Uitslagenlijst 15e Strontraceloop van Workum

Workum - Zaterdag 15 oktober 2005

HSEN, 15KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remon van Lunzen
Lionitas
51:11
2
Tideo Tinga
Friesland
54:26
3
Martin Ketellapper
Lionitas
55:07
4
Douwe Nauta
Gauw
1:00:02
5
erik Zeggem
Heerenveen
1:02:34
6
Henk Boer
Friesland
1:07:02
H40, 15KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacob van der Ley
Lionitas
55:22
2
Harry Jorritsma
Horror
56:12
3
Jasper Keizer
Friesland
57:17
4
Ritske Flootman
Menaldum
57:51
5
Hein Keelstra
Bolsward
58:01
6
Hero Polet
Horror
58:21
7
Johannes van der Veen
Lionitas
1:00:20
8
Cor Wijnja
Lionitas
1:01:53
9
laas Bonnema
Friesland
1:04:18
10
Herman Geritz
Midlum
1:04:45
11
Klaasjan Dijkstra
Makkum
1:05:13
12
Chris Zorgdrager
Friesland
1:07:18
13
Andre Jerusalem
Horror
1:07:23
14
Freark Kasperma
Horror
1:08:11
H50, 15KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Appelman
Wirdum
59:16
2
Karst Anema
Friesland
59:20
3
Teatse Tichelar
Horror
1:00:23
4
Peter Wolters
Lionitas
1:00:34
5
Bkeke Cnossen
Horror
1:01:08
6
Piet Boskma
AV '55
1:02:58
7
Klaas Kooistra
Horror
1:03:18
8
Cor van Der Sluis
Friesland
1:06:06
9
Peter Balk
Horror
1:06:19
10
Sido Martens
geen
1:08:35
11
Jan Lettinga
Friesland
1:13:54
12
Arie Smedinga
Friesland
1:18:28
13
Jan van der Hoek
Friesland
1:20:11
H60, 15KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Bakker
Veteranen Nederland
1:07:06
2
Sjaak van Helden
Veteranen Nederland
1:09:09
3
Johan Knoester Oudehas
Oudehaske
1:12:37
4
Andr van der Linden
Horror
1:13:29
5
Rinze Kooistra
Friesland
1:17:09
6
Wolter schapelhouman
Steenwijk
1:18:52
7
Tjaart Raadsveld
Horror
1:29:51
DAMES, 15KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tineke van der Vliert
Horror
1:02:04
2
Janneke Noorlander
Horror
1:02:52
3
Wilma van der Wal
AV '55
1:06:49
4
Jolanda Zwambag
Heeg
1:10:35
5
Willy heidinga
Leeuwarden
1:10:36
6
Geke Venema
Athleta
1:10:54
7
Wilma Sangers
Terscheling
1:13:15
8
Janet Tromp
Horror
1:15:01
TR15, 15KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Kroeze
Scharnegoutum
58:38
2
Samme Steenstra
Joure
58:47
3
Ype de Boer
it Heidenskip
59:22
4
Siebolt Haijtema
Workum
1:03:05
5
B. Barhorst
ijlst
1:05:14
6
Jos Bruin
st. Nicolaasga
1:05:15
7
Jacob Tichelaar
Midlum
1:05:46
8
Maarten Offinga
Workum
1:06:27
9
Aise Bouma
Kimswert
1:06:46
10
Pedro Bakker
Skettens
1:07:57
11
Marco van der Bos
ut Sneek
1:08:26
12
Oeli Reitsma
Oppenhuizen
1:09:00
13
Murk Postma
Nijland
1:09:53
14
Tsjerk Viersen
Hommerts
1:11:12
15
Peter Lomndena
Sneek
1:11:35
16
Anneke de Boer
Nijland
1:12:58
17
Johannes de Boer
It Heidenskip
1:13:17
18
Klaas Kampen
Sneek
1:14:12
19
Jan Wal
Stiens
1:14:41
20
Peter Glim
hippolytushoef
1:14:55
21
Rik Franken
Sneek
1:14:56
22
Femme de Bruin
Leeuwarden
1:16:05
23
Jan Kalsbeek
Stiens
1:16:31
24
Bouke Kroontje
Sneek
1:16:43
25
Klaas Salverda
Witmarsum
1:16:54
26
Olaf Kistenmaker
Sneek
1:16:55
27
Huib Jansma
Sneek
1:17:01
28
Ernst van der End
Makkum
1:17:12
29
Ylona Kruis
Abbega
1:17:18
30
Helmer Koetje
Sneek
1:17:49
31
Gerrit Haanstra
Joure
1:18:59
32
Marga Zwanenburg
Sneek
1:19:09
33
Sjoukje Koetje
Sneek
1:19:23
34
Lolke Buma
arum
1:19:24
35
Z. Barhorst
ijlst
1:19:38
36
Marja v an der Werf-Zo
Joure
1:19:54
37
Bianca Reemer
Joure
1:20:28
38
Pier Spijksma
Schettens
1:20:37
39
Joop Boonstra
Leeuwarden
1:21:29
40
Horst Schulz
Leeuwarden
1:22:13
41
Albert Kuurstra
Goutum
1:23:09
42
Anske Smit
Sneek
