Uitslagenlijst 17e Maresia Cross

Kaatsheuvel - Zondag 27 november 2005

MPUPC, M/J PUPC 98
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stevy-Jane Nederveen
Energie
6:43
2
Susan Bekkers
Attila
7:41
3
Nina Becx
Attila
7:43
4
Annelot Steas
Gloria
7:48
5
Diane van Es
Energie
7:52
6
Iza Deckers
Gloria
8:00
7
Vera Olieslager
Gloria
9:14
JPUPC, M/J PUPC 98
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kay Goudswaard
Attila
7:08
2
Wayne Aarts
Attila
7:54
3
Niels Verzijlberg
Attila
7:56
4
Lucas Castelein
MARESIA Triathlontea
12:51
MPUPB, M/J PUPB 97
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corinda van Es
Energie
6:50
2
Danique Scherders
Attila
7:45
3
Kim Verhoeven
Gloria
7:46
4
Baukje Nefs
Achilles
7:53
5
Kim Verschueren
Gloria
8:06
6
Sylvia Egberts
Attila
8:34
7
Chantal van Kessel
Zoetermeer
8:57
8
Chelcy van Boxtel
MARESIA Triathlontea
10:43
JPUPB, M/J PUPB 97
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Spierenburg
Sprint
6:20
2
Jeroen van den Berg
Gloria
6:26
3
Kamiel Dankers
Tilburg
6:53
4
Bastien Giraud
Scorpio
7:05
5
Pim Wouters
Attila
7:16
6
Arno van der Pas
Scorpio
7:20
7
Victor Niessen
Scorpio
7:31
8
Rob van Heusden
Scorpio
7:40
9
Giel Slaats
Waalwijk
7:57
MPUPA, M/J PUPA 95/96
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cathelijn Peeters
Atledo
6:30
2
Tess van der Assem
Scorpio
6:35
3
Dominque Geerts
Gloria
6:37
4
Lynn Staes
Gloria
7:00
5
K G van Es
Energie
7:05
6
Ilse Bernaert
Gloria
7:08
7
Kimberly Blom
Scorpio
7:10
8
Kirsten van Tilburg
Scorpio
7:12
9
Romy Smulders
Attila
7:19
10
Luna Goudswaard
Attila
7:25
11
Imke Deckers
Gloria
7:30
12
Eline Bekkers
Attila
7:46
13
Mayke Smits
ACW '66
7:47
14
Marjo van den Velden
ACW '66
7:58
15
Danielle van Gorkum
Atledo
8:23
16
Mara Leijtens
MARESIA Triathlontea
8:27
17
Jemi-liza de Laat
MARESIA Triathlontea
8:29
18
Dayenne van Boxtel
MARESIA Triathlontea
9:07
19
Milou Boer
Alblasserdam
9:12
JPUPA, M/J PUPA 95/96
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roald Nefs
Achilles
5:56
2
Guus Donker
ACW '66
6:11
3
Davy van Heck
MARESIA Triathlontea
6:13
4
Martijn Flipsen
Atledo
6:15
5
Ben van Heusden
Scorpio
6:25
6
Karsten Nefs
Achilles
6:28
7
Roel Verhagen
Attila
6:39
8
Stein van Kuik
Scorpio
6:44
9
Frank van Selst
MARESIA Triathlontea
6:54
10
Jelle Smit
Scorpio
6:58
11
Daan Krevelen
Atledo
7:04
12
Casper Tak
Atledo
7:21
13
Bart Hermans
Gloria
7:27
14
Benno Snepvangers
Scorpio
7:31
15
André Faesen
Attila
7:34
16
Tijn Avontuur
Rijen
7:37
17
Maarten Smulders
Attila
7:39
18
Cas van Eersel
Atledo
7:52
19
Pim Kocx
Attila
7:55
20
Martijn Peeters
Gloria
7:57
21
Dirk van Rooij
DAK
8:11
22
Bas Peeters
Gloria
8:16
23
Timoo Lemmens
Gilze
8:18
24
Bas Pagie
MARESIA Triathlontea
8:19
25
Daan Zondervan
Scorpio
8:21
26
Jordy van Gorkum
Atledo
8:41
27
Vincent Roozen
Udenhout
8:56
MJUND, M JUND 93/94
