Uitslagenlijst Internationale ABAB Warandeloop

Tilburg - Zaterdag 12 november 2005

4200M, JJUNB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Hahn
OSC Waldniel
12:38
2
Pieter-Jan van Eynde
Belgie
12:50
3
Dieter VanStreels
Belgie
12:55
4
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
12:59
5
Brian van den Bossche
Belgie
13:02
6
Thijs Demeester
Belgie
13:07
7
Koen Naert
Belgie
13:08
8
Wilbert van Vliet
Seven Hills Running
13:12
9
Wesley Pauel
Team Distance Runner
13:23
10
Nils Daas
Atverni
13:25
11
Lukas van Assche
Belgie
13:26
12
Bert van der Hoeven
Belgie
13:27
13
Vito Verbeek
Fit
13:29
14
Darcis CLaessens
Belgie
13:32
15
Vincent Bierinckx
Belgie
13:35
16
Nout Jansen
Pallas '67
13:41
17
Wouter Dilling
Seven Hills Running
13:44
18
Jeroen Reintjes
Atletico '73
13:54
19
Robin Teunissen
Venray Regio
13:55
20
Alwin Groenen
Team Distance Runner
13:56
21
Sebastian Hahn
OSC Waldniel
13:56
22
Rick Hartogs
DAK
13:57
23
Tibor Peters
Attila
13:59
24
Lukas Wurst
SG BP Koln-Worringen
14:06
25
Rik van Venrooij
De Keien
14:09
26
Norman van Wageningen
Passaat
14:14
27
Eric Fonseca
AVON
14:17
28
Tom Stultiens
PSV
14:17
29
Joost Hummelink
Nijmegen Atletiek
14:18
30
Simon Tesfay
Rotterdam Atletiek
14:18
31
Mark Nouws
Loopteam Ed Sligcher
14:24
32
Rens Seunis
AV Heythuysen
14:28
33
Patrick Cyron
TSV Bayer 04 Leverku
14:29
34
Jelmer Bosma
Team Distance Runner
14:32
35
Bas van Oorschot
Seven Hills Running
14:33
36
Jeroen Verboom
Triathlon
14:38
37
Thorsten Lajewksi
TSV Bayer 04 Leverku
14:38
38
Maik Ernis
TSV Bayer 04 Leverku
14:39
39
Shaun Reek
Spark
14:45
40
Youri Hille
Atverni
14:45
41
Mike Eelkema
Sparta
14:47
42
Thomas van der Heijden
Sprint
14:49
43
Tim van Dongen
Scorpio
14:51
44
Mark Ramakers
Scopias
14:53
45
Rutger van Oosterwijck
Loopteam Ed Sligcher
14:54
46
Erik Roeloffs
Loopteam Ed Sligcher
14:54
47
Dinesh Randjietsingh
De Keien
14:56
48
Dries de Bie
Esak
15:03
49
Stefan Lazeroms
Loopteam Ed Sligcher
15:03
50
Wesley van de Broek
Lanaken
15:04
51
Diego van Looy
Duffel Atletiek
15:06
52
Rik Heijnen
AV Helden
15:12
53
Leon Hartog
Spado
15:22
54
Marcel van Harlingen
Team Distance Runner
15:24
55
Witze de Bie
Esak
15:34
56
Lars Bijsterveld
PSV
15:41
57
Bart Candel
Atledo
15:55
58
Rens Priems
GAC Gemert
16:16
59
Thijs Frijling
Astylos
16:25
2800M, MJUNB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Berkhout
Team Distance Runner
9:31
2
Nikki Foque
Belgie
9:42
3
Katrijn vande Riviere
Belgie
9:43
4
Evelien van Sinay
Belgie
9:47
5
Machteld Anna Mulder
Hollandia
9:52
6
Kathy Ooghe
Belgie
9:54
7
Sabrina Buchrucker
ASV Koln
9:55
8
Lynn de Coninck
Belgie
9:57
9
Charlotte Daenens
Belgie
9:59
10
Marjon van der Wansem
LADB
10:00
11
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
10:06
12
Marlies Schils
Belgie
10:07
13
Marlou Bijlsma
ATC '75
10:09
14
Evelien Vanheck
AC Waasland
10:15
15
Yenthe Grauwels
Dilbeek (BEL)
10:16
16
Aniek Aper
RK HAV
10:17
17
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
10:17
18
Richelle Vlenterie
Scopias
10:21
19
Anniek Hylkema
Atverni
10:23
20
Nicole Jetten
Seven Hills Running
10:23
21
Eline van der Linde
Almere '81
10:24
22
Merel Franken
Loopteam Ed Sligcher
10:25
23
Jitske van Heeswijk
AV Heythuysen
10:28
24
Kelly Murray
Belgie
10:28
25
Esther Arts
Lopersgroep Deurne
10:30
26
Barbara de Brouwer
Olympic Brugge
10:34
27
Lotte Spraakman
Groningen Atletiek
10:36
28
Franne Jelske Anema
Athlon Loopgroep Hee
10:37
29
Lisa Driessen
Olympus '70
10:38
30
Judy Middelburg
Olympus '70
10:39
31
Alja Bijlsma
ATC '75
10:40
32
Britt de Brouwer
Olympic Brugge
10:43
33
Elke Wouters
Loopteam Ed Sligcher
10:47
34
Robi van Leersum
Rotterdam Atletiek
10:50
35
Kirsten Jeras
Loopteam Ed Sligcher
10:53
36
Nicole de Veer
Tilburg Road Runners
10:54
37
Lisanne Bruijsten
Seven Hills Running
10:54
38
Elke Reykers
Belgie
10:56
39
Caressa Toonstra
Almere '81
11:01
40
Marijke Gouw
Zuidwal
11:02
41
Renske Dickhout
Seven Hills Running
11:05
42
Eva Liebsch
TSV Bayer 04 Leverku
11:09
43
Eline Brijs
AC Waasland
11:11
44
Ilse Wesseling
AV '40
11:14
45
Maaike Zuiderwijk
Team Distance Runner
11:14
46
Jennifer van Prooyen
PAC
11:15
47
Cindy van de Avoort
GAC Gemert
11:15
48
Jocelyn Petter
Seven Hills Running
11:16
49
Julia Gruter
TuS Wesseling
11:19
50
Marit Tegelaar
Energie
11:21
51
Suzanne van Staveren
Seven Hills Running
11:24
52
Laura La Marca
TSV Bayer 04 Leverku
11:31
53
Natascha van Neck
Atos
12:02
54
Karin van Eeuwijk
AV Gouda
12:14
2800M, JJUNC 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Braun
Duitsland
8:29
2
Tom de Parmentier
Belgie
8:40
3
Jurjen Polderman
Clytoneus
8:40
4
Erwin Leysen
Belgie
8:52
5
Ward van de Wiel
Sprint
9:00
6
Robert Tangerman
Spado
9:10
7
Sten van den Thillart
DAK
9:14
8
Sander van Esch
AV Oirschot
9:18
9
Lennart Broere
Spark
9:20
10
Mart Sijtsema
AV '55
9:21
11
Bas Visserman
Impala
9:30
12
Tiemen Gordijn
Leiden Atletiek
9:33
13
Niek Aarts
Venray Regio
9:38
14
Mads Bijsterveld
PSV
9:42
15
Seppe Geussens
Esak
9:47
16
Jeffrey van der Park
DOKEV
9:50
17
Martijn van der Hulst
Scorpio
9:50
18
Jelmer Vastenburg
GAC Hilversum
10:02
19
Stefan van Hooydonk
Loopteam Ed Sligcher
10:03
20
Jeroen Simons
Attila
10:04
21
Joris Petterson
Atletico '73
10:07
22
MichaŽl Heijnemans
THOR
10:15
23
Heestels
10:19
24
Casper Janssen
GVAC
10:19
25
Joris Verlinden
Duffel Atletiek
10:21
26
Paul van Beurden
Attila
10:21
27
Raoul Wanrooy
Sprint
10:26
28
Eelco Verroen
AV '40
10:30
29
Bart Klinge
AV '40
10:32
30
Dimitri Jonkers
Sprint
10:33
31
Koen van Erve
Attila
10:39
32
Joeri Coolen
Attila
10:50
33
Arjen Vogel
Almere '81
10:54
34
Kevin Jansen
11:09
35
Gabor Dierick
AC Waasland
11:11
36
Koen Michielsen
Gloria
11:21
37
Gerwin Kamstra
AAC '61
11:27
38
Bob Peters
Attila
11:33
39
Jeroen Hoogers
AV Oirschot
11:47
40
Pieter Tames
Sprint
11:51
41
Thomas van Bliterswijk
Attila
12:01
42
Tom Hultermans
Attila
12:02
43
Victor van Hofwegen
Typhoon
12:04
44
Noud vd Meer
AV '40
12:14
2800M, JJUNC 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Koch
Team Distance Runner
9:11
2
Timothy Vergouwen
Loopteam Ed Sligcher
9:13
3
Reynaldo De Tier
Belgie
9:15
4
Niels Platteau
Belgie
9:16
5
Martijn Baete
Belgie
9:21
6
Arno de Feyter
Belgie
9:23
7
Jordi Baars
AV Aalsmeer
9:25
8
Pim Bijl
PAC
9:26
9
Niek den Exter
Scheldesport
9:26
10
Terry Ringlever
