Uitslagenlijst 1e Zandstuve Bosloop 2005-2006

Den Ham Ov - Zaterdag 15 oktober 2005

J11, 1,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robbert Vaartjes
Vroomshoop
6:01
2
Marc Bakker
Ommen
6:02
3
Merijn Winters
Ommen
6:20
4
Lars Bakker
Ommen
6:32
5
Emiel Veltink
Bergentheim
6:36
6
Dinand Hankamp
Vroomshoop
6:38
7
Emile van Beek
Emmen
6:43
8
Tom Roeten
Ommen
6:47
9
Rob Braamhaar
Den Ham
6:53
10
Rory Hammink
Beerzerveld
7:12
11
Simon Spoor
Vroomshoop
7:18
12
Robin Veltink
Bergentheim
7:24
13
Tim Leferink
Heino
7:28
14
Jesper Homma
Heino
7:30
15
William van Eeken
Bergentheim
7:30
16
Teun Huis in 't Veld
Sibculo
7:45
17
Niels Overweg
Hardenberg
7:58
18
Bjorn Groot
Hardenberg
8:53
19
Jorian Zandman
Beerzerveld
10:55
M11, 1,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Bosch
Bruchterveld
6:53
2
Kimberly Visser
Neuenhuis (Dui)
7:15
3
Kristel Schuurs
Den Ham
7:31
J15, 3,0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Willems
Bergentheim
10:45
2
Gertin Roke
Arrien
10:50
3
Rob Kruiskamp
Vriezenveen
11:28
4
Robbin Schulenburg
Rijssen
11:31
5
Tom Minkjan
Ommen
11:37
6
John Fokke
Den Ham
12:27
7
Nick Schuurs
Den Ham
12:44
8
Nadim van Minnen
Almelo
13:37
9
Ruben Jacobi
Den Ham
15:42
M15, 3,0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Meijer
Hardenberg
12:39
2
Herlinde Roke
Ommen
12:42
3
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
13:09
4
Annick de Wit
Vriezenveen
13:11
5
Anne-Roos Endeman
Dalmsholte
13:38
6
Simone Veurink
Ommen
16:00
HSEN, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Wessels
Markelo
15:28
2
Niek Linckens
Ommen
16:01
3
Joney Wielens
Haaksbergen
16:49
4
Rik Minkjan
Ommen
16:58
5
Gert Berenst
Vroomshoop
17:06
6
Marijn de Jonge
Vroomshoop
18:05
7
Jochem van de Giessen
Hardenberg
18:15
8
Hendri Schipper
Sibculo
18:17
9
Wilco Lohuis
Raalte
18:21
10
Sander Weitkamp
Ommen
18:22
11
Armando Kleise
Vriezenveen
18:30
12
S. Krops
Hardenberg
19:50
13
Ron Willems
Bergentheim
19:51
14
Peter Visser
Goor
19:57
15
Martijn Kolkman
Vriezenveen
19:59
16
Harrie Jasper
Sibculo
20:14
17
Kees Timmerman
Den Ham
20:29
18
Henk Bos
Vriezenveen
20:35
19
Rene Karsten
Nijverdal
20:38
20
Partrick van der Velde
Vriezenveen
20:44
21
Geert Tuinstra
Almelo
21:51
22
Serge Vogelzang
Westerhaar
22:09
23
Matthijs Lemans
Vriezenveen
22:12
24
Jerry Hekman
Vroomshoop
22:14
25
Michael Baver
Warmsen (Dui)
22:46
26
Ids Tuinstra
Almelo
22:51
27
Bert Toeters
Vriezenveen
23:04
28
Harry Meijerink
Vriezenveen
23:48
H40+, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bronnie Dodde
Veendam
18:18
2
Jan Schuurs
Den Ham
18:22
3
Jan Hankamp
Vroomshoop
18:47
4
Anton Huis in 't Veld
Sibculo
19:16
5
Seine Willems
Bergentheim
19:51
6
Marco Vlaming
Ommen
19:59
7
Gert Jansen
Vroomshoop
20:04
8
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
20:09
9
Sander de Wit
Vriezenveen
20:37
10
Martin de Jonge
Vroomshoop
21:15
11
Gert Staarman
Vroomshoop
21:43
12
Henk van Dijk
Vroomshoop
22:34
13
Jan Smelt
Vriezenveen
23:17
14
Gerrit Lemans
Vriezenveen
23:46
15
B. Nijboer
Wierden
25:31
16
Kees Span
Vriezenveen
32:53
H50+, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Kosters
Goor
20:01
2
Evert Bos
Vriezenveen
21:53
3
Henjo Lemans
Vriezenveen
22:00
4
Gerard Sand
Harbrinkshoek
22:41
5
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
24:30
6
H. Reuvers
Vriezenveen
25:23
7
Henry Wanrooij
Vriezenveen
26:19
8
George Mantiri
Vriezenveen
26:47
H60+, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Kuilder
Almelo
23:38
2
Tjerk van der Zee
Almelo
26:04
3
Jan Haagsma
Hoogeveen
26:24
4
Loek van Halderen
Vriezenveen
29:39
5
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
31:31
VSEN, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Herbert
Bergentheim
19:39
2
Nelleke Bosch
Bruchterveld
22:16
3
Anita Endeman
Almelo
22:21
4
Moniek Bouwhuis
