Uitslagenlijst 2e cross crosscompetitie G.O.

Apeldoorn - Zaterdag 10 december 2005

M<40, M<40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Beemsterboer
Cialfo
30:14
2
Wouter Gijsberts
Argo
30:37
3
Hasan Mao
Hanzesport
31:10
4
Patrick Kuijken
Athlos
31:12
5
Jan Grashuis
Veluwe
31:51
6
Wilco Steenwijk
PEC 1910
32:39
7
André Pelgröm
Loopgroep Aart Stigt
32:48
8
Haris Larasen
Isala '96
32:49
9
Henkjan Oldewarris
Athlos
34:04
10
Harry Veldkamp
Cialfo
34:26
11
Karst Altena
AV '34
34:59
12
Gerard Kroes
Cialfo
35:39
13
Erwin van Dalen
Isala '96
36:14
14
Silvio Stark
De Liemers
37:08
15
Eddie van Geytenbeek
Cifla
37:27
16
Roger Wardenbrug
AV '34
38:30
17
Hans de Wit
AV '34
39:48
18
Hub Orbons
Cialfo
40:04
M40+, M40+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Henet
Ciko '66
30:49
2
Alfred Rekers
PEC 1910
31:36
3
Willem de Weerdt
Cialfo
32:22
4
Erik Klein Baltink
Hanzesport
32:34
5
Alex Scholten
Veluwe
32:43
6
Ronald Nijland
De Gemzen
33:22
7
Jaap Vlaming
NOP
33:39
8
Evert Spijkerboer
Cialfo
34:08
9
Hans van Driel
Veluwe
34:08
10
Jaap Kooiman
Cialfo
34:39
11
Pieter-Jan Vlaming
NOP
34:58
12
Dick Leseman
Ciko '66
35:50
13
Erik Steijlen
Athlos
37:00
14
Wouter v.d. Bor
AV '34
39:04
15
Jan Lubbinge
Cialfo
39:53
16
Toon Woertman
Daventria
40:17
17
Frans Hietbrink
AV '34
41:48
18
Henk Zegers
AV '34
42:08
M50+, M50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kraaijeveld
AV '34
20:57
2
Guus Sloos
Gelre
24:19
3
Hans Sielias
AV '34
24:27
4
Bert Nap
VAV
24:28
5
Piet de wildt
Cialfo
26:08
6
Flip Nijhoff
De Gemzen
26:26
M, M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten van den Heuvel
Hanzesport
8:58
2
Marcel Wouters
AV Nijmegen
9:15
3
Joep van Oorschot
Seven Hills Running
9:30
4
Manfred Malcorps
Isala '96
9:32
5
Seran Nijkamp
AVV
9:42
6
Raimo Westerhof
Athlos
9:47
7
Erwin Meijer
Climax
9:48
8
Reinoud Kruithof
Hanzesport
10:01
9
Peer Pullens
AV Nijmegen
10:05
10
Sander Hilferink
Ciko '66
10:05
11
Henk Jan Dorgelo
Isala '96
10:06
12
Jurgen Mesman
Ciko '66
10:09
13
Tariq van Rooijen
Pallas '67
10:12
14
Wilco Westendorp
Isala '96
10:16
15
Bennie Thünker
Isala '96
10:19
16
Alwin Roobeek
AV '34
10:35
17
Stephan Muldrow
AV Nijmegen
10:38
18
Florian Lichtendonk
NSAV 't Haasje
10:38
19
Kris Sprokholt
Cialfo
10:40
20
Wim Potjes
De Gemzen
11:10
21
Dennis Schilder
Isala '96
11:14
22
Gerrit Heersink
AVA '70
11:19
23
Wouter Kreeft
Ciko '66
11:22
24
Joery Croes
AV Nijmegen
11:40
25
Emiel Roobeek
AV '34
12:09
JA, JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Lavrijsen
Seven Hills Running
12:57
2
