouten
Athlos
22:36
8
Arne Hup
Isala '96
23:22
9
Sander Weitkamp
ACO Touwen
23:38
10
Kasper Wolterink
Archeus
23:45
11
Marijn Delhez
Athlos
24:09
12
Sander Bos
Daventria
24:12
13
Wouter Foppen
Athlos
24:16
14
Sander Wikkerink
AVA '70
27:54
15
Dennis Bout
Athlos
31:32
JB, JONGENS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilbert van Vliet
Seven Hills Running
19:20
2
Wouter Dilling
Seven Hills Running
20:18
3
Adri Nugter
NOP
20:52
4
Jeroen Reintjes
Atletico '73
20:55
5
Roel Nass
Atletico '73
22:00
6
Edwin Boone
Isala '96
22:16
7
Navarona van Driesten
Athlos
22:42
8
Andreas Potgieter
AV '34
22:43
9
Arjen Janssen
Gelre
22:52
10
Thomas Luttikhold
AVA '70
22:58
11
Robin Vaartjes
Isala '96
23:03
12
Niels Meerdink
Archeus
23:04
13
Peter Boone
Isala '96
23:23
14
Jeffrey Kersaan
AV '34
23:28
15
Roel Jansen
Atletico '73
23:39
16
Jelmer van de Neut
Archeus
24:26
17
Tom Broeze
Archeus
24:40
18
Nick van de Meer
Isala '96
25:29
19
Xander Knispel
Athlos
26:04
20
Arne Lubbers
AV Rijssen
26:11
21
Sjaak van de Bosse
AVA '70
26:14
22
Tom Wevers
AVA '70
26:15
23
Joost Lubbinge
Cialfo
26:36
24
Rob Stuber
Athlos
26:41
25
Steven Geerts
Cialfo
27:14
26
Ellard Schutte
AV '34
28:57
JC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Boom
Daventria
12:12
2
Hans Dilling
Seven Hills Running
12:19
3
Wart Weeren
Triathlon
12:27
4
Arjen Venema
Climax
12:49
5
Jeroen van Calker
PEC 1910
12:50
6
Gertin Roke
ACO Touwen
12:51
7
Daan Bruijsten
Seven Hills Running
13:14
8
Joris Petterson
Atletico '73
13:39
9
Stefan Breet
Flevo Delta
13:45
10
Jeroen Koopman
Atletico '73
13:52
11
Jodimar Hokke
AV '34
13:57
12
Vincent Maalderink
Hanzesport
14:00
13
Benjamin Oderkerk
AV '34
14:01
14
Glenn Bruins
AV '34
14:17
15
Dominique Corjanus
Flevo Delta
14:22
16
Stef Claassen
Atletics Nijverdal
14:28
17
Jeroen Koetsier
De Gemzen
14:34
18
Christiaan Doll
PEC 1910
14:47
19
Jord Driessen
PEC 1910
14:48
20
Stijn Verheul
AV '34
14:58
21
Wietse Bouwknegt
AV '34
14:59
22
Erwin Wamelink
AVA '70
15:06
23
Roel Schreurs
AVA '70
15:08
24
Sjoerd van Beek
Gelre
15:14
25
Rutger Klaaysen
AV '34
15:42
26
Gian Potgieter
AV '34
15:44
27
Roeland van Rijssel
PEC 1910
15:51
28
Romano van Koot
Archeus
16:07
29
Emiel Schutte
AV '34
16:36
30
Dirk Sessink
Archeus
16:39
31
Joost Beenes
AV '34
16:43
JD1, JONGENS D 1E JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Freek Lier
Daventria
7:25
2
Casper van Well
AV Nijmegen
7:42
3
Juriaan Scholten
De Liemers
7:49
4
Erik Lont
AV '34
7:57
5
Marcus Stout
AV '34
7:58
6
Thijs Krukkert
De Gemzen
8:12
7
Nick Lankwarden
AV '34
8:14
8
Simon de Regt
AV '34
