Uitslagenlijst Diepe Hel Holterbergloop

Holten - Zaterdag 29 oktober 2005

M, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
David Kipngetich
Kenia
48:41
48:40
2
Michael Misoi
Kenia
50:03
50:03
3
Leon Sanderman
TIB-Finishing B.V. -
52:30
52:29
4
Melchior van de Pol
AV '34
52:40
52:38
5
Björn Geerdink
Marathon Pim Mulier
53:10
53:10
6
E Borg
Marathon Pim Mulier
53:40
53:37
7
Jay Sauer
Cifla
53:51
53:50
8
Peter Bruinsma
TIB-Finishing B.V. -
54:33
54:32
9
René Poppe
Loopgroep Aart Stigt
55:08
55:06
10
Maykel Geerdink
Marathon Pim Mulier
55:26
55:25
11
Patrick Kuijken
Athlos
55:32
55:29
12
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
55:41
55:39
13
Bert Kelder
AV Vriezenveen
55:52
55:51
14
Martijn van Goor
HAC '63
56:15
56:15
15
Arjan Nieborg
Marathon Pim Mulier
56:58
56:57
16
Bart van Zelst
OSM '75
58:17
58:11
17
Peter Bakker
Daventria
59:21
59:19
18
Daniël Klein-Rot
Marathon Pim Mulier
59:33
59:27
19
Michel Mulder
LAAC Twente
1:00:06
1:00:03
20
Krijn Kroezen
Spirit Lelystad
1:00:11
1:00:08
21
Melvin van der Voet
TION
1:00:40
1:00:39
22
Jeroen Geerling
AV Rijssen
1:00:53
1:00:51
23
Johann-Frederick te Pe
Phanos
1:01:09
1:01:08
24
Jurjen Emmelkamp
Kronos
1:01:41
1:01:39
25
Jan de Grissen
Spurt '88
1:01:55
1:01:53
26
Bart-Jan van Duuren
Marathon Pim Mulier
1:02:13
1:02:07
27
Sam Landman
Marathon Pim Mulier
1:02:50
1:02:44
28
Wim Ramaker
Spurt '88
1:03:39
1:03:35
29
Erik van Leeuwen
Leiden Atletiek
1:03:44
1:03:39
30
Rik Waanders
AV Holten
1:03:51
1:03:44
31
Henk Jan Olsewarris
Athlos
1:04:10
1:03:09
32
Eric Jansen
Loopgroep PK
1:04:58
1:04:50
33
Jeroen Broekhoff
De Sperwers
1:05:31
1:05:28
34
Arjan Busscher
AV Rijssen
1:06:01
1:05:59
35
Sander Elfring
Iphitos
1:08:23
1:08:20
36
Emiel Dijkstra
Kronos
1:09:25
1:09:11
37
Leonard van Bokhorst
TION
1:09:58
1:09:57
38
Maarten van Alphen
Ciko '66
1:10:06
1:09:49
39
Karel Burgstede
AV Holten
1:12:01
1:11:05
40
Benno Aversteeg
AVA '70
1:12:13
1:12:02
41
Peter Muntel
Avanti-Wilskracht
1:15:20
1:15:06
42
Rob Stapersma
Loopgroep Aart Stigt
1:17:51
1:17:47
43
Bjorn Paree
AV Aalsmeer
1:23:46
1:22:08
44
Richard de Jong
Hanzesport
1:27:30
1:26:14
M40, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter van Egdom
Loopgroep PK
51:33
51:32
2
Hans Wubben
AAV '36
53:48
53:46
3
Geert Deruddere
Wevelgem (BEL)
54:20
54:20
4
Adri Deemter
HAC '63
55:37
55:37
5
Co Willemsen
Loopgroep Aart Stigt
55:43
55:42
6
Dirk Hoekman
AV Holten
55:53
55:52
7
Marcel Versteeg
Loopgroep PK
56:42
56:41
8
Arend Ramaker
Spurt '88
57:05
57:04
9
Paul Valk
Daventria
57:20
57:17
10
Jan Poortman
AV Rijssen
57:42
57:42
11
Albert Oldehinkel
Spurt '88
59:09
59:04
12
Bernard Disselborg
AV Gouda
59:14
59:09
13
Hans Bosman
Daventria
59:32
59:28
14
Ernst van Wagensveld
Leiden Atletiek
1:00:42
1:00:40
15
Aje Niks
Loopgroep Aart Stigt
1:00:43
1:00:38
16
Paul Meulenbroek
LAAC Twente
1:01:31
1:01:24
17
Jan Groot
HAC '63
1:01:44
1:01:41
18
Vincent Heering
Goor '75
1:01:45
1:01:42
19
Jan van den Broek
Daventria
1:01:59
1:01:55
20
Michael Pantling
TION
1:02:16
1:02:13
21
Jos Keulstra
LAAC Twente
1:02:38
1:02:34
22
Hans Geltink
LAAC Twente
1:02:44
1:02:39
23
Martin Heuvel
Marathon Pim Mulier
1:02:49
1:02:43
24
Rene Dubbelink
Avanti-Wilskracht
1:03:06
1:02:38
25
Jan Roosink
AV Rijssen
1:03:38
1:03:36
26
Marcel Lucassen
LAAC Twente
1:03:42
1:03:36
27
Evert Spijkerboer
Cialfo
1:03:53
1:03:52
28
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
1:05:15
1:05:13
29
Dirk Blom
Clytoneus
1:05:54
1:05:47
30
Jacob Wietsma
AV Rijssen
1:06:20
1:06:12
31
André Bosgraaf
LAAC Twente
1:06:25
1:06:22
32
Otmar Montroos
AV '34
1:06:27
1:06:10
33
Clemens Volker
Iphitos
1:06:51
1:06:39
34
Erik Steijlen
Athlos
1:06:55
1:06:43
35
Rene Hermsen
Marathon Pim Mulier
1:07:15
1:07:13
36
Arnold Koers
Daventria
1:07:55
1:07:51
37
Theo Oude Hesselink
Borne
1:07:59
1:07:53
38
Arend Burgers
Daventria
1:08:32
1:08:26
39
John de Jongh
NOP
1:08:42
1:07:56
40
Henri ten Brinke
AV Holten
1:09:01
1:08:26
41
Ron Sloof
AV Rijssen
1:09:08
1:08:57
42
Frank Konings
LAAC Twente
1:10:05
1:09:37
43
Tony Ruiter
AV Vriezenveen
1:10:26
1:09:14
44
Thijs van Beckhoven
Daventria
1:10:38
1:09:49
45
Jan Schuurs
AV Vriezenveen
1:10:41
1:09:29
46
Henk-Jan Baltink
AV Haaksbergen
1:10:50
1:10:15
47
Henk Offenberg
LAAC Twente
1:10:50
1:09:34
48
Theo Wegdam
LAAC Twente
1:11:20
1:11:10
49
Erik Bosman
TION
1:11:37
1:11:07
50
Erik Polman
AV '34
1:11:53
1:11:41
51
Wim Diepeveen
Avanti-Wilskracht
1:11:58
1:11:53
52
Herbert Doeve
Loopgroep PK
1:12:03
1:11:34
53
Jan Tijhuis
Loopgroep PK
1:12:06
1:11:58
54
Dick Paalman
Marathon Pim Mulier
1:13:04
1:12:46
55
Bé Meerman
LAAC Twente
1:13:09
1:12:04
56
Freddie Bouma
Steenwijk
1:13:19
1:12:54
57
Herman Weening
Spurt '88
1:13:50
1:13:35
58
Jon Severijn
LAAC Twente
1:13:57
1:13:32
59
Fons Nijmeijer
LAAC Twente
1:14:26
1:14:17
60
Wolter Croezen
AV Vriezenveen
1:14:33
1:13:32
61
Sjack Hooyer
De Gemzen
1:14:41
1:13:56
62
Alwie Molenbroek
LAAC Twente
1:15:30
1:15:05
63
B P Bakker
LAAC Twente
1:16:17
1:16:11
64
Rob A Stofberg
Clytoneus
1:16:48
1:16:21
65
Gerard Grobbink
LAAC Twente
1:17:15
1:16:10
66
Willie Krukkert
SISU
1:17:58
1:17:43
67
Tonnie de Winter
Veluwe
1:18:52
1:18:29
68
Erik Derkink
LAAC Twente
1:19:07
1:18:42
69
Dick Spijker
LAAC Twente
1:20:08
1:19:44
70
Gerrit Bultman
LAAC Twente
1:20:09
1:19:36
71
Gerard Lenferink
Marathon Pim Mulier
1:20:14
1:19:53
72
Sjef Olde Scholtenhuis
LAAC Twente
1:21:08
1:20:35
73
Piet van Riel
AV Holten
1:21:41
1:20:28
74
Arno Stap
Leiden Atletiek
1:22:25
1:21:38
75
Arian Wassink
SISU
1:22:38
1:22:29
76
Jan Pezy
AV Vriezenveen
1:27:12
1:25:45
M50, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Hendriks
Cialfo
57:32
57:30
2
Dick Sanderman
AV Rijssen
58:54
58:53
3
Tonnie Scheurwater
Loopgroep Aart Stigt
1:00:07
1:00:06
4
Henk Schaap
Haarlemmermeer
1:00:44
1:00:42
5
Gerard Gerritsen
Daventria
1:02:42
1:02:38
6
Henk van Duuren
Spurt '88
1:05:00
1:04:26
7
Luuk Gijsselhart
Amersfoort
1:05:55
1:05:50
8
Wim Noort
Atletics Nijverdal
1:07:49
1:07:47
9
Leo van den Hoven
Clytoneus
1:08:21
1:08:15
10
Ko van Kuijk
Sprint
1:08:29
1:08:25
11
Herman Bouwhuis
AV Vriezenveen
1:09:21
1:08:25
12
Ben Betlem
LAAC Twente
1:09:53
1:09:45
13
Henk Visser
Veteranen Nederland
1:10:30
1:09:31
14
Adri Thomasson
Avanti-Wilskracht
1:10:36
1:10:31
15
Willem Schoterman
Goor '75
1:10:37
1:10:31
16
Jan Steg
De Cloese
1:10:48
1:10:10
17
Simon Vos
Friesland
1:13:18
1:12:53
18
Paul Knuvers
LVG
1:13:23
1:12:20
19
Onne Haitsma
LAAC Twente
1:13:54
1:13:47
20
Rob Gouw
Loopgroep PK
1:14:08
1:13:50
21
John Bekke
Atletics Nijverdal
1:14:11
1:13:41
22
Theo Kok
LAAC Twente
1:14:38
1:13:50
23
Albert Broekhoff
Daventria
1:14:54
1:14:51
24
Roel Ribbink
Veteranen Nederland
1:16:02
1:15:41
25
Bart van Mourik
Gelre
1:16:57
1:16:07
26
Andre de Paepe
SISU
1:17:02
1:16:39
27
Theo Kosters
Goor '75
1:18:36
1:18:32
28
Herman Holterman
LAAC Twente
1:18:54
1:17:51
29
Berti Hesselink
Avanti-Wilskracht
1:19:43
1:18:52
30
Marinus Baltus
AV Holten
1:19:49
1:19:24
31
Bertus van Elburg
Atletics Nijverdal
1:19:50
1:19:28
32
Ton van Uem
LVG
1:20:12
1:19:10
33
Bernhard Herbert
Spurt '88
1:21:52
1:21:08
34
Gerrit Jurjens
SISU
1:22:23
1:22:15
35
Johannes Klos
Veteranen Nederland
1:22:51
1:22:06
36
Ton van Loon
NSL
1:23:21
1:21:53
37
Henk Schulenburg
AV Rijssen
1:24:26
1:23:58
38
Johan Meenhuis
Marathon Pim Mulier
1:25:52
1:24:41
39
Jan Kollen
HAC '63
1:26:22
1:25:54
40
Pieter Anjema
VAV
1:30:08
1:28:43
41
Henk Kroeze
AV Holten
1:33:44
1:32:44
42
Bertus Haarman
Salland
1:38:09
1:36:39
43
Machiel Sinke
Veteranen Nederland
1:52:42
1:51:16
M60, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Klomp
LAAC Twente
1:08:05
1:08:02
2
Herman ten Broeke
Iphitos
1:09:14
1:09:03
3
Klaas Molenaar
STAP
1:09:19
1:09:05
4
Michiel Bunnik
Triathlon
1:10:35
1:10:25
5
Wim Hospes
Balk
1:17:00
1:16:44
6
Rien Hakstege
Hanzesport
1:17:22
1:16:49
7
Gerrit Struik
LAAC Twente
1:18:31
1:18:02
8
Jan Olsman
LAAC Twente
1:20:24
1:19:50
9
Harm Hendriks
De Sperwers
1:24:49
1:24:45
10
Janwillem Meurs
Veteranen Nederland
1:25:01
1:24:38
11
Hyls Heeringa
TION
1:31:43
1:30:55
12
Cor de Horde
Startbaan
1:33:06
1:31:57
13
Jan de Horde
Startbaan
1:42:48
1:41:39
V, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia van Vugt
Zeist
57:31
57:28
2
Sandra van Hazevelde
België
1:00:45
1:00:45
3
Esther van Heerde
KAV Holland
1:01:57
1:01:54
4
Irina Lebedinskaja
Rusland
1:03:12
1:03:11
5
Marleen Herbert
Spurt '88
1:21:06
1:20:55
6
Arenda Abbink
Argo
1:21:08
1:20:37
V35, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Prigge
LAAC Twente
58:48
58:46
2
Bianca van Marle
LAAC Twente
1:03:43
1:03:34
3
Brigit Landewe
LAAC Twente
1:05:09
1:05:06
4
Adele Smits
LAAC Twente
1:11:35
1:11:26
5
Heidi Veneklaas
AV Holten
1:13:06
1:12:10
6
Carla Verwijs
Kronos
1:13:42
1:13:28
V40, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ella Witjes
Altis
1:04:03
1:03:34
2
Susan Hagevoort
Triathlon
1:07:30
1:07:23
3
Gea Siekmans
LAAC Twente
1:08:58
1:08:56
4
Gerry Visser
LAAC Twente
1:09:21
1:09:04
5
Anita Bosman
De Sperwers
1:10:50
1:10:47
6
Diny Detert Oude Weme
LAAC Twente
1:11:57
1:11:48
7
Diana Luijrink
ASV
1:12:35
1:11:34
8
Dinie Pasman
AV Holten
1:13:13
1:12:40
9
Marian Aalderink
Hanzesport
1:13:52
1:13:03
10
Ans Houweling
Hanzesport
1:15:10
1:14:21
11
Joke Lubberdink
Vriezenveen
1:15:45
1:14:47
12
Frouwkje Herder
LSV Invictus
1:17:04
1:16:46
13
Marianne Leeuwen
SISU
1:17:24
1:17:03
14
Wietske Sikkens
Heerenveen
1:17:30
1:16:33
15
Truus Bekke - Krone
Atletics Nijverdal
1:17:44
1:17:13
16
Tini Viskee
Oosternieland
1:18:05
1:17:54
17
Marry van den Heuvel
Clytoneus
1:19:32
1:19:22
18
Iny Hobert
Atletics Nijverdal
1:20:32
1:19:27
19
Janny Klarus
Loopgroep Bedum
1:21:39
1:20:51
20
Ini Wieringa
Veteranen Nederland
1:21:45
1:20:50
21
Cisca Keverkamp-Mollin
Atletics Nijverdal
1:21:54
1:21:40
22
Gerda Bruinsma
Veteranen Nederland
1:27:13
1:26:53
23
Karin de Vries-Kamping
Marathon Pim Mulier
1:27:38
1:26:43
24
Anneke Sleper
LAAC Twente
1:29:49
1:28:41
25
Karin Kempers
Avanti-Wilskracht
1:30:02
1:29:30
26
Cunera Grootelaar-Beld
LAAC Twente
1:30:29
1:29:34
27
Marjet Marissink-Cents
AV Holten
1:30:53
1:30:05
28
Brigitte Scholten
LAAC Twente
1:34:07
1:33:02
29
Marja van Gerwen
LAAC Twente
1:34:39
1:33:50
MR, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Verdaasdonk
Raalte
55:34
55:29
2
Mark Saathof
Fit-Care Middelkamp
58:25
58:24
3
Vincent Hentzepeter
Westerhaar-Vriezenv
59:11
59:06
4
Vincent Holtmaat
Bouwbedrijf Jansman
59:45
59:39
5
Rob de Bruin
Nefit B.V. - 1
1:00:50
1:00:49
6
Hilko Zwolle
Loopservice.nl
1:00:56
1:00:16
7
Harrij Aalderink
Ambt Delden
1:01:16
59:46
8
Sjoerd Sents
Fit-Care Middelkamp
1:01:21
1:01:16
9
Eddie Reinerink
Harbrinkhoek
1:01:23
1:01:20
10
Antoni Kaspers
Markelo
1:01:25
1:01:20
11
Adrie van Masbergen
Enschede
1:02:12
1:02:07
12
Silverster Holtmaat
Bouwbedrijf Jansman
1:02:15
1:02:08
13
Eduard Kruiper
Gemeente Hellendoorn
1:02:16
1:02:12
14
Edo Geurts
Arnhem
1:02:29
1:02:16
15
Jan Keemink
Westervoort
1:02:30
1:02:18
16
Martijn Dekker
Dalfsen
1:02:32
1:01:52
17
Bert Leusink
Oldenzaal
1:02:33
1:02:27
18
Christian Teunissen
Arnhem
1:02:39
1:02:17
19
René Jager
Sibculo
1:02:40
1:02:35
20
Michiel van Dellen
Univé
1:02:44
1:02:23
21
Gerard Reimink
Bouwbedrijf Jansman
1:03:03
1:02:55
22
Jan-Henk Klein Lugtenb
Fit-Care Middelkamp
1:03:10
1:03:06
23
Sander Pluim
Zwolle
1:03:13
1:02:59
24
Juur Kerkvliet
Mondriaan Onderwijsg
1:03:13
1:03:04
25
Paul de Ruig
Enschede
1:03:13
1:03:08
26
Jan Willem Francke
Zwolle
1:03:17
1:03:04
27
Bob van der Weg
AV '55
1:03:21
1:03:07
28
Mark Satvasen de Graaf
Apeldoorn
1:03:25
1:03:14
29
Ron Hofte
Borne
1:03:34
1:03:21
30
Gerard Lugtenberg
Heino
1:03:41
1:02:24
31
Jan Dunnink
Rouveen
1:03:52
1:03:43
32
Joost van der Sluis
Hellendoorn
1:03:58
1:03:29
33
Ronnie Eilert
Lemelerveld
1:04:00
1:03:52
34
Theo Velnaar
Nijverdal
1:04:00
1:03:50
35
Marinus van Boxtel
Gemeente Hellendoorn
1:04:01
1:03:58
36
Michel Luk
Mondriaan Onderwijsg
1:04:10
1:04:00
37
Tino Luinstra
Mondriaan Onderwijsg
1:04:17
1:03:37
38
Gert Berenst
Vroomshoop
1:04:29
1:04:22
39
Marco Nijboer
Raalte
1:04:32
1:03:27
40
Henri Mulder
Losser
1:04:43
1:04:31
41
René van Wezep
TIB-Finishing B.V. -
1:04:46
1:04:46
42
Rene Scholten
Apeldoorn
1:05:12
1:04:28
43
Mans van Bodegem
Nefit B.V. - 1
1:05:13
1:04:54
44
Richard Beldhuis
Deurningen
1:05:15
1:05:09
45
Jeroen Loskamp
Glane
1:05:16
1:05:07
46
Wouter van Baaren
Enschede
1:05:24
1:04:53
47
Hans Koier
Enschede
1:05:25
1:04:58
48
Tom Oude Lenferink
Almelo
1:05:27
1:05:03
49
Gerard Markvoort
Ruurlo
1:05:27
1:05:00
50
Gerrit Greven
Steenwijk
1:05:30
1:05:23
51
René Leloux
De Lutte
1:05:32
1:05:00
52
Frits Moshage
Loopservice.nl
1:05:44
1:05:14
53
Erik Kappert
Daventria
1:05:45
1:05:08
54
Freddie Kruisselbrink
Almelo
1:05:47
1:05:38
55
Patrick Bruns
Almelo
1:05:51
1:04:28
56
Harry Marissink
Nieuw Heeten
1:05:55
1:05:50
57
Pawel Stadnik
Oldenzaal
1:05:56
1:05:49
58
Wilfred Stadnik
LAAC Twente
1:06:02
1:05:50
59
Siegfried Körkl
Rijssen
1:06:04
1:05:02
60
Laurens Groothuis
Geesteren Ov
1:06:09
1:06:05
61
Dick van den Boogart
Delfgauw
1:06:31
1:06:14
62
Rob Hendrikse
Univé
1:06:36
1:06:13
63
Alfons Groot Koerkamp
Heino
1:06:46
1:06:15
64
Jan van Tolij
Dalfsen
1:06:47
1:06:31
65
Jan Bos
Steenwijkerwold
1:06:52
1:06:45
66
Joop Scherpenzeel
Zwolle
1:07:07
1:06:33
67
Theo Kleizen
Hengelo Ov
1:07:13
1:06:52
68
H Hulsman
Nijverdal
1:07:14
1:07:08
69
Jos Vrielink
Bouwbedrijf Jansman
1:07:15
1:07:07
70
Roelant Horree
Weesp
1:07:17
1:06:42
71
G Beuving
Enter
1:07:18
1:07:14
72
Klaas Wijnberger
Dalfsen
1:07:20
1:06:40
73
Gerben Ronhaar
Hellendoorn
1:07:21
1:07:09
74
Evert Bisschop
Koekange
1:07:22
1:07:12
75
Leo Marissink
Nido Universal Machi
1:07:26
1:06:48
76
Ronnie Wargers
De Lutte
1:07:30
1:07:12
77
Peter Stoelers
Borne
1:07:32
1:07:10
78
Alex Buitenhuis
Hellendoorn
1:07:35
1:06:56
79
Harrie Oosterwechel
Marienheem
1:07:44
1:07:10
80
Robby Ribbink
Zutphen
1:07:45
1:07:32
81
Jan-Peter Sanderman
AV Rijssen
1:07:56
1:07:52
82
Ronald Kwint
Deventer
1:07:58
1:07:43
83
Leo Wolfkamp
Raalte
1:08:00
1:07:54
84
Bennie Schwarte
Gemeente Hellendoorn
1:08:20
1:08:14
85
Geert Meijer
Zwolle
1:08:21
1:07:24
86
Harry Jonge Poerink
Enschede
1:08:31
1:08:26
87
Henri Timmerhuis
SISU
1:08:31
1:08:23
88
Robert Leloux
Itterbeck (GER)
1:08:45
1:08:13
89
René Goorman
Laren Gld
1:08:49
1:08:12
90
Erik ten Siethof
Haaksbergen
1:08:53
1:08:10
91
Hendri Schipper
Sibculo
1:08:53
1:07:42
92
Aart Broekmate
Hellendoorn
1:08:56
1:08:44
93
Jan Hoekstra
Dieren
1:08:56
1:08:49
94
Jans Timmer
Nefit B.V. - 1
1:08:57
1:08:38
95
Rick Moezelaar
Ruurlo
1:09:01
1:08:48
96
Henk Smit
Loopservice.nl
1:09:07
1:08:55
97
Roelof Schoppers
Enschede
1:09:10
1:08:55
98
Maarten Bosch
Loosbroek
1:09:14
1:09:01
99
Ton Vloedgraven
Heino
1:09:19
1:08:47
100
Marcel van Tellegen
Enschede
1:09:19
1:09:07
101
Robert Wassens
Driebergen-Rijsenbur
1:09:20
1:08:49
102
Robert ten Hove
Gemeente Hellendoorn
1:09:31
1:09:27
103
Niels Esmeijer
Rotterdam
1:09:31
1:08:12
104
Gerhard Rohof
Vriezenveen
1:09:34
1:09:29
105
Gerard de Nooij
Hengelo Ov
1:09:35
1:09:25
106
Henk Passies
Borne
1:09:38
1:09:26
107
Wim Janssen
Laren Gld
1:09:40
1:09:03
108
Stefan Nijenhuis
Deventer
1:09:47
1:09:06
109
Jendo Eelke
Deventer
1:09:48
1:09:20
110
Arthur Borggreve
Oldenzaal
1:09:57
1:09:49
111
Wim Koerhuis
Dalfsen
1:10:00
1:09:21
112
Maarten Vos
Zwolle
1:10:00
1:09:35
113
Johan Boom
Vriezenveen
1:10:01
1:09:35
114
Jos Pronk
Abcoude
1:10:05
1:09:32
115
Marcel Hagen
Raalte
1:10:12
1:09:56
116
Frank Otten
Enter
1:10:22
1:09:57
117
Arjan Nieuwenhuis
Nijverdal
1:10:27
1:09:19
118
Henri Meijerink
Atletics Nijverdal
1:10:33
1:10:02
119
Hans Kaffener
AV Holten
1:10:36
1:09:40
120
Bertus Stegeman
Vriezenveen
1:10:39
1:10:31
121
Marco van de Bos
43 Gemech. Brigade
1:10:39
1:10:22
122
Wim Wiesterenk
Creil
1:10:40
1:09:42
123
Rainaldo Koerhuis
Raalte
1:10:48
1:10:13
124
Kees Regelink
Vollenhove
1:10:48
1:10:21
125
Johannes Willems
Nijverdal
1:10:50
1:10:46
126
Hans de Boer
Zwolle
1:10:51
1:09:49
127
Arnold Rensen
Borne
1:11:00
1:10:47
128
Peter Buter
Rijssen
1:11:03
1:09:32
129
Casper Bekken
Schalkhaar
1:11:04
1:10:46
130
Peter van der Heijden
Enschede
1:11:07
1:10:43
131
René Wennink
Oldenzaal
1:11:10
1:10:47
132
Jack Paassen
Univé
1:11:12
1:10:50
133
Jan Eikelboom
Lemelerveld
1:11:15
1:10:25
134
Henk Enoch
Den Ham Ov
1:11:27
1:10:15
135
Frank van Marle
Almelo
