| | | | | Uitslagenlijst Fortis 10EM Hoek van Holland
Hoek van Holland - Zondag 6 november 2005
MSR, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Jeroen van Damme
Nederland
52:34
52:33
8
Dick van den Broek
Nederland
56:15
56:14
9
Mikael Guilloux
's-Gravenhage
58:39
58:34
10
Joop Helbers
Voorne Atletiek
59:07
59:06
15
Harmen Perk
EUR Roadrunners
1:01:44
1:01:42
16
Pascal van Norden
AV Gouda
1:01:46
1:01:45
18
Erwin van de Lisdonk
Taxandria
1:02:09
1:02:03
20
Jan Vermeulen
Rotterdam Atletiek
1:03:16
1:03:11
21
Harold van Balkom
Rotterdam Atletiek
1:03:16
1:03:14
24
Dennis Postma
Voorne Atletiek
1:03:35
1:03:33
27
Remko Peters
EUR Roadrunners
1:04:24
1:04:21
28
Gertjan van Hemert
Dordrecht
1:04:37
1:04:31
30
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
1:05:14
1:05:11
31
Jan-Willem Mennink
Parthenon
1:05:38
1:05:36
32
Jeroen Ammerlaan
De Kieviten
1:07:05
1:07:03
35
Farid Oilad-Adj-Amar
Energie
1:08:02
1:07:59
37
Wim Padmos
Voorne Atletiek
1:09:30
1:09:28
41
Gijsbregt Brouwer
Rotterdam
1:10:24
1:09:59
42
Jeroen Kuilman
EUR Roadrunners
1:10:38
1:10:35
44
Perry Vrisekoop
Rotterdam Atletiek
1:11:28
1:11:18
46
Ronnie Duinkerken
De Kieviten
1:11:53
1:11:46
48
Peter den Otter
Zwijndrecht
1:12:47
1:12:38
49
Leonard van Vliet
De Kieviten
1:12:57
1:12:54
52
Paul Salawan Bessie
Veteranen Nederland
1:13:34
1:13:21
53
Patrick van der Wal
Rotterdam
1:13:34
1:13:08
54
Sjoerd Jan van der Plu
Rotterdam
1:13:57
1:13:53
56
Dennis Ponsen
Rotterdam Atletiek
1:14:13
1:14:01
57
Geert-Jan Mols
's-Gravenhage
1:14:24
1:14:07
61
Erik van Keeken
De Kieviten
1:14:54
1:14:23
62
Henk-Jan van Drie
Fortis 1
1:14:54
1:13:47
64
Albert Lubout
's-Gravenhage
1:15:05
1:14:53
66
Ricardo Andriessen
Rozenburg Zh
1:15:08
1:14:44
68
Thijs Boogert
EUR Roadrunners
1:15:18
1:15:14
75
Jos Holland
EUR Roadrunners
1:15:43
1:15:40
78
Cees Looren de Jong
Krimpen aan de Lek
1:16:25
1:16:10
94
Pieter-Ton Sprangers
Waterweg
1:18:10
1:18:00
97
Richard Lelieveld
De Kieviten
1:18:40
1:17:40
99
Jan Willem de Haan
Barendrecht
1:18:52
1:18:04
102
Richard van Klooster
Triathlon
1:18:59
1:18:49
103
Marien van der Heiden
Rotterdam
1:19:15
1:19:08
107
Jos Mastenbroek
Pallas '93
1:19:29
1:19:20
109
Henk Dubbeldam
Hardinxveld Giessend
1:19:59
1:18:33
110
Jan van Hasselt
Vlaardingen
1:20:00
1:19:33
111
Martijn Groenewegen
Rotterdam
1:20:04
1:19:47
113
Kees van der Wielen
Rotterdam
1:20:26
1:20:13
114
Alexander Blokland
Hardinxveld Giessend
1:20:27
1:19:00
115
Willem van Haren
Krimpen aan den IJss
1:20:28
1:20:02
116
Ronald Daaleman
's-Gravenzande
1:20:38
1:20:16
117
Ivo Terpstra
Hoogvliet Rotterdam
1:20:47
1:19:51
118
Marcel Blokland
Hardinxveld Giessend
1:20:48
1:19:21
119
Jasper van Duijvenbood
Vlaardingen
1:20:52
1:20:29
123
Joris Barendrecht
Barendrecht
1:21:19
1:20:51
124
Arthur Sliep
Ouderkerk aan den IJ
1:21:22
1:21:01
125
Bart van Dodeweerd
Rotterdam
1:21:37
1:20:56
126
Perry Oomen
Hoek van Holland
1:21:43
1:21:21
127
Wilko Keulemans
Santpoort-Noord
1:21:46
1:21:28
128
Richard van der Horst
Rotterdam
1:21:57
1:21:46
129
Chris van Rossum
Zwijndrecht
1:22:36
1:21:48
130
Johan van Sprundel
Rotterdam
1:22:51
1:22:16
132
Robert Holierhoek
Rotterdam
1:23:06
1:22:35
133
Edwin Gunneman
Loopgroep PK
1:23:17
1:23:01
135
Sicco Franke
Hippolytushoef
1:23:33
1:23:09
137
John van Zutphen
Pallas '93
1:24:00
1:23:51
141
Johan van der Schellin
Krimpen aan den IJss
1:24:43
1:24:18
143
Mattias Godijn
Nieuwerkerk ad IJsse
1:25:26
1:25:19
144
Martin van Veen
Barendrecht
1:25:45
1:25:31
146
Coert Noordermeer
Rijswijk Zh
1:26:12
1:25:42
147
Stefan van Izerloo
Dordrecht
1:26:22
1:25:55
149
Martijn Snip
's-Gravenhage
1:26:35
1:25:38
150
Jaco Oudshoorn
Capelle aan den IJss
1:26:44
1:25:07
151
Govert van Andel
Parthenon
1:26:50
1:26:34
152
Marcel Holierhoek
Hoogvliet Rotterdam
1:26:56
1:26:37
155
Gaston Merckelbagh
Hilversum
1:27:08
1:26:34
156
Matthew Harreman
Rotterdam
1:27:11
1:26:49
157
Gertjan Tieleman
Vlaardingen
1:28:38
1:28:06
159
Chris Parsons
's-Gravenhage
1:29:09
1:28:20
165
Rob van der Genugten
Maassluis
1:29:39
1:29:24
166
Martinus van der Heijd
Rotterdam
1:29:39
1:28:32
171
Freek van der Knaap
Brussel (BEL)
1:30:02
1:29:35
173
Peter Hofman
Hendrik Ido Ambacht
1:30:10
1:29:44
174
Matthijs Reedijk
Rotterdam
1:30:29
1:30:06
175
Marcel van Overbeek
Rotterdam
1:31:50
1:31:16
178
Simon van der Schellin
Krimpen aan den IJss
1:33:02
1:31:52
179
Taco den Iseger
Capelle aan den IJss
1:33:38
1:33:05
181
Maarten van de Donk
Rotterdam
1:34:03
1:33:51
182
Dominique van der Door
Rotterdam
1:34:09
1:33:37
184
Julien van Toer
Hoogvliet Rotterdam
1:35:13
1:33:54
190
Gento Picciau
Hoek van Holland
1:37:17
1:36:56
191
Benno Verburgt
's-Gravenhage
1:38:29
1:37:31
192
Michel Struylaard
Hoogvliet Rotterdam
1:38:30
1:37:12
193
Stijn Koopmans
's-Gravenhage
1:42:02
1:41:34
194
Marcel Vingerhoets
Rotterdam
1:43:00
1:42:25
195
Evan Marmarinos
Spijkenisse
1:43:27
1:42:43
196
Nico de Held
Capelle aan den IJss
1:43:37
1:42:51
M40, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob vd Want
Rotterdam Atletiek
57:20
57:19
2
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
1:00:45
1:00:45
7
Ruud Beenhakker
De Kieviten
1:04:23
1:04:20
10
Sebastian Denia Moreno
's-Gravenhage
1:05:32
1:05:28
11
Thomas White
Voorne Atletiek
1:06:21
1:06:18
12
Adrie Wenteler
De Koplopers
1:06:27
1:06:21
16
Erik van der Meer
Voorne Atletiek
1:07:24
1:07:21
17
Rob Talboom
Voorne Atletiek
1:07:40
1:07:36
20
Marcel Postmus
Voorne Atletiek
1:08:27
1:08:21
21
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerlan
1:08:28
1:08:25
26
Roel Hermant
Leiden Atletiek
1:09:37
1:09:27
28
Peet Koornneef
Olympus '70
1:10:08
1:09:58
33
Eric Stam
Rotterdam Atletiek
1:13:48
1:13:41
35
Bennie Lutam
Hellevoetsluis
1:14:25
1:14:03
36
Marcel van den Berg
Rotterdam
1:14:39
1:14:31
40
Raymond Bekker
Voorne Atletiek
1:15:31
1:15:05
42
Theo van de Klundert
Voorne Atletiek
1:15:46
1:15:22
43
Hans van den Berg
Olympus '70
1:15:51
1:15:28
44
Peter van der Wijden
Delft
1:16:38
1:16:18
48
Jan van Santvoort
Rotterdam
1:17:14
1:16:58
51
Bruno Baartse
's-Gravenhage
1:18:51
1:18:31
52
Henk van Nieuwkerk
Vlaardingen
1:18:56
1:18:29
53
Peter de Bok
Loopservice.nl
1:18:59
1:18:57
54
Rene Kortman
's-Gravenhage
1:19:00
1:17:49
56
Herman Oosterman
Rotterdam
1:19:42
1:18:12
62
Tammo van der Wal
's-Gravenhage
1:21:47
1:21:29
64
Ronald de Roos
Rozenburg Zh
1:22:03
1:21:37
66
Ron Jongenenegel
Rotterdam
1:22:19
1:21:53
67
Peter van den Berg
Loopservice.nl
1:22:24
1:22:01
68
Arie Postma
Capelle aan den IJss
1:22:47
1:21:40
69
Eduard Croese
Loopservice.nl
1:22:58
1:22:29
71
Ron Hoogland
Hellevoetsluis
1:23:22
1:23:00
72
Michel Hoogerbrugge
Ridderkerk
1:23:32
1:23:24
75
Peter van der Graaf
Dordrecht
1:24:55
1:24:17
81
Arij Rijnsburger
's-Gravenhage
1:28:07
1:27:49
83
Roger Jeremiasse
Halsteren
1:29:00
1:28:18
84
Marinus van Splunder
Capelle aan den IJss
1:29:06
1:28:56
85
Wim de Kwant
the Hague Road Runne
1:30:03
1:29:53
86
Stefan Reinholtz
Rotterdam
1:30:19
1:29:49
88
Robert Mallee
Loopservice.nl
1:32:05
1:31:38
92
Marcel Roggeveen
Rotterdam
1:33:15
1:32:48
95
Ruud Meuldijk
Capelle aan den IJss
1:34:17
1:33:38
98
Nico Vester
Hendrik Ido Ambacht
1:36:13
1:35:54
M45, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ad Onnink
Rotterdam Atletiek
1:01:06
1:01:06
2
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:01:41
1:01:40
8
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:07:37
1:07:35
11
Rob Broeren
Rotterdam Atletiek
1:08:41
1:08:35
15
Cees van der Hoeven
Berkel en Rodenrijs
1:10:26
1:10:16
16
Gerrit Breugom
's-Gravenhage
1:10:31
1:10:18
17
Piet Westhoff
Veteranen Nederland
1:10:34
1:10:09
18
Ron van Kampen
Olympus '70
1:10:48
1:10:41
20
Rob van Kessel
Loopgroep PK
1:10:55
1:10:41
23
Geert-Jan Westra
Veteranen Nederland
1:11:05
1:10:59
25
John van der Kroft
the Hague Road Runne
1:11:45
1:11:33
29
Marc Jacquemard
Krimpen aan den IJss
1:12:48
1:12:23
35
Leo van Deventer
Hoek van Holland
1:13:26
1:13:18
44
Cees Rip
the Hague Road Runne
1:14:41
1:14:28
46
Matteo Bevilacqua
Capelle aan den IJss
1:14:44
1:14:27
47
Peter Torenvlied
Veteranen Nederland
1:14:46
1:14:35
49
Jan van Bekkum
Leidschendam
1:15:15
1:14:58
51
Kees Treurniet
De Kieviten
1:15:23
1:15:16
59
Louis Knipscheer
Hoek van Holland
1:16:49
1:16:26
63
Henk Breugom
the Hague Road Runne
1:17:12
1:16:58
64
Johannes de Jong
Parthenon
1:17:15
1:17:06
68
Huub Lausberg
Rotterdam Atletiek
1:17:47
1:17:36
69
Jan van Leenen
Loopservice.nl
1:17:51
1:17:25
70
Jan van Prooijen
Rotterdam
1:17:59
1:16:56
71
Leo van Meel
Rotterdam Atletiek
1:18:03
1:17:53
72
JJM van den Boogaard
Delft
1:18:05
1:17:57
73
Martin Jongste
De Koplopers
1:18:17
1:18:09
75
Jurjen Jonker
Capelle aan den IJss
1:18:25
1:17:26
77
Jaap Krayenbosch
De Koplopers
1:19:03
1:18:14
79
Harry van Zevenbergen
Waterweg
1:19:22
1:18:52
83
Kees Wildschut
Capelle aan den IJss
1:19:44
1:19:33
84
Peter Groen
the Hague Road Runne
1:19:48
1:19:35
87
Wim Eijer
Rotterdam Atletiek
1:20:00
1:19:48
88
Aad van der Voort
Olympus '70
1:20:00
1:19:38
92
Maarten Meinster
Veteranen Nederland
1:20:49
1:20:34
95
Hans de Jong
Veteranen Nederland
1:21:07
1:21:04
97
Hermann Groenevelt
Parthenon
1:21:21
1:21:19
98
Herman van der Vliet
Loopservice.nl
1:21:23
1:21:12
99
Gerhard Ockeloen
Maassluis
1:21:28
1:21:05
100
Gert Jan van der End
Fortuna
1:21:31
1:21:09
101
Jan Fok
Spirit Oud Beijerlan
1:21:31
1:20:45
112
Rens Korver
Voorne Atletiek
1:23:03
1:22:39
117
Jacob van der Hoff
Rotterdam
1:23:57
1:23:55
118
Edwin van Wette
's-Gravenhage
1:24:03
1:23:58
119
Adrie Nuijten
Bergen op Zoom
1:24:09
1:23:38
120
Jan Vergouwe
Capelle aan den IJss
1:24:13
1:24:03
123
Gerrit Barendrecht
Barendrecht
1:24:49
1:24:20
125
Dick van Yperen
Heerjansdam
1:24:59
1:24:27
128
Wim de Man
Pernis Rotterdam
1:26:15
1:26:00
131
Ari Borgstijn
De Koplopers
1:26:56
1:26:10
133
Michael Hansen
Mijnsheerenland
1:27:03
1:26:23
134
Johan Barnard
's-Gravenhage
1:27:13
1:26:47
136
Cor van Huut
Rotterdam Atletiek
1:27:25
1:27:14
137
Willem van Dijk
Nieuwleusen
1:27:31
1:27:20
141
Johan van Vianen
Rotterdam
1:27:50
1:27:21
143
Louis Pijper
Krimpen aan den IJss
1:27:53
1:27:26
145
Gerrit Hofland
's-Gravenzande
1:28:25
1:27:58
146
Koos van Meeuwen
Vlaardingen
1:28:46
1:27:28
148
Wim Klerk
Krimpen aan den IJss
1:28:59
1:28:52
150
Hans den Reijer
Oosterhout Nb
1:29:04
1:28:41
151
Carel Kuhlmann
Zwijndrecht
1:29:05
1:28:47
154
Maarten Hoffmann
Voorne Atletiek
1:29:46
1:29:04
156
Theo Groeneveld
Olympus '70
1:29:57
1:29:26
159
Piet Jansen
Loopservice.nl
1:30:13
1:29:50
160
Evert van Nieuwenhuize
Fortis 2
1:30:14
1:29:47
162
Hans van Hensbergen
Pijnacker
1:30:42
1:30:11
163
Loek Bekker
Alphen aan den Rijn
1:30:48
1:30:20
165
B Haverkorn van Rijsew
Rotterdam
1:30:52
1:30:42
167
Rens van Waardenberg
Typhoon
1:31:04
1:30:39
168
Patrick Jan Homoet
Bleiswijk
1:31:22
1:30:50
171
Frans van Kampenhout
Loopservice.nl
1:32:12
1:31:42
173
Frits Drost
Capelle aan den IJss
1:32:30
1:31:25
179
Jan van de Wijnboom
Olympus '70
1:33:35
1:32:35
182
Jelle Marchand
Bergschenhoek
1:34:18
1:33:39
185
Jo Dohmen
Krimpen aan de Lek
1:34:37
1:33:26
186
Bart van Leeuwen
Parthenon
1:34:44
1:34:40
188
Howard de Miranda
Amersfoort
1:35:09
1:34:39
192
Wim van der Boor
Rotterdam
1:35:51
1:35:36
193
Wim van Goozen
Alphen aan den Rijn
1:35:51
1:35:27
194
Joop Vermeer
Capelle aan den IJss
1:36:14
1:35:54
195
John van der Doorn
Rotterdam
1:36:24
1:35:52
197
Theo de Bruijn
Vlaardingen
1:37:46
1:36:25
199
Erwin Beerman
Hoogvliet Rotterdam
1:39:13
1:37:54
200
Ton Bakker
Rotterdam Atletiek
1:39:41
1:39:30
203
Jan Burggraaf
Loopservice.nl
1:46:59
1:46:38
204
Piet Schoonderwoerd
Berkenwoude
1:48:57
1:47:41
205
Henk Hijdra
Loopservice.nl
1:49:26
1:48:28
VSR, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Anne van Schuppen
Nederland
1:01:53
1:01:53
5
Petra van Loon-Sloots
Voorne Atletiek
1:06:29
1:06:28
7
Iris Wullems
Rotterdam Atletiek
1:08:44
1:08:43
12
Pauline van Dreumel
Rotterdam
1:17:10
1:16:45
14
Willemijn Streutker
GAC Hilversum
1:24:20
1:23:46
15
Liane Ferdinandus
Rotterdam
1:24:52
1:24:21
16
Eline Huizer
EUR Roadrunners
1:24:59
1:24:56
17
Sandra van Orselen
Pallas '93
1:25:23
1:25:15
19
Patricia Langelaan
Rotterdam
1:29:16
1:28:04
23
Jagoda Kedzierzawska
Spijkenisse
1:35:18
1:34:52
26
Angela Westerholt-Meed
Maassluis
1:39:22
1:38:29
27
Margreet Sierdsma
's-Gravenhage
1:39:49
1:38:59
V35, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Hanita Buitendijk
Lekkerkerk
1:18:36
1:18:31
8
Esther Groenendijk
Voorne Atletiek
1:22:22
1:21:58
10
Marjolein Wanders-Borg
PAC
1:24:25
1:24:08
12
Bianca ten Boom
Barendrecht
1:25:28
1:24:55
14
Betty van Zoelen
Parthenon
1:28:08
1:26:46
16
Lavinia Engelhard
Rotterdam
1:32:17
1:31:56
17
Jeanette Cozzuto
Loopservice.nl
1:33:47
1:33:27
18
Miranda Schenk
De Kieviten
1:33:56
1:33:48
19
Brigitta Gruisinga
Winsum Gn
1:35:09
1:34:40
20
Nicole Rietveld
Vlaardingen
1:40:17
1:40:03
21
Jayantie Patandin
Hercules
1:41:11
1:40:40
22
Cathy van Deventer
Geervliet
1:43:26
1:43:18
23
Marie-Anne Jansen v Ga
Krimpen aan den IJss
1:44:15
1:43:53
24
Geralda Blijenburg
Krimpen aan den IJss
1:44:15
1:43:53
V40, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
1:06:36
1:06:34
3
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:09:30
1:09:27
5
Mickie Priem-Vullinghs
PAC
1:11:47
1:11:44
8
Jeanette Poldervaart
Spark
1:17:23
1:17:19
10
Maria Schumm
Bergschenhoek
1:20:26
1:20:07
11
Noeleen van Es
Rotterdam Atletiek
1:20:35
1:20:23
12
Janny Eijer-Devilee
Rotterdam Atletiek
1:21:24
1:21:12
13
Petra Salij
Hoogvliet Rotterdam
1:22:31
1:22:11
14
Jose Bastiaansen
Loopservice.nl
1:22:58
1:22:30
15
Paula Krebbers
Leidschendam
1:24:18
1:24:01
16
Gerda van der Veen
Veteranen Nederland
1:25:22
1:24:57
19
Joyce Dijkhuizen - v V
RRZ
1:26:36
1:25:37
20
Conny Lie-A-Lien-Bosch
PAC
1:26:57
1:26:34
21
Edith Knibbe-Maas
Ouderkerk aan den IJ
1:27:16
1:27:08
23
Annemarie Broekhuijsen
GVAC
1:27:36
1:26:49
24
Elly van Buijtenen-Ron
Veteranen Nederland
1:27:53
1:27:01
25
Erika Vis-Hazelbag
Capelle aan den IJss
1:27:53
1:27:32
26
Ineke Scheepbouwer-Sme
PAC
1:28:02
1:27:41
27
Paulien Wijnvoord
the Hague Road Runne
1:28:05
1:27:55
29
Wilma Vianen-Boutshoor
AV Gouda
1:29:25
1:29:12
30
Marianne van Haren
Krimpen aan den IJss
1:29:34
1:29:14
33
Jacqueline Termeulen
Loopservice.nl
1:30:55
1:30:37
34
Henny van Luijpen-Eije
Rotterdam Atletiek
1:31:04
1:30:53
35
Barbara van Gaalen
Numansdorp
1:31:05
1:30:10
36
Patty Schutte
Haag Atletiek
1:32:09
1:31:39
38
Thea Jansen
Loopservice.nl
1:34:09
1:33:46
39
Els Snippe
Veteranen Nederland
1:35:01
1:34:09
42
Britt D'Exelle
Aarschot (BEL)
1:35:28
1:35:02
43
Brigitte Boehnke
Essen (GER)
1:35:33
1:34:30
46
Monique HaagoortOuwerk
Rotterdam
1:38:04
1:37:12
47
Lia van Leenen-Ritkes
Loopservice.nl
1:38:47
1:37:54
51
Ria Borgstijn
De Koplopers
1:40:09
1:39:20
52
Greet Verheuvel-Vlasbl
Krimpen aan de Lek
1:40:12
1:39:51
53
Alda van der Veen
Soesterberg
1:40:23
1:39:55
60
Marijke Nobelen
Loopservice.nl
1:46:50
1:46:21
61
Loes van Ackooij
Voorne Atletiek
1:47:46
1:47:04
62
Jany Leijenhorst
Loopservice.nl
1:49:16
1:48:47
63
Dewi de Zwart
Veteranen Nederland
1:49:29
1:49:14
64
Marianne ten Kaate
Rotterdam
1:52:09
1:51:57
M, 5 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daniel van der Ven
Passaat
30:26
30:17
4
Wim van Velden
Hoek van Holland
33:17
33:10
6
Michel Keijzer
Vlaardingen
34:37
34:32
7
Mark Stuurman
Loopgroep PK
34:45
34:37
8
Michael Groeneweegen
Waterweg
34:58
34:53
9
Gerard Oomen
Hoek van Holland
35:19
35:10
10
Olaf van Campenhout
Zoetermeer
35:35
35:06
12
Arjen Stroo
's-Gravenzande
35:48
35:13
17
Marvin Buitendijk
Rotterdam
39:26
38:57
18
Ralph van der Leije
Fortuna
41:04
40:33
20
Paul van Broekhoven
Spijkenisse
42:31
41:27
21
Charles van Blijswijk
Spark
42:31
41:27
22
Christiaan Brenninkmei
's-Gravenhage
43:29
42:55
23
Pieterjan Griep
Hoogvliet Rotterdam
43:40
42:36
24
Leo van der Maarel
Waterweg
43:42
43:08
26
Peter Delissen
Hoogvliet Rotterdam
44:26
43:51
29
Harm van der Meer
Dordrecht
46:01
44:42
33
Arjan Verhagen
's-Gravenzande
48:22
47:49
35
Edwin vd Meijden
's-Gravenhage
48:59
47:36
36
Ron Middelkoop
Leiden Road Runners
52:40
52:05
37
Remco van Beek
Krimpen aan den IJss
53:53
53:16
39
Robert Sierhuis
Capelle aan den IJss
1:28:40
1:27:46
V, 5 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Boekestijn
Waterweg
32:07
32:00
2
Karin van der Werff
Hoek van Holland
43:09
42:35
4
Bianca Fransens
Spijkenisse
47:01
45:57
5
Els Kooyman
Krimpen aan den IJss
47:39
47:02
6
Yvonne Hoppenbrouwers
Hendrik Ido Ambacht
47:45
46:26
7
Ria van Straten
Hendrik Ido Ambacht
47:53
47:18
8
Henriëtte Booy-Koorn
Barendrecht
48:16
47:44
9
Jeannette van Egmond
Alphen aan den Rijn
49:32
48:26
10
Michèle Zeeuw
's-Gravenzande
50:06
49:32
12
Yvonne Gardenier
Hoek van Holland
50:44
50:09
13
Tineke van der Sman
Rotterdam
50:52
50:19
14
Eveline Schütte-Ratha
Vlaardingen
51:08
50:33
15
Monique van Veen-Knub
Hollandia
51:46
51:17
16
Dorien Dellevoet
Krimpen aan den IJss
52:32
51:56
17
Jolanda Klompenhouwer
's-Gravenhage
52:32
51:57
18
Jeannette Baljeu
Rotterdam
52:33
52:00
19
Jacqueline Brugel
Prinsenbeek
52:58
52:21
20
Annet Manders
the Hague Road Runne
53:24
52:53
21
Ellen Kramer
Hoek van Holland
55:08
54:33
22
Constance Esser
Krimpen aan den IJss
55:13
54:37
23
Dagmar Vanickova
Rotterdam
55:40
54:44
24
Esmaralda Vervoort
Rotterdam
55:41
54:42
27
Angelina Muller
Barendrecht
57:05
56:31
Uitslagen.nl
07-11-2005 15:05