8:17
9
Kevin Kugathasan
AVA '70
8:22
10
Jon Woning
De Liemers
8:28
11
Stijn Masselink
Atletico '73
8:36
12
Paul Heinen
AVA '70
8:40
13
Sven van der Drift
Daventria
8:41
14
David Sonntag
AVA '70
8:49
15
Koen Fransen
Atletico '73
8:51
16
Sander Berendsen
Atletico '73
9:02
17
Luuk Boevink
AV '34
9:07
18
Luuk Frankemolle
Hanzesport
9:16
19
Guus Loman
Daventria
9:18
20
Freek Heuvels
Atletico '73
9:43
21
Kees Huntink
Archeus
9:48
22
Steven van Kesteren
Atletico '73
9:55
23
Lukas Aversteeg
AVA '70
9:57
24
Jesse Maaijen
Athlos
10:10
25
Thijs Mol
AV '34
10:17
26
Stef Tervelde
Daventria
10:37
27
Twan Veldhuis
Archeus
11:02
JD2, JONGENS D 2E JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Geurts
Seven Hills Running
7:17
2
Kris Minkjan
NOP
7:30
3
Tipp Bongers
Seven Hills Running
7:41
4
Paco Vleerlaag
AV Nijmegen
7:46
5
Jop Brekelmans
AV Nijmegen
7:55
6
Casper van Leeningen
AV '34
8:11
7
Ingmar van der Lucht
PEC 1910
8:12
8
Mike Horstik
Atletico '73
8:17
9
Ruben Soewarto
Spurt '88
8:17
10
Nijs van Tuijl
AV '34
8:18
11
Ward Melssen
AV Nijmegen
8:21
12
Daan Vos
PEC 1910
8:22
13
Anton de Regt
AV '34
8:30
14
Luuk te Brake
AVA '70
8:33
15
Roy Schouten
AV '34
8:36
16
Yorick van der Pavert
Athlos
8:39
17
Melvin Deugd
AV '34
8:41
18
Bart Willemsen
AV '34
8:42
19
Sven Meerdink
Archeus
8:43
20
Rinse Krist
AV '34
8:45
21
Quincy van Driesten
Athlos
8:51
22
Yannick Buitenhuis
AV '34
8:51
23
Brian Rispens
Daventria
8:53
24
Remco Polle
AV '34
8:54
25
Daan Wijburg
Daventria
8:57
26
Sjoerd Rookus
PEC 1910
9:11
27
Jens Tijbout
Isala '96
9:12
28
Max Tak
Ciko '66
9:34
29
Sjoerd Voetdijk
AV '34
9:59
30
Menjous Slebioda
Archeus
10:05
31
Alje Hoving
Athlos
10:06
32
Bart van Rosmalen
Athlos
10:13
33
Mark Berghuis
Athlos
11:14
34
Ashwin Knoet
Athlos
11:16
35
Corbin Berghuis
Athlos
11:44
JPA1, JONGENS PUPA 1E
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel Oderkerk
AV '34
6:15
2
Mats Fierkens
De Liemers
6:19
3
Gijs Langkamp
Daventria
6:22
4
Yoran van Meeuwen
Ciko '66
6:23
5
Rubin Vos
PEC 1910
6:26
6
Patrick Spaansen
Isala '96
6:28
7
Philip den Bremer
PEC 1910
6:33
8
David Spiro
Archeus
6:35
9
Nick Barelds
AV '34
6:45
10
Lennart Eringfeld
AV '34
6:50
11
Marco Schurink
Gelre
6:52
12
Auke van Dijk
AV '34
6:56
13
Wouter Overveld
Atletico '73
7:03
14
Tim Bakker
Athlos
7:06
15
Daniel Tuk
Archeus
7:07
16
Yannick vd Lucht
PEC 1910
7:11
17
Mark Grasmeijer
AV '34
7:12
18
Bas Hoving
Athlos
7:15
19
Yvo Jansen
AV '34
7:28
20
Rutger Mandemaker
AV '34
7:29
21
Jiri Nijboer
Cialfo
7:30
22
Emiel Boekelder
AVA '70
7:31
23
Dani Kugathasan
AVA '70
7:32
24
Frans Huntink