1:11:30
1:10:36
136
Fokke Wind
Den Ham Ov
1:11:32
1:11:21
137
Cees Sanders
Hanzesport
1:11:32
1:11:15
138
Niels Kooy
Doorwerth
1:11:46
1:11:26
139
Geert Hengstman
Hengelo Ov
1:11:51
1:11:34
140
Robert Horstman
Almelo
1:11:57
1:11:21
141
Peter ten Dam
Hengelo Ov
1:11:58
1:11:48
142
Gerard Groote Schaarsb
Raalte
1:12:02
1:11:20
143
Freddie Roelfsema
Losser
1:12:12
1:11:31
144
Rob Holweg
Winterswijk
1:12:15
1:11:24
145
Wilco Dunnewold
Winterswijk
1:12:15
1:11:24
146
Arjan de Groot
Nijverdal
1:12:17
1:11:59
147
Menno de Jager
Hengelo Ov
1:12:18
1:12:13
148
Antoon Schiphorst
Raalte
1:12:18
1:12:07
149
Peter Visser
Borne
1:12:19
1:11:26
150
Paul van der Tuuk
Borne
1:12:20
1:11:57
151
Klaas Lenstra
Hengelo Ov
1:12:23
1:12:20
152
Martin Janssen
Duiven
1:12:24
1:10:56
153
Albert Branderhorst
Loopservice.nl
1:12:25
1:12:13
154
Henk van den Hengel
Enschede
1:12:26
1:12:18
155
Roelof Veurink
Den Ham Ov
1:12:32
1:11:10
156
Rutger Thung
Vlaardingen
1:12:32
1:12:23
157
Arend Netjes
Rutten
1:12:41
1:11:55
158
Alfred Beens
Genemuiden
1:12:42
1:11:15
159
Rinus Marsman
Den Ham Ov
1:12:48
1:12:02
160
Rene Goedhart
Zutphen
1:12:49
1:12:05
161
Hans Uijen
Holten
1:12:49
1:11:53
162
Philip de Groen
Luttelgeest
1:12:49
1:12:03
163
Enrico Koenis
Holten
1:12:51
1:12:34
164
Ben Hofenk
Warnsveld
1:12:51
1:12:33
165
Henk Koopman
Loopservice.nl
1:12:52
1:12:16
166
Vincent Vaarhorst
Wierden
1:12:54
1:11:57
167
Jan Hooge
Hoogeveen
1:12:54
1:12:12
168
Robert Even
Overdinkel
1:12:56
1:12:15
169
Dennis Visser
Nijverdal
1:12:58
1:12:11
170
Wiljan Gijgink
Rekken
1:13:02
1:12:41
171
Gerben Rozeman
43 Gemech. Brigade
1:13:09
1:12:54
172
Aalt Hagedoorn
Wierden
1:13:10
1:11:48
173
Bé Haandrikman
Nijverdal
1:13:11
1:12:41
174
Peter Maatje
Borne
1:13:12
1:11:54
175
Cor Kamphuis
Oldenzaal
1:13:13
1:12:59
176
Ariaan van den Eelaart
Daventria
1:13:15
1:13:00
177
Jan Hegeman
Nijverdal
1:13:17
1:13:04
178
Diederik Tempert
Nijverdal
1:13:17
1:12:49
179
Willy Koolhof
Bouwbedrijf Jansman
1:13:17
1:12:47
180
Ben Valkman
Almelo
1:13:17
1:12:35
181
André Mulder
Deurningen
1:13:18
1:12:58
182
Ben Dull
Nefit B.V. - 1
1:13:20
1:11:56
183
Ronald Bohle
Hoofddorp
1:13:20
1:12:37
184
Harry Terluin
Emmeloord
1:13:21
1:12:22
185
Fons Krabbe
Weerselo
1:13:24
1:12:52
186
Hans Oude Ophuis
Tubbergen
1:13:28
1:12:09
187
Harry van der Vegt
Raalte
1:13:28
1:12:55
188
Hans Andriessen
Loopservice.nl
1:13:35
1:12:15
189
Robin Otten
Almelo
1:13:44
1:13:08
190
Marc Weeming
Oosterbeek
1:13:47
1:12:33
191
Gerrit Jan de Jager
Almelo
1:13:51
1:12:24
192
Jan de Bruyn
Lochem
1:14:01
1:13:14
193
Martin Zwiers
de Jong & Laan - 1
1:14:03
1:13:54
194
Arjen van de Werve
Wierden
1:14:06
1:13:59
195
Hans Logtenberg
ACO Touwen
1:14:07
1:12:47
196
Cornelis Alberts
Groningen
1:14:08
1:13:08
197
Harry Muskee
Ommen
1:14:10
1:13:41
198
Albert Vreeman
Ommen
1:14:10
1:13:40
199
Dirk Timmermans
Hardenberg
1:14:10
1:12:48
200
Gerard Heerink
Lemelerveld
1:14:14
1:14:03
201
Bas Wierink
Heino
1:14:14
1:12:48
202
Sjaak Meyberg
Loopservice.nl
1:14:16
1:13:32
203
Anton Hofstede
Raalte
1:14:19
1:13:46
204
Stet Duteweert
Lettele
1:14:19
1:13:59
205
Jan Nijland
Rijssen
1:14:20
1:14:14
206
Paul Boerrigter
Oldenzaal
1:14:20
1:14:07
207
Erik de Blaauw
Barendrecht
1:14:22
1:13:30
208
Eric Hutten
de Jong & Laan Winsc
1:14:23
1:13:01
209
Henk Bokhove
Nijverdal
1:14:27
1:13:57
210
Herman Martens
Ommen
1:14:29
1:14:00
211
Cor Berenschot
AV Haaksbergen
1:14:35
1:13:33
212
Peter Velt
Friesland
1:14:36
1:14:07
213
Geert Ariaans
Nijmegen
1:14:38
1:13:40
214
Eddy van Dalen
Hoogvliet Rotterdam
1:14:40
1:14:01
215
Rpg Kruiper
Haarle gem Hellendoo
1:14:43
1:14:12
216
Gert de Vries
Nijverdal
1:14:44
1:14:30
217
Niek Meijer
Hengelo Ov
1:14:46
1:14:29
218
Jurgen Schelhaas
Nijmegen
1:14:49
1:13:23
219
Gert-Jan Feberwee
Nefit B.V. - 2
1:14:51
1:14:32
220
Gerard Versteeg
Amsterdam
1:14:52
1:13:41
221
Wichert Bonthuis
Zwolle
1:14:53
1:13:52
222
Harrie Loos
Emmeloord
1:14:56
1:14:10
223
Bart de Rode
Loopservice.nl
1:14:58
1:14:45
224
Patrick Lansink
AV Haaksbergen
1:14:58
1:14:11
225
Rutger Pompe van Meerd
Enschede
1:14:59
1:14:18
226
Bert Huiskes
Borne
1:15:00
1:13:44
227
Marcel van Oeveren
Goor
1:15:02
1:14:25
228
Paul Wichink
Haarle gem Hellendoo
1:15:04
1:14:34
229
Matthijs de Jong
Markelo
1:15:04
1:14:38
230
Ben Kamphuis
Almelo
1:15:05
1:14:50
231
Erwin Vos
Nijverdal
1:15:08
1:13:55
232
Gerard van der Deen
Emmeloord
1:15:12
1:14:13
233
Gerard Gerrits
Daarlerveen
1:15:21
1:15:11
234
Roel Peeters
Wesepe
1:15:22
1:14:33
235
Paul Vos
Enschede
1:15:23
1:14:06
236
Willy Homberg
Gorssel
1:15:27
1:15:03
237
Herman Krijt
Zwolle
1:15:27
1:14:44
238
Henk Jan Jansen
Ommen
1:15:32
1:15:03
239
Dik Weghorst
Borne
1:15:34
1:14:15
240
Ruud Kolthof
Enschede
1:15:38
1:15:13
241
Hans Vergeer
Woerden
1:15:39
1:15:04
242
Kor Heethuis
43 Gemech. Brigade
1:15:40
1:15:24
243
Titus Olthof
TION
1:15:41
1:14:54
244
Cees de Vries
Zeist
1:15:41
1:14:32
245
Daan Wolters
Nijverdal
1:15:41
1:15:38
246
Henri Hakkert
Nijverdal
1:15:41
1:14:55
247
Jan Willem Bos
Oldenzaal
1:15:42
1:15:35
248
Peter Hannink
Wierden
1:15:47
1:15:24
249
Anne Bruinewoud
Zwolle
1:15:48
1:14:57
250
Aaldert de Groot
Nijeveen
1:15:49
1:15:30
251
Dennis Kogelman
Nijverdal
1:15:50
1:14:48
252
Jan Assink
Rijssen
1:15:51
1:15:23
253
Rene Elzinga
Vroomshoop
1:15:54
1:15:13
254
Jon Schapink
Rijssen
1:15:56
1:14:08
255
Raymond van Akkeren
Ede Gld
1:15:57
1:14:32
256
Henk Nijhuis
Markelo
1:15:57
1:15:11
257
Andre Spitbull
Vriezenveen
1:15:58
1:14:45
258
Bas Niemeijer
Deventer
1:15:58
1:15:43
259
Rick Vlaming
Biddinghuizen
1:16:01
1:14:46
260
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:16:03
1:15:26
261
Remmelt Mulder
Zutphen
1:16:03
1:15:46
262
Fons Borckink
Eibergen
1:16:04
1:14:35
263
Harold Knobben
AV '40
1:16:05
1:15:48
264
Marcel Habers
Wierden
1:16:05
1:14:46
265
Wim Overkamp
Heino
1:16:08
1:15:49
266
Lucas Goldsteen
Harbrinkhoek
1:16:11
1:15:15
267
Johannes Akkerman
Dedemsvaart
1:16:15
1:15:41
268
Gert Jansen
Vroomshoop
1:16:17
1:14:49
269
Tom Dimmendaal
Amsterdam
1:16:18
1:15:41
270
Henk Altena
Ten Cate Advanced Te
1:16:19
1:16:05
271
Jos van der Spek
AV Holten
1:16:23
1:15:27
272
Arie van Eck
Vriezenveen
1:16:25
1:15:16
273
Hans Oude Avenhuis
Hengelo Ov
1:16:25
1:16:04
274
Hilbrand Alberts
Almelo
1:16:26
1:15:46
275
J Boomkamp
Haaksbergen
1:16:26
1:15:46
276
Albert Vaartjes
Willemsoord
1:16:27
1:15:33
277
Leon Slegten
Daventria
1:16:29
1:15:50
278
Henk Voortman
Wierden
1:16:31
1:15:09
279
Pim Nijhof
Borne
1:16:35
1:16:28
280
Jan Vugteveen
Vriezenveen
1:16:35
1:15:21
281
Herman Hemel
De Sperwers
1:16:40
1:16:10
282
Harrie Haarman
Salland
1:16:42
1:16:30
283
Mike van den Bragt
Arnhem
1:16:44
1:15:27
284
Detlev Lassche
Oldenzaal
1:16:47
1:16:24
285
Ale Spijksma
Rijssen
1:16:49
1:15:51
286
Henk Doornebosch
Zwolle
1:16:51
1:15:44
287
Albert ten Brinke
Oldenzaal
1:16:55
1:16:05
288
Roland Olde Rikkert
Hengelo Ov
1:16:55
1:15:57
289
Anton Hendriks
Lent
1:16:58
1:16:07
290
Johan Nieuwenhuis
Bergentheim
1:16:59
1:16:59
291
Wim Popiek
Willemsoord
1:17:01
1:16:07
292
Gerard Koggel
Geesteren Ov
1:17:04
1:16:42
293
Hans van Bentheim
Geesteren Ov
1:17:04
1:16:40
294
Herman Disselborg
Markelo
1:17:07
1:15:42
295
Geert Katoen
Valthermond
1:17:08
1:16:04
296
Klaas Timmerman
Heino
1:17:12
1:16:03
297
Wim Disselhorst
Nijverdal
1:17:13
1:15:27
298
Bert Jan Beldman
Gemeente Hellendoorn
1:17:14
1:16:38
299
Paul Voorhorst
Hengelo Ov
1:17:15
1:16:58
300
Todd de Munnik
Wijk bij Duurstede
1:17:18
1:15:46
301
Jan Erik Souverijn
Nijverdal
1:17:19
1:17:02
302
Jan willem Marteijn
Nijverdal
1:17:20
1:16:58
303
Wim Brok
Enter
1:17:21
1:17:02
304
Benno Benneker
Oldenzaal
1:17:22
1:16:39
305
Wilbert Menkveld
Hanzesport
1:17:29
1:16:53
306
Paul Scheltinga
Enschede
1:17:29
1:16:46
307
George Abbringh
Elburg
1:17:30
1:17:12
308
Albert Zwaaneveld
Almelo
1:17:30
1:16:47
309
Hans Felkers
Wenum Wiesel
1:17:30
1:16:00
310
Coen Weerkamp
Soest
1:17:30
1:15:58
311
Bart van Ommen
Nijverdal
1:17:31
1:16:14
312
Eric Hulman
Heeten
1:17:31
1:16:01
313
Rick Boer
Deventer
1:17:31
1:16:08
314
Ernst Pieterse
de Jong & Laan - 2
1:17:31
1:16:41
315
Jan van Beesten
Ommen
1:17:33
1:16:32
316
Hans Pluimers
OAD Reizen B.V.
