Uitslagenlijst Marathon Brabant

Etten-Leur - Zondag 30 oktober 2005

MSEN, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Laros
Scorpio
2:31:14
2:31:12
2
Reinier Burgemeester
Parthenon
2:59:44
2:59:34
3
Frans Woerden
De Veenlopers
3:10:34
3:10:32
4
Peter Zuidema
U-Track
3:15:18
3:15:12
5
Erwin van Diemen
Energie
3:19:40
3:19:39
6
Sjacco Joziasse
Dynamica
3:19:53
3:19:49
7
Toon de Jong
Spiridon
3:27:03
3:27:01
8
Raymond Hébuterne
BAV
3:46:06
3:45:56
9
P Ziekman
Spark
3:57:26
3:57:12
M40, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
H van Doorn
Lycurgus
2:41:26
2:41:25
2
Sus Renders
AC Herentals
2:44:00
2:43:59
3
Leus Frankie
AC Herentals
2:47:10
2:47:09
4
Lucien Taelman
Atl. Zuid-West
2:48:14
2:48:13
5
Fons de Bie
Caesar
2:49:38
2:49:37
6
Tom Hendriks
Haarlemmermeer
3:01:16
3:01:14
7
Wim Douw
Diomedon
3:01:54
3:01:50
8
Jos Brouwer
Veteranen Nederland
3:02:56
3:02:52
9
B Geens
AC Herentals
3:03:05
3:03:03
10
Math Roberts
Unitas
3:05:17
3:05:16
11
Leon Roks
AV Standdaarbuiten
3:05:30
3:05:29
12
Jan van de Nobelen
Typhoon
3:06:38
3:06:33
13
Patrick Kloek
Atletica '84
3:06:41
3:06:36
14
Guido DeSchacht
Alg. Brugse AV
3:10:26
3:10:20
15
Herman Krijnen
DJA
3:13:32
3:13:27
16
Dominique Guilbert
AC St. Gent
3:13:56
3:13:50
17
André van der Zwan
Veteranen Nederland
3:19:54
3:19:51
18
Willem van Klink
De Spartaan
3:21:24
3:21:19
19
Gert-Jan van Groningen
Ron Clarke
3:23:11
3:23:03
20
Jos Wijnen
Atverni
3:23:44
3:23:36
21
Filip Vandoucke
Beverhout AC
3:27:04
3:26:56
22
Piet Abma
Veteranen Nederland
3:28:45
3:28:41
23
Peter Dijcks
Sparta
3:29:18
3:29:00
24
Rudy van Daele
AC Waasland
3:36:12
3:36:08
25
Erik Oomes
Sprint
3:37:41
3:37:32
26
A Meyer
Haarlemmermeer
3:38:33
3:38:29
27
Hans van Klaveren
Energie
3:38:48
3:38:39
28
A Scholten
Pallas '67
3:41:11
3:40:44
29
Peter Kemp
Running Athletic Poi
3:44:16
3:44:10
30
Haroldinio Abauna
PSV
3:44:21
3:44:17
31
Erik Roesems
DC Leuven Atl
3:45:53
3:45:42
32
Ruud Kok
AV '34
3:46:09
3:46:05
33
W Hogentoren
Veteranen Nederland
3:50:52
3:50:25
34
Wisse Zantema
Friesland
3:51:37
3:51:32
35
Ferry van der Ent
Veteranen Nederland
3:54:18
3:54:10
36
Peter de Rooij
Alkmaar
4:00:28
3:59:37
37
Frits Bussenius
Spark
4:05:00
4:04:25
38
Hendrickx Jack
Veteranen Nederland
4:05:30
4:05:03
39
Peter Koedood
Waterweg
4:10:04
4:09:51
40
Willy Jonkers
Veteranen Nederland
4:11:59
4:11:51
41
Paul Wiering
AV '23
4:14:47
4:14:36
42
Theo Cloosterman
GVAC
4:15:00
4:14:43
43
Dick Filius
Veteranen Nederland
4:16:39
4:16:27
44
Robin Schillewaert
Beverhout AC
4:18:49
4:18:42
45
Dirk Ossenblok
AC Vosselaar
4:18:49
4:18:39
46
Peter de Kok
Spark
4:26:42
4:26:30
47
Marc van Keymolen
Steenokkerzeel (BEL)
4:51:38
4:50:58
48
Bert Touw
Energie
4:51:47
4:51:31
M50, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dik Jagersma
Friesland
3:08:33
3:08:30
2
Victor Zieren
AVV
3:15:33
3:15:27
3
Lex de Boer
Veteranen Nederland
3:16:06
3:15:59
4
Hans Pleij
Rijnsoever
3:17:42
3:17:39
5
Aad van der Lans
De Spartaan
3:20:29
3:20:23
6
S Pols
Startbaan
3:22:20
3:22:17
7
Rob Emmerig
Lycurgus
3:23:25
3:23:24
8
Ype Bosma
Friesland
3:25:34
3:25:28
9
Luc Tacq
K. Kortijk Sp.
3:27:27
3:27:22
10
Werner vd Zanden
Sprint
3:29:04
3:28:56
11
Jack Koninx
Phanos
3:29:53
3:29:32
12
H van Nahmen
Alpen (GER)
3:33:15
3:33:12
13
Dan Bostelaar
Dynamica
3:33:19
3:33:10
14
Wil Spijker
Hellas
3:33:30
3:33:22
15
Apiecionek Vicenty
Atl.Belg.Edegem
3:36:40
3:36:38
16
Walter van de Wouwer
AC Lierse
3:36:41
3:36:30
17
Henk van der Poel
Westkapelle
3:37:55
3:37:46
18
M Wijnands
Veteranen Nederland
3:38:28
3:38:24
19
Alex Hanjoul
DC Leuven Atl
3:39:02
3:38:51
20
H Kool
PAC
3:40:33
3:40:26
21
Paul Slijpen
the Hague Road Runne
3:42:05
3:42:03
22
Thijs van Heugten
AV Weert
3:42:45
3:42:37
23
D vd Bosch
Atledo
3:44:17
3:44:13
24
Jan Weijman
Flakkee
3:46:16
3:45:48
25
Leon Wuyts
AC Lierse
3:46:59
3:46:47
26
Guus Tacke
Veteranen Nederland
3:47:14
3:47:00
27
Gert-Jan van Kruining
Energie
3:49:21
3:49:18
28
Herbert Kunst
Flakkee
3:49:49
3:49:23
29
Jan Wiersema
Friesland
3:52:14
3:51:49
30
Jos Akkermans
Haarlemmermeer
3:55:03
3:54:53
31
Johan Hartsema
Loopgroep Bedum
3:56:26
3:56:21
32
Paul Wobbe
Haag Atletiek
3:57:18
3:57:03
33
P Vanhove
Antwerpen (BEL)
4:00:47
4:00:12
34
Kees Koolwijk
Spark
4:10:27
4:09:53
35
Wilson Dammerens
AC Geraardsbergen
4:29:04
4:29:00
36
Micha Havreluk
AC De Demer
4:43:52
4:43:15
M60, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emiel Kersemans
VABCO Mol
3:19:03
3:19:01
2
M Leutenez
Atl. Zuid-West
3:26:44
3:26:38
3
Fons Heinink
GAC Hilversum
3:37:01
3:36:53
4
Vincent Schoenmakers
Veteranen Nederland
3:45:37
3:45:30
5
Frans Goossens
Atl.Belg.Edegem
3:50:34
3:50:10
6
Frans Levelt
Veteranen Nederland
3:59:13
3:58:32
7
Richard Westerbeek
Parthenon
4:03:07
4:02:51
8
Gijs Honing
Veteranen Nederland
4:04:05
4:03:30
9
R Brouwer
Veteranen Nederland
4:06:31
4:06:11
10
Joop Raaphorst
Veteranen Nederland
4:06:32
4:06:12
11
Rob Bos
AKU
4:08:06
4:08:03
12
Filipe Gomez Garcia
Veteranen Nederland
4:13:36
4:13:03
13
Joop vd Pas
Taxandria
4:14:47
4:14:34
14
Dick van Es
the Hague Road Runne
4:31:52
4:31:16
15
Jurriaan de Bruijn
Veteranen Nederland
4:34:02
4:33:48
16
Jos Hopman
Veteranen Nederland
4:39:17
4:39:02
17
Wim Deenen
Achil '87
4:39:56
4:39:48
18
M Bosman
Rotterdam
4:44:28
4:44:13
19
F Be Tjoen Swan
Hardloopclub Amsterd
4:45:27
4:44:50
20
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
4:46:15
4:46:11
VSEN, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzanne Colsen
Taxandria
3:44:33
3:44:23
2
Hilde Eugelink
the Hague Road Runne
4:08:36
4:08:27
V35, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Verbessen
Sint-Katelijne-Waver
3:28:27
3:28:24
2
Prisca Vis
Veteranen Nederland
3:38:28
3:38:23
3
Miranda schenk van Haa
De Kieviten
3:45:12
3:44:40
4
Lut Huveners
DC Leuven Atl
4:07:26
4:07:14
V45, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Magda van Mol
AC Herentals
3:13:20
3:13:17
2
Marie-rose Hermans
DC Leuven Atl
3:35:30
3:35:26
3
Els Annegarn
Loopgroep PK
3:50:52
3:50:24
4
Gertie Willemse
Oss '78
3:59:00
3:58:47
5
Ineke Scheffer
Friesland
4:00:02
3:59:46
6
Anneliek Vonk
Alkmaar
4:20:59
4:20:20
V55, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mariette Lambert
Beverhout AC
3:45:47
3:45:33
MRECR, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pascal van Bondt
Ninove (BEL)
2:48:46
2:48:45
2
Antonio Duijmelinck
Nuenen
2:56:25
2:56:24
3
Tom Bolsius
Brussel (BEL)
2:59:06
2:59:03
4
Wilfred van Mil
Waalre
2:59:54
2:59:52
5
Gijs Janssen van Doorn
Geldermalsen
3:00:17
3:00:14
6
Mario de Smeijtere
Moorsele (BEL)
3:01:36
3:01:34
7
Stef Materné
Rotselaar (BEL)
3:02:45
3:02:42
8
Jakke Descheemaecker
Stabroek (BEL)
3:06:14
3:06:13
9
Jos van Vlierden
Budel Dorplein
3:06:30
3:06:13
10
Mark Titley
Vilvoorde (BEL)
3:08:36
3:08:13
11
Jeffry Oonk
Rhenen
3:08:47
3:08:41
12
Alec Schellen
Ekeren (Antwerpen) (
3:09:12
3:08:50
13
Paul van Moerbeke
Essen (BEL)
3:09:37
3:09:24
14
Francis Langhendries
Heverlee (BEL)
3:12:39
3:12:21
15
J van de Erve
Barendrecht
3:13:08
3:13:04
16
Marti Schoenmakers
Schiedam
3:14:46
3:14:46
17
Guy Janssens
Sint-Niklaas (BEL)
3:17:48
3:17:32
18
Ben Krooswijk
Zwijndrecht
3:18:04
3:17:49
19
Cis Boden
Zoersel (BEL)
3:18:15
3:18:13
20
Bart Vanderschoot
Antwerpen (BEL)
3:18:18
3:18:05
21
Guy Louckx
Heverlee (BEL)
3:19:00
3:18:43
22
Dirk Stock
Afsnee-Gent (BEL)
3:20:24
3:20:17
23
Rudi van den Berghe
Berchem (Antwerpen)
3:21:31
3:21:26
24
Jack van Oorschot
Halsteren
3:22:39
3:22:17
25
Ben van den Maagdenber
Etten-Leur
3:23:35
3:23:29
26
Koen Boosten
Bree (BEL)
3:25:21
3:25:08
27
Yannick Vergeynst
Evergem (BEL)
3:26:38
3:26:19
28
Donat Parsy
Villers-la-Ville (BE
3:26:53
3:26:29
29
Joosens Erwin
Kalmthout (BEL)
3:27:51
3:27:46
30
Dirk Vermeulen
Niel (BEL)
3:28:16
3:27:58
31
Harbans Chauhan
Heverlee (BEL)
3:28:22
3:28:11
32
Tim Stallaert
Vilvoorde (BEL)
3:28:52
3:28:37
33
Hugo Bruynooghe
Opwijk (BEL)
3:29:20
3:29:02
34
Dirix Johan
Lommel (BEL)
3:29:43
3:29:17
35
Paul Hendrik
Bilzen (BEL)
3:30:10
3:29:48
36
Peter vd Broek
Roosendaal
3:30:21
3:30:00
37
Jean Marie Vandenheede
Kaster (BEL)
3:30:40
3:30:28
38
Yokichi Suzuki
Rotterdam
3:30:58
3:30:55
39
Henk Derks
Haarlem
3:31:04
3:31:00
40
Piet van der Nat
Valkenswaard
3:31:07
3:30:49
41
Leon Testers
Roosendaal
3:32:09
3:32:04
42
Jan van Gurp
Breda
3:32:59
3:32:28
43
Jos Vergult
Antwerpen (BEL)
3:33:02
3:32:48
44
K Vriens
Kontich (BEL)
3:33:31
3:33:19
45
Coen van Hal
's-Gravenhage
3:34:25
3:34:04
46
Mark Looi
Issaquah, WA (USA)
3:35:09
3:34:40
47
Wim Proost
Tielen (BEL)
3:35:18
3:35:05
48
Kees Muijlwijk
Dalfsen
3:35:30
3:35:18
49
Ben Hendrickx
Wuustwezel (BEL)
3:35:41
3:35:25
50
Loek Willemse
Ravenstein
3:38:09
3:37:44
51
George Lubeck
Leiden
3:38:42
3:38:19
52
H Grasman
Haren Gn
3:38:55
3:38:29
53
Dhr Peters
Veghel
3:39:05
3:38:36
54
Patrick Ceuppens
St-Pieters-Leeuw (BE
3:39:07
3:38:48
55
R Vergouwen
Soesterberg
3:40:25
3:39:56
56
Jan van der Meer
Aalsmeer
3:41:05
3:40:39
57
Henk van Gammeren
Etten-Leur
3:41:37
3:41:10
58
Lodewijk Loos
Utrecht
3:42:05
3:41:42
59
Court Cameron
Stampersgat
3:42:27
3:42:11
60
Robert van der Lee
Etten-Leur
3:43:26
3:42:53
61
Mark Gordijn
Nootdorp
3:44:28
3:44:03
62
Pieter Monné
Zeewolde
3:44:57
3:44:50
63
Dries Ampe
Houthulst (BEL)
3:45:31
3:45:12
64
Marc Vets
Kessel-Lo (BEL)
3:45:52
3:45:41
65
Henk Lodder
Alblasserdam
3:47:46
3:47:22
66
Ferdinand Nelsen
Bonheiden (BEL)
3:47:57
3:47:29
67
Jos Crynen
Antwerpen (BEL)
3:49:25
3:49:02
68
Eddy Desmet
Waregem (BEL)
3:49:53
3:49:35
69
Biesemans André
Halen (BEL)
3:49:56
3:49:45
70
Sjors Hofma
Hoogvliet Rotterdam
3:50:04
3:49:29
71
Aard Weijers
Zeewolde
3:50:06
3:49:35
72
Jack Verstegen
Teteringen
3:50:09
3:49:47
73
Marc Scheepess
Venlo
3:51:00
3:50:43
74
Jack Peeters
Kasterlee (BEL)
3:51:19
3:51:06
75
Kees Denissen
Middelburg
3:51:27
3:51:04
76
Bernard Vandermeulen
Silly (BEL)
3:51:40
3:51:15
77
Jean-Marie Dame
Silly (BEL)
3:51:40
3:51:15
78
Ludo Mornie
Zwalm (BEL)
3:52:41
3:52:22
79
Guido Vermagen
Boxmeer
3:52:45
3:52:15
80
Henk Noorman
Delft
3:52:45
3:52:30
81
Johan Bundervoet
Sleidinge (BEL)
3:53:32
3:53:16
82
Jean-Pierre Vanspauwen
Houthalen (BEL)
3:53:36
3:53:19
83
Onno Amoureus
Oudenbosch
3:54:30
3:54:00
84
Noben Benny
Bilzen-Rijkhoven (BE
3:54:46
3:54:24
85
Jaap Herrebout
Breda
3:55:15
3:54:49
86
Joop Marcelis
Sassenheim
3:55:30
3:55:16
87
Paul Vermeiren
Lokeren (BEL)
3:56:01
3:55:42
88
Ed van Renswouw
Soest
3:56:43
3:56:14
89
Georges Vandenhauten
Kampenhout (BEL)
3:57:31
3:56:51
90
René van Dorst
Essen (BEL)
3:58:06
3:57:39
91
Robert Oostvogels
Etten-Leur
3:58:15
3:57:52
92
Jos van Dijck
Brecht (BEL)
3:58:48
3:58:27
93
Hans Crul
Roosendaal
3:59:03
3:59:01
94
Koen Smeets
Neerpelt (BEL)
3:59:18
3:58:59
95
Herman Costermans
Essen (BEL)
3:59:35
3:59:00
96
Ben Burgers
Bavel
4:00:29
3:59:58
97
Richard van der Klis
Zoetermeer
4:00:39
4:00:15
98
Luc de Meyer
Hoevenen (BEL)
4:01:00
4:00:37
99
Mark Colen
Etten-Leur
4:01:21
4:00:53
100
Frans Borremans
Bergen op Zoom
4:02:21
4:01:53
101
Willy Cox
Wuustwezel (BEL)
4:04:26
4:04:06
102
Gerard de Leede
Weert
4:04:35
4:04:05
103
Christian Herteleer
Bellem-aalter (BEL)
4:06:10
4:05:38
104
Kees van Veldhuisen
Ede Gld
4:07:49
4:07:43
105
Ed van Gremberghen
Rhoon
4:08:07
4:07:32
106
Peter Paul van den Heu
Breda
4:08:11
4:07:52
107
Koos van Bergen
Oegstgeest
4:08:40
4:08:19
108
Bruno Vandenborre
Brasschaat (BEL)
4:08:46
4:08:29
109
Jan Kesteloot
Hoogstraten (BEL)
4:09:01
4:08:27
110
Patrick Snyers
Heusden-Zolder (BEL)
4:09:12
4:08:51
111
Mario Langenhuizen
Nootdorp
4:10:35
4:10:04
112
Jan Posthumus
Tilburg
4:11:03
4:10:48
113
Bob Davis
's-Gravenhage
4:11:14
4:10:41
114
Roel Regelink
Mijdrecht
4:13:19
4:12:53
115
Pierre Thieren
Wavre (BEL)
4:13:41
4:13:21
116
Kraesten Arnold
Roosendaal
4:13:51
4:13:18
117
Werner Giesbergen
Teteringen
4:14:40
4:14:16
118
Pieter Blaas
's-Hertogenbosch
4:14:53
4:14:15
119
Willem van Haren
Krimpen aan den IJss
4:15:32
4:15:00
120
Peter Tollet
Lubbeek (BEL)
4:16:00
4:15:29
121
Cees van den Bulck
Middelburg
4:16:29
4:16:19
122
J J Verhaar
Leerdam
4:16:33
4:16:10
123
Winnie van der Pijl
Goes
4:17:23
4:16:51
124
Ludo Foets
Ham (BEL)
4:17:49
4:17:24
125
Herman Hebdrickx
Leuven (BEL)
4:18:03
4:17:32
126
Gert van den Berg
Vlaardingen
4:18:55
4:18:29
127
Wim Segers
Antwerpen (BEL)
4:18:55
4:18:30
128
Roel de Hondt
Arnhem
4:19:39
4:19:27
129
Frans van den Heuvel
Brecht (BEL)
4:19:52
4:19:31
130
Leo van der Ent
Vierpolders
4:19:57
4:19:24
131
Pieter Doggen
Heerle
4:21:57
4:21:29
132
Ad Buijs
Heusden gem Heusden
4:22:02
4:21:55
133
Ton Pols
Krimpen aan den IJss
4:23:09
4:22:37
134
Aad Spruyt
Rotterdam
4:23:45
4:23:23
135
Charles Dannau
Enghien (BEL)
4:24:32
4:23:58
136
Hans Buis
De Rijp
4:24:36
4:24:00
137
Jeroen Krudde
Heerhugowaard
4:25:10
4:24:40
138
Marc Rooman
Sint-pauwels (BEL)
4:25:51
4:25:36
139
Frans Vogel
Middelburg
4:26:33
4:26:02
140
Johan Engelen
Westerlo (BEL)
4:26:50
4:26:14
141
Cees Scheurwater
Breda
4:26:57
4:26:50
142
Thierry MORTELMANS
Antwerpen (BEL)
4:28:00
4:27:46
143
Van Heel
Oosterhout Nb
4:28:49
4:28:27
144
Henny Luijten
Breda
4:28:53
4:28:36
145
Peter Gelens
Breda
4:28:53
4:28:36
146
Leon Mooren
Meterik
4:29:06
4:28:49
147
Simon Blok
Heerlen
4:30:25
4:29:37
148
Alex Joos
Geel (BEL)
4:31:15
4:30:51
149
Frank Verkley
Harderwijk
4:31:40
4:31:08
150
Rene de Dreu
Nisse
4:32:28
4:32:04
151
Remco Teegelaar
Leiden
4:33:03
4:32:32
152
Barry Dorreman
Scharendijke
4:33:57
4:33:20
153
Vincent Eijt
Zoetermeer
4:34:19
4:33:46
154
Erwin Smilde
Gouda
4:35:15
4:35:01
155
Marc Matton
Ooigem (BEL)
4:35:21
4:34:59
156
Francis Spoelstra
Leiden
4:36:26
4:35:49
157
Cor Hogenkamp
Klijndijk
4:37:28
4:36:56
158
David Hoskinson
Casablanca (MAR)
4:39:10
4:38:50
159
John van Geel
Etten-Leur
4:40:07
4:39:43
160
Arie Ros
Lekkerkerk
4:41:47
4:41:23
161
Paul Verbeeck
Antwerpen (BEL)
4:41:50
4:41:29
162
Salih Cengel
Etten-Leur
4:50:11
4:49:53
163
Maurice Koree
Rotterdam
4:54:26
4:53:56
VRECR, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sofie Van Remoortel
Waasmunster (BEL)
3:17:46
3:17:31
2
Floor Perquin
Arnhem
3:27:46
3:27:36
3
Bianca Vandesande
Grobbendonk (BEL)
3:31:51
3:31:32
4
Annette Heyman
Terneuzen
3:39:05
3:38:36
5
Kaat Lauwers
Antwerpen (BEL)
3:39:47
3:39:34
6
Yvonne Speksnijder
Dalfsen
3:44:46
3:44:34
7
Marloes Rottier
Heerhugowaard
3:47:18
3:46:48
8
Wally van Laarhoven
Veldhoven
3:54:28
3:54:05
9
Ann Cappuyns
Gent (BEL)
4:01:34
4:01:18
10
Marianne van Guyse
Stekene (BEL)
4:06:01
4:05:33
11
Claudia Langenhuizen
Nootdorp
4:07:32
4:07:00
12
Karen Pittman
Casablanca (MAR)
4:10:39
4:10:20
13
Ann Smout
Galder
4:11:58
4:11:21
14
Gina Van Gils
Tessenderlo (BEL)
4:12:01
4:11:35
15
Kobi van Braak
Warmond
4:13:25
4:13:11
16
Kallinigta Mulders
Uden
4:14:46
4:14:12
17
Sandra R Ondaan
Spijkenisse
4:16:30
4:16:15
18
Joyce Broeren
Nistelrode
4:17:36
4:17:02
19
Petra Mooren
Meterik
4:29:06
4:28:49
20
Reneé Potsma
Hilversum
4:39:19
4:38:45
21
Agnes Wesselink
Dalfsen
4:44:35
4:44:07
22
Liliane van Camp
Boechout (BEL)
4:49:09
4:48:57
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Addy de Kort
Prins Hendrik
1:12:36
1:12:34
2
Wilbert Touw
Loopteam Ed Sligcher
1:17:21
1:17:20
3
Deny Blom
DJA
1:17:51
1:17:50
4
Rik Elfrink
Nuenen
1:18:22
1:18:22
5
Richard van Zantvliet
Diomedon
1:18:48
1:18:47
6
W van Sparrentak
Dynamica
1:19:19
1:19:19
7
Ronald Voeten
Achilles
1:21:20
1:21:17
8
Gerard van Zitteren
THOR
1:21:30
1:21:28
9
Gert-Jan van Kessel
De Keien
1:22:09
1:22:00
10
Erik Poppe
