| | | | | Uitslagenlijst Dotterbloemloop
Zoetermeer - Zondag 13 november 2005
M SEN, WEDSTRIJD 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Reinier Burgemeester
Parthenon
49:48
4
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
49:57
5
Peter Jongsma
Spirit Oud Beijerlan
50:47
6
Anton Mol
Spirit Oud Beijerlan
51:48
7
Joop Helbers
Voorne Atletiek
51:49
8
Peter Schlink
Rotterdam Atletiek
52:18
12
Menno Lieven
Capelle aan den IJss
53:41
13
Pascal van Norden
AV Gouda
53:55
14
Wim van Sparrentak
Dynamica
53:57
15
Ernst Bovenkamp
De Koplopers
54:12
18
Rahul Ravesteyn
Rotterdam Atletiek
54:58
19
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
56:22
20
Jan van Hoeven
Olympus '70
56:41
22
Eric Smits
Veteranen Nederland
57:09
23
Dennie Fransen
AV Waterweg
57:52
27
Richard Koudijs
Olympus '70
59:26
28
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
59:49
33
André de Bruijn
SC Reeuwijk
1:02:42
42
Richard Lelieveld
De Kieviten
1:07:19
M 40, WEDSTRIJD 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
R vd Want
Rotterdam Atletiek
49:25
2
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
51:55
3
Don Jassies
Rotterdam Atletiek
52:09
5
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
52:30
7
Leo van der Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
53:23
8
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
54:38
11
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
56:37
18
Ronald vd Wolf
SC Reeuwijk
1:02:02
21
Marchel Snieder
Topreis.nl
1:04:31
23
Fred van Velzen
Topreis.nl
1:07:52
28
Marinus van Splunder
Topreis.nl
1:12:57
29
Paul Steinebach
Voorne Atletiek
1:14:08
M 45, WEDSTRIJD 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benny Ceulemans
AV Standdaarbuiten
51:39
2
Eddy Wynants
Bouwel Belgie
52:09
3
Steven Post
the Hague Road Runne
52:24
4
A P Oemraw
Rotterdam Atletiek
53:04
5
Ad Onnink
Rotterdam Atletiek
53:44
6
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
54:33
10
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
56:58
12
Cor Kuijvenhoven
De Koplopers
58:23
15
Dick Snijders
Veteranen Nederland
58:53
18
Theo Groenendijk
SC Reeuwijk
59:42
22
Hans Blokker
the Hague Road Runne
1:00:37
25
Peter Knoope
Veteranen Nederland
1:02:31
33
Jan de Jong
Hoogvliet Rotterdam
1:07:01
35
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:08:04
36
Andre Bossche
Rotterdam Atletiek
1:08:13
37
John den Bakker
Topreis.nl
1:08:34
39
Rene Spitteler
AV Aalsmeer
1:11:47
41
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:13:03
42
John Streefkerk
Spirit Oud Beijerlan
1:13:28
43
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
1:15:05
44
Hans van Meggelen
Topreis.nl
1:17:08
47
Ronald Doorewaard
AV Waterweg
1:21:21
50
Gerard Karreman
Topreis.nl
1:26:09
M 50, WEDSTRIJD 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Rotterdam Atletiek
52:14
5
