Uitslagenlijst Silvesterloop

Rijen - Zaterdag 31 december 2005

MSEN, 12,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad Peeters
PSV
44:14
2
Marco Keijsers
Scorpio
44:41
3
Mar-Hein vd Wiel
DAK
45:54
4
Gerard Lensvelt
Spiridon
46:39
5
Frans Jorna
Hellas
47:19
6
Gerry van Helmond
Spiridon
47:33
7
Dirk-Jan Linsen
PSV
48:02
8
Noel Brand
Rijen
48:07
9
Eric van Haren
Astylos
48:54
10
Wim van Benthum
Made
49:40
11
Kristian de Lange
Sprint
49:50
12
Arthur de Zoete
Breda
49:54
13
Bart Husslage
Sprint
51:37
14
Thijs Appels
Rijen
52:15
15
Leo van Ravels
Sprint
52:43
16
Rob Kamberg
Made
53:07
17
Paul Theeuwes
Spiridon
53:13
18
Harry Wasseveld
Attila
53:18
19
Erwin Brosens
Sprint
54:17
20
Bjorn Becx
Tilburg
56:05
21
Paul Jochems
DJA
57:40
22
Ralf Seuntjens
Breda
58:42
23
Guus Riteco
Terheijden
1:00:28
24
Sjef Schijven
Spiridon
1:00:33
25
Han Dekker
Breda
1:00:48
26
Jeffry Fijneman
Oosterhout Nb
1:03:44
27
Joost Laarhoven
Prinsenbeek
1:03:52
28
Heikki van den Berg
Oosterhout Nb
1:04:35
29
Thomas Bernard
Atledo
1:05:24
30
Gérard Hoosemans
Breda
1:06:28
31
Ard-Jan Moerdijk
Rijen
1:06:44
32
Tim van den Heijkant
Oosteind
1:06:54
33
Mischa Luykenaar
Etten-Leur
1:08:13
34
Fred van Zanten
Leerdam
1:08:26
35
Alex Baars
Made
1:10:42
M40, 12,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
45:16
2
Jan van Heteren
Passaat
45:26
3
Arno Hulshof
Sprint
45:44
4
Corné Peters
Spiridon
46:23
5
Hans Vugts
Scorpio
46:46
6
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
48:12
7
Wout Graafmans
Spiridon
49:17
8
Adriaan Klaassen
Spiridon
51:02
9
John Marijnissen
Loopvereniging TOF
51:20
10
Anton Schop
DAK
51:29
11
Hens Koreman
Atledo
51:43
12
Huub Römgens
Terheijden
52:30
13
Ad Embregts
Atledo
52:36
14
Ad Blom
Loopvereniging TOF
53:10
15
Jos van Gils
Atledo
53:29
16
Jos Bruurs
Sprint
53:37
17
Peter van der Ark
Scorpio
55:07
18
Jan Wouters
Spiridon
55:11
19
Frank van der Boom
Gilze
55:29
20
Andre Rijk
Sprint
55:32
21
Toon Kleindop
Teteringen
56:23
22
Hans van Alphen
Scorpio
56:23
23
Wil Lips
Spiridon
56:36
24
Jack Curvers
Scorpio
57:12
25
Johan de Hoon
Sprint
57:14
26
Joost de Bruijn
Spiridon
57:15
27
Eric van Hooijdonk
Teteringen
57:18
28
Jan van Grinsven
Spiridon
57:36
29
Ad van Alphen
Tilburg Road Runners
57:41
30
Bert Geilgens
Road Runners Etten-L
57:51
31
Adry van den Wijngaard
Sprint
57:54
32
Mario van der Heijden
Sprint
57:58
33
René van der Pas
Scorpio
57:58
34
Frits van Ravels
Sprint
58:34
35
Jacques Kusters
Gilze
58:51
36
Jacques Hameleers
Spiridon
58:56
37
Aart de With
Spiridon
58:59
38
Kees Seuntjens
Breda
59:08
39
Corné Poppelaars
Teteringen
59:14
40
John Gommeren
Terheijden
59:20