Dynamica
1:22:48
1:22:48
11
Tonio de Jong
Achilles
1:25:18
1:25:18
12
Sjoerd Hermsen
NSAV 't Haasje
1:25:36
1:25:33
13
Ton Rijsdijk
Diomedon
1:28:27
1:28:26
14
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
1:29:54
1:29:36
15
Léon de Langen
PAC
1:30:12
1:30:05
16
John van Amelsvoort
Parthenon
1:30:23
1:30:09
17
Carl Kerstens
THOR
1:30:37
1:30:13
18
M Holierhoek
De Koplopers
1:30:40
1:30:29
19
E Blaakman
De Wielingen
1:30:58
1:30:43
20
Jeroen Nijland
Achilles
1:31:40
1:31:33
21
Xander Vlasblom
Parthenon
1:33:15
1:33:10
22
Kristian de Lange
Sprint
1:34:35
1:34:17
23
Martin Heruer
Loopgroep PK
1:34:40
1:34:38
24
Erik Groeneweg
Loopgroep PK
1:35:07
1:34:49
25
Sanders Leenaars
Spiridon
1:35:38
1:34:47
26
Ruud Vierhout
Barendrecht
1:37:19
1:37:03
27
Francois van Dijke
Loopgroep PK
1:37:28
1:37:21
28
Bart van der Wijst
PSV
1:38:12
1:37:47
29
Remco Otten
AVO 1983
1:38:25
1:38:08
30
Jan-Pleun Lens
Sprint
1:40:27
1:40:10
31
Erwin Pannecouckc
AC St. Gent
1:41:43
1:41:05
32
Arthur Hulstkamp
PAC
1:41:44
1:41:38
33
Bart Snoeren
Scorpio
1:44:17
1:43:48
34
Marcel Pichkers
Zwijndrecht
1:46:11
1:46:08
35
Roel Schroevers
Dynamica
1:46:17
1:46:12
36
Peter Jongenelen
AVO 1983
1:46:23
1:46:11
37
Dennis Plessius
AV '56
1:46:52
1:46:27
38
Peter de Ruiter
Parthenon
1:47:10
1:45:59
39
Aerts Jurgen
AC Vosselaar
1:53:21
1:52:58
40
Han van de Sande
Scorpio
1:53:50
1:51:48
41
Ruud Peeters
Spado
1:55:22
1:54:49
42
Marcel de Kort
PAC
1:55:30
1:55:08
43
Jack van Stel
AV '56
1:58:35
1:58:11
44
Robert Rensen
PAC
2:01:48
2:01:32
45
Sjef Schijven
Spiridon
2:06:54
2:06:03
46
Joachim Castelein
AC St. Gent
2:11:06
2:10:28
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard van Oosterhout
AVR '90
1:14:12
1:14:12
2
Hans Brankaert
Tilburg Road Runners
1:18:29
1:18:28
3
Wilko de Vos
AV '56
1:18:42
1:18:41
4
Louis vd Dungen
Spiridon
1:20:04
1:20:02
5
Johan van Opstal
AVO 1983
1:20:35
1:20:29
6
Jan Jansen
Hoogstraten (BEL)
1:21:24
1:21:23
7
S Brouwer
Middelburg
1:23:07
1:23:00
8
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
1:25:11
1:25:07
9
Cor Koetsenruyter
AVO 1983
1:26:52
1:26:49
10
Jan van den Brand
THOR
1:27:31
1:27:15
11
Adrie van de Lindeloof
DJA
1:28:24
1:28:18
12
Rob Jan Wagelaar
AV '34
1:28:29
1:28:18
13
Peter Woestenberg
AVR '90
1:28:36
1:28:35
14
Arjen Aerts
AVO 1983
1:28:44
1:28:40
15
Ton Nagtzaam
AV Standdaarbuiten
1:29:05
1:29:02
16
Hans de Nooijer
Dynamica
1:29:06
1:28:58
17
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:29:20
1:29:05
18
Peter Kleinjan
Energie
1:29:34
1:29:23
19
F den Outer
Loopgroep PK
1:29:51
1:29:36
20
Ton van Beek
Tilburg Road Runners
1:29:56
1:29:46
21
Jon van Caspel
Loopgroep PK
1:30:03
1:30:01
22
Jack Gelens
THOR
1:30:45
1:30:40
23
Jan van Holsteijn
AVR '90
1:31:10
1:30:54
24
Kurt Maetens
Zemst (BEL)
1:31:19
1:31:14
25
Christiaan Klaverdijk
THOR
1:31:35
1:31:29
26
Mickel Baaijens
AVR '90
1:31:39
1:31:04
27
Huub Frijters
Sprint
1:31:41
1:31:35
28
Bob Verbrugge
RRZ
1:31:43
1:31:25
29
Rinus van Unen
Road Runners Etten-L
1:31:45
1:31:19
30
Frank Sannen
Looise AV
1:31:53
1:31:39
31
Marcel de Bont
AVO 1983
1:32:30
1:32:26
32
Willem Hol
PAC
1:32:49
1:32:40
33
Fred van Gent
Energie
1:33:05
1:32:53
34
John Borsboom
Energie
1:33:29
1:33:18
35
Jan Lazeroms
DJA
1:33:30
1:33:27
36
Gerard Verbiest
THOR
1:33:31
1:33:26
37
Michel Donckers
Arendonk AC
1:33:36
1:33:16
38
Rien Bastiaansen
THOR
1:33:37
1:33:33
39
Simon Jan de Klerk
THOR
1:34:06
1:33:49
40
Jac de Bruijn
AVR '90
1:34:08
1:34:03
41
Marcel den Hollander
RRZ
1:34:25
1:34:07
42
Anne-Willem Maris
Groene Ster
1:34:37
1:34:35
43
Ad Oomen
Sprint
1:34:38
1:34:29
44
Kees van der Borst
AVR '90
1:35:12
1:34:57
45
Pierre van Schilt
Veteranen Nederland
1:35:16
1:35:13
46
Nick Brand
THOR
1:35:17
1:35:13
47
Ron Biemans
Achilles
1:35:20
1:34:56
48
Hans van Alphen
Scorpio
1:35:27
1:35:23
49
Adri de Bruijn
TOF
1:35:29
1:35:01
50
Aaldrik Tiktak
Pijnenburg
1:35:41
1:35:32
51
Michel van Boxtel
Achilles
1:36:07
1:36:01
52
Hans Hoogveld
Ilion
1:36:19
1:36:14
53
Kees Vissers
Road Runners Etten-L
1:36:49
1:36:37
54
Arnold Boonman
RK HAV
1:37:05
1:36:48
55
Peter van Gils
Loopgroep PK
1:37:19
1:37:03
56
R Rommy
Energie
1:37:25
1:37:12
57
Luc van Genk
DJA
1:37:26
1:37:22
58
F de Raadt
Energie
1:37:29
1:37:16
59
Ton van Peer
Road Runners Etten-L
1:37:59
1:37:31
60
Jim Spruijt
PAC
1:38:13
1:38:06
61
P van Wingerden
Veteranen Nederland
1:38:50
1:38:38
62
Jef Jacobs
Meersel-Dreef (BEL)
1:38:50
1:38:23
63
Kees Koek
Sprint
1:38:56
1:38:55
64
Piet Huizer
Typhoon
1:39:12
1:38:51
65
Adry van den Wijngaard
Sprint
1:39:41
1:39:23
66
Rob Jongeneel
Veteranen Nederland
1:40:57
1:40:38
67
Ruud Wolff
Passaat
1:41:36
1:41:09
68
Rob Koster
PAC
1:41:44
1:41:38
69
Jan van der Burgt
Veteranen Nederland
1:41:47
1:41:39
70
Peter Koenraadt
AVO 1983
1:41:49
1:41:47
71
Ad van Alphen
Tilburg Road Runners
1:41:58
1:41:38
72
Jan van Doorn
AV '56
1:42:13
1:41:47
73
Rob van der Graaf
Hercules
1:42:20
1:42:18
74
Frans Keizer
Parthenon
1:42:24
1:42:22
75
J Beijer
Flakkee
1:42:34
1:41:59
76
Jos Bruurs
Sprint
1:42:49
1:42:45
77
Leo Mouws
DJA
1:43:16
1:43:00
78
Lauran Willemsen
AVO 1983
1:43:28
1:43:07
79
Ben van Loon
Achilles
1:43:35
1:43:25
80
Toine Kerstes
Achilles
1:43:43
1:43:32
81
Libbe van Dijk
Tilburg Road Runners
1:43:43
1:43:39
82
Piet-Hein de Leeuw
Sprint
1:45:00
1:44:38
83
Dick Hordijk
Sprint
1:45:15
1:44:09
84
Ton Kleemans
Breda
1:45:46
1:44:51
85
Paul Meulemans
AV '40
1:46:04
1:46:02
86
Jan Bouten
AV Helden
1:46:29
1:46:13
87
Eric Eyckmans
VABCO Mol
1:47:03
1:46:41
88
Patrick de Roover
K Beerschot VAC
1:47:21
1:46:14
89
R Vrijhof
Energie
1:47:28
1:47:12
90
Jack van Kelle
THOR
1:47:33
1:47:30
91
Koos Volkman
PAC
1:47:41
1:47:19
92
Michel van der Weegen
AVO 1983
1:48:18
1:48:03
93
Hans van Ginneken
Parthenon
1:48:40
1:48:31
94
Reimo Faber
Spado
1:49:22
1:48:50
95
Rob de Krom
Sprint
1:49:28
1:49:08
96
Eric van der Linden
Spado
1:49:34
1:49:01
97
Paul Jehae
Scorpio
1:49:47
1:47:49
98
Wil de Kort
Road Runners Etten-L
1:49:50
1:49:29
99
Rob van Grevenbroek
Parthenon
1:50:20
1:50:16
100
Ton Monden
Achilles
1:51:24
1:50:59
101
Jan Ploegmakers
OSS-VOLO
1:51:24
1:50:57
102
Ebert Doolaard
Spark
1:51:24
1:50:52
103
Domien Abel
Fortuna
1:51:39
1:51:25
104
Niels Keehnen
PAC
1:51:56
1:51:38
105
Rob Kotzebue
Veteranen Nederland
1:51:59
1:51:40
106
Marc Hoskens
Road Runners Etten-L
1:53:22
1:51:15
107
Cor van der Linden
Spirit Oud Beijerlan
1:54:05
1:53:00
108
Ad van Genderen
Spark
1:54:20
1:53:02
109
Ch Best
Suomi
1:54:23
1:52:12
110
Anton Visser
Scorpio
1:54:36
1:52:33
111
Peter van der List
Sprint
1:55:08
1:54:47
112
Ernst-Jan Bosman
RRZ
1:56:02
1:55:01
113
Henny Valks
Olympia Eindhoven
1:56:14
1:55:46
114
Piet IJpelaar
Achilles
1:58:56
1:58:25
115
Peter Sanders
Achilles
1:59:10
1:58:45
116
EE van Aart
PAC
2:00:30
2:00:07
117
Mart van der Meijs
Tilburg Road Runners
2:00:31
2:00:08
118
Rens van Waardenberg
Typhoon
2:01:24
2:01:03
119
Hans Husson
Tilburg Road Runners
2:01:28
1:59:43
120
Hjalmar Zoetewei
Energie
2:02:15
2:00:16
121
H Bierling
PAC
2:02:59
2:02:33
122
Leo van Hamburg
Spirit Oud Beijerlan
2:03:01
2:01:21
123
Jack van Oosterwijck
Achilles
2:03:21
2:02:50
124
Cgw Aartsen
Sprint
2:04:33
2:04:14
125
Henk van Aspert
PSV
2:05:07
2:02:53
126
Wouter Sanders
RRZ
2:05:19
2:04:17
127
Jan Voesenek
Breda
2:05:43
2:04:42
128
Mark van der Linde
Hercules
2:09:07
2:08:33
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Hopmans
Loopteam Ed Sligcher
1:21:28
1:21:27
2
Harry Reynaers
THOR
1:25:19
1:25:14
3
Rinus Stevens
THOR
1:25:57
1:25:54
4
Kolloffel Ronald
Waterweg
1:26:25
1:26:24
5
Frans Antonissen
Sprint
1:26:34
1:26:33
6
Dick Bravenboer
Energie
1:28:05
1:28:03
7
Gerard Wouters
Spiridon
1:28:30
1:28:27
8
Bert Gerritsma
Haag Atletiek
1:28:33
1:28:26
9
Peter van der Wulp
Veteranen Nederland
1:29:04
1:29:02
10
Chris Wouters
THOR
1:29:22
1:28:36
11
Kees Tak
Parthenon
1:29:39
1:29:37
12
Ludo Camps
Looise AV
1:29:47
1:29:33
13
C Sperber
Leiden Atletiek
1:30:00
1:29:46
14
Robin Britton
DJA
1:30:03
1:29:59
15
Peter de Jongh
Sprint
1:30:42
1:30:39
16
D Brosens
Gloria
1:31:56
1:31:46
17
Marc Linders
Diomedon
1:32:14
1:32:11
18
A Verschuren
Scorpio
1:33:28
1:33:25
19
Harrie Vermeijs
OSS-VOLO
1:33:44
1:33:16
20
Cees Schaap
Sprint
1:33:50
1:33:47
21
Hans van der Velden
Sprint
1:34:11
1:34:02
22
Piet Oomen
AVO 1983
1:35:01
1:34:56
23
Rinus van Koulil
DJA
1:36:37
1:36:34
24
Ad Kieboom
Scorpio
1:36:50
1:36:43
25
Wim Blom
Achilles
1:37:34
1:37:25
26
Bert Vogel
Parthenon
1:37:39
1:37:24
27
Luuk Schipperen
Tilburg Road Runners
1:38:16
1:37:55
28
Jack van Aspert
Dynamica
1:38:55
1:38:36
29
Johan Broers
Road Runners Etten-L
1:39:16
1:38:56
30
Jos Jochems
Achilles
1:39:17
1:39:09
31
H Besems
Veteranen Nederland
1:40:15
1:39:49
32
O de Haan
Veteranen Nederland
1:40:18
1:40:06
33
Chris Strous
Sprint
1:40:44
1:40:39
34
Henk Verschuren
Scorpio
1:40:52
1:40:45
35
Abe Postema
Fit
1:41:08
1:41:05
36
Harry Boezer
Veteranen Nederland
1:41:33
1:41:31
37
Toine Damen
AVO 1983
1:42:04
1:41:48
38
Leo van Groningen
Spark
1:42:04
1:41:39
39
Tom de Raad
Loopgroep PK
1:42:21
1:42:08
40
Maarten van der Vlugt
Fortuna
1:43:07
1:42:47
41
Jos van Velthoven
Hank
1:43:23
1:43:07
42
Kees Nelissen
THOR
1:43:29
1:43:18
43
Joop Blaakman
Achilles
1:43:55
1:43:45
44
Bas Vooijs
Typhoon
1:44:13
1:43:52
45
Wies Noordhuizen
THOR
1:44:33
1:44:22
46
Edwin Elvé
Flakkee
1:44:36
1:44:26
47
B Hermeler
Sprint
1:44:45
1:44:35
48
Erik van den Berg
Typhoon
1:45:42
1:45:21
49
Bert Herrijgers
Sprint
1:46:16
1:46:08
50
G Roovers
Dordrecht
1:46:17
1:45:43
51
Jan Zuijdwijk
Spirit Oud Beijerlan
1:46:41
1:45:01
52
Joost Sprinkhuizen
AV '56
1:46:51
1:46:26
53
Peter Maas
THOR
1:47:26
1:47:13
54
Peter Bogers
Bergen op Zoom
1:47:27
1:46:58
55
Sietse la Roi
Altis
1:47:36
1:45:45
56
Nico van Schagen
THOR
1:47:43
1:47:39
57
R Grootenboer
Papendrecht
1:47:52
1:47:42
58
Christ Machielsen
Achilles
1:47:57
1:47:48
59
Wim Meijer
Achilles
1:48:01
1:47:52
60
Henk Heijmans
Fortuna '67
1:48:03
1:48:01
61
Henk Kanters
Groene Ster
1:48:19
1:48:01
62
Toon Metsaars
Spiridon
1:48:23
1:47:31
63
J Bosch
Energie
1:48:24
1:48:04
64
E Benningshof
Energie
1:48:42
1:47:43
65
Anton van Est
Spark
1:48:44
1:48:12
66
G de Louw
Fortuna '67
1:48:52
1:48:28
67
Ruurd Tolman
Spark
1:49:59
1:49:35
68
Christ de Bruijn
AVR '90
1:50:18
1:49:51
69
Arnold Melissant
Flakkee
1:50:36
1:49:59
70
Ad Evers
AVR '90
1:50:41
1:49:24
71
S Langeweg
Oud Gastel
1:50:58
1:49:50
72
Koos van Mierlo
Scorpio
1:51:15
1:50:31
73
Fred Dozy
Spark
1:52:02
1:51:38
74
Hugo Haas
PAC
1:52:21
1:51:59
75
Adrie Raaymakers
Achilles
1:52:44
1:52:16
76
Rien Peeters
Sprint
1:53:34
1:53:13
77
Rudy P A Weemaes
THOR
1:54:34
1:54:21
78
Harry Tieges
Spado
1:54:47
1:54:17
79
Ron Teljeur
Diomedon
1:55:21
1:55:13
80
Theo de Raay
Diomedon
1:55:22
1:55:14
81
Cor van de Polder
Stelle Runners
1:55:41
1:55:33
82
Piet Willemse
Scorpio
1:55:48
1:55:18
83
Aad van Vliet
Scorpio
1:55:48
1:55:17
84
Ronny Weemaes
THOR
1:56:27
1:56:15
85
Ton Kerremans
DJA
1:56:44
1:56:37
86
Lein de Kraker
Dynamica
1:57:11
1:56:18
87
Ad Gobbens
Sprint
1:57:38
1:55:56
88
Johan Peeters
AVR '90
1:57:39
1:56:22
89
Ton Jacobs
Tilburg Road Runners
1:58:12
1:57:50
90
Robert Vermeiren
DJA
1:59:12
1:58:47
91
B Stasse
Breda
2:01:42
2:01:20
92
Bernard den Boogert
PAC
2:01:46
2:00:20
93
Kok Groenenberg
Energie
2:02:20
2:02:01
94
Toon van Gils
Road Runners Etten-L
2:03:49
2:01:49
95
Eugene Louwerse
Veteranen Nederland
2:04:38
2:02:37
96
Nico Zuidmeer
Spark
2:07:40
2:07:14
97
Arie Snijders
PAC
2:09:34
2:09:07
98
Geert Oerlemans
Diomedon
2:10:43
2:10:16
99
Dick Dickenboer
Haag Atletiek
2:11:08
2:10:38
100
Jan de Vette
Spark
2:12:07
2:10:47
101
Peter Hellings
Fortuna '67
2:13:27
2:13:24
102
Adri Buys
Achilles
2:22:54
2:22:42
103
Henni van den Berg
THOR
2:24:55
2:23:08
104
Guus Hutten
Attila
2:27:05
2:25:34
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Han van Bueren
Scorpio
1:29:01
1:28:59
2
Jan Olieslagers
Gloria
1:33:02
1:33:01
3
Henk Rosenquist
Parthenon
1:33:29
1:33:14
4
Martin Bomer
DJA
1:34:48
1:34:43
5
Anton Coertjens
Sprint
1:36:59
1:36:55
6
Fred Tap
Hellas
1:37:07
1:37:03
7
Ger van Hoek
Hellas
1:39:31
1:39:26
8
Frans Valkhof
Scorpio
1:43:33
1:43:15
9
Kees Braspenning
AVO 1983
1:45:54
1:44:46
10
Joop de Bruijn
Energie
1:48:26
1:48:19
11
Leen van 't Hof
Flakkee
1:49:14
1:49:05
12
Hans Klompe
Scorpio
1:49:15
1:49:07
13
Gerard Rijn
Achilles
1:49:45
1:49:15
14
Albert Nooijen
HAC
1:49:59
1:49:48
15
M W van Veen
Krimpen aan de Lek
1:50:40
1:50:07
16
Jan Ars
Veteranen Nederland
1:52:35
1:52:19
17
Henny Smits
Atledo
1:53:43
1:53:25
18
Clemens van de Rijke
Sprint
1:53:44
1:52:32
19
Jack de Bont
AVR '90
1:55:12
1:54:48
20
J van Meer
Groene Ster
1:55:17
1:55:15
21
P Adriaansen
Tilburg Road Runners
1:55:37
1:55:14
22
Jan Frijters
THOR
1:57:22
1:56:53
23
L Kok
Spark
1:57:51
1:57:29
24
Toon van den Boer
Sprint
1:57:57
1:56:58
25
Rien van Oirschot
Tilburg Road Runners
1:58:11
1:57:49
26
Leon Mulkens
Veteranen Nederland
1:58:55
1:58:17
27
Rob Mol
Veteranen Nederland
2:02:21
2:02:14
28
Ger Meydam
Veteranen Nederland
2:02:45
2:02:22
29
Georg Jan Suurmond
Fortuna
2:02:57
2:01:28
30
A Manz
Dusseldorf (GER)
2:04:37
2:04:05
31
Fred Jansen
Energie
2:04:49
2:02:42
32
Henk Huyskens
Generaal Michaelis
2:15:46
2:15:15
33
Hugo de Letter
Achilles
2:19:43
2:18:03
34
S vd Marel
Vlaardingen
2:38:33
2:36:38
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeannine Hagedorn
Köln (GER)
1:24:55
1:24:52
2
Karin de Wild
Achilles
1:45:58
1:45:33
3
Anita van Dorst
Achilles
1:51:56
1:51:26
4
Annelies van Os-den Ou
Energie
1:58:57
1:58:36
5
Christel Muis
Parthenon
2:01:45
2:00:34
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:30:49
1:30:42
2
Liset van Oosterhout
AVO 1983
1:31:02
1:30:58
3
Petra Schepers
Sprint
1:35:55
1:35:51
4
Anita Beekers
Scorpio
1:38:25
1:38:19
5
Ellen Grimbergen
Olympus '70
1:38:44
1:38:38
6
Astrid Kunst
Energie
1:38:49
1:38:31
7
Marga Piederiet
Scorpio
1:42:40
1:42:32
8
Maaike Krimpenfort
Spado
1:43:06
1:42:35
9
Gerda Nouws
DJA
1:44:30
1:44:15
10
Mariëlle Sprangers
Loopgroep PK
1:44:57
1:44:43
11
Karin van Es
Spark
1:45:21
1:44:03
12
Susanne Haverkamp Sieb
THOR
1:47:42
1:47:37
13
Tinkel van der Linden
Attila
1:47:56
1:47:07
14
Yvonne Langen
THOR
1:47:57
1:47:17
15
Ingrid Wirix
THOR
1:49:59
1:49:39
16
Marij Sweep
Geertruidenberg
1:52:34
1:52:24
17
Gommers
DJA
1:52:52
1:52:34
18
Joke Vriends
DJA
1:54:20
1:53:54
19
Mona Videler
Spado
1:57:19
1:56:46
20
Esther Stutvoet
Energie
1:57:29
1:56:36
21
Linda Bol
PAC
1:57:48
1:57:33
22
Lea van Pamelen
Hercules
1:58:31
1:58:06
23
Michela van Stel
AV '56
1:58:35
1:58:09
24
Monique Hoeven
Loopgroep PK
1:58:48
1:58:30
25
Jose van der Linden
Etten-Leur
1:58:56
1:58:27
26
Diana Bakker
Energie
2:00:20
1:58:13
27
Monique Gunther
Chaam
2:01:28
1:59:44
28
Van dooren Christine
AC Vosselaar
2:02:04
2:01:41
29
Carina Visser
Energie
2:02:20
2:02:00
30
Gudy van Klaveren
Energie
2:02:20
2:02:00
31
Margaretha Elbers
Spirit Oud Beijerlan
2:03:47
2:02:33
32
Jacqueline Schuurman H
PAC
2:05:13
2:04:54
33
Anthea Sauren
GVAC
2:11:32
2:09:38
34
Jacqueline Durinck-Boo
Parthenon
2:29:36
2:28:13
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne de Schipper
THOR
1:36:12
1:36:06
2
Ciska Roelen
THOR
1:44:26
1:44:17
3
Margareth Mulder
THOR
1:47:33
1:47:30
4
Nanny van Gestel
Sprint
1:48:24
1:48:12
5
Lena de Wilde
Veteranen Nederland
1:52:17
1:52:05
6
C vd Watering
Spado
1:53:39
1:53:08
7
Lenie Mourik
Flakkee
1:53:41
1:53:03
8