Fortuna
9:30
11
Tomas Sillekens
Sprint
9:32
12
Hans Dilling
Seven Hills Running
9:35
13
Matthias Engelen
AV Toekomst
9:36
14
Daan Bruijsten
Seven Hills Running
9:37
15
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
9:48
16
Edwin de Vries
Team Distance Runner
9:51
17
Bram Kocx
Attila
10:00
18
Floris de Tier
Belgie
10:04
19
Dean Salwegter
Hercules
10:05
20
Matthew de Haan
Attila
10:08
21
Chiljen Velvis
ATC '75
10:10
22
Bart van der Pasch
Generaal Michaelis
10:11
23
Yannick Boerop
AV Aalsmeer
10:13
24
Timo Koren
Rotterdam Atletiek
10:15
25
Tom van Campenhout
Sprint
10:30
26
Tim Droppert
AV '40
10:34
27
Jod de Brouwer
RK HAV
10:43
28
Kay Abbink
DOKEV
10:53
29
Wonne de Bie
Esak
10:54
30
Sander Kil
Sprint
11:04
31
Jim Kruiver
NOVA
11:08
32
Rick van Gils
Attila
11:16
33
Roel Karman
OSS-VOLO
11:21
34
Sjoerd Vermeeren
Sprint
11:26
35
Hugo Buylinckx
Attila
11:31
36
Stefan Schellen
Attila
11:34
37
Janos Dierick
AC Waasland
11:35
38
Koen Theeuwes
Sprint
11:36
39
Bas Zwartele
Sprint
11:39
40
Frederic Cappaert
AC Waasland
11:46
41
Dimitri Dobbelaer
AC Waasland
12:02
42
Joost Baardman
Clytoneus
12:12
43
Joris van Cromvoirt
OSS-VOLO
12:16
44
Bram van Uden
Marvel
12:27
45
Jochen Mutsaers
Attila
12:28
46
Cornť Linssen
Marvel
12:30
47
Kasper Coolen
Attila
12:33
48
Ben Mutsaers
Attila
12:39
49
Joep Bussmann
Sprint
12:48
50
Pieter Vromans
Prins Hendrik
12:55
51
Max Spapens
Attila
12:55
52
Sander Broenink
Attila
12:56
53
Thijs Bastiaansen
Attila
13:00
54
Luuk van Berkel
Attila
13:29
2000M, MJUNC 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessie Fairley
Loopgroep PK
6:45
2
Liesbeth Pollentier
Belgie
6:49
3
Evy Hens
Belgie
6:50
4
Dinja de Win
Belgie
6:54
5
Lien Warpy
Belgie
6:55
6
Sofie Brys
Belgie
6:56
7
Silke van Waeyenberge
Duffel Atletiek
6:56
8
Wilmke Boersma
Horror
6:57
9
Jamie van Lieshout
AVV
7:10
10
Britt VanThillo
Belgie
7:12
11
Admay van Oevelen
Attila
7:14
12
Jessica Faesen
Attila
7:17
13
Jessica Vermeeren
Loopteam Ed Sligcher
7:22
14
Laura van Tilborg
PAC
7:25
15
Lisanne Wever
Team Distance Runner
7:29
16
Daisy Kusters
GAC Gemert
7:32
17
Jonat Zigelboim
ACW '66
7:34
18
Maayke Bosma
Almere '81
7:35
19
Nikki Tromp
AV Oirschot
7:45
20
Nadia Dardouri
Atverni
7:47
21
Kristy van Lieshout
Sprint
7:52
22
Joyce Willems
Duffel Atletiek
7:52
23
Jiota vd Langenbergh
Atverni
7:56
24
Ineke van der Kaaij
AV Nijkerk
7:57
25
Sophie Maria Pelle
THOR
8:01
26
Bo Koopmans
AV Helden
8:05
27
Jeanine van de Klashor
Atverni
8:07
28
Jasmijn Rost
AV '40
8:13
29
Evy Sens
OSS-VOLO
8:17
30
Tessa Mulder
Leiden Atletiek
8:18
31
Saskia Zwaard
AV '40
8:23
32
Yrla Bijsterveld
PSV
8:34
2000M, MJUNC 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melanie van Reeth
Duffel Atletiek
6:53
2
Maddelin Abeele
Belgie
6:58
3
Marleen Loman
NOP
7:02
4
Marlies Vandenheede
Duffel Atletiek
7:08
5
Veronique Wintjens
Belgie
7:10
6
Marisa Papen
Belgie
7:11
7
Esther Platteeuw
Scheldesport
7:14
8
Nienke van 't Veer
Sprint
7:15
9
Isaura Rossaert
AC Waasland
7:18
10
Tatjana Simoiu
PAC
7:19
11
Stijntje Mertens
Nijmegen Atletiek
7:22
12
Tessa Denis
Belgie
7:22
13
Dana Zigelboim
ACW '66
7:23
14
Liesbeth Bos
Leiden Atletiek
7:23
15
Maureen Koster
AV '47
7:25
16
Nicole Schoute
Lycurgus
7:26
17
Soumaya Charifi
AC Waasland
7:28
18
Carolien van Royen
AC Waasland
7:32
19
Merel van Steenbergen
AV '47
7:41
20
Kirsten Maartense
Spado
7:41
21
Estelle Klink
Leiden Atletiek
7:42
22
Eva vd Born
AV '40
7:42
23
Daphne van Es
DOKEV
8:01
24
Joske Huijsman
PSV
8:04
25
Steffie Geerts
Gloria
8:06
26
Merle Schots
Pallas '67
8:08
27
Diekje van Heeswijk
AV Heythuysen
8:14
28
Kristy Blommaert
Delta Sport
8:21
29
Nina Tames
Sprint
8:24
30
Laura Michielsen
Gloria
8:27
31
Margo Dickhout
Seven Hills Running
8:27
32
Donna de Maat
Sprint
8:29
33
Andrea Snijders
Sprint
8:30
34
Andrea van den Berghe
Sprint
8:32
35
Guilia Wientjens
Spado
8:48
36
Lenny Vandermeulen
AC Waasland
8:51
37
Anne van Ruitenbeek
Pallas '67
9:06
38
Iris Donders
Sprint
9:24
2000M, JJUND 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Lievens
Vlierzele Sportief
6:38
2
Riccardo Sprong
Clytoneus
6:46
3
Brian Kamstra
AAC '61
6:47
4
Jesse van de Ven
Spado
6:51
5
Teun Geurts
Seven Hills Running
6:52
6
Mark Dauwerse
Scorpio
6:56
7
Lion van Egmond
AV '40
6:59
8
Fenno Polderman
Clytoneus
7:01
9
Timo Verroen
AV '40
7:01
10
Hubert van der Weijde
Sprint
7:08
11
Tipp Bongers
Seven Hills Running
7:15
12
Bob van Pelt
Attila
7:16
13
Robin Ruyter
Prins Hendrik
7:16
14
Alex Heijnemans
THOR
7:17
15
Teun Schrover
Attila
7:19
16
Bart Spangenberg
Scorpio
7:21
17
Peter Nooren
Sprint
7:22
18
Lars Crielaard
ACW '66
7:33
19
Benjamin Renique
Tilburg Road Runners
7:36
20
Mark Ravensbergen
Leiden Atletiek
7:37
21
Gijs Vugts
Sprint
7:38
22
Rik Verweij
Clytoneus
7:39
23
Ruben Maeckelberghe
AC Waasland
7:39
24
Brecht Michiels
AC Waasland
7:42
25
Jeroen Verlinden
Duffel Atletiek
7:45
26
Jorn van Splunder
Clytoneus
7:48
27
Kai van de Wiel
Sprint
8:00
28
Joost Geluk
Delta Sport
8:05
29
Fabian Wouters
Sprint
8:11
30
Pieter Coppelmans
Attila
8:13
31
Robin Baijens
Atledo
8:14
32
Floris Foekens
Sprint
8:20
33
Koen van Splunter
Leiden Atletiek
8:26
34
Jesse van Hofwegen
Typhoon
8:32
35
Martijn Kok
Attila
8:36
36
Renze Dekker
Clytoneus
8:37
37
Laurens Edwards
Sprint
8:37
2000M, JJUND 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tommy Staal
Delta Sport
6:45
2
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
6:54
3
Devin van Wageningen
Passaat
7:02
4
Victor IJdens
Prins Hendrik
7:03
5
Tim Corvers
AC Waasland
7:09
6
Jaap Gerben Vellinga
Horror
7:11
7
Roy van der Have
Fortuna
7:12
8
Juriaan Scholten
De Liemers
7:17
9
Milan Roelofs
Delta Sport
7:24
10
Jorrit vd Born
AV '40
7:26
11
Yannick van Aartselaar
Duffel Atletiek
7:31
12
Lodewijk Bles
Sprint
7:33
13
Ruben Zwemstra
Scorpio
7:35
14
Daan Vermeulen
AC Waasland
7:38
15
Jordy van Kuik
ACW '66
7:38
16
Arthur Niessen
Scorpio
7:49
17
Max Kuczek
Unitas
8:01
18
Thomas van der Ven
Sprint
8:09
19
Luc Baardman
Clytoneus
8:16
20
Kars van Gestel
Gloria
8:18
21
Vincent van Nimwegen
Gloria
8:20
22
Bas van der Lubbe
Generaal Michaelis
8:21
23
Steve Mathyssens
Duffel Atletiek
8:28
24
J Martin
Attila
8:29
25
Dries de Keulenaer
AC Waasland
8:32
26
Tjebbe Kerstens
Sprint
8:35
27
Timo Zagers
Attila
8:47
28
Tido Bergmans
Attila
8:51
29