1:17:34
1:17:30
317
Ploeg Henrie
Harbrinkhoek
1:17:35
1:17:26
318
Roderick de Wolff
Hengelo Ov
1:17:38
1:16:11
319
Piet Schippers
Heino
1:17:41
1:16:39
320
Hans Theunissen
Arnhem
1:17:44
1:17:18
321
John Duteweert
Lettele
1:17:46
1:17:27
322
Rik Delsing
LVG
1:17:52
1:17:24
323
F Daggert
Hellendoorn
1:17:54
1:17:26
324
Simon Jonkman
Almelo
1:17:58
1:17:19
325
Johan Martinus
Almelo
1:17:58
1:17:37
326
Ko Kwakman
Enschede
1:18:00
1:17:39
327
Ed van Dijk
Zwolle
1:18:05
1:16:49
328
Jan Meyer
Haaksbergen
1:18:06
1:17:21
329
Henk ter Harmsel
Wierden
1:18:07
1:16:45
330
Freddy Jansen
Ommen
1:18:08
1:17:40
331
Hans Hevink
Enschede
1:18:10
1:17:04
332
Gerrit Stapper
Enschede
1:18:11
1:17:03
333
Jan Vullings
Arnhem
1:18:13
1:17:35
334
Jan Kruiper
Raalte
1:18:14
1:17:38
335
Hans Dimmers
Ede Gld
1:18:15
1:17:01
336
Gerrit Kalvenhaar
Rijssen
1:18:19
1:17:22
337
Herman Hofman
Holten
1:18:20
1:18:14
338
René Hulsman
Raalte
1:18:21
1:17:11
339
Nico Pluim
Zwolle
1:18:21
1:17:21
340
Harry Vulink
Heeten
1:18:23
1:17:12
341
Bert Dijkhuis
Hengelo Ov
1:18:23
1:17:31
342
Paul Brandsma
Triathlon
1:18:23
1:18:13
343
Peter Visser
Goor
1:18:24
1:18:14
344
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
1:18:25
1:18:05
345
Wouter Ribbink
Dieren
1:18:29
1:17:19
346
Gert Mulder
Nijverdal
1:18:30
1:17:35
347
André de Vries
Phoenix
1:18:31
1:17:13
348
M Pultrum
Enter
1:18:33
1:17:24
349
Willem Jan Bittink
Markelo
1:18:34
1:17:16
350
Fred Hollander
Deventer
1:18:36
1:17:54
351
Jan Heijting
Twello
1:18:36
1:18:09
352
Peter Vos
Almelo
1:18:38
1:18:02
353
Pieter Fransens
de Jong & Laan Winsc
1:18:38
1:17:16
354
Henny Disselhorst
Heeten
1:18:38
1:17:07
355
Jan Reuvekamp
Zwolle
1:18:39
1:17:38
356
Frank Hofstede
Raalte
1:18:39
1:17:33
357
Bob Ophuijsen
Haarlem
1:18:39
1:17:37
358
A Groot Zevert
Raalte
1:18:40
1:18:09
359
Bart-Jan Horree
Amsterdam
1:18:41
1:18:07
360
D Lammertink
Enter
1:18:42
1:18:17
361
Ben Herbers
Denekamp
1:18:43
1:17:45
362
Jeroen Beumer
Laren Gld
1:18:45
1:17:58
363
Martin Horsman
Borne
1:18:46
1:17:29
364
Rudie van der Walle
De Lutte
1:18:46
1:18:29
365
Jo Hobert
Fit-Care Middelkamp
1:18:50
1:18:42
366
Piet van Mierlo
Flevo Delta
1:18:50
1:18:32
367
Rudi Prigge
Borne
1:18:53
1:18:09
368
Frans Heering
AV Rijssen
1:18:53
1:18:45
369
Hans Alferink
Ten Cate Advanced Te
1:18:54
1:18:40
370
Coen van Haaren
Schalkhaar
1:18:54
1:17:55
371
Zwiero Knol
Wierden
1:18:55
1:17:59
372
Jan Lassche
Zwolle
1:18:57
1:17:57
373
André Haafkes
Denekamp
1:19:01
1:18:37
374
Harry Post
Hengelo Ov
1:19:01
1:18:05
375
Gerard Voogsgeerd
Almelo
1:19:03
1:17:29
376
Bert Bermentloo
Deventer
1:19:04
1:18:10
377
Hans Meijer
Colmschate
1:19:05
1:18:45
378
Alfons Kruiper
Heeten
1:19:06
1:17:52
379
André Gorter
Nijverdal
1:19:07
1:17:44
380
Vedders Hilco
Markelo
1:19:12
1:19:05
381
Frank Kolthof
Vroomshoop
1:19:12
1:18:53
382
Leon Matser
Westervoort
1:19:13
1:19:06
383
Jan Stam
Holten
1:19:13
1:18:43
384
Rene Voorhuis
Hengelo Ov
1:19:13
1:18:15
385
Kees Mooiman
Warnsveld
1:19:17
1:18:30
386
Henk Vaarholt
Wierden
1:19:17
1:18:17
387
Vincent Jansen
Wijhe
1:19:18
1:18:24
388
Frans Bruijnen
Dronten
1:19:19
1:18:51
389
Erik van Hettema
Raalte
1:19:19
1:18:39
390
Ron Beumer
Laren Gld
1:19:21
1:18:34
391
Oost Henny
Enschede
1:19:21
1:17:48
392
Hans Schoorlemmer
Heeten
1:19:24
1:17:53
393
Harry Ebrecht
Nido Universal Machi
1:19:31
1:18:52
394
Laurens Meekes
Lichtenvoorde
1:19:33
1:19:00
395
Erwin Spanhak
Zwolle
1:19:36
1:18:12
396
Anjos de Lange
Zwolle
1:19:37
1:18:13
397
Albert Tijhuis
Rijssen
1:19:37
1:19:25
398
Jos van Eunen
Raalte
1:19:38
1:18:37
399
Koos Meinsma
Arnhem
1:19:39
1:19:02
400
Rob Streek
Zwolle
1:19:40
1:18:06
401
Bart Huiskamp
Markelo
1:19:45
1:18:45
402
Hans Wienk
Hengelo Ov
1:19:46
1:18:48
403
Ruud Servaes
Nijverdal
1:19:51
1:18:35
404
Henk Daggert
Hellendoorn
1:19:56
1:19:28
405
Ben Tempert
Hellendoorn
1:19:56
1:19:29
406
Gerben ten Broeke
Lemelerveld
1:20:01
1:19:07
407
Geert Jan
Wierden
1:20:01
1:19:06
408
Harrie Duteweert
Heeten
1:20:04
1:19:45
409
Gerard Voorhorst
Nijverdal
1:20:04
1:18:52
410
Gert Reuvekamp
Zwolle
1:20:05
1:19:04
411
Kees Heil
Ten Cate Advanced Te
1:20:08
1:19:14
412
Jan Kroeze
Oldenzaal
1:20:10
1:19:20
413
Herbert Garritsen
ASV
1:20:13
1:19:46
414
David ten Broeke
Lemelerveld
1:20:13
1:19:19
415
Jan van den Boom
Nijmegen
1:20:16
1:19:23
416
Ruud ter Huurne
Oldenzaal
1:20:21
1:20:07
417
Wim Middelesch
Rijssen
1:20:22
1:18:49
418
Henry ten Hove
Rijssen
1:20:22
1:18:48
419
Peter Linthorst
Atletics Nijverdal
1:20:22
1:19:51
420
Anne Zweers
Zwolle
1:20:27
1:19:26
421
Robert Gijzenburg
Delfgauw
1:20:29
1:20:11
422
Derk Baan
Rijssen
1:20:32
1:20:20
423
Gerard Schutte
Vriezenveen
1:20:33
1:19:32
424
Edgar Kuipers
Amsterdam
1:20:33
1:19:54
425
Simon Butink
Heino
1:20:37
1:20:02
426
Ben Baan
Hengelo Ov
1:20:38
1:19:03
427
Jan Waanders
Wierden
1:20:41
1:19:13
428
Ronald Waanders
Enschede
1:20:43
1:19:30
429
Fons Withag
Avanti-Wilskracht
1:20:46
1:20:08
430
Peter Mol
Velsen-Zuid
1:20:48
1:19:03
431
Elze de Groot
Nijverdal
1:20:54
1:20:35
432
Nico Offeringa
Nefit B.V. - 3
1:20:57
1:20:15
433
Erik Steneker
Arnhem
1:20:57
1:19:27
434
John Prins
Wierden
1:20:58
1:20:49
435
Olaf Satink
Zwolle
1:20:59
1:20:06
436
Kees vd Sluijs
Nijverdal
1:21:01
1:20:32
437
Sander de Wit
AV Vriezenveen
1:21:01
1:19:34
438
Wim Krol
Amsterdam
1:21:02
1:19:27
439
Sjack Holterman
Raalte
1:21:05
1:20:17
440
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
1:21:06
1:20:21
441
Gerard Oosterlaar
Raalte
1:21:09
1:19:48
442
Frans Wind
de Jong & Laan - 2
1:21:10
1:19:48
443
Geertjan Bosscha
de Jong & Laan - 1
1:21:10
1:19:49
444
Martijn Reurink
AVV
1:21:14
1:19:47
445
Erik Veltkamp
Enschede
1:21:17
1:20:57
446
Ad Eilert
Raalte
1:21:18
1:19:32
447
Harrie Jasper
Sibculo
1:21:20
1:19:53
448
Eelco vd Kerkhoff
Markelo
1:21:21
1:19:59
449
Wim Kroeze
Hengelo Ov
1:21:22
1:21:14
450
Evi Slegers
't Jasper Sport
1:21:23
1:20:42
451
Ton Kuyper
Ede Gld
1:21:23
1:20:09
452
Jan Teeselink
Univé
1:21:23
1:21:02
453
Gerard van Biesen
Capelle aan den IJss
1:21:25
1:20:52
454
Peter van Doeveren
Den Haag
1:21:35
1:21:09
455
Frank van Baalen
43 Gemech. Brigade
1:21:36
1:21:20
456
Adri Kroes
Zwolle
1:21:36
1:20:59
457
T Holterman
Zwolle
1:21:37
1:20:10
458
Henk Kok
Borculo
1:21:37
1:20:31
459
EM Mos
Enschede
1:21:38
1:20:30
460
Herman Haverslag
Raalte
1:21:42
1:20:22
461
Jos Ensink
Hengelo Ov
1:21:42
1:21:00
462
Jan Baan
Nijverdal
1:21:43
1:20:23
463
Frans Claus
Vianen Ut
1:21:45
1:20:12
464
Wim Vedders
Markelo
1:21:45
1:21:38
465
Henk Freie
Ten Cate Advanced Te
1:21:46
1:21:30
466
Herman Grootelaar
Hengelo Ov
1:21:48
1:20:52
467
Willem Langendijk
Flevo Delta
1:21:51
1:21:33
468
Henk Veldkamp
Vledder
1:21:53
1:21:27
469
Klaas de Jonge
Loopservice.nl
1:21:53
1:20:27
470
Jasper de Vries
Velp Gld
1:21:54
1:20:37
471
Jurry Brands
Beilen
1:21:55
1:20:43
472
Rudy van der Wijk
Beilen
1:21:55
1:20:44
473
Xander Uiterlinden
Deventer
1:21:55
1:20:26
474
Robert Kanning
Zwolle
1:21:58
1:21:42
475
Eric Wemelink
Almelo
1:22:00
1:21:39
476
Joop Achterhoek
Raalte
1:22:07
1:21:29
477
Cees Tuytel
Luttelgeest
1:22:12
1:21:06
478
Jasper Meere
Hengelo Ov
1:22:13
1:21:11
479
Marcel Klos
Enschede
1:22:14
1:21:29
480
Rogier Kleine
Groningen
1:22:17
1:21:42
481
Henny van Wezel
Hengelo Ov
1:22:22
1:21:28
482
Gerrit Baan
Noardburgum
1:22:22
1:21:02
483
Richard Klavers
Almelo
1:22:23
1:22:14
484
Henri Post
Dronten
1:22:27
1:21:59
485
John de Vries
Hoogeveen
1:22:28
1:21:10
486
Jos Immerman
Borne
1:22:28
1:21:23
487
Erik Koldewijn
Apeldoorn
1:22:28
1:21:44
488
Hennie Stoffelen
Nunspeet
1:22:30
1:21:31
489
Ben Donninger
Hanzesport
1:22:31
1:21:15
490
Herman Wisselink
Nagele
1:22:31
1:21:25
491
Rene Masselink
Enschede
1:22:32
1:21:22
492
Gerard Siegerink
Bentelo
1:22:35
1:21:21
493
Klamer Klein
Nefit B.V. - 2
1:22:37
1:21:12
494
René Pillen
Hengelo Ov
1:22:39
1:22:24
495
Hans Beldman
Holten
1:22:40
1:21:23
496
Ton van Vliet
Gouda
1:22:41
1:21:29
497
Philip Corporaal
Loopservice.nl
1:22:42
1:21:36
498
Gijs de Graaff
Almere
1:22:44
1:21:12
499
Nico Suurenbroek
Nijverdal
1:22:46
1:22:37
500
Jan Boerman
Rijssen
1:22:48
1:22:14
501
Gé Satink
Heino
1:22:49
1:21:46
502
Stephan Wevers
Hengelo Ov
1:22:51
1:21:55
503
René Jan Lueks
Nijverdal
1:22:53
1:21:48
504
Christian Hogenkamp
Nijverdal
1:22:54
1:22:31
505
Arno van den Arend
Deventer
1:22:55
1:21:09
506
Herman Stevens
Vriezenveen
1:22:57
1:21:47
507
Edgar Bakker
Groningen
1:23:01
1:22:54
508
Manfred Korbl
Wierden
1:23:02
1:22:29
509
Ep van Faassen
Heino
1:23:03
1:21:33
510
Philip De Granada
Markelo
1:23:06
1:21:57
511
Alphons Polman
LAAC Twente
1:23:08
1:22:46
512
John Spijker
Holten
1:23:11
1:22:58
513
Andre Schuurman
Hengelo Ov
1:23:11
1:22:46
514
E Kwant
Gramsbergen
1:23:12
1:21:49
515
Allard Nijhuis
Enschede
1:23:12
1:21:39
516
Michel van Etten
Almelo
1:23:16
1:22:35
517
Sander Dieker
Zwolle
1:23:17
1:23:03
518
Piet Dingemans
Heino
1:23:18
1:23:06
519
Rick Lammertink
OAD Reizen B.V.
1:23:20
1:22:28
520
Edwin Klkman
Heeten
1:23:20
1:22:08
521
John Mölenberg
Gelre
1:23:22
1:21:49
522
Edwin Kampman
Heino
1:23:23
1:22:41
523
Frans Rosink
Enter
1:23:25
1:23:07
524
Sander van der Kous
de Jong & Laan - 1
1:23:25
1:21:56
525
Jos Engelbert
Apeldoorn
1:23:26
1:21:53
526
Bas Borst
Deventer
1:23:31
1:22:11
527
Arco Buunders
Holten
1:23:31
1:21:56
528
Leo Gollenbeek
Enschede
1:23:33
1:22:29
529
John Norda
Goor
1:23:35
1:22:04
530
Lex van Dorp
Hengelo Ov
1:23:37
1:22:40
531
Wim Veldhuis
Hanzesport
1:23:37
1:22:21
532
Marcel Bulten
Zwolle
1:23:38
1:22:02
533
Hans Aarninkhof
Borne
1:23:39
1:22:47
534
Ton Nijkamp
Nijverdal
1:23:43
1:23:02
535
Rob Salman
Delden
1:23:45
1:22:14
536
Jacco Smit
Fit-Care Middelkamp
1:23:46
1:23:39
537
Maarten Peddemos
Neede
1:23:47
1:22:59
538
Bertus van Beek
Enschede
1:23:48
1:22:56
539
Reinder van Zanten
Nijverdal
1:23:49
1:22:35
540
Ton Kattenberg
Laag Zuthem
1:24:01
1:22:45
541
Lucien Popma
Vriezenveen
1:24:04
1:22:50
542
Wouter Pomp
Bennekom
1:24:12
1:22:53
543
Jan Klein
Ermelo
1:24:12
1:23:15
544
Roel Gaasbeek
Ommen
1:24:16
1:24:06
545
Herald Landewe
Hengelo Ov
1:24:21
1:22:50
546
Gerard Luijmes
Wijhe
1:24:21
1:23:10
547
Robert Visscher
Wierden
1:24:24
1:23:43
548
Gerrit Hemmink
Nijverdal
1:24:27
1:23:13
549
Ronald Bijleveld
Zwolle
1:24:28
1:23:35
550
Fransisco Luna Madueno
OAD Reizen B.V.
1:24:30
1:23:37
551
Wilco Krijgsman
RRZ
1:24:39
1:24:25
552
Thijs Laboyrie
Baarn
1:24:40
1:23:05
553
Henri Bessembinder
Deventer
1:24:42
1:24:02
554
Rene Aalmoes
Hilversum
1:24:46
1:24:24
555
Clemens Wigger
Geesteren Ov
1:24:47
1:24:22
556
Peter Haagen
Deventer
1:24:47
1:24:07
557
Jaap van den Heuvel
Warnsveld
1:24:48
1:23:17
558
Ben Binnenmars
Atletics Nijverdal
1:24:49
1:23:21
559
Bennie Wenderman
Ambt Delden
1:24:52
1:23:35
560
Ton Voorhorst
Heino
1:24:52
1:23:40
561
Cosmas Jorink
Raalte
1:24:54
1:23:59
562
Ton Harmsen
ASV
1:24:55
1:23:43
563
Egbert Geertsma
Groningen
1:25:03
1:24:15
564
Jelmar Andree
Almelo
1:25:04
1:23:35
565
M Booyink
Nijverdal
1:25:05
1:23:58
566
Loef Bravenboer
Lochem
1:25:07
1:24:17
567
Harrie Marsch
Hellendoorn
1:25:09
1:23:44
568
Wim de Jong
Ten Cate Advanced Te
1:25:11
1:24:56
569
Johan Aalpoel
Markelo
1:25:11
1:24:11
570
Wilgert Kamp
Nijverdal
1:25:13
1:24:44
571
Alfred Ruiter
Nijverdal
1:25:16
1:24:27
572
Wim Klein Poelhuis
TION
1:25:16
1:24:56
573
René Leemhuis
Nijverdal
1:25:17
1:24:13
574
Henk Kleine Schaars
Twello
1:25:18
1:23:49
575
Robert Jan Bravenboer
Zwolle
1:25:18
1:24:28
576
Harry Jeurissen
Wierden
1:25:21
1:24:29
577
Mark Lammertink
OAD Reizen B.V.