Rosemary Britton
DJA
1:54:09
1:53:50
9
Dorith Adriaansen
Tilburg Road Runners
1:56:16
1:55:53
10
V Jansen
Spado
1:56:33
1:56:05
11
Annie van Oijen
DJA
1:58:25
1:58:00
12
Annemieke van Deursen
Road Runners Etten-L
1:58:31
1:56:25
13
Ada Aernouts
DJA
2:01:10
2:00:43
14
Wilma Noorland
Spark
2:02:45
2:02:21
15
Jean Jacobs
Achilles
2:09:19
2:08:13
16
Annet Nijssen
Achilles
2:11:53
2:10:12
17
Carla Nieman
Scorpio
2:12:42
2:12:22
18
Lia Meesters
Achilles
2:18:37
2:16:58
V55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Els Boomaars
Road Runners Etten-L
1:47:26
1:47:05
2
Jose de Vught
AVO 1983
1:50:24
1:50:04
3
Huguette Declercq
Dynamica
1:51:37
1:51:30
4
Loes Walvoort
Sprint
1:57:20
1:57:00
5
H Adriaansen
Spado
1:59:34
1:59:06
6
Corry Rens
AVR '90
2:07:06
2:06:18
7
Nel Maat
Typhoon
2:07:47
2:06:38
8
Dini Beekers
Achilles
2:18:53
2:17:19
MRECR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Scheurwater
Zwijndrecht
1:11:10
1:11:10
2
Arthur de Zoete
Breda
1:22:20
1:21:50
3
Gino Lauwen
Westerlo (BEL)
1:24:57
1:24:40
4
Marius Vlootman
Leidschendam
1:25:08
1:24:29
5
Ronald Huizer
Spijkenisse
1:25:34
1:25:11
6
M van Schaik
Amsterdam
1:25:49
1:24:30
7
Alex Verhaeven
Wuustwezel (BEL)
1:26:20
1:25:54
8
Eef Koopman
Dirksland
1:26:59
1:26:35
9
Martin Kerkvliet
Voorhout
1:27:21
1:27:04
10
Peter Vencken
Nijmegen
1:27:23
1:26:00
11
Henk Guise
Roosendaal
1:27:29
1:26:58
12
Jaap Hoek
Goedereede
1:28:03
1:27:57
13
Mike Sensen
Roosendaal
1:28:16
1:27:21
14
Johan Rombouts
Zundert
1:28:58
1:28:02
15
René Meijers
Roosendaal
1:29:41
1:29:36
16
Jan van Bellinghen
Itterbeek (BEL)
1:30:17
1:28:35
17
H Leeuwis
Giessenburg
1:30:19
1:29:43
18
Marc van Alphen
Meersel Dreef (BEL)
1:30:25
1:29:59
19
Marc Tampere
Kapellen (Antw.) (BE
1:30:28
1:29:53
20
Patrick Vervaet
Sint Jansteen
1:30:29
1:29:58
21
A Trommel
Stad aan 't Haringvl
1:30:56
1:30:17
22
Nico Horsten
Etten-Leur
1:30:59
1:30:11
23
Ton van Son
Breda
1:31:17
1:31:12
24
Startnummer 2026
Roosendaal
1:31:23
1:31:14
25
Ludo Ipermans
Stabroek (BEL)
1:31:28
1:30:59
26
Rene Joosten
Putte
1:31:45
1:31:08
27
Henk J M van Aert
Rijsbergen
1:32:12
1:32:07
28
Robert Rutjes
Rotterdam
1:32:18
1:31:37
29
Sjaak Bus
Raamsdonksveer
1:32:23
1:32:20
30
René Machielse
Wouw
1:32:28
1:32:22
31
Toin Bun
Sint Jansteen
1:32:48
1:32:17
32
Toon van Hooydonk
Zundert
1:33:01
1:32:44
33
Werner van den Oudenho
Dongen
1:33:11
1:33:05
34
M van Berlo
Lieshout
1:33:22
1:32:46
35
S B Kootkar
Zevenbergen
1:33:24
1:32:01
36
Matthijs Bodegom
's-Gravenhage
1:33:38
1:33:02
37
Paul vd Klundert
Breda
1:33:39
1:33:33
38
Louis van der Hoeven
Wateringen
1:33:49
1:33:08
39
Ron Hense
Achtmaal
1:34:02
1:33:22
40
Wil Lips
Rijen
1:34:05
1:34:03
41
Kees van Geel
Roosendaal
1:34:08
1:33:55
42
Cor de Jong
Rucphen
1:34:11
1:33:03
43
Mark van Tiel
Zeeland
1:34:17
1:33:13
44
Toin Bastiaansen
Terheijden
1:34:26
1:33:38
45
Jos van Duist
Leusden
1:34:28
1:33:58
46
Arjen van den Bos
Vlaardingen
1:34:40
1:32:48
47
Andre Lambregts
Teteringen
1:34:47
1:34:47
48
Gert de Greef
Hombeek (BEL)
1:35:00
1:34:08
49
Niklas Veelken
Braunschweig (GER)
1:35:15
1:34:38
50
Leon Paelinck
Roosendaal
1:35:17
1:35:13
51
Kees Seuntjens
Breda
1:35:41
1:34:54
52
Corné van Dorst
Etten-Leur
1:35:43
1:35:08
53
Sierd Sikkema
Roosendaal
1:36:12
1:35:08
54
Frank van der Krogt
Wateringen
1:36:14
1:35:32
55
Coos Diepenbroek
Lent
1:36:24
1:35:56
56
Gerardus Bartels
Etten-Leur
1:36:35
1:36:26
57
Andre Rijk
Breda
1:36:45
1:36:37
58
Wil Hectors
Roosendaal
1:36:46
1:36:06
59
Theo Puts
Tielen (BEL)
1:36:53
1:36:46
60
Harry Rijnen
Navalafvente (ESP)
1:37:04
1:35:47
61
A van de Heijning
Alphen Nb
1:37:08
1:36:15
62
Gepco de Jong
Berkel-Enschot
1:37:12
1:36:56
63
Evert van Veldhuizen
Eindhoven
1:37:13
1:36:29
64
Marcel Verburg
Schiedam
1:37:17
1:37:04
65
Gerard Stoop
Etten-Leur
1:37:21
1:36:31
66
Edwin den Besten
Delft
1:37:22
1:36:32
67
Kees Wouters
Breda
1:37:24
1:36:08
68
Guus van der Meer
Delft
1:37:25
1:35:47
69
Jeroen van Woerden
Breda
1:37:30
1:37:04
70
Floris de Jong
Rotterdam
1:37:31
1:35:24
71
Louis van Ekkendonk
Tilburg
1:37:35
1:37:20
72
Jean Michel Stoorvogel
Vlaardingen
1:37:40
1:37:27
73
John Vriends
Breda
1:37:55
1:36:59
74
Peter Verschoor
Zwijndrecht
1:38:06
1:37:31
75
Zeeg Brienen
's-Gravenzande
1:38:07
1:36:52
76
Jos Sanders
Eindhoven
1:38:08
1:36:37
77
Henk Prinsen
Raamsdonksveer
1:38:11
1:37:43
78
Ferdinand van der Lind
Reek
1:38:16
1:37:12
79
Marco Verhoeff
Alblasserdam
1:38:23
1:38:17
80
Frans Beekers
Bavel
1:38:23
1:37:40
81
Jackleen Versteeg
Klaaswaal
1:38:24
1:37:28
82
Jan Schreuder
Breda
1:38:27
1:38:16
83
Theo van Pamelen
Spijkenisse
1:38:29
1:37:12
84
Ruud Krijne
Heerjansdam
1:38:32
1:37:26
85
Marius Faas
Rijsbergen
1:38:33
1:37:36
86
Wim Dingemanse
Grijpskerke
1:38:34
1:37:49
87
Ger van Aalst
Sprundel
1:38:47
1:38:10
88
Jos van Dijk
Rijen
1:38:54
1:38:18
89
Wim Smedts
Breda
1:38:58
1:38:03
90
Richard de Lange
Veldhoven
1:38:59
1:38:57
91
Cees Biemans
Breda
1:39:06
1:38:39
92
Erwin van Broekhoven
Zevenbergen
1:39:06
1:37:45
93
Ron van der Beek
Vlaardingen
1:39:15
1:37:23
94
Herman Winnemuller
Etten-Leur
1:39:19
1:39:13
95
Walter Sprangers
Kaatsheuvel
1:39:28
1:38:47
96
Nico van Dijck
Geldrop
1:39:28
1:39:19
97
Berend de Vries
Rotterdam
1:39:32
1:39:24
98
Leen Gelijns
Hoeven
1:39:37
1:38:38
99
Bas Vermeij
Dordrecht
1:39:37
1:38:09
100
Fred Soomers
Rijen
1:39:38
1:38:47
101
Jos van den Berg
Brechout (BEL)
1:39:44
1:37:40
102
Marco van der Hulst
Breda
1:39:44
1:38:42
103
Adrie Verdaasdonk
Etten-Leur
1:39:47
1:39:44
104
Jan van Grinsven
Rijen
1:39:48
1:38:57
105
Marc Claes
Wijnegem (BEL)
1:39:48
1:38:29
106
E Wientjens
Bergen op Zoom
1:39:54
1:38:49
107
Jos Verhoeven
Meer (BEL)
1:40:07
1:38:43
108
Frank Asmus
Rotterdam
1:40:07
1:38:33
109
Bart van Loon
Breda
1:40:07
1:39:06
110
Ton van Rijn
Vlijmen
1:40:17
1:39:30
111
Frank van Boxtel
Vlissingen
1:40:24
1:39:28
112
Ricky Martens
Zoetermeer
1:40:29
1:39:29
113
Ronald Damen
Eindhoven
1:40:30
1:38:36
114
Adrie van Dun
Strijbeek
1:40:32
1:39:37
115
Harrie Westerbeek
Oud Alblas
1:40:39
1:39:32
116
Jan de Vries
Biggekerke
1:40:41
1:39:50
117
Ruud Prop
Woensdrecht
1:40:41
1:40:29
118
Aart Eijgelsheim
Zwijndrecht
1:40:43
1:40:13
119
Dirk van de Ruit
Maarssen
1:40:55
1:38:59
120
Maurice de Wit
Loenen Gld
1:40:56
1:39:55
121
Paul Knook
Stampersgat
1:40:59
1:39:40
122
Jan Heshof
Steenbergen Nb
1:41:04
1:40:57
123
Jeroen Kroes
Amersfoort
1:41:04
1:39:54
124
Jeroen Alkemade
Rotterdam
1:41:09
1:40:55
125
G Huyben
Alphen Nb
1:41:11
1:40:29
126
Adrie Roks
Breda
1:41:11
1:40:24
127
Peter Kools
Rucphen
1:41:11
1:40:26
128
Tom Vervuren
4744 AB Bosschenhoof
1:41:15
1:40:48
129
Erik Verboven
Zundert
1:41:22
1:39:48
130
W den Hartog
Zwijndrecht
1:41:24
1:39:26
131
David Stommen
Huizen
1:41:31
1:40:54
132
Bram Schoon
Dordrecht
1:41:37
1:41:34
133
Gilbert Heijens
Hoeven
1:41:38
1:40:41
134
Marc Smulders
Roosendaal
1:41:42
1:41:03
135
F Dekker
Breda
1:41:51
1:40:51
136
Alewijn Ott
Rotterdam
1:41:53
1:40:17
137
Hans van der Meer
Etten-Leur
1:41:59
1:41:26
138
Daniel Riemens
Rotterdam
1:42:02
1:41:53
139
Adrie Voeten
Stampersgat
1:42:03
1:40:04
140
Kees Gommers
Roosendaal
1:42:08
1:41:57
141
Mark van Dongen
Breda
1:42:15
1:41:19
142
K de Vos
Rotterdam
1:42:15
1:42:02
143
Waldo Karbaat
Zevenbergen
1:42:22
1:42:11
144
Jim Hoorn
Sint Willebrord
1:42:24
1:41:31
145
Cees van Sluijs
Roosendaal
1:42:27
1:42:18
146
Bennie van de Waeter
Vlissingen
1:42:28
1:40:48
147
Roeland Marijnissen
Breda
1:42:31
1:42:09
148
Pierre vd Wijgaart
Roosendaal
1:42:32
1:41:57
149
Edwin Teunissen
Etten-Leur
1:42:33
1:41:44
150
Johan van Lisdonk
Roosendaal
1:42:34
1:42:15
151
Harry Bouwhuis
Breda
1:42:41
1:42:26
152
H Lous
Vlissingen
1:42:48
1:41:29
153
Wim van der Made
Breda
1:42:49
1:41:24
154
Cor van Leent
Zevenbergen
1:42:51
1:41:16
155
HFG van Dijk
Roosendaal
1:42:51
1:41:22
156
Ron Luijpen
Breda
1:42:53
1:41:27
157
Bert Noorlander
Breda
1:42:56
1:41:06
158
Theo Vermunt
Standdaarbuiten
1:42:56
1:41:52
159
Peter van Wesel
Nispen
1:42:58
1:42:18
160
Marco van Acker
IJmuiden
1:42:59
1:42:12
161
Paul Jochems
Zundert
1:43:11
1:42:50
162
Kees Koenraads
Breda
1:43:13
1:41:55
163
Wim van de Keybos
Essen (BEL)
1:43:22
1:42:12
164
Han Dekker
Breda
1:43:23
1:42:44
165
Hans Matthijssen
Rijsbergen
1:43:34
1:42:23
166
D Rossaert
Kapellen (Antw.) (BE
1:43:36
1:43:01
167
Peter Landuyt
Knokke-Heist (BEL)
1:43:38
1:42:18
168
Peter Stoutjesdijk
Capelle aan den IJss
1:43:41
1:43:29
169
Arnoud Jongeneelen
Roosendaal
1:43:46
1:43:35
170
Joop Marce
's-Hertogenbosch
1:43:46
1:42:08
171
Rob van der Pas
Ulvenhout
1:43:48
1:43:40
172
Robert Kunst
Breda
1:43:49
1:43:29
173
Johan Pont
Culemborg
1:43:56
1:42:43
174
Jack Wijckmans
Roosendaal
1:43:59
1:43:55
175
Eric van den Nobelen
Etten-Leur
1:44:04
1:43:13
176
Marco Goorden
Roosendaal
1:44:04
1:42:21
177
Gerard Uithol
Rotterdam
1:44:05
1:41:58
178
Leon van der Velden
Etten-Leur
1:44:06
1:43:16
179
Dik Arentze
Ottoland
1:44:06
1:43:16
180
Ad van den Berge
Kruiningen
1:44:11
1:43:14
181
Sjaak van den Berge
Yerseke
1:44:12
1:43:16
182
Peter Uytdewilligen
Halsteren
1:44:19
1:43:24
183
Frank Niessen
Oosterhout Nb
1:44:25
1:44:22
184
J vd Kroef
Breda
1:44:25
1:43:51
185
Jozef Pouladis
Oosterhout Nb
1:44:27
1:43:43
186
Filip Vanhevel
Brussel (BEL)
1:44:29
1:43:46
187
Wim de Leeuw
Teteringen
1:44:32
1:43:52
188
Fons van de Heijning
Gilze
1:44:34
1:43:52
189
Kees van Hooijdonk
Ulvenhout
1:44:34
1:44:06
190
Patrick van Dijk
Amstelveen
1:44:35
1:43:04
191
Jan van Onelaer
Lokeren (BEL)
1:44:40
1:43:56
192
Vincent Verstijnen
Haaren
1:44:40
1:44:28
193
Rinus van Vliet
Breda
1:44:45
1:44:36
194
Cees van Leest
Etten-Leur
1:44:48
1:44:23
195
Kees van den Berg
Huijbergen
1:44:54
1:44:40
196
Ronald van Driel
Zwijndrecht
1:44:57
1:44:16
197
Kees Timmermans
Etten-Leur
1:45:02
1:43:44
198
Gerry van Peer
Sint Willebrord
1:45:04
1:43:20
199
Paul van Dijk
Klundert
1:45:13
1:44:22
200
Robert Meeuwissen
Breda
1:45:14
1:44:21
201
Aad Lensen
Rotterdam
1:45:19
1:45:02
202
Jan van Pul
Etten-Leur
1:45:21
1:44:13
203
Pieter-Jan van der Pol
Vianen Ut
1:45:28
1:44:56
204
Kees Halters
Sprundel
1:45:33
1:44:25
205
T Berkien
Delft
1:45:36
1:44:49
206
Johan Naudts
Gentbrugge (BEL)
1:45:37
1:44:02
207
Steven Muys
Lovendegem (BEL)
1:45:37
1:44:03
208
Wilbert Timmermann
Roosendaal
1:45:52
1:44:21
209
Emile Schols
Soest
1:45:53
1:45:04
210
Oomen Wim
Roosendaal
1:45:54
1:45:03
211
Gijs Driesprong
Breda
1:45:55
1:45:17
212
Toon Luijten
Etten-Leur
1:45:56
1:44:43
213
Ruud Touw
Etten-Leur
1:45:56
1:45:06
214
Kees Martens
Chaam
1:45:57
1:45:41
215
Vincent van Suylekom
Papendrecht
1:46:00
1:44:01
216
Jos Backx
Oosterhout Nb
1:46:01
1:45:23
217
Bart Sterkenburg
Zwijndrecht
1:46:02
1:44:03
218
Ton Blok
Etten-Leur
1:46:02
1:44:43
219
Jan Vink
Barendrecht
1:46:04
1:44:07
220
Peter van Doren
Essen (BEL)
1:46:06
1:44:57
221
Reggie Bun
Sint Jansteen
1:46:06
1:45:34
222
Henny van der Lee
Ossendrecht
1:46:07
1:45:28
223
A Hehanussa
Spijkenisse
1:46:09
1:44:38
224
Ger Ernest
Vlissingen
1:46:10
1:44:30
225
Edwin Linders
Roosendaal
1:46:12
1:46:07
226
Henri van der Matten
Zwijndrecht
1:46:15
1:45:44
227
Ludo Dubois
Wuustwezel (BEL)
1:46:16
1:44:51
228
Han Hikspoors
Oosterhout Nb
1:46:16
1:44:25
229
Fred Hoogervorst
Roosendaal
1:46:18
1:46:05
230
Sven Heddes
Breda
1:46:20
1:44:18
231
Bas Smits
Hank
1:46:25
1:45:34
232
Theo Bussink
Voorburg
1:46:28
1:45:18
233
Daan de Ruiter
Etten-Leur
1:46:30
1:45:38
234
Hans Braat
1:46:31
1:44:30
235
Robbert Loos
Rotterdam
1:46:39
1:46:00
236
Rienvan Beek
Zundert
1:46:40
1:45:43
237
Maurice de Lange
Eindhoven
1:46:40
1:46:37
238
Arno Schiewold
Vlissingen
1:46:47
1:45:51
239
Wil Beerend
Lieshout
1:46:48
1:45:11
240
Robby Druiventak
Breda
1:46:53
1:44:49
241
I C Jacobs
Bergen op Zoom
1:46:54
1:45:50
242
Kees Backx
Etten-Leur
1:46:54
1:46:02
243
Herman Gielen
Roosendaal
1:46:55
1:46:08
244
Peter Vermonden
Raamsdonksveer
1:47:01
1:45:03
245
Pieter Will
Laken (BEL)
1:47:03
1:46:46
246
Evert Zuidmeer
Maarssen
1:47:05
1:46:50
247
Peter vd Merbel
Dinteloord
1:47:06
1:45:33
248
Jurie van der Meer
Willemstad Nb
1:47:09
1:46:11
249
Peter Hagenaars
Roosendaal
1:47:14
1:47:04
250
Rob Herben
Schiedam
1:47:23
1:45:59
251
Edwin Adams
Nootdorp
1:47:24
1:46:22
252
Joop Wolf
Rotterdam
1:47:26
1:47:23
253
Marc Stassyns
Grobbendonk (BEL)
1:47:29
1:46:19
254
Jan Brood
Etten-Leur
1:47:31
1:46:34
255
Martin van Overloop
Kapelle
1:47:34
1:46:01
256
Ben Blom
Breda
1:47:36
1:46:57
257
Henny Link
Nieuwerkerk a/d Ysse
1:47:37
1:46:18
258
John Roelands
Sprundel
1:47:39
1:46:22
259
Boudewijn Schoenmakers
Breda
1:47:40
1:47:30
260
Cor Ribbens
Zevenbergen
1:47:42
1:47:35
261
Erik Tuin
Zwolle
1:47:43
1:46:53
262
Rene Aarts
Bergen op Zoom
1:47:47
1:46:34
263
Harry Kraaijeveld
Dordrecht
1:47:48
1:47:39
264
Marco van der Haar
Gouda
1:47:49
1:47:35
265
Ludo Koks
Amersfoort
1:47:50
1:45:40
266
Bert Jochems
Etten-Leur
1:47:54
1:47:21
267
Jan Vermeer
Gilze
1:47:54
1:47:03
268
Marco La Fors
Steenbergen Nb
1:47:55
1:45:58
269
John de Leeuw
Breda
1:47:56
1:47:11
270
Jan Brakkee
Rotterdam
1:47:57
1:46:52
271
Harry de Haas
Breda
1:48:02
1:47:20
272
Joep Ottenheim
Breda
1:48:06
1:46:10
273
Fred Noorlander
Ouderkerk aan den IJ
1:48:07
1:47:17
274
Patrick Dekkers
Rijen
1:48:10
1:47:20
275
Frans Fobbe
Barendrecht
1:48:11
1:47:54
276
Rick Donker
Strijen
1:48:12
1:47:55
277
Ton van Loon
Breda
1:48:13
1:47:28
278
Kees de Nooijer
Aagtekerke
1:48:14
1:46:16
279
Robbert Gobbens
Etten-Leur
1:48:17
1:46:57
280
Patric Hennekes
Roosendaal
1:48:19
1:47:39
281
Corne van Opstal
Rijsbergen
1:48:23
1:47:27
282
Arnold Both
Mijnsheerenland
1:48:27
1:48:09
283
André Crucq
Vlissingen
1:48:28
1:47:48
284
Koos Niewold
Oud Gastel
1:48:29
1:47:01
285
Rien vd Beemt
Etten-Leur
1:48:31
1:47:47
286
Martijn van Schaik
Amsterdam
1:48:33
1:47:14
287
Michel Siep
Rotterdam
1:48:37
1:47:36
288
Bart Kriesels
Wouw
1:48:44
1:48:38
289
Cees de Leeuw
Alphen Nb
1:48:51
1:47:59
290
Ad van Beek
Etten-Leur
1:48:56
1:48:21
291
Brouckaert Marc
Wondelgem (BEL)
1:48:59
1:47:20
292
Ed Poel
Barendrecht
1:49:00
1:47:02
293
Gert Pruijssers
Raamsdonksveer
1:49:00
1:47:32
294
Leo Luijk
Vlissingen
1:49:00
1:48:14
295
Maikel Kooijman
Vlaardingen
1:49:01
1:48:01
296
Mark Visser
Raamsdonk
1:49:02
1:48:17
297
Arjan Nomen
Gouda
1:49:09
1:48:55
298
Peter Kuijpers
Breda
1:49:13
1:48:32
299
Ron Askamp
Breda
1:49:15
1:48:32
300
Marcel Koolwijk
Breda
1:49:17
1:48:54
301
Koen De Cuyper
Kapellen (Antw.) (BE
1:49:25
1:48:49
302
Patrick Rupsam
Heiloo
1:49:26
1:47:44
303
Martijn Pronk
Horendonk (BEL)
1:49:27
1:47:44
304
Ad de Haas
's-Hertogenbosch
1:49:29
1:47:50
305
Bert van der Wagt
Spijkenisse
1:49:33
1:49:01
306
Joost Evers
Etten-Leur
1:49:36
1:48:31
307
Piet van de Water
Bergen op Zoom
1:49:40
1:48:47
308
Sjaak Klijn
Hardinxveld Giessend
1:49:42
1:49:11
309
Ad van der Linden
Zwijndrecht
1:49:46
1:49:15
310
Rene Kloot
Zwijndrecht
1:49:46
1:47:37
311
Johan Zantboer
Steenbergen Nb
1:49:50
1:49:43
312
Roel Steenbeek
Rotterdam
1:49:50
1:47:47
313
Henk Bellemakers
Roosendaal
1:49:52
1:48:01
314
Hylko Oosterloo
Overijse (BEL)
1:49:57
1:48:59
315
Arie Spaans
Roosendaal
1:50:08
1:49:09
316
Henk Berkers
Lieshout
1:50:13
1:48:52
317
Adrie van Dijk
Etten-Leur
1:50:22
1:48:15
318
Arno Rondel
Eindhoven
1:50:27
1:48:11
319
Marc Doorduin
Rozenburg Zh
1:50:37
1:50:02
320
Edwin Hendrickx
Rijsbergen
1:50:40
1:50:14
321
Paul van Lisdonk
Breda
1:50:42
1:49:35
322
Mark van Zundert
Etten-Leur
1:50:44
1:48:34
323
Paul van Gils
Breda