Dyon Mulders
Attila
8:52
30
Piotr van den Akker
Sprint
9:01
31
Bart Bussmann
Sprint
9:06
32
Tomas Baars
AV Aalsmeer
9:08
33
Olav Jole
Taxandria
9:09
34
Niels Janssens
Attila
9:20
35
Tom Eversdijk
Attila
9:37
1200M, MJUND 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlin van Hal
De Keien
3:54
2
Juul Lavrijsen
Seven Hills Running
3:56
3
Winne Vos
Daventria
4:03
4
Charlotte de Vlieger
AC Waasland
4:04
5
Elif Erken
Seven Hills Running
4:06
6
Rio-Sarah Nederveen
Energie
4:09
7
Myra Franken
Loopteam Ed Sligcher
4:10
8
Laura Hoogers
AV Oirschot
4:13
9
Daniťlle de Vos
Spado
4:14
10
Saskia Tilburgs
AV Helden
4:16
11
Roos Sprengers
ACW '66
4:17
12
Denise van Herp
Daventria
4:18
13
Susanne van der Lee
ACW '66
4:19
14
Tessa Seunis
AV Heythuysen
4:21
15
Fieke Wolters
Nijmegen Atletiek
4:22
16
Shannon van der Gaag
Almere '81
4:24
17
Tine Bussens
AC Waasland
4:25
18
Kaylee van de Par
Spiridon
4:26
19
Esther Hofma
Daventria
4:26
20
Charissa van Prooijen
PAC
4:26
21
Karien Robbers
Leiden Atletiek
4:27
22
Michelle Hofstee
Sprint
4:31
23
Wendy Bijsterveld
AV '40
4:33
24
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
4:34
25
Marije Wever
NEA Volharding
4:37
26
Laura Heesbeen
Attila
4:37
27
Aly Boersma
Horror
4:38
28
Lieke Gloudemans
Attila
4:40
29
Wenke Brouns
AV Weert
4:40
30
Renate Gallť
Attila
4:41
31
Toyah Hilgert
AC Waasland
4:42
32
Ashley van de Nostrum
Prins Hendrik
4:43
33
Sandra van Bree
Generaal Michaelis
4:44
34
Sharon van de Nostrum
Prins Hendrik
4:44
35
Heather Dobbelaer
AC Waasland
4:48
36
Sevgi Fruijtier
Prins Hendrik
4:50
37
Milon Vermeer
Prins Hendrik
4:51
38
Kim de Ruyter
Attila
4:52
39
Anniek Gubbels
Prins Hendrik
4:53
40
Judith de Rond
AVR '90
4:59
41
Vivianne Faesen
Attila
5:01
42
Iris Etman
Attila
5:03
43
Claudia Zoontjens
Attila
5:10
44
Linda Szigetti
Attila
5:40
1200M, MJUND 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
4:06
2
Sara vande Velde
Duffel Atletiek
4:06
3
Laura Wientjens
Spado
4:08
4
Rianne Bouma
Prins Hendrik
4:08
5
Anne-Lique Weeren
Triathlon
4:11
6
Aleksandra Poszkowska
AV '56
4:12
7
Anke de Boer
Almere '81
4:14
8
Kim de Bie
Esak
4:15
9
Sam Bouwhuis
Prins Hendrik
4:17
10
Marijke Brilman
AV Nijkerk
4:18
11
Sanne van Mourik
Delta Sport
4:22
12
Marije Severijnen
Passaat
4:24
13
Henrike van Schil
Esak
4:30
14
Stevie Engels
Attila
4:32
15
Julia van Velthoven
Attila
4:32
16
Robin Flipsen
Atledo
4:33
17
Shannon Lakerveld
AV Aalsmeer
4:34
18
Judi Becx
Attila
4:36
19
Judith Bijlsma
Loopgroep De Drentsc
4:37
20
Hilde Doeleman
Delta Sport
4:39
21
Iris de Laat
Sprint
4:39
22
Nadine Willems
De Liemers
4:40
23
Merlijn van Mierlo
Attila
4:42
24
Tess Ackermans
Scorpio
4:44
25
Marieke WŲsten
Sprint
4:45
26
MariŽlle Jonkers
Sprint
4:45
27
Silvie Coppelmans
Attila
4:50
28
Emma van der Kaaij
AV Nijkerk
4:55
29
Anicko Dierick
AC Waasland
5:00
30
Lisette van der Heijde
Prins Hendrik
5:01
31
Robin van Roosendaal
Attila
5:04
32
Fanny van den Elzen
Oss '78
5:06
33
Noortje Meesters
Attila
5:08
34
Livia van Wanrooy
ACW '66
5:10
35
Violetta Egberts
Attila
5:11
36
Jeske Swart
Attila
5:14
37
Emma Wouters
Attila
5:17
38
Liza Wouters
AVR '69
5:19
39
Mirre van Oers
Prins Hendrik
5:21
40
Mariska Wust
Hercules
5:29
41
Imke van Grinsven
Prins Hendrik
5:30
42
JulliŽtte Pulles
ACW '66
5:34
43
Vera Weijer
Prins Hendrik
5:37
44
Michelle Wirjack
Generaal Michaelis
5:37
45
Lisa Smit
Scorpio
5:38
46
Debora Droppert
AV '40
5:42
47
Esme Rossi
Tilburg Road Runners
5:45
48
Kaylee Hersmus
Attila
5:47
49
Macy Speijers
Attila
5:53
50
Amber van Berkel
Attila
6:25
1200M, JPUPA 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robbert Feddema
AV '40
4:00
2
Jeffrey Roelands
Unitas
4:03
3
Simon Denis
Kape
4:14
4
Laurens Cappaert
AC Waasland
4:20
5
Messaoud Dardouri
Atverni
4:22
6
Dion van Helden
Sprint
4:27
7
Thymo Reichgelt
Sprint
4:28
8
Tom van de Berg
Delta Sport
4:30
9
Timo Braspenning
Gloria
4:30
10
DaniŽl Kil
Sprint
4:32
11
Max Wouters
AVR '69
4:33
12
Peter Krijgsman
Antilope
4:34
13
Dieter Dobbelaer
AC Waasland
4:37
14
Arno Maeckelberghe
AC Waasland
4:40
15
Ivar Jole
Taxandria
4:41
16
Stan Ravensbergen
Leiden Atletiek
4:45
17
Stanley Wirjadi
Generaal Michaelis
4:47
18
Bram van Dijk
Attila
4:57
19
Freck Gouw
Attila
4:59
20
Caspar van de Pas
Sprint
5:03
21
Bart Hermans
Gloria
5:05
22
Andrť Faesen
Attila
5:07
23
Jacco de Jong
Attila
5:08
24
Sam Schrover
Attila
5:11
25
Jeroen Vonk
Sprint
5:16
26
Martijn Peeters
Gloria
5:18
27
Bas Peeters
Gloria
5:20
28
Youri van Outheusden
Sprint
5:25
29
Jeroen de Bresser
AV Oirschot
5:35
1200M, JPUPA 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tibor Dierick
AC Waasland
4:26
2
Stein van Kuik
Scorpio
4:29
3
Ruud Kuijpers
Lopersgroep Deurne
4:30
4
Tijs Geluk
Delta Sport
4:32
5
Sjoerd WŲsten
Sprint
4:32
6
Jelle Smit
Scorpio
4:33
7
Martijn Flipsen
Atledo
4:33
8
Joeri van den Elshout
ACW '66
4:40
9
Sven van Adrichem
AV '40
4:42
10
Roel Verhagen
Attila
4:43
11
Daan van Krevelen
Atledo
4:46
12
Pieter vd Kleij
Attila
4:49
13
Fijnu Schenk
Attila
4:51
14
Vincent van Hoof
AC Waasland
4:51
15
Benno Snepvangers
Scorpio
4:55
16
Douwe Draisma
GVAC
4:57
17
Olivier Chardon
Sprint
4:58
18
Paul Bax
Attila
5:01
19
Maarten Smulders
Attila
5:25
20
Cas van Eersel
Atledo
5:31
21
Conor Burns
GVAC
5:32
22
Pim Kocx
Attila
5:36
23
Joep vd Broek
Marvel
5:36
24
Mark van Roosendaal
Attila
5:38
25
Simon Kok
GVAC
5:39
26
Jos Krauweel
Sprint
5:40
27
Giel Peeters
AV Oirschot
5:42
1200M, MPUPA 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva van Ee
AV Aalsmeer
4:20
2
Laura Rijvers
Gloria
4:21
3
Marlou van Rooij
Prins Hendrik
4:24
4
Daphne van der Lee
ACW '66
4:30
5
Tirza Wouters
Sprint
4:32
6
Lotte Stockfisch
Sprint
4:33
7
Rense Leseman
Ciko '66
4:38
8
Karlijn Mertens
Nijmegen Atletiek
4:39
9
Jael Ost
AC Waasland
4:43
10
Esmee van de Pol
Attila
4:46
11
Kimberly Blom
Scorpio
4:49
12
Julia van den Akker
Sprint
4:52
13
Dominque Geerts
Gloria
4:52
14
Karlijn van Es
Energie
4:53
15
Suzanne Wildhagen
Sprint
4:54
16
Goedele Visser
Sprint
4:58
17
Kirsten van Tilburg
Scorpio
5:03
18
Lisa van Steenderen
Sprint
5:03
19
Lotte Zwartele
Sprint
5:04
20
Laura Brands
Sprint
5:05
21
Samantha Koppens
Attila
5:11
22
Joska vd Meer
AV '40
5:14
23
Ankie ten Have
Prins Hendrik
5:22
24
Aniek Sillekens
Sprint
5:29
25
Merle Ebskamp
Prins Hendrik
5:44