Ron Koorevaar
De Koplopers
56:49
7
Hans Barendregt
Spirit Oud Beijerlan
58:30
8
Ronald Kolloffel
AV Waterweg
58:32
13
Wim van Ardenne
Spirit Oud Beijerlan
1:00:55
15
Rien van Vliet
Veteranen Nederland
1:02:44
17
Kees van 't Zelfde
Flakkee
1:03:24
23
Martin Grootscholte
Voorschoten '97
1:05:26
26
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:07:14
27
G P F J van Tol
SC Reeuwijk
1:08:24
28
A van der Vlist
Leiden Atletiek
1:08:35
29
Kees Westerhout
AV Passaat
1:08:58
34
Jan Fok
Spirit Oud Beijerlan
1:11:34
36
Quirien Groenendijk
Antilope
1:13:58
38
Albert vd Velde
Topreis.nl
1:20:08
M 55, WEDSTRIJD 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Henk Schaap
Haarlemmermeer
56:12
3
Dré de Wit
Leiden Atletiek
57:23
5
Albert Stehouwer
AV Passaat
58:28
9
Karel Oosthoek
Veteranen Nederland
1:02:29
25
Pierre Mijnsbergen
Topreis.nl
1:19:33
M 60, WEDSTRIJD 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Piet van der Velden
Veteranen Nederland
1:05:10
9
Wim Holleman
Veteranen Nederland
1:09:45
13
Klaas Mol
Veteranen Nederland
1:17:35
15
Wim Kapteyn
Veteranen Nederland
1:20:08
18
E van Wieringen
Spijkenisse
1:25:24
V SEN, WEDSTRIJD 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Yvonne van Vlerken
Spiridon
54:53
3
Wendy van de Spijker
Haag Atletiek
55:32
4
Marieke Boekestijn
AV Waterweg
57:58
6
Daniella van Dulst
Flakkee
1:01:07
7
Gaby Eenschoten
Rotterdam Atletiek
1:10:04
9
Marjan van Ginkel
AV Aalsmeer
1:11:48
10
Petra van de Laar
Capelle aan den IJss
1:11:56
11
Marjolein Wanders-Borg
PAC
1:13:00
12
Tanja de Blaeij
De Koplopers
1:15:04
13
Eline Huizer
EUR Roadrunners
1:15:11
14
Angelique Jansen
Loopgroep PK
1:18:04
15
Ellen Steinebach
Voorne Atletiek
1:18:17
V 40, WEDSTRIJD 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
58:35
3
Tanja de Jong-Kortus
Spirit Oud Beijerlan
1:05:06
6
Hanny Maarleveld
SC Reeuwijk
1:08:09
7
Carla van der Wolf-Bui
SC Reeuwijk
1:09:39
9
Agnes Scheringa
Veteranen Nederland
1:12:32
10
Els Snippe
Veteranen Nederland
1:14:03
12
Ivonne van der Pad-Bla
Veteranen Nederland
1:15:07
V 45, WEDSTRIJD 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jose Willemse-Olsthoor
the Hague Road Runne
1:00:36
3
Francis Mulders
Rotterdam Atletiek
1:10:49
7
Marjan de Bruin
Topreis.nl
1:28:14
8
Marjolein Leenderts
Rotterdam Atletiek
1:37:25
V 50, WEDSTRIJD 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mickey Priem-Vullinghs
PAC
1:01:58
5
Annie van Dijk
Veteranen Nederland
1:08:07
7
Jannie Braber vd Reest
Flakkee
1:11:28
8
Jannie Westerhout
AV Passaat
1:12:29
9
Elly van Buytenen
Veteranen Nederland
1:13:32
11
Karin Sikkema
De Koplopers
1:19:43
M15KM, PRESTLOOP 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Gert Jan ten Brinke
Zoetermeer
1:00:42
4
Jeroen Zeegers
Santpoort-Noord
1:00:57
10
Coen van Hal
's-Gravenhage
1:02:18
12
Anton Melis
Oud Beijerland
1:02:40
17