1:50:52
1:49:41
324
Frido Dirne
Etten-Leur
1:51:01
1:50:09
325
Jack van Hassel
Wernhout
1:51:02
1:49:23
326
Jack Klijs
Wemeldinge
1:51:02
1:49:30
327
Kees Stam
Vlaardingen
1:51:05
1:50:06
328
Rien Kerstens
Roosendaal
1:51:07
1:49:16
329
Rick Zwarts
Zwijndrecht
1:51:27
1:50:01
330
Jan Broere
Breda
1:51:28
1:50:45
331
Ruud van Halen
Brielle
1:51:31
1:50:22
332
W vd Es
Breda
1:51:32
1:51:23
333
Ron Aalberse
Capelle aan den IJss
1:51:35
1:50:12
334
M vd Linden
Eindhoven
1:51:36
1:49:41
335
Franklin Vink
Nieuw Vossemeer
1:51:38
1:50:31
336
Herman Adams
Meer (BEL)
1:51:38
1:50:15
337
Peter Fluiter
Roosendaal
1:51:41
1:51:18
338
Bert Burgman
Sliedrecht
1:51:41
1:51:26
339
Jurgen van Maasakkers
Etten-Leur
1:51:42
1:50:40
340
Maas Hein
Beek en Donk
1:51:44
1:50:07
341
Tino van Doorn
's-Hertogenbosch
1:51:46
1:50:07
342
Rian Spapen
Rijen
1:51:51
1:50:39
343
Gerard van den Berg
's-Gravenzande
1:51:53
1:51:01
344
Arthuur Weeterings
Ulvenhout
1:51:54
1:51:19
345
Bob Vermeiren
Deurne (Antwerpen) (
1:51:55
1:51:13
346
Cees van Hooydonk
Etten-Leur
1:51:58
1:50:39
347
Luc Koyen
Meer (BEL)
1:52:01
1:51:16
348
Jan Waltz
Rijen
1:52:02
1:51:11
349
Pieter Dorst
Hendrik Ido Ambacht
1:52:04
1:51:04
350
Bob Corstens
Utrecht
1:52:06
1:49:43
351
Diederik van Hees
Roosendaal
1:52:07
1:51:10
352
F van Rode
Schepdaal
1:52:08
1:50:08
353
Werner Lempers
Bergen op Zoom
1:52:19
1:51:24
354
A Verpaalen
Rucphen
1:52:21
1:50:35
355
Jos Jongeneelen
Roosendaal
1:52:30
1:50:47
356
Ger van Sliedregt
Zevenbergen
1:52:33
1:51:42
357
Daan van der Groef
Den Bommel
1:52:35
1:51:44
358
Herman de Raaf
Rijsbergen
1:52:36
1:51:20
359
Jan Schrauwen
Roosendaal
1:52:41
1:51:57
360
Marc den Ouden
Barendrecht
1:52:42
1:51:59
361
Toine Engelen
Eindhoven
1:52:44
1:51:40
362
Johan Jaspers
Made
1:52:46
1:52:03
363
Van hyfte Freddy
Eeklo (BEL)
1:52:48
1:51:55
364
Ron Kest
Oudenbosch
1:52:48
1:50:55
365
Jack van der Borst
Sprundel
1:52:57
1:51:19
366
Han van der Scheer
Hoeven
1:52:58
1:52:15
367
Wim de Vooght
Etten-Leur
1:52:59
1:52:08
368
Ton Theuns
Made
1:53:00
1:52:55
369
Mark Prinsen
Amersfoort
1:53:05
1:51:37
370
Kees Jan van Spaandonk
Oudenbosch
1:53:05
1:51:00
371
Peter Ploegaert
Etten-Leur
1:53:06
1:51:36
372
Marcel van Ofwegen
's-Hertogenbosch
1:53:08
1:52:52
373
Ad Swolfs
Bavel
1:53:18
1:52:29
374
Johan Roovers
Breda
1:53:18
1:52:30
375
Ad van den Hoek
Bergen op Zoom
1:53:19
1:52:14
376
Peter Emons
Tilburg
1:53:29
1:51:44
377
Wim Hessels
Rotterdam
1:53:29
1:51:29
378
Edwin den Haring
Zwijndrecht
1:53:33
1:52:59
379
Jeroen Bastiaanse
Eindhoven
1:53:35
1:52:36
380
Wil van den Ende
Oosterhout Nb
1:53:36
1:52:38
381
Jack vd Sande
Sint Willebrord
1:53:37
1:51:52
382
Tommy Doorakkers
Tilburg
1:53:37
1:52:01
383
Theo Quaars
Breda
1:53:39
1:53:30
384
Bertus van Eekelen
Etten-Leur
1:53:42
1:52:50
385
Louis Milbau
Kapellen (Antw.) (BE
1:53:46
1:53:08
386
Pierre Wouters
Kapellen (Antw.) (BE
1:53:46
1:53:08
387
Loek Lelieveld
Oud Beijerland
1:53:49
1:52:09
388
Jeroen Smeekes
Steenbergen Nb
1:53:49
1:51:56
389
Jaap de Man
Roosendaal
1:53:51
1:53:38
390
Leo Darts
Asten
1:53:54
1:53:12
391
Arie Monster
Willemstad Nb
1:53:57
1:52:53
392
Joey Hendriks
Hoofddorp
1:53:58
1:51:41
393
Geert Knook
Willemstad Nb
1:53:58
1:52:54
394
Charles Blesgraaf
Steenbergen Nb
1:53:59
1:53:53
395
Paul Peereboom
Roosendaal
1:54:01
1:53:14
396
John Kolhorn
Hoeven
1:54:06
1:53:33
397
Arjan Slob
Giessenburg
1:54:08
1:52:19
398
Nardus van Herpen
Oosterhout Nb
1:54:09
1:52:13
399
Edwin Jooren
Roosendaal
1:54:09
1:53:59
400
Wim van Keulen
Biggekerke
1:54:10
1:52:12
401
Jos van Langh
Helmond
1:54:12
1:52:12
402
Roger Douws
Ekeren (BEL)
1:54:16
1:53:19
403
Kees Deelen
Wouw
1:54:17
1:52:07
404
Ivo Steverink
Breda
1:54:18
1:53:42
405
Henk Stevens
Breda
1:54:18
1:53:37
406
R Leeuwis
Giessenburg
1:54:21
1:52:30
407
Eric Nefs
Halsteren
1:54:29
1:53:26
408
K Roovers
Etten-Leur
1:54:32
1:53:26
409
Chris van Rossum
Zwijndrecht
1:54:33
1:53:06
410
Hubert Suijkerbuijk
Ossendrecht
1:54:38
1:54:25
411
Vic Moeyersons
Willebroek (BEL)
1:54:45
1:54:13
412
Joachim Aerts
Wouw
1:54:46
1:53:34
413
Charl van Kuijck
Galder
1:54:49
1:53:36
414
Johan van Kelle
Roosendaal
1:54:49
1:54:03
415
Joost Franken
Schijf
1:54:52
1:53:35
416
Rein Laurens
Hoogvliet Rotterdam
1:54:53
1:52:44
417
Rockx Jack
Etten-Leur
1:54:55
1:54:46
418
Jurg van Zwoll
Middelharnis
1:54:59
1:54:21
419
Stephan van Ginneken
Etten-Leur
1:55:03
1:53:16
420
J Kiewit
Etten-Leur
1:55:04
1:54:03
421
Gert Jan ter Haar
Etten-Leur
1:55:12
1:54:49
422
Ad Verhaart
Breda
1:55:27
1:53:42
423
Jan van den Berg
Rotterdam
1:55:29
1:54:02
424
Koen van Vugt
Etten-Leur
1:55:33
1:53:29
425
Erik van Helvoort
1:55:34
1:53:31
426
Johan Bresseleers
Evergem (BEL)
1:55:35
1:53:56
427
Adri van Loon
Oud Gastel
1:55:35
1:54:49
428
Ardy van Dortmont
Raamsdonksveer
1:55:36
1:54:08
429
Chris van der Riet
Bergen op Zoom
1:55:44
1:54:46
430
M Oostdam
Breda
1:55:49
1:53:59
431
Peter Willemse
Dinteloord
1:55:54
1:54:21
432
Twan van Tilburg
Rhoon
1:55:55
1:55:17
433
Hans Markus
Tilburg
1:55:57
1:54:14
434
Ton Kapitein
Zevenbergen
1:56:03
1:55:13
435
Fokke Ypma
Breda
1:56:03
1:54:36
436
Emiel van Antwerpen
Hendrik Ido Ambacht
1:56:10
1:54:43
437
Ernst Walet
Breda
1:56:12
1:55:04
438
Michel van Bloppoel
Vlissingen
1:56:12
1:54:31
439
Jan Bastiaansen
Galder
1:56:16
1:55:02
440
Jannes van Mourik
Spijkenisse
1:56:24
1:55:36
441
Rob Samuels
Barendrecht
1:56:25
1:55:15
442
John Frijsen
Rozenburg Zh
1:56:26
1:55:51
443
H van 't Goor
Oosterhout Nb
1:56:29
1:55:11
444
Jack van Dongen
Made
1:56:30
1:55:46
445
Peter van Veen
Oud Beijerland
1:56:31
1:55:23
446
Paul Smeets
Geulle
1:56:37
1:55:37
447
Joop van Moorsel
Maastricht
1:56:37
1:55:38
448
Peter Bouman
Wateringen
1:56:38
1:55:58
449
R Schoo
Raamsdonksveer
1:56:42
1:55:50
450
Peter van der Aalst
Terheijden
1:56:46
1:56:00
451
Bart Blom
Oosterhout Nb
1:56:48
1:54:30
452
Cees Coenen
Breda
1:56:49
1:55:51
453
Willem Maris
Best
1:56:51
1:55:40
454
John Dalessi
Oud Beijerland
1:57:12
1:55:31
455
Maurice van den Berge
Eindhoven
1:57:12
1:54:56
456
Frans Gezelle Meerburg
Eindhoven
1:57:12
1:54:59
457
Wim Zeegers
Breda
1:57:22
1:56:06
458
Simon Pattirane
Breda
1:57:26
1:55:37
459
Hugo Muis
Meteren
1:57:27
1:56:10
460
Cees van Gilse
Breda
1:57:28
1:55:18
461
Frank Scheffer
Bavel
1:57:31
1:56:30
462
Jan Willem Koster
Vlist
1:57:31
1:56:16
463
A Koster
Krimpen aan de Lek
1:57:31
1:56:17
464
Wil Meeuwissen
Etten-Leur
1:57:32
1:56:44
465
Eri van Lare
Bergen op Zoom
1:57:42
1:56:24
466
Rob de Voogd
Dordrecht
1:57:43
1:55:34
467
Huib Pruijssers
Raamsdonksveer
1:57:50
1:56:22
468
Hans Hortensius
Zoetermeer
1:57:51
1:56:47
469
Leonardo Eekels
Hoogerheide
1:57:57
1:57:39
470
Arjan Boekestijn
Naaldwijk
1:58:02
1:56:25
471
Marco van Dijk
Reeuwijk
1:58:04
1:57:10
472
Tim Simonse
Tilburg
1:58:08
1:56:45
473
Dick Boone
Kruiningen
1:58:08
1:57:11
474
Arthur Gootjes
Dordrecht
1:58:27
1:56:23
475
Ad Roovers
Terheijden
1:58:28
1:57:16
476
Stef Everaert
Lint (BEL)
1:58:37
1:56:25
477
Henk Gloudemans
Roosendaal
1:58:37
1:57:35
478
Sibrand Komdeur
Dordrecht
1:58:49
1:57:13
479
Gerard van der Linden
Prinsenbeek
1:58:49
1:57:19
480
Harrie vd Wal
Ulft
1:58:50
1:57:25
481
Bob van Rijswijk
Tilburg
1:58:51
1:57:15
482
Peter Coenders
Zegge
1:58:53
1:58:14
483
Bas Beekers
Breda
1:58:55
1:57:49
484
Guus Bruystens
Beek en Donk
1:58:57
1:58:09
485
Jacques Hofs
Spijkenisse
1:58:58
1:57:02
486
Maarten van der Valk
Spijkenisse
1:58:59
1:58:59
487
Enh Leeuwaerden
Rijswijk Zh
1:58:59
1:57:10
488
Erwin Koens
Rotterdam
1:59:00
1:57:05
489
Fred Rombouts
Breda
1:59:12
1:58:12
490
Gertjan Slob
Houten
1:59:15
1:58:26
491
Raymond Greidanus
Dordrecht
1:59:16
1:57:40
492
Ger van de Werken
Oud Beijerland
1:59:19
1:59:03
493
Arie Weeda
Strijen
1:59:20
1:59:03
494
Jan Raaijmakers
Oud Beijerland
1:59:20
1:59:03
495
Michael Boon
Oirschot
1:59:20
1:58:41
496
Albert van Sprundel
Heerle
1:59:22
1:58:23
497
Franz Bos
Etten-Leur
1:59:24
1:57:20
498
C van Pieterson
Sliedrecht
1:59:27
1:57:39
499
Dré van Bavel
Den Hout Nb
1:59:27
1:58:17
500
Jos van Rijckevorsel
Rijsbergen
1:59:29
1:58:32
501
Willem Kreukniet
Capelle aan den IJss
1:59:31
1:59:20
502
Pierre van den Goorber
Bavel
1:59:32
1:58:43
503
Ruud de Kort
Bergen op Zoom
1:59:34
1:58:21
504
Ron Cleiren
Roosendaal
1:59:40
1:58:05
505
Ben Eijkelhof
Rotterdam
1:59:41
1:58:17
506
CJP Vissers
Prinsenbeek
1:59:45
1:58:18
507
John Schroeijers
Ossendrecht
1:59:50
1:58:36
508
H vd Vliet
Schiedam
1:59:51
1:59:35
509
Alexander van Schouwen
Rotterdam
1:59:52
1:59:42
510
Frits van Dijk
Nieuwerkerk ad IJsse
1:59:57
1:58:50
511
Bert van der Leer
Dordrecht
1:59:57
1:59:33
512
W van Hees
Oud Gastel
2:00:00
1:58:51
513
Jaap Melissant
Herkingen
2:00:00
1:59:18
514
Harry Buijs
Breda
2:00:00
1:59:23
515
William van der Westen
Breda
2:00:00
1:57:36
516
Andor Verschuren
Helmond
2:00:00
1:58:11
517
Ben Robbers
Rijen
2:00:01
1:59:09
518
John Barends
Oud Beijerland
2:00:01
1:58:57
519
Albert-Jan van der Wal
Breda
2:00:08
1:57:46
520
Rob Bogers
Roosendaal
2:00:24
1:59:36
521
Rein Koertshuis
Bavel
2:00:25
1:58:12
522
Cees van Opstel
Wernhout
2:00:25
1:59:31
523
Dennis de Kock
Maarssen
2:00:32
1:59:54
524
Hans van Kempen
Barendrecht
2:00:35
1:58:26
525
Kees van Overveld
Kruisland
2:00:37
1:59:01
526
Nico van Hoof
Standdaarbuiten
2:00:38
1:59:05
527
Dennis Nouws
Etten-Leur
2:00:40
1:59:32
528
Rob van de Ven
Barendrecht
2:00:42
1:58:44
529
Eduard Ackermans
's Gravenmoer
2:00:43
1:58:53
530
Ton van de Sande
Breda
2:00:43
1:58:54
531
Wim van Bruggen
Ridderkerk
2:00:43
1:59:22
532
Jean-Olivier SCHNEIDER
Etten-Leur
2:00:52
1:58:45
533
Rob Nuijten
Breda
2:01:00
2:00:07
534
Ger van der Lienden
Etten-Leur
2:01:01
1:59:02
535
Jan Boone
Breda
2:01:04
1:58:52
536
Jan Kwisthout
Prinsenbeek
2:01:05
2:00:03
537
Antoine Verschuren
Raamsdonk
2:01:07
2:00:13
538
Dennis Van Rossum
Etten-Leur
2:01:10
2:00:00
539
Joop Plukkel
Breda
2:01:12
2:00:35
540
Gidi Lankhorst
Rijen
2:01:18
2:00:58
541
Hans Schoonen
Rucphen
2:01:19
2:00:34
542
Michel Lauwerijssen
Rucphen
2:01:19
2:00:34
543
Pieter Joosen
Etten-Leur
2:01:20
2:00:42
544
Bert Geilgens
Sprundel
2:01:21
1:59:15
545
Eugčne Dolk
Prinsenbeek
2:01:23
1:59:19
546
Ton Schuybroek
Etten-Leur
2:01:25
1:59:47
547
Bas van Sabben
Capelle aan den IJss
2:01:33
2:00:12
548
Martin Ooink
Delft
2:01:37
2:00:52
549
Marius Vincenten
Breda
2:01:38
2:00:38
550
Cees Voesenek
Meersel-Dreef
2:01:39
2:00:21
551
Piet Klerkx
Breda
2:01:40
1:59:58
552
Ad Oostvogels
Rijsbergen
2:01:41
2:01:12
553
Ronald Westerink
IJsselstein Ut
2:01:43
2:00:06
554
Corne Nouws
Etten-Leur
2:01:45
2:00:36
555
Nico Scheffers
Oosterhout Nb
2:01:46
2:01:27
556
Cees van Bragt
Etten-Leur
2:01:49
2:00:20
557
Ronald Bosker
Capelle aan den IJss
2:01:59
2:00:37
558
Toine Helmons
Kruisland
2:01:59
2:01:05
559
Harry Mulder
Oudenbosch
2:01:59
2:00:32
560
Toon Obels
Roosendaal
2:02:05
2:01:13
561
Jos van Opstal
Meersel Dreef (BEL)
2:02:05
2:01:17
562
Han Joosen
Wortel (BEL)
2:02:06
2:00:57
563
Jan Daamen
Etten-Leur
2:02:07
2:01:01
564
Pim van Westen
Heinkenszand
2:02:08
2:00:42
565
Calvin Heuvelman
Assen
2:02:10
2:01:54
566
Guus Hadicke
Breda
2:02:12
2:00:24
567
Dirk Vroon
Dordrecht
2:02:13
2:01:25
568
Arthur Baremans
Etten-Leur
2:02:19
2:00:07
569
Robert de Vries
Vianen Zh
2:02:22
2:00:22
570
Nico Meijer
Grijpskerke
2:02:38
2:02:09
571
Leo Keuppens
Essen (BEL)
2:02:41
2:00:56
572
Ad van Gils
Etten-Leur
2:02:47
2:00:43
573
Michiel van de Sanden
Zundert
2:02:50
2:01:45
574
Henk Schoone
Hoeven
2:02:54
2:02:42
575
Gre van Loenhout
Etten-Leur
2:03:00
2:02:48
576
Adrian Rijsdijk
Steenbergen Nb
2:03:04
2:01:10
577
Mark Adriaans
Etten-Leur
2:03:04
2:01:14
578
Maarten Kool
Hilversum
2:03:05
2:01:29
579
Henk Braakman
Etten-Leur
2:03:13
2:02:41
580
Hugh Putto
Schiedam
2:03:14
2:01:50
581
Kees Klaassen
Bergen op Zoom
2:03:16
2:00:56
582
Tinus Rispens
Breda
2:03:18
2:02:24
583
Joop Koetsenruijter
Zwijndrecht
2:03:20
2:02:47
584
Edwin Heuvelman
Vlaardingen
2:03:21
2:03:05
585
Hans Visser
Oud Beijerland
2:03:30
2:02:26
586
Dimitri Beekman
Oss
2:03:31
2:02:27
587
Marcel Grosfeld
Naarden
2:03:33
2:01:55
588
Wim Hopmans
Roosendaal
2:03:35
2:02:59
589
Martijn de Roller
Hoofddorp
2:03:38
2:03:26
590
Gijs Kunst
Oosterhout Nb
2:03:40
2:02:23
591
Jaap Littooij
Klundert
2:03:42
2:01:48
592
Arjen van den Bos
Rotterdam
2:03:43
2:02:21
593
Rob Kaptein
Ridderkerk
2:03:44
2:02:23
594
Van den Broek
Gilze
2:03:50
2:02:19
595
Han van den Wijngaart
Galder
2:03:56
2:02:42
596
Vincent de Grauw
Breda
2:03:58
2:03:29
597
Henk van Herpen
Dordrecht
2:04:06
2:03:31
598
John Kerstens
Sprundel
2:04:07
2:02:50
599
Dick de Kort
Etten-Leur
2:04:09
2:02:56
600
Rene Hellemans
Wuustwezel (BEL)
2:04:11
2:02:45
601
Ad Gelderblom
Etten-Leur
2:04:12
2:02:46
602
Arie Johan Slingerland
Dordrecht
2:04:13
2:02:38
603
Erno Langen
Etten-Leur
2:04:14
2:03:33
604
Dhr van Tetering
Kruisland
2:04:20
2:02:45
605
Edwin Jaquet
Vlaardingen
2:04:24
2:03:00
606
Ton Loef
Tholen
2:04:25
2:03:03
607
Leon Slootjes
Oosterhout Nb
2:04:26
2:02:16
608
Ton Gommers
Oud Gastel
2:04:28
2:03:02
609
Armando Ramos
's-Gravenhage
2:04:29
2:02:34
610
Wim Tak
Roosendaal
2:04:30
2:03:12
611
Kees Hurckx
Ulvenhout
2:04:32
2:03:43
612
René van den Broecke
Zevenbergen
2:04:35
2:02:54
613
F van Otterloo
Tilburg
2:04:36
2:02:54
614
Jan Ringlever
Zwijndrecht
2:04:38
2:04:03
615
Peter Hopstaken
Roosendaal
2:04:40
2:02:23
616
Nichel Paternoster
Bredene (BEL)
2:04:51
2:03:31
617
Andre Krak
Etten-Leur
2:04:52
2:03:14
618
Marc Braat
Roosendaal
2:04:53
2:02:51
619
William van Bentem
Halsteren
2:04:57
2:03:24
620
Dick vd Berg
Barendrecht
2:04:57
2:02:49
621
B De Bruijn
Bredene (BEL)
2:05:00
2:03:39
622
J Steenbeek
Roosendaal
2:05:03
2:04:51
623
Marc Verwoerd
Etten-Leur
2:05:08
2:03:46
624
Theo Groenenboom
Teteringen
2:05:11
2:03:08
625
Ab Prince
Middelburg
2:05:12
2:04:26
626
Ton Hendrickx
Oudewater
2:05:13
2:03:43
627
Sebastiaan Helmons
Halsteren
2:05:13
2:03:20
628
Peter van de Pas
Breda
2:05:16
2:04:04
629
P de Jonge
Oud Beijerland
2:05:19
2:03:38
630
Edwin van Loon
Tilburg
2:05:20
2:03:30
631
André Marijnissen
Etten-Leur
2:05:20
2:04:14
632
Bart Sijmens
Sprundel
2:05:26
2:03:29
633
Kletter Roy R
Rotterdam
2:05:35
2:03:16
634
Robin Schelvis
Tilburg
2:05:38
2:03:43
635
M Bersselaar
Breda
2:05:44
2:04:43
636
Arthur van Twaalfhoven
Hoeven
2:05:44
2:03:46
637
J Rensen
Spijkenisse
2:05:44
2:04:12
638
Erik Lambrechts
Essen (BEL)
2:05:47
2:04:59
639
Walter van Oosterhout
Breda
2:05:56
2:05:38
640
Ben van den Broek
Koudekerke
2:05:59
2:04:15
641
Ton Peeters
Baarle Nassau
2:06:00
2:04:05
642
B M A M Stadhouders
Etten-Leur
2:06:02
2:05:14
643
Pierre van Kempen
Tilburg
2:06:03
2:05:45
644
Chris Roose
Koudekerke
2:06:05
2:04:21
645
Jan Oomen
Bavel
2:06:05
2:04:20
646
Peter Rijsdijk
De Heen
2:06:09
2:04:15
647
Frans van der Aarsen
Oudenbosch
2:06:12
2:04:44
648
Ton Jooren
Roosendaal
2:06:19
2:06:08
649
Adrie Jongenelen
Bergen op Zoom
2:06:22
2:04:57
650
Karel van de Wiel
Breda
2:06:31
2:05:02
651
Kees Fikke
Fijnaart
2:06:31
2:05:28
652
Hans Dieteren
Tilburg
2:06:34
2:04:20
653
Gerard van der Wielen
Etten-Leur
2:06:46
2:06:18
654
JR Filet
Etten-Leur
2:06:55
2:04:50
655
Harry van den Muysenbe
Breda
2:07:01
2:05:14
656
Ad Herrijgers
Breda
2:07:08
2:06:06
657
Alex de Zwart
Etten-Leur
2:07:17
2:05:12
658
Frank Claessens
Bergen op Zoom
2:07:18
2:05:58
659
Jos Musters
Etten-Leur
2:07:28
2:06:21
660
Jan Grauwels
Tremelo (BEL)
2:07:29
2:07:09
661
Cent Wageveld
Naaldwijk
2:07:36
2:06:00