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rio-Sarah Nederveen
Energie
5:38
2
Roos Sprengers
ACW '66
6:02
3
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
6:18
4
Judi Becx
Attila
6:26
5
Stefie Engels
Attila
6:32
6
Lieke Gloudemans
Attila
6:34
7
Julia van Velthoven
Attila
6:40
8
Robin Flipsen
Atledo
6:45
9
Esmee Boer
Alblasserdam
6:48
10
Kim de Ruyter
Attila
6:50
11
Renate Gallé
Attila
6:52
12
Silvie Coppelmans
Attila
7:02
13
Danique van Schendel
Scorpio
7:07
14
Didi Deckers
Gloria
7:22
15
Manita vd Bersselaar
MARESIA Triathlontea
7:35
16
Eva van der Assem
Scorpio
7:41
17
Violetta Egberts
Attila
7:43
18
Vivianne Feasen
Attila
7:49
19
Iris Etman
Attila
7:51
20
Claudia Zoontjens
Attila
8:13
21
Lyrate de Laat
MARESIA Triathlontea
8:14
22
Macy Speijers
Attila
9:05
JJUND, J JUND 93/94
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Dauwerse
Scorpio
10:17
2
Devin van Wageningen
Passaat
10:31
3
Teun Schrover
Attila
10:55
4
Jordy van de Mosselaar
MARESIA Triathlontea
11:11
5
Bart Spangenberg
Scorpio
11:13
6
Huib Dieltjens
MARESIA Triathlontea
11:14
7
Thomas Oosterhuis
Dynamica
11:18
8
Ruben Zwemstra
Scorpio
11:24
9
Arthur Niessen
Scorpio
11:40
10
Nick Staes
Gloria
11:47
11
Robin Bayens
Atledo
12:37
12
Rob Hartogs
DAK
12:49
13
Pieter Coppelmans
Attila
12:54
14
Thomas van Schijndel
Atledo
12:55
15
Niels Janssens
Attila
13:01
16
Ruud Leijtens
MARESIA Triathlontea
13:17
17
Jeroen Snoodijk
Energie
13:21
18
Jacob Kemmeren
MARESIA Triathlontea
13:31
19
Tido Bergmans
Attila
13:33
20
Martijn Kok
Attila
13:35
21
Tim van Rooij
DAK
14:00
MJUNC, M JUNC 91/92
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dana Zigelboim
ACW '66
10:48
2
Tatjana Simoiu
PAC
10:59
3
Admay van Oevelen
Attila
11:09
4
Jonat Zigelboim
ACW '66
11:22
5
Steffie Geerts
Gloria
12:01
6
Jaimy de Gussem
Atledo
12:44
7
Karen Vermeer
Attila
12:51
8
Marlou Vissers
Atledo
12:57
9
Laura Michielsen
Gloria
12:59
10
Lizzy Boudewijns
Atledo
13:09
11
Linda van de Schriek
Atledo
13:14
12
Christel Gallé
Attila
13:28
JJUNC, J JUNC 91/92
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timothy Vergauwen
Loopteam Ed Sligcher
13:41
2
Sten van den Thillart
DAK
13:51
3
Gijs van Rooij
DAK
14:47
4
Matthew de Haan
Attila
15:03
5
Martijn van der Hulst
Scorpio
15:25
6
Jeroen Simons
Attila
15:28
7
Jeroen Leemans
MARESIA Triathlontea
16:10
8
Erik vd Heijden
MARESIA Triathlontea
16:12
9
Paul van Beurden
Attila
16:14
10
Bram Kocx
Attila
16:16
11
Mark van Heusden
Scorpio
16:35
12
Hugo Buylinckx
Attila
16:38
13
Jurgen Sprangers
MARESIA Triathlontea
16:51
14
Koen Michielsen
Gloria
16:54
15
Joeri Coolen
Attila
16:58
16
Rick van Gils
Attila
17:04
17
Max Spapens
Attila
18:46
MJUNB, M/J JUNB 89/90
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Atledo
17:10
JJUNB, M/J JUNB 89/90
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
DAK
13:15
2
Roy Hoornweg