Archeus
7:36
25
Bram de Wilde
Hanzesport
7:39
26
Kay Sanders
Atletico '73
7:41
27
Raul Griffioen
AVA '70
7:54
28
Tim Scholten
AVA '70
7:56
29
Jochem Mullink
Archeus
7:59
30
Pim vd Loos
PEC 1910
8:00
31
Rutger de Haan
AV '34
8:32
32
Ruben Koskamp
Atletico '73
10:18
JPA2, JONGENS PUPA 2E
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Laar
Cialfo
5:46
2
Ruben van Dijk
AV '34
5:54
3
Mark te Brake
AVA '70
6:03
4
Niels van Doorn
Isala '96
6:15
5
Dirk Jan van Veen
De Gemzen
6:25
6
Pieter van de Wal
Atletico '73
6:26
7
Max Halm
AV '34
6:26
8
Rowan van Embden
Atletico '73
6:29
9
Menno Ottens
AV '34
6:31
10
Hedde Leydesdorff
Athlos
6:34
11
Bram van Aalten
Atletico '73
6:39
12
Mark de Hoop
AV '34
6:39
13
Bas Oudenhuijsen
AV '34
6:40
14
Lukas Hoes
AV '34
6:41
15
Thijs Kranenburg
Atletico '73
6:44
16
Laurens Broeze
Archeus
7:03
17
Ruud Mulleman
Atletico '73
7:21
18
Michiel Dorgelo
De Liemers
7:25
19
Thomas van Arkel
Athlos
7:26
20
Kees Koot
Daventria
7:28
21
Ivar-Jarl Stinnissen
Ciko '66
7:32
22
Nik Woning
De Liemers
7:34
23
Rene Scholten
AV '34
7:43
JPUPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van de Meulen
Isala '96
6:16
2
Gaston Okkema
Isala '96
6:24
3
Joost Visser
Athlos
6:30
4
Thijs Doornwaard
De Gemzen
6:32
5
Martijn Kroon
PEC 1910
6:36
6
Jesse Peters
Atletico '73
6:44
7
Maik Scholten
De Gemzen
6:51
8
Job Lodder
Athlos
6:53
9
Nout Wardenburg
AV '34
6:55
10
Bram Tolkamp
AVA '70
7:05
11
Luuk Vos
PEC 1910
7:10
12
Tjum Nijland
Daventria
7:11
13
Bjarne van der Drift
Daventria
7:12
14
Dirk Mulleman
Atletico '73
7:17
15
Niels van Lohuizen
De Gemzen
7:18
16
Thijs van Aalten
Atletico '73
7:21
17
Wietse Koot
Daventria
7:23
18
Tim te Brake
AVA '70
7:27
19
Leon Luymes
AVA '70
7:34
20
Sander van Huffelen
De Gemzen
7:39
21
Bas Rooswinkel
Ciko '66
7:42
22
Gertjan Bentert
AVA '70
7:43
23
Jeroen van der Plas
AV '34
7:44
24
Matthieu van den Broek
De Gemzen
7:53
25
Twan Wagener
AVA '70
7:55
JPUPC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Spaansen
Isala '96
4:32
2
Tom Rewinkel
Atletico '73
4:34
3
Mart Megens
AV Nijmegen
4:43
4
Cas Swienink
PEC 1910
4:46
5
Yoram Spiro
Archeus
5:00
6
Mattijs Kok
Atletico '73
5:04
7
Thomas Mendlik
Athlos
5:09
8
Pim Langkamp
Daventria
5:11
9
Noah Woeltjes
AVA '70
5:15
10
Darren van den Brink
AV '34
5:17
11
Maarten Mandemaker
AV '34
5:28
12
Mathijs van Bunningen
AV Nijmegen
5:31
13
Matthijs Welling
AV '34
5:40
14
Berend van Empel
AV '34
5:48
15
Geert Koskamp
Atletico '73
5:50
16
Arnout Mak
De Gemzen
5:55
17
Bart van de Hesseweg
AV '34
5:57
18
Rik Dunnewold
AVA '70
6:10
19
Yvo Nijman
AV '34
6:53