1200M, MPUPA 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Kuczek
Unitas
4:28
2
Cathelijn Peeters
Atledo
4:28
3
Esther Brilman
AV Nijkerk
4:38
4
Suzanne Jonkers
Sprint
4:47
5
Sofie van Eyck
AC Waasland
4:53
6
Lynn Staes
Gloria
4:53
7
Ilse Bernaerts
Gloria
4:54
8
Emma van Mourik
Delta Sport
4:55
9
Esmee Jansen
Spado
4:58
10
Jasmijn Kok
Scorpio
4:59
11
Luna Goudswaard
Attila
5:00
12
Lisa Corvers
AC Waasland
5:01
13
Heleen van Hal
Prins Hendrik
5:01
14
Sophie Phillppart
Sprint
5:07
15
Shireen Haroon
AV '40
5:08
16
Eefje van 't Veer
Sprint
5:09
17
Ingeborg van Bree
Generaal Michaelis
5:10
18
Marjo van den Velden
ACW '66
5:14
19
Maxime Verdijk
ACW '66
5:15
20
Eline Bekkers
Attila
5:16
21
Romij Smulders
Attila
5:20
22
Sophie te Boekhorst
Attila
5:32
23
Jill Dobbelaer
AC Waasland
5:34
24
Bo van den Branden
AV Oirschot
6:00
25
Maaike Moens
Attila
6:08
1200M, JPUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Spierenburg
Sprint
4:37
2
Rens de Boer
Almere '81
4:41
3
Laurens Koeman
AV '40
4:42
4
Alex van de Pol
Attila
4:45
5
Marijn vd Born
AV '40
5:02
6
Jeroen van den Berg
Gloria
5:06
7
Bastien Giraud
Scorpio
5:09
8
Victor Niessen
Scorpio
5:11
9
Stijn Hoek
GVAC
5:12
10
Beimen Vellinga
Horror
5:16
11
Pim Wouters
Attila
5:18
12
Dennis Rens
Gloria
5:20
13
Philip Rekkers
Sprint
5:21
14
Laurens Vlek
Sprint
5:24
15
Arno van der Pas
Scorpio
5:31
16
Wesley Wirjadi
Generaal Michaelis
5:40
17
Daan Buuron
Sprint
5:54
18
Jasper vd Zande
Prins Hendrik
5:55
19
Stijn de Laat
Sprint
5:58
20
Nick Peeters
Sprint
5:59
1200M, MPUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kelly Roelands
Unitas
4:33
2
JoŽlle Bouma
Prins Hendrik
4:41
3
Ornella Wierikx
THOR
4:52
4
Anne van de Wiel
Sprint
4:53
5
Corinde van Es
Energie
4:53
6
Zoe van Helden
Sprint
5:00
7
Myke van de Wiel
Sprint
5:01
8
Jolein Denis
Kape
5:04
9
Janne van den Elzen
Oss '78
5:05
10
Franee Graven
Sprint
5:14
11
Irene Groot
Parthenon
5:26
12
Zoe van den Akker
Sprint
5:28
13
Kim Verhoeven
Gloria
5:31
14
Annique Bastiaansen
Sprint
5:36
15
MariŽlle Ebskamp
Prins Hendrik
5:38
16
Julie Dingen
Sprint
5:46
17
Kim Verschueren
Gloria
5:47
18
Danique Scherders
Attila
5:53
19
Laura Verheijen
Gloria
5:55
20
Sylvia Egberts
Attila
5:56
21
Lisa Eversdijk
Attila
6:06
22
Deborah Okundia
ACW '66
6:27
23
Britt van den Branden
AV Oirschot
7:02
600M, JPUPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Brand
AV '47
2:23
2
Derk van Ee
AV Aalsmeer
2:24
3
Just van Hal
Prins Hendrik
2:24
4
Niek van Eekelen
Sprint
2:31
5
Kay Goudswaard
Attila
2:34
6
Lars Mertens
Nijmegen Atletiek
2:43
7
Tomas de Bruijn
Sprint
2:48
8
Wayne Aarts
Attila
2:50
9
Joris Aarts
Attila
2:52
10
Martijn Tigchelaar
Breda
2:54
600M, MPUPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stevy-Jan Nederveen
Energie
2:16
2
Hiske van 't Veer
Sprint
2:34
3
Babette Wildhagen
Sprint
2:37
4
Fenneke Bousema
Sprint
2:38
5
Annelot Staes
Gloria
2:42
6
Eveline van Nimwegen
Gloria
2:43
7
Diane van Es
Energie
2:46
8
Nina Becx
Attila
2:47
9
Julia Suijs
Sprint
2:47
10
Susan Bekkers
Attila
2:50
11
Indy Flipsen
Atledo
2:50
12
Vera Olieslagers
Gloria
3:00
600M, GEHANDICAPTEN J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob van den Heuvel
Attila
2:10
2
Sven van de Hout
Attila
2:10
3
Juni Kip
Attila
2:17
4
Wesley
2:24
5
Timothy Damen
Attila
2:29
6
Giel Krooymans
Sprint
2:37
7
Raven Muravski
Sprint
2:38
8
David Joore
Attila
2:43
9
Ronnie Tiggelman
Sprint
2:44
10
Damien de Hoog
Sprint
3:04
11
Mitch Jacobs
SC Olympus
3:10
12
Dave de Kleijn
3:12
13
Tim Szelech
Sprint
3:12
14
Josje Rolsma
SC Olympus
3:17
15
Martijn Vermeer
Attila
3:20
16
Menno van Laarhoven
SC Olympus
3:21
17
Lorenzo van Laarhoven
SC Olympus
3:25
18
Bob Groels
SC Olympus
3:26
19
Henk van Daalen
Attila
3:56
20
Cas van Berkel
de Brug
4:02
21
Ivo Stroucken
SC Olympus
4:07
22
Frits Rolsma
SC Olympus
4:24
23
Dennis van Ierland
de Brug
4:36
24
Arno de Vos
4:45
600M, GEHANDICAPTEN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
MadelonTax
Sprint
2:43
2
Allanie Kip
Attila
2:54
3
Jessica Laarhoven
Attila
3:16
4
Ilham Lamine
Attila
3:23
5
Tiffany de Hoog
Sprint
3:29
6
Sira Lambregts
Sprint
3:30
7
Manon de Jager
3:36
8
Margriet Jacobs
Sprint
3:46
9
Stefanie de Kleijn
3:52
10
Maartje van der Mijl
Attila
3:54
11
Suanne Kip
Attila
4:00
12
Anouska Boekelman
4:20
13
Berthe Peters
Sprint
4:28
14
Siobhian van den Wal A
Attila
8:19
15
Shannon Hermsen
Attila
8:35
1200M, SCHOOL T/M 12 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Schellen
BS Pannehoeve
4:21
2
Matti de Bruijn
BS de Petteflet
4:28
3
Wouter Verhoeven
BS de Sporckt
4:32
4
Wesley van Gestel
Eerste Jan Ligtharts
4:37
5
Stijn van Rooy
BS de Petteflet
4:40
6
Rutger van Hooff
BS de Sporckt
4:42
7
Maximilian de Vreeze
BS de Sporckt
4:49
8
Pieter vd Kleij
Christoffelschool
4:50
9
Bart Schreurs
BS de Sporckt
4:54
10
Henk van Doremalen
Montesssorischool de
4:55
11
Jort vd Pas
Christoffelschool
4:55
12
Floris
Christoffelschool
4:56
13
Jens Kuijper
BS de Petteflet
4:58
14
Gwen vd Nouwelant
BS De Boemerang
4:59
15
Stefan Koster
BS de Sporckt
5:03
16
Mathijs Holtermans
BS de Sporckt
5:05
17
Bert Mommers
Eerste Jan Ligtharts
5:05
18
PLeun de Jong
Christoffelschool
5:05
19
Ken Verzijl
SIO de Schans
5:09
20
Lando Slangen
Christoffelschool
5:12
21
Wouter Jonkers
BS de Sporckt
5:13
22
Wiebe van de Rijt
Tilburg
5:13
23
Mathijs Appelhof
BS de Sporckt
5:15
24
Thom van Opstal
Christoffelschool
5:15
25
Joris Mink
Christoffelschool
5:16
26
Dylan Rombouts
Tilburg
5:16
27
Wesley Vermolen
Eerste Jan Ligtharts
5:17
28
Jorik Voogd
Tilburg
5:17
29
Evan van der Aalst
Terheijden
5:17
30
Jesper Boone
BS de Bloemaert
5:18
31
Kevin Otten
BS de Bloemaert
5:19
32
Nino Messaoudi
OBS Bibit
5:21
33
Sander Slangen
Christoffelschool
5:23
34
Davey vd Rijt
Eerste Jan Ligtharts
5:23
35
Kilian van Gorp
SIO de Schans
5:24
36
Martijn Tuerlings
Eerste Jan Ligtharts
5:25
37
Wouter Enneking
Fatimaschool
5:27
38
Tom vd Oord
Pannenschuurschool
5:29
39
Koen Verseveldt
Tilburg
5:31
40
Pieter Zijlmans
Christoffelschool
5:34
41
Jasper van Gool
BS de Petteflet
5:35
42
Mitch vd Zanden
SIO de Schans
5:35
43
Tim Voogd
Tilburg
5:36
44
Merijn Breij
Fatimaschool
5:37
45
Axel Kampfraath
Eerste Jan Ligtharts
5:38
46
Maarten Postuma
BS Jeanne d'Arc
5:38
47
Marijn Donders
OBS de Leybeemd
5:40
48
Tom de Jong