Wilfred van Holst
De Gemzen
13:51
3
Ralph Uenk
Climax
14:12
4
Vincent Boers
Hanzesport
14:37
5
Marco de Meer
Athlos
14:42
6
Stefan Schouten
Athlos
15:05
7
Mathias Meijer
Climax
15:11
8
Marijn Delhez
Athlos
15:42
9
Sander Weitkamp
ACO Touwen
15:48
10
Sander Bos
Daventria
16:10
11
Wouter Foppen
Athlos
16:10
12
Jelle Hanswijk
Climax
16:16
13
Dennis Bout
Athlos
20:17
JB, JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
12:57
2
Willem van VLiet
Seven Hills Running
13:10
3
Wouter Dilling
Seven Hills Running
13:14
4
Nils Daas
Atverni
13:33
5
Edwin Boone
Isala '96
13:51
6
Iordache Voicu
De Gemzen
13:53
7
Wessel Bosch
PEC 1910
13:59
8
Adri Nugter
NOP
14:30
9
Arjen Janssen
Gelre
14:38
10
Andreas Potgieter
AV '34
14:39
11
Navarone van Driesten
Athlos
14:41
12
Thomas Luttikhold
AVA '70
15:28
13
Peter Boone
Isala '96
15:31
14
Roel Jansen
Atletico '73
15:37
15
Jeffrey Kersaan
AV '34
15:42
16
Daan Knoef
Daventria
15:42
17
Renee Zadelhoff
Gelre
15:42
18
Nick van de Meer
Isala '96
15:57
19
Xander Knispel
Athlos
15:58
20
Rob Stuber
Athlos
15:59
21
Stefan van de Graaf
Daventria
16:39
22
Joost Lubbinge
Cialfo
16:44
23
Sjaak v.d. Bosse
AVA '70
17:31
24
Steven Geerts
Cialfo
17:39
25
Ellard Schutte
AV '34
18:37
JC, JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Boom
Daventria
8:44
2
Hans Dillling
Seven Hills Running
8:51
3
Jeroen van Calker
PEC 1910
9:04
4
Stefan Breet
Flevo Delta
9:23
5
Sander Gelissen
Daventria
9:24
6
Dennis v.d. Woude
NOP
9:26
7
Frido Welker
Athlos
9:29
8
Jodimar Hokke
AV '34
9:29
9
Dominique Corjanus
Flevo Delta
9:35
10
Bas van Rijn
AV '34
9:38
11
Ricardo Verheijen
De Gemzen
9:39
12
Koen Bonekamp
AV '34
9:40
13
Benjamin Oderkerk
AV '34
9:46
14
Beinte Groen
Daventria
9:49
15
Thomas van Stigt Thans
PEC 1910
9:54
16
Vincent Maalderink
Hanzesport
9:55
17
Glenn Bruins
AV '34
9:59
18
Stijn Verheul
AV '34
10:17
19
Jord Driessen
PEC 1910
10:30
20
Jeroen Koetsier
De Gemzen
10:36
21
Brent Verschoor
Athlos
10:37
22
Sjoert van Beek
Gelre
10:39
23
Wietse Bouwknegt
AV '34
10:41
24
Remco van Veluwen
PEC 1910
10:45
25
Joey Modderkolk
Athlos
10:55
26
Roeland van Rijssel
PEC 1910
10:56
27
Erwin Wamelink
AVA '70
10:57
28
Patrick Winkeler
Athlos
11:00
29
Wesley Witte
PEC 1910
11:14
30
Wiebe Tolsma
Athlos
11:22
31
Gian Potgieter
AV '34
11:27
32
Tom van der Maaten
Athlos
12:07
33
Gerjan Veldman
De Gemzen
12:30
34
Emiel Schutte
AV '34
12:44
JD1, JD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Freek Lier
Daventria
7:59
2
Erik Lont
AV '34
8:18
3
Marcus Stout
AV '34
8:31
4
Nick Lankwarden
AV '34
8:42
5
Sven van der Drift
