Uitslagenlijst 4e Maasheggenloop

Boxmeer - Zondag 2 oktober 2005

J 0-5, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Mulder
Boxmeer
0:58
2
Lars van Aarle
Erp
1:01
3
Raoul oude Lenferink
Boxmeer
1:02
4
Thomas Vrouwenvelder
Venray
1:05
5
James Breijtenbach
Beugen
1:12
6
Bram Vullings
Boxmeer
1:14
7
Marot van Rijssel
Boxmeer
1:15
8
Joep Wiggers de Vries
Boxmeer
1:37
9
Alec van Sambeek
Boxmeer
1:56
M 0-5, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca Willems
Boxmeer
1:00
2
Nine van Neerven
Boxmeer
1:03
3
Simone van Els
Ledeacker
1:08
4
Renske Urselmann
Boxmeer
1:40
5
Roos van Gorp
Boxmeer
1:59
6
Evelien van den Beld
Boxmeer
2:07
7
Evelien Linders
Boxmeer
2:14
8
Laura Martens
Boxmeer
2:23
9
Caitlin Breijtenbach
Beugen
2:52
J 6-8, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Schaminée
Boxmeer
5:28
2
Willem Baltussen
Boxmeer
5:34
3
Jochem Koopmans
Sint Anthonis
5:40
4
Brett Janssen
Nijmegen
6:01
5
Youp van Gorp
Boxmeer
6:45
6
Lars Hendriks
Boxmeer
7:05
7
David van den Beld
Boxmeer
7:12
8
Teun de Visser
Boxmeer
7:22
M 6-8, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gitta Toonen
Boxmeer
5:42
2
Fleur Kuijpers
Ledeacker
5:51
3
Wieke Bergers
Beugen
6:44
4
Julie van Neerven
Boxmeer
6:52
5
Maartje Bergers
Beugen
7:21
6
Fabienne Linders
Boxmeer
7:25
7
Olga Toonen
Boxmeer
7:27
8
Lara van Rijssel
Boxmeer
7:54
9
Leonoor van den Beld
Boxmeer
8:00
10
Nikki Schaminée
Boxmeer
8:53
J9-12, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Cloosterman
Nijmegen
4:54
2
Axel Neve
Boxmeer
4:55
3
Nick van de Hoogen
Geffen
5:01
4
Maikel Wismans
Veulen
5:20
5
Wessel Kooopmans
Sint Anthonis
5:23
6
Daley Janssen
Nijmegen
5:29
7
Tom van der Cruijsen
Gennep
5:35
8
Ludo Neve
Boxmeer
5:36
9
Simon Schaminée
Boxmeer
5:39
10
Jordi Schaminée
Boxmeer
5:48
11
Erwin Weerts
Vierlingsbeek
5:50
12
Mark Jans
Overloon
5:52
13
Jari Sommers
Vierlingsbeek
6:19
14
Werner Jans
Overloon
6:46
M9-12, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renee Albers
Westerbeek
5:25
2
Margot Albers
Westerbeek
5:49
3
Daniek Lucassen
Bergen Lb
6:02
4
Lisa Toonen
Boxmeer
6:08
J/H, 2350 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Bartels
Ottersum
7:54
2
Ryan Janssen
Nijmegen
8:02
3
Teun Geurts
Groesbeek
8:18
4
Ralph Janssen
Nijmegen
8:23
5
Jeroen de Kort
Boxmeer
8:51
6
Otto Verbruggen
Kruisland
9:04
7
Bart Maassen
Boxmeer
9:53
8
Timo Versterre
Nijmegen
10:13
9
Joeri Vrouwenvelder
Venray
10:16
10
Axel Neve
Boxmeer
10:20
11
Tom Artz
Boxmeer
10:26
12
Jesper Vrouwenvelder
Venray
10:32
13
Floris Cornelissen
Boxmeer
10:44
14
Jorie van Haren
Boxmeer
11:08
M/D, 2350 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Lavrijsen
Haps
8:53
