Uitslagenlijst Scorpiocross

Oosterhout Nb - Zondag 20 november 2005

MPUPC, MPUPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Babette Wildhagen
Sprint
5:21
2
Diane van Es
Energie
5:26
3
Nina Becx
Attila
5:36
4
Iza Deckers
Gloria
5:36
5
Susan Bekkers
Attila
5:40
6
Annelot Staes
Gloria
5:42
7
Indy Flipsen
Atledo
5:45
8
Vera Olieslagers
Gloria
6:04
MPUPB, MPUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corinde van Es
Energie
4:51
2
Kim Verhoeven
Gloria
5:04
3
Julia Zahm
Scorpio
5:18
4
Kim Verschueren
Gloria
5:23
5
Danique Scherders
Attila
5:33
6
Laura Verheijen
Gloria
5:35
7
Sylvia Egberts
Attila
5:48
8
Kirsten Bakkenes
Scorpio
6:09
JPUPC, JPUPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek van Eekelen
Sprint
5:04
2
Kay Goudswaard
Attila
5:08
3
Wayne Aarts
Attila
5:35
4
Martijn Tigchelaar
Sprint
5:48
JPUPB, JPUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Spierenburg
Sprint
4:22
2
Alex van de Pol
Attila
4:39
3
Jeroen van den Berg
Gloria
4:50
4
Ward Broeders
Spiridon
5:03
5
Bastien Giraud
Scorpio
5:07
6
Victor Niessen
Scorpio
5:15
7
Dennis Rens
Gloria
5:16
8
Sun Gurung
Scorpio
5:23
9
Pim Wouters
Attila
5:25
10
Arno van der Pas
Scorpio
5:31
11
Tom Terlouw
ACW '66
5:34
12
Rob van Heusden
Scorpio
5:41
MPUPA, MPUPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
Gloria
4:13
2
Lotte Stokfisch
Sprint
4:21
3
Cathelijn Peeters
Atledo
4:25
4
Tess van den Assem
Scorpio
4:30
5
Kristel Mans
ACW '66
4:32
6
Ilse Bernaerts
Gloria
4:38
7
Kimberly Blom
Scorpio
4:39
8
Suzanne Wildhagen
Sprint
4:41
9
Lynn Staes
Gloria
4:42
10
Esmee van de Pol
Attila
4:44
11
Susanne Jonkers
Sprint
4:45
12
Kirsten van Tilburg
Scorpio
4:51
13
Luna Goudswaard
Attila
4:58
14
Lisa Zopfi
Scorpio
5:00
15
Dionne Kat
Spiridon
5:01
16
Jasmijn Kok
Scorpio
5:02
17
Karlijn van Es
Energie
5:04
18
Imke Deckers
Gloria
5:05
19
Romy Smulders
Attila
5:07
20
Marjo van den Velden
ACW '66
5:13
21
Elene Bekkers
Attila
5:14
22
Mayke Smits
ACW '66
5:19
23
Maxime Verdijk
ACW '66
5:20
24
Nathalie Rombeek
ACW '66
5:42
25
Danielle van Gorkum
Atledo
5:48
JPUPA, JPUPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Donker
ACW '66
4:16
2
Roy van Eekelen
Sprint
4:19
3
Timo Braspenning
Gloria
4:20
4
Teun Broeders
Spiridon
4:26
5
Stein van Kuik
Scorpio
4:27
6
Rob Honkoop
Spiridon
4:28
7
Jelle Smit
Scorpio
4:32
8
Sjoerd Wosten
Sprint
4:34
9
Martijn Flipsen
Atledo
4:36
10
Daan van Krevelen
Atledo
4:39
11
Daniel vd Corput
Gloria
4:45
12
Pelle Krol
Spiridon
4:45
13
Casper Tak
Atledo
4:49
14
Ben van Heusden
Scorpio
4:50
15
Benno Snepvangers
Scorpio
4:53
16
Michiel Goderie
Spiridon
4:57
17
Dirk van Rooij
DAK
5:04
18
Evan vd Aalst
Scorpio
5:05
19
Maarten van der Weel
Spiridon
5:06
20
Maarten Smulders
Attila