Daventria
8:44
6
Simon de Regt
AV '34
8:45
7
Leon Hollestelle
Flevo Delta
8:53
8
Thijs Krukkert
De Gemzen
8:53
9
Sjoerd van der Velde
Hanzesport
8:57
10
Joris Afman
PEC 1910
9:12
11
Guus Loman
Daventria
9:17
12
Maarten Heijs
Cialfo
9:42
13
Dick Bijsterbosch
De Gemzen
9:50
14
Remco Winkeler
Athlos
10:04
15
Stijn Bom
PEC 1910
10:15
16
Pieter Luinstra
Daventria
10:22
17
Kevin Licher
Flevo Delta
10:25
18
Kevin Docter
De Gemzen
10:36
19
Luuk Frankemölle
Hanzesport
10:37
20
Stef Tervelde
Daventria
10:43
21
Elger Klein Bleumink
Hanzesport
11:48
JD2, JD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paco Vleerlaag
AV Nijmegen
7:55
2
Kris Minkjan
NOP
7:59
3
Tipp Bongers
Seven Hills Running
8:02
4
Jop Brekelmans
AV Nijmegen
8:19
5
Anton de Regt
AV '34
8:22
6
Jeroen Megens
AV Nijmegen
8:22
7
Ward Melssen
AV Nijmegen
8:24
8
Nijs van Tuijl
AV '34
8:30
9
Daan Vos
PEC 1910
8:31
10
Casper van Leeningen
AV '34
8:32
11
Ruben Soewarto
Spurt '88
8:41
12
Quincy van Driesten
Athlos
8:48
13
Roy Schouten
AV '34
8:49
14
Yannick Buitenhuis
AV '34
8:50
15
Bart Willemsen
AV '34
8:54
16
Thijs Koers
Daventria
8:56
17
Yorick van de Pavert
Athlos
8:57
18
Brian Rispens
Daventria
8:58
19
Luuk te Brake
AVA '70
9:05
20
Melvin Deugd
AV '34
9:08
21
Remco Pollé
AV '34
9:13
22
Kevin van Asperen
De Gemzen
9:21
23
Sjoerd Rookus
PEC 1910
9:25
24
Philip Will
Hanzesport
9:44
25
Chaim van Veen
Athlos
9:53
26
Pieter Zitman
Cialfo
9:55
27
Bart van Rosmalen
Athlos
9:59
28
Sjoerd Voetdijk
AV '34
10:03
29
Jan Jaap de Groot
AV '34
10:05
30
Martijn Willems
Daventria
10:24
31
Kevin van Vliet
Athlos
10:31
32
Alje Hoving
Athlos
10:49
33
Jochem Stegeman
Cialfo
10:58
34
Niels Egerschot
De Gemzen
11:02
35
Ashwin Knoet
Athlos
11:25
36
Gerben Nijmeijer
De Gemzen
11:40
37
Mark Berghuis
Athlos
11:49
38
Corbin Berghuis
Athlos
11:49
JPA1, JPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel Oderkerk
AV '34
4:11
2
Gijs Langkamp
Daventria
4:14
3
Rubin Vos
PEC 1910
4:17
4
Patrick Spaansen
Isala '96
4:19
5
Marco Schurink
Gelre
4:20
6
Yoran van Meeuwen
Ciko '66
4:22
7
Nick Barelds
AV '34
4:26
8
Mark Grasmeijer
AV '34
4:27
9
David Albers
Isala '96
4:29
10
Lennart Eringfeld
AV '34
4:32
11
Auke van Dijk
AV '34
4:35
12
Tim Bakker
Athlos
4:35
13
Philip den Bremer
PEC 1910
4:40
14
Aren-Jan Spierenburg
Cialfo
4:40
15
Jordin Brouwer
AV '34
4:42
16
Jiri Nijboer
Cialfo
4:47
17
Sander Nijmeijer
De Gemzen
4:48
18
Mark Jansonius
AV '34
4:48
19
Rutger Mandemaker
AV '34
4:54
20
Bram de Wilde
Hanzesport
4:55
21
Yvo Jansen
AV '34
5:09
22
Frank Zegers
AV '34
5:18
23
Yannick v.d. Lucht