2
Marieke Pluk
Boxmeer
10:23
3
Rian Evers
Boxmeer
10:33
4
Sophie Cornelissen
Boxmeer
10:51
5
Naomi Sommers
Vierlingsbeek
16:08
HEREN, VOLKSLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van Deurzen
Nijmegen
20:06
2
Hans van Heumen
Ommeren
20:17
3
Erik Willems
Sint Anthonis
20:24
4
Milan Perc
Cuijk
20:34
5
Aaron Deckers
Boxmeer
21:51
6
Don van Zwieten
Oploo
22:13
7
Theo Toonen
Siebengewald
22:32
8
Koen Sommers
Vierlingsbeek
22:42
9
Andre van Aarle
Erp
23:09
10
Ger Deckers
Boxmeer
23:31
11
Sam Otten
Boxmeer
25:08
12
Jeroen Boeijen
Boxmeer
25:09
13
Gerard Notenboom
Oisterwijk
26:54
14
Martien Weerts
Vierlingsbeek
28:52
15
Jan Duijf
Gennep
29:10
16
Frank Papen
Nijmegen
31:07
DAMES, VOLKSLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renske Dickhout
Nijmegen
23:45
2
Janneke van Loo
Middelburg
26:05
3
Loes Reijnders
Boxmeer
26:50
4
Lilian van Daal
Sambeek
27:25
5
Mtm van de Bosch
Boxmeer
29:27
6
Antoinette Willems
Sint Hubert
29:28
7
Sandy Janssen
Nijmegen
29:52
8
Annemiek Daanen
Boxmeer
32:05
9
Ellen Bongers
Boxmeer
32:39
10
Carli Berg
Linden
33:30
11
Henriëtte Duys
Gennep
34:02
HEREN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René van de Weijenberg
Eindhoven
33:08
2
Rob Mellegers
Eindhoven
34:52
3
Bart le Coq
Eindhoven
35:25
4
Jos Jans
Eindhoven
36:02
5
Jos Linders
Wanroij
37:05
6
Marcel Nooijen
Nijmegen
38:08
7
Geert Linders
IJsselsteyn Lb
38:12
8
Theo Aben
Ledeacker
38:15
9
Jan Wollenberg
Groesbeek
38:27
10
Hennie van der Cruijse
Gennep
39:13
11
Hans Willems
Eindhoven
39:19
12
Peter Slot
Eindhoven
40:21
13
Kees Venselaar
Utrecht
40:23
14
Frans Artz
Boxmeer
40:33
15
Hans Bulkens
Boxmeer
40:42
16
Job Janssen
Woerdense Verlaat
40:48
17
Robert Jansen
Boxmeer
41:24
18
Jan Pater
Eindhoven
41:32
19
Mari Arissen
Beneden Leeuwen
42:51
20
Hans Pennings
Sint Anthonis
43:03
21
Erik Lucassen
Bergen Lb
43:25
22
Paul de Kort
Boxmeer
43:26
23
Jeroen Luckers
Wageningen
43:31
24
George Snijders
Nijmegen
43:35
25
Frank Lichteveld
Boxmeer
44:14
26
Bert Reijntjes
Boxmeer
44:43
27
Peter Arts
Boxmeer
44:44
28
Rene Jans
Eindhoven
44:59
29
Theo van de Ligt
Elsendorp
45:46
30
Peter van den Berg
Overloon
45:55
31
Jo van Haren
Boxmeer
46:27
32
Peter van Woensel
Boxmeer
47:14
33
Ronald Peters
Cuijk
47:27
34
Piet Otten
Boxmeer
47:39
35
Sjaak van den Oever
Westerbeek
47:49
36
Sjoerd Otten
Boxmeer
48:04
37
Jaap Jan Rijn
Vortum Mullem
48:41
38
Henk Bongers
Boxmeer
48:52
39
Eric Groot
Cuijk
48:59
40
Jan Derks
Wanroij
49:17
41
Shahien Mohamedradja
Boxmeer
49:32
42
Ton van der Zanden
Cuijk
49:39
43
Bastiaan Görts
Boxmeer
49:58
44
Patrick Volders
Sambeek
50:30
45
Remi Tuijtelaars
Boxmeer
50:49
46
Jack van Oijhuizen
Arnhem
50:53
