Uitslagenlijst Gebr. Oomenloop

Rucphen - Zondag 23 oktober 2005

SEN.M, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Onesmus Nyerere
Voorthuizen
29:30
2
Huub Maas
THOR
31:28
3
Toon Heeren
Loopteam Ed Sligcher
32:30
4
Patrick van Meel
Spado
32:59
5
Richard Oosterhout
AVR '90
33:15
6
Wilbert Touw
Loopteam Ed Sligcher
33:49
7
Wilfried van Meer
Scorpio
33:56
8
Paul Musters
AVO 1983
34:26
9
Bas de Graaf
THOR
34:43
10
Kees van Helmond
Scorpio
34:55
11
Jack Govers
THOR
35:13
12
Ronald Voeten
Achilles
36:03
13
Richard van Zandvliet
Diomedon
36:08
14
Hans van der Horst
THOR
36:42
15
Gilbert van Ham
Scorpio
37:14
16
Barry van Beers
AVO 1983
37:23
17
A.A. Rijsdijk
Diomedon
37:30
18
Marcel de Jager
Groene Ster
37:33
19
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
38:58
20
Paul Hopstaken
Loopgroep PK
39:28
21
Sander van der Aarsen
AVO 1983
40:11
22
John Symens
DJA
42:46
23
Piet Damen
AVO 1983
43:53
24
John Roelands
AVR '90
46:47
25
Richard van Baal
THOR
52:23
SEN.V, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marisa Hopmans
Spado
39:17
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benny Ceulemans
AV Standdaarbuiten
34:05
2
Ruud Woord
THOR
34:10
3
Henk Buesink
Loopteam Ed Sligcher
34:59
4
Frans Deenen
Venray Regio
35:07
5
Jack van Ginneken
Spiridon
35:33
6
Johan van Opstal
AVO 1983
35:48
7
P.W.J. Woestenberg
AVR '90
36:22
8
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
37:17
9
Nick Brand
THOR
37:20
10
Cor Koetsenruyter
AVO 1983
37:35
11
Gerard Verbiest
THOR
37:42
12
Jan van den Brand
THOR
38:21
13
Peter van den Boom
THOR
38:36
14
Cor de Jongh
Scorpio
38:41
15
Ton Nagtzaam
AV Standdaarbuiten
38:54
16
Sytze Zijlstra
THOR
39:12
17
Peter van den Broek
THOR
39:38
18
A. van de Lindeloof
DJA
39:39
19
Jack Gelens
THOR
39:42
20
Jac de Bruijn
AVR '90
39:46
21
H.M. Oomes
Sprint
39:49
22
Andre de Schipper
THOR
39:58
23
Hens Koreman
Atledo
40:05
24
A. Aerts
AVO 1983
40:18
25
Luc van Genk
DJA
40:26
26
Johan Jacobs
THOR
40:29
27
Huub Frijters
Veteranen Nederland
40:47
28
Kees Vissers
Road Runners Etten-L
41:14
29
Piet Vissers
Achilles
41:19
30
Ralph Hamerlinck
Roosendaal
41:26
31
Peter Koenraadt
AVO 1983
42:35
32
Ton van Peer
Road Runners Etten-L
42:47
33
Jos Bruurs
Sprint
43:38
34
Michel van der Weegen
AVO 1983
43:45
35
Leon Roks
AV Standdaarbuiten
44:41
36
Laman Willemsen
AVO 1983
44:45
37
L. Gelijns
Achilles
44:55
38
Leo Mouws
DJA
45:16
39
John Vermeeren
DJA
45:50
40
Corne Speek
AVO 1983
46:28
41
Frits van Ravels
Sprint
49:36
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Hopmans
Loopteam Ed Sligcher
36:55
2
F.M.M. Antonissen
Sprint
37:26
3
Harry Reynaers
THOR
37:41
4
Rinus Stevens
THOR
38:19
5
Hans Barendregt
Spirit Oud Beijerlan
38:25
6
Piet Oomen
AVO 1983
40:14
7
Robin Britton
DJA
40:38
8
Frank Matthijssen
THOR
40:56
9
M. van Koulil