41
Ed Botermans
Spiridon
59:22
42
Harry de Haas
Sprint
59:24
43
Wim de Leeuw
Teteringen
59:34
44
Peter Scholtes
Breda
59:59
45
John Lips
Sprint
1:00:48
46
Frank Dekker
Sprint
1:01:03
47
Ad van Overveld
Teteringen
1:01:11
48
Leo de Jong
Atledo
1:01:44
49
Paul Kuijs
Scorpio
1:01:58
50
Peter van der List
Sprint
1:02:16
51
John de Bont
Scorpio
1:02:38
52
Tian Beekers
Scorpio
1:02:46
53
Bo van Oevelen
Oosterhout Nb
1:03:28
54
Gijs Driesprong
Breda
1:04:21
55
Rens Rossi
Sprint
1:05:11
56
Ton Sweep
Scorpio
1:05:16
57
Frank Scheffer
Bavel
1:05:50
58
Jan de Vet
Spiridon
1:09:26
59
Frank van Laere
Tilburg Road Runners
1:12:51
M50, 12,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tini de Laat
DAK
47:27
2
Peter van der Wulp
Veteranen Nederland
49:34
3
Gerard Wouters
Spiridon
49:55
4
Peter de Jongh
Sprint
53:54
5
Hans van der Velden
Sprint
55:19
6
Sjaak Bus
Raamsdonksveer
55:23
7
Jan van Liempt
Atledo
56:18
8
Henk Hamers
Terheijden
56:30
9
Tom Hessels
Veteranen Nederland
56:33
10
Harry Boezer
Veteranen Nederland
57:27
11
Jan Vermeer
Spiridon
58:38
12
Ron Askamp
Sprint
58:42
13
Toon Metsaars
Spiridon
58:52
14
Joop Plukkel
Sprint
59:34
15
Jos Boetzkes
Sprint
59:47
16
Bert Jansen
Scorpio
1:00:18
17
Gerardus Bartels
Etten-Leur
1:00:36
18
Adri Loose
Breda
1:00:37
19
Willem van der Enden
Sprint
1:00:47
20
Rob Hughes
Scorpio
1:03:51
21
John Anijs
Scorpio
1:04:02
22
Frits Wösten
Sprint
1:04:44
23
Piet van Schouwen
Scorpio
1:05:41
24
N Scheffers
Scorpio
1:06:35
25
Jack Stuifmeel
Sprint
1:06:58
26
Henk Stevens
Sprint
1:07:11
27
Gerard van Raalte
Parthenon
1:08:01
28
Rinus Luijkx
Sprang-Capelle
1:09:00
29
Ruud van Zanten
Arkel
1:11:07
30
Gijs Kunst
Oosterhout Nb
1:12:25
31
Jennie van den Berg
Oosterhout Nb
1:13:29
32
Jan vd Heijkant
Oosteind
1:21:16
33
Kees Bloemsaat
Scorpio
1:21:37
VSEN, 12,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olga Husson
Breda
1:14:02
V35, 12,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Schepers
Sprint
55:38
2
Anita Beekers
Scorpio
58:35
3
Monique Haans
Tilburg Road Runners
1:02:57
4
Lucie Verhoeve
Road Runners Etten-L
1:06:12
5
Annie de Jong
Scorpio
1:07:20
6
Esther Schoorl-Zaat
Tilburg
1:08:55
7
Maria Bloemsaat
Scorpio
1:10:11
8
Lenie Simons
Scorpio
1:11:46
9
Carla van Leijsen
Spiridon
1:12:23
10
Marjolein Hogeveen
Astylos
1:17:06
11
Annemarie Geerts
Oosterhout Nb
1:21:37
12
Anja Jansen
Scorpio
1:21:37
MAN, 6050 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Burger
Road Runners Etten-L
23:20
2
Tim van Dongen
Scorpio
23:39
3
Koen Voermans
Spiridon
24:22
4
Milan Perc
Cuijk
24:46
5
Jos Bogaerts
Strijbeek
25:35
6
Ruud Kuijstermans
Spiridon
25:56
7