47
Antonio Visscher
Boxmeer
51:09
48
Niek Verheijen
51:10
49
Tiny Hurkens
Vianen Nb
51:18
50
MArtijn Otten
Boxmeer
51:22
51
Rob Daanen
Boxmeer
52:13
52
Gert van Oijhuizen
Lunteren
52:24
53
Wim de Jager
Boxmeer
53:37
54
Frank Janssen
Bergen Lb
53:44
55
Bart van den Hork
Boxmeer
53:47
56
Jan Schipper
Cuijk
54:04
57
Geert-jan Mathijssen
Arnhem
54:18
58
Renee Peters
Beers Nb
54:44
59
Martijn van den Berg
Oeffelt
54:49
60
Christine van den Berg
Overloon
55:43
61
Edwin de Rooij
Boxmeer
56:09
62
Bart van den Heuvel
Boxmeer
56:43
63
Paul Peters
Bergen Lb
56:58
64
Guus Verzelenberg
Boxmeer
57:33
65
Loek Neve
Boxmeer
59:05
66
Ruud Segers
Boxmeer
59:24
67
Hans Taks
Overloon
59:39
DAMES, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Wintjens
Landhorst
41:08
2
Dineke van Balen
Boxmeer
44:45
3
Marleen van Neerven
Eindhoven
46:01
4
Marlies Aben
Ledeacker
49:16
5
Ingrid de Winter
Boxmeer
49:23
6
Thea Verstegen
Mill
50:34
7
Sjan Cornelissen
Beers Nb
50:58
8
Elma Boumans
Ledeacker
51:46
9
Olga Görts-van de Pas
Boxmeer
52:14
10
Marjan Hendriks
Boxmeer
52:55
11
Dominique Clercx
Boxmeer
54:41
12
Lidi Staes
Boxmeer
54:50
13
Rajdei Koebeer
Venray
55:59
14
Marieke Rijpkema
Oss
56:05
15
Pia Kroezen
Boxmeer
57:05
16
Annelies Otten
Ledeacker
57:34
17
Florence Rutten
Cuijk
58:03
18
Ellen Roosenboom
Boxmeer
58:15
19
Carla van de Weijer
Sint Anthonis
58:44
20
Lia Schipper
Cuijk
1:00:00
21
Paulette Wolters
Ledeacker
1:02:15
22
Marianne van Lanen
Ledeacker
1:02:16
M SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huib Rost
Boxmeer
1:13:50
2
Mark van de Mortel
Oploo
1:18:43
3
Johann Breytenbach
Beugen
1:19:17
4
Erwin Jaspers
Ottersum
1:21:48
5
Rudy van der Heijden
Grave
1:27:33
6
Micha Ummels
Nijmegen
1:31:03
7
Ryan Price
Boxmeer
1:32:09
8
Cor van den Broek
Boxmeer
1:34:02
9
Bernard van den Beld
Boxmeer
1:38:47
10
Frank van Bree
1:42:23
11
René Wiezer
Amstelveen
1:42:43
12
Simon van Mierlo
Boxmeer
1:45:21
13
Pascal Watervoort
Mill
1:48:51
14
Antwan Terburg
Groeningen
1:50:55
15
Martijn Koenders
Utrecht
1:54:04
16
Marco Fransen
Cuijk
1:54:27
17
Alexander van Bavel
Boxmeer
1:56:39
M 40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willie Hendriks
Sint Anthonis
1:26:17
2
Eric Sommers
Sint Anthonis
1:27:53
3
Guido van Lier
Nijmegen
1:29:09
4
Theo Peters
Veghel
1:29:43
5
Henri Oosterbosch
Beek Ubbergen
1:34:04
6
Harry Willems
Nijmegen
1:38:49
7
Enrico Jans
Overloon
1:38:55
8
Jan Nabuurs
Stevensbeek
1:41:18
9
Albert Bokslag
Boxmeer
1:41:57
10
Tom van Zwieten
Oploo
1:42:03
11
Ruud Jakobs
Siebengewald
1:42:53
12
Roberto Ragni-Alunni
Boxmeer
1:43:16
13
Rob Langeraar
Overloon
1:44:35
14
Wim Simmelink
Boxmeer
1:47:27
15
Maarten Verberkt