PEC 1910
5:30
JPA2, JPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Laar
Cialfo
3:45
2
Ruben van Dijk
AV '34
3:54
3
Niels van Doorn
Isala '96
3:56
4
Max Halm
AV '34
3:59
5
Mark te Brake
AVA '70
4:02
6
Trystan de Weerdt
Athlos
4:10
7
Jordi Peerdeman
NOP
4:12
8
Dirk-Jan van Veen
De Gemzen
4:14
9
Jeffrey Stokkel
Flevo Delta
4:16
10
Mark de Hoop
AV '34
4:16
11
Menno Ottens
AV '34
4:17
12
Hedde Leydesdorff
Athlos
4:18
13
Bas Oudenhuijsen
AV '34
4:23
14
Sjoerd Mol
AV '34
4:24
15
Nick Rigterink
Isala '96
4:26
16
Maarten Heersink
AVA '70
4:28
17
Lukas Hoes
AV '34
4:32
18
Jelle Kuiper
AV '34
4:33
19
Edwin van Veluwen
PEC 1910
4:42
20
Kees Koot
Daventria
4:43
21
Ivar-Jarl Stinissen
Ciko '66
4:51
22
Thomas van Arkel
Athlos
4:52
23
Brain Witte
PEC 1910
4:54
24
Luuk van Empel
AV '34
4:54
25
René Scholten
AV '34
4:57
JPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné Peerdeman
NOP
4:03
2
Thijs van der Meulen
Isala '96
4:05
3
Gaston Okkema
Isala '96
4:13
4
Joost Visser
Athlos
4:19
5
Neflin de Weerdt
Athlos
4:19
6
Thijs Doornwaard
De Gemzen
4:31
7
Tjum Nijland
Daventria
4:39
8
Nout Wardenburg
AV '34
4:40
9
Rutger Compagjen
Athlos
4:41
10
Wietse Koot
Daventria
4:41
11
Job Lodder
Athlos
4:44
12
Luuk Vos
PEC 1910
4:45
13
Michiel van Veluwen
PEC 1910
4:47
14
Bjarne van der Drift
Daventria
4:59
15
Coen Doreleijers
Athlos
5:00
16
Niels van Lohuizen
De Gemzen
5:03
17
Thomas Kramer
AV '34
5:05
18
Jesse Jeunink
Gelre
5:06
19
Gertjan Bentert
AVA '70
5:09
20
Jeroen van der Plas
AV '34
5:12
21
Matthieu van den Broek
De Gemzen
5:17
22
Jarno Damming
AV '34
5:17
23
Sander van Huffelen
De Gemzen
5:20
24
Bas de Wit
AV '34
5:20
25
Stefan Reurink
De Gemzen
5:55
JPC, JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart Megens
AV Nijmegen
4:35
2
Dennis Spaansen
Isala '96
4:46
3
Cas Swienink
PEC 1910
4:51
4
Bram van der Bor
AV '34
4:58
5
Jurre Klein Bleumink
Hanzesport
5:05
6
Pim Langkamp
Daventria
5:07
7
Rik Albers
Isala '96
5:12
8
Thomas Mendlik
Athlos
5:12
9
Jorian Duijm
Isala '96
5:13
10
Brian Licher
Flevo Delta
5:19
11
Maarten Mandemaker
AV '34
5:20
12
Darren van den Brink
AV '34
5:23
13
Chris Ruisch
NOP
5:25
14
Wilco Jonker
De Gemzen
5:40
15
Robin Fortgens
AV '34
5:40
16
Arnout Mak
De Gemzen
5:48
17
Matthijs Welling
AV '34
5:52
18
Berend van Empel
AV '34
5:55
19
Bart van de Hesseweg
AV '34
5:56
20
Yvo Nijman
AV '34
6:00
V<35, V<35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvon Teichmann
AV Nijmegen
19:02
2
Ingrid Grutters
AV Nijmegen
19:30
3
Jazlin Ruineman
Start '78
20:01
4
Alyn Testerllink
Seven Hills Running