662
Cor Niederer
Roosendaal
2:07:38
2:07:22
663
Kurt Pintens
Willebroek (BEL)
2:07:41
2:07:09
664
Leon Walraven
Ridderkerk
2:07:51
2:05:39
665
Cees Boer
Ridderkerk
2:07:52
2:05:39
666
Wim van den Bosch
Roosendaal
2:07:55
2:06:00
667
Pieter Karbaat
Zevenbergen
2:07:59
2:06:34
668
Edwin Schenk
Steenbergen Nb
2:08:03
2:06:06
669
Pieter van Balen
Roosendaal
2:08:06
2:06:54
670
André Rits
Etten-Leur
2:08:15
2:06:14
671
Andre van Nieuwenhuijz
Bergen op Zoom
2:08:17
2:07:48
672
A Frederik
Schiedam
2:08:21
2:06:59
673
IJsbrand vd Berg
Rijen
2:08:23
2:07:29
674
R van Vught
Terheijden
2:08:26
2:06:47
675
Marc Akkermans
Breda
2:08:33
2:07:37
676
Ed den Dunnen
Papendrecht
2:08:38
2:07:26
677
Joep Floren
Wouw
2:08:40
2:06:56
678
Eric Peterse
Rhenen
2:08:42
2:06:22
679
José Mol
Etten-Leur
2:08:42
2:07:04
680
Frans van Gool
Bergen op Zoom
2:08:51
2:07:17
681
Jeroen Holleman
Etten-Leur
2:08:57
2:06:50
682
Ruud de Jonge
Rhoon
2:08:59
2:07:00
683
Wout Ros
Krimpen aan de Lek
2:09:03
2:07:35
684
Hans Rommelse
Capelle aan den IJss
2:09:06
2:08:38
685
Fons van den Bergh
Zegge
2:09:11
2:07:52
686
Kees van Loon
Lepelstraat
2:09:22
2:07:49
687
André Lievens
Breda
2:09:27
2:08:32
688
Gerard van Rootselaar
Zeist
2:09:28
2:07:34
689
Rene Dictus
Schijf
2:09:39
2:08:54
690
Stijn Thijssen
Roosendaal
2:09:42
2:07:38
691
Hans van Snik
Oosterhout Nb
2:09:44
2:07:28
692
Erik van de Vijver
's-Hertogenbosch
2:09:55
2:07:43
693
Hans Scheffer
Vlissingen
2:09:57
2:08:16
694
A Cornelisse
Rotterdam
2:10:02
2:09:08
695
Ed Spruit
Rotterdam
2:10:02
2:09:08
696
Hans Meeuwisse
Roosendaal
2:10:03
2:09:02
697
Frits van Wijk
Dongen
2:10:04
2:08:02
698
Joop Moerkens
Tilburg
2:10:19
2:09:33
699
Eric Cosaert
Gent (BEL)
2:10:25
2:08:44
700
Herbert van Dijk
Leerdam
2:10:32
2:08:27
701
R Kokke
Vlaardingen
2:10:34
2:09:42
702
Kees Mulders
Zevenbergen
2:10:34
2:09:44
703
Ad Zeeuwen
Amsterdam
2:10:35
2:09:22
704
Jos van Lith
Breda
2:10:43
2:09:18
705
Alfons Eykens
Sprundel
2:10:51
2:08:50
706
Michel Bego
Etten-Leur
2:11:04
2:09:53
707
Atja Tjalla
Breda
2:11:10
2:09:55
708
Sjaak Konings
Raamsdonksveer
2:11:13
2:09:30
709
Tino Oudijk
Breda
2:11:15
2:09:30
710
Kristoff Gijsbregts
Rijkevorsel (BEL)
2:11:19
2:09:45
711
Johan Stabel
Alphen Nb
2:11:24
2:09:53
712
Dirk de Labije
Teteringen
2:11:28
2:10:18
713
Henk Dijkema
Breda
2:11:28
2:10:00
714
Wim van Oosterhout
Oud Gastel
2:11:39
2:10:06
715
Piet Kortlever
Krimpen aan de Lek
2:11:40
2:10:13
716
Thomas Pistorius
Zevenbergen
2:11:44
2:09:32
717
Michel Tokino
Breda
2:11:45
2:10:15
718
Peter Ernest
Roosendaal
2:11:50
2:10:47
719
Raymond Aerts
Papendrecht
2:11:56
2:10:12
720
Ton de Jong
Bergen op Zoom
2:11:59
2:10:07
721
Bram de Blécourt
Etten-Leur
2:12:02
2:10:27
722
René Lambregts
Etten-Leur
2:12:06
2:10:03
723
Hans van Es
Rozenburg Zh
2:12:12
2:11:37
724
Wim de Jong
Etten-Leur
2:12:19
2:11:40
725
Tim Nelen
Etten-Leur
2:12:26
2:11:10
726
Henk Nap
Alphen aan den Rijn
2:12:30
2:10:58
727
Danny Pluijm
Brecht (BEL)
2:12:34
2:11:58
728
Albert van der Dussen
Capelle aan den IJss
2:12:34
2:11:53
729
Arjan van Vliet
Oud Beijerland
2:12:49
2:11:45
730
Vincent Wiegerinck
Etten-Leur
2:12:49
2:10:46
731
Kees Huijben
Hoeven
2:12:53
2:10:36
732
Andre Wijnings
Etten-Leur
2:12:57
2:10:52
733
Frans Boden
Achtmaal
2:12:57
2:10:41
734
Paul de Ruijg
Breda
2:13:00
2:11:12
735
Richard van Dommele
Etten-Leur
2:13:01
2:11:36
736
Martin Post
Giessenburg
2:13:10
2:11:19
737
Kees Kruf
Oosterhout Nb
2:13:12
2:11:10
738
Bart van Veen
Terheijden
2:13:13
2:12:01
739
Frans Hamers
Oosterhout Nb
2:13:26
2:13:00
740
Danny Cevaal
Breda
2:13:29
2:12:46
741
Benny Goetschalckx
Wortel (BEL)
2:13:38
2:12:29
742
Sjaak Norbart
Dordrecht
2:13:59
2:12:24
743
Mark de Vree
Culemborg
2:14:09
2:12:55
744
Theo Piening
Vlaardingen
2:14:15
2:12:01
745
Til M J Kroes
Rotterdam
2:14:32
2:12:33
746
Jacco Susan
Zevenbergen
2:14:51
2:13:19
747
Frits van den Dop
Poeldijk
2:14:58
2:13:20
748
Leo Benjeri
Vlaardingen
2:14:58
2:13:03
749
Henk Schot
Bergen op Zoom
2:15:04
2:13:51
750
Martin van Genderen
Arkel
2:15:08
2:13:11
751
Michael Pittman
Jasper (USA)
2:15:25
2:13:39
752
Cok Vis
Zoetermeer
2:15:33
2:14:31
753
Henk Nieuwenkamp
Zoetermeer
2:15:33
2:14:30
754
Leo Hoogvliet
Rotterdam
2:15:43
2:15:01
755
J Bogers
Helmond
2:15:57
2:14:08
756
Tom Vaane
Hoeven
2:16:10
2:14:04
757
Guus Jansen
Honselersdijk
2:16:12
2:14:33
758
Dirk Verlinden
Brecht (BEL)
2:16:12
2:15:23
759
Sipke Huitema
Delft
2:16:20
2:14:47
760
Hans van Loenhout
Dongen
2:16:22
2:15:26
761
Peet van de Watering
Bergen op Zoom
2:16:52
2:15:00
762
Hans Koster
Vlissingen
2:16:54
2:14:47
763
Danker Smallegange
Oud Gastel
2:16:58
2:15:34
764
Peter Stevenhaagen
Purmerend
2:17:04
2:15:50
765
Rob Daniels
Etten-Leur
2:17:23
2:15:35
766
Cees Caron
Hoeven
2:17:26
2:15:44
767
Theo van der Poort
Rotterdam
2:17:38
2:16:32
768
Hans Boon
Antwerpen (BEL)
2:17:42
2:16:26
769
Frank de Haan
Terheijden
2:17:53
2:16:13
770
Anton van den Broek
Rhenen
2:17:59
2:15:38
771
Bas Oomen
Roosendaal
2:18:10
2:15:55
772
Louis de Koning
Rijsbergen
2:18:13
2:18:07
773
Jacob Drinkwaard
Barendrecht
2:18:14
2:17:28
774
Frans van Herwijnen
Etten-Leur
2:18:45
2:16:53
775
Hans Mensert
Schiedam
2:19:04
2:16:50
776
Henk Overwijk
Rotterdam
2:19:05
2:16:50
777
Piet van Gent
Barendrecht
2:19:35
2:18:05
778
Jan Windau
Klaaswaal
2:19:38
2:17:56
779
Ton de Lange
Eindhoven
2:19:49
2:19:46
780
Jack van de Watering
Breda
2:19:56
2:18:07
781
Joop Kokke
Zevenbergen
2:20:21
2:19:31
782
Bob Weehuizen
Breda
2:20:38
2:18:43
783
Jan Zengerink
Etten-Leur
2:21:10
2:19:45
784
Rien Marijnissen
Zundert
2:21:22
2:19:57
785
Marius Lodder
Dordrecht
2:23:14
2:22:04
786
Wim Wennekes
Roosendaal
2:23:30
2:23:02
787
Hemme Hiemstra
Apeldoorn
2:24:40
2:22:33
788
Jac Kleemans
Etten-Leur
2:26:33
2:24:22
789
Frans de Beer
Roosendaal
2:26:52
2:25:04
790
Ludwig van Opstal
Tilburg
2:27:04
2:25:34
791
Jacques Engelen
Roosendaal
2:27:06
2:25:17
792
Ruusd Reversma
Oosterhout Nb
2:28:26
2:26:24
793
Jack Hereijgers
Zundert
2:29:14
2:27:49
794
Bob Reijne
Etten-Leur
2:29:53
2:28:07
795
Jan van Woerkum
Baarn
2:29:54
2:28:43
796
Tom Keehnen
Breda
2:30:41
2:29:03
797
Arco vd Wolf
Gouda
2:31:59
2:30:38
798
Cees van Hall
Bergen op Zoom
2:32:16
2:30:19
799
Frans van de Watering
Breda
2:32:23
2:30:39
800
Marinus van Binsbergen
Etten-Leur
2:32:43
2:31:31
801
Wim van Dalen
Etten-Leur
2:35:23
2:34:23
802
Rinus Filius
Breda
2:38:15
2:36:05
803
Ron de Winter
Etten-Leur
2:41:55
2:39:50
VRECR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Els van Hooydonk
Essen (BEL)
1:32:30
1:31:53
2
Hanneke Gillesse
Zegge
1:39:14
1:38:41
3
Gerda Verburg
Woerden
1:40:08
1:40:02
4
Rina van Poecke-de Sme
Terneuzen
1:40:51
1:40:01
5
Christine Reijnders
Klundert
1:41:22
1:40:48
6
Elly Faber
Beek en Donk
1:42:49
1:42:03
7
Cyrilla de Baere
Lokeren (BEL)
1:43:21
1:42:37
8
Rian Lambregts
Breda
1:43:40
1:42:40
9
Natasja Heeren
Halsteren
1:47:06
1:46:12
10
Anky Biemans
Wageningen
1:47:10
1:45:01
11
Astrid de Ruiter
Hendrik Ido Ambacht
1:47:14
1:46:26
12
Dicky Kalsbeek
Breda
1:47:51
1:46:52
13
Elien Jobse
Vlissingen
1:48:23
1:47:30
14
Thean Christiaens
Lieshout
1:48:24
1:47:03
15
Caroline Vromans
Made
1:49:54
1:48:16
16
Brechtje Brugman
Breda
1:49:58
1:49:13
17
Adrienne van Thillo
Ossendrecht
1:50:42
1:49:27
18
Mario Claas
Breda
1:50:55
1:49:56
19
Angelique Eijgelsheim
Zwijndrecht
1:51:01
1:50:29
20
Leonie Ton
Rotterdam
1:51:05
1:49:29
21
Lian Kuijten
Oosterhout Nb
1:51:15
1:50:32
22
Saskia Kivits
Schijndel
1:51:51
1:51:01
23
Jolanda Commijs
Drimmelen
1:51:57
1:51:13
24
H van Weelden
Vuren
1:51:59
1:50:50
25
Marion Mol
Roosendaal
1:52:09
1:51:21
26
Mieke Verschuren
Rijsbergen
1:53:16
1:52:19
27
Luci Verhoeve
Sprundel
1:53:22
1:52:09
28
Wietske Harbrink-Konje
Etten-Leur
1:53:22
1:52:14
29
Anita van de Sande
Sint Willebrord
1:53:34
1:51:51
30
Marian Lauwrijssen
Sprundel
1:53:40
1:52:00
31
Christine Rietved Roed
Rotterdam
1:54:16
1:52:08
32
Lea Bogers-Mouws
Roosendaal
1:54:17
1:53:29
33
Lydia Embregts
Zundert
1:54:32
1:52:45
34
Carla Tullenaar
Steenbergen Nb
1:54:34
1:52:38
35
Loes Simonse
Roosendaal
1:54:38
1:53:27
36
Martine van Doeland
Maarssen
1:55:02
1:53:06
37
Cora Franken
Zundert
1:55:10
1:54:29
38
Astrid de Schepper
Breda
1:55:33
1:54:31
39
Wilma van Loon
Oud Gastel
1:55:35
1:54:50
40
Miriam van Riel
Tilburg
1:55:57
1:54:12
41
Sandra van de Laar
Bakel
1:56:03
1:54:09
42
Merieke de Boer
Wouw
1:56:22
1:55:09
43
Petra den braber Moone
Spijkenisse
1:56:24
1:55:52
44
Christianne Hoek
Halsteren
1:56:44
1:54:44
45
V vd Veen
IJmuiden
1:56:50
1:54:39
46
Yolanda de Lange
Utrecht
1:57:17
1:57:15
47
Marieke Schriel
Vlaardingen
1:57:23
1:55:31
48
Monique Jehae
Oosterhout Nb
1:57:23
1:56:41
49
Corine den Ronde
Terheijden
1:57:28
1:56:49
50
Anne-Marie Scheffer-He
Bavel
1:57:29
1:56:28
51
Anja Velmans
Breda
1:57:32
1:57:12
52
Monique Notenboom
Roosendaal
1:57:44
1:56:30
53
Maas Francie
Beek en Donk
1:57:45
1:56:24
54
Helma Borlijn
Oud Gastel
1:58:00
1:56:34
55
Ingrid Herremans
Ternat (BEL)
1:58:38
1:56:39
56
Lian Bos
Etten-Leur
1:58:43
1:56:39
57
Eefke Peters
Rotterdam
1:58:49
1:58:13
58
Annemiek Voermans
Sint Willebrord
1:58:56
1:57:04
59
Regina Vollenhouw
Hoogvliet Rotterdam
1:59:01
1:57:41
60
Hanneke Machielsen
Hoogerheide
1:59:02
1:58:49
61
Jane Peterzon
Rotterdam
1:59:05
1:57:30
62
Hermien van der Ploeg
Roosendaal
1:59:07
1:58:38
63
Carla van Aert
Meer (BEL)
1:59:13
1:58:27
64
Marja Driever
Ulft
1:59:16
1:57:54
65
Liesbeth Lehr
Schiedam
1:59:22
1:57:59
66
Dimphie Coremans
Etten-Leur
1:59:32
1:58:24
67
Ellen van den Broek
Chaam
1:59:50
1:58:33
68
Hannie de Jong
Den Hoorn Zh
1:59:55
1:58:07
69
Jenny Manniën-Maasdijk
Ossendrecht
2:00:26
2:00:13
70
Mia Kerstens
Nispen
2:00:57
2:00:22
71
Edith Gijsbregts
Brecht (BEL)
2:00:57
1:59:23
72
Carlien van der Liende
Etten-Leur
2:01:16
1:59:13
73
Gerda Jansen
Ulft
2:01:17
1:59:56
74
Gerda van Aken
Gendringen
2:01:17
1:59:55
75
Agnes Rijgersberg
Breda
2:01:17
2:00:02
76
Sylvia van Ooyen
Capelle aan den IJss
2:01:33
2:01:21
77
Gea Vije
Breda
2:01:48
2:00:19
78
B Wendrickx
Wortel (BEL)
2:02:06
2:00:54
79
Carina Ottenheim
Breda
2:02:06
2:00:10
80
Gerthe de Wild
Erp
2:02:11
2:00:50
81
Ria Tramper
Vlissingen
2:02:15
2:00:47
82
Anja de Snoo
Oud Beijerland
2:02:18
2:01:04
83
Lynette Wijgergangs
Nieuwpoort
2:02:27
2:01:03
84
Ann van de Velde
Zottegem (BEL)
2:02:30
2:01:52
85
Ann Verwilt
Merendree (BEL)
2:02:32
2:00:52
86
Anja den Tieter
Bergen op Zoom
2:02:43
2:00:37
87
Dora Hargitai
Oosterhout Nb
2:02:51
2:01:00
88
Van durme Griet
Evergem (BEL)
2:03:04
2:01:24
89
Katrien Keukeleire
Gent (BEL)
2:03:07
2:01:27
90
Kitty van Bloois
Rotterdam
2:03:15
2:02:39
91
Irene van der Plank
Dordrecht
2:03:37
2:01:27
92
Jolanda van den Wijnga
Galder
2:03:48
2:02:32
93
Nancy Koch
Tholen
2:04:00
2:03:02
94
Truus Arkenbout
's-Hertogenbosch
2:04:03
2:02:01
95
Marian van Dijk
Middelburg
2:04:03
2:02:37
96
Paulien Vlieks
Breda
2:04:11
2:03:10
97
Loes de Pee-Veth
Dordrecht
2:04:14
2:03:27
98
Trees Jacobs
Etten-Leur
2:04:18
2:02:37
99
Adriëte van der Sijde
Breda
2:04:20
2:04:09
100
Marga van Koppen
Mijnsheerenland
2:04:23
2:03:10
101
Karin Thomas
Utrecht
2:04:28
2:03:34
102
Elvina Oomen
Oudenbosch
2:04:34
2:03:07
103
Marjan Louwerse Bonte
Middelburg
2:04:37
2:02:36
104
Sonja Beenaerts
Antwerpen (BEL)
2:04:51
2:03:36
105
Loes Oorsprong
Barendrecht
2:04:51
2:02:43
106
Carine van Hooydonck
Essen (BEL)
2:04:56
2:03:39
107
Ann van Spaendonk
Kalmthout (BEL)
2:05:11
2:03:55
108
Elza van Zetten
Tholen
2:05:12
2:03:20
109
Annemieke Friesen
Tilburg
2:05:19
2:03:29
110
Caroline van der Salm
Bilthoven
2:05:41
2:04:35
111
Mea Kriek
Soest
2:05:45
2:04:35
112
Nelleke Wiegerinck
Etten-Leur
2:06:09
2:04:06
113
Ria Daamen
Minderhout (BEL)
2:06:09
2:04:28
114
Margaret Koree
Rotterdam
2:06:15
2:04:17
115
Wilke Havelaar
Dordrecht
2:06:27
2:05:24
116
Marjolijn Poppema
Eindhoven
2:06:33
2:05:49
117
José Deveneijns
Breda
2:06:36
2:05:19
118
Esther de Wit
Zoetermeer
2:06:40
2:05:38
119
Mieke van der Fluit
Dordrecht
2:06:55
2:05:52
120
Judith Kooijman
Gorinchem
2:06:57
2:05:49
121
Marie-Jose Poppelaars
Ulvenhout
2:07:09
2:05:22
122
Linda Kerstens
Essen (BEL)
2:07:10
2:05:54
123
Marianne Maas
Breda
2:07:27
2:06:09
124
Nancy Peragine
Leiderdorp
2:07:39
2:07:05
125
Ellen Testers-Dam
Dinteloord
2:07:42
2:05:46
126
Josien Greenwood
Dongen
2:07:54
2:06:59
127
Hanneke van Dijk
Hoogvliet Rotterdam
2:08:03
2:06:56
128
Marian Otten
Etten-Leur
2:08:05
2:06:58
129
Jaqueline Lambrechts
Bergen op Zoom
2:08:18
2:06:26
130
Saskia Voermans
Etten-Leur
2:08:25
2:06:48
131
Vera Mannaerts
Berchem (Antwerpen)
2:08:28
2:06:25
132
Leontien Kokke
Amsterdam
2:09:12
2:08:39
133
Monique van der Horst
Roosendaal
2:09:49
2:08:06
134
Annuska Fontein
Zevenbergen
2:09:52
2:08:36
135
Carla van der Eijken
Roosendaal
2:09:59
2:08:08
136
Viviane Bresseleers
Roosendaal
2:10:11
2:08:29
137
C Jans
Baexem
2:10:31
2:09:21
138
Joke van Wesel
Rucphen
2:10:45
2:08:55
139
Monique Buster
Breda
2:11:13
2:09:25
140
Corrie Samuels-Meijer
Barendrecht
2:11:13
2:10:31
141
Nathalie van Nielen
Breda
2:11:33
2:09:45
142
Marina Visser
Gorinchem
2:11:34
2:10:25
143
Wilma Coppoolse
Vlissingen
2:11:38
2:09:57
144
Anneriet de Keijzer
Roosendaal
2:11:55
2:10:12
145
Marian Sachteleben
Roosendaal
2:11:55
2:10:13
146
Linda van Rens
Amsterdam
2:12:06
2:10:03
147
Ankie Ilmer
Etten-Leur
2:12:19
2:10:40
148
Judith 't Gilde
Etten-Leur
2:12:24
2:10:19
149
Marion Schouwenaar
Kapelle
2:12:29
2:10:56
150
Nancy Soolsma
Middelburg
2:12:32
2:11:03
151
Claudia van den Berg
Vlaardingen
2:12:46
2:11:15
152
Alice van der Laan
Roosendaal
2:12:51
2:11:03
153
Francien Buijs - de Ko
Oudenbosch
2:12:54
2:12:24
154
Sjanie Koolstra
Zwijndrecht
2:13:16
2:12:42
155
Marry Brienen
's-Gravenzande
2:13:17
2:11:40
156
Gerda van de Sanden
Roosendaal
2:13:19
2:11:31
157
Monique Reynaerts
Essen (BEL)
2:13:31
2:12:16
158
Jeanette Gazzah
Alkmaar
2:13:40
2:11:44
159
Satu Aaltonen
's-Gravenhage
2:14:01
2:12:15
160
Toos van Dun
Galder
2:14:02
2:12:50
161
Els van Beek
Etten-Leur
2:14:08
2:13:02
162
Mieke Koster
Roosendaal
2:14:49
2:13:07
163
Rita Koopman
Ulft
2:14:52
2:13:29
164
Ida van de Polder
Stellendam
2:14:54
2:14:47
165
Marian de Kort
Roosendaal
2:15:09
2:13:22
166
Marian Mathijssen-Clar
Zundert
2:15:12
2:14:15
167
Toos de Jong
Breda
2:15:29
2:14:18
168
J Zijlmans
Rotterdam
2:15:38
2:13:30
169
Martine Schey
Rotterdam
2:15:38
2:13:30
170
Lilian Willemse
Etten-Leur
2:15:51
2:14:13
171
Rina Naalden
Roosendaal
2:15:52
2:14:04
172
J Patandin
Dordrecht
2:15:57
2:14:23
173
Greet de Boer
Klaaswaal
2:16:13
2:14:28
174
Mira Sollie
Vlissingen
2:16:34
2:15:05
175
Addy Verschuren
Etten-Leur
2:16:46
2:15:08
176
Margo Sontag
Hoogvliet Rotterdam
2:16:50
2:16:09
177
Loes Huysman
Hendrik Ido Ambacht
2:16:53
2:16:05
178
Lieve Henckens
Gent (BEL)
2:16:56
2:15:15
179
Wilma van den Brand
Roosendaal
2:16:57
2:15:11
180
Tia de Man
Amsterdam
2:17:04
2:15:49
181
Ans Keij
Breda
2:17:25
2:16:23
182
Geralda Blijenburg
Krimpen aan den IJss
2:17:36
2:16:42
183
Heidi Favril
Antwerpen (BEL)
2:17:42
2:16:26
184
Tannet Remmelts
Rotterdam
2:18:14
2:16:05
185
Joke Volgering-Vernooi
Barendrecht
2:18:19
2:16:25
186
Marijke Korstanje
Dordrecht
2:18:23
2:17:00
187
Annie Martens
Etten-Leur
2:18:35
2:16:45
188
S Schot
Bergen op Zoom
2:18:35
2:17:23
189
Paula Sprengers-Merten
Oosterhout Nb
2:18:45
2:17:24
190
Astrid Soetmulder
Oud Beijerland
2:19:06
2:17:21
191
Carla Molthof
Ulft
2:19:24
2:18:00
192
Tonnie Verhulst
Rijen
2:19:32
2:17:57
193