Passaat
13:17
3
F J Oosterwijck
Loopteam Ed Sligcher
13:37
4
Koen Schoonderbeek
MARESIA Triathlontea
14:04
5
Tim van Dongen
Scorpio
14:25
6
Eric Roeloffs
Loopteam Ed Sligcher
14:35
7
Stefan van Schendel
Scorpio
15:07
8
Mike van de Mosselaar
MARESIA Triathlontea
15:36
9
Richard Zwaan
Energie
16:23
10
Martin van Selst
MARESIA Triathlontea
16:49
11
Sander Janssen
Passaat
18:11
12
Webley Sprengers
ACW '66
18:30
MJUNA, M/J JUNA 87/88
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marloes van Loon
ACW '66
18:15
2
Laura van den Hout
Attila
18:16
3
Inez Ammerlaan
MARESIA Triathlontea
21:32
4
Kim Kokx
MARESIA Triathlontea
22:50
JJUNA, M/J JUNA 87/88
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Kemper
OSS-VOLO
13:40
2
Gerbert van den Biggel
AVO 1983
13:51
3
Bjorn de Laat
Tilburg Road Runners
14:08
4
Mike Rasenberg
Attila
14:11
5
Teun Zoontjens
Tilburg Road Runners
14:12
6
Jos Kluwen
Passaat
14:56
7
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
14:59
8
Sander Ogink
Tilburg Road Runners
15:07
9
Gijs Franken
Attila
15:49
10
Edwin Bruurs
Gloria
15:58
VSEN, DAMES KNAU 6500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Secrève
Phoenix
26:33
2
Wieke Bastiani
Scorpio
28:59
3
Sabine Gorter
Prins Hendrik
29:12
4
Suzan van den Hurk
Oss '78
29:57
5
Linda Rutten
Atledo
31:20
6
Marieke van Wingerden
Scorpio
32:22
7
Masja Klarenbeek
Phoenix
32:31
8
Karin van Ham
Atledo
35:34
V35, DAMES KNAU 6500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke von Bergh
Attila
26:53
2
Lia Wijnberger
Phoenix
27:39
3
Nathalie Backer
Achil '87
29:45
4
Petra Schepers
Sprint
29:47
5
Tanja de Jong-Kortus
Spirit Oud Beijerlan
30:02
6
Monique Haans
Tilburg Road Runners
32:58
V45, DAMES KNAU 6500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiny Rutten
Atledo
30:11
2
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
31:59
3
Corry van Baardwijk
DAK
32:29
4
Ria Musters
DAK
32:35
5
Joke van Gils
Atledo
34:12
6
Ans Degen
Hercules
35:08
7
José Spiertz
Parthenon
39:33
MSEN, HEREN KNAU 9000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerwin van den Hurk
Prins Hendrik
29:43
2
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
30:45
3
Koos Verwey
DAK
30:53
4
Bernard te Boekhorst
Phoenix
31:18
5
Ad de Bruyn
LADB
32:11
6
Stefan de Laat
Tilburg Road Runners
32:49
7
Marco Barendregt
Spark
32:53
8
Wilfried van Meer
Scorpio
33:05
9
Niels Govers
Oss '78
33:51
10
Mar-Hein vd Wiel
DAK
34:25
11
Jelle van de Poel
Phoenix
34:28
12
Izar van Gool
Loopgroep PK
35:32
13
Gilbert van Ham
Scorpio
35:37
14
Ramon Mannie
Sprint
36:18
15
Jan-Willem Mennink
Parthenon
36:40
16
Robin Robart
Passaat
36:55
17
Ralph Jacobs
Atledo
37:01
18
Harry Beekmans
DAK
37:17
19
Norbert Veringmeier
Waterweg
38:40
20
Leo van Ravels
Sprint
39:45
21
Ben van Zundert
Phoenix
39:57
22
Maikel Doreleijers
Attila
40:14
23
Ruud van Suijdam
Phoenix