DJA
40:58
10
Herman in t Veen
THOR
41:53
11
Tom Vermeulen
THOR
42:02
12
M.J.C. Marijnissen
THOR
42:16
13
Tom Hessels
Veteranen Nederland
42:34
14
Jos Boetzkes
Sprint
42:52
15
J.C. Musterd
Sprint
44:13
16
Theo Saman
Achilles
44:34
17
Christ de Bruijn
AVR '90
44:47
18
A.G.M. van Velthoven
Scorpio
45:12
19
Peter de Hoon
AVO 1983
45:13
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Keijzers
Sprint
40:33
2
Rien Verwijs
THOR
41:37
3
Piet Keyzers
THOR
44:21
4
Jo Rijnvos
AV Standdaarbuiten
44:47
5
Kees Braspenning
AVO 1983
45:19
6
Ger Krijnen
THOR
45:35
7
Jack de Bont
AVR '90
46:27
8
Gilles Bosman
THOR
47:49
9
Karel v.d. Wouw
DJA
1:01:14
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florence van Rijsberge
THOR
37:52
2
Marleen van Beek
LADB
38:06
3
Lizet van Oosterhout
AVO 1983
39:55
4
Petra Schepers
Sprint
42:30
5
Jeanine van Overveld
THOR
43:57
6
Susanne Haverkamp
THOR
44:49
7
Marjan de Wild-Schijve
THOR
44:59
8
JosÚ Nouws
Veteranen Nederland
45:14
9
Maaike Keimpenfoet
Spado
45:44
10
Inge Sep
THOR
45:44
11
Ingrid Wirix
THOR
47:27
12
Ina Gommers-Frijters
DJA
47:33
13
Marian Lauwrijsen
AVR '90
48:04
14
Anita Stoop
AV Standdaarbuiten
48:52
15
E.E. Jonkers
Spado
49:01
16
Jolanda van Hees
DJA
49:35
17
Brigitte Kapiteijn
DJA
54:59
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne de Schipper-F
THOR
42:12
2
A.M.E. van Velzen
Sprint
43:37
3
Phily Brooymans
Groene Ster
47:44
4
Bep Tielemans-Broeders
Olympia Halsteren
47:55
5
Rosemary Britton
DJA
48:59
6
Wil Ossenblok-Frijters
THOR
49:14
7
J.C.W. van Oijen
DJA
50:15
T10M, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Gijzen
Roosendaal
38:01
2
Henk Guise
Roosendaal
38:15
3
Jack van de Sande
St.Willebrord
38:28
4
Marco Ottjes
Ossennistie
38:34
5
Rini Nefs
Halsteren
38:48
6
Ton van Son
Breda
39:13
7
Joop Jongbloed
Wouw
39:26
8
Leon Paelinck
Roosendaal
39:41
9
Carlo van Opdorp
Roosendaal
39:43
10
Simon Jan de Klerk
Roosendaal
39:53
11
Wim Wagemakers
Hoeven
39:55
12
Kees Moerenhout
Roosendaal
40:08
13
Hans Baaijmakers
Standaardbuiten
40:08
14
Mickel Baaykens
Sprundel
40:25
15
Mark van Merrienboer
Oud Gastel
40:27
16
Hennie Feskens
Etten-Leur
40:30
17
Kees van Geel
Roosendaal
40:41
18
Ben van den Maagdenber
Etten-Leur
40:51
19
Roeland Marijnissen
Breda
41:12
20
Leon Testers
Roosendaal
41:22
21
Ad van Oosterbosch
Oudenbosch
41:28
22
Filip Schrijnemakers
Breda
41:36
23
Erik Verboven
Zundert
41:39
24
Ad v d Enden
Rucphen
42:30
25
Wil Hectors
Roosendaal
42:41
26
Lex Raaijmakers
Oosteind
42:41
27
Rien Broos
Standdaarbuiten
42:50
28
Gerardus Bartels
Etten-Leur
43:09
29
Leonard van Egeraat
43:24
30
Paul Jochems
Zundert
43:27
31
Wim Oomen
Roosendaal
43:29
32
Perry van Schilt
Halsteren
43:34
33
Kees Heirbaut
Roosendaal
43:40
34
GertJan van de Ruit
Hellevoetsluis
43:44
35
Jean Vankan
Roosendaal
43:46
36
Arnoud Jongeneelen