Sarion Huber
Oud Beijerland
2:19:39
2:17:57
194
Jose Robbe
Barendrecht
2:19:40
2:17:47
195
Lauren Rabb
Casablanca (MAR)
2:19:45
2:17:59
196
Melissa Bush
Casablanca (MAR)
2:19:45
2:17:59
197
Helen Leyte
Bergen op Zoom
2:19:45
2:17:39
198
Mary Ann van der Laan
Bergen op Zoom
2:19:46
2:17:40
199
Bo Flach
Rotterdam
2:19:52
2:19:08
200
Melanie van der Klis
Bergen op Zoom
2:20:28
2:18:32
201
Marie-Jose Krebbers
Oud Beijerland
2:20:53
2:19:40
202
Monica Berghaan
Barendrecht
2:21:41
2:19:41
203
Gerry Buckens
Etten-Leur
2:22:16
2:20:38
204
Noortje van Dongen
Zundert
2:23:20
2:21:33
205
Ara Brouwer
Amsterdam
2:23:22
2:22:09
206
Nellian Luitwieler
Barendrecht
2:23:52
2:21:57
207
Stijn Stravens
Kaatsheuvel
2:24:11
2:22:16
208
Mirjam Thijssen-vd Gri
Roosendaal
2:24:31
2:22:26
209
Helma van Wesel
Breda
2:24:35
2:23:32
210
Anja van der Kooij
Breda
2:24:35
2:23:32
211
Wilma Scholtens
Oud Gastel
2:24:55
2:23:08
212
Hanneke van der Blom
Krimpen aan den IJss
2:25:22
2:24:27
213
Yvonne Vis
Zoetermeer
2:25:36
2:24:33
214
MJM Kleemans-van Gurp
Etten-Leur
2:26:32
2:24:21
215
Marianne Engelen
Roosendaal
2:26:52
2:25:03
216
José Ridders
Roosendaal
2:27:06
2:25:17
217
Ria Frijters
Etten-Leur
2:27:39
2:25:59
218
Jopie van Kempen
Barendrecht
2:28:21
2:26:28
219
Els Schuurmans
Etten-Leur
2:30:00
2:28:20
220
Jeannette Smilde
Gouda
2:31:59
2:30:39
221
Rosanne Smilde
Gouda
2:31:59
2:30:39
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen van Damme
Loopteam Ed Sligcher
31:19
31:19
2
Huub Maas
THOR
31:23
31:22
3
Colin Bekers
Loopteam Ed Sligcher
31:46
31:46
4
Paul Hagedoren
Loopteam Ed Sligcher
31:49
31:48
5
Michael Woerden
De Veenlopers
34:03
34:02
6
Mark Burger
Road Runners Etten-L
36:51
36:50
7
Hans Gommers
Spirit Lelystad
36:54
36:49
8
Jurgen Holling
Groene Ster
37:05
37:02
9
Marcel de Jager
Groene Ster
37:55
37:51
10
Bart Husslage
Sprint
39:14
39:11
11
Richard Donders
Attila
39:25
39:24
12
Paul Monden
Achilles
41:02
41:00
13
Martijn Elst
AVR '90
41:46
41:42
14
Henrik Westerweele
Dynamica
41:53
41:44
15
Paul Hopstaken
Loopgroep PK
42:17
42:11
16
Danny Wouters
Road Runners Etten-L
43:05
43:05
17
Vincent van Haperen
Achilles
43:37
43:29
18
Tony Kerkhof
Spiridon
43:54
43:47
19
Kees van de Riet
Achilles
44:32
43:50
20
Diede Jansen
PAC
44:39
44:27
21
Dennis Middel
PAC
46:35
46:33
22
John Bouw
DJA
47:07
46:52
23
Mario Dekkers
Mol (BEL)
54:28
53:50
24
David van Hest
Achilles
55:21
55:01
25
Geert Vervoort
Achilles
1:00:20
1:00:06
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corné Peters
Spiridon
35:24
35:22
2
Jan Menssen
Spiridon
36:06
36:04
3
M vd Bosch
Cifla
36:27
36:26
4
Pim van de Wijst
Fortuna '67
36:44
36:42
5
Jos Karstanje
Hellas
36:46
36:45
6
Henk Buesink
Loopteam Ed Sligcher
36:52
36:52
7
L van Gent
Sprint
36:55
36:54
8
Geert Abrahams
Achil '87
38:08
38:08
9
Piet van Hooijdonk
DJA
39:28
39:23
10
Hans Coremans
Achilles
40:06
40:02
11
Loek van der Lans
Voorne Atletiek
40:14
40:07
12
Peter Godschalk
THOR
40:16
40:05
13
M Cools
Sprint
40:22
40:15
14
Cees van Blerck
Scorpio
40:54
40:52
15
Hennie Feskens
Road Runners Etten-L
40:56
40:50
16
J Vissers
TOF
42:20
42:11
17
Ronald Wolthuis
Veteranen Nederland
42:27
41:59
18
Richard van Nispen
Road Runners Etten-L
42:37
42:18
19
Ad van Oosterbosch
AVO 1983
42:54
42:47
20
Arie Pankras
Parthenon
43:30
43:23
21
Bert Gatsonides
Sprint
44:44
44:30
22
Haydar Kara
Achilles
44:48
44:34
23
F van Beek
DJA
46:40
46:26
24
Han de Veth
Sprint
46:44
46:39
25
F van Ravels
Sprint
47:04
47:02
26
Wil Barzilan
Oudenbosch
47:54
47:20
27
Rien Verhoeven
Achilles
48:12
48:07
28
John Vermeeren
DJA
48:40
47:49
29
L Lips
Breda
50:54
50:25
30
Ad Westveer
Veteranen Nederland
1:03:36
1:01:43
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk van Haperen
Loopteam Ed Sligcher
37:36
37:34
2
S Hofmans
Veteranen Nederland
38:59
38:56
3
Cees Verplanke
Sprint
39:30
39:22
4
Kees Roovers
Sprint
41:14
41:09
5
André Herijgers
Road Runners Etten-L
42:20
42:16
6
Bertus van Ginneken
Veteranen Nederland
43:20
43:14
7
Riny Oostvogels
Achilles
43:29
43:21
8
Ad Akkermans
Teteringen
45:10
44:58
9
T Berk
Oud Gastel
45:22
45:11
10
Bert Jansen
Scorpio
46:09
45:57
11
Jan Brouwers
THOR
46:10
46:03
12
Guus Kint
Road Runners Etten-L
46:43
46:09
13
H van Broekhoven
Dongen
48:06
48:02
14
Kees Post
PAC
48:12
48:10
15
Jos Voesenek
TOF
48:29
48:19
16
Hans de Jongh
Scorpio
49:20
49:08
17
Wim van Leest
Groene Ster
50:48
50:04
18
Michel Kalis
Achilles
51:14
51:02
19
Wil Goossens
Achilles
52:28
52:19
20
Bert Grit
DJA
52:53
51:10
21
Jan Lievens
Halsteren
53:03
52:59
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Keijsers
THOR
44:33
44:28
2
Mari Kastelijns
Scorpio
45:27
45:15
3
Ger Krijnen
THOR
46:48
46:26
4
Barrie Henson
Wassenaar
47:00
46:52
5
Maarten Meinster
Veteranen Nederland
49:28
49:13
6
Martin vd Ven
Scorpio
51:16
51:05
7
Gaston Hebuterne
BAV
52:07
51:57
8
Wim Meeuwissen
Achilles
52:44
52:28
9
Ron Odendaal
Loopgroep PK
53:51
53:40
10
Henk Wander
Barendrecht
56:39
56:21
11
Ad Kuijpers
OSS-VOLO
56:48
56:35
12
Con Arnouts
Achilles
59:36
58:31
13
Willem van Aken
Achilles
1:00:42
59:49
14
Thomas Heynen
Sprint
1:01:21
1:01:00
15
Ad Hertroijs
Etten-Leur
1:04:10
1:03:09
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Versteegh
Loopgroep Aart Stigt
39:10
39:07
2
Maike van Veggel
Loopgroep PK
45:57
45:01
3
Wendy Deijkers
AV Standdaarbuiten
47:47
46:57
4
Femke Maas
THOR
48:57
48:53
5
Priscilla Haverhals
Kaatsheuvel
59:24
59:22
6
Annemiek Hendrickx
Rucphen
1:00:00
58:49
7
Jolanda Rijckaert
De Wielingen
1:12:42
1:12:28
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margot van der Ven
Groene Ster
43:21
43:17
2
Gerda de Jager
Hercules
43:31
43:23
3
Nicolette Dikötter
Sprint
44:25
44:14
4
Jose Nouws
Veteranen Nederland
44:28
44:22
5
Corrie van Oosterwijck
Sprint
46:44
46:35
6
Marja de Heer
Achilles
48:13
48:07
7
Jolanda van Hees
DJA
51:42
51:26
8
Maartje Aarts
Groene Ster
52:26
52:13
9
Brigitte Kapiteijn
DJA
54:15
53:59
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian van Velzen
Sprint
45:10
44:59
2
Jeanne van Zon
Attila
47:03
46:42
3
Ine van der Voort
Attila
50:32
50:06
4
Anita Stoop
AV Standdaarbuiten
54:03
53:54
5
E Huijsmans
Veteranen Nederland
54:05
53:55
6
Tineke Meerens
Athlos
56:21
55:49
7
Rosalie Sijben
Achilles
57:56
57:09
8
Gerda Veringmeier
Scorpio
1:01:07
1:00:44
9
Riet Kamberg
Oosterhout Nb
1:04:16
1:02:32
10
Marlene van den Elshou
Scorpio
1:06:07
1:05:37
V55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dimphy Blom
Achilles
48:29
48:20
2
Annie de Jong
Scorpio
49:55
49:53
3
Adrie Floren
Road Runners Etten-L
58:11
57:47
4
Dewi de Zwart
Veteranen Nederland
1:02:09
1:01:54
MRECR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart van Gurp
Breda
33:47
33:45
2
C van Beusichem
Mynsheerenland
35:13
34:43
3
Ramon Mannie
Breda
38:08
38:04
4
Patrick Sanders
Sint Oedenrode
38:45
38:41
5
Michael den Harmer
Terneuzen
39:02
38:43
6
Wim Wagemakers
Hoeven
39:39
39:35
7
Paul van Gent
Etten-Leur
39:41
39:34
8
Fabian Verdaas
Teteringen
39:42
39:40
9
Bas van den Bosch
Lage Zwaluwe
39:44
39:42
10
Sander van der Aarsen
Oudenbosch
39:49
39:42
11
Hans Vloedgraven
Breda
39:51
39:46
12
Ruud Havermans
Nieuw Vossemeer
40:15
39:37
13
Carlo van Opdorp
Roosendaal
40:16
40:05
14
Marcel Hermanns
Breda
40:19
39:40
15
Dennis Haverkamp
Etten-Leur
40:19
40:07
16
John Schrauwen
Roosendaal
40:30
40:20
17
Robert van Rijckevorse
Breda
40:33
40:28
18
John Vette
Roosendaal
40:47
40:07
19
Jean-Pierre Hoeboer
Tholen
40:58
39:49
20
Toon Kleindop
Teteringen
41:11
41:02
21
Marc Milbou
Essen (BEL)
41:33
41:24
22
Raoul Bongers
Hoeven
41:44
41:40
23
Henri van Raemdonck
Putte
41:47
41:25
24
Evert Brouwers
Lieshout
41:58
41:45
25
Bart van Genuchten
Etten-Leur
42:19
42:00
26
Robin van de Luijtgaar
Roosendaal
42:29
42:25
27
Thijs de Jongh
Zundert
42:41
42:34
28
Elwin de Weerdt
Schipluiden
42:47
42:14
29
Pieter de Lange
Rhoon
42:55
42:51
30
Gerton Heyne
Tilburg
43:15
42:46
31
Jack Aerts
Etten-Leur
43:30
43:22
32
Leo van Dam
Bussum
43:54
43:37
33
Anton de Hooge
Roosendaal
43:55
43:51
34
Tim Simonse
Langeweg
44:03
43:44
35
Thijs Derks
Breda
44:11
43:55
36
Baabbi Abdelali
Oudenbosch
44:11
43:38
37
Wim Boere
Zevenbergen
44:12
43:59
38
Raoul Kanters
Zevenbergen
44:14
43:59
39
Arnout Visschedijk
Roosendaal
44:16
44:05
40
Mario van der Heijden
Breda
44:18
44:06
41
Martijn Roovers
's-Hertogenbosch
44:20
43:24
42
Kees Mol
Etten-Leur
44:22
44:16
43
Frank van Loon
Roosendaal
44:23
44:13
44
Rob Looijmans
Breda
44:24
44:09
45
Paul van Dongen
Etten-Leur
44:29
44:23
46
Eduard Jan Richter
's-Gravenhage
44:31
43:12
47
Jan van Doorn
Breda
44:39
44:26
48
Marco van de Ven
Prinsenbeek
44:48
43:50
49
René van Strien
Dongen
44:51
44:49
50
Jaap Verhagen
Lage Zwaluwe
44:52
44:46
51
Léonhard van Egeraat
Bergen op Zoom
44:54
44:51
52
Krein Jongmans
Wouw
44:59
44:40
53
John Snijders
Terheijden
45:02
44:44
54
Ron Vergouwen
Hoeven
45:03
44:59
55
Toine Slaats
Tilburg
45:06
44:47
56
Peter Overzier
Zevenbergen
45:06
44:54
57
J Abma
Ede Gld
45:06
44:56
58
Hans van Gorchem
Roosendaal
45:07
44:51
59
Ewout Schröder
Vianen Ut
45:08
44:11
60
Tom Huijskens
Oudenbosch
45:14
44:26
61
André Mol
Oud Gastel
45:21
45:12
62
Boehme Christian
Knokke (BEL)
45:24
43:39
63
Adrie van Opdorp
Hoogerheide
45:37
45:01
64
Peter de Heijer
Hoevenen (BEL)
45:42
44:28
65
Toon van Peer
Roosendaal
45:47
45:24
66
Aart de With
Rijen
45:48
45:09
67
Jack Goossens
Zundert
45:57
44:51
68
De Boer
Breda
46:01
44:29
69
Jan-Peter Simons
Hooge Zwaluwe
46:03
45:07
70
Stevin vd Meer
Klundert
46:05
45:55
71
Sierk Entius
Tilburg
46:10
46:01
72
John van Oevelen
Etten-Leur
46:14
46:11
73
Aad vd Sande
Etten-Leur
46:14
46:12
74
Ron van de Weerd
Roosendaal
46:21
46:14
75
Sander Bogaarts
Raamsdonksveer
46:30
46:12
76
John van Paasschen
Dordrecht
46:33
45:46
77
Aske Andrik
Breda
46:38
45:42
78
Rabin Mohunlol
Etten-Leur
46:42
45:28
79
Bert Pessink
Roosendaal
46:43
46:34
80
Eric Buitenwerf
Eindhoven
46:47
46:30
81
Christian Buyk
Roosendaal
46:49
46:39
82
Marc van 't Hooft
Roosendaal
46:55
46:32
83
Johan Henselmans
Eindhoven
46:56
46:28
84
Harry Suykerbuyk
Heerle
46:59
45:28
85
Peter Luijken
Lepelstraat
47:02
46:18
86
Rienk de Groot
Etten-Leur
47:04
46:32
87
Peter van Beurden
Prinsenbeek
47:06
46:07
88
Gré Beekers
Oosterhout Nb
47:08
45:54
89
Cor Hollemans
Moerdijk
47:13
47:02
90
Stan Wijnen
Etten-Leur
47:20
46:57
91
A Lievens
Terheijden
47:21
47:06
92
Peter Rüb
Lieshout
47:26
46:57
93
Marc van Rooij
Roosendaal
47:27
46:25
94
Peter Dekkers
Zundert
47:29
47:12
95
Ad van Zimmeren
Roosendaal
47:37
47:34
96
Toine van Eekelen
Roosendaal
47:44
47:23
97
Rob Oud
Bavel
47:51
46:56
98
Erik van Tetering
Zevenbergen
47:55
47:39
99
A Oostvogels
Sprundel
47:55
46:30
100
Ruud Holthuizen
Etten-Leur
47:55
46:30
101
Hans Swinkels
Tilburg
47:56
47:27
102
Onno Roovers
Breda
47:58
47:02
103
Henk Boeren
Etten-Leur
48:02
47:58
104
Lode Gommers
Etten-Leur
48:02
47:44
105
Peter Tijl
Raamsdonksveer
48:04
47:35
106
Piet van Krieken
Hardinxv Giessend
48:09
47:42
107
Tonnie Raemakers
Oosterhout Nb
48:11
47:52
108
Gerard Vorstenbosch
Aarle Rixtel
48:11
47:39
109
René Suppers
Tilburg
48:15
47:55
110
Joost de Swart
Tilburg
48:17
47:47
111
Paul Goossen
Etten-Leur
48:20
48:10
112
Robert van Merrieboer
Wernhout
48:20
48:03
113
F Vergeer
Breda
48:24
47:53
114
Martijn van Well
Etten-Leur
48:24
48:17
115
Jan Bakker
Roosendaal
48:26
48:07
116
Charles Hoeboer
Tholen
48:35
47:26
117
John Anijs
Oosterhout Nb
48:38
47:42
118
John Bakker
Zevenbergen
48:39
48:26
119
Jac Jansen
Breda
48:44
48:15
120
Corne Pistorius
Breda
48:45
47:48
121
Rick Broere
Etten-Leur
48:52
47:33
122
Johan de Bloeme
Etten-Leur
48:56
48:54
123
Frits van der Meulen
Etten-Leur
49:00
47:35
124
Maikel Bakx
Boxtel
49:04
48:17
125
Robert Luttikholt
Oosterhout Nb
49:05
48:28
126
Hans Derks
Kaatsheuvel
49:09
47:08
127
Mark Zantboer
Eindhoven
49:11
48:15
128
Toi van den Broek
Roosendaal
49:16
48:52
129
Rob Huijsmans
Tilburg
49:21
48:28
130
Rob Hopstaken
Hoeven
49:21
47:45
131
Roel van Huffelen
Etten-Leur
49:31
48:59
132
Ben Cornel
Zevenbergen
49:33
49:16
133
Bas Hemelsoet
Breda
49:35
48:39
134
Marco van Teeffelen
Breda
49:38
49:24
135
Raymond van Kerkvoorde
Breda
49:40
48:45
136
Corné van Geel
Oud Gastel
49:41
49:33
137
Henri Pals
Roosendaal
49:42
48:47
138
Wim Nuijten
Bergen op Zoom
49:43
48:36
139
Martin Kortsmit
Etten-Leur
49:48
49:21
140
René van Bakel
Etten-Leur
49:49
49:29
141
Tijmen Boogers
Tilburg
49:51
49:33
142
Bennie de Ruyter
Breda
49:53
49:25
143
Michel van Trijp
Rucphen
49:54
49:23
144
Leo de Weerdt
Bavel
49:55
49:42
145
Gérard Bayings
Terheijden
50:01
49:20
146
Jack van Haperen
Teteringen
50:03
49:06
147
Noel Stolk
Oosterhout Nb
50:04
48:49
148
Aswin van Oorschot
Sint Willebrord
50:05
49:26
149
Johnny Tiberius
Oud Vossemeer
50:07
48:47
150
Jurgen Aerts
Nispen
50:17
49:00
151
Guillermo Meerding
Breda
50:17
48:58
152
Kees van Dijk
Nispen
50:20
49:40
153
Jan van Amelsvoort
Teteringen
50:20
49:24
154
Frank van Geel
Zundert
50:26
49:14
155
Kees Lensvelt
Breda
50:27
48:39
156
Peter Vissenberg
Roosendaal
50:27
49:32
157
Peter Ros
Etten-Leur
50:29
49:53
158
Maarten van Giels
Tilburg
50:31
49:35
159
Frank Bogers
Roosendaal
50:32
49:16
160
Jouri Kanters
Zevenbergen
50:32
50:17
161
Dick Bogaard
Nieuw Vossemeer
50:37
50:07
162
M vd Sanden
Made
50:40
50:02
163
P van Oosterhout
Made
50:41
50:02
164
Edwin van Hateren
Etten-Leur
50:45
50:26
165
Ad Koolen
Den Hout Nb
50:55
49:23
166
Ton Bogerd
Zevenbergen
50:59
49:58
167
Wim Kompanje
Etten-Leur
51:00
50:47
168
Noel Kiros
Kapelle
51:01
50:08
169
Leon de Bruijn
Lepelstraat
51:01
49:43
170
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
51:07
50:56
171
Jan Peeters
Prinsenbeek
51:08
50:15
172
Ton Sweep
Geertruidenberg
51:09
50:23
173
Rob van Rooyen
Breda
51:19
50:49
174
Andre Haverkamp
Hoeven
51:21
50:39
175
Toine Bommelijn
Etten-Leur
51:21
50:42
176
Kees Rijpers
Sint Willebrord
51:25
50:59
177
René Meeus
Gilze
51:26
51:12
178
Goof Damen
Raamsdonksveer
51:30
51:17
179
Frank Hopstaken
Roosendaal
51:39
51:28
180
Erik van Roovert
Diessen
51:41
51:21
181
Wim van Beek
Bavel
51:41
51:02
182
Tonnie Mangnus
Breda
51:48
51:29
183
Henry de Bruijn
Zundert
51:55
51:00
184
J C A Dekkers
Aarle Rixtel
51:57
51:26
185
Ger Vermeulen
Breda
51:58
51:37
186
Frans Huijben
Goirle
51:59
51:10
187
Robert Jongmans
Roosendaal
52:00
50:37
188
Cees van Nijnatten
Schijf
52:00
51:29
189
Tom de Zoete
Dordrecht
52:01
50:33
190
Cees Spek
Zevenbergen
52:01
51:45
191
Michel van Nispen
Rijen
52:02
51:14
192
Jos Nieuwenhuijs
Etten-Leur
52:10
51:56
193
Eric Schröder
Oosterhout Nb
52:12
51:15
194
Wim Magielse
Etten-Leur
52:14
50:50
195
Fernando Snoek
Breda
52:15
52:12
196
Frank Wessels
Eindhoven
52:16
51:25
197
Cor den Hamer
Hoek
52:16
51:29
198
Jan Peter van Keep
Breda
52:21
51:44
199
Johan Ponsen
Etten-Leur
52:21
51:36
200
Jan Havermans
Hooge Zwaluwe
52:22
51:58
201
Toon Vissers
Zevenbergen
52:28
52:17
202
Mischa Luykenaar
Etten-Leur
52:29
51:07
203
Wallie Hakkens
Breda
52:33
50:56
204
Steven van Oirschot
Breda
52:33
51:32
205
Peter Welling
Oosterhout Nb
52:34
51:22
206
Tom van der Pluym
Raamsdonk
52:34
51:22
207
Theo Tacx
Waspik
52:39
52:18
208
Albert de Vos
Zevenbergen
52:41
52:11
209
Heins Greten
Roosendaal
52:41
52:34
210
Ron Hendrikx
Breda
52:46
51:43
211
Jos Goedkoop
Oudenbosch
52:49
52:43
212
Sjoerd den Braber
Dinteloord
52:51
52:00
213
Richard de Brabander
Roosendaal
52:58
52:52
214
Frank Engel
Breda
53:00
52:00
215
Toine Wouters
Hulten
53:02
52:42