Boxmeer
1:49:00
16
Harold van Eijsden
Boxmeer
1:56:07
17
Jacques Kuypers
Cuijk
2:01:42
M 45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Niessen
Swalmen
1:17:47
2
Guido Verhagen
Boxmeer
1:29:45
3
Ferry Vreede
Gennep
1:30:03
4
Corne Rijnen
Roermond
1:33:16
5
Leo Joosten
Boxmeer
1:34:07
6
Wim Kusters
Oirlo
1:35:13
7
Mari van Dooren
Boxmeer
1:37:23
8
Willem Vrouwenvelder
Venray
1:37:41
9
Frans Baltussen
Sint Anthonis
1:39:20
10
Ger Kilkens
Wijchen
1:42:56
11
Thijs van Kempen
Westerbeek
1:44:33
12
Jan van den Berg
Oeffelt
1:52:27
13
Peter Leijten
Gennep
1:53:22
14
Henk Kollee
Boxmeer
1:58:02
15
Hans Zwaan
Wanssum
1:58:45
M 50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Jacobs
Ottersum
1:27:24
2
Hans Dickhout
Nijmegen
1:29:30
3
Pieter Lucassen
Leunen
1:31:48
4
Ton Luckers
Boxmeer
1:34:38
5
Matthee Moons
Malden
1:36:35
6
Martin Toonen
Siebengewald
1:37:05
7
Jacques van de Boel
Sint Anthonis
1:37:56
8
Toon Aben
Rijkevoort
1:38:02
9
Tom Nell
Milsbeek
1:38:41
10
Peter Meeuwsen
Nijmegen
1:41:27
11
Leo de Bijl
Cuijk
1:44:45
12
Sjors Gieselaar
Gendt
1:49:55
13
Martien Bongers
Boxmeer
2:01:10
M 55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Heijmans
Cuijk
1:32:37
2
Theo van Bracht
Boxmeer
1:40:45
3
Jaques Botden
Sint Anthonis
1:41:29
4
Henk Gijsbers
Boxmeer
1:42:37
5
Leo Crompvoets
Maashees
1:42:47
6
Jan Kempen
Sint Anthonis
1:43:22
7
Theo Sessink
Molenhoek Lb
1:48:39
8
Peter Bos
Boxmeer
1:50:32
9
Martien Ketelaar
Boxmeer
1:54:06
10
Toon van Tienen
Rijkevoort
2:01:50
11
Goof Spiekman
Boxmeer
2:03:58
M 60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Gerrits
Cuijk
1:40:43
2
Theo van de Ven
Stevensbeek
1:44:53
3
Bertus Braam
Sint Anthonis
1:57:53
4
Frans van Wijck
Velden
1:58:13
V SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke van Berlicum
Oploo
1:56:52
2
Nina Mertens
Malden
2:01:12
V 35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvon Beke
Arnhem
1:54:03
V 40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertie Theunissen
Eindhoven
1:42:49
2
Jolie van de Ven-vd Pa
Boxmeer
1:55:29
3
Lucie Kwaks
Sint Anthonis
2:07:45
V 45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bep van Dijk
Ottersum
1:33:13
2
Marion van de Veerdonk
Appeltern
1:33:37
3
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
1:45:45
4
Mia Jacobs Stax
Ottersum
1:48:02
5
Diny Bongers
Boxmeer
1:57:52
V 55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Meijer
Leunen
1:51:41
Goed loopweer, droog en niet te warm. Parkoers lag
er goed bij ondanks neerslag in de dagen ervoor.
Opmerkingen en reacties aub naar info@avsportingboxmeer.nl
B.O.C. - Contour - Van Neerven Sport
www.uitslagen.nl
05-10-2005 10:20