40:17
24
Hans Staps
Tilburg Road Runners
40:43
25
Edwin Stehouwer
Passaat
41:09
26
Stijn Rutten
Atledo
41:34
27
Henri Verschoor
Altena Road Runners
42:17
28
Bas van der Schaaf
Scorpio
48:53
M40, HEREN KNAU 9000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Tang
DAK
34:19
2
Jan van Heteren
Passaat
34:35
3
Hans Vugts
Scorpio
35:05
4
Luud Rutten
Atledo
35:22
5
Berrie Zoontjens
Tilburg Road Runners
37:25
6
Johan van Breda
Typhoon
37:37
7
Ad Embregts
Atledo
37:53
8
Hens Koreman
Atledo
38:02
9
Johan Flipsen
Scorpio
38:14
10
Peter van der Ark
Scorpio
38:18
11
Jeroen Oudenhoven
OSS-VOLO
39:16
12
Marcel Cools
Sprint
39:23
13
Hans van Alphen
Scorpio
39:35
14
Carel Hesselberth
Atledo
39:48
15
Jos Bruurs
Sprint
40:26
16
Hans van den Hout
Attila
40:50
17
Frans van Rooij
DAK
41:02
18
Toon van Baast
Attila
41:18
19
Jos van den Broek
Attila
41:20
20
Rene van der Pas
Scorpio
42:31
21
Tonny van Geffen
Altena Road Runners
43:10
22
Corne Peters
Spiridon
43:31
23
Jack van Ginneken
Spiridon
43:37
24
Tian Beekers
Scorpio
44:25
25
Paul Kommeren
Phoenix
45:15
M50, HEREN KNAU 9000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tini de Laat
DAK
34:30
2
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
35:10
3
Ad van Rooij
Loopgroep PK
36:28
4
Henk Cretier
OSS-VOLO
37:21
5
Albert Stehouwer
Passaat
37:41
6
Ad Kieboom
Scorpio
38:23
7
Jan van Liempt
Atledo
39:18
8
Marlie Snijders
DAK
40:03
9
Stefan Laros
Tilburg Road Runners
40:22
10
Ko van Kuijk
Sprint
40:30
11
Arie Kant
Altena Road Runners
40:33
12
Ton van der Vleuten
Atledo
41:08
13
Theo van Baardwijk
DAK
41:16
14
René van Oevelen
Achil '87
41:24
15
Ben Corino
Parthenon
41:32
16
John Musterd
Sprint
41:40
17
Anton Coertjens
Sprint
41:55
18
Harry Boezer
Veteranen Nederland
42:52
19
Frits Claassens
Attila
42:57
20
Jos den Hollander
DAK
44:58
21
Edjo Frank
Parthenon
45:32
22
Mari Kastelijns
Scorpio
47:13
MTRIM, TRIMMERS 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey Hoofs
Tilburg
17:17
2
Martijn van Loon
Kaatsheuvel
18:36
3
Robbert Kramer
Goirle
19:34
4
Hans Veltman
Tilburg
20:44
VTRIM, TRIMMERS 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thelma vd Heijden
Helvoirt
21:35
2
Marit Cuppen
Waalwijk
22:59
3
Corine Vos
's-Hertogenbosch
24:06
MTRIM, TRIMMERS 6500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens van der Sanden
Waalwijk
27:27
2
Edwin van Eersel
Papendrecht
28:23
3
Leen Gelijns
Hoeven
30:00
4
Roel Hubers
Papendrecht
30:58
5
Eric Kramer
Goirle
31:16
6
Rens Bodewes
Dordrecht
31:25
7
Frank Vergeer
Breda
32:37
8
Rob van Rooijen
Breda
34:38
9
Jørgen Engel
Tilburg
35:50
10
Hans Janssen
Woudrichem
37:10
11
Frank van Laere
Berkel-Enschot
37:47
12
Jan Willem Overbeek
Waalwijk
41:22
VTRIM, TRIMMERS 6500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja Kemmeren
MARESIA Triathlontea
33:49
2
Jeannette Dirksen
Waalwijk
35:03
3
Karin Mathon