Christoffelschool
5:43
49
Ramon Meyer
BS De Boemerang
5:45
50
Wouter de Vries
SBO Hoogvenne
5:48
51
Bruno Eijkens
Fatimaschool
5:52
52
Stan ter Huurne
Tilburg
5:54
53
Marco van Brunschot
Tilburg
5:55
54
Erik vd Berg
SBO Hoogvenne
5:57
55
Rick Smolders
Eerste Jan Ligtharts
6:00
56
Damon Rigter
Tilburg
6:01
57
Ricky Huijsmans
SBO Hoogvenne
6:03
58
Thomas van Gerven
Tilburg
6:05
59
Tim Kuijpers
Eerste Jan Ligtharts
6:06
60
Tommie Donders
SIO de Schans
6:09
61
Luuk Jonkergouw
BS de Petteflet
6:11
62
Rutger Koolen
Christoffelschool
6:11
63
Justin Schellekens
Eerste Jan Ligtharts
6:13
64
Tim Paulissen
BS Jeanne d'Arc
6:17
65
Sjors van Riel
BS de Sporckt
6:18
66
Joris Moens
Goirle
6:21
67
Serdal Dagal
OBS de Leybeemd
6:27
68
Boris Donders
Eerste Jan Ligtharts
6:28
69
Jordi Hin
SBO Hoogvenne
6:32
70
Roel Oosterling
Christoffelschool
6:38
71
Ruben Aders
Christoffelschool
7:08
1200M, SCHOOL T/M 12 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cherisse Nahr
BS de Bloemaert
5:02
2
Marjolein Verhoeven
BS de Sporckt
5:04
3
Milou Hessels
Tilburg
5:10
4
Roos Staps
JLS Driecant
5:13
5
Lois van Hooff
BS de Sporckt
5:14
6
Eva Korte
Montesssorischool de
5:18
7
Puk Olsveld
SBO Hoogvenne
5:21
8
Michelle de Bruyn
BS de Petteflet
5:26
9
Julie de Bruijn
Montesssorischool de
5:30
10
Martine Janssens
BS de Bloemaert
5:30
11
Emma Segers
BS de Sporckt
5:32
12
Kim Broers
BS de Sporckt
5:32
13
Iris Vermeer
Tilburg
5:35
14
Eva Bastmeijer
BS de Sporckt
5:36
15
Sophie van Laarhoven
Christoffelschool
5:37
16
Bo Brekelmans
BS Jeanne d'Arc
5:41
17
Tjetske van Hooij
Tilburg
5:41
18
Milou Pauwels
Montesssorischool de
5:42
19
Eva Postuma
BS Jeanne d'Arc
5:42
20
Elkie Adams
BS de Sporckt
5:43
21
Larisse op 't Hoog
Tilburg
5:44
22
Chloe Geboers
Montesssorischool de
5:48
23
Valerie vd Klundert
Montesssorischool de
5:53
24
Daimy Bossers
BS de Bloemaert
5:53
25
Sofie Kunz
BS de Stappen
5:54
26
Susan Wortels
BS de Sporckt
5:58
27
Vivian de Jong
SBO Hoogvenne
5:58
28
Frida Masai
BS de Stappen
6:00
29
Laura Muurmans
Goirle
6:02
30
Samy Rasgado
Christoffelschool
6:03
31
Claudia Wilmans
BS De Boemerang
6:04
32
Mymy Nguyen
BS de Stappen
6:04
33
Wies Slagter
Christoffelschool
6:06
34
Mueisha Alberto
Eerste Jan Ligtharts
6:07
35
Claire Beeris
Christoffelschool
6:08
36
Anne Broers
Christoffelschool
6:09
37
Nanna Jacobs
Christoffelschool
6:09
38
Zoe-Joan Franz
Montesssorischool de
6:10
39
Eva Esser
Tilburg
6:10
40
Charlotte Pijnenburg
Christoffelschool
6:11
41
Roos van Rooy
BS de Petteflet
6:18
42
Karlijn Vlems
Montesssorischool de
6:18
43
Joyce Tijs
Eerste Jan Ligtharts
6:23
44
Dieke SImons
BS de Stappen
6:24
45
Roos Beesems
Christoffelschool
6:25
46
Fleur van Riel
BS de Sporckt
6:27
47
Robin de Groot
Eerste Jan Ligtharts
6:32
48
Jenny Zijlmans
Christoffelschool
6:42
49
Donna Wielders
Fatimaschool
6:46
50
Laura de BRouwer
Eerste Jan Ligtharts
6:48
51
Nicole vd Weerd
Eerste Jan Ligtharts
6:49
52
Bo Wielders
Fatimaschool
6:49
53
Christa Vlems
Montesssorischool de
6:51
54
Veerle Beeris
Christoffelschool
6:52
55
Shirley vd Berk
BS Stelaertshoeve
7:02
56
Maudi de Kok
Eerste Jan Ligtharts
7:08
57
Anke Maas
Eerste Jan Ligtharts
7:09
58
Arlette Dekkers
Christoffelschool
8:42
59
Daniela Secci
Eerste Jan Ligtharts
9:05
600M, SCHOOL T/M 8 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick vd Oord
Pannenschuurschool
2:23
2
Indy van Raay
BS de Sporckt
2:26
3
Marc Schellekens
BS De Boemerang
2:26
4
Jaap Groels
Tilburg
2:28
5
Kevin Pijnenburg
Tilburg
2:30
6
Jeroen Schelling
Nuenen
2:31
7
Sander Schoonen
OBS Bibit
2:32
8
Kamiel Dankers
BS Yore
2:33
9
Nick Aquina
OBS Bibit
2:34
10
Lars van Roy
Montesssorischool de
2:35
11
Jochem Holscher
JLS Driecant
2:37
12
Lai Nuijten
BS de Sporckt
2:37
13
Pim Staps
JLS Driecant
2:37
14
Ruben van Elderen
BS Jeanne d'Arc
2:38
15
Lars Snoeren
BS de Sporckt
2:38
16
Stephan van Dun
Christoffelschool
2:39
17
Lars Hultermans
BS de Bloemaert
2:41
18
Dilano Schellekens
Eerste Jan Ligtharts
2:45
19
Dax Trommelen
BS de Sporckt
2:45
20
Mick van Schijndel
JLS Driecant
2:47
21
Matthijs Fransen
BS de Sporckt
2:48
22
Max vd Kleij
Christoffelschool
2:49
23
Dani van Schijndel
JLS Driecant
2:49
24
Sander Wilmans
BS De Boemerang
2:51
25
Harry Hamilton
OBS de Leybeemd
2:52
26
Alex van Griensven
Fatimaschool
2:52
27
Jules Swaak
Christoffelschool
2:53
28
Daan de Jong
Berkel-Enschot
2:53
29
Thom Druyts
OBS de Leybeemd
2:53
30
Stephan Weterings
BS de Sporckt
2:54
31
Stijn Dekkers
Christoffelschool
2:54
32
Mike Boers
BS de Bloemaert
2:55
33
Bas Verselvelt
OBS Bibit
2:57
34
Lars van Hassel
OBS de Leybeemd
2:57
35
Justin Rombouts
Tilburg
2:57
36
Joris Laureijsen
Tilburg
2:58
37
Geert Maas
Eerste Jan Ligtharts
2:58
38
Dennis Schoonen
OBS Bibit
2:59
39
Reday Elias
Eerste Jan Ligtharts
2:59
40
Tobias Holscher
JLS Driecant
3:00
41
Bram Brekelmans
BS de Bloemaert
3:00
42
Floris van den Heuvel
BS de Sporckt
3:01
43
Joeri Nagy
BS de Sporckt
3:02
44
Friso Emons
BS de Sporckt
3:03
45
Bram van Mil
Tilburg
3:03
46
Joris Wilmans
BS De Boemerang
3:03
47
Tom Schuerman
Christoffelschool
3:04
48
Lars Bertens
Eerste Jan Ligtharts
3:05
49
Melvin van Oosterhout
OBS de Leybeemd
3:05
50
Freek Neggers
Tilburg
3:06
51
Jeroen Wouters
JLS Driecant
3:06
52
Lucca Secci
Eerste Jan Ligtharts
3:06
53
Andres Aders
Christoffelschool
3:07
54
Hugo Rutten
Christoffelschool
3:08
55
Mart Verschuuren
Christoffelschool
3:09
56
Rein de Jong
Christoffelschool
3:09
57
Alex Overman
BS de Sporckt
3:10
58
Floris Zijlmans
Christoffelschool
3:10
59
Wouter Johanns
BS de Stappen
3:10
60
Milan Nyklicek
Christoffelschool
3:11
61
Cas Somers
Christoffelschool
3:11
62
Dirk van Hemert
BS de Sporckt
3:12
63
Mitchell Emmers
BS de Sporckt
3:12
64
Niels Verzijlberg
BS de Sporckt
3:13
65
Dirk vd Velden
BS Stelaertshoeve
3:13
66
Lorenzo Geeroms
OBS de Leybeemd
3:14
67
Thomas vd Boomen
Christoffelschool
3:14
68
Marc van Duin
BS de Sporckt
3:16
69
Ivo de Kock
BS de Sporckt
3:16
70
Mathijs Nevejan
Christoffelschool
3:19
71
David vd Aker
Eerste Jan Ligtharts
3:19
72
Thijn de Kort
BS de Sporckt
3:20
73
Hakan Arslan
BS Jeanne d'Arc
3:22
74
Jaap Jonkergouw
BS de Petteflet
3:23
75
Daan van Loo
Christoffelschool
3:23
76
Jorg Smits
Christoffelschool
3:24
77
Sven van der Pas
De Duizendpoot
3:24
78
Niels Marinus
BS de Sporckt
3:24
79
Joep Verhagen