5:07
21
Albert Goderie
Spiridon
5:08
22
Pim Kocx
Attila
5:09
23
André Faesen
Attila
5:10
24
Bart Hermans
Gloria
5:11
25
Martijn Peeters
Gloria
5:13
26
Bas Peeters
Gloria
5:20
27
Cas van Eersel
Atledo
5:24
28
Bart Jan Boersma
Spiridon
5:27
29
Jordy van Gorkum
Atledo
5:57
30
Thomas Kanters
Scorpio
6:14
MJUND, MJUND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaylee van de Par
Spiridon
5:40
2
Roos Sprengers
ACW '66
5:45
3
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
5:54
4
Lieke Gloudemans
Attila
5:58
5
Stevie Engels
Attila
5:59
6
Renate Gallé
Attila
6:01
7
Michelle Hofstee
Sprint
6:04
8
Lieve Visser
Sprint
6:09
9
Judi Becx
Attila
6:11
10
Tess Ackermans
Scorpio
6:16
11
Julia van Velthoven
Attila
6:18
12
Danique van Schendel
Scorpio
6:23
13
Veerle Hofkens
Sprint
6:23
14
Silvie Coppelmans
Attila
6:25
15
Eva van den Assem
Scorpio
6:26
16
Merlijn van Mierlo
Attila
6:28
17
Kim de Ruyter
Attila
6:29
18
Manon Hunck
Scorpio
6:32
19
Marieke Wosten
Sprint
6:35
20
Noortje Meesters
Attila
6:39
21
Jannie van Merrieboer
AVO 1983
6:43
22
Didi Deckers
Gloria
6:44
23
Violetta Egberts
Attila
6:48
24
Marloes Troost
Flakkee
6:49
25
Iris Aman
Attila
6:49
26
Claudia Zoontjens
Attila
6:50
27
Sandra van Merrienboer
AVO 1983
7:00
28
Wieke Philippart
Sprint
7:03
29
Amber Beekers
Scorpio
7:04
30
Lisa Smit
Scorpio
7:11
31
Sane Troost
Flakkee
7:41
32
Vivianne Faesen
Attila
7:42
33
Linda Szigetti
Attila
7:42
JJUND, JJUND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Dauwerse
Scorpio
8:07
2
Bob van Pelt
Attila
8:11
3
Elwin Pas
Sprint
8:15
4
Teun Schrover
Attila
8:19
5
Bart Spangenberg
Scorpio
8:22
6
Arthur Niessen
Scorpio
8:41
7
Gijs Vugts
Sprint
8:43
8
Kai van de Wiel
Sprint
8:45
9
Rens Veeke
Sprint
8:46
10
Ruben Zwemstra
Scorpio
9:14
11
Kars van Gestel
Gloria
9:21
12
Thomas van der Ven
Sprint
9:26
13
Pieters Coppelmans
Attila
9:32
14
Rein Roovers
Sprint
9:34
15
Robin Bayens
Atledo
9:42
16
Vincent van Nimwegen
Gloria
9:49
17
Tjebbe Kerstens
Sprint
9:53
18
Rob Hartogs
DAK
10:07
19
Thomas van Schijndel
Atledo
10:08
20
Martijn Kok
Attila
10:12
21
Erik Smeets
Scorpio
10:14
22
Piotr van den Akker
Sprint
10:14
23
Bart Bussmann
Sprint
10:23
24
Victor van Rie
Sprint
10:31
25
Yoeri Beumer
Scorpio
10:42
26
Niels Janssens
Attila
10:43
27
Tim Ackermans
Scorpio
10:55
28
Nout Sterk
Attila
11:06
29
Jits v.d. Ende
Scorpio
11:31
30
Luc v.d. Meerendonk
DAK
12:01
MJUNC, MJUNC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Admay van Oevelen
Attila
8:14
2
Dana Zigelboim
ACW '66
8:17
3
Laura van Tilborg
PAC
8:24
4
Jessica Faesen
Attila
8:24
5
Jonat Zigelboim
ACW '66
8:38
6
Renee van Dongen
Scorpio
9:29
7
Karen Vermeer
Attila
9:35
8
Laura Michielsen
Gloria
9:56
9
Jaimy de Gussem
Atledo
10:03