Peter Kleinjan
Hendrik Ido Ambacht
1:04:16
19
Mulders
Alphen aan den Rijn
1:04:34
20
Teun van der Linden
Waddinxveen
1:05:28
21
Rcik van 't Wout
Zoetermeer
1:05:47
23
Jeroen van Hees
Moordrecht
1:06:38
25
Richard van de Wal
Zoetermeer
1:06:56
26
Arjen Schuurman Hess
Zoetermeer
1:06:57
29
Jack Heijboer
Alphen aan den Rijn
1:07:29
30
H Slobhe
Capelle ad IJssel
1:07:56
34
Niels Veldhuizen
Zoetermeer
1:08:50
35
Hans van der Ham
Zoetermeer
1:08:56
43
Frank Heijboer
Alphen aan den Rijn
1:09:14
47
Wensveen V
Nieuwerkerk ad IJsse
1:09:51
55
Edwin Buitelaar
Alphen aan den Rijn
1:10:53
57
Peter Hoogeveen
Zoetermeer
1:11:04
59
Martin Terpstra
Zoetermeer
1:11:54
60
Martijn Venhuizen
Zoetermeer
1:11:58
64
Wim van der Linden
Waddinxveen
1:12:07
66
Richard Vrolijk
Zoetermeer
1:12:34
69
Peter Kijzerwaard
Poortugaal
1:12:56
70
Hans Huizer
Alphen aan den Rijn
1:13:05
80
Ferry Groos
Capelle aan den IJss
1:14:56
82
Jan Nieuwenburg
Wateringen
1:15:32
83
Herman van Ruitenbeek
Zoetermeer
1:15:35
84
Rob van der Ham
's-Gravenhage
1:16:07
85
Frank Eilbracht
Zoetermeer
1:16:10
92
Frans van Kampenhout
Amsterdam
1:17:57
93
Michiel Koot
's-Gravenhage
1:18:06
96
Marius Bucataru
Zoetermeer
1:19:12
100
Ruud Biesebroek
Zoetermeer
1:19:53
110
C Hengel-Sayers
Zoetermeer
1:21:11
116
Milco te Hofstee
Zoetermeer
1:23:11
119
Chris Le Comte
Waddinxveen
1:24:13
120
Eric van Kessel
Zoetermeer
1:24:32
125
Piet van Paridon
Zoetermeer
1:26:11
127
Jan Willem Albers
Zoetermeer
1:27:58
128
Gert van Leeuwen
Rijswijk Zh
1:30:16
131
Michel de Graaf
Zoetermeer
1:35:41
V15KM, PRESTLOOP 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cristel Diepenhorst
Zoetermeer
1:10:25
3
Brigit Mesman van Rixe
Beverwijk
1:17:11
4
Angelique van Vliet
Moerkapelle
1:20:54
5
Mariette Smeets
Waddinxveen
1:23:45
7
Celine Sira de Voogd
Zoetermeer
1:27:52
8
Genilda correa de Souz
's-Gravenhage
1:29:25
M10KM, PRESTLOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel van der Ven
Papendrecht
35:17
2
Michael Groen
Krimpen aan de Lek
35:42
3
Robert van der Hulst
Rotterdam
37:16
4
Richard de Smit
's-Gravenhage
37:50
5
Pijke den Ambtman
Maastricht
38:12
10
Teun van der Vorm
Zoetermeer
41:10
12
Rolf Vermolen
's-Gravenhage
42:09
15
Kees Wildschut
Capelle aan den IJss
43:04
16
Alexander de Swart
Zoetermeer
43:31
19
Fred Bastemeijer
Dordrecht
44:19
21
Peter Spaans
's-Gravenhage
44:50
24
Mike van Wichen
Zoetermeer
46:01
25
Michel aan de Wiel
Bergschenhoek
46:08
27
Sander van Drongelen
Zoetermeer
46:26
29
Martin Warbout
's-Gravendeel
47:23
31
Klaas Regts
Alphen aan den Rijn
47:59
45
Marcel Tempelman
Zoetermeer
50:46
49
Gerard van Velzen
Hoogvliet Rotterdam
51:19
53
Paul van Heukelum
Zoetermeer
52:10
63
Schellingerhout
Zoetermeer
55:04
70
Remco Jansen
's-Gravenhage
56:52
75
Lex van Zonneveld
Zoetermeer
57:45
76
Marcel de Groot
Zoetermeer
58:03
80
Huub van den Berg
Zoetermeer