Oosterhout Nb
38:05
4
Paula van Erp
Waalwijk
39:08
5
Anita vd Bersselaar
MARESIA Triathlontea
39:28
6
Annemarie de Laat
MARESIA Triathlontea
41:36
7
Marlou van Oevelen
Achil '87
44:44
MTRIM, TRIMMERS 9000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Verboven
Kaatsheuvel
35:07
2
Corne Dudok
Goirle
38:26
3
Jan van Schendel
Raamsdonksveer
38:35
4
Ton van Son
Breda
38:50
5
Remon van der Wal
Papendrecht
39:12
6
Rob Kamberg
Made
39:31
7
Ronald Cune
Tilburg
39:40
8
Jan van der Vleuten
MARESIA Triathlontea
40:19
9
Ruud Meerer
Dongen
40:24
10
Paul Langenberg
Tilburg
40:31
11
Hank Weerts
Waalwijk
40:40
12
John de Vugt
Tilburg
40:46
13
Marcel Boonen
Attila
40:59
14
Joop Mathon
Oosterhout Nb
41:12
15
Johan Timmermans
Waalwijk
41:27
16
Peter Noordam
Alblasserdam
41:41
17
Peter Boer
Alblasserdam
41:43
18
Marc Niessen
Oosterhout Nb
42:00
19
Robert van Rooij
Tilburg Road Runners
42:01
20
Hans Janssen
Waalwijk
42:08
21
Wim van Iersel
Waalwijk
42:16
22
Tiny Kemmeren
MARESIA Triathlontea
42:19
23
Ruud Vrinten
Waalwijk
42:22
24
Mat van Beek
Drunen
42:33
25
Jan de Groot
Waalwijk
42:46
26
Tom Moolenaar
Tilburg
43:00
27
Ronald de Hoogt
Tilburg
43:01
28
Meindert de Laat
Waalwijk
43:09
29
Frank Niessen
Oosterhout Nb
43:30
30
Arie Meijers
Tilburg
43:34
31
Bas Jonkergouw
Tilburg Road Runners
43:38
32
Jan van der Laak
Heeswijk Dinther
43:49
33
Piet Maas
Tilburg
44:02
34
Piet Muilwijk
Giessen
44:06
35
Ad van den Assem
Kaatsheuvel
44:09
36
Jan van Boxtel
Waalwijk
44:11
37
Ahmed Mohammad
Utrecht
44:23
38
Piet den Hartog
Altena Road Runners
44:27
39
Hans van de Wege
Goirle
44:29
40
Ad Kolsteren
Tilburg Road Runners
44:46
41
Ad Buijs
Heusden gem Heusden
44:48
42
Marco Hout
Tilburg Road Runners
44:50
43
Piet van Falier
Vlijmen
44:53
44
Ronald Penders
Tilburg
44:55
45
Eric van der Starre
MARESIA Triathlontea
45:01
46
Bert Lemmens
MARESIA Triathlontea
45:02
47
Wim Dankers
Tilburg
45:07
48
Noud van der Bruggen
Tilburg
45:20
49
Ludy van Hilst
Kaatsheuvel
45:24
50
Peter van de Graaf
Dordrecht
45:37
51
Theo van Heck
Waalwijk
46:36
52
Eric van Dijck
Waalwijk
46:43
53
Adrie vd Oetelaar
Rijen
46:51
54
René Snoeren
Udenhout
46:53
55
Hans van de Sande
Udenhout
47:08
56
Chris Sprengers
Kaatsheuvel
47:36
57
Alex Voermans
Berkel-Enschot
47:59
58
Dick van den Boogert
Nieuwendijk Nb
48:05
59
Mart vd Meijs
Tilburg Road Runners
48:41
60
Jaap Rentmeester
's Gravenmoer
48:43
61
Jaap Verhoeff
Woudrichem
49:07
62
Leo van Bijnen
Kaatsheuvel
49:47
63
Ad Meert
Dongen
50:24
64
Koen van Dongen
Waspik
51:11
65
Jan Verbunt
Hilvarenbeek
51:23
66
Henk Doreleijers
Tilburg
51:44
67
Kees Braat
Woudrichem
51:46
68
Eric van Kessel
Zoetermeer
55:52
VTRIM, TRIMMERS 9000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gesina Brooymans
Breda
36:37
2
Sonja Jansen
Den Hoorn
43:59
3
Ines Royaux
Turnhout (Belgie)
50:49
www.uitslagen.nl
27-11-2005 17:36