OBS de Leybeemd
3:25
80
Yorik Pijnenburg
Montesssorischool de
3:25
81
Joost van der Meijs
Tilburg
3:26
82
Kars vd Sande
OBS Bibit
3:26
83
Jop van Opstal
Christoffelschool
3:26
84
Josha Schellen
BS Pannehoeve
3:26
85
Daan Soetens
Goirle
3:27
86
Siem Jacobs
Christoffelschool
3:27
87
Cas Laureijsen
Tilburg
3:28
88
Sebastiaan Manders
BS de Sporckt
3:28
89
Samed Dagal
OBS de Leybeemd
3:28
90
Tomas Mols
OBS Bibit
3:29
91
Dorian Pijnenburg
Montesssorischool de
3:29
92
Teun van Rooy
BS de Petteflet
3:29
93
Daan Verzijlberg
BS de Sporckt
3:30
94
Emile Rutten
Christoffelschool
3:30
95
Mathyn Ressang
OBS Bibit
3:30
96
Jaap de Brouwer
Eerste Jan Ligtharts
3:31
97
Roel Konings
Christoffelschool
3:31
98
Carlo Krol
JLS Driecant
3:31
99
Tom Koster
JLS Driecant
3:32
100
Mattys Mols
OBS Bibit
3:32
101
Luuk Vermeer
Christoffelschool
3:33
102
Martijn van Loo
Christoffelschool
3:33
103
Gijs van Gastel
Christoffelschool
3:34
104
Jeremy Hamhart
JLS Driecant
3:35
105
Cas van der Staak
JLS Driecant
3:36
106
Guido de Koster
Fatimaschool
3:37
107
Jonathan vd Ven
Montesssorischool de
3:37
108
Bram vd Oord
Pannenschuurschool
3:37
109
Menno vd Broek
Christoffelschool
3:38
110
Ruben vd Wind
Christoffelschool
3:38
111
Jop Kuijpers
BS de Petteflet
3:39
112
Joost vd Kleij
Christoffelschool
3:39
113
Teun vd Velden
BS Stelaertshoeve
3:40
114
Ivo Kanters
BS Stelaertshoeve
3:40
115
Mark de Kort
BS de Petteflet
3:40
116
Ko Imaizumi
OBS Bibit
3:41
117
Pol Ruiter
Tilburg
3:44
118
Luuk Kessels
Christoffelschool
3:44
119
Dennis Weterings
BS de Sporckt
3:44
120
Luc de Cock
BS de Sporckt
3:46
121
Thom Peters
Christoffelschool
3:47
122
Roderick Hoogers
Christoffelschool
3:48
123
Rik de Groot
Montesssorischool de
3:53
124
Josse de Groot
Montesssorischool de
3:53
125
Philip Muurmans
Goirle
3:54
126
Koen van Bokhoven
BS De Boemerang
3:55
127
Tom Schoonus
Christoffelschool
3:56
128
Koen Jonkergouw
BS de Petteflet
3:57
129
Michael Nguyen
BS de Sporckt
3:58
130
Jari Osse
BS de Sporckt
3:59
131
Koen Bressers
BS de Sporckt
4:00
132
Dorus Keijzer
BS De Boemerang
4:00
133
Kim Pijnenburg
Pannenschuurschool
4:01
134
Stijn Maas
OBS Bibit
4:02
135
Teun Biekens
Christoffelschool
4:03
136
Nils Grimbergen
Christoffelschool
4:04
137
Rubel vd Boel
Montesssorischool de
4:05
138
Jorden vd Velden
BS de Petteflet
4:07
139
Geert Johanns
BS de Stappen
4:07
140
Jimmy Linssen
BS De Boemerang
4:08
141
Joey Somers
Christoffelschool
4:08
142
Robbe van Beers
Christoffelschool
4:11
143
Tijn vd Ven
Christoffelschool
4:12
144
Lucas Engel
Fatimaschool
4:13
145
Max van Eijndhoven
Fatimaschool
4:15
146
Fynn Vleugels
BS Tilliander
4:15
147
Tim van Etten
BS Stelaertshoeve
4:16
148
Bas Koster
JLS Driecant
4:22
149
Elmer Engel
BS De Boemerang
4:23
150
Hidde Swaak
Christoffelschool
4:28
151
Jarco van Noort
BS de Sporckt
4:29
152
Rico Pistorius
BS De Boemerang
4:32
153
Bart van Dijk
BS De Boemerang
4:33
154
Owen Clemens
OBS de Leybeemd
4:36
155
Maris Schoenmakers
Tilburg
4:37
156
Olaf van Griensven
Fatimaschool
4:38
157
Mart Soetens
Goirle
4:40
158
Laurenzio d'Fonsela
Christoffelschool
4:43
159
Jordy vd Elshout
OBS de Leybeemd
4:47
160
Lance vd Broek
BS De Boemerang
4:57
161
Skip Beckx
JLS Driecant
5:03
600M, SCHOOL T/M 8 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Lahaye
Leander
2:26
2
Esmay van de Laar
BS de Sporckt
2:36
3
Jasmine Ressang
OBS Bibit
2:37
4
Maureen van Elderen
BS de Sporckt
2:42
5
Carlijn van den Heuvel
BS de Sporckt
2:43
6
Renee van Laarhoven
Christoffelschool
2:44
7
Carlijn Emons
BS de Sporckt
2:45
8
Ymke Verstegen
2:46
9
Sophie Broers
Christoffelschool
2:48
10
Sabine Zijlmans
BS de Sporckt
2:49
11
Femke Linnenbank
Christoffelschool
2:49
12
Claudia Verheijen
Gloria
2:50
13
Tessa Lahaye
Leander
2:50
14
Anne-Fleur Oonk
JLS Driecant
2:51
15
Iris van Loon
BS de Sporckt
2:53
16
Jelle van der Meijs
Tilburg
2:54
17
Vienne Muurmans
Goirle
2:55
18
Casolyn van der Schoot
BS de Sporckt
2:58
19
Lauri van Etten
BS Stelaertshoeve
2:59
20
Lisa van Bokhoven
BS De Boemerang
3:01
21
Daphne Vlemmix
BS de Sporckt
3:02
22
Robine Marcelissen
Tilburg
3:02
23
Lolithe Bogaers
Christoffelschool
3:03
24
Eloise Hellings
Christoffelschool
3:03
25
Lisa vd Brekel
BS de Bloemaert
3:04
26
Laura Schelling
Nuenen
3:06
27
Vera Kwantes
BS Stelaertshoeve
3:07
28
Steijn Pijnenburg
Pannenschuurschool
3:07
29
Julie Roovers
BS de Petteflet
3:08
30
Merel de Visser
BS Stelaertshoeve
3:10
31
Merel Kramer
BS Stelaertshoeve
3:12
32
Lindsay Bingley
BS Jeanne d'Arc
3:13
33
Aniek Soetens
Goirle
3:16
34
Robin Manders
BS de Sporckt
3:17
35
Amber Hoeckx
BS Stelaertshoeve
3:19
36
Femke Beunis
3:19
37
Britt vd Born
BS de Bloemaert
3:21
38
Merel Mutsaers
BS de Sporckt
3:21
39
Dakota-Dyami de Vreeze
BS de Sporckt
3:21
40
Zurrishaddai Daal
OBS de Leybeemd
3:22
41
Lian van de Linden
BS de Petteflet
3:22
42
Marjolein Hendriks
BS de Sporckt
3:23
43
Sanne Engel
OBS de Leybeemd
3:23
44
Julia vd Kuijlen
Christoffelschool
3:23
45
Wies Pruijn
Christoffelschool
3:24
46
Jessie Ter Meulen
Christoffelschool
3:24
47
Madieke vd Pas
Christoffelschool
3:24
48
Demi Wagener
BS de Sporckt
3:24
49
Demi Dankers
BS de Sporckt
3:25
50
Camille El Aissati
BS Jeanne d'Arc
3:26
51
Richel Tukker
BS de Bloemaert
3:26
52
Rowena de Man
BS de Bloemaert
3:27
53
Iris Bastmeijer
BS de Sporckt
3:27
54
Kiki Kardamanidis
Christoffelschool
3:28
55
Julia Claessen
OBS Bibit
3:28
56
Ivancka Susanna
BS de Bloemaert
3:29
57
Janneke Brekelmans
BS de Bloemaert
3:29
58
Isis de Hoogd
Tilburg
3:30
59
Eva van Gool
BS de Petteflet
3:30
60
Nikki Aliyari
BS de Bloemaert
3:31
61
Maud Versluis
BS Stelaertshoeve
3:31
62
Margot Peijnenburg
Christoffelschool
3:32
63
Michelle van Laarhoven
Christoffelschool
3:33
64
Iris MacGillavry
BS Jeanne d'Arc
3:33
65
Lisa Bonhof
BS Jeanne d'Arc
3:34
66
Sterre de Visser
BS Stelaertshoeve
3:35
67
Lisa Schoonus
Christoffelschool
3:35
68
Narmatha Tharmalingam
Montesssorischool de
3:36
69
Claire Cohen
Christoffelschool
3:37
70
Anouk Engel
OBS de Leybeemd
3:38
71
Lisa Smulders
BS de Petteflet
3:38
72
Bo Rietveld
BS de Petteflet
3:39
73
Chaline vd Velden
BS de Petteflet
3:39
74
Sherlaine Da Costa Gom
BS de Petteflet
3:40
75
Celiah Fernandes
BS Jeanne d'Arc
3:42
76
Isabelle Bonhof
BS Jeanne d'Arc
3:42
77
Jikke van den Brand
BS de Petteflet
3:43
78
Wies Neggers
Christoffelschool