Henk Rams
Scorpio
26:11
8
Anton Snel
Road Runners Etten-L
26:17
9
Jaap Jan van der Weel
Rijen
26:27
10
Bert Lemmens
Rijen
26:28
11
Frank Lamberg
Breda
26:34
12
Arthuur Weeterings
Ulvenhout
27:58
13
Maurice Nooten
Scorpio
28:07
14
Henk Wintermans
Veteranen Nederland
28:38
15
Wim van Haperen
Etten-Leur
29:01
16
Dennis Meurer
Breda
29:02
17
Ton de Bruyn
Gilze
29:10
18
Gijs Vugts
Breda
29:20
19
Ton Harbrink
Road Runners Etten-L
29:21
20
Jos de Roij
Alphen Nb
29:50
21
Dimitri Jonkers
Sprint
30:07
22
Kees Luyken
Breda
30:13
23
Francois Nooten
Dorst
30:15
24
Ad Voermans
Rijen
30:25
25
Sjoerd Wösten
Sprint
30:35
26
Herman Winnemuller
Achilles
30:45
27
Joris Reijnders
Spiridon
31:04
28
Jeffrey Hoofs
Tilburg
31:09
29
Martijn Reijnders
Rijen
31:31
30
Chris Sprengers
ACW '66
32:46
31
Michael Gommeren
Terheijden
32:52
32
Remko Krol
Rijen
33:33
33
Pieter van Ginneken
Bavel
33:38
34
IJsbrand van den Berg
Spiridon
34:15
35
Jan Graven
Bavel
34:28
36
Ad Martens
Gilze
34:51
37
Peter Bastiaansen
Etten-Leur
34:58
38
William Simons
Breda
35:15
39
Pelle Krol
Spiridon
35:16
40
Erik van der Hoeven
Made
36:19
41
P Kamberg
Oosterhout Nb
37:02
42
Frans van der Velden
Loopvereniging TOF
47:31
VROUW, 6050 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Zwits
Sprint
28:23
2
Inge Vlek-de Mes
Sprint
30:02
3
Fenna te Kiefte
Breda
30:20
4
Renee van Dongen
Scorpio
31:38
5
Jenny Bogaerts
Strijbeek
31:53
6
Marjolein vd Diepstrat
Made
34:23
7
Wilma Ballemans
Spiridon
35:02
8
Helma van Tetering
Oosterhout Nb
36:35
9
Roos Sprengers
ACW '66
37:13
10
Annet Wouters
Spiridon
37:15
11
Karen Meurer
Breda
37:16
12
Kitty Winnemuller
Etten-Leur
38:28
13
Toos Kruytzer
Scorpio
38:31
14
Paula Sprengers-Merten
Scorpio
38:36
15
Mirjam Koelewijn
Spiridon
41:12
JONGE, 1700 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elwin Pas
Sprint
7:00
2
Dick Gavin
Breda
7:41
3
Arthur Bijl
Spiridon
7:59
4
Benno Snepvangers
Scorpio
8:00
5
Abe Simons
Breda
8:12
6
Dirk Francken
Etten-Leur
8:39
7
Toon de Bruijn
Spiridon
8:54
8
Maarten van der Weel
Spiridon
9:10
9
Arno van der Pas
Scorpio
9:29
10
Emil van de Par
Spiridon
9:32
11
Timoo Lemmens
Rijen
9:35
12
Tim Avontuur
Rijen
10:47
13
Max Avontuur
Rijen
11:02
MEISJ, 1700 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaylee van de Par
Spiridon
7:34
2
Rowan van Dongen
Drimmelen
8:40
3
Kirsten van Tilburg
Scorpio
8:42
4
Sterre Simons
Breda
10:10
Het parcours is na afloop opnieuw met een meetwiel
opgemeten. Na meting bleek de grote ronde 3025
meter lang te zijn.
Tot ziens bij de 16e Spiridoncross op zondag 29 januari 2006
Voor meer informatie: www.spiridon.nl
Uitslagen.nl
02-01-2006 18:56