10
Lieke Lambregts
Atledo
10:04
11
Christel Gallé
Attila
10:06
12
Lizzy Boudewijns
Atledo
10:13
13
Linda van de Schriek
Atledo
10:15
14
Manon Troost
Flakkee
10:20
15
Crissy Vos
Scorpio
10:31
16
Susy Tausch
DAK
10:43
17
Margo Niessen
Scorpio
11:11
MJUNB, MJUNB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soraya Zwemstra
Scorpio
8:16
2
Nicole de Veer
Tilburg Road Runners
9:55
3
Loes Lavrijsen
Seven Hills Running
10:14
4
Elise Diepstraten
Atledo
10:37
JJUNC, JJUNC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ward van de Wiel
Sprint
8:19
2
Sten van den Thillart
DAK
8:24
3
Tomas Sillekens
Sprint
9:00
4
Martijn van der Hulst
Scorpio
9:03
5
Gijs van Rooij
DAK
9:06
6
Florian vd Corput
Gloria
9:09
7
Jeroen Simons
Attila
9:12
8
Matthew de Haan
Attila
9:13
9
Joeri Coolen
Attila
9:40
10
Raoul Wanrooy
Sprint
9:40
11
Bernie van 't Goor
Scorpio
9:46
12
Tom van Campenhout
Sprint
9:47
13
Bram Kocx
Attila
10:00
14
Joris Reijnders
Spiridon
10:00
15
Kristaf Soomers
Spiridon
10:02
16
Sander Kil
Sprint
10:10
17
Rick van Gils
Attila
10:16
18
Sjoerd Vermeeren
Sprint
10:34
19
Hugo Buylinckx
Attila
10:36
20
Koen Theeuwes
Sprint
10:40
21
Teun de Kort
ACW '66
10:44
22
Karel Haan
Sprint
10:45
23
Mark van Heusden
Scorpio
10:54
24
Bob Peeters
Attila
10:58
25
Maurice Coertjens
Sprint
11:15
26
Mark van Hal
Atledo
11:24
27
Sander Broenink
Attila
11:49
JJUNB, JJUNB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
DAK
13:38
2
Thomas van der Heijden
Sprint
13:57
3
Tim van Dongen
Scorpio
14:20
4
Jouri Schoemaker
Sprint
14:37
5
Martijn Reus
Sprint
15:01
6
Rambo Tausch
DAK
15:06
7
Bas Castelijns
Scorpio
15:14
8
Bart Candel
Atledo
15:26
9
Stefan van Schendel
Scorpio
15:46
10
Rens van Ginneken
Spiridon
16:16
MJUNA, MJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefanie Paaje
Sprint
10:44
2
Kelly Koppelaar
Parthenon
11:33
3
Marloes van Loon
ACW '66
11:57
4
Martine Verpaalen
Atledo
14:17
VROUW, VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine van de Reijt
Sprint
18:17
2
Paddy Herijgers-van He
Loopgroep PK
19:19
3
Marjon de Kok
Tilburg Road Runners
19:59
4
Sandra Hofmans
Scorpio
20:04
5
Wieke Bastiani
Scorpio
20:48
6
Inge Schipperen-Verhag
Loopgroep PK
21:01
7
Linda Rutten
Atledo
21:51
8
Minke van Dongen
Scorpio
22:29
9
Evy Mahieu
ACW '66
22:58
10
Karin van Ham
Atledo
24:37
VR 35, VR 35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edith v. Aarle
Achil '87
20:47
2
Anita Beekers
Scorpio
22:00
3
Marga Piederiet
Scorpio
22:34
4
Monique Haans
Tilburg Road Runners
23:00
VR45, VR 45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiny Rutten
Atledo
21:30
2
Ria van Musters-Beurde
DAK
22:53
3
Anita Bakker
Attila
27:32
VR55, VR55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corry van Baardwijk