3:43
79
Lynn Koolen
Christoffelschool
3:44
80
Amy Engel
Fatimaschool
3:45
81
Britt Speijers
Fatimaschool
3:45
82
Niene de Koster
Fatimaschool
3:47
83
Davina vd Leun
BS Pannehoeve
3:47
84
Kelly Snoeren
Fatimaschool
3:48
85
Robin van Berkel
Fatimaschool
3:49
86
Lotje vd Meijs
JLS Driecant
3:50
87
Feline Schoof
Montesssorischool de
3:51
88
Sheymanyna Cordilia
BS Stelaertshoeve
3:53
89
Lotte Versluis
BS Stelaertshoeve
3:53
90
Medina Besirovic
Christoffelschool
3:54
91
Maxime van Ass
BS de Petteflet
3:54
92
Vivian Pijnenburg
Tilburg
3:55
93
Imme Verschuuren
Christoffelschool
3:55
94
Isabeau van Maastricht
BS de Bloemaert
3:55
95
Imke Mutsaers
BS de Sporckt
3:56
96
Kim van Eijndhoven
Fatimaschool
3:56
97
Evi Broers
BS de Bloemaert
3:57
98
Meral van Baest
OBS Bibit
3:57
99
Robbyn Mutsaers
BS de Sporckt
3:58
100
Maartje Janssens
Tilburg
3:58
101
Marit Vermeer
Christoffelschool
3:59
102
Fransje vd Wind
Christoffelschool
4:01
103
Carlijn Metzemakers
BS de Sporckt
4:02
104
Laura Koolen
BS de Bloemaert
4:02
105
Julia van Loo
Christoffelschool
4:03
106
Saar Jussen
Fatimaschool
4:03
107
Kyara vd Biggelaar
BS de Sporckt
4:04
108
Anna
Christoffelschool
4:05
109
Hannah Jussen
Fatimaschool
4:06
110
Lotte Slangen
Christoffelschool
4:08
111
Maartje Mulder
Fatimaschool
4:09
112
Denise Eikhoudt
Christoffelschool
4:10
113
Romy Zijlstra
Christoffelschool
4:10
114
Tessa Schuerman
Christoffelschool
4:11
115
Namara vd Velden
BS de Petteflet
4:11
116
Ismahan Abdi
BS Jeanne d'Arc
4:12
117
Sophie van Hoof
Christoffelschool
4:12
118
Sophie Engel
OBS de Leybeemd
4:13
119
Ymke Appels
OBS Bibit
4:14
120
Kyra Klijssen
BS de Sporckt
4:15
121
Eva Kleykamp
JLS Driecant
4:16
122
Evelien Westland
Eerste Jan Ligtharts
4:16
123
Tess Willemse
Christoffelschool
4:18
124
Kim Wouters
JLS Driecant
4:19
125
Britney Geeroms
OBS de Leybeemd
4:20
126
Teuntje Jacobs
Christoffelschool
4:20
127
Anne Leurs
BS de Sporckt
4:21
128
Jill Willemse
Christoffelschool
4:22
129
Milou Cohen
Christoffelschool
4:22
130
Beaudine Bogaers
Christoffelschool
4:23
131
Demy van Gorp
Fatimaschool
4:23
132
Imme Verschuuren
Christoffelschool
4:29
133
Robin van Hoof
Christoffelschool
4:31
134
Heleen Johanns
BS de Stappen
4:32
135
Daisy van Breugel
Montesssorischool de
4:32
136
Lauren de Jonge
BS De Boemerang
4:33
137
Renee van Baest
OBS Bibit
4:40
138
Isabel Sinac
Christoffelschool
4:51
139
Frederique Broers
Christoffelschool
4:51
TRIM2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey Hoofs
Tilburg
7:25
2
Hugo Huijbers
Tilburg
8:19
3
Floortje Coolen
Tilburg
10:27
4
Timoo Lemness
Rijen
11:46
5
Kim Kokx
Kaatsheuvel
11:56
TRIM5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Rijk
Hooge Mierde
19:17
2
Tim Moolenaar
20:26
3
Michel Jehae
Tilburg
20:52
4
Eric Kramer
Goirle
21:32
5
Sierk Entius
Attila
21:37
6
Jan van Aarle
Attila
21:59
7
Giel Neijens
Tilburg
22:00
8
Dennis Wijdemans
Tilburg
22:16
9
Joost de Swart
Attila
22:18
10
Thijs van den Broek
Tilburg
23:19
11
Sander Kolck
Attila
23:20
12
Robbert Kramer
Goirle
24:05
13
Ine van der Voort
Attila
24:06
14
Dave Wijdemans
Tilburg
24:18
15
Stijn Michielsen
Oosterhout Nb
24:22
16
Pierre Janssens
Attila
24:24
17
Willem van Zanten
Tilburg
24:31
18
Annemiek Friesen
Attila
24:32
19
Edwin van Loon
Attila
24:33
20
Dave Wurms
Attila
25:28
21
Rien Wouterse
Attila
25:41
22
Alex Verschuren
Tilburg
25:46
23
Joop van de Wouw
Tilburg
26:06
24
Lidewij Kanters
Tilburg
26:10
25
Marieke Kunkeler
Tilburg
26:39
26
Bas Verboven
Attila
27:04
27
Rob Vlasveld
Tilburg
27:12
28
Olga Jansen
Attila
27:23
29
Jeroen Jansen
Etten Leur
27:25
30
Nicole Simons
Attila
27:28
31
Marco van Pelt
Tilburg
27:32
32
Jeroen van de Wiel
Tilburg
27:48
33
Eric van de Wiel
Tilburg
27:51
34
Marjet Robben Hoekstra
Attila
27:55
35
Ingrid van Es
Attila
28:06
36
Angelique Evers
Attila
28:22
37
Marlies Corvers
Tilburg
28:41
38
Anja Simons
Attila
28:44
39
Noortje Bezems
Tilburg
28:53
40
Monique Smit
Attila
28:58
41
Monique van Deursen
Rotterdam
29:35
42
Thessy Geerards
Goirle
29:37
43
Sjef Mertens
Udenhout
29:38
44
Helen Michielsen
Tilburg
29:46
45
Piet Elias
Berkel-Enschot
29:50
46
Henny van Rijn
Attila
30:09
47
Willy van de Sande
Attila
31:00
48
Frank van Eijk
Tilburg
31:03
49
Koos van Beijsterveldt
Tilburg
31:04
50
Shirley Hermans
Tilburg
31:27
51
Ron Doorakkers
Tilburg
31:28
52
Bart Traksel
Oisterwijk
31:29
53
Nathalie Wouters
Tilburg
31:44
54
Tonneke Mertens
Udenhout
32:18
55
John Rietjens
Tilburg
32:23
56
Andrť Verbeek
Tilburg
34:42
57
Stella Haenen
Tilburg
35:20
58
Mieke Weeterings
Tilburg
35:21
59
Astrid de Koster
Tilburg
35:30
60
John van Berkel
Tilburg
36:29
61
Jos Kouwenberg
Tilburg
37:34
TRM10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Houben
Parcival
37:17
2
Cees Broers
Tilburg
40:25
3
Danny Michiels
Attila
40:41
4
Harm Vrijsen
Hooge Mierde
41:04
5
Jac Rombouts
Boxtel
41:07
6
Jeroen Wagenaar
Tilburg
41:28
7
Ad Kerkhofs
Bladel
41:31
8
Bram van Bergen
Tilburg
41:38
9
Gust Huyben
Alphen
42:31
10
Hans Staps Beatrix Col
Tilburg
42:43
11
Emiel Tijs
Attila
43:10
12
Gepco de Jong
Berkel-Enschot
43:12
13
Willemien Kets
Attila
43:15
14
Ton de Bruijn
Gilze
43:25
15
Bas Leermakers
Tilburg
43:30
16
Bert Scherrenburg
Attila
44:12
17
Rens v Heerbeek Beatri
Tilburg
44:24
18
Bart Visser
Tilburg
44:30
19
Mark van de Ven
Attila
44:33
20
Marco Heinrichs
Tilburg
44:39
21
Johan van Iersel
Tilburg
44:45
22
Frank Niessen
Oosterhout Nb
45:19
23
Johan Arken
Rosmalen
45:27
24
Ivo Steverink
Breda
45:43
25
William Spierenburg
Valkenswaard
45:48
26
Niels van Hal
Tilburg
45:59
27
Peter Emons
Tilburg
46:02
28
Koen van Halder
Tilburg
46:04
29
Noud de Kort
Tilburg
46:55
30
Paul Bours
Attila
46:58
31
Kees Berbťe
Tilburg
47:01
32
Vera Gielen
Attila
47:03
33
Bart Swaans
Tilburg
47:07
34
Jeroen Schoemaker
Amsterdam
47:11
35
Wiel Steegmans
Tilburg
47:13
36
Peter Verhagen
Tilburg
47:15
37
Dennis Witsiers
Tilburg
47:16
38
Emile Joosen
Riel
47:32
39
Frans van Ostayen
Attila
47:47
40
Daan van Soest
Tilburg
47:53
41
Lianne Verberne
Goirle
47:54
42
Marcel Scherrenburg
Attila
47:57
43
Anke Carels Beatrix Co
Tilburg
48:00
44
Bert de Bie
Dongen
48:02
45
BjŲrn Legius
Tilburg
48:10
46
Frank Menue
Tilburg
48:16
47
Maarten Denneman
Tilburg
48:44
48
Rens van Dam
Oosterhout Nb
48:45
49
William van Dijk
Tilburg
48:46
50
Ludy van Hilst
Kaatsheuvel