1:25:23
1:24:30
578
Willem Hietbrink
Markelo
1:25:25
1:24:15
579
Michiel Trouw
LAAC Twente
1:25:27
1:24:08
580
Rudy Damen
Holten
1:25:30
1:24:22
581
Jan Brouwer
Heino
1:25:33
1:24:24
582
Bert Westenbrink
Wijhe
1:25:34
1:24:10
583
Freddy Kappert
Raalte
1:25:35
1:24:57
584
Harm Schoneveld
Biddinghuizen
1:25:35
1:24:19
585
Ton Altink
Apeldoorn
1:25:38
1:24:09
586
Harjo Wind
Vledder
1:25:40
1:25:14
587
Gerco Hutten
Haarle gem Hellendoo
1:25:43
1:25:12
588
Hans Baltesen
Nijmegen
1:25:47
1:24:29
589
Wim Brinkhuis
Nijverdal
1:25:48
1:24:41
590
Sebastiaan Bleimert
Mondriaan Onderwijsg
1:25:49
1:25:07
591
Wim van Berkel
Almelo
1:26:00
1:24:38
592
Otto Hegeman
Amsterdam
1:26:09
1:24:29
593
Johan Gottemaker
Nijverdal
1:26:14
1:25:22
594
Wim Lokate
Raalte
1:26:15
1:25:08
595
Jan Haas
Markelo
1:26:18
1:26:05
596
Karrie Veldhuis
Hengelo Ov
1:26:20
1:25:15
597
Kars Wolters
De Sperwers
1:26:21
1:26:10
598
Erik Koops
Vriezenveen
1:26:22
1:25:21
599
Art Groen
Diepenveen
1:26:23
1:25:28
600
Kees Jongejan
Nijverdal
1:26:32
1:25:23
601
S Bouman
Rijssen
1:26:34
1:25:02
602
Joop Timmer
Nijverdal
1:26:36
1:25:11
603
Marty Overgoor
Borculo
1:26:36
1:25:30
604
Herman Deijk
Nieuw Heeten
1:26:37
1:25:02
605
Jan Post
NOP
1:26:38
1:25:52
606
Bernard Geerdink
AV Rijssen
1:26:44
1:26:32
607
Maurice Bolwerk
Hengelo Ov
1:26:44
1:25:39
608
Bert Visser
Deventer
1:26:45
1:25:09
609
Gerrit Wolffer op Veld
Enschede
1:26:45
1:25:35
610
Wim Jeurnink
Deventer
1:26:47
1:26:08
611
Raymond Pronk
Raalte
1:26:50
1:25:27
612
H Holweg
Den Ham
1:26:50
1:25:42
613
Arend Oelen
Nijverdal
1:26:50
1:25:18
614
Gerrit van den Brink
Nijverdal
1:26:50
1:25:43
615
Jurgen Beouwmeesters
Haaksbergen
1:26:52
1:25:18
616
A Haasjes
Almelo
1:27:04
1:26:33
617
Thomas Pruim
Enschede
1:27:06
1:25:57
618
Thierry Felkers
Enschede
1:27:07
1:25:37
619
Paul Albers
Almere
1:27:08
1:25:38
620
Ronald Blom
Deventer
1:27:13
1:26:00
621
André Meijerink
Druten
1:27:14
1:26:17
622
Ben Sibon
LAAC Twente
1:27:16
1:26:18
623
Aart Ramaker
Marienberg
1:27:19
1:25:56
624
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
1:27:20
1:25:56
625
Jarno Smit
OAD Reizen B.V.
1:27:23
1:26:31
626
Peter Kuitert
Enschede
1:27:24
1:25:46
627
Herman Wennink
Enschede
1:27:25
1:26:33
628
Marcel ter Ellen
Enschede
1:27:28
1:27:07
629
Hans Beumers
Enschede
1:27:31
1:26:42
630
Loek Viester
Elburg
1:27:33
1:27:22
631
Ruud van Dalen
Poortugaal
1:27:40
1:27:02
632
Henk Kamphuis
Wierden
1:27:44
1:26:52
633
Kees Noort
Nijverdal
1:27:48
1:27:45
634
Rob Hemmink
Haaksbergen
1:27:48
1:27:11
635
Frank Naberman
Almelo
1:27:50
1:27:30
636
Henny Breukers
Losser
1:27:51
1:26:48
637
Han van den Berg
Zwolle
1:27:56
1:26:57
638
Gé Blokvoort
Haaksbergen
1:28:05
1:27:41
639
Adrie Hofmans
Zutphen
1:28:09
1:27:57
640
Herman Bril
Nido Universal Machi
1:28:12
1:27:34
641
Henk Wessels
Hengelo Ov
1:28:15
1:27:58
642
Ronald Wissink
AV Holten
1:28:17
1:26:43
643
Henny Ruiter
Nieuw Heeten
1:28:26
1:28:08
644
Hugo van Buren
Amersfoort
1:28:35
1:27:01
645
Ben Schrijver
Lemelerveld
1:28:37
1:27:22
646
Harrie Heuvelmans
Holten
1:28:39
1:27:04
647
Niek Kuipers
Nijverdal
1:28:41
1:28:18
648
Huub Hoppe
Loopservice.nl
1:28:44
1:27:06
649
Cor van Gasteren
Heino
1:28:47
1:27:17
650
Hielke Kootstra
Steenwijkerwold
1:28:52
1:28:32
651
Gerard Leerkes
Almelo
1:28:53
1:28:35
652
Henny Temmink
Raalte
1:28:55
1:28:07
653
Ko Hummel
Emmen
1:28:58
1:28:52
654
Henk Lamboo
Mijdrecht
1:29:05
1:27:36
655
Guus Verwers
SISU
1:29:06
1:27:36
656
Wouter Assink
Gemeente Hellendoorn
1:29:09
1:28:06
657
Arend de Schiffart
Wommels
1:29:11
1:28:44
658
Bert Berkenbosch
Dedemsvaart
1:29:14
1:28:39
659
Eelco Teesink
Leiden
1:29:21
1:28:01
660
Bert Bouwman
Borne
1:29:24
1:28:21
661
Marc Hartogh Heijs
Ugchelen
1:29:32
1:27:59
662
Bert van Aller
Voorburg
1:29:46
1:29:25
663
Herman Vasters
Markelo
1:29:54
1:29:23
664
Gerrit Holstege
Zwolle
1:29:58
1:28:57
665
Johnny Kruse
Hellendoorn
1:30:00
1:29:51
666
John Engbers
Hellendoorn
1:30:04
1:29:20
667
René Lutgendorff
Hengelo Ov
1:30:10
1:28:49
668
Willem Goossen
Rijssen
1:30:23
1:29:28
669
Martin Olijdam
Enschede
1:30:27
1:29:18
670
Herman Bijen
Loopservice.nl
1:30:29
1:29:50
671
C van den Brink
Alkmaar
1:30:36
1:29:33
672
Peter Peetersen
Eibergen
1:30:45
1:29:32
673
Erik Mensink
Goor
1:30:55
1:29:57
674
Gerdinand Piksen
Nijverdal
1:30:58
1:29:37
675
Johan Schuppert
AV Holten
1:31:02
1:29:52
676
Bote Sikkes
Emmen
1:31:14
1:31:10
677
Roy de Laet
Nefit B.V. - 2
1:31:21
1:29:56
678
Wicher Oort
Lochem
1:31:34
1:31:00
679
Bert Mulder
Enschede
1:31:40
1:30:31
680
Harry Doornbos
Meppel
1:31:45
1:31:19
681
Jan Brouwer
Diepenveen
1:31:48
1:31:12
682
Wim Dekker
Rijssen
1:31:48
1:31:29
683
Wim Kooyman
Diepenveen
1:31:49
1:31:09
684
Harold Landuwer
Wierden
1:31:51
1:30:22
685
Evert Schoenmaker
Amsterdam
1:31:57
1:30:12
686
Henk Hendriks
Hellendoorn
1:32:00
1:30:47
687
Haj Lodeweges
Zwolle
1:32:01
1:31:17
688
Arie de Jager
Borne
1:32:08
1:32:04
689
Tonny de Greeff
Twello
1:32:17
1:30:54
690
Gerard Breukelman
Zwolle
1:32:20
1:31:30
691
Henk Schoeman
de Jong & Laan - 2
1:32:22
1:31:31
692
Lm Ekker
Enschede
1:32:32
1:31:20
693
Gerard de Bruin
Dieren
1:32:34
1:31:01
694
Willem Overkemping
Haaksbergen
1:32:35
1:31:23
695
Peter Timmerije
Borculo
1:32:38
1:31:32
696
Pieter van Groenestijn
Nijmegen
1:32:39
1:31:42
697
Cees Rommens
Wierden
1:32:43
1:31:31
698
Rob Groote Schaarsberg
Raalte
1:33:02
1:32:20
699
Jan van de Pol
Tilburg
1:33:19
1:31:43
700
Henk van Oene
Borne
1:33:24
1:31:59
701
Harald Moricke
Laren Gld
1:33:25
1:31:55
702
Ada Vijfwinkel
Capelle aan den IJss
1:33:25
1:32:53
703
Kees de Bie
Holten
1:33:26
1:33:17
704
Anno Bakker
Gemeente Hellendoorn
1:33:29
1:32:44
705
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
1:34:08
1:32:47
706
Aad van Keulen
Zwolle
1:34:16
1:33:33
707
Frans Wortelbeen
Zwolle
1:34:19
1:33:17
708
Hans Jeurissen
Wierden
1:34:26
1:33:33
709
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
1:34:28
1:33:24
710
Arie Bijl
TION
1:34:28
1:33:24
711
Rob Floris
Groningen
1:34:40
1:33:25
712
Max van den Anker
Dalfsen
1:34:44
1:33:04
713
Erwin Meijer
Dalfsen
1:34:44
1:33:06
714
André Klein Gunnewiek
Borculo
1:34:44
1:33:37
715
Willem Jaap Zwart
Loopservice.nl
1:34:53
1:33:27
716
Harm Visser
Enter
1:35:05
1:34:24
717
Remko Voordendag
Nefit B.V. - 3
1:35:41
1:34:18
718
Istvan Donders
de Jong & Laan - 1
1:35:43
1:34:44
719
Rijk Schipper
AV Holten
1:36:14
1:36:07
720
Henny Letteboer
Almelo
1:36:17
1:35:07
721
Hans Pasman
Hengevelde
1:36:21
1:35:05
722
Kees de Brabander
RRZ
1:37:18
1:36:15
723
Gert Kant
Enschede
1:37:22
1:36:11
724
Jan de Jong
Markelo
1:37:23
1:36:58
725
Willy Pietersen
Hengelo Ov
1:37:35
1:36:23
726
Ben van Thiel
Apeldoorn
1:37:43
1:36:52
727
Jeroen Mulder
Hengelo Ov
1:38:06
1:36:45
728
Carel Weyand
Nefit B.V. - 2
1:38:39
1:37:14
729
Willem Veldhuizen
Zeist
1:38:48
1:38:00
730
Gert van der Houwen
RRZ
1:39:51
1:39:38
731
Jan Kleinjan
de Jong & Laan - 2
1:39:56
1:39:15
732
Henk Hofman
Holten
1:40:07
1:38:35
733
Eloy Ensink
Hengelo Ov
1:40:14
1:38:54
734
Maarten Jan Verhoeve
Capelle aan den IJss
1:40:18
1:38:48
735
Remco van der Loo
Zwolle
1:40:42
1:39:24
736
Ko Stoker
Goor
1:41:49
1:40:32
737
Marcel Hemmer
Enschede
1:42:20
1:40:54
738
Nico Wassens
Dedemsvaart
1:43:33
1:42:50
739
Martin van Baarle
RRZ
1:43:57
1:43:44
740
Cees Landhuis
Almelo
1:44:15
1:43:09
741
Roelof Jonkers
Nefit B.V. - 3
1:50:02
1:48:37
742
Rob Kolenbrander
Apeldoorn
1:50:31
1:49:32
743
Hans Mensink
Goor
1:52:41
1:51:43
VR, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manon Mensink
Ciko '66
1:07:10
1:06:54
2
Cathelijne Snijders
Zwolle
1:09:13
1:08:39
3
Susan Hesselink
Zutphen
1:11:54
1:11:05
4
Wndy Groener
Deventer
1:14:09
1:13:53
5
Ria Nijland
Haaksbergen
1:14:17
1:13:44
6
Yvonne van der Knaap
Groningen Atletiek
1:14:47
1:14:21
7
Ans Lammertink
Enter
1:14:52
1:14:28
8
Ursula Sikkens
Nijmegen
1:15:07
1:14:09
9
Monique Kroeze
Rijssen
1:15:34
1:14:32
10
Anne-José van Baaren
Enschede
1:15:56
1:15:24
11
Wilma Vaartjes
Willemsoord
1:16:12
1:15:19
12
Ans Zwartkruis Nahuis
Dieren
1:16:49
1:16:01
13
Gea Nijhof-Huls
Borne
1:16:50
1:16:35
14
Margo Pen
Enschede
1:16:55
1:16:06
15
Bianca Dekker
Rijssen
1:17:25
1:17:06
16
Dorien Klein Teeselink
Raalte
1:18:51
1:18:10
17
Anira Boksem
Zutphen
1:19:55
1:19:12
18
Carina Slingerland
Loopservice.nl
1:20:22
1:19:48
19
Petra van der Vegt
Raalte
1:20:24
1:19:50
20
Anita Spicker
Deventer
1:20:24
1:19:11
21
Stina Andersen
Hengelo Ov
1:20:45
1:19:09
22
Jacqueline Holsink
Borne
1:21:25
1:20:07
23
Helma Tielbeke
Lemelerveld
1:21:38
1:20:45
24
Annie ter Horst
Nijverdal
1:21:47
1:20:18
25
Wina Harms
Klazienaveen
1:21:54
1:21:43
26
Jet Moed
Holten
1:22:27
1:20:59
27
Siny Harink-Krone
Almelo
1:22:36
1:21:47
28
Jose Stuivenolt
NOP
1:22:47
1:22:01
29
Will Elsman
Hengelo Gld
1:22:51
1:21:31
30
Ria Meijerink Demkes
Atletics Nijverdal
1:23:01
1:22:29
31
Judith Hulsman
Raalte
1:23:28
1:22:20
32
Lisette Ariëns
Drempt
1:23:35
1:22:51
33
Annelore Rorink
TION
1:23:47
1:22:44
34
Patricia Kroeze
Oldenzaal
1:23:57
1:23:06
35
Herma Klein Poelhuis
Haaksbergen
1:24:16
1:23:56
36
Angelika Komarek
Arnhem
1:24:20
1:23:48
37
Jeanette Stundebeek
Tubbergen
1:24:22
1:24:07
38
Lianne Arling
Loopservice.nl
1:24:24
1:23:40
39
Manon Hegeman
Groningen
1:24:42
1:23:56
40
Patricia Blom
Enter
1:24:48
1:24:25
41
Judith Berens
Nieuw Schoonebeek