Roosendaal
43:49
37
Toine Damen
Oud Gastel
43:52
38
Willem van de Sanden
Nispen
44:07
39
Jim Hoorn
St.Willebrord
44:26
40
Onno Amovrevs
Oudenbosch
44:28
41
Anton Bastiaanse
Bergen op Zoom
44:37
42
Stan Nefs
Lepelstraat
44:54
43
Arie Monster
Willemstad
45:05
44
Henk Bellemakers
Roosendaal
45:19
45
Marco Goorden
Roosendaal
45:29
46
Joost Franken
Schijf
46:16
47
Arie Spaans
Roosendaal
46:19
48
Geert Knook
Willemstad
46:20
49
Cees van Leest
Etten-Leur
46:33
50
Kees Mol
Etten-Leur
46:45
51
Segert Langeweg
Oud Gastel
46:52
52
Ad Watering
Halsteren
47:13
53
Jack van der Borst
Etten-Leur
47:15
54
Jan Kiewit
Etten-Leur
47:18
55
Jack Dircken
Wouw
47:19
56
Marc van 't Hooft
Roosendaal
47:21
57
Cor Ribbens
Zevenbergen
47:24
58
Rien Kerstens
Roosendaal
47:25
59
Wim van Hees
Oud Gastel
47:35
60
Arie Visser
Willemstad
47:37
61
Kees Halters
Sprundel
47:57
62
Adri van der Linden
Breda
48:32
63
Corne Nouws
Etten-Leur
48:40
64
Peter Rijsdijk
De Heen
48:56
65
Hans Schoonen
Rucphen
48:59
66
Koos Vijfhoek
Willemstad
49:00
67
Wim Fase
Roosendaal
49:03
68
John Kerstens
Standaarbuiten
49:04
69
Jeroen Smeekes
Steenbergen
49:05
70
Michel Lauwerijssen
Rucphen
49:16
71
Piet Knobel
Roosendaal
49:21
72
Albert van Sprundel
Heerle
49:34
73
Jan Ottenvanger
Gorinchem
50:11
74
Ludo Brosent
Nispen
50:12
75
Tonny Haverkamp
Nispen
50:14
76
Lowis de Koning
Rijsbergen
50:38
77
Ad van Hooydonk
Roosendaal
50:39
78
Nico van Hoof
Standaarbuiten
51:06
79
Mark Vermunt
Zegge
51:21
80
Kees Halters
Etten-Leur
51:34
81
Frans van der Logt
Bosschenhoofd
51:38
82
Dennis Nouws
Etten-Leur
52:19
83
Hans Matthijssen
Rijsbergen
53:40
84
Coen Voermans
Stampersgat
53:50
85
Patrick Wezenbeek
Roosendaal
53:53
86
Wim Hopmans
Roosendaal
54:01
87
Marcel Wielingen
Wouw
55:34
88
Ronald Splinter
Etten-Leur
56:38
89
Bas Oomen
Roosendaal
57:50
90
Arjan den Ouden
Roosendaal
57:54
91
Piet luykx
Sprundel
59:00
92
Dave Shearlaw
Roosendaal
59:32
93
Frans van der Velden
Breda
1:06:21
T10V, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mitzy Nieuwenhuizen
Hellevoetsluis
43:42
2
Bea Swillens
Standdaarbuiten
44:41
3
Anita van de Sande
St. Willebrord
50:18
4
Petra Verhaard
St. Willebrord
50:21
5
Liesbeth Broeders
Sprundel
51:19
6
Hermien van der Ploeg
Roosendaal
51:27
7
Yvonne Nagtzaam
Fijnaart
52:07
8
Jolanda de Jong
Rucphen
52:51
9
Mia Kerstens-Schepers
Nispen
53:24
10
Dian Ligtendag
Fijnaart
53:33
11
Annelies Verpaalen
Rucphen
54:21
12
Francien Buijs
Oudenbosch
55:52
13
Sylvia Halters
Klein Zundert
55:56
14
Wilma Kuystermans
Oud Gastel
56:18
15
Gerda Damen
Oud Gastel
57:25
16
Ineke Rijnvos
Standaardbuiten
57:30
17
Agnes vd Voet
Roosendaal
58:31
18
Carolien Ekelschot
St Willebrord
58:41
19
Nanny van Overveld
Schijf
58:41
20
Ien Sprenkels
St. Willebrord
58:44
21
Femke van den Brand
Sprundel
58:59
22
Gine Shearlaw
Roosendaal