48:48
51
Marco Voogd
Tilburg
49:49
52
Ad van Remunt
49:49
53
Pieter Krol
Tilburg
49:55
54
Monique van Tartwijk
Tilburg
49:59
55
Sjef Janssen
Attila
50:06
56
Leon Gosens
Tilburg
50:14
57
Stef Staps
50:21
58
Marieke Verseveldt
Tilburg
50:22
59
Simon van den Berg
Tilburg
50:24
60
Jos Smits
Tilburg
50:29
61
Ludwig van Vogt
Tilburg
50:31
62
Ad Kouwenberg
Attila
50:34
63
John Smetsers
Diessen
50:37
64
Karla Ketelaars
Attila
50:40
65
Coen Pellemans Beatrix
Tilburg
50:41
66
Jeanne van Zon
Attila
50:45
67
Ellen Crooymans Beatri
Goirle
50:45
68
Ton van de Wouw
Tilburg
50:55
69
Barbara van de Sande
Attila
51:20
70
De Kort
Tilburg
51:22
71
Edwin Jansen
Tilburg
51:24
72
Marc van den Noort
Tilburg
51:26
73
Evita Wissink
Tilburg
51:51
74
Andrť Everts
Tilburg
52:02
75
Piet de Jong Beatrix C
Tilburg
52:11
76
Paul Zwartjes
Tilburg
52:12
77
Irene de Graaf
Tilburg
52:13
78
Robert Michielsen
Tilburg
52:15
79
Leon Schellekens
Tilburg
52:20
80
Carmen Willems
Breda
52:30
81
Guus Hutten
Attila
52:58
82
Marga Smits
Attila
52:58
83
Irma van A Neut
Attila
53:33
84
Peter van Bebber
Tilburg
53:37
85
Harrie van Vught
Attila
53:43
86
Felicia van Brussel
Tilburg
53:47
87
Dennis Kerstens
Tilburg
53:56
88
Stella Wesel Beatrix C
Tilburg
54:00
89
Henk Doreleijers
Attila
54:05
90
Piet vd Hout
Tilburg
54:26
91
Rob de Ridder
Veldhoven
54:33
92
Marianne Sebregts-Kieb
Tilburg
54:36
93
Bern Jansen
Weert
54:47
94
Liety Schoenmakers
Tilburg
54:55
95
John Jongbloed
's-Hertogenbosch
55:00
96
Anja van Gorp
Attila
55:12
97
Ellen Berendsen
Attila
55:13
98
Jos Rademaekers
Goirle
55:27
99
Guus van Loon
Tilburg
55:28
100
Henk ter Haar
Attila
55:28
101
Adri van Grinsven
Attila
55:49
102
Marcel Oomens
Tilburg
56:04
103
Marie-Jose Embregts
Dongen
56:08
104
Nona van Bekkel
Tilburg
56:34
105
Ton Voogt
Tilburg
56:58
106
Tine Bruin
Tilburg
56:58
107
Marco Staps
Tilburg
57:16
108
Marian Dijs
Tilburg
57:35
109
Jeanny Michielsen
Tilburg
58:06
110
Marieke Swaak
Tilburg
58:27
111
Marjo Korswagen
Goirle
58:34
112
Leonie de Groot
Tilburg
58:48
113
Eric de Jonge
Harderwijk
58:48
114
Wim van Dijk
Attila
58:52
115
Elle Akkermans
Waspik
58:54
116
Trudie van der Staak
Tilburg
59:23
117
Hans Huggers
Tilburg
1:00:07
118
Wil Zeegers
Attila
1:01:36
119
Claudia Jansen
Tilburg
1:01:45
120
Ad Cuypers
Tilburg
1:02:06
121
Afke Bordat
Tilburg
1:02:35
122
Judy Lagemaat
Attila
1:02:37
123
Van der staak Peter
Tilburg Road Runners
1:02:39
124
Henk Oerlemans
Attila
1:04:42
125
Anita de Ruyter
Attila
1:05:22
126
Jac Melis
Attila
1:05:22
127
Ton Huijsmans
Tilburg
1:05:54
128
Friso Bakker
Breda
1:08:26
129
Sophia van der Putten
Tilburg
1:09:15
TRIM, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram van Rijswijk
Hapert
1:22:24
2
Niklas van Cassel
1:30:28
3
John Atol
Drunen
1:32:43
4
Peter Vencken
Nijmegen
1:33:23
5
Johan Edwards
Bavel
1:33:32
6
Kees van den Andel
Made
1:33:32
7
Gerton Heyne
Tilburg
1:33:33
8
Jos van de Bersselaer
Biezenmortel
1:33:57
9
Martin Huijbers
Tilburg
1:34:13
10
Richard Donders
Attila
1:37:06
11
Harry Wasseveld
Attila
1:37:06
12
Kees van de Wouw
Tilburg
1:37:35
13
Marcel van Oirschot
Tilburg Road Runners
1:37:50
14
Joachim van de Haterd
Loopservice.nl
1:38:03
15
Frans Ghering
Tilburg
1:40:09
16
Frank van Zijl
Tilburg
1:40:55
17
Frank van der Boom
Gilze
1:40:58
18
Ad Vermetten
Rijen
1:41:19
19
Hans van den Bersselaa
Oisterwijk
1:41:34
20
Geert-Jan Hamers
Attila
1:41:36
21
Hans Mohringer
Tilburg
1:41:41
22
Rita de Jong
Westmaas
1:41:55
23
Rick Donker
Strijen
1:41:58
24
Jan Raaijmakers
Oud Beijerland
1:42:00
25
Frank Diepmaat
Tilburg
1:42:02
26
Hans Veltman
Tilburg Road Runners
1:42:12
27
Frans Hooyen
Hapert
1:42:15
28
Wim van Hout
Berkel-Enschot
1:43:22
29
Ger van de Werken
Oud Beijerland
1:46:12
30
Hans Suos
Tilburg
1:46:17
31
Corne Aertssen
Attila
1:46:51
32
Alex de Danschutter
Attila
1:46:52
33
Berry Simons
Tilburg Road Runners
1:48:09
34
Johan Stroucken
Tilburg Road Runners
1:50:28
35
Toon Westerburger
Tilburg Road Runners
1:51:05
36
Agnes Vugts
Attila
1:51:06
37
Peter Hesselmans
Diessen
1:54:15
38
Marcel van Geldorp
Weert
1:55:06
39
Monique Prinsen
Weert
1:55:07
40
Francis Weyn
Tilburg
1:55:24
41
Jan H van der Wielen
Arnhem
1:58:18
V45+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renee vd Pluym
Tilburg Road Runners
1:50:29
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norma van Eijk
Tilburg Road Runners
1:46:52
2
Esther Schoorl-Zaat
Tilburg
1:56:42
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny Pijnenburg
Attila
1:51:05
M60+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Gloria
1:33:41
2
Nico Rasenberg
Attila
1:50:52
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Rooij
Loopgroep PK
1:23:53
2
Antoon Goetschalckx
Lille (BEL)
1:28:12
3
Rudy Depauw
Vorselaar (BEL)
1:28:19
4
Peter Hagenaars
volharding
1:30:26
5
Tom Hessels
Veteranen Nederland
1:34:40
6
Ad de Jong
Dongen
1:36:18
7
Jean Pierre Gendrault
Veteranen Nederland
1:39:11
8
Noud van der Bruggen
Tilburg Road Runners
1:42:55
9
Gerard Roovers
Hercules
1:45:46
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlie Snijders
DAK
1:29:11
2
Johan Sperber
Loopgroep PK
1:29:31
3
John Ekelschot
Tilburg
1:30:22
4
Ad Schoonderbeek
Tilburg Road Runners
1:31:56
5
Harry Boezer
Veteranen Nederland
1:39:48
6
Frans Wildenbeest
Spijkenisse
1:45:42
7
Gerard Dielemans
Tilburg
1:53:55
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Hendrickx
ATL 84
1:16:52
2
Ruud van Woensel
AV Oirschot
1:19:04
3
Bert Lemmens
Atledo
1:30:10
4
Edgar Pijnenburg
Tilburg Road Runners
1:30:19
5
Guido van Vooren
volharding
1:31:09
6
Frits Vervaet
RK HAV
1:31:37
7
Wilfried Aper
RK HAV
1:32:31
8
Ad van Alphen
Tilburg Road Runners
1:33:59
9
Henk Wintermans
Hank
1:40:57
10
Hans van der Heijden
Tilburg
1:51:07
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Jansen
BelgiŽ
1:22:45
2
Maurits Appels
Attila
1:27:25
3
Arnoud van Leuven
Attila
1:27:25
4
Wilbert Wouters
Attila
1:35:43
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Hahn
Troisdorf
1:14:51
2
Stijn Jacobs
Vorselaar (BEL)
1:16:40
3
Gerard Lensvelt
de Landmacht
1:20:02
4
Theo Vermeer
Attila
1:23:58
5
Gerry van Helmond
Spiridon
1:24:40
6
Rob Maes
Beveren (BEL)
1:26:15
7
Ranky Hendriks
Phanos
1:27:03
8
Corne Dudok
Attila
1:27:06
www.warandeloop.nl
www.uitslagen.nl
13-11-2005 10:03