Uitslagenlijst 36e Bennekomse bosloop

Bennekom - Zaterdag 12 november 2005

MRECR, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo vd Veer
Ede Gld
14:06
2
Gerard van de Bovenkam
Ochten
15:23
3
Raoul Hoomans
Wageningen
16:12
4
Cees Hasselaar
Veenendaal
16:15
5
Erwin Kippersluys
Ede Gld
16:23
6
Reijer Hanelaar
Veenendaal
16:29
7
B Oosting
Wageningen
16:31
8
Matthijs Beerepoot
Wageningen
16:59
9
Melvin Bertelink
Ede Gld
17:12
10
Wilco van Roekel
Ede Gld
17:22
11
Marc op 't Hof
Doorwerth
18:14
12
Lion van de Pol
Almelo
19:27
13
Kees van Leeuwen
Ede Gld
19:32
14
Martin Laport
Ede Gld
19:56
15
Donovan Oosterveer
Beekbergen
20:01
16
Jan Bossema
Bennekom
20:07
17
Sylvester vd Loo
Beekbergen
20:36
18
Ferry Jansen
Ede Gld
21:10
19
Wout Tiemessen
Ede Gld
21:20
20
Marco Harms
Bennekom
21:56
21
Armin Harms
Bennekom
21:57
22
Dick Leemkuil
Deventer
21:57
23
Mark Boggess
Bennekom
22:08
24
Jouri Missler
Ede Gld
22:15
25
Thomas Vos
Bennekom
22:18
26
Marvin Straathof
Wageningen
22:19
27
Dolf Straathof
Wageningen
22:20
28
Christiaan Janssen
Ede Gld
23:08
29
René Janissen
Beekbergen
23:36
30
Koen Wes
Ede Gld
24:12
31
Arjan Wes
Ede Gld
24:14
32
Omid Jaloyerian
Beekbergen
25:31
33
Piet Nooijen
Milheeze
27:29
VRECR, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patricia Harteveld
Ede Gld
20:00
2
Joke Pastoors
Wageningen
21:36
3
Rosa Ellenbroek
Arnhem
21:47
4
Cindy Harteveld
Ede Gld
22:49
5
Inge van Teylingen
Bennekom
23:06
6
Jolanda van den Berg
Heelsum
23:09
7
Suzanne Cappon
Rhenen
23:15
8
Elma Aerts
Bennekom
25:10
9
Teunie Groeneveld
Bennekom
25:25
10
Carla Groeneveld
Bennekom
26:33
11
Vera Frans
Beekbergen
27:22
12
E Wes
Ede Gld
27:42
13
Cora Vrekein
Ede Gld
27:45
14
Ite Smit
Wageningen
28:05
MRECR, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Dekker
Ede Gld
28:34
2
Olaf Bos
Velp Gld
28:53
3
Melvin Laport
Ede Gld
29:18
4
Raymond van Hall
Doesburg
30:28
5
Bert den Hartogh
Maurik
30:38
6
Henk Altmann
Wageningen
31:21
7
René van den Linde
Ede Gld
32:05
8
Rob van Tol
Wageningen
32:31
9
Reyer Demoet
Veenendaal
33:10
10
Gert Vermeer
Kesteren
33:20
11
Pieter de Jong
Bennekom
34:24
12
Erik de Bruin
Haaften
34:32
13
Gerk van der Have
Tiel
34:50
14
Chiel Ellenbroek
Wolfheze
35:39
15
Frans Westerman
Bennekom
35:49
16
Martin de Jonge
Wageningen
35:52
17
Geert Roseboom
Wageningen
35:53
18
Herman Libbers
Heerewaarden
35:59
19
Willem de Oos
Wolfheze
37:12
20
Peter van Veldhuisen
Ede Gld
40:34
21
Frenk Bootsman
Ede Gld
41:45
22
Leon Verberkt
Ede Gld
42:10
23
Frans Teunissen
Bemmel
42:11
24
Ed van de Bospoort
Ede Gld
42:13
25
Charrel Snijder
Heteren
42:55
26
Tjitro Smit
Bennekom
43:36
27
Leo Hol
Ede Gld
43:41
28
Piet Panis
Heteren
44:10
29
Bert van de Poel
Almelo
44:12
30
Theo Braber
Wageningen
44:16
31
Ton Gorissen
Bennekom
44:17
32
Frank van den Berg
Bennekom
45:49
33
Gijs Hardeman
Ede Gld
45:52
34
Leen van den Berg
Ede Gld
46:14
35
Arie Krop
Ede Gld
46:17
36
J Hoencamp
Ede Gld
46:18
37
Ad van der Donk
Wageningen
46:52
38
Gosse Douma
Bennekom
47:20
39
Jaap Jongeneel
Ede Gld
47:54
40
Wolter Nijmeijer
Bennekom
48:44
41
Johan van der Veen
Ede Gld
49:16
42
Karel Barkey