22:04
5
Centina Bouwman
Cialfo
23:07
6
Debby Schoolen
Cialfo
23:13
V35+, V35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Polly Nkambi
Athlos
20:13
2
Annette Voets
Veluwe
20:29
3
G. Bouwes
Flevo Delta
21:44
4
Adrie van Dijk-de Geij
AV '34
22:07
5
Jannemien Bosman
Ciko '66
22:44
6
Connie Lankwarden
AV '34
22:46
7
Marianne Renckens-Klok
Cifla
25:18
8
Ilona Stevens
Cifla
26:26
9
Trees Rutten
AV Nijmegen
26:44
10
Gerdie Houterman
Cifla
30:59
MA, MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caroline Kloek
NOP
9:12
2
Ilse Pullen
ACO Touwen
10:29
3
Gerdien van Holst
De Gemzen
10:30
4
Neeltje Kromdijk
PEC 1910
10:51
5
Amrita Nijhoff
De Gemzen
10:53
MB, MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
9:11
2
Nicole Jetten
Seven Hills Running
9:32
3
Sonja Bemelmans
AV Nijmegen
9:40
4
Hilde Pape
SISU
9:56
5
Gejanne Lussenburg
Isala '96
10:02
6
Alicia van Doorn
PEC 1910
10:36
7
Suzan de Sevren Jaguet
Isala '96
10:37
8
Suzanne van Staveren
Seven Hills Running
10:41
9
Nelleke Bosch
ACO Touwen
10:48
10
Anne Toebes
AV '34
10:52
11
Ellen Houweling
Hanzesport
10:52
12
Celine Rensburg
Gelre
11:56
13
Jill Emmerzaal
AV Nijmegen
12:09
14
Emmy Overkamp
Hanzesport
12:27
15
Simone Kippers
Hanzesport
12:45
16
Meike Kleinpaste
Cialfo
13:09
17
Carmen de Weerdt
Cialfo
13:15
18
Boukje van Gelder
Hanzesport
13:36
MC, MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilke Knoef
Daventria
8:02
2
Lisanne Drost
Athlos
8:12
3
Nicola Krukkert
Atletics Nijverdal
8:16
4
Stéphanie Beuling
Isala '96
8:19
5
Kelly Slagter
Isala '96
8:21
6
Laura Morren
Athlos
8:22
7
Charelle Rikkert
SISU
8:45
8
Nienke Kroon
PEC 1910
8:48
9
Annerieke Bouwman
AV '34
8:56
10
Saskia Bom
PEC 1910
9:01
11
Chala Garcia
Athlos
9:06
12
Saskia van Bergen
Argo
9:13
13
Renske van Gelder
Hanzesport
9:19
14
Anneli Dijkslag
De Gemzen
9:25
15
Kirsten Kos
PEC 1910
9:26
16
Mala Noija
Cialfo
9:36
17
Karina Krijgsman
Athlos
9:40
18
Manon Jansen
Daventria
9:41
19
Milou Bauman
Athlos
9:42
20
Jet ten Voorde
Daventria
9:45
21
Corinne Nugter
NOP
9:50
22
Tessa Mauw
PEC 1910
9:54
23
Anne Kootstra
PEC 1910
9:56
24
Nancy van Petersen
Cialfo
10:09
25
Caroline Bijsterbosch
Cialfo
10:11
26
Sanne Berendschot
PEC 1910
10:21
27
Linda Rodijk
Cialfo
10:47
28
Christel Harmsen
Cialfo
10:51
29
Sanne Visser
Cialfo
11:21
30
Janita Slofstra
De Gemzen
11:35
MD1, MD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlies Huigen
Hanzesport
5:46
2
Michelle van der Meer
Isala '96
5:51
3
Dagmar Bade
Ciko '66
5:57
4
Amerins Hoogland
Daventria
5:59
5
Loes Oudenhuijsen
AV '34
6:01
6