1:24:58
43
Rentta Kistenmaker
Sneek
1:25:00
44
Leen Akkermans
Leeuwarden
1:26:27
45
Arend de Schiffert
geen
1:27:05
46
Harrie Zwanenburg
Sneek
1:27:16
47
Ina Veenstra
st. Nicolaasga
1:30:00
TR10, 10KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Elzinga
Westergeest
38:11
2
M Hofstra
Pingjum
39:41
3
Klaas Douwe Zwaan
Workum
40:09
4
Willem de Boer
Exmorre
40:17
5
Simon Wiersma
Leeuwarden
41:43
6
Ruurd de Boer
Oudemirdum
41:51
7
Jacob van der Berg
Harlingen
41:54
8
Jaap Ypma
Hartwerd
42:04
9
Fanfai Tsang
Bolsward
44:09
10
Dikkie van der Werf
Bolsward
45:01
11
Frederik Wilbrenninck
Balk
45:03
12
Hendrie van der Werf
Bolsward
45:33
13
Oeds Stiensma
Sneek
45:42
14
Jan Veenstra
Workum
46:38
15
Hans Hylkema
Workum
47:08
16
Reinjacob de Goede
Emmeloord
47:39
17
Jan Meijer
Haaksbergen
47:39
18
Betsy Meijer
Haaksbergen
47:39
19
Evert van Dijk
Sneek
48:12
20
Sjirk de Jong
Sneek
48:15
21
Ronald sterenborg
Balk
48:19
22
Hemke Rozema
Sneek
48:20
23
Manus Mous
Parega
48:46
24
Gerben Brouwer
Sneek
49:20
25
Jette Krol
Sint Anna parochie
49:50
26
Jan Nauta
Workum
50:09
27
Ytzen Renema
It heidenkip
50:17
28
Jose Faber
Workum
50:19
29
Peter faber
Workum
50:21
30
Henne Atsma
Sneek
50:42
31
Jan de Boer
Oppenhuiosen
50:43
32
ytsje Kingma
Veenwouden
50:43
33
Wytze Hofman
it Heidenskip
50:48
34
Douwe Boschma
Sneek
50:57
35
Albert Flokstra
Leewwarden
51:41
36
Jildou Veenstra
Groningen
51:56
37
Mettje Elzinga
Hallum
52:56
38
Johan vd Werf
Bolsward
53:14
39
Grard haitsma
Workum
54:14
40
Berrie Weijenberg
Workum
54:58
41
Johan Leeverink
Bolsward
55:16
42
Ria Leeverink
Bo;sward
55:17
43
Tine Jellesma
it Heidenskip
56:00
44
Wim Bakker
Workum
56:02
45
Jeanet Huitema
Leeuwarden
56:30
46
Jan Grasman
Workum
57:24
47
Andrea Michielsen
IJlst
57:49
48
Theo Huitinga
SAneek
58:45
49
Tineke Bootsma
IJlst
58:46
50
Erwin Huitinga
Sneek
1:00:45
51
Renske Flokstra
Leeuwarden
1:02:35
52
Albert Kuipers
Leeuwarden
1:05:29
53
Gerke Terpstra
Witmarsum
1:07:15
54
lydia vd vijver
Workum
1:08:38
TR5, 5KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Wille Nieboer
Amersfoort
18:01
2
Udo Brinkhans
Oberhausen D
18:45
3
Wilmke Boersma
Wommels
20:21
4
Nyne Bruinsma
Itens
20:45
5
Renske de Vries
Leeuwarden
22:40
6
Arjen Siebe Bokma
it Heidenskip
23:12
7
Peter Velt
Stiens
25:07
8
Annemieke de Boer
it Heidenskip
25:39
9
Johann Swieringa
Allingawier
25:41
10
BernaRD dEKKER
Vollenhove
26:20
11
Gerried de Jong
Workum
27:20
12
Chantal Grasman
Workum
27:39
13
Josephina Bakker
Wolvega
28:00
14
Nicolien Opdam
Den haag
28:39
15
eefje Venema hUNIA
Workum
28:45
16
Piet Opdam
Niawier
29:22
17
Wiebren de Vries
Hallum
30:06
18
Boukje Ybema
Workum
31:12
19
Jendy Apeldoorn
Vollenhove
31:16
20
Thera Lulf
Leeuwarden
32:00
21
AnjA VAn Wigcheren
Workum
32:05
22
Yde Schakel
Parrega
37:53
23
Klaas walsweer
Parrega
38:38
24
Wybren Visser
Harlingren
46:04
J9, 2KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Wolbers
Spartacus
8:07
2
Matthijs de Goede
Emmeloord
8:35
3
Aldo Michielsen
IJLST
9:44
4
Folkert Boersma
Wommels
10:11
5
Amarins de Boer
Oudemirdum
10:31
6
Judith Miechielsen
IJlst
10:34
7
Liesbeth de Hoop
Oosterlittens
10:48
J12, 2KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matisse de Boer
Hommerts
8:27
2
Aly Boersma
Horror
8:37
3
Regina Witteveen
Oudemirdum
8:44
4
Tamara van den Berg
Harlingen
8:49
5
Marrit Offinga
Workum
8:57
6
Marco Leeverink
Bolsward
9:17
7
Marrit Offinga
Wotrkum
10:22
Uitslagen.nl
17-10-2005 22:55