Uitslagenlijst De 21 Km van Bergen

Bergen Nh - Zondag 2 oktober 2005

M-SEN, 21 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Charles Soza
Santpoort-Zuid
1:07:33
1:07:31
2
Piont Scaaza
Santpoort-Zuid
1:08:28
1:08:27
3
Joeri Schoffelen
Schagen
1:08:30
1:08:30
4
Rachid Mohammadi
Amsterdam
1:09:50
1:09:49
5
Stefan Segers
Schagen
1:10:48
1:10:47
6
Arno van den Berg
Hippolytushoef
1:15:36
1:15:35
7
Arnoud Ritsma
Schagen
1:18:16
1:18:14
8
H e d vd Horst
Alkmaar
1:21:24
1:21:20
9
A Hofs
Amersfoort
1:22:03
1:22:01
10
K Joppe
Heerhugowaard
1:22:53
1:22:50
11
Adam Booij
Amsterdam
1:23:01
1:22:56
12
Sjaak Betjes
Krommenie
1:23:05
1:23:04
13
M Krijnen
Purmerend
1:24:18
1:24:15
14
Jacco Heyblok
Beverwijk
1:25:47
1:25:40
15
Sj Crok
Westknollendam
1:27:42
1:27:39
16
Christiaan van Dok
Heiloo
1:28:48
1:28:36
17
Joris Dieussant
Schagen
1:29:02
1:29:01
18
Arjan Kalwij
Amsterdam
1:30:30
1:30:27
19
E Strikker
Den Helder
1:30:32
1:30:30
20
Nico Tol
Volendam
1:30:37
1:30:28
21
Ruud Jonk
Volendam
1:30:37
1:30:29
22
Martijn Tesselaar
Alkmaar
1:30:50
1:30:36
23
C p Zwarthoed
Volendam
1:31:29
1:31:21
24
R. Jimmink
Breezand
1:31:30
1:31:14
25
Rob van Andel
Schoorl
1:32:40
1:32:37
26
M Visser
Alkmaar
1:33:03
1:32:51
27
C van de Bruinhorst
Bergen Nh
1:33:12
1:33:08
28
Rene Mossel
Volendam
1:33:32
1:33:23
29
Paul Penneweert
Sneek
1:33:54
1:33:33
30
Cornelis de Stigter
Heerjansdam
1:35:11
1:34:32
31
Marcel Schut
Anna Paulowna
1:35:16
1:34:56
32
Jan-jaap Res
Castricum
1:35:51
1:35:25
33
PJA Blokdijk
Tuitjenhorn
1:36:33
1:36:14
34
Rob Oudejans
Alkmaar
1:37:19
1:37:13
35
Jan van Wonderen
Groet
1:37:22
1:37:14
36
Jelmer Carper
Alkmaar
1:37:30
1:36:56
37
Tom Groot
Heerhugowaard
1:37:31
1:37:29
38
Patrick Jansen
Nijmegen
1:37:38
1:37:27
39
Lj Vreugdenwil
Hoevelaken
1:38:33
1:38:24
40
Lucas Stevens
Heiloo
1:38:54
1:38:09
41
Ron Hamers
Spanbroek
1:38:56
1:38:43
42
Jeroen Stelling
Alkmaar
1:39:21
1:38:19
43
Richard Hinchcliffe
Castricum
1:39:45
1:39:45
44
C H Schoorstra
Alkmaar
1:39:46
1:38:59
45
Marco Noorlander
Hoogland
1:39:49
1:39:38
46
m bekker
Amsterdam
1:39:59
1:39:43
47
J van Berkel
Haarlem
1:40:33
1:40:23
48
Leon Huisman
Heerhugowaard
1:40:41
1:40:03
49
E van Donselaar
Bergen Nh
1:40:45
1:40:02
50
Johan Wilgenhof
Castricum
1:40:56
1:40:20
51
Stefan Rekkers
Noord-Scharwoude
1:40:59
1:40:34
52
P van Kuilenburg
Ootmarsum
1:41:04
1:40:44
53
H Jelierse
Noordwijk Zh
1:41:12
1:41:02
54
E van Roosmalen
Hoofddorp
1:41:32
1:40:33
55
j w m oudhof
Purmerend
1:41:53
1:40:56
56
A. Schuurman
Heiloo
1:42:13
1:41:20
57
Mark van Gerven
Uitgeest
1:43:01
1:42:14
58
D van Tongeren
Hilversum
1:43:29
1:43:06
59
C Tanyeri
Hilversum
1:43:29
1:43:06
60
F j a Peters
Woerden
1:43:30
1:42:38
61
Henk Andria Valero
Hoorn Nh
1:43:58
1:43:48
62
Ton Bossink
Amsterdam
1:44:07
1:43:09
63
Olof Glorie
Egmond aan den Hoef
1:44:11
1:44:10
64
J Schotten
bergen
1:44:12
1:43:51
65
Danny Kogenhop
Purmerend
1:44:16
1:44:09
66
Frank van der Veen
Schagen
1:44:42
1:43:42
67
Dimitri Elve
Alkmaar
1:45:23
1:44:21
68
Martijn Groen
Schagen
1:45:30
1:44:31
69
Sjoerd Teeuwen
Schagen
1:45:59
1:44:58
70
Edwin Hauwert
Bergen Nh
1:46:03
1:45:20
71
T Duin
Heemskerk
1:47:13
1:46:34
72
e van den berg
Zaandam
1:47:17
1:46:52
73
Kees Baltus
Heerhugowaard
1:47:28
1:47:06
74
Norbert Bessems
Amsterdam
1:47:30
1:46:32
75
Erik van 't Hof
Limmen
1:47:41
1:46:39
76
M de Boer
Alkmaar
1:47:54
1:47:17
77
G t de Gier
Volendam
1:48:33
1:47:54
78
Martijn Strooij
Amsterdam
1:48:49
1:47:54
79
M Ohr
Purmerend
1:49:01
1:48:04
80
M van