216
Jordan Jacobs
Roosendaal
53:04
51:49
217
Toby Braai
Dordrecht
53:10
52:20
218
Bert van Eekelen
Etten-Leur
53:11
51:20
219
Alfred Smeitink
Barendrecht
53:12
53:00
220
Jan Nagtzaam
Etten-Leur
53:18
51:31
221
Rudi Matthijssen
Wouw
53:19
52:45
222
Rob van der Klaauw
Breda
53:21
52:45
223
Giel de Jong
Etten-Leur
53:22
52:49
224
Jack Dekkers
Breda
53:22
52:52
225
Jos Koevoets
Sprundel
53:22
52:11
226
Johan Hoppenbrouwers
Wernhout
53:22
52:30
227
Anton Lauwen
Etten-Leur
53:29
52:41
228
Kees Hector
Breda
53:31
51:49
229
Ronald Gerdes
Etten-Leur
53:33
52:52
230
Ad Struijs
Breda
53:35
52:46
231
Rob Keijer
Zevenbergen
53:41
53:24
232
Ad van Hooydonk
Roosendaal
53:44
52:41
233
Evert Roffel
Zevenbergen
53:48
52:21
234
Theo Marijnissen
Etten-Leur
53:55
52:30
235
Johan Geleijns
Roosendaal
53:56
52:53
236
Peter Vermunt
Roosendaal
53:58
53:39
237
Arnold Geerts
Zevenbergen
54:00
53:07
238
Ad van de Riet
Rijsbergen
54:04
53:21
239
Dick Bronsgeest
Prinsenbeek
54:08
53:42
240
Pieter Ahsman
Breda
54:13
53:59
241
Ruud Blom
Breda
54:13
53:58
242
Johan Coremans
Etten-Leur
54:15
52:38
243
Hans Oonincx
Hoeven
54:16
52:48
244
Toine Roks
Sprundel
54:22
53:42
245
Dirk de Kooning
Kalmthout (BEL)
54:24
54:12
246
Cees Smit
Terheijden
54:25
53:44
247
Eric Monot
Chassagny (FRA)
54:27
53:49
248
Bob Wouters
Mol (BEL)
54:29
53:52
249
Wilfried Braspenning
Etten-Leur
54:30
54:12
250
Erik Zappeij
Breda
54:31
53:35
251
Marco Bastiaansen
Breda
54:32
53:12
252
Peter Hemelsoet
Breda
54:37
53:39
253
Rijk van Korlaar
Prinsenbeek
54:40
53:19
254
Patrick Wezenbeek
Roosendaal
54:41
53:07
255
Marc Wildeman
Nieuw Vossemeer
54:41
53:20
256
Rob 't Jong
Zevenbergen
54:42
53:14
257
Michiel Pijpers
Breda
54:46
52:55
258
Wil Braspenning
Zundert
54:48
53:52
259
John van Riel
Etten-Leur
54:48
53:03
260
Collin Hermans
Etten-Leur
54:48
54:04
261
Kees Halters
Etten-Leur
54:51
54:07
262
Johan Kustermans
Zundert
54:54
53:12
263
Arnold Vincenten
Prinsenbeek
54:56
53:35
264
Paul van Dalen
Capelle aan den IJss
55:02
53:51
265
Robert Dirven
Etten-Leur
55:03
53:38
266
Jack Karelse
Goes
55:05
54:57
267
Youri Suijkerbuijk
Rotterdam
55:07
53:51
268
Michael Schrauwen
Rotterdam
55:07
53:51
269
Piet de Ronde
Oosterhout Nb
55:08
53:33
270
Coen Voermans
Stampersgat
55:09
53:56
271
Jurgen van Herwijnen
Utrecht
55:13
53:28
272
Dick de Klepper
Etten-Leur
55:15
54:33
273
Loek Oostvogels
Roosendaal
55:19
54:44
274
PCM vd Beemd
Roosendaal
55:22
54:06
275
Bert Crins
Roggel
55:22
53:45
276
Frans Jansen
Etten-Leur
55:25
54:59
277
Bert den Hartog
Terheijden
55:25
54:51
278
Ed Oud
Breda
55:32
54:36
279
Mark van der Burgt
Breda
55:36
54:09
280
Wilbert van Overveld
Roosendaal
55:37
55:22
281
Ad van den Elshout
Made
55:38
55:23
282
Piet Vervloed
Etten-Leur
55:41
54:59
283
Ad Haverkamp
Etten-Leur
55:43
54:59
284
Ybo Volbeda
Oosterhout Nb
55:44
54:32
285
Sander Bruggeman
Breda
55:44
53:52
286
Kees Monsieurs
Roosendaal
55:45
54:51
287
Danny Fehling
Etten-Leur
55:46
55:02
288
Pierre Nagtzaam
Meerseldreef (BEL)
55:49
55:27
289
Mark van Dalen
Raamsdonksveer
55:50
55:23
290
Cees Santbergen
Breda
55:56
54:11
291
Theo Marijnissen
Etten-Leur
55:57
55:02
292
Rene Stander
Roosendaal
55:58
55:49
293
Henk van der Donk
Veldhoven
55:58
54:36
294
Gerard G L M Buijs
Bergen op Zoom
56:00
55:58
295
Marc van Hooijdonk
Etten-Leur
56:02
55:39
296
Rob Hemminga
Oosterhout Nb
56:07
54:33
297
Willem Weeterings
Bavel
56:14
55:56
298
Martijn van Nederkasse
Etten-Leur
56:15
55:48
299
Jacques van Nederkasse
Etten-Leur
56:16
55:48
300
Jan Broumels
Roosendaal
56:16
56:01
301
Marc Gabriels
Etten-Leur
56:18
55:11
302
Richard van der Veeken
Etten-Leur
56:19
55:12
303
Martin de Laat
Breda
56:21
55:50
304
Evert Brugman
Etten-Leur
56:28
56:05
305
Wim van Nispen
Hoeven
56:30
55:43
306
Frans Evers
Etten-Leur
56:33
56:17
307
John Reuvers
's-Heer Abtskerke
56:37
56:00
308
Rien Lebeau
Heerle
56:37
55:23
309
Marc Embregts
Hoeven
56:39
55:52
310
Heico J Overbeek
Rijsbergen
56:42
55:37
311
Frits Bakx
Breda
56:44
55:31
312
Chris den Braber
Etten-Leur
56:45
54:59
313
Peter Rokx
Etten-Leur
56:48
55:24
314
Gerrit Aardoom
Zwijndrecht
56:57
55:15
315
Henry Bruijns
Etten-Leur
57:01
55:37
316
Gerard Buiks
Etten-Leur
57:01
55:53
317
Mac vd Klaauw
Leiden
57:05
56:10
318
Gijs Boeren
Breda
57:05
56:05
319
Joost Schijns
Ossendrecht
57:07
56:06
320
Wim van Opdorp
Hoogerheide
57:11
55:27
321
Eugenio Vosmon
Breda
57:13
55:45
322
Rob Adolfs
Etten-Leur
57:15
56:02
323
Erwin Braat
Roosendaal
57:28
56:35
324
P Antonissen
Roosendaal
57:31
56:50
325
Elko de Vries
Etten-Leur
57:38
56:55
326
Marcel Schoonen
Etten-Leur
57:38
56:20
327
Richard Viergever
Etten-Leur
57:39
56:34
328
John van de Vuurst
Etten-Leur
57:39
57:03
329
Piet de Jong
Etten-Leur
57:40
57:13
330
Johan Matthee
Zevenbergen
57:44
57:30
331
Ad Verhaard
Bosschenhoofd
57:45
56:52
332
Alan Pearson
Etten-Leur
57:51
57:25
333
Johan van Meer
Sprundel
57:52
56:42
334
Johan van Bavel
Ulvenhout
57:53
57:38
335
Stefan Peetoom
Essen (BEL)
57:55
57:21
336
Tony Eckhardt
Breda
57:57
56:14
337
Pascal van Gastel
Roosendaal
58:01
56:22
338
Ronald Demmers
Etten-Leur
58:01
57:46
339
Jacques Blommerde
Breda
58:04
56:32
340
Maurice Buijzen
Etten-Leur
58:10
56:36
341
Ronald Lakkerwa
Breda
58:14
56:20
342
Jan van Putten
Tilburg
58:17
57:17
343
Paul Kathmann
Breda
58:19
57:30
344
Gerard Verboom
Oosterhout Nb
58:25
57:22
345
Arjan den Ouden
Roosendaal
58:27
58:17
346
Hans Meesters
Etten-Leur
58:27
56:51
347
Jan van Hooydonk
Rijsbergen
58:30
57:06
348
Edgar Kop
Bavel
58:32
58:32
349
Jan Nuijten
Hoeven
58:36
57:53
350
Henk Oprel
Breda
58:39
57:24
351
Freek van de Graaf
Etten-Leur
58:41
57:55
352
J Kleemans
Prinsenbeek
58:45
57:00
353
Ruud Aertse
Breda
58:46
58:16
354
J Akkermans
Made
58:47
57:24
355
Dick van de Graaf
Dordrecht
58:53
57:23
356
Melchior van Slobbe
Dinteloord
58:55
58:05
357
Jos Smits
Roosendaal
59:01
58:03
358
Ron Kerstens
Etten-Leur
59:02
58:46
359
Piet Halters
Sprundel
59:02
57:53
360
Dirk Klapwijk
Breda
59:11
59:06
361
Ed Jankowski
Barendrecht
59:13
57:45
362
Piet Brandwijk
Etten-Leur
59:26
57:51
363
Peter Bastiaansen
Etten-Leur
59:28
58:35
364
R Verwijmeren
Etten-Leur
59:34
57:59
365
Michel van der Vorst
Etten-Leur
59:35
58:49
366
Dave Shearlaw
Roosendaal
59:41
58:50
367
Kees Bloemsaat
Oosterhout Nb
59:42
58:35
368
Toine Kleemans
Prinsenbeek
59:50
58:04
369
Pim Bruijns
Etten-Leur
59:56
59:13
370
Bas Mathon
Etten-Leur
59:58
58:34
371
Paul Alberts
Breda
1:00:12
58:24
372
Piet Baudoin
's-Hertogenbosch
1:00:17
59:03
373
Jac Lambrergts
Etten-Leur
1:00:19
59:31
374
Ben Mus
Etten-Leur
1:00:21
59:26
375
Louis van Bebber
Breda
1:00:22
58:30
376
Jan Bakx
Etten-Leur
1:00:24
59:43
377
Toine Damen
Den Hout Nb
1:00:27
59:05
378
William Simons
Breda
1:00:28
59:56
379
Antoni Barten
Etten-Leur
1:00:35
1:00:12
380
Piet Luykx
Sprundel
1:00:37
59:22
381
Pim Verwijmeren
Prinsenbeek
1:00:39
59:39
382
Yoris Diezi
Ulvenhout
1:00:46
59:39
383
J van Boven
Nispen
1:00:53
59:14
384
Jan Baselier
Roosendaal
1:00:53
1:00:42
385
Harry Jan Raad
Zierikzee
1:00:55
1:00:30
386
Guido Kuitert
Ulvenhout
1:00:55
59:48
387
Dennis Pimmelaar
Oosterhout Nb
1:01:08
1:00:08
388
Johan Evers
Heerle
1:01:08
59:38
389
Wim Kuijpers
Etten-Leur
1:01:09
1:00:22
390
Egbert Ypma
Breda
1:01:19
59:31
391
Cees Jacobs
Etten-Leur
1:01:27
1:00:42
392
René Broos
Etten-Leur
1:01:27
59:37
393
Anton van Haasteren
Etten-Leur
1:01:29
1:01:01
394
Wilmer van Doorn
Veenendaal
1:01:29
1:01:07
395
Arjan Oostvogels
Roosendaal
1:01:43
1:01:08
396
Reinier van der Horst
Dinteloord
1:01:44
1:00:53
397
Johan van Aert
Zundert
1:02:02
1:00:21
398
Ton van Heukelom
Breda
1:02:04
1:00:15
399
Huub van Dongen
Etten-Leur
1:02:12
1:01:23
400
Eric Peters
Etten-Leur
1:02:15
1:01:36
401
Peter Hector
Breda
1:02:22
1:00:37
402
Mark van Velzen
Prinsenbeek
1:02:28
1:01:36
403
Freek Roza
Zevenbergen
1:02:29
1:01:49
404
Robert-Jan Kloosterman
Zevenbergen
1:02:30
1:01:49
405
Dolf van den Broeke
Sint-Pieters-Leeuw (
1:02:30
1:01:42
406
John Deijkers
Roosendaal
1:02:31
1:01:00
407
Rein Schaaphok
Roosendaal
1:02:34
1:01:17
408
Ad Lebeau
Bergen op Zoom
1:02:40
1:01:04
409
Rob Boerstra
Veenendaal
1:02:40
1:02:02
410
Hans Akkermans
Teteringen
1:02:44
1:00:55
411
Theo Broekhoff
Etten-Leur
1:02:54
1:02:41
412
Leendert Vermeulen
Etten-Leur
1:03:08
1:02:51
413
Frans van Heel
Etten-Leur
1:03:09
1:01:48
414
Sjaak Dorsman
Etten-Leur
1:03:31
1:02:10
415
John Wilbrink
Etten-Leur
1:03:41
1:02:07
416
R Vermaesen
Etten-Leur
1:03:46
1:02:04
417
Ad Simons
Hooge Zwaluwe
1:03:50
1:02:17
418
Rob Lauret
Huizen
1:04:00
1:03:42
419
Marcel Fransen
Etten-Leur
1:04:05
1:03:49
420
Johan Pieter Drinkwaar
Barendrecht
1:04:16
1:02:36
421
Ronnie van den Heuvel
Vianen Ut
1:04:22
1:02:36
422
Frans vd Velden
Breda
1:04:27
1:04:04
423
Martijn Geervliet
Teteringen
1:04:33
1:03:00
424
Jan Neefs
Breda
1:04:34
1:02:38
425
Walther Coppens
Etten-Leur
1:04:38
1:02:57
426
Ferry van der Donk
Veldhoven
1:05:01
1:03:39
427
S Embregts
Breda
1:05:13
1:04:57
428
Andre Dictus
Etten-Leur
1:05:28
1:04:18
429
Maickel Rompa
Etten-Leur
1:05:38
1:04:08
430
Rob Foolen
Essen (BEL)
1:05:54
1:05:05
431
Sietze Boersma
Etten-Leur
1:06:20
1:05:25
432
Martien Kats
Dinteloord
1:06:33
1:05:42
433
Jan Pieter Vorsteveld
Roosendaal
1:08:10
1:07:51
434
Ronald Wennekes
Etten-Leur
1:08:29
1:08:25
435
Jan Neelen
Stampersgat
1:08:33
1:06:39
436
Wil Heshof
Etten-Leur
1:08:37
1:06:52
437
Ad Delhij
Breda
1:08:55
1:07:26
438
Jan de Jong
Prinsenbeek
1:09:00
1:08:28
439
Harry Jacobs
Roosendaal
1:09:05
1:08:33
440
Henk Strootman
Zwijndrecht
1:09:12
1:07:31
441
Theo Oomen
Prinsenbeek
1:09:21
1:08:37
442
Ab Witkamp
Roosendaal
1:10:26
1:10:00
443
Wim Bakker
Dinteloord
1:12:18
1:11:14
444
Hiel van Engelen
Breda
1:14:16
1:13:09
445
Hans vd Langkruis
Rucphen
1:47:46
1:47:15
VRECR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manon Broumels
Roosendaal
44:56
44:38
2
Marique Ruijs
Eindhoven
46:23
45:49
3
Lianne Gronert
Breda
46:29
46:00
4
Mikel Lips
Breda
46:55
46:14
5
Anne Jonkers
Lieshout
46:59
46:37
6
Marieke Campschroer
Etten-Leur
47:09
46:49
7
Holleman
Teteringen
49:01
48:20
8
Corrie Reugebrink
Roosendaal
49:01
48:41
9
Anneke Engelen
Oudenbosch
49:06
48:34
10
Anne Kwist
Tholen
49:44
48:36
11
Jolanda Kleemans
Etten-Leur
50:25
49:53
12
Diana van Broekhoven
Roosendaal
50:32
50:11
13
Petra Koetsenruyter
Roosendaal
50:38
50:02
14
Karin Göppel
Warnsveld
50:45
49:47
15
Yvonne van Leest
Hooge Zwaluwe
50:48
50:04
16
Mariet van Goch
Den Hout Nb
51:00
49:27
17
Audry Dekker
Breda
51:02
50:49
18
Petra Verhaard
Sint Willebrord
51:25
50:59
19
Maartje Cameron
Bergen op Zoom
51:29
51:03
20
Marian Daamen
Rijsbergen
51:31
50:25
21
Marga vd Klundert
Breda
51:35
51:32
22
Mieke Sauvillers
Vosselaar (BEL)
51:38
50:32
23
Angela van Oers
Roosendaal
51:43
50:23
24
Charlotte Hack
Terheijden
51:53
51:12
25
Els Horsten
Etten-Leur
52:08
51:29
26
Marloes van Dijk
Rucphen
52:13
51:33
27
Dimphy Coremans
Etten-Leur
52:20
51:48
28
Henriette Kerkhof
Helmond
52:37
52:08
29
Joyce Aartsen
Breda
52:58
52:09
30
Marie jeanne de Keyser
Bellem-aalter (BEL)
52:59
51:57
31
Maria Bloemsaat
Oosterhout Nb
53:09
52:36
32
Mary de Wit
Zevenbergen
53:11
52:55
33
Bianca van der Muuren
Oud Gastel
53:12
52:50
34
Anja van GOrp
Goirle
53:22
52:56
35
Sandra Willems
Breda
53:31
52:13
36
Els Vorstenbosch
Aarle Rixtel
53:32
53:10
37
Marijke Oldenhof
Hengelo Ov
53:35
53:02
38
Ellen Berendsen
Tilburg
53:40
53:13
39
Nanny Konings
Etten-Leur
53:48
52:26
40
Marlies Bastiaansen
Etten-Leur
53:49
53:01
41
Ria Bogers-Goorden
Roosendaal
53:51
52:36
42
A Knoop
Etten-Leur
54:03
52:34
43
Yvonne Nachtzaam
Fijnaart
54:03
52:51
44
Jolanda de Jong
Rucphen
54:09
53:44
45
Ton Kempen
Barendrecht
54:18
54:08
46
Nicolle Peetoom
ESSEN (BEL)
54:21
53:47
47
C Reynders
Klundert
54:21
53:19
48
Lisette Beelen
St-Pieters-Leeuw (BE
54:36
53:48
49
Anita Laros
Roosendaal
54:38
53:19
50
Anneke Lambermon
Breda
54:43
54:03
51
Cilia Hense
Zundert
54:57
53:13
52
Anita Schijven
Rucphen
55:03
54:15
53
G Brooymans
Breda
55:04
54:59
54
Inge van den Broek
Breda
55:05
53:23
55
Lenie Simons
Breda
55:14
55:04
56
Pauwels Sandra
Bavel
55:21
55:01
57
Magda Vissenberg
Roosendaal
55:23
54:28
58
Joke Broekhoff
Etten-Leur
55:35
55:23
59
Katie Nederpel
Oudenbosch
55:40
54:52
60
Jamie Nederpel
Oudenbosch
55:40
54:52
61
Annelieke Danen v Leeu
Roosendaal
55:43
55:17
62
Josine Jochems
Bosschenhoofd
55:43
54:23
63
Mijntje Fokkema
Etten-Leur
55:44
54:49
64
Paila Heshof
Steenbergen Nb
55:49
55:22
65
Ineke Schurer
Rotterdam
55:58
55:13
66
Ninda Wittenberg
Etten-Leur
56:04
55:20
67
Astrid Groeneweg
Barendrecht
56:11
55:27
68
Coba Kastelijns
Oosterhout Nb
56:12
56:06
69
Suzanne Ypenburg
Breda
56:26
56:08
70
Eefje Veenker
Breda
56:28
55:35
71
Annemarie Verhoeven
Dinteloord
56:39
55:48
72
Natasja Landesbergen
Etten-Leur
56:49
55:12
73
Esther Mohunlol-van Ni
Etten-Leur
56:50
55:38
74
Joke Kalis
Moerdijk
56:54
56:25
75
Anita Naalden
Zundert
57:09
55:26
76
Marian Verbeek
Roosendaal
57:13
56:15
77
Carin Rasenberg
Wagenberg
57:16
56:30
78
Marian Govers
Etten-Leur
57:23
56:45
79
Thea Klapwijk
Breda
57:27
56:50
80
Henny Deckers
Made
57:28
56:43
81
Marielle Testers
Rucphen
57:30
56:41
82
Veronique Dieters
Roosendaal
57:37
57:15
83
Jan Willem Holleman
Etten-Leur
57:37
56:01
84
Wendy Vergouwen
Etten-Leur
57:40
56:55
85
Bep van Leest
Moerdijk
57:42
57:13
86
Ron van Dalen
Barendrecht
57:49
56:49
87
Tonny Wennekes
Etten-Leur
57:51
57:04
88
Carolien Ekelschot
Sint Willebrord
57:52
56:41
89
Anja de Koning
Zundert
58:01
56:18
90
Wilma vd Borst
Etten-Leur
58:06
57:36
91
Vanessa van Beers
Roosendaal
58:08
57:32
92
Yvonne Vaandrager
Barendrecht
58:16
57:32
93
Hanneke Zwang
Standdaarbuiten
58:21
57:23
94
Irma Verhulst
Standdaarbuiten
58:21
57:24
95
A van Baal
Oosterhout Nb
58:24
57:32
96
Ria Reurink
Breda
58:28
57:56
97
Ellen van Hooijdonk
Etten-Leur
58:29
58:07
98
Elly van Helmond
Prinsenbeek
58:32
57:16
99
Annemieke Vriends
Breda
58:33
58:15
100
Jacqueline de Block
Barendrecht
58:34
57:34
101
Netty Mol-Hendrickx
Etten-Leur
58:35
56:59
102
Marja van Gils
Etten-Leur
58:36
56:59
103
Ria Stuifmeel
Prinsenbeek
58:40
57:24
104
Gerry Wijne
Teteringen
58:41
58:10
105
Anita Peemen
Rijsbergen
58:41
56:58
106
Anke van den Berghe
Etten-Leur
58:42
57:58
107
Nell van Nederkassel
Etten-Leur
58:43
58:06
108
Diana Fikke
Fijnaart
58:43
57:30
109
Jorien van Dalen
Made
58:48
57:24
110
M Jongenelen
Hoeven
58:53
58:05
111
Tiferet Strootman
Zwijndrecht
59:03
57:22
112
Marije Deveny
Breda
59:04
57:37
113
Jessica P A Weemaes
Roosendaal
59:14
58:37
114
N Kuijlaars
Etten-Leur
59:20
58:44
115
Betsy Mensink
Etten-Leur
59:20
58:02
116
Tonny Akkermans
Made
59:21
57:57
117
Paoline Witkam
Breda
59:23
58:45
118
Sandra Middel-de Sterk
Rotterdam
59:24
58:35
119
Lydia van der Borst
Sprundel
59:25
58:56
120
Carina van der Kooi
Oudenbosch
59:30
58:51
121
Jojanneke Boogers
Tilburg
59:34
59:15
122
Sylvia Halters
Zundert
59:39
57:58
123
Carla van Wezel
Oud Gastel
59:39
57:46
124
Petula Jonkers
Oud Gastel
59:40
57:46
125
Gine Shearlaw-van Inev
Roosendaal
59:41
58:50
126
Karin Visschedijk
Roosendaal
59:47
58:48
127
Dian Lauwerijssen
Roosendaal
59:47
58:49
128
I Sprenkels
Sint Willebrord
59:57
58:46
129
Elma Ripmeester
Zevenbergen
59:59
58:36
130
Suus Nagtzaam
Breda
1:00:00
58:14
131
Joyce Pruyssers
Raamsdonksveer
1:00:01
58:34
132
Susan Simons
Bosschenhoofd
1:00:06
58:13
133
Hans Kragten
Wijk bij Duurstede
1:00:06
58:49
134
Conny Bruijns
Etten-Leur
1:00:08
58:50
135
Maria Voeten
Zundert
1:00:08
59:43
136