59:32
23
Marianne Vermeulen
Roosendaal
59:39
T05M, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deny Blom
Zundert
16:26
2
Tonio de Jong
Etten-Leur
17:29
3
John Marijnissen
Breda
18:09
4
Martijn Elst
Schijf
18:11
5
Jeroen Nijland
Etten-Leur
18:16
6
Tonnie Bastiaansen
Sprundel
18:19
7
bas van den Bosch
Lage Zwaluwe
18:35
8
Tim van Dongen
Drimmelen
18:49
9
Hans Coremans
Etten-Leur
18:54
10
Jan Lazeroms
Sprundel
19:05
11
Hans Worseling
Rucphen
19:07
12
Michel van Boxtel
Etten-Leur
19:18
13
Mark Burger
Etten-Leur
19:35
14
Ad Embregts
Dongen
19:44
15
Carel Hesselberth
Dongen
19:45
16
Jos Jochems
Etten-Leur
20:25
17
J.C.M. Arnouts
Etten-Leur
20:28
18
W.A. Meijer
Etten-Leur
20:43
19
Jan van der Moezel
Etten-Leur
20:46
20
Wim Blom
Etten-Leur
20:49
21
Toon Luijten
Etten-Leur
20:51
22
Cees Moerkens
St. Willebrord
20:51
23
Roald Nefs
Etten-Leur
20:52
24
Rob Luijkx
Oudenbosch
20:52
25
Charles Aernouts
Etten-Leur
21:35
26
Toine Kerstens
Etten-Leur
21:43
27
Stefan van der Waal
Oudenbosch
21:55
28
Christ Machielsen
Etten-Leur
21:57
29
Karsten Nefs
Etten-Leur
22:06
30
Kees Siemons
Etten-Leur
22:16
31
Ad Vissers
Etten-leur
22:19
32
Danny Wouters
Etten-Leur
22:19
33
Anton Snel
Etten-Leur
22:20
34
John Bouw
Zundert
22:30
35
Rien Verhoeven
Etten-Leur
22:42
36
Stan Godrie
Zundert
22:50
37
Pieter Krijnen
Rucphen
23:11
38
Bertus van Eekelen
Etten-Leur
23:18
39
Dennis van Oosterbosch
Oudenbosch
23:29
40
Peter Ros
Etten-Leur
23:32
41
Guus Kint
Etten-Leur
23:36
42
Brian Verbrugge
Hoogerheide
23:56
43
Wil Goessens
Etten-Leur
24:44
44
Adrie Coppens
Breda
25:50
45
Frans Jansen
Etten-Leur
26:07
46
Andres Scheff
Etten-Leur
26:12
47
Anton Matheu
Etten-Leur
26:14
48
Ad van de Klundert
Standaardbuiten
27:34
49
Rien Ros
Etten-Leur
28:18
50
Thomas Heynen
Breda
28:44
51
A. Huyps
Etten-Leur
29:16
52
Arthur Verbrugge
Hoogerheide
29:35
53
Jan Oord
Standaardbuiten
30:01
54
Joyce Jardim
Etten-Leur
30:58
55
Joost Willemen
Roosendaal
41:27
T05V, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Kwist
Tholen
21:46
2
Karin de Wild
Etten-Leur
21:56
3
M. de Heer
Etten-Leur
23:11
4
Jose van der Linden
Etten-Leur
23:14
5
Anita van Dorst
Etten-Leur
23:16
6
Nicole Vriends
Zundert
23:30
7
J. Meijer
Etten-Leur
24:13
8
Linda Godrie
Zundert
24:41
9
Ciska Verbiest
Roosendaal
26:00
10
Corry Rens
Sprundel
27:05
11
Ilse Kustermans
Zundert
27:27
12
Ella van Dorst
Roosendaal
28:30
13
Astrid v d Luytgaarden
Etten-Leur
28:43
14
Petra Veraart
Sprundel
29:23
15
Ivonne Verbrugge
Hoogerheide
29:34
16
Ineke Kuystermans
Bosschenhoofd
30:00
17
Maria Schouw
St. Willebrord
30:19
18
Stephanie Peeters
Etten-Leur
30:20
19
Jacqueline Willemen
Roosendaal
32:01
20
Marjo De Klerk
Roosendaal
32:36
21
Ria de Nijs
Roosendaal
35:12
Tot ziens in Rucphen bij de Gebr. Oomenloop op 22 oktober 2006
www.uitslagen.nl
23-10-2005 18:37