DAK
23:00
2
Annie de Jong
Scorpio
24:59
JJUNA, JJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Rasenberg
Attila
20:12
2
Koen Voermans
Spiridon
20:33
3
Gijs Franken
Attila
21:55
4
Bart van Amelsvoort
Scorpio
22:08
5
Jochem Braat
Scorpio
22:10
6
Edwin Bruurs
Gloria
22:28
7
Tom Michielsen
Gloria
24:26
MAN, MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
32:10
2
Koos Verwey
DAK
32:42
3
Marco Keijsers
Scorpio
34:17
4
Wim Nieuwkerk
Tilburg Road Runners
34:23
5
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
35:56
6
Michiel Spijkers
Tilburg Road Runners
36:33
7
Ralph Jacobs
Atledo
38:49
8
Fabian Verdaas
Scorpio
38:58
9
Robin Robart
AV Sliedrecht
39:09
10
Harry Beekmans
DAK
39:16
11
Niels Brugman
Atledo
41:50
12
Jeroen Farla
Atledo
42:10
13
Alexander Andriese
Spiridon
43:24
14
Fabian Spoor
Scorpio
44:02
M 40, M 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toin van den Broeck
Sprint
25:05
2
Jhon Tang
DAK
25:14
3
Jack van Ginneken
Spiridon
25:27
4
Jan van Heteren
AV Sliedrecht
25:29
5
Hans Vugts
Scorpio
25:55
6
C. Haast
Spado
26:08
7
Luud Rutten
Atledo
26:41
8
Peter de Brouwer
Achil '87
27:36
9
Johan Flipsen
Scorpio
28:04
10
Ad Embregts
Atledo
28:05
11
Bas van den Bosch
Veteranen Nederland
28:17
12
H.M. Oomes
Sprint
28:28
13
Cees van Blerck
Scorpio
28:53
14
Arnold Siemons
Scorpio
29:30
15
Adry v.d. Wijngaard
Sprint
30:35
16
Tian Beekers
Scorpio
32:49
M50, M50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
P.L.M. van der Wulp
Veteranen Nederland
27:22
2
Jan van Liempt
Atledo
28:42
3
Jan Mathon
Scorpio
29:13
4
Peter de Jongh
Sprint
29:23
5
Hans Drijvers
Attila
29:46
6
Theo van Baardwijk
DAK
29:56
7
J.C. Musterd
Sprint
30:14
8
René van Oevelen
Achil '87
30:23
9
Tom Hessels
Veteranen Nederland
30:25
10
Bert Jansen
Scorpio
31:10
11
Jos van Velthoven
Scorpio
32:06
M 60, M60
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Keijzers
Sprint
28:36
2
Han van Bueren
Scorpio
30:04
3
Adrie de Jong
Scorpio
31:39
4
Mari Kastelijns
Scorpio
31:56
5
Jan Havermans
Scorpio
32:23
6
Jack Stuifmeel
Sprint
32:34
KORT, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Peeters
Attila
8:55
2
Rens Huyben
Attila
9:28
3
Evert van Nigtevecht
Sprint
9:35
4
Xander Teigeler
Scorpio
11:43
5
Raymond Wabeke
DJA
11:51
6
Carl Bossier
Scorpio
13:00
KORT, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lesley van Miert
Sprint
9:45
2
Ingrid Zwets
Sprint
12:03
TRIMV, TRIM1400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
JannekeBruntink
Oosterhout
6:28
2
Rowan van Dongen
Drimmelen
7:06
TRIMM, TRIM2800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees v.d. Ark
Oosterhout
11:33
2
Mat Visser
Raamsdonk
13:21
3
Grijdo van Strien
Oosterhout