Bennekom
49:40
43
Henk Kerbof
Wageningen
49:41
44
Gerard Brouwer
Apeldoorn
49:56
45
Berend jan Henzen
Veenendaal
51:59
46
Chris van Veen
Wageningen
52:00
47
Jaap van Eden
Veenendaal
52:30
48
Cees Keulstra
Veenendaal
1:00:22
VRECR, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Claessen
Nijmegen
29:59
2
Nanette Hagedoorn
Velp Gld
37:08
3
Janine Bootsman
Ede Gld
42:57
4
Hermine Wilmink
Bennekom
43:01
5
Nelly Beerepoot
Wageningen
44:04
6
Viola Altmann
Wageningen
44:14
7
Ercolie Bossema
Utrecht
47:41
8
Henrieke Jongeneel
Ede Gld
47:53
9
Willeke Vermeer
Bennekom
47:54
10
Gerjanne van Doorn
Bennekom
47:55
11
Liesbeth Maasland
Nieuwegein
49:34
12
Letty Derksen
Ochten
49:48
13
Ellen Cras
Gendt
50:56
14
Leonie Buter
Ede Gld
50:59
15
Yvonne Ubels
Veenendaal
51:44
16
Annelies Gerritsen
Wageningen
52:03
17
Anne marie Patist
Wageningen
52:04
18
Annette van den Brink
Ede Gld
52:05
19
Sylvia Bootsman
Ede Gld
52:13
20
Anke Maasland
Nijmegen
52:30
21
Anja de Heer
Ede Gld
52:33
22
Josje Blesgraaf
Arnhem
53:30
23
Tamara Deelen
Ede Gld
54:37
24
Joke Holtermans
Ede Gld
54:52
25
Carolien Bouwmeester
Ede Gld
55:43
26
Jettie van de Pol
Bennekom
56:27
27
Marja van Norden
Ede Gld
1:01:06
MRECR, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul van Rooijen
Velp Gld
43:38
2
Vincent Bohm
Veenendaal
44:19
3
John van Rennes
Amersfoort
44:30
4
Hendrik-Jan Hanning
Bennekom
44:30
5
Ivo Lustenhouwer
Wageningen
44:52
6
Peter van Wetering
Ede
45:01
7
Hans Wilmink
Bennekom
46:09
8
Ton Wareman
Velp Gld
46:22
9
Freddy Gijsberts
Doetinchem
48:19
10
Laurens Beerepoot
Wageningen
49:28
11
Hugo Kabos
Ede Gld
49:59
12
Dick Vermeulen
Leusden
50:53
13
Paul Nijenhuis
Andelst
50:54
14
Henk Bos
Ede Gld
51:03
15
Ton van den Born
Wageningen
51:42
16
Kees van Veldhuisen
Ede Gld
51:43
17
Bert Nap
Veenendaal
53:35
18
Nol van Keeken
Bennekom
53:44
19
Teun van Kalkeren
Lienden
53:54
20
Maarten van Helvoort
Wageningen
54:51
21
Rob Blesgraaf
Arnhem
55:01
22
Eelco van Holland
Ede Gld
55:35
23
Frans Verkerk
Veenendaal
56:00
24
Lammert Bastiaans
Wageningen
56:01
25
Jacco van Haveren
Ede Gld
56:08
26
Theo Fledderus
Doorwerth
57:32
27
Jaap Stouthamer
Ede Gld
59:17
28
Hans Dimmers
Ede Gld
59:21
29
Rein van Hasselaar
Veenendaal
59:59
30
Ton Kuyper
Ede Gld
1:00:35
31
Alfred Gaasbeek
Ede Gld
1:01:02
32
Herman van de Pluim
Arnhem
1:01:54
33
Jaap Paans
Ede Gld
1:01:58
34
Evert van Beek
Ede Gld
1:02:01
35
Wim Looijen
Veenendaal
1:02:22
36
Gert Heiwegen
Lunteren
1:02:43
37
Gerrit Florijn
Barneveld
1:03:14
38
Jaap Budding
Veenendaal
1:03:36
39
Dick van Kleef
Ede Gld
1:04:01
40
Sjoerd de Rave
Bennekom
1:10:18
41
Dirk Duldernel
Duiven
1:11:52
42
Theo Maagdenberg
Wageningen
1:12:48
VRECR, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alieke Griffioen
Amsterdam Zuidoost
55:43
2
Linda Koot
Barneveld
1:01:47
3
Patricia de Vries
Ede Gld
1:04:05
4
Julia Hilgersom
Barneveld
1:04:34
5
Anja Schimmel
Barneveld
1:04:35
6
Elly Kok
Ede Gld
1:04:36
7
Riek Harteveld
Ede Gld
1:04:43
Wij verwachten u weer aan de start van de 33e Februariloop,
op 11 februari 2006 in Bennekom. www.cbfb.nl
www.uitslagen.nl
14-11-2005 22:44