Den Ham
23:47
5
Marjolein Meijerink
Vriezenveen
23:48
6
Lineke ten Brinke
Rijssen
23:57
7
Josien Meijerink
Vriezenveen
24:01
8
Renate Huisjes
Vriezenveen
24:33
9
L. van Straten
Vroomshoop
24:44
10
Julian Vugteveen
Vriezenveen
25:21
11
Jolanda Toeters
Vriezenveen
28:03
12
Carla van der Stae
Vriezenveen
29:05
13
Joseth Timmerman
Zwolle
32:00
14
M. Slot
Enschede
33:52
15
Nina vd Brink
Enschede
34:38
VVET, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid van Velden
Hardenberg
19:56
2
Gerda Willems
Ommen
20:29
3
Jeanet Overweg-Rosink
Hardenberg
21:26
4
Ria Spoor
Vroomshoop
23:27
5
Henny Sloof
Rijssen
23:58
6
Tineke Roberg
Beerzerveld
24:13
7
Betsie Drent
Vriezenveen
24:15
8
Erna Mensink
Vriezenveen
25:11
9
Anita Hoogenraad
Vriezenveen
25:27
10
Gerda Spit
Vriezenveen
25:32
11
Aly van Eeken
Bergentheim
25:56
12
Marjan Sanderman-Laarm
Daarlerveen
26:48
13
Xandra Bakker
Vriezenveen
27:19
14
Dineke Reuvers
Vriezenveen
29:10
15
Jannie Scheppink
Hoge Hexel
29:10
16
Sinette Bos
Vriezenveen
29:36
17
Hermien Bakhuis
Daarlerveen
30:53
18
Petra Kunst
Daarlerveen
30:53
HSEN, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Sanderman
Rijssen
31:41
2
Peter Bruinsma
Nijverdal
31:54
3
Bert Kelder
Den Ham
32:29
4
Gerrit Jan Kastenberg
Lent
33:38
5
Jan Poortman
Rijssen
33:41
6
Mark Saathof
Nijverdal
34:44
7
Jan Grissen
Westerhaar
35:58
8
Bert-Jan Haarkamp
Rijssen
36:38
9
John Blankhorst
Raalte
37:06
10
Rene de Jager
Sibculo
37:11
11
Arjan Busscher
Rijssen
38:32
12
Aart Broemkate
Hellendoorn
38:49
13
Gerhard Rohof
Vriezenveen
40:02
14
Bert Luchies
Vroomshoop
40:16
15
Erik Fokke
Vroomshoop
43:12
16
John Prins
Wierden
43:17
17
Pascal van Zon
Oosterhout
44:25
18
Erik Koops
Vriezenveen
47:50
19
Robert Boerkamp
Vriezenveen
48:54
H40+, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aje Niks
Westerhaar
35:03
2
Jan Ekkel
Vroomshoop
35:18
3
Erik Post
Bergentheim
35:23
4
Maarten van Manen
De Lutte
35:59
5
Jan Groot
Hardenberg
36:42
6
Henk Enoch
Den Ham
40:24
7
Maarten van Minnen
Almelo
40:58
8
Arjan Wassink
Almelo
41:08
9
Jan Vugteveen
Vriezenveen
41:09
10
Spitbull (bijtgraag)
Vriezenveen
41:18
11
Johannes Akkerman
Dedemsvaart
42:05
12
Henk Veurink
Ommen
42:14
13
Bert-jan Beldman
Nijverdal
42:22
14
Rene Elzinga
Vroomshoop
43:27
15
Jurgen Kocken
Tubbergen
45:08
16
Lucien Popma
Vriezenveen
45:25
17
Pieter Homma
Heino
46:48
18
Bert Kleingeld
Nieuwerkerk a/d IJss
46:51
19
Karel van Vaken
Alphen a/d Rijn
50:21
H50+, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertho van Beek
Emmen
36:46
2
Bert van der Meer
Almelo
39:41
3
Herman Bouwhuis
Den Ham
40:10
4
Henk Doornebosch
Zwolle
43:35
5
Marinus Baltus
Holten
45:05
6
Bernhard Herbert
Bergentheim
45:06
7
Gerrit Visser
Almelo
51:50
8
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
53:05
H60+, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J. Staman
Wierden
43:24
2
Dirk Gijzen
Vriezenveen
46:05
3
Hennie Koopman
Almelo
49:19
VSEN, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilona Geerdink
De Lutte
49:57
2
Dianne Fokke
Daarlerveen
53:17
VVET, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke van Campen
De Lutte
42:53
2
M. Leeuwen
Almelo
44:57
3
Els Moors
Broekland
46:00
4
Joke Lubberdink
Vriezenveen
47:15
5
Femmie Derks
Daarlerveen
47:17
6
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
47:51
7
Marjan Hammink
Westerhaar
48:20
8
Rita Croezen
Westerhaar
54:04
9
Simone Neep-Boerkamp
Vriezenveen
54:33
10
Berna Bloemhof
Vriezenveen
56:34
Voor alle uitslagen en tussenstanden of een
reactie op onze wedstrijd http://av-twenterand.nl
De overige boslopen van dit seizoen zijn op 26
november, 14 januari, 11 februari en 11 maart.
Organisatie: AV-Twenterand. De organisatie bedankt scouting Azoelen voor
het gebruik van het gebouw en De Fietsgigant voor de hoofdsponsoring.
Uitslagen.nl
15-10-2005 00:00