VSEN, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije te Raa
Ciko '66
22:07
2
Pauline Claessen
Seven Hills Running
22:16
3
Manon Loeffen
Seven Hills Running
23:43
4
Ilonka van den Hengel
Athlos
24:04
5
Jojanneke Berendsen
Atletico '73
24:35
6
Alyn Testerink
Seven Hills Running
24:58
7
Centina Bouwman
Cialfo
27:21
8
Debby Schoolen
Cialfo
27:30
9
Christel te Lindert
AVA '70
37:37
V35+, VROUWEN 35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrie van Dijk-de Geij
AV '34
25:42
2
Conny Lankwarden
AV '34
25:48
3
Adele Smits
LAAC Twente
26:53
4
Jannemien Bosman
Ciko '66
27:51
5
Ilona Stevens
Cifla
31:13
V45+, VROUWEN 45+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annette Voets
Veluwe
24:21
2
Josien van den Berg
Cifla
26:00
3
Mieke Toorenaar
Cifla
26:58
4
Anja Straub
Atletico '73
28:10
5
Diny Baakman
Atletico '73
28:15
6
Marianne Renckens-Klok
Cifla
29:26
7
Gerrie van Loon-Esseli
Cifla
29:46
8
Trees Rutten
AV Nijmegen
30:49
9
Gerdie Houterman
Cifla
36:12
MA, MEISJES A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikki Fairley
Loopgroep PK
13:01
2
Josien Aarntzen
Atletico '73
13:46
3
Heleen Janssen
Seven Hills Running
14:05
4
Ilse Pullen
ACO Touwen
14:20
5
Gerdien van Holst
De Gemzen
15:02
MB, MEISJES B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde Pape
SISU
13:43
2
Lisanne Bruijsten
Seven Hills Running
13:47
3
Renske Dickhout
Seven Hills Running
14:14
4
Gejanne Lussenburg
Isala '96
14:18
5
Kimba ten Kampe
Daventria
14:19
6
Suzanne van Staveren
Seven Hills Running
14:37
7
Anne Toebes
AV '34
15:24
8
Nelleke Bosch
ACO Touwen
15:32
MC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Loman
NOP
7:30
2
Kristen Nijenhuis
Atletico '73
7:36
3
Hilke Knoef
Daventria
7:37
4
Nicola Krukkert
Atletics Nijverdal
7:38
5
Simone Emens
Daventria
7:49
6
Lisanne Drost
Athlos
7:50
7
Laura Morren
Athlos
8:04
8
Stephanie Beuling
Isala '96
8:08
9
Michelle Groothedde
AV '34
8:19
10
Margo Dickhout
Seven Hills Running
8:22
11
Nienke Kroon
PEC 1910
8:30
12
Charelle Rikkert
SISU
8:31
13
Rachel Rozenkamp
AV Rijssen
8:40
14
Annerieke Bouwman
AV '34
8:46
15
Hanneke Weststeijn
NOP
8:52
16
Renske van Gelder
Hanzesport
9:01
17
Minke Berendsen
Atletico '73
9:03
18
Saskia vd Berg
Argo
9:11
19
Imeen van de Wal
Atletico '73
9:14
20
Manon Jansen
Daventria
9:18
21
Jet ten Voorde
Daventria
9:19
22
Laura Ouwerkerk
Atletico '73
9:20
23
Corinne Nugter
NOP
9:21
24
Jill Jansen
Atletico '73
9:26
25
Wieke Esschendal
Daventria
9:40
26
Ellen Heuvels
Atletico '73
9:43
27
Christel Harmsen
Cialfo
9:44
28
Mala Noija
Cialfo
9:47
29
Anne Kootstra