14:29
4
Sven de Peyper
Raamsdonk
14:49
5
Martijn Mathon
Oosterhout
15:04
TRIMV, TRIM2800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Madelene v. Stien
Oosterhout
18:32
TRIMM, TRIM4200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Strien
Oosterhout
20:44
2
Bert vd Ruit
Oosterhout
21:51
TRIMV, TRIM4200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid de Jongh
Raamsdonksveer
24:38
2
Coba Kastelijns
Oosterhout
24:44
3
Gonnie Franken
Oosterhout
25:07
4
Mia Mulders
Rijen
26:31
TRIMM, TRIM5600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rien Wouters
Tilburg
22:01
2
Jacco Bervoets
Geertruidenberg
24:05
3
Andre Noyens
Tilburg
25:23
4
Willem v.d. Enden
Etten Leur
25:29
5
Pelle Krol
Rijen
27:00
6
Tim v.d. Ende
Oosterhout
27:32
7
Remko Krol
Rijen
28:39
8
Jorgen Engel
Tilburg
29:03
9
Olivier Giraud
Oosterhout
30:02
10
Hans Jonkers
Breda
30:35
11
Herman Sarneel
Sas van Gent
31:26
TRIMV, TRIM5600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marielle Jonkers
Breda
30:34
2
Marie-José Smit
oosterhout
35:26
TRIMM, TRIM7000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corne Peters
Raamsdonksveer
26:14
2
Marcel de Jager
Made
27:33
3
Rinie Verhoeven
Bavel
28:05
4
Arnold Verschuren
Raamsdonksveer
28:19
5
Ton van Son
Breda
28:33
6
Jan van Loenhout
Chaam
28:43
7
Peter van de Ark
Oosterhout
28:46
8
Jan v. Schendel
Raamsdonksveer
28:50
9
Ad Kieboom
Raamsdonksveer
29:05
10
Ron Luijpen
Breda
29:15
11
Eddie Maanders
Oosterhout
29:31
12
Hans van Alphen
Oosterhout
29:39
13
Jack Curvers
Geertruidenberg
30:33
14
Koos van Gils
Breda
30:52
15
B Blankers
Geertruidenberg
30:57
16
Lex Raaijmaakers
Oosteind
31:05
17
Rijcke Vorsel
Made
31:12
18
Theo Joore
Made
31:19
19
Jack Verstegen
Teteringen
31:26
20
Ron Franken
Oosterhout
31:28
21
Kees de Kort
Waalwijk
31:52
22
Ulrich Zwijsen
Oosterhout
32:05
23
Adrie Loonen
Oostrhout
32:16
24
Han Dekkers
Breda
32:51
25
Paul Goderie
Rijen
32:54
26
MarkVisser
Raamsdonk
32:58
27
Paul Kuys
Oosterhout
33:10
28
Adriaan van Stien
Oosterhout
34:14
29
Ard-Jan Moerdijk
Rijen
34:31
30
Frits Smit
Oosterhout
34:53
31
Tom van Hoof
Utrecht
35:09
32
Harry Franeker
Oosterhout
35:10
33
Eric v.d. Kieboom
Oosterhout
35:35
34
Fred vd Steenhoven
Oosterhout
35:50
35
Johan Jaspers
Made
36:25
36
Ad Hessele
Oosterhout
38:06
37
Benno Kuijs
Breda
39:46
38
Johan Smit
Oosterhout
41:04
39
Ad van der Made
oosterhout
41:24
40
W.A.Punt
Oosterhout
41:33
TRIMV, TRIM7000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paula Wenteler
Raamsdonksveer
39:07
2
Karin Mathon
Oosterhout
39:16
3
Marja de Kort
Waalwijk
41:05
4
Paula Sprengers
oosterhout
42:11
5
Anna Marcelissen
Raamsdonksveer
42:12
6
Frieda Vissers
Raamsdonksveer
45:37
Uitslagen.nl
22-11-2005 20:58