Uitslagenlijst Crosscup Almere

Almere - Zondag 6 november 2005

HEREN, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Waal
Almere
13:43
2
Milan Brons
Almere
14:03
3
Richard Koster
Almere
14:12
4
Floris Boray
Almere
14:16
5
Bryan de Kraker
Almere
14:25
6
Omar Brons
Almere
14:27
7
Merlijn Dekker
Almere
15:43
8
André Wieleman
Almere
15:46
9
Jasper Zentveld
16:22
10
Sjors Gerritse
Almere
16:30
11
Peter Malmgren
Almere
16:40
12
Jay Meliëzer
Almere
17:01
13
Sander Toen
Almere
17:19
14
Yordi Payens
Almere
17:32
15
Ivo Blok
Almere
17:41
16
Jesper vd Berg
Almere
18:01
17
Glenn Wesselig
Almere
18:12
18
Christiaan Hobijn
Almere
18:15
19
Tom Beuker
Almere
18:29
20
Mark Boerlage
Almere
18:45
21
Wim Dokter
19:07
22
Rónán Bugter
Almere
19:10
23
Floris Groeneveld
19:40
24
Robbert-Jan
24:59
25
Luc de Bruijn
30:02
DAMES, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anke de Boer
Almere
14:07
2
Natascha van Neck
14:17
3
Sharon Zuijdervliet
Almere
14:27
4
Tessa van der Laan
Almere
15:39
5
Shinada Olymph
Almere
16:12
6
Amber Moinat
Almere
16:13
7
Marijke Hamstra
Ermelo
16:15
8
Marije van Huigenbosch
Almere
16:34
9
Vera Wieleman
Almere
16:48
10
Fiona Mirea
Almere
16:49
11
Mandy Pieneman
Almere
18:05
12
Mathilde Wesdorp
Almere
18:22
13
Elleke Alink
Almere
18:26
14
Tessa Hoogma
Almere
19:51
15
Desiree Schaapherder
Almere
20:19
16
Monique van der Plas
Almere
23:03
17
Annet Bakker
Almere
23:12
18
Naftali Mess
30:05
PUPA, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Koch
Almere
13:55
2
Jesse de Jong
Almere
13:57
3
Daimy Rijnsburger
14:33
4
Stan Schalij
Almere
14:33
5
Reyer Plessius
14:58
6
Joost Moorman
Almere
15:17
7
Nickolai van Eijsden
Almere
15:22
8
Klaas Visscher
Almere
15:23
9
Jasper Mesman Schultz
Almere
15:40
10
Joost Wieleman
Almere
15:43
11
Daan Taling
Almere
15:47
12
Jim Meliezer
Almere
16:02
13
Gido Pranger
Almere
16:28
14
Thomas Bennis
Almere
16:39
15
Tom Lonnee
Almere
16:57
16
Remco Rookhuyzen
Almere
17:07
17
Tim vd Laan
Almere
17:11
18
Tyro Olymp
17:17
19
Erik Latour
Almere
17:37
20
Michael Nagel
Almere
17:41
21
Bas Slootjes
Almere
17:44
22
Ronan Smith
Almere
17:45
23
Richell Clemes
18:18
24
Mitchell Zegstroo
Almere
18:25
25
Floris Gerritse
Almere
18:36
26
Jason Slof
Almere
18:39
27
Guido Toen
Almere
18:58
28
Gijs Wesdorp
Almere
19:18
29
Berend Willemars
Almere
19:21
30
Shaquille Bleecke
21:13
31
Rick Musters
Almere
23:22
PUPA, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt de Waal
Almere
14:59
2
Carmen von Rotz
Almere
15:22
3
Anne van Wijk
Almere
15:28
4
Emma Jonker
Almere
15:54
5
Elysa de Ruijter
Almere
17:07
6
Maureen de Vries
Almere
17:14
7
Yakeena Ramsahai
Almere
17:23
8
Jennifer Cyrus
Almere
18:47
9
Sannewieke vd Kroon
Almere
20:20
10
Michelle Bohne
20:21
11
Merel Blok
Almere
21:49
12
Imke Zanders
Almere
22:01
13
Esmee van der Velden
Almere
22:02
14
Lisa Grijspaardt
Almere
23:29
PUPB, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Strating
Almere
15:32
2
Rens de Boer
Almere
16:03
3
Olaf van Gent
17:17
4
Teun Alink
Almere
18:09
5
Mike Rookhuyzen
Almere
18:31
6
Thomas van Wijk
Almere
19:16
7
Delano Clemens
19:49
8
Kai Musters
Almere
21:47
9
Lars Moinat
22:31
PUPB, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Walet
19:53
2
Josine vd Kroon
Almere
19:53
3
Zita Moorman
Almere
21:49
4
Aliek Gort
Almere
23:23
PUPC, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim de Vries
Almere
17:18
2
Rick Strating
Almere
17:52
3
Douwe Willemars
Almere
18:10
4
Timo Mierop
Zeewolde
18:46
5
Niels Dokter
19:02
6
Koen Bootsma
19:19
7
Miquel Payens
Almere
19:52
8
Jaap Walet
22:38
9
Jorrit Bakker
Almere
22:45
10
Joost van Wijk
Almere
23:07
11
Simon Richards
23:14
12
Twan Kramer
Almere
23:53
13
Oscar Junius
Almere
24:09
14
Mark Bennis
Almere
25:26
15
Valentijn van der Kroo
30:00
16
Douwe Dokter
30:03
PUPC, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Malmgren
Almere
22:39
2
Luna van Eijsden
Almere
22:45
3
Joe Meliëzer
Almere
23:02
4
Kayla Kemperman
Almere
24:49
5
Elske van Wijk
Almere
30:01
6
Ashanty Martens
30:04
HEREN, 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno vd Hazel
Ermelo
16:03
2
Patrick Holk
16:07
3
David Smith
Almere
16:44
4
Edward Peeters
Almere
17:01
5
Luuk Visscher
17:54
6
Guus Holshuijsen
18:18
7
Jelle Stijvers
18:34
8
Victor Peeters
Almere
18:59
9
Mike Kuperus
Almere
19:28
10
Rick Lemmen
19:54
11
Marc Remie
Almere
20:26
12
Niek N T Hamel
Almere
20:29
13
Bert Verdonk
Almere
21:00
14
Theo Remie
Almere
21:21
15
Paul Vaas
Almere
22:24
16
Wilco Waarlé
Almere
23:04
17
Fred Schokker
Almere
25:50
DAMES, 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elina van der Linde
16:12
2
Ayla Adema
Almere
17:30
3
Iris Tuk
Lelystad
17:58
4
Paula Benders
Ermelo
19:23
5
Daphne Mierop
Zeewolde
19:42
6
Monique Schoemaker
20:22
7
Els Germs
Almere
22:04
8
Grace vd Berg
Almere
22:05
9
Noortje van den Hazel
22:06
10
Shirley Okanne
22:48
11
Gabrielle van der Wete
23:25
12
Monique Meijer-Korteka
Almere
24:38
13
Hannie Oudes
25:05
14
Laj Sprengers
Amsterdam
25:51
15
Machteld Zock
Amsterdam
25:52
16
Liesbeth Remie
Almere
25:58
17
Ans van de Kamp
Almere
26:38
18
Petra de Ruijter
Almere
29:26
HEREN, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milco Driessen
20:44
2
Bart Roozeboom
Almere
22:19
3
Marc Berkouwer
Almere
25:00
4
Dion Kocken
Almere
25:27
5
Alex Vink
Lelystad
26:11
6
Wouter van Amstel
Almere
26:31
7
Niels Vink
Almere
26:47
8
Arjan Schalken
Almere
27:28
9
Lars Engberts
Almere
27:56
10
Fer Bolweg
28:10
11
Eddy van der Linden
28:14
12
Kor de Boer
28:19
13
Wouter Ritstier
28:26
14
Reno Kramer
Almere
28:44
15
Roland Borhijm
Almere
28:56
16
Peter Berkouwer
Almere
29:08
17
Johan van Heugten
Almere
29:25
18
Hans Bennis
Almere
30:47
19
Arjan Musters
Almere
31:57
20
Albert Bosch
Almere
32:12
21
Fons Hofmann
32:35
22
Frank Meijer
Almere
33:37
23
Gerard Alink
Almere
34:11
24
Bob de Jongh
34:16
25
Rob Wezel
34:19
26
Stefan Delis
34:49
27
JH Lambach
34:53
DAMES, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Nagel
Almere
29:10
2
K van Dussen
30:19
3
Hetty de Jong
Almere
30:42
4
Linda Bohne
31:10
5
Desiree Cleuren
Almere
31:19
6
Louise Voermans
Almere
33:03
7
Ingrid Leenknegt-Verba
Almere
33:17
8
Netty van Leeuwen
33:46
9
Liesbeth Pot
Almere
34:45
10
Tineke Valenkamp
Almere
43:29
HEREN, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud vd Laan
Almere
27:45
2
Lucien van zandvoort
27:50
3
Hans Bakker
Almere
28:02
4
Menno vd Meer
Almere
28:16
5
Dennis van Hinte
29:02
6
Jefry Visser
30:08
7
Kees Tuk
Lelystad
30:11
8
Andre Miltenburg
Amersfoort
30:18
9
Gerben Tewes
31:08
10
Ton Peters
Almere
31:23
11
Teus Slagboom
Almere
32:11
12
Louis van der Hoorn
32:42
13
Erik van den Engel
Amsterdam
32:55
14
Hans Koppelman
Almere
32:58
15
Jan van Zandvoort
Almere
33:07
16
Eric Niewind
Almere
33:35
17
Jos van der Velden
Almere
33:40
18
Martin van den Berg
Enschede
33:42
19
Klaas vd Veen
Almere
33:45
20
Frank van der Laan
33:52
21
R. Zeegers
33:56
22
Paul van den Berg
Almere
33:58
23
Roy van Herreveld
Almere
34:21
24
Mark Hafkenscheid
Almere
34:25
25
Jan Aland
Almere
34:50
26
Chris Coleman
Almere
34:58
27
Jan Schaly
Almere
34:59
28
Sjaak Swarthof
35:16
29
Bert de Graaff
35:29
30
Ron van Leeuwen
Almere
35:29
31
Sander
35:30
32
Jaap Brouwer
Almere
35:46
33
Renee Rijnsburger
Almere
35:48
34
Tom van Wijk
Almere
35:48
35
Rick Francis
Almere
35:49
36
Ton Schakel
Diemen
35:51
37
Wouter R W Hamel
Almere
35:54
38
Avir Robbemand
36:09
39
Martin van der Gulk
36:29
40
René Boog
Almere
36:30
41
Thomas Huurman
36:38
42
Savas Ozyurt
Amsterdam
36:40
43
Oscar Brons
Almere
36:44
44
Remon Langezaal
36:49
45
Jan Blom
Almere
37:01
46
Marcel Weijers
Almere
37:06
47
Paul de Ruijter
Almere
37:12
48
Andries de Vries
Almere
37:14
49
Robbert van de weterin
37:30
50
Fredde Ruiter
Almere
37:43
51
Hans Lonnee
Almere
37:48
52
Jos beekmans
37:53
53
Jurjen Boog
Almere
38:14
54
René Pâques
Almere
38:22
55
Marcel Konings
Almere
38:35
56
Wilco Junius
Almere
38:57
57
Bart Mol
39:01
58
Ruud van Huigenbosch
Almere
39:14
59
Jan Slof
Almere
39:34
60
Edwin Pieneman
Almere
40:15
61
Edwin Mierop
40:17
62
Henk Poortier
41:00
63
Rob van Gent
41:07
64
K. Johannestra
41:14
65
Joop Adema
Almere
41:14
66
Ricky Stolk
42:14
67
Ruud Mulder
42:53
68
Rijk Stierman
Almere
43:03
69
JC Koppe
Almere
43:12
70
Vincent Walet
Almere
43:15
71
Michel Groeneveld
44:33
72
Aart Schuddeboom
Almere
45:25
73
Andre Mestrum
46:03
DAMES, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dalva Hubert
Almere
36:10
2
Helene van der Lelie
Almere
38:45
3
Annete Huenders
40:56
4
Emmy van Graft
44:57
Mede mogelijk gemaakt door Run2Day, Saucony en Born Sportscare
www.uitslagen.nl
06-11-2005 16:01