1:24:52
1:24:42
42
Wobby Roolvink
Almelo
1:25:03
1:23:57
43
Esmé Möricke
Laren Gld
1:25:17
1:23:47
44
Bianka Kant-Los
Goor
1:25:18
1:24:03
45
Lucy Huis In
Nijverdal
1:25:23
1:24:50
46
Ria Beldman
AV Holten
1:25:27
1:23:59
47
Marlin Nijhof
Hengelo Ov
1:26:02
1:25:07
48
Mireille Janssen
Loopservice.nl
1:26:13
1:25:06
49
Ria Schroder-Lansink
Almelo
1:26:23
1:25:28
50
Marjan van de Werve
Hilversum
1:26:39
1:26:17
51
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
1:26:41
1:25:40
52
Henderea Caspers
Hengelo Ov
1:26:41
1:25:30
53
Marjo Slootjes
Enschede
1:27:00
1:26:17
54
Margriet Timmerman
Schalkhaar
1:27:13
1:25:59
55
Yvonne Ottens
Hengelo Ov
1:27:20
1:26:31
56
Annet Harmelink
Oldenzaal
1:27:22
1:27:07
57
Bertine Schotman
Rekken
1:27:29
1:27:15
58
Annemarie Veldkamp
Heino
1:27:47
1:26:31
59
Wynanda Veehof
Goor
1:27:52
1:26:36
60
Wilma Lesscher
Atletics Nijverdal
1:28:10
1:27:38
61
Nel Weijkamp
Tuil
1:28:52
1:28:43
62
Hermien Pasman
Hengevelde
1:28:57
1:27:42
63
Ans Brinks
Enter
1:28:57
1:28:35
64
Hermien De Groot
Atletics Nijverdal
1:28:58
1:27:54
65
Christel ter Horst
Enschede
1:29:02
1:27:29
66
Elly Kotte
Oldenzaal
1:29:06
1:28:51
67
M Freie
Nijverdal
1:29:07
1:28:54
68
Marleen vd Kolk
Deventer
1:29:15
1:28:01
69
Marian Reimert
Heino
1:29:16
1:28:14
70
Anita Vetketel
Zenderen
1:29:29
1:28:12
71
Jolanda van de Haar
Veenendaal
1:30:08
1:28:44
72
José Harmelink
Oldenzaal
1:30:13
1:29:57
73
Jenny Jansen
Vroomshoop
1:30:33
1:28:56
74
Jellie van der Meer
Arnhem
1:31:06
1:30:40
75
Jannie Wolters
Holten
1:31:15
1:29:47
76
Ans Steunenberg
Holten
1:31:21
1:29:55
77
Akke Verhoeven
Holten
1:31:22
1:29:55
78
Nathalie Hartogh Heijs
Ugchelen
1:31:42
1:30:09
79
Grada Asta
Eerbeek
1:31:57
1:31:07
80
Gerda Ramaker
Gramsbergen
1:32:14
1:31:09
81
Gerda van Keulen
Atletics Nijverdal
1:32:19
1:31:47
82
Marja Harmelink
Tubbergen
1:32:33
1:32:17
83
Wilma Markvoort
Eerbeek
1:32:35
1:31:45
84
Joukje Anjema-Nijdam
Arena
1:32:54
1:31:31
85
Rini Leverink
Borne
1:33:11
1:32:08
86
Karen Luttik
De Kieviten
1:33:43
1:33:17
87
Karin Heuver
Ommen
1:33:50
1:33:40
88
Naomi Stolwijk
's-Gravenhage
1:34:53
1:34:01
89
Jenny Blaauwbroek
Groningen
1:34:58
1:33:43
90
Lianne Schotman
Deventer
1:35:26
1:35:13
91
Anne Jansen
Dieren
1:35:42
1:34:54
92
Marian ten Voorde
Haaksbergen
1:35:46
1:34:15
93
Dieneke Fraterman
de Jong & Laan - 1
1:35:47
1:34:41
94
Siny van Zanten
Nijverdal
1:35:57
1:34:45
95
Saskia Lunter
Enschede
1:36:04
1:34:38
96
Brigitte Asbreuk
Enschede
1:36:12
1:35:40
97
Henriette Tielenburg
Hengelo Ov
1:36:15
1:34:54
98
Willy Goossen
Rijssen
1:37:01
1:36:06
99
HWM Groote Schaarsberg
Raalte
1:37:08
1:36:26
100
Helga Wieldraaijer
Gemeente Hellendoorn
1:37:25
1:36:21
101
Aaltjen Volbers
Enschede
1:41:03
1:39:37
102
Mathilde Wenderman
Ambt Delden
1:41:48
1:40:33
M, 5 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten van den Heuvel
Hanzesport
24:56
24:56
2
Gerben Franke
Borne
26:48
26:46
3
Jan Paalman
Rijssen
26:59
26:57
4
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
27:04
27:02
5
Jeroen Machielsen
TIB-Finishing B.V. -
27:30
27:27
6
Fred Sluis
TIB-Finishing B.V. -
27:31
27:29
7
Ruud Blikman
de Wilgenweard - 2
28:05
28:05
8
Pieter Oosterhof
Hengelo Ov
28:08
28:06
9
Dennis de Vries
Marathon Pim Mulier
28:37
28:35
10
Arnoud van Garderen
Leusden
28:48
28:47
11
Wouter Nijkerk
Ugchelen
28:54
28:53
12
Pim ten Brinke
Holten
29:01
28:59
13
Savio Struik
TIB-Finishing B.V. -
29:03
29:02
14
Peter Baan
Gemeente Hellendoorn
29:32
29:30
15
Christiaan van Meurs
Nijverdal
29:39
29:37
16
Mick van Amelsvoort
de Wilgenweard - 2
29:42
29:41
17
Dennis Nijhuis
Atletics Nijverdal
29:45
29:45
18
Caimin Stevens
Enschede
30:05
30:04
19
Ton Fiselier
Oldenzaal
30:06
30:04
20
Wessel Bosch
Loopservice.nl
30:08
30:06
21
Paul Bosch
Oldenzaal
30:12
30:08
22
Jakob Renkema
Rabobank Twenterand
30:28
30:23
23
Werner Wessels
Markelo
30:29
30:28
24
Tobias van Schaar
Enschede
30:29
30:16
25
Stefan Filart
Borne
30:37
30:35
26
Kevin Schaap
LAAC Twente
30:37
30:36
27
Harmen van Brussel
Rijssen
30:40
30:34
28
Martijn Paalman
AV Holten
30:43
30:42
29
Johan Blunkhors
Raalte
30:47
30:45
30
Jan Manenschijn
Holten
31:00
30:57
31
Bernard Broeks
Atletics Nijverdal
31:02
31:01
32
Gert Rietman
Marathon Pim Mulier
31:14
31:10
33
Rene Nijkamp
AV '34
31:29
31:28
34
Jack Stax
Vianen Nb
31:45
31:41
35
Ron Maalderink
Warnsveld
31:47
31:45
36
Paul Rutgers
de Wilgenweard - 2
32:00
31:58
37
Hilko Doesburg
ASV
32:21
32:18
38
Onno Wessels
Lichtenvoorde
32:24
32:21
39
Dirk Wigmans
Vaassen
32:26
32:25
40
Bertil Peper
Enschede
32:28
32:26
41
Michel Alferink
Heeten
32:37
32:34
42
Bram Otto
Rijssen
32:41
32:39
43
Wouter Eidhof
Hengelo Ov
32:44
32:06
44
Gerrit Jansen
Rijssen
32:46
32:43
45
Kris Achterkamp
Holten
32:50
32:49
46
William Herman
de Wilgenweard -1
32:56
32:22
47
Gerben Kreuger
AV Rijssen
33:04
33:01
48
Michiel Ruiter
Heino
33:12
33:11
49
Hugo Meekes
Lichtenvoorde
33:21
33:11
50
Bert Kolkman
T&H Cleaning Service
33:26
33:22
51
Robin Hink
Enschede
33:27
33:05
52
Henny Berends
Spurt '88
33:40
33:38
53
Vincent Maalderink
Warnsveld
33:47
33:45
54
Cristiaan Hofman
de Jong & Laan Winsc
33:50
33:46
55
Albert Mussche
Nieuwleusen
34:03
34:00
56
Anton Huis in 't Veld
sibculo
34:08
34:06
57
René van Brussel
Rijssen
34:09
34:04
58
Rob Bloemenkamp
Bathmen
34:12
34:09
59
Jan Dijkink
Markelo
34:17
34:12
60
Henk Riemers
Nijverdal
34:18
34:08
61
Remko Dijkstra
Hellendoorn
34:20
33:53
62
Andre Nieuwenhuis
Atletics Nijverdal
34:27
34:25
63
Dick Spenkelink
AV Rijssen
34:30
34:24
64
Arjen vd Berg
Rijssen
34:36
34:33
65
Martien Hoogenboom
Roelofarendsveen
34:39
34:32
66
Arjan Scheers
Nefit B.V. - 4
34:45
34:22
67
Edwin Hekman
de Wilgenweard - 2
34:52
34:51
68
Han Schippers
Holten
34:53
34:39
69
Hendri Meesterberends
Holten
34:54
34:50
70
Jan Henning
Broekland Ov
34:55
34:45
71
Te Brake
Winterswijk Meddo
34:55
34:35
72
Martijn Kolkman
Vriezenveen
34:56
34:54
73
Rob Katsman
de Wilgenweard - 2
34:57
34:55
74
Stefan Markvoort
Nijverdal
35:04
34:58
75
Hendri Lensink
AV Holten
35:06
34:55
76
Hans Brinks
Rijssen
35:08
35:05
77
Marc Mellema
Groningen
35:19
34:51
78
Henk Veurink
T&H Cleaning Service
35:21
35:17
79
Ton van der Linden
Ruinen
35:21
35:06
80
André Kaalverink
de Jong & Laan - 3
35:23
34:51
81
Maarten van Mierlo
Deventer
35:24
35:17
82
Jan Haverkamp
Catapult
35:27
35:06
83
Andre Sasbrink
Nijverdal
35:28
35:22
84
Erwin Elferink
Almelo
35:31
34:56
85
Rutger Jan Lusseveld
Wierden
35:32
35:04
86
Erik Garritsen
Aadorp
35:33
35:24
87
Marcel Teunissen
de Jong & Laan Elst
35:33
34:59
88
Tom ten Tusscher
Hengelo Ov
35:36
35:26
89
Knapen
Holten
35:39
35:34
90
Gerhard Blikman
Nijverdal
35:42
35:39
91
Mart Wegman
Hengelo Ov
35:46
35:44
92
Harry Meijerink
Vriezenveen
35:48
35:43
93
Pim van Schooten
Nijverdal
35:57
35:29
94
Gerrit Schooten
Rijssen
36:04
36:02
95
André Aanstoot
de Jong & Laan - 4
36:05
35:45
96
Jeroen Blokhuis
Warnsveld
36:05
35:26
97
Hans Jansen
Rijssen
36:07
35:53
98
Jos Vermeulen
Abcoude
36:10
35:40
99
Jaap Trotsenburg
Holten
36:10
35:55
100
Jurgen Pallast
Kronos
36:11
36:04
101
Sietze Smit
Nieuwegein
36:11
36:02
102
Kwok-Wai Mui
Groningen
36:12
35:57
103
Arie Drogt
Balkbrug
36:13
35:56
104
Rene Wagenburg
Rijssen
36:16
36:03
105
Hennie Nijenhuis
Nijverdal
36:18
35:38
106
Henk Voortman
Nijverdal
36:20
36:16
107
Henri Achterkamp
AV Holten
36:30
36:07
108
Elbert ter Kerst
Rijssen
36:31
36:22
109
Edward Nagel
Atletics Nijverdal
36:34
36:14
110
Herman Pronk
de Wilgenweard -1
36:37
36:32
111
Martin Jansman
Raalte
36:38
36:03
112
Harry Landeweerd
Holten
36:40
36:21
113
Wim Kuiper
Enschede
36:41
36:27
114
AWJ Boxebeld
Lemelerveld
36:44
36:23
115
Frans Overbeek
Enschede
36:46
36:34
116
Henk Bos
Vriezenveen
36:48
36:41
117
Raymond Aalderink
Ambt Delden
36:49
36:13
118
Lennart de Groot
Deventer
36:50
36:50
119
Andre Stam
Raalte
36:52
36:48
120
Jasper Voortman
AV Rijssen
36:57
36:41
121
Menno Schenk
Deventer
37:07
36:28
122
Corneel van der Pol
AV Haaksbergen
37:09
36:46
123
Lourens Wolters
Enter
37:10
36:48
124
Ab Reitsma
Marathon Pim Mulier
37:10
36:30
125
Henk Evers
Nijverdal
37:13
37:04
126
Mendel Peereboom
Bathmen
37:13
37:01
127
Edward Ballast
Daarlerveen
37:15
37:07
128
Geert Brands
Holten
37:17
36:43
129
Peter Kok
Apeldoorn
37:18
36:50
130
Jan Nije Bijvank
Lemelerveld
37:20
36:59
131
Wolter Prins
Rijssen
37:25
37:11
132
Wilco Rietman
Dalfsen
37:26
37:17
133
Willy Tijhof
Wierden
37:26
37:18
134
René Hoff
Holten
37:29
36:48
135
Rolf Willemsen
Gemeente Hellendoorn
37:36
37:04
136
Henri van Duist
Hengelo Ov
37:37
37:06
137
Harry Schrijver
Lemelerveld
37:39
37:17
138
Evert Bos
Vriezenveen
37:40
37:32
139
Jan Willem ter Huurne
Enschede
37:40
37:34
140
Rick Marsman
Groningen
37:44
37:07
141
Ton Marsman
's-Gravenhage
37:44
37:07
142
Marcel van de Klaauw
Mondriaan Onderwijsg
37:49
37:39
143
Joop Born
Mondriaan Onderwijsg
37:49
37:39
144
Richard Jonker
Haaksbergen
37:52
37:44
145
Martin Kemper
Holten
37:54
37:35
146
Nijkamp Bert
Lochem
37:57
37:38
147
Bert Rietman
Holten
38:05
38:02
148
Tonny Jansen
Loopservice.nl
38:10
37:20
149
Stefan Kok
Goor
38:11
37:58
150
Bas van Zalk
Goor
38:11
37:57
151
Gerald Meijerink
Holten
38:13
38:09
152
Mark Reyneker
Oldenzaal
38:13
37:35
153
Henk Raymakers
Hengelo Ov
38:15
38:12
154
Robbert van der Vegt
Heino
38:15
37:53
155
Vincent Ivens
Hengelo Ov
38:20
38:09
156
Bennie ten Berge