Ella van Amelsvoort
AV '34
6:01
7
Mirthe Overkamp
Hanzesport
6:02
8
Aline Kootstra
ACO Touwen
6:28
9
Eef Verwey
Athlos
6:28
10
Mariska Werler
Cialfo
6:32
11
Nina Graver
Athlos
6:33
12
Eefje Boons
Daventria
6:38
13
Marieke Bijman
NOP
6:38
14
Veerle Timmerman
PEC 1910
6:39
15
Anne Koot
Daventria
6:43
16
Kayleigh van Laar
AV '34
6:46
17
Astrid van Oranje
PEC 1910
6:47
18
Mirjam Heshusius
Athlos
6:50
19
Rosanne Zandgrond
AV '34
6:51
20
Jodie Mulder
AV '34
6:51
21
Mygnon Rikkert
SISU
6:53
22
Manon Lettinga
Flevo Delta
6:54
23
Janine van der Valk
AV '34
6:56
24
Ylja van Miltenburg
Athlos
7:05
25
Karlijn Rutten
Daventria
7:07
26
Angelica Lantigua
Cialfo
7:09
27
Manon Rorije
Cialfo
7:09
28
Rachel Geurts
AV '34
7:11
29
Jolien Pals
PEC 1910
7:13
30
Amber Burgers
AV '34
7:15
31
Miranda van der Weele
Gelre
7:17
32
Denise Kerssen
Gelre
7:25
33
Joëlle Koers
Cialfo
7:26
34
Marloes Timmerman
Daventria
7:33
35
Lisette ter Wee
Athlos
7:41
36
Véronique Salomé
Athlos
7:56
37
Merel van de Maaten
Athlos
8:01
38
Alexia Corjanus
Flevo Delta
8:09
MD2, MD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margit Korporaal
AV '34
5:35
2
Marit Arends
De Sprinter
5:41
3
Lynn Meier
Spurt '88
5:48
4
Fieke Wolters
AV Nijmegen
5:48
5
Esther Hofma
Daventria
5:51
6
Lenneke Bouwman
AV '34
5:56
7
Tamara Oderkerk
AV '34
6:01
8
Herlinde Roke
ACO Touwen
6:02
9
Linda Kneppers
De Gemzen
6:03
10
Karlien Sleper
AV '34
6:05
11
Nienke Tebbens
AV '34
6:07
12
Sharon Hendriks
AV '34
6:09
13
Renee Mulder
AV Nijmegen
6:14
14
Demi Verbeek
Athlos
6:28
15
Willemijn van Laar
Cialfo
6:35
16
Melanie Polderdijk
AV '34
6:38
17
Savannah Warmink
ACO Touwen
6:45
18
Marleen van Heerde
Cialfo
6:53
19
Laura Noltee
Athlos
6:58
20
Heidy Rodijk
Cialfo
7:07
21
Suzet Verschoor
Athlos
7:17
22
Debby Hazelaar
Cialfo
7:48
23
Lieke Miltenburg
PEC 1910
8:03
24
Nienke Seinstra
Cialfo
8:18
MPA1, MPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Stoel
Isala '96
4:11
2
Nicky Kooijman
NOP
4:20
3
Kirsten Heuvelink
Hanzesport
4:24
4
Emma Hoes
AV '34
4:27
5
Simone Timmerman
Daventria
4:28
6
Rosalien Bauman
Athlos
4:28
7
Lotte Keizers
AV Nijmegen
4:31
8
Marlou Zandgrond
AV '34
4:33
9
Marcaline Bults
NOP
4:38
10
Liselotte Bouwman
AV '34
4:39
11
Tanne Schuiling
Daventria
4:40
12
Kiki Wesselo
Cialfo
4:40
13
Irene Afman
PEC 1910
4:43
14
Laura Brands
NOP
4:47
15
Tess Lont
AV '34
4:49
16
Maxime Meussen
Daventria
4:52
17
Erin Bade
Ciko '66
4:57
18
Dieuwke Slump
AV '34
4:59
19
Jean Witte
PEC 1910
5:00
20
Margreet Klein Willink
AV '34
5:03
21
Madelon Eggengoor
De Gemzen
5:14
22
Manon Foppen
