Uitslagenlijst Standdaarbuiten's Boscross

Standdaarbuiten - Zondag 27 november 2005

MINIM, 600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olivier van der Ree
Dordrecht
3:37
2
E Suykerbuyk
Roosendaal
4:05
C PUM, 600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
N van Eekelen
Breda
2:54
2
Joost Altorf
Standdaarbuiten
3:02
C PUV, 600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tamara Deuring
Fijnaart
3:46
2
M Wessels
Standdaarbuiten
4:27
A PUM, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy van Eekelen
Breda
4:43
2
C Suykerbuyk
Roosendaal
4:50
3
Youri Valentijn
Zevenbergen
4:55
4
F Warndorff
Standdaarbuiten
4:56
5
Robin van der Ree
Dordrecht
5:09
6
Alexander Vissers
Standdaarbuiten
5:12
7
L van Beek
Standdaarbuiten
6:59
A PUV, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maouk van de Klundert
Zevenbergen
5:14
2
Myrna Blom
Sprundel
5:36
3
Eline Boomaerts
Sprundel
5:37
4
A M Rek
Zevenbergen
6:01
5
F Rombouts
Rijsbergen
6:09
6
Christel Bogaarts
Standdaarbuiten
8:37
D JUM, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Godrie
Zundert
4:31
2
L Altorf
Standdaarbuiten
5:11
3
Joris Warndorff
Standdaarbuiten
5:23
4
Andreas Vissers
Standdaarbuiten
5:28
D JUV, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
M M Franken
Sprundel
4:25
2
D E Flipse
Waarde
5:10
3
Marloes Troost
Sommelsdijk
5:15
4
Jannie van Merrienboer
Stampersgat
5:33
5
Jenny Godrie
Zundert
5:39
6
S van Merrienboer
Stampergat
5:51
C JUV, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J Vermeeren
Rijsbergen
4:22
2
Linda Godrie
Zundert
5:03
3
Manon Troost
Sommelsdijk
5:10
C JUM, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Machielse
Standdaarbuiten
5:53
2
S van Hooydonk
Zundert
6:09
3
Robin van der Sanden
Etten Leur
6:19
4
Wouter Waendorff
Standdaarbuiten
6:23
5
Maico Suykerbuyk
Roosendaal
6:48
6
B Pope
Klundert
6:57
B JUV, 2000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elke Wouters
Loopteam Ed Sligcher
7:50
2
Laurey Hey
Flakkee
7:53
3
Merel Franken
Loopteam Ed Sligcher
8:02
4
Jenny Pope
Groene Ster
9:03
5
M Roks
AV Standdaarbuiten
9:33
6
Daphne Kapitein
Groene Ster
9:43
7
C van Slobbe
Groene Ster
10:47
A JUV, 2600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Rombouts
Achilles
12:39
B JUM, 2600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Tangerman
Spado
8:43
2
Michiel Jeremiasse
Spado
9:15
3
Martijn de Winter
AVO 1983
9:24
4
Leon Hartog
Spado
9:34
5
R den Braber
Spado
9:38
6
Ferdinand van Dijk
Groene Ster
9:44
7
A Slager
Papendrecht
10:34
8
D van Oosterbosch
AVO 1983
12:05
A JUM, 4600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Franken
Loopteam Ed Sligcher
16:19
2
Martijn Elst
AVR '90
17:02
3
Ch Machielse
AV Standdaarbuiten
17:11
V SEN, 4600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
M Hopmans
Spado
18:06
2
Wendy Deijkers
AV Standdaarbuiten
19:41
3
Linda van de Sanden
Achilles
20:25
4
Bianca Machielse
AV Standdaarbuiten
21:24
5
Mariska van Koulil
DJA
21:47
V 35+, 4600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lizet van Oosterhout
AVO 1983
17:20
2
Renate van Tilburg-de
Spado
19:18
3
JosÚ Nouws
Veteranen Nederland
19:34
4
Marly van Neerbos-Buys
Spado
19:49
5
Yvonne Langen-van Over
THOR
19:53
6
I Wirix
THOR
19:56
7
M de Heer
Achilles
20:56
8
Annette de Bot
AVO 1983
21:02
9
N Martens
DJA
21:31
10
Margriet Monden-Smits
DJA
21:45
11
Roest
Groene Ster
23:21
V 45+, 4600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joleen Jansen
Spado
18:23
2
Jose de Vugt
AVO 1983
20:04
3
Anita Stoop
AV Standdaarbuiten
20:35
4
Bep Tielemans-Broeders
Olympia Halsteren
21:39
M 50+, 8000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Hopmans
Loopteam Ed Sligcher
29:16
2
P L M van der Wulp
Veteranen Nederland
29:26
3
J Beekers
Achilles
30:20
4
Cees Kooman
Spado
30:36
5
Harry Reynaers
THOR
30:46
6
M van Koulil
DJA
31:16
7
Marcel Duijvesteijn
AV Standdaarbuiten
31:33
8
Jan Slagter
Parthenon
32:28
9
H Worseling
Veteranen Nederland
32:36
10
Wim Meijer
Achilles
34:21
M 60+, 8000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Keijzers
Sprint
31:06
M SEN, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Maas
THOR
31:09
2
A A Heeren
Loopteam Ed Sligcher
31:13
3
Patrick van Meel
Spado
33:10
4
Wilbert Touw
Loopteam Ed Sligcher
33:27
5
Wim Nieuwkerk
Tilburg Road Runners
34:05
6
Marco van Oosterhout
DJA
35:00
7
Richard van Zandvliet
Diomedon
35:07
8
Barry van Beers
AVO 1983
35:59
9
Corne Keyl
Spado
36:48
10
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
37:07
11
Rini Nefs
Olympia Halsteren
39:05
12
David Bomer
DJA
40:26
13
Rob Clarijs
Groene Ster
45:59
14
Fred Lodder
Groene Ster
48:14
M 40+, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Oosterhout
AVR '90
32:56
2
Benny Ceulemans
AV Standdaarbuiten
34:31
3
Alfons van Geel
Loopteam Ed Sligcher
35:28
4
Leon Roks
AV Standdaarbuiten
36:03
5
Piet van Hooydonk
DJA
36:17
6
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
36:43
7
Cor Koetsenruyter
AVO 1983
36:54
8
Peter Woestenberg
AVO 1983
37:32
9
Frank Valentijn
Groene Ster
38:23
10
Ton Nagtzaam
AV Standdaarbuiten
39:17
11
Rien Verhoeven
Achilles
39:56
12
Ruud Gerritsen
Oudenbosch
41:02
13
Kees Siemons
Achilles
45:03
www.uitslagen.nl
27-11-2005 16:37