Enter
38:21
38:15
157
Koos Vriend
Heino
38:23
38:01
158
Harry Willems
Daventria
38:24
38:06
159
Gerrit Lijkendijk
Hoogeveen
38:25
38:01
160
Wim Lindenhovius
Den Ham Ov
38:27
38:04
161
Andries Brinkhuis
Utrecht
38:31
37:51
162
Marcel Monnink
Zwolle
38:33
37:59
163
Niek Broeze
Nijverdal
38:34
37:57
164
Mark Kanis
Nefit B.V. - 4
38:36
38:11
165
Erik Vos
Nefit B.V. - 4
38:37
38:11
166
Bertie Velthuis
Borne
38:38
38:26
167
Albert-Jan Bosch
Groningen
38:43
38:38
168
Jan Mulder
Marathon Pim Mulier
38:44
38:22
169
Freek Starke
Rijssen
38:46
38:28
170
Kornelis Wetsema
Catapult
38:47
38:26
171
Jan Steegink
Deventer
38:49
38:32
172
Rolf Nijenhuis
Wilp Gld
38:51
38:38
173
Henk Jan Aanstoot
Holten
38:51
38:11
174
Paul van Nuenen
Wierden
38:51
38:33
175
Arjan Kolkman
Hoevelaken
38:52
38:04
176
Emiel Huizinga
Laren Gld
38:54
38:39
177
Harry Wielinga
Avanti-Wilskracht
38:57
38:51
178
Henk Bielderman
Laren Gld
38:59
38:50
179
Dick Dubbink
Vroomshoop
38:59
38:36
180
Jorik Huizinga
Pannerden
39:12
38:56
181
Hans Hoekman
AV Holten
39:17
38:39
182
Jasper Eggink
de Jong & Laan Elst
39:18
38:51
183
René Snllink
Hengelo Ov
39:22
38:52
184
Marcel Kroeze
Den Ham Ov
39:24
39:01
185
Frank Nijhuis
Lochem
39:25
38:52
186
Marcel Brinks
Gemeente Hellendoorn
39:27
39:07
187
Gerald Meijerink
Holten
39:28
39:15
188
Jan Peter de Jager
Rijssen
39:30
39:13
189
Stef Claassen
Nijverdal
39:33
39:05
190
Bart Frans
de Jong & Laan Winsc
39:35
39:27
191
Henk Jan Smedema
Wierden
39:36
39:01
192
Bart van Keulen
Borculo
39:38
39:32
193
Jo Overkamp
Lemelerveld
39:44
39:25
194
Frank Wolbers
Oldenzaal
39:45
39:32
195
Roel van der Velde
Apeldoorn
39:45
39:37
196
Erik Kremer
Winterswijk
39:45
39:24
197
Jelle Oosterveen
Hellendoorn
39:48
39:31
198
Jos Woesthuis
Nijverdal
39:48
39:37
199
Hans Tichelman
Enschede
39:54
39:24
200
Sander Stegeman
Markelo
39:56
39:22
201
Jos Nijenhuis
Nijverdal
39:58
39:38
202
Erik Winkelman
Hengelo Ov
40:06
40:03
203
Berend Veneklaas
Zuna
40:07
40:02
204
Raymond Leverink
Hengelo Ov
40:07
39:47
205
Martin Steenberg
Avanti-Wilskracht
40:08
40:02
206
Jan Nijman
Sibculo
40:09
39:59
207
Peter Jansen
Lochem
40:10
39:38
208
Chris Gerritsen
de Jong & Laan Elst
40:12
39:36
209
Bastiaan van der Star
Vriezenveen
40:15
39:55
210
Arnold van Leeuwen
de Jong & Laan - 6
40:19
39:37
211
Martin Oplaat
Enter
40:21
40:03
212
Mark Roesscher
de Jong & Laan - 4
40:24
39:42
213
Robert Boerkamp
Vriezenveen
40:25
40:16
214
Toon Janssen
Oldenzaal
40:27
39:51
215
Alex Oosterveen
Zwolle
40:28
40:17
216
Joop Kuiper
Almelo
40:32
40:14
217
Gerrit Evers
Nijverdal
40:36
40:12
218
Dick Adriaanse
Mondriaan Onderwijsg
40:38
40:27
219
René van Oers
Avanti-Wilskracht
40:38
40:33
220
Henk Paalman
Borne
40:43
40:33
221
Ton Franken
Almelo
40:44
40:41
222
Ferdinand Bonhof
Nijverdal
40:46
40:27
223
F Rutterkamp
Nijverdal
40:46
40:06
224
Han Smeenk
Hengelo Ov
40:47
40:33
225
Ton Steenhuis
Holten
40:51
40:12
226
Laurens Oude Voshaar
Nijverdal
40:53
40:40
227
Ewald Klein Heerenbrin
Catapult
40:56
40:35
228
William Martinali
de Jong & Laan Elst
41:00
40:24
229
Rudi Stam
Rijssen
41:02
40:22
230
Jan Smelt
Vriezenveen
41:05
40:56
231
Keimpe Wieringa
Beusichem
41:06
40:41
232
Bennie de Wit
Hengelo Ov
41:06
40:47
233
Mark Eggink
Deventer
41:09
40:45
234
Roel Harke
Nieuwleusen
41:10
41:05
235
Egbert van der Velde
de Jong & Laan - 5
41:21
40:38
236
Alex Heijnen
Enschede
41:22
40:44
237
Jeffrey Brangert
Borne
41:22
41:06
238
Bennie Dam Wichers
Rijssen
41:23
41:18
239
Bart Boomars
Oldenzaal
41:28
41:17
240
Evert Bokhorst
Vroomshoop
41:28
41:13
241
Herman van Mulder
Nijverdal
41:31
41:12
242
Dick Baan
Rijssen
41:33
41:23
243
Jos Kamp
Nijverdal
41:36
41:20
244
G Heerink
Nijverdal
41:37
40:56
245
Albert Brinkhuis
Raalte
41:38
41:10
246
Martijn van der Veen
Holten
41:40
40:58
247
Marc Hofstede
Raalte
41:50
41:41
248
Herry Naafs
Oldenzaal
41:52
41:19
249
Rob Krooshof
Enschede
41:54
41:20
250
Mans Veldsink
Dedemsvaart
41:54
41:38
251
Horst in 't Veld
de Jong & Laan - 5
41:59
41:16
252
Erwin van Ooijen
Rijssen
42:00
41:21
253
Martin Paalman
Holten
42:02
41:20
254
Johan Hinrichs
Hengelo Ov
42:03
41:15
255
Lieven van der Kleut
Hoevelaken
42:04
41:16
256
Bert Schelwald
Zwolle
42:05
41:39
257
Arno Boeve
Nijverdal
42:08
41:52
258
Bert Boeve
Nijverdal
42:09
41:53
259
Henk Hanevelt
Holten
42:10
41:36
260
Koos Bosch
Wierden
42:13
41:48
261
Henry Fraterman
de Jong & Laan - 3
42:15
41:45
262
Erik Heidekamp
Apeldoorn
42:17
42:02
263
Eric Stegehuis
Almelo
42:17
41:58
264
Eduard van der Heiden
Vriezenveen
42:18
42:08
265
Tonnie Loman
Avanti-Wilskracht
42:22
42:16
266
Tim Bosch
Zwolle
42:23
41:40
267
Ate Smit
Olst
42:43
42:30
268
Geert Euverman
Westerhaar-Vriezenv
42:48
42:39
269
Alex van Amerongen
Enschede
42:51
42:13
270
Ruud van Brevoort
Zuidveen
42:53
42:33
271
Jan Voortman
Rijssen
43:01
42:58
272
Wim Kampman
Holten
43:02
42:39
273
Igor Filart
Hellendoorn
43:03
42:36
274
Gerrit-Jan Nijboer
Holten
43:05
42:51
275
Rene Brandhoff
Hengelo Ov
43:05
42:16
276
Marco Brandse
Markelo
43:10
42:22
277
Jos van den Berg
Nijverdal
43:14
42:49
278
Rob Sanders
de Wilgenweard -1
43:14
42:38
279
Bennie Oude Heuvel
Delden
43:16
42:45
280
Jan Willem Lokin
Hengelo Ov
43:18
42:30
281
Hans Schouten
Vriezenveen
43:19
42:38
282
Henk Beukers
Nijverdal
43:23
43:17
283
Henk Veldhuis
Deventer
43:26
43:08
284
Steven van Dijk
Hengelo Ov
43:29
43:02
285
Jan Bijen
Delden
43:29
42:59
286
Ben Heerink
Almelo
43:30
43:06
287
Gerrit Visser
SISU
43:31
43:12
288
Jan Boxebeld
Lemelerveld
43:31
43:11
289
Sander Schelwald
Emmen
43:36
43:10
290
Anke van de Woestijne
Warnsveld
43:41
43:06
291
Willem Jan van der Ven
Nijmegen
43:42
42:54
292
Johan Langelaar
Delden
43:46
43:06
293
Ronald Maatman
Nijmegen Atletiek
43:46
43:05
294
Marc Veenhuizen
Zwolle
43:50
43:10
295
Remco Spoolder
Nijverdal
43:54
43:25
296
Hans Wieggerink
Zwolle
43:54
43:28
297
Bort Koelewijn
Rijssen
43:58
43:55
298
Frans Bremmer
Wierden
44:00
43:38
299
Wilfried Schulte
Wierden
44:00
43:36
300
Henk Nieuwerth
de Jong & Laan - 6
44:15
44:12
301
Michel Wind
de Jong & Laan Winsc
44:15
44:11
302
Tonnie van den Hoeven
Rijssen
44:15
43:37
303
Henkjan Leussink
Hengelo Ov
44:17
44:00
304
Henk ter Avest
Nijverdal
44:23
43:33
305
Jan Deen
Hengelo Ov
44:26
44:06
306
Rutger Tan
Hengelo Ov
44:32
43:53
307
Bert van de Pol
SISU
44:33
44:01
308
Tjerk van der Zee
Almelo
44:34
44:19
309
Rieks Dijkgraaaf
Holten
44:39
44:21
310
Harry de Vries
Groningen
44:39
44:05
311
Albert Hoeben
Oldenzaal
44:43
44:22
312
Albert Lusseveld
Houten
44:52
44:09
313
Albert Roskam
Nijverdal
44:53
44:24
314
Eric Wippert
Nijverdal
45:13
44:54
315
Gerrit Schepers
Laren Gld
45:15
44:59
316
Harry Kleinjan
Nijverdal
45:18
44:39
317
Kevin van Dijk
Hengelo Ov
45:23
44:54
318
Abel Hofste
Enschede
45:23
44:55
319
Lars Velthausz
Doetinchem
45:34
44:49
320
Kees Snippert
Hengelo Ov
45:40
45:02
321
André Straatsma
de Jong & Laan - 6
45:41
44:57
322
George Mantiri
Vriezenveen
45:48
45:37
323
Rudi Drenth
T&H Cleaning Service
45:50
45:16
324
Remco Kemper
Lemelerveld
46:10
45:48
325
Hans Wiersma
de Jong & Laan - 3
46:15
45:45
326
Bas Voordendag
Wijchen
46:20
46:14
327
René Willemsen
Nefit B.V. - 4
46:20
46:15
328
Aldrich Schmitz du Mou
Almelo
46:23
45:38
329
Ido Beuker
Markelo
46:31
45:51
330
Bert Heuver
Nijverdal
46:37
46:32
331
André Mekers
Heino
46:51
46:17
332
Daan Velthausz
Doetinchem
46:53
46:09
333
Marcel Claassen
Nijverdal
47:02
46:22
334
Hugo Eijkelkamp
Goor
47:09
46:59
335
Berend Klok
Hanzesport
47:11
46:47
336
Klaas Karssen
Bovensmilde
47:22
47:18
337
Rob Zwinselman
Holten
47:31
47:19
338
Arjan Pronk
de Jong & Laan Winsc
47:37
46:56
339
Erwin Kleise
Ambt Delden
47:43
47:21
340
Rob van Oeveren
Goor
47:51
47:03
341
Marinus Pasop
Holten
47:51
47:17
342
Ronald Wieten
De Blesse
47:56
47:16
343
André Kruithof
de Jong & Laan - 3
48:03
47:31
344
Jaap Smit
Nijverdal
48:10
47:58
345
Gert Romate
de Jong & Laan - 5
48:46
48:03
346
Daan Donker
Zwolle
48:52
48:26
347
Tom Elink Schuurman
Nijverdal
48:54
48:41
348
André Assink
Enschede
49:13
48:37
349
Richard Wijdenes
Almelo
49:18
48:28
350
Teun Hofman
T&H Cleaning Service
49:39
49:05
351
Pascal Zwijnenberg
Hardenberg
49:56
49:47
352
Jos Kuijper
Goor
50:16
49:33
353
Jurjen Bruinsma
Nijverdal
53:21
53:04
354
Dries Vinke
Wierden
56:36
56:11
V, 5 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilonka van den Hengel
Athlos
30:59
30:58
2
Sabine ten Vregelaar
Hengelo Ov
33:59
33:58
3
Sanne Woertink
Ane
34:44
34:42
4
Manon Herbert
Spurt '88
35:26
35:24
5
Gerda Willems
Ommen
35:41
35:38
6
Astrid van Velden
HAC '63
36:39
36:35
7
Melanie Spruyt
Altis
36:42
36:31
8
Jeanet Overweg-Rosink
Hardenberg
36:44
36:40
9
Elly Koning
Enschede
36:51
36:34
10
Mieke van der Linden
Ruinen
37:03
36:47
11
Amanda Willems
Almelo
37:26
37:13
12
Janneke Jongejan-Hengs
Rabobank Twenterand
37:32
37:27
13
Joke Stevens
Markelo
37:59
37:43
14
Robin Kampman
Holten
37:59
37:32
15
Stephanie Velthuis
Borne
38:20
38:09
16
Jolanda Brugman
Laren Gld
38:55
38:39
17
Auk Oosterhof
Mondriaan Onderwijsg
39:04
38:55
18
Suzanne Heijmans
Arnhem
39:11
38:29
19
Marjan Karsten
Vriezenveen
40:16
39:56
20
Johanna Wibbelink
Holten
40:19
39:47
21
Hanny Klein Ikkink
Holten
40:24
39:46
22
Marike Alferink
Nijverdal
40:33
40:24
23
Catelijn Gorkink
Holten
40:48
40:35
24
Jennine Grootemarsink
de Wilgenweard -1
40:49
40:14
25
Kim Kortlever
Holten
40:54