Terry van der Westen
Galder
1:00:10
58:59
137
Corrie van Trijn - Els
Rucphen
1:00:10
59:45
138
Ineke van de Langkruis
Rucphen
1:00:10
59:45
139
Marian Jochems
Etten-Leur
1:00:20
59:55
140
Mariëlle Dirven
Capelle aan den IJss
1:00:24
58:58
141
Trudie de Jong
Etten-Leur
1:00:25
1:00:00
142
Hanneke van Sprundel
Rucphen
1:00:25
59:51
143
Jeannette Blom
Oosterhout Nb
1:00:34
1:00:09
144
Femke van der Brand
Sprundel
1:00:36
59:22
145
Ilona van Kelle
Roosendaal
1:00:50
1:00:15
146
Sonja Sital
Rotterdam
1:00:50
1:00:05
147
Maaike Payet
Dinteloord
1:00:53
59:14
148
Liesbeth Rovers
Dordrecht
1:00:54
59:25
149
Maud van Helvoort
Raamsdonksveer
1:00:55
1:00:31
150
Heleen van Aert van Gi
Rijsbergen
1:00:59
59:54
151
Astrid Twigt
Breda
1:01:01
59:50
152
Merel Boersma
Etten-Leur
1:01:23
1:00:28
153
Anneke Dekkers
Etten-Leur
1:01:27
1:00:52
154
Marjan Groeneveld
Etten-Leur
1:01:29
1:01:01
155
Marjo van Merrienbroek
Wernhout
1:01:40
59:58
156
Suzanne Oostvogels
Amsterdam
1:01:42
1:01:08
157
W Willemsen
Oud Gastel
1:01:56
1:00:02
158
Corrie van Dongen
Zundert
1:02:03
1:00:21
159
Georgine Ouwehand
Bavel
1:02:18
1:01:43
160
Gonda Kuijpers
Etten-Leur
1:02:19
1:01:13
161
Caroline Thole
Barendrecht
1:02:26
1:00:46
162
Jeanne van Dijk
Etten-Leur
1:02:35
1:02:14
163
Monique Blom
Zutphen
1:02:38
1:02:10
164
Merel van Heel
Etten-Leur
1:02:39
1:01:17
165
Stephanie Kuiper
's-Gravenhage
1:02:40
1:01:01
166
Tarana van Lier
Etten-Leur
1:02:40
1:02:07
167
Ramona Notenboom
Roosendaal
1:02:49
1:01:23
168
Mariejose van Boxtel
Etten-Leur
1:02:53
1:01:32
169
Sjanny Konings-Mol
Roosendaal
1:03:01
1:01:36
170
Eveline van de Vijver
Ulvenhout
1:03:07
1:01:42
171
Jeanne Braspennincx
Zundert
1:03:07
1:01:25
172
Susanne Winters
Breda
1:03:08
1:01:43
173
Karin van den Berk
Etten-Leur
1:03:13
1:01:52
174
Leyla Kragten
Wijk bij Duurstede
1:03:16
1:01:58
175
De Wit Knaapen
Etten-Leur
1:03:17
1:02:17
176
Anja Vriends
Breda
1:03:22
1:02:17
177
Miranda Ravenstein
Huijbergen
1:03:22
1:02:11
178
Linda van Oevelen
Etten-Leur
1:03:27
1:02:06
179
Danielle Luyten-Richar
Etten-Leur
1:03:28
1:01:55
180
Corina Schouwenaars
Etten-Leur
1:03:30
1:02:08
181
Ellis vd Rijzen
Breda
1:03:32
1:02:51
182
Monique Andela
Etten-Leur
1:03:36
1:02:16
183
Antoinette Vaessen
's-Gravenhage
1:03:40
1:02:50
184
Brigitte Stokkermans
Ravels (BEL)
1:03:40
1:03:09
185
Welmoed de Blécourt-Ro
Etten-Leur
1:03:47
1:02:21
186
Silvia Pedretti
Etten-Leur
1:03:59
1:02:54
187
Corrie Bogaard
Nieuw Vossemeer
1:04:07
1:03:38
188
Trudy Alonzo
Etten-Leur
1:04:16
1:03:54
189
Jeanne Embrechts
Oosterhout Nb
1:04:16
1:02:32
190
Majorie Steendam
Utrecht
1:04:22
1:02:35
191
Ella Bastiaansen
Etten-Leur
1:04:25
1:03:39
192
Renate Kerckhoffs
Teteringen
1:04:33
1:03:01
193
Mariska Jasperse
Breda
1:04:33
1:02:38
194
Loes Schrauwen
Roosendaal
1:04:39
1:03:24
195
Ingrid Simons
Lage Zwaluwe
1:04:41
1:03:08
196
Yoeke Huijsmans
Tilburg
1:05:09
1:03:56
197
Monique Peeters
Prinsenbeek
1:05:22
1:03:34
198
Van Dijk
Etten-Leur
1:05:33
1:04:04
199
Veronique Oostvogels
Etten-Leur
1:05:34
1:04:04
200
Meike Roovers
Breda
1:05:52
1:04:17
201
Mariane van Wolde
Vlaardingen
1:06:11
1:04:31
202
Angela Hammen
Zevenbergen
1:06:14
1:05:04
203
Ems Hoekveld
Breda
1:06:45
1:05:34
204
Marianka Broeren
Etten-Leur
1:06:49
1:05:41
205
Petra Kaandorp
Etten-Leur
1:06:49
1:05:36
206
Claude Hofs
Spijkenisse
1:06:51
1:05:28
207
Saskia Bodelier - de B
Etten-Leur
1:06:55
1:05:46
208
Trudy van Heukelom
Breda
1:07:14
1:05:24
209
Mirjam van de Broek
Breda
1:07:19
1:06:14
210
Anita de Ruijter
Tilburg
1:07:53
1:06:25
211
Jenny Broumels
Roosendaal
1:08:04
1:06:20
212
Anja Nouws
Etten-Leur
1:08:28
1:06:33
213
Els Boere
Etten-Leur
1:08:36
1:06:52
214
Inez Raats
Roosendaal
1:08:39
1:07:23
215
Daisy Wijnen
Etten-Leur
1:08:39
1:08:17
216
Els Timmermans-Bostela
Etten-Leur
1:08:40
1:08:18
217
Monique Jankowski
Barendrecht
1:08:45
1:07:17
218
Miranda Molenaar
Roosendaal
1:08:56
1:07:40
219
Caroline Schets
Made
1:09:09
1:07:22
220
Ingrid Luijken
Lepelstraat
1:09:13
1:08:23
221
Linda Brigdmount
Barendrecht
1:09:53
1:08:13
222
Linda Matthyns
Brecht (BEL)
1:10:52
1:09:17
223
Cecilia Ooms
Brecht (BEL)
1:10:52
1:09:17
224
Claudia Boon
Etten-Leur
1:11:04
1:10:36
225
Sacha Bogaardt
Oosterhout Nb
1:11:06
1:10:35
226
Toos Schot
Oosterhout Nb
1:11:07
1:10:36
227
Andrea Boterman
Amersfoort
1:11:21
1:09:35
228
Fabienne Adriaansen
Terheijden
1:11:26
1:09:40
229
Adrienne Rens
Breda
1:12:16
1:11:36
230
Rian van Haperen
Roosendaal
1:12:58
1:11:51
231
Patricia Akkermans
Roosendaal
1:12:58
1:11:51
232
Ellen M Oosters
Rotterdam
1:13:33
1:11:49
233
Jessica van Oeveren
Prinsenbeek
1:14:01
1:12:17
MRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Menno Franken
Sprundel
16:29
2
Niels van Haperen
Breda
16:52
3
Johan Jacobs
Oud-Turnhout (BEL)
17:38
4
Timothy Vergauwen
Zundert
17:39
5
Melvin Franken
Sprundel
17:41
6
Rutger van Oosterwijck
Etten-Leur
17:59
7
Tonnie Bastiaansen
Sprundel
18:02
8
Stefan Lazeroms
Etten-Leur
18:06
9
Mark Nouws
Wouwse Plantage
18:24
10
Tim van Dongen
Drimmelen
18:39
11
Luc Goossen
Etten-Leur
19:04
12
Anton Snel
Etten-Leur
19:26
13
Bart van Amelsvoort
Teteringen
19:36
14
John de Vos
Wouwse Plantage
19:39
15
Henk Jonker
Rijen
19:46
16
Stefan van Hooydonk
Zundert
19:52
17
Jochem Braat
Oosterhout Nb
19:58
18
Hans Worseling
Rucphen
20:06
19
Roald Nefs
Etten-Leur
20:13
20
Ger Dam
Roosendaal
20:22
21
Joras Brouwer
Raamsdonk
20:32
22
Cees Moerkens
Sint Willebrord
20:38
23
Maurice Janssens
Oudenbosch
20:38
24
Eric Roeloffs
Etten-Leur
20:40
25
Peter Potting
Utrecht
20:47
26
Henk Wintermans
Hank
20:55
27
Stijn 't Jong
Zevenbergen
21:08
28
Ferdi Klappe
Gorinchem
21:34
29
Merlijn Wittenberg
Etten-Leur
21:35
30
Dennis van Oosterbosch
Oudenbosch
22:13
31
Piet Vissers
Prinsenbeek
22:17
32
Geert Vissers
Prinsenbeek
22:18
33
Theo Saman
Sprundel
22:22
34
Karsten Nefs
Etten-Leur
22:24
35
Raymond Wabeke
Sint-Lenaarts (BEL)
22:25
36
Robin vd Sanden
Etten-Leur
22:28
37
Merijn de Jong
Halsteren
22:30
38
Stefan van de Waal
Oudenbosch
22:30
39
Tom Bastiaansen
Etten-Leur
22:30
40
Tom Koetsenruyter
Roosendaal
22:45
41
Bob van Loon
Etten-Leur
22:52
42
Patrick Damen
Dussen
23:01
43
Daan Koetsenruyter
Roosendaal
23:21
44
Rens Rossi
Breda
23:31
45
Benjan van den Brink
Lieshout
23:53
46
Mark Nijland
Etten-Leur
23:56
47
Kees Luyken
Breda
24:04
48
Leo Koetsenruyter
Roosendaal
24:07
49
Alex Oonincx
Hoeven
24:12
50
Peter Mokke
Oudenbosch
24:13
51
Abe Simons
Breda
24:15
52
Jan vd Sande
Etten-Leur
24:18
53
Ronald Jooze
Oud Gastel
24:32
54
Edwin van Haperen
Etten-Leur
24:38
55
John Lips
Breda
24:50
56
Mark Bunt
Hoeven
24:53
57
Dave van den Boer
Etten-Leur
24:54
58
Victor Bernaards
Halsteren
24:54
59
Nicholas Boehme
Knokke (BEL)
24:55
60
Pierre Nuyten
Bergen op Zoom
24:57
61
Jaytow Hokke
Oudenbosch
24:59
62
Maikel Reniers
Zevenbergen
25:04
63
Peter van Veldhuisen
Ede Gld
25:06
64
Roderick Willemen
Roosendaal
25:14
65
Ruben de Klerk
Roosendaal
25:14
66
Gerard van den Boer
Etten-Leur
25:16
67
Krijn van Steen
Etten-Leur
25:30
68
Niels Clarijs
Etten-Leur
25:33
69
Michiel van de Klunder
Breda
25:40
70
Leon Koetsenruyter
Roosendaal
26:09
71
Allan Dick
Etten-Leur
26:18
72
Jules de Clercq
Roosendaal
26:29
73
Jack van Halteren
Etten-Leur
26:38
74
René Clarijs
Etten-Leur
26:39
75
Lars Dam
Etten-Leur
26:48
76
Frans Dam
Etten-Leur
26:49
77
Maarten Camps
Breda
26:49
78
Marco Aarts
Zundert
27:01
79
Thijs de Koning
Zundert
27:13
80
Ton Theelen
Etten-Leur
27:22
81
John Kerstens
Standdaarbuiten
27:30
82
Johan Bekendam
Drempt
27:35
83
Dick Gavin
Etten-Leur
27:36
84
Selik Marcelissen
Oisterwijk
27:40
85
Jos Marcelissen
Oisterwijk
27:41
86
Dirk Francken
Etten-Leur
27:41
87
Eni Brouwers
Etten-Leur
27:49
88
Bob Hartkamp
's-Gravenhage
27:53
89
Toon Velterop
Standdaarbuiten
27:57
90
Jonathan Dyson
East Grinstead (GBR)
27:58
91
Martijn Voesenek
Etten-Leur
28:02
92
Gerard Ketel
Etten-Leur
28:11
93
Jurian Beukers
Bosschenhoofd
28:34
94
Tom van Loon
Etten-Leur
28:43
95
Stijn Michielsen
Oosterhout Nb
28:44
96
Frans Franken
Breda
28:49
97
Corné van Oers
Etten-Leur
28:52
98
Daniël Pellegrino
Etten-Leur
29:03
99
Bas vd Bemt
Bergen op Zoom
29:06
100
Chris Woerden
Mijdrecht
29:11
101
René van de Griend
Rotterdam
29:12
102
Pieter Quaitaal
Etten-Leur
29:15
103
Joost Moerings
Naarden
29:39
104
Paul Hamburger
Utrecht
29:50
105
Kees Faes
Prinsenbeek
30:02
106
Henk Bogaarts
Raamsdonksveer
30:08
107
Gerard van Zon
Roosendaal
30:11
108
Rien Ros
Etten-Leur
30:13
109
Henk Martens
Etten-Leur
30:14
110
Martin Noteboom
Breda
30:26
111
Fons Coenegracht
Breda
30:31
112
Harm van Doorn
Breda
30:36
113
Kalervo Kuokkanen
Etten-Leur
30:45
114
Edwin Westdijk
Bergen op Zoom
31:02
115
Jac Wijnings
Sint Willebrord
31:03
116
Rens de Koning
Zundert
31:10
117
Piet Theuns
Etten-Leur
31:18
118
Daan Lambregts
Etten-Leur
31:29
119
Frans Lambregts
Etten-Leur
31:30
120
Stan van Oirschot
Breda
31:35
121
Arnaud Dictus
Etten-Leur
31:40
122
Dave van Oers
Etten-Leur
31:45
123
Kees van Eekelen
Bergen op Zoom
31:47
124
P Notenboom
Roosendaal
31:55
125
Christiaan Slabbers
Prinsenbeek
32:00
126
Christian van de Ven
Dordrecht
32:16
127
Olaf van Noort
Etten-Leur
32:19
128
Albert de Wolf
Etten-Leur
32:54
129
Jos Martens
Langeweg
33:14
130
Ties Reijne
Etten-Leur
33:17
131
Jos van der Schoot
Breda
33:27
132
Jan Aarts
Rijsbergen
33:45
133
Hans de Bruijn
Etten-Leur
33:53
134
Jack Simons
Breda
33:55
135
Arno Clarijs
Zevenbergen
34:00
136
Frans Voorn
Breda
34:20
137
Jan Vellina
Breda
34:32
138
Hendrik Jan Loos
Etten-Leur
34:59
139
Jac Verbeek
Breda
35:10
140
Jan Kwakman
Roosendaal
35:26
141
Denny Jongmans
Roosendaal
35:42
142
René van de Griend
Rotterdam
35:50
143
Marc Snijders
Etten-Leur
36:01
144
Nick Dijkwel
Bergen op Zoom
36:14
145
Jeffrey Westdijk
Bergen op Zoom
36:19
146
Jac Wijnings
Sint Willebrord
36:24
147
Jan Kustermans
Etten-Leur
37:25
148
Joost Moerings
Naarden
37:30
149
Robert Richter
Etten-Leur
37:44
150
Rien Brouwers
Etten-Leur
37:55
151
Johan Verrets
Stampersgat
39:26
152
Meneer van Dijke
Breda
40:12
153
Ziggie Aardenhout
Breda
40:44
VRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merel Franken
Sprundel
19:53
2
Jessica Vermeeren
Rijsbergen
22:31
3
Linda vd Sanden
Etten-Leur
22:32
4
Claudia Winnemuller
Etten-Leur
23:02
5
Margrit van Kelle
Roosendaal
23:25
6
Sjack van der Lee
Etten-Leur
24:00
7
Nicole Vriends
Zundert
24:17
8
Bianca Leenaerts
Roosendaal
25:17
9
Lottie van Kelle
Roosendaal
25:20
10
Patricia Goossens
Etten-Leur
25:29
11
Monique Mensen
Etten-Leur
25:50
12
Huub Schoonen
Etten-Leur
25:59
13
Merel Franken
Sprundel
26:19
14
Patsy Kolhorn
Hoeven
26:23
15
Rianne Witkamp
Zevenbergen
26:36
16
Marianne Mol
Etten-Leur
26:39
17
Mieke van Oosterhout
Teteringen
26:51
18
Karin Borst
Breda
26:55
19
Ceasar Jongenelis
Etten-Leur
27:15
20
Jaye Musters
Etten-Leur
27:16
21
Marina Witkamp
Barendrecht
27:38
22
Dian Ligtendag
Fijnaart
27:46
23
Madeleine Bos
Etten-Leur
27:52
24
Lianne van Dongen
Teteringen
28:04
25
Luc Schoonen
Etten-Leur
28:12
26
Bram Kanters
Etten-Leur
28:19
27
Jan Panis
Etten-Leur
28:21
28
Martje Godschalk
Oudenbosch
28:44
29
Mariëtte Bolkenbaas
Etten-Leur
28:47
30
Sylvia Kenis
Zundert
28:47
31
Rina Kint
Etten-Leur
28:52
32
Evi Lauwen
Etten-Leur
29:00
33
Sylvia Jochems
Etten-Leur
29:07
34
Corinne van Gils
Roosendaal
29:10
35
Davina de Vos
Rotterdam
29:12
36
Ineke Tompson
Veldhoven
29:13
37
Lia Jacobs
Rijsbergen
29:13
38
Leny Oomen
Bavel
29:13
39
Ingrid Kempen
Barendrecht
29:17
40
Marloes Prins
Breda
29:17
41
Hilde Kennes
Strijbeek
29:19
42
Simone Jaspers
Etten-Leur
29:41
43
Juliet Snoeijs
Zevenbergen
29:42
44
Corry Deijkers
Etten-Leur
29:51
45
Kim Gelijns
Hoeven
29:53
46
Annemiek van der Hoeve
Rijen
29:58
47
Mevr Voesenek
Breda
30:03
48
Marielle Smits
Hank
30:05
49
Stéphanie Peeters
Etten-Leur
30:10
50
Ine Huisman
Oosterhout Nb
30:11
51
Petra Veraart
Sprundel
30:14
52
Conny Rijken
Etten-Leur
30:17
53
Mariska Ebskamp
Breda
30:21
54
Esmée Brand
Etten-Leur
30:22
55
Jolanda Musters
Etten-Leur
30:24
56
Joyce Helen Jardim
Etten-Leur
30:27
57
Ine Mertens
Meersel-Dreef (BEL)
30:34
58
Sabrine Zwijsen
Breda
30:38
59
Ingrid Smienk
Etten-Leur
30:46
60
Caroline Bartels
Etten-Leur
30:52
61
Nina Bleumer
Breda
30:53
62
Carina van der Scheer
Hoeven
30:54
63
Resi vd Beemt
Etten-Leur
30:54
64
Julia Snoeijs
Zevenbergen
30:56
65
Ineke Sanders
Sint Oedenrode
30:57
66
Bianca Leenaerts
Roosendaal
30:58
67
Judith Stevens
Breda
31:00
68
Nina Twigt
Breda
31:03
69
Wendy Koopman
Oosterhout Nb
31:04
70
Thea Verhoef
Zevenbergen
31:11
71
Claudia Horsten
Zevenbergen
31:12
72
Sterre Simons
Breda
31:14
73
Astrid de Jong
Raamsdonksveer
31:25
74
Lasanne Lauwen
Etten-Leur
31:27
75
Lotte Bruijns
Etten-Leur
31:28
76
Paula Faber
Bergen op Zoom
31:32
77
Sabine de Meester
Tilburg
31:32
78
Engelina Overzier
Zevenbergen
31:33
79
Angelique Robben
Breda
31:48
80
Debby van Eekelen
Bergen op Zoom
31:54
81
Helen Michielsen
Tilburg
31:55
82
Jetty Machielse
Zevenbergen
32:02
83
Thea Tax
Rijsbergen
32:08
84
Ine Mertens
Meersel-Dreef (BEL)
32:13
85
Ingrid Martens
Etten-Leur
32:16
86
Marina Rijken
Breda
32:17
87
Sanne Henselmans
Eindhoven
32:20
88
Esther de Rooij
Rucphen
32:24
89
Anjo Bastiaansen
Breda
32:26
90
Toos Blaakman
Etten-Leur
32:28
91
Sjoukje Appels
Breda
32:29
92
Laurien Talsma
Breda
32:30
93
Maudy Pijnen
Ossendrecht
32:35
94
Christel Dun van Andri
Breda
32:44
95
Heleen Cools
Roosendaal
32:44
96
Marijke Bergen
Oosterhout Nb
32:46
97
Eunice Cooymans
Breda
32:49
98
Ineke Lauwerijssen
Etten-Leur
32:52
99
Marijella Weijdt
Bergen op Zoom
32:55
100
Elvira van den Broek
Breda
33:10
101
Chris van Mil
Etten-Leur
33:11
102
Liesbeth den Hartigh
Breda
33:11
103
Maud Snitselaar
Terheijden
33:15
104
Rob Reijne
Etten-Leur
33:17
105
Monique van Beekvelt
Tilburg
33:20
106
Katja Dekker
Etten-Leur
33:22
107
Maaike Stoops
Breda
33:25
108
Belinda Straathof
Breda
33:30
109
Marion Uhlenbeck
Breda
33:33
110
Eunice Blancheville
Breda
33:35
111
Franka Jonkers
Oss
33:37
112
Hille Douma
Etten-Leur
33:40
113
Hannie van de Beek
Aarle Rixtel
33:49
114
Eef Bozin
Breda
33:51
115
Sylvia Martens
Rijsbergen
33:52
116
Areke de Hoop
Etten-Leur
33:54
117
Sophie Philippart
Breda
33:57
118
Will Vrolijk
Prinsenbeek
34:01
119
Jenny van Geel
Etten-Leur
34:22
120
Ingrid Leenders
Breda
34:27
121
Kim Roldaan
Etten-Leur
34:29
122
Yvonne Vellinga
Breda
34:30
123
Carina de Rooy
Sprundel
34:35
124
Jacqueline de Bont
Etten-Leur
34:41
125
Astrid de Bont
Sprundel
34:42
126
Liedewij Luyken
Breda
35:15
127
Marian Arnouts-Gisberg
Etten-Leur
35:20
128
Cobi Knoop
Etten-Leur
35:40
129
Monique Rijnders
Breda
35:41
130
Anja de Blanken
Breda
35:41
131
Anja Jongmans
Roosendaal
35:43
132
Maartje Thijssen
Breda
35:43
133
Fleur Heijltjes
Hoeven
35:44
134
Marie-Angčle Spitters
Roosendaal
35:44
135
Francy van Laarhoven
Breda
35:45
136
Marion van den Heuvel
Breda
35:45
137
Lauri Dictus
Etten-Leur
35:46
138
Rose-Marie de Vos
Zevenbergen
35:46
139
Claire Poelenije
Zevenbergen
35:47
140
Jacqueline Blom
Breda
35:47
141
Mieke Oerlemans
Breda
37:00
142
Janke Bolt
Breda
37:10
143
Marleen Bakx
Oudenbosch
37:12
144
Corina Westdijk
Bergen op Zoom
38:00
145
Marijke Sligchers
Rijsbergen
38:21
146
Diana van Oirschot
Breda
39:40
147
Demi van Oirschot
Breda
39:41
148
T Tabatabaie
Prinsenbeek
39:52
149
Milie Franck
Breda
40:01
150
Mariska Jaspers
Breda
40:30
151
Mevrouw van Dijke
Breda
40:33
De tijden van een aantal 5 km lopers ontbreken
vanwege een defecte tijdprinter.
www.marathonbrabant.nl
www.uitslagen.nl
08-11-2005 22:56