Uitslagenlijst 12e Vjennecross

Vriezenveen - Dinsdag 27 december 2005

M-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deemter, Dionne
Hardenberg
6:46
2
Hof, Anouk
Gieterveen
7:31
3
Bosch, Tess
Bruchterveld
7:47
4
Ruiter, Iris
Den Ham
10:19
J-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vaartjes, Robbert
Vroomshoop
6:32
2
Smelt, Gert-Jan
Vriezenveen
7:00
3
Minnen, van Nadim
Almelo
7:04
DAMES, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meier, Lynn
Hardenberg
14:17
2
Roke, Herlinde
ArriŽn
14:19
3
Kootstra, Aline
Dalfsen
14:42
4
Warmink, Savanna
Ommen
14:55
5
Jonge, de Bernadet
Vroomshoop
15:00
6
Wit, de Annick
Vriezenveen
15:30
7
Ros, Margriet
St. Isodorushoeve
19:07
HEREN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roke, Gertin
ArriŽn
12:22
2
Veldhuis, Koen
Nijverdal
12:22
3
Kloek, Ingmar
Dedemsvaart
14:02
4
Minnen, van Branco
Almelo
14:19
5
Ros, J.A.
St. Isodorushoeve
19:07
DAMES, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ros, Marjolein
Haaksbergen
20:41
2
Ros, Vera
St. Isodorushoeve
21:45
3
Pape, Hilde
Vriezenveen
22:35
4
Bosch, Nelleke
Bruchterveld
24:39
5
Zijlstra, Hanneke
Vriezenveen
24:43
6
Vries, de K.
Hengelo
26:17
7
Hulzebos, Wil-Inge
Zuidwolde
26:41
8
Jaspers Faijer, Ellen
Vriezenveen
28:05
9
Nijkamp, Joke
Vriezenveen
28:34
10
Keddeman, Joke
Vriezenveen
28:54
11
Rutte, Franka
Rijswijk
29:48
12
Slijper, Kazien
Den Haag
29:48
13
Sanderman, Marjan
Daarlerveen
29:55
14
Schulte, Miranda
Wierden
30:48
15
Vaartjes, Corine
Vroomshoop
34:31
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanderman, Lťon
Rijssen
17:05
2
Hulzebos, Lamko
Zuidwolde
17:38
3
Vries, de Dennis
Hengelo
19:04
4
Stevens, Caimin
Enschede
19:17
5
Jansen, Jan
Rijssen
19:30
6
Weitkamp, Sander
Ommen
21:01
7
Kolkman, Martijn
Vriezenveen
21:07
8
Visser, Peter
Goor
21:31
9
Snijder, Hendry
Westerhaar
21:59
10
Jasper, Harrie
Sibculo
22:18
11
Velde, van der S.
Vriezenveen
22:34
12
Kolkman, Ard
Vriezenveen
22:47
13
Fokke, John
Den Ham
22:47
14
Jansen, Bertil
Aadorp
23:10
15
Pol, van de Lion
Almelo
24:31
16
Mensink, Erik
Goor
25:46
17
Mensink, Hans
Goor
27:44
HVET, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Poortman, Jan
Rijssen
17:51
2
Tichelaar, G.J.
Oldebroek
18:12
3
Oldehinkel, Albert
Radewijk
18:35
4
Sanderman, Dick
Rijssen
19:33
5
Keulstra, Jos
Boekelo
19:39
6
Berkhof, Geert
Westerhaar
19:51
7
Vries, de J.P.
Hengelo
20:13
8
Hankamp, Jan
Vroomshoop
20:37
9
Schuurs, Jan
Den Ham
20:42
10
Martijen, Jan Willem
Nijverdal
22:51
11
Bos, Evert
Vriezenveen
23:45
12
Smelt, Jan
Vriezenveen
25:11
13
Pol, van de Bert
Almelo
26:00
14
Kok, Jan
Vroomshoop
26:30
15
Veldsink, Mans
Dedemsvaart
26:51
16
Wassens, Nico
Dedemsvaart
28:22
17
Wiltvank, Jan
Vriezenveen
29:38
18
Slijper, Paul
Den Haag
29:57
19
Wolterink
Hellendoorn
30:21
20
Eerbeek, van Dieks
Dalfsen
34:37
DAMES, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Landewe, Birgit
Boekelo
41:29
2
Herbert, Marleen
Bergentheim
46:30
3
Mullink, Saskia
Vriezenveen
46:48
4
Deemter, Anita
Hardenberg
47:29
5
Visser, Petra
Hengelo
50:55
6
Croezen, Rita
Westerhaar
54:23
7
Fokke, Dianne
Daarlerveen
56:51
8
Bloemhof, Berna
Vriezenveen
57:43
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martens, Harm-Jan
Hoogeveen
35:07
2
Kelder, Bert
Den Ham
35:44
3
Derks, Harald
Denekamp
36:41
4
Dolsma, Henk-Jan
Groningen
38:22
5
Wemmenhove, Rik
Groningen
38:56
6
Dekker, Martijn
Dalfsen
39:04
7
Maneschijn, Jan
Holten
39:25
8
Smit, Lars
Vriezenveen
39:28
9
Otter, Jan
Vriezenveen
39:38
10
Goor, van Henkjan
Daarlerveen
40:12
11
Berenst, Gert
Vroomshoop
41:20
12
Rohof, Gerhard
Vriezenveen
42:34
13
Zwartjes, Nick
Groningen
43:52
14
Mels, Henk-Jan
Vriezenveen
47:20
HVET, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bruns, Tonnie
Ootmarsum
37:05
2
Uitslag, Henk
Oldebroek
37:39
3
Niks, Aje
Westerhaar
38:54
4
Meppelink, Henk
Gramsbergen
40:24
5
Frankfort, Marcel
Hoorn
40:38
6
Ruiter, Tony
Den Ham
41:49
7
Geerdink, Bennie
Almelo
42:54
8
Stegeman, Bertus
Vriezenveen
43:53
9
Aalderink, Henk
Vriezenveen
44:16
10
Aalderink, Dick
Ommen
44:25
11
Croezen, Wolter
Westerhaar
46:30
12
Fransen, Jan
Hasselt
48:25
13
Wit, de Sander
Vriezenveen
48:40
14
Koster. Egbert
Staphorst
48:50
15
Pezy, Jan
Vriezenveen
51:08
16
Timmer, Joop
Nijverdal
51:46
17
Holleboom, Tonny
Broekland Ov
52:17
18
Stevens, Herman
Vriezenveen
52:42
19
Zijlstra, Jaap
Vriezenveen
54:01
20
Bolte, Gerard
Hardenberg
57:57
Kijk voor alle informatie over onze wedstrijden op
www.av-twenterand.nl.
Tevens kunt u daar eventuele commentaar en
suggesties kwijt.
Wij hopen dat u heeft genoten van het parcours en dat we u bij de volgende
verwelkomen. Dat is de 3de Zandstuve Bosloop van dit seizoen op 14 januari.
www.uitslagen.nl
27-12-2005 00:00