1:00:24
81
Erik Barendregt
Zoetermeer
1:01:07
82
Martijn de Groot
Zoetermeer
1:01:09
V10KM, PRESTLOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaartje Van Schie
Delfgauw
39:33
6
Linda van der Heide
Zoetermeer
51:39
7
Christine de Wit
Zoetermeer
51:54
11
Esther Ruivenkamp
's-Gravenhage
53:55
18
Christine Oude Veldhui
Zoetermeer
57:31
20
Voskamp
Wijk bij Duurstede
58:34
24
Eugenie Hofwijks
Rijswijk Zh
59:55
25
Hilda van den Berg
Zoetermeer
1:00:30
28
Babette van Marrewijk
Zoetermeer
1:01:42
29
Marjolein Smithuis
Zoetermeer
1:01:52
31
Marjolijn Nap
Leidschendam
1:03:51
M5KM, PRESTLOOP 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Stoney Kloosterman
Zoetermeer
18:18
6
Avram den Heijer
's-Gravenhage
18:58
7
John van Amelsvoort
Dordrecht
19:02
15
Mark Stuurman
Oud Beijerland
20:08
19
Sander Oudshoorn
Zoetermeer
21:44
21
Peter Zoetmulder
Zoetermeer
22:25
28
Michael van Viegen
Zoetermeer
24:13
30
Jurrie Verheij
Rijswijk Zh
24:20
31
Arno Kouwenhoven
Berkel en Rodenrijs
24:47
32
Veen V
Alphen aan den Rijn
24:47
39
Remon van Dijk
's-Gravenhage
26:12
41
Blakenburg
Alphen aan den Rijn
26:23
44
George Fisscher
Zoetermeer
27:53
48
Roeland van Dijck
Zoetermeer
54:27
V5KM, PRESTLOOP 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Nathalie den Haan
Maassluis
23:40
10
Kirsten Scholte
Zoetermeer
25:43
12
Marissa Schmitz
Zoetermeer
26:13
14
Amelsvoort Lianne V
Hendrik Ido Ambacht
26:47
15
Bossche
Capelle aan den IJss
27:51
17
Annelies Van Slooten
Voorburg
27:58
21
Erna Fisscher-Steenkam
Zoetermeer
29:01
23
Carla Schouten de Vreu
Zoetermeer
29:06
28
Corryn Hettfleisch
Zoetermeer
30:25
31
Laurette de Haan
Zoetermeer
34:04
J 2KM, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Yaz van den Brink
Zoetermeer
7:50
4
Irvin Amstelveen
Zoetermeer
8:25
8
Anthony van Reeuwijk
Zoetermeer
9:10
9
Stefan van der Lingen
Zoetermeer
9:20
10
Njoroge Yannick
Zoetermeer
9:24
11
Arthur Vntsteen
Zoetermeer
9:26
14
Martijn van Ruyven
Zoetermeer
9:51
16
Maurice Hettfleisch
Zoetermeer
9:57
17
Sander van Ruyven
Zoetermeer
10:09
19
Michen Biesaart
Zoetermeer
10:23
20
Martthew Stikkelorum
Zoetermeer
10:24
21
Stijn Houweling
Zoetermeer
10:24
23
Xander van Berckel Bik
Zoetermeer
10:42
25
Wouter Hollander
Zoetermeer
11:24
27
Stefano vd Hammen
Zoetermeer
11:42
29
Rowi Amstelveen
Zoetermeer
12:04
32
Ryan Becker Hof
Zoetermeer
14:12
M 2KM, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Malinga Amstelveen
Zoetermeer
9:05
7
Robin Kortekaas
Zoetermeer
9:32
8
Louise Nijbakker
Zoetermeer
9:46
10
Frederique Brandon
Zoetermeer
9:56
12
Anouk van Santen
Zoetermeer
9:56
16
Lisette van der Kolk
Zoetermeer
10:38
18
Chantal v Kessel
Zoetermeer
11:50
19
Fleur van 't Hoff
Zoetermeer
11:56
21
Roosmarijn Stuurman
Zoetermeer
12:49
22
Margo Nagelkerke
Zoetermeer
14:09
23
Charlotte Harland
Zoetermeer
15:08
Uitslagen.nl
25-11-2005 22:08