40:43
26
Jolanda Baerends
AV Holten
40:57
40:35
27
Kim Plaggenborg
Hengevelde
40:57
40:47
28
Martine Holtmaat
Luttenberg
41:10
41:04
29
Henny Sloof
AV Rijssen
41:16
40:55
30
Marjolein van Zelst
Elst Ut
41:18
41:12
31
Jeannet Brinkhuis
Utrecht
41:29
40:49
32
Lidwien ten Brinke
Avanti-Wilskracht
41:34
41:26
33
Margret Groot Zwaaftin
Raalte
41:42
41:15
34
Hannie Jansen
LAAC Twente
41:44
41:32
35
Agnes van der Hoek
Holten
41:47
41:44
36
Iris Hulshof
Holten
41:53
41:11
37
Annemieke Vink
Deventer
41:53
41:46
38
Gea ten Hoeve
Gemeente Hellendoorn
41:55
41:47
39
Ans Valster
AV Holten
42:00
41:48
40
José Wielinga
Avanti-Wilskracht
42:07
42:01
41
Rianne Loomans
Raalte
42:21
42:12
42
Tineke Roberg
Beerzerveld
42:26
41:55
43
Annemarie Dijkerman
Goor '75
42:28
41:56
44
Gonda van Hof
Hoofddorp
42:29
42:23
45
Els Kreuger-Post
AV Rijssen
42:29
42:16
46
Mariel Rondeel
Enschede
42:34
42:21
47
Jacquelien Lohrmann
Oldenzaal
42:45
42:33
48
Irene van der Laan
Roelofarendsveen
43:03
42:55
49
Karen van Dillen
Montfoort
43:18
43:13
50
A Bruinsma
Nijverdal
43:28
43:09
51
Tineke Vermeulen
Holten
43:29
42:59
52
Hanneke van der Spek
AV Holten
43:31
43:16
53
Janet Worst
Hasselt
43:33
43:26
54
Berna Heuver
Hellendoorn
43:35
43:35
55
Agnes ter Huurne
Borne
43:36
43:18
56
Rianne Huis in 't Veld
Nijverdal
43:44
43:08
57
Wilma Nijenhuis
Nijverdal
43:45
43:09
58
Marean Klei
Groningen
43:52
43:20
59
Karin van der Zwan
Velsen-Zuid
43:55
43:07
60
Karin Schuurman-Hoek
Rabobank Twenterand
43:56
43:42
61
Thea Nicolai
Ugchelen
43:56
43:40
62
Margreet Bosch
Spurt '88
43:56
43:36
63
Diny Heida
T&H Cleaning Service
43:59
43:13
64
Joke Jansen
Nijverdal
43:59
43:23
65
Elly Neijland
Deventer
44:04
43:36
66
Annelies de Klerk
Amsterdam
44:05
43:55
67
Sabine Selbach
Wierden
44:07
43:32
68
Silvia Bekkernens
Holten
44:09
43:45
69
Tonnie Ruiterkamp
Holten
44:11
43:48
70
Hanneke Aaftink
Holten
44:16
44:04
71
Renate Nijland
Holten
44:17
43:43
72
Yvonne Evers
Enschede
44:18
44:10
73
Aleida Alfrink-Goettsc
Nijkerk Gld
44:19
43:48
74
Marry Bijvank
Enschede
44:19
44:04
75
Mina Tuytel
Luttelgeest
44:26
43:53
76
Paula Krooshoop
Bathmen
44:28
44:21
77
Jose Veldhuis
Hanzesport
44:28
44:04
78
Lia Schepers
Laren Gld
44:32
44:15
79
Jolanda Jansman
Raalte
44:36
44:01
80
Laura Naafs
Enschede
44:41
44:08
81
Simone Neep-Boerkamp
Vriezenveen
44:45
44:35
82
Hetty Servaes-Ponjee
Nijverdal
44:48
44:40
83
Gerry Meier
Spurt '88
44:48
44:16
84
Tamara van Keulen
Borculo
44:49
44:41
85
Ellen Rietman
Dalfsen
44:51
44:44
86
Gera van Boven
Nijkerk Gld
44:52
44:21
87
Tanya Karas
Gemeente Hellendoorn
44:53
44:48
88
Carin Scholte
Hellendoorn
45:02
44:32
89
Ina Zandman
Beerzerveld
45:05
44:34
90
Anja Hoeben
Oldenzaal
45:06
44:45
91
Chistel Janssen-Homber
Vriezenveen
45:07
44:57
92
Els van Deursen
Mondriaan Onderwijsg
45:10
45:01
93
Mirjam Janssen
Zwolle
45:12
44:45
94
Hanny Poelert
AV Holten
45:14
44:58
95
Anja Spijker
Holten
45:16
44:45
96
Petra Lammerink
Hellendoorn
45:18
44:43
97
Linda Gelhever
Hengelo Ov
45:23
44:45
98
Marita Nijboer
Raalte
45:24
45:09
99
Linda Potgieter
Spurt '88
45:41
45:22
100
Renate Huisjes
Vriezenveen
45:44
45:34
101
Gerry Baas
Enschede
45:46
45:30
102
Anita Laing
Haarle gem Hellendoo
45:55
45:48
103
Sandra Hulsink
Hellendoorn
45:57
45:21
104
Ina Brouwer
Heino
46:03
45:56
105
Esther Ohldevendt
Zwolle
46:05
45:37
106
Miranda Rietveld
Catapult
46:09
45:47
107
Heidi Verhaard
Almelo
46:10
45:45
108
Marij Hoekman
Holten
46:12
45:49
109
Joke Jansen
Markelo
46:14
45:47
110
Wilma Oosterveen
Zwolle
46:33
46:25
111
Gre Alink
Hengelo Ov
46:38
46:13
112
Henriette Schipper
AV Holten
46:41
46:35
113
Annemieke Meijerink
Holten
46:43
46:12
114
Elly Bloeme
Salland
46:50
46:23
115
Henriette Kroeze
Salland
46:50
46:23
116
Jo-Anne Prins
Apeldoorn
46:55
46:16
117
Jeannet Woudsma
Lemelerveld
46:55
46:40
118
Anja Disselborg
Markelo
47:05
46:39
119
Saskia Prast
Amsterdam
47:06
46:18
120
Saskia Meijering
Zwolle
47:08
46:40
121
Marja Bril
de Jong & Laan - 4
47:17
46:35
122
Geertje Dingemans
Heino
47:18
47:11
123
Liesbeth Nijholt
Almelo
47:20
46:48
124
Jeanet Smit
IJhorst
47:26
47:16
125
Ria Geerdink
Delden
47:41
47:11
126
Ilse Waanders-Fikken
Raalte
47:42
46:53
127
Hélčne Boode
Diepenheim
47:47
47:45
128
Danitsja de Jong
Holten
47:51
47:40
129
Marjon Sellink
Hengelo Ov
47:52
47:22
130
Hennie Tijhuis
AV Rijssen
47:53
47:31
131
Trijnet Overkempe
Holten
48:03
47:51
132
Coby van Egmond
Vriezenveen
48:08
47:27
133
A Beltman
Borne
48:20
47:55
134
Klaske de Vries-Schukk
Rabobank Twenterand
48:23
47:47
135
Aronne Vloedgraven-Bij
Rabobank Twenterand
48:23
47:47
136
Ingrid Hannink
Apeldoorn
48:25
48:00
137
Tineke Nijhof
Borne
48:26
48:08
138
Janine Eshuis
Bergentheim
48:31
48:00
139
Joke Bruinsma-Rodenhui
Nijverdal
48:51
48:34
140
José Busch
Haaksbergen
48:53
48:25
141
Elsbeth Bouwhuis
de Wilgenweard -1
48:54
48:41
142
Marja Huyben
Rijssen
48:55
48:49
143
Mirjam Kolkman
Holten
49:01
48:48
144
Judith Dijkstra
Holten
49:03
48:49
145
Dorien Haanepen
Diepenheim
49:15
49:13
146
Lotte Veth
Arnhem
49:21
48:56
147
Alie Nijboer
AV Holten
49:28
49:15
148
Nické Meijerink
Holten
49:29
49:13
149
Reiny Bosch
Catapult
49:41
49:18
150
Joke Dangremond
Rijssen
49:43
49:21
151
Jacquelien Jacobs
Haaksbergen
49:56
49:30
152
Hermien Borghuis
Nijverdal
49:56
49:19
153
Ellen Jaspers Faijer
Vriezenveen
50:01
49:13
154
Joke Nijkamp
Vriezenveen
50:04
49:16
155
Lyan Blikman
Atletics Nijverdal
50:05
49:45
156
Saskia Dannenberg
Nijverdal
50:16
50:03
157
Anouk Derwort
Delft
50:16
50:06
158
Inge Claassen
Hellendoorn
50:21
49:45
159
Anoek Schnieder
Goor
50:35
50:23
160
Katja Kelder
Holten
51:02
50:22
161
Monique Meulenkamp
Bornerbroek
51:05
50:44
162
Karin Leverink
Hengelo Ov
51:09
50:49
163
Andrea von Rotz
Enschede
51:17
51:02
164
Mariët Hemmer
Enschede
51:22
51:07
165
Sandra Ottolander
Zenderen
51:30
51:25
166
Susan Wijers
Aalten
51:30
51:13
167
Herma Braamhaar-Bremme
Wierden
51:53
51:15
168
Marga Woudsma
Zwolle
52:55
52:38
169
Annelies Zwijnenberg
Nijverdal
53:21
53:04
170
Corina Steenkamp
Enschede
53:33
53:08
171
Annelies Klaasses
Hoevelaken
53:41
52:54
172
Bertie Horst-van Harte
Ommen
53:50
53:21
173
Mirjam Papenburg
Amsterdam
54:11
53:25
174
Elsemiek Hofman
Holten
54:20
53:53
175
Fenny Rietman
AV Holten
54:27
54:03
176
Christel Buijvoets
Holten
54:42
54:05
177
Annemarieke Visser
Deventer
54:42
54:05
178
Lise Kolkman
Hoevelaken
55:27
54:41
179
Hermien Zubach
Enschede
55:43
55:17
180
Margerita Zandjans
Holten
56:18
55:38
181
Hetty Vos
Neede
57:29
57:01
182
Ingrid Eggink-ter Braa
Neede
57:30
57:01
183
Gerdien te Riele-Vince
Holten
59:35
59:03
184
Leonie Pongers
de Jong & Laan - 3
1:00:50
1:00:19
185
Ilja Klein-Roskam
Nijverdal
1:05:51
1:05:21
186
Willie Roskam-Kroeze
Nijverdal
1:08:12
1:07:43
M1-11, 2 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ephrem Kuiper
Enschede
12:28
2
Bas Jongejan
Nijverdal
12:43
3
Stijn Uijen
Holten
13:21
4
Berend Swaters
Hellendoorn
13:29
5
Mats Knol
Wierden
13:46
6
Koen Kaffener
Holten
14:07
7
Tom Sibelt
Lemelerveld
14:16
8
Chiron Pisano
Deurningen
14:22
9
Joris Hermsen
Oldenzaal
14:35
10
Marnix Woertink
Ane
14:46
11
Tom Arfman
Holten
14:51
12
Mellis Oosterlaar
Raalte
14:52
13
Martijn Mak
Nijverdal
15:04
14
Milan Vloedgraven
Heino
15:24
15
Laurens Zandbergen
Rijssen
16:46
16
Wibe Schoenmaker
Amsterdam
16:59
17
David Mol
Velsen-Zuid
17:18
18
Thijs ten Kampe
Enschede
17:32
19
Raoul Kroes
Zwolle
18:19
V1-11, 2 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke van der Pal
Westzaan
13:52
2
Doortje Swaters
Hellendoorn
14:33
3
Madelief Uijen
Holten
15:03
4
Jeske van der Pal
Westzaan
15:22
5
Marleen Boode
Holten
16:19
6
Aimée Pisano
Deurningen
16:20
7
Esmeralda Hulsman
Holten
16:50
8
Rivka Mol
Velsen-Zuid
18:27
M12EO, 2 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Hakbijl
Enschede
11:05
2
Remco ter Brake
Holten
11:09
3
Rick Willems
Bergentheim
11:10
4
Stefan Paalman
Holten
12:00
5
Arne Lubbens
Rijssen
12:02
6
Robbin Schulenburg
Rijssen
12:03
7
Sander Bos
Deventer
12:08
8
Stefan vd Graaf
Deventer
12:32
9
Lion van de Pol
Almelo
12:53
10
Maurice Baldizzone
Holten
12:55
11
Wouter Jansen
Holten
13:03
12
Michel van Vilsteren
Raalte
13:18
13
Ron Willems
Bergentheim
13:38
14
Omar Cornelis
Holten
13:48
15
Jasper Hengstman
Nijverdal
13:56
16
Thomas Nagel
Nijverdal
14:30
17
Jasper Bouman
Rijssen
14:34
18
Robert Tijhuis
Rijssen
14:55
19
Dennis Tijink
Nieuw Heeten
15:23
20
Sieger Passies
Borne
15:40
21
Rick Pasman
Holten
15:57
22
Luka van de Pol
Almelo
16:11
23
Olaf Schoenmaker
Amsterdam
16:50
24
Gé ten Kampe
Enschede
17:33
25
Daan ten Kampe
Enschede
19:35
V12EO, 2 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilde Pape
Vriezenveen
12:39
2
Nicola Krukkert
Nijverdal
12:45
3
Esther Hofma
Deventer
12:56
4
Jolise Kreuger
Nijverdal
13:49
5
Dionne Deemter
Hardenberg
13:56
6
Michelle Otto
Rijssen
14:45
7
Silke Nijland
Holten
14:53
8
Ariane Prins
Koekange
15:09
9
Famke Mölenberg
Dieren
15:31
10
Simone Veurink
Ommen
16:52
11
Marjan Sanderman
Daarlerveen
17:59
12
Dana Seidl
Groningen
19:19
13
Jacoline Jansen
Nijverdal
19:32
14
Lieke Wieringa
Beusichem
20:25
15
Sylvia Ekker
Enschede
21:10
16
Charlotte Mui
Groningen
21:15
17
Miriam Vording
Enschede
21:27
Zie voor uitslagen en meer www.diepehelholterbergloop.nl
Tot ziens bij de Diepe Hel Holterbergloop op 28-10-2006 in Nijverdal
www.uitslagen.nl
26-11-2005 09:01