Athlos
5:20
23
Marlies van de Hessewe
AV '34
5:27
24
Sterre Adam
Athlos
5:28
25
Anouk Borgman
Gelre
5:30
26
Wendy Polderdijk
AV '34
5:33
27
Jolenthe Janssen
De Gemzen
5:36
28
Chanda van den Brink
AV '34
5:54
MPA2, MPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fien van Amelsvoort
AV '34
4:03
2
Rense Leseman
Ciko '66
4:06
3
Saskia Gootjes
Flevo Delta
4:07
4
Janneke van Raan
Daventria
4:16
5
Emke Obbink
AVA '70
4:18
6
Laurie Kampkuiper
AV '34
4:20
7
Pauline Lussenberg
Flevo Delta
4:28
8
Esmée Bannink
AV '34
4:28
9
Sharon Rispens
Daventria
4:29
10
Chloé Wichard
AV '34
4:29
11
Josien Hulleman
Athlos
4:31
12
Karin Nijenhuis
Athlos
4:33
13
Ilse Vlaming
Flevo Delta
4:34
14
Birgit Kos
PEC 1910
4:34
15
Lieke van den Brink
Athlos
4:34
16
Semianur Aksoy
Athlos
4:34
17
Ellen Geuzebroek
AV '34
4:34
18
Rachel Weerdenburg
AV '34
4:36
19
Lotus Westerhof
Athlos
4:42
20
Lisa Elskamp
AV '34
4:43
21
Janice Everaars
AV '34
4:45
22
Inge Weber
Athlos
4:48
23
Anke Wensink
AV '34
4:50
24
Eline Hietbrink
AV '34
4:50
25
Eline Linger
AV '34
4:57
26
Charlotte Hen
Gelre
5:00
27
Bente Scheepmaker
Athlos
5:03
28
Hella Hulman
Daventria
5:04
29
Loulou Jonker
Daventria
5:04
30
Jasmine van Putten
PEC 1910
5:29
31
Hilde Bentert
AVA '70
5:53
MPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa Haan
AV '34
4:12
2
Jessie Tijbout
Isala '96
4:17
3
Danique Slob
Isala '96
4:22
4
Merel Lasschuijt
AV '34
4:36
5
Ellen Drost
Athlos
4:40
6
Welmoed Jonker
Daventria
4:41
7
Anne Bijsterbosch
AV '34
4:47
8
Kelly Cornelissen
De Gemzen
5:05
9
Jos Harleman
Daventria
5:09
10
Geraly Duijm
Isala '96
5:10
11
Hananne Heil
AV '34
5:12
12
Melanie van Barreveld
AV '34
5:17
13
Esther de Regt
AV '34
5:20
14
Marye Bosboom
Cialfo
5:23
15
Floor Mulder
AV '34
5:29
16
Maartje Mol
AV '34
5:33
17
Romy Pechler
AV '34
5:37
18
Susan Schakelaar
De Gemzen
5:40
19
Anouk van Lohuizen
De Gemzen
5:47
20
Ymke Canter Cremers
Atletico '73
5:54
21
Jetske Brinkman
AV '34
6:31
MPC, MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annamarth Hoogland
Daventria
4:42
2
Cèline den Bremer
PEC 1910
4:52
3
Marieke Schoonenberg
Athlos
4:58
4
Eva Janssen
AV '34
5:07
5
Marta Tiel Groenestege
PEC 1910
5:10
6
Rianne Zwier
AV '34
5:22
7
Engeline Keizer
Cialfo
5:22
8
Eva van der Loos
PEC 1910
5:26
9
Nicole Heuvelink
Hanzesport
5:26
10
Nienke Grasmeijer
AV '34
5:43
11
Sascha Kadiks
AV '34
5:45
12
Lieneke Stoop
AV '34
5:52
13
Sanne Brink
Athlos
5:54
14
Lisanne Maasland
Cialfo
5:59
15
Amber Jurrïens
Cialfo
6:11
16
Renee Temmen
Cialfo
6:12
17
Evie Brinkman
AV '34
8:10
Uitslagen.nl
10-12-2005 23:06