PEC 1910
9:48
30
Nancy van Petersen
Cialfo
9:51
31
Caroline Bijsterbosch
Cialfo
9:52
32
Linda Rodijk
Cialfo
10:16
MD1, MEISJES D 1E JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle van de Meer
Isala '96
5:42
2
Anne-Lique Weeren
Triathlon
5:43
3
Marlies Huigen
Hanzesport
5:58
4
Loes Oudenhuijsen
AV '34
6:15
5
Saskia Weinans
Atletico '73
6:18
6
Amerins Hoogland
Daventria
6:18
7
Aline Kootstra
ACO Touwen
6:19
8
Dagmar Bade
Ciko '66
6:20
9
Mirthe Overkamp
Hanzesport
6:24
10
Ella van Amelsvoort
AV '34
6:25
11
Eef Verwey
Athlos
6:39
12
Marieke Bijman
NOP
6:40
13
Eefje Boons
Daventria
6:41
14
Evita Ouwerkerk
Atletico '73
6:53
15
Iris Blumer
Atletico '73
6:55
16
Jodie Mulder
AV '34
6:56
17
Veerle Timmerman
PEC 1910
7:01
18
Janine van der Valk
AV '34
7:02
19
Karlijn Rutten
Daventria
7:05
20
Anne Koot
Daventria
7:06
21
Loes Ross
Atletico '73
7:06
22
Rosanne Zandgrond
AV '34
7:09
23
Mygnon Rikkert
SISU
7:10
24
Mirjam Heshusius
Athlos
7:15
25
Naomi Giezen
Atletico '73
7:26
26
Rachel Geurts
AV '34
7:33
27
Marloes Timmerman
Daventria
7:35
28
Marijn Wilbrink
Atletico '73
7:49
29
Yrla Huls
Atletico '73
7:50
30
Lieke Ruessink
Archeus
7:56
31
Jolien Pals
PEC 1910
8:00
32
Veronique Salome
Athlos
8:07
33
Dian Scholten
De Gemzen
8:35
MD2, MEISJES D 2E JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Winne Vos
Daventria
5:37
2
Margit Korporaal
AV '34
5:38
3
Elif Erken
Seven Hills Running
5:45
4
Denise Herp
Daventria
5:53
5
Marit Arends
De Sprinter
5:59
6
Fieke Wolters
AV Nijmegen
6:06
7
Lenneke Bouwman
AV '34
6:10
8
Esther Hofma
Daventria
6:13
9
Tamara Oderkerk
AV '34
6:15
10
Herlinde Roke
ACO Touwen
6:16
11
Lynn Meier
Spurt '88
6:17
12
Kimley Sanders
Atletico '73
6:37
13
Elin Ebbers
Atletico '73
6:37
14
Sharon Hendriks
AV '34
6:42
15
Renee Mulder
AV Nijmegen
6:46
16
Demi Verbeek
Athlos
6:46
17
Savanna Warmink
ACO Touwen
6:47
18
Nienke Koopman
Atletico '73
6:47
19
Marijn Ruessink
Archeus
6:48
20
Karlien Sleper
AV '34
6:55
21
Willemijn van Laar
Cialfo
6:56
22
Melanie Polderdijk
AV '34
7:09
23
Marleen van Heerde
Cialfo
7:11
24
Nienke Tebbens
AV '34
7:15
25
Charieke Goossens
Atletico '73
7:19
26
Laura Noltee
Athlos
7:22
27
Dionne van Ommen
Athlos
7:26
28
Suzet Verschoor
Athlos
7:27
29
Michelle Das
Cialfo
7:31
MPA1, MEISJES PUPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Stoel
Isala '96
6:12
2
Kirsten Heuvelink
Hanzesport
6:38
3
Emma Hoes
AV '34
6:39
4
Simone Timmerman
Daventria
6:53
5
Tanne Schuiling
Daventria
6:55
6
Marlou Zandgrond
AV '34
6:59
7
Lotte Keizers
AV Nijmegen
7:07
8
Erin Bade
Ciko '66
7:16
9
Tess Lont
AV '34
7:21
10
Irene Afman
PEC 1910
7:21
11
Sharon Lukassen
Atletico '73
7:22
12
Kiki Wesselo
Cialfo
7:31
13
Frankie Lammers
AVA '70
7:39
14
Anouk Borgman
Gelre
7:58
15
Marieke Verbaarschot
AV Nijmegen
7:59
16
Margreet Klein Willink
AV '34
8:14
17
Maartje Ross
Atletico '73
8:19
18
Marlies van de Hessewe
AV '34
8:21
19
Marit Redeker
PEC 1910
8:43
20
Wendy Polderdijk
AV '34
9:05
21
Chanda van de Brink
AV '34
9:07
22
Mirjam Dunnewold
AVA '70
11:23
MPA2, MEISJES PUPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rense Leseman
Ciko '66
6:03
2
Fien van Amelsvoort
AV '34
6:16
3
Saskia Gootjes
Flevo Delta
6:21
4
Pauline Lussenburg
Flevo Delta
6:32
5
Marlon Koopman
Atletico '73
6:33
6
Laurie Kampkuiper
AV '34
6:34
7
Karlijn Mertens
AV Nijmegen
6:39
8
Janneke van Raan
Daventria
6:43
9
Emke Obbink
AVA '70
6:47
10
Sharon Rispens
Daventria
6:50
11
Lotus Westerhof
Athlos
6:53
12
Esmee Bannink
AV '34
6:54
13
Laura Weinans
Atletico '73
6:56
14
Janice Everaars
AV '34
6:59
15
Tirza Amersfoort
AV '34
7:02
16
Rachel van Weerdenburg
AV '34
7:03
17
Semianur Aksoy
Athlos
7:04
18
Ilse Vlaming
Flevo Delta
7:08
19
Josien Hulleman
Athlos
7:15
20
Inge Weber
Athlos
7:17
21
Leonie Siebert
PEC 1910
7:18
22
Madelief Hoytink
Archeus
7:19
23
Lisa Elskamp
AV '34
7:20
24
Emilie Lieverdink
Archeus
7:21
25
Eline Linger
AV '34
7:25
26
Eline Hietbrink
AV '34
7:28
27
Charlotte Hen
Gelre
7:30
28
Jet Reijers
Atletico '73
7:31
29
Hella Hulman
Daventria
7:33
30
Loulou Jonker
Daventria
8:15
31
Femke Jansen
AV '34
9:32
32
Hilde Bentert
AVA '70
9:51
MPUPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa de Haan
AV '34
6:26
2
Danique Slob
Isala '96
6:40
3
Jessie Tijbout
Isala '96
6:51
4
Merel Lasschuijt
AV '34
7:02
5
Welmoed Jonker
Daventria
7:04
6
Jelynn Timisela
AV '34
7:22
7
Anne Bijsterbosch
AV '34
7:31
8
Elsemieke Scholten
De Liemers
7:40
9
Kelly Cornelissen
De Gemzen
7:50
10
Esther de Regt
AV '34
7:57
11
Melanie van Barreveld
AV '34
8:13
12
Nina Lanke
Atletico '73
8:25
13
Susan Schakelaar
De Gemzen
8:29
14
Anouk van Lohuizen
De Gemzen
8:32
15
Femke Driever
Atletico '73
9:10
16
Ymke Canter Cremers
Atletico '73
9:26
17
Milou Tomassen
Atletico '73
9:47
MPUPC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annamarth Hoogland
Daventria
4:31
2
Celine den Bremer
PEC 1910
4:34
3
Marit Fiecter
PEC 1910
4:49
4
Eva Janssen
AV '34
4:58
5
Emma Matse
Atletico '73
5:13
6
Nicole Heuvelink
Hanzesport
5:14
7
Eva Soontiens
Atletico '73
5:32
8
Eva vd Loos
PEC 1910
5:34
9
Lisanne Maasland
Cialfo
5:42
10
Nienke Grasmeijer
AV '34
5:51
11
Hanne Ruessink
Archeus
6:07
Uitslagen.nl
14-01-2006 16:06