Uitslagenlijst Gerrit Voortman Lemelerbergloop

Lemele - Zaterdag 5 november 2005

DAMES, DAMES 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
23:12
2
Heidi Veneklaas
Holten
24:15
3
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
24:21
4
Ingrid Tempert
Lemele
25:26
5
Lammie Lomulder
Dalen
27:18
6
Janine Kosse
De Krim
27:44
7
Eline Aasman
Dalerpeel
28:30
8
Corry Rooijakkers
Dalfsen
28:32
9
Ellen Adema
Coevorden
30:09
10
Will-Inge Hulzebos
Zuidwolde
30:27
11
Bianca Zieleman
Nieuwleusen
30:52
12
Mariette Kosse
De Krim
30:59
13
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
31:03
14
Jeannet Woudsma
Lemelerveld
31:39
15
Ankie Koogs
Dalen
31:40
16
Yvonne Tempert
Nijverdal
31:59
17
Roelie Meijering
Dalen
33:07
18
Martha van der Sleen
Zuidwolde Dr
33:56
19
Rosa Kruiper
Raalte
34:07
20
Ina van Zandwijk
De Krim
34:40
21
Yvonne Roelofs
Dalfsen
34:44
22
M. Katerberg
Emmen
36:20
23
Joke Helsloot
Deventer
36:23
24
Annemarie Kristelijn
Dalfsen
36:38
25
Bea Assen
Dalen
36:45
26
Jos Kramer-Kolleman
Ruinerwold
37:33
27
Roelien Zwiers
Dalen
41:37
HEREN, HEREN 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Verdaasdonk
Raalte
18:56
2
Bertil Krukkert
Nijverdal
19:27
3
Bert-Jan Haarkamp
Rijssen
19:49
4
Frank Everts
Hollandscheveld
19:57
5
Niek Linckens
Ommen
20:00
6
Mick van Amersfoort
Raalte
20:15
7
Marijn de Jonge
Vroomshoop
20:20
8
Dennis Nijhuis
Almelo
20:22
9
Jan Ekkel
Vroomshoop
20:41
10
Klaas Brakke
Staphorst
20:43
11
Caimin Stevens
Enschede
20:54
12
Elmar Ruiter
Hardegarijp
20:57
13
S. Strik
Nijverdal
20:59
14
Joney Wielens
Haaksbergen
21:35
15
Rene van Weezep
Nijverdal
21:47
16
Remco Kemper
Lemelerveld
21:50
17
Rick Willems
Bergentheim
22:10
18
Bronnie Dodde
Veendam
22:11
19
Kasper Kikkert
Hollandscheveld
22:24
20
Gertin Roke
Arrien
22:26
21
Sander Zoer
Hardenberg
23:00
22
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
23:02
23
Arjan Busscher
Rijssen
23:20
24
Hans Beukens
Dalfsen
23:27
25
Martijn Kolkman
Vriezneveen
23:32
26
Albert de Boer
Raalte
23:45
27
Wilco Lohuis
Raalte
23:47
28
Jan Hankamp
Vroomshoop
23:50
29
G. Bouwhuis
Deventer
23:54
30
Diederik Tempert
Nijverdal
24:09
31
Andre Sasbrink
Nijverdal
24:29
32
Michiel Ruiter
Heino
24:33
33
Andre Nieuwenhuis
Zuna
24:47
34
Richard Schepers
Coevorden
24:48
35
Gerko Strake
Coevorden
25:02
36
Bram Remkes
Dedemsvaart
25:08
37
Kees Jongbloed
Dalfsen
25:11
38
Bert Reuvers
Zwolle
25:20
39
Ron Willems
Bergentheim
25:22
40
Seine Willems
Bergentheim
25:22
41
Marco Vlaming
Ommen
25:33
42
Frits van Ingen sr.
Baarn
25:44
43
John Fokke
Den Ham Ov
26:08
44
Andre Stam
Raalte
26:24
45
Maarten Smit
Dedemsvaart
26:30
46
Evert Bos
Vriezenveen
26:42
47
Jasper Pouls
Dedemsvaart
26:59
48
Anne Bartelds
Havelte
27:24
49
M. Strijker
Zwartemeer
27:28
50
Harry Boer
Ommen
27:33
51
Herman Schepers
Coevorden
27:38
52
Geert Christerus
Dalfsen
28:02
53
Rik Berends
Dalen
28:08
54
Hans Schouten
Vriezenveen
28:28
55
Jesper Kloek
Dedemsvaart
28:57
56
John Ranks
Dedemsvaart
29:05
57
Bert van de Pol
Almelo
29:21
58
Henk Haverkort
Steenwijksmoer
29:31
59
Gradus Meijering
Dalen
29:31
60
Christian van Steenber
Hardenberg
29:45
61
Egbert Tempert
Drijber
29:50
62
Jarko van Zandwijk
De Krim
29:53
63
Jan Voortman
Rijssen
30:01
64
Hullen
Lemele
30:15
65
Peter v/d Vegt
Raalte
30:16
66
Frans Scheuneman
Hoogezand
30:17
67
Mans Veldsink
Dedemsvaart
30:36
68
Arjan Rosink
Hardenberg
31:13
69
H.A. Bieman
Slagharen
31:18
70
A. Koetsier
Holten
32:39
71
R. Kuiper
Emmen
33:23
72
Jan de Wit
Apeldoorn
37:44
73
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
40:48
DAMES, DAMES 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ester Heerde
KAV Holland
44:38
2
Manon Herbert
Spurt '88
51:09
3
Marleen Herbert
Spurt '88
52:45
4
Agnes Troost
Staphorst
56:51
5
Marianne Kremer
Beerze
58:14
6
Nelleke Stam
Lage Zwaluwe
1:04:37
7
Christel ter Horst
Enschede
1:05:36
8
Karin Heuver
Ommen
1:13:55
DAMES, DAMES VET. 10.8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Mieke van der Pol
AV Nijmegen
41:46
2
Maaike Hornstra
SV Friesland
44:49
3
Brigit Landewe
LAAC Twente
45:05
4
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
47:05
5
Irinia Lebedinskaja
Apeldoorn/Rusland
48:22
6
Godelieve Bouwes
Flevo Delta
52:21
7
Hetty Vermeulen
Zwolle
52:54
8
Marijke Kroon
Phoenix
54:24
9
Heidy Snijders
HAC '63
54:36
10
Anita Deemter
Spurt '88
54:41
11
Helma Tielbeke
Lemelerveld
56:19
12
Rona Meijer
Lutten
56:41
13
Wiea Nijhoff
rcl
57:42
14
Alida Jansma
HAC '63
58:30
15
Trudy Vendrig
Dalfsen
58:34
16
Els Moors
Broekland Ov
59:21
17
Anja Bennink
HAC '63
1:02:21
18
Marry Hooijer
rcl
1:03:09
19
Aafke Jansma
Dionysos
1:03:34
20
Else Tepper
Hoogeveen
1:06:53
21
Astrid Kolfschoten
Loopgroep Zuidwolde
1:07:13
22
Rixt Zeelenberg
Deventer
1:13:34
23
Hetty Freie
LAAC Twente
1:13:56
24
Ina Kamps
Loopgroep Zuidwolde
1:17:25
25
Bertie Horst
Ommen
1:19:49
HEREN, HEREN 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
37:35
2
Leon Sanderman
AV Rijssen
38:02
3
Jan Venhuizen
AAC '61
38:15
4
Bjorn Geerdink
Marathon Pim Mulier
38:18
5
Gerben Franke
LAAC Twente
38:24
6
Maykel Geerdink
Marathon Pim Mulier
39:12
7
Jeroen Brandts
Ciko '66
39:46
8
Bert Kelder
AV Vriezenveen
40:00
9
Simon Beemsterboer
Cialfo
40:01
10
Gerrit Jan Kastenberg
Lent
40:30
11
Martijn van Goor
HAC '63
40:36
12
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
40:47
13
Erwin akkerman
Staphorst
41:02
14
Niels de Bruin
Utrechtse Running
41:28
15
Mark Saathof
Nijverdal
41:44
16
Ruud Blikman
Atletics Nijverdal
42:11
17
Leon van der Lans
HAC '63
42:25
18
Remy van der Beek
Boekeloo
42:40
19
Gilles Hainselin
Nieuwleusen
44:12
20
Richard Tiemeijer
DEM
46:09
21
Jan Smook
Dalfsen
47:11
22
Wytze de Jong
Apeldoorn
48:34
23
Wim Koerhuis
Dalfsen
49:10
24
Rick Dorman
CODAC
49:35
25
Bert Luchies
Vroomshoop
49:43
26
Han Stegeman
Giethmen
49:51
27
Erik Fokke
Vroomshoop
50:28
28
Alfred Beems
Genemuiden
51:07
29
Teun van der Wal
Zwolle
51:19
30
Mike Wallink
Broekland Ov
51:33
31
Frits van Ingen jr.
Altis
52:44
32
Rob Somsen
CODAC
52:49
33
Oscar Standaart
HAC '63
53:34
34
David Ten Broeke
Lemelerveld
54:18
35
Albert Coelingh
Zuidwolde Dr
54:25
36
Jensema
Groningen Atletiek
54:31
37
Rene Bos
Nieuw Amsterdam
55:06
38
Sven Marin
Hasselt
56:22
39
Dick Dreschler
Lemelerveld
1:01:59
40
Ben Kok
Isala '96
1:07:08
HEREN, HEREN 40+ 10.8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ko Willemse
Amerongen
40:43
2
Dirk Hoekman
AV Holten
41:11
3
Jan Poortman
AV Rijssen
41:25
4
Roelof Hutten
Spurt '88
42:37
5
Johan Hulzebos
HAC '63
42:44
6
Gerard Lugtenberg
Heino
42:48
7
Jos Keulstra
Enschede
43:25
8
Hilko Zwolle
Loopservice.nl
43:27
9
E. Post
Bergentheim
43:29
10
Peter Gartner
NEA Volharding
43:32
11
Jan de Groot
HAC '63
44:10
12
Arie Prins
HAC '63
44:58
13
Andre Bijvank
Haarle
45:38
14
Ronnie Eilert
rcl
45:39
15
Jan Hendrik Hutten
Radewijk
46:17
16
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
46:25
17
Erik Kappers
Daventria
46:39
18
Tony Ruiter
AV Twenterand
47:03
19
Carl Renninga
Apeldoorn
47:04
20
Jan Schuurs
AV Twenterand
47:49
21
Jan Eikelboom
Lemelerveld
48:18
22
Alex Buitenhuis
Kontrast
48:30
23
Henk Enoch
AV Twenterand
49:24
24
Jasper Klein
Dedemsvaart
49:58
25
Silvo van der Vegte
Wijhe
49:59
26
Bennie Kosse
De Krim
50:34
27
Roelof Veurink
Den Ham Ov
50:39
28
Gerard Heerink
rcl
51:08
29
M. Veurink
Ommen
51:26
30
W. Croezen
AV Twenterand
51:34
31
Jan Slinkman
Schalkhaar
52:13
32
Rinus Marsman
Den Ham Ov
52:19
33
Martin Kreeft
HAC '63
53:11
34
HenkJan Jansen
Ommen
53:18
35
Gert de Vries
Atletics Nijverdal
53:46
36
Jan Henning
Broekland Ov
53:48
37
Jos van Eunen
Raalte
54:15
38
Gerben Ten Broeke
rcl
54:26
39
Freddy Jansen
Ommen
55:18
40
Eef Nijhoff
Dalmsholte
55:40
41
Frans Bosschler
Heino
55:42
42
Arie v/d Wal
Hoogeveen
55:52
43
Arie v/d Wal
Hoogeveen
56:40
44
Alex van den Berg
Lemelerveld
56:40
45
Egbert Koster
Staphorst
56:47
46
Jan Pezy
AV Twenterand
59:10
47
Allard Nijhuis
Enschede
1:01:48
HEREN, HEREN 50+ 10.8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Hendriks
Cialfo
40:45
2
T. Scheurwater
Loopgroep Aart Stigt
43:19
3
Dick Ramerman
LAAC Twente
43:28
4
Dick Sanderman
AV Rijssen
44:23
5
Bertho van Beek
Veteranen Nederland
45:20
6
Bernard Broeks
Atletics Nijverdal
45:31
7
Harry Kloppenburg
Runningclub
46:14
8
Jannes Heijnen
HAC '63
47:28
9
Ben Mars
Coevorden
49:17
10
Herman Bouwhuis
AV Twenterand
49:34
11
Henk Akkerman
Staphorst
50:14
12
Hennie Lensink
CODAC
51:16
13
Wolter Boer
HAC '63
51:28
14
Hans Breider
HAC '63
51:30
15
Jan Matis
Hasselt
51:40
16
Jonkman
Luttenberg
52:07
17
Jan Kruiper
Raalte
52:14
18
Albert Broekhoff
Daventria
52:35
19
Klaas Speets
Zwolle
53:04
20
Jan Fransen
Hasselt
53:55
21
Tonny Holleboom
Broekland Ov
54:16
22
Jan Lip
Alteveer gem Zuidwol
55:00
23
Bernhard Herbert
Spurt '88
55:02
24
Jan Assink
AV Rijssen
55:09
25
Kees vd Sluijs
Nijverdal
55:50
26
Roelof Beek
CODAC
56:30
27
Harrie Morssinkhof
Haaksbergen
57:26
28
Peter Kommers
AV VN
57:52
29
Dick Otter
Lochem
58:23
30
Wim Meijerink
Ommen
58:50
31
Wim van Tilborg
Kampen
59:14
32
Bertus Schutte
ACO Touwen
59:16
33
Henk Freie
LAAC Twente
1:00:30
34
Henk Schulenburg
AV Rijssen
1:01:29
35
Jaap Zijlstra
AV Twenterand
1:06:01
36
Bertus Haarman
Salland
1:13:33
37
Henk Kager
Apeldoorn
1:25:40
De uitslagen worden bekend op www.lemelerbergloop.nl/www.uitslagen.nl
www.uitslagen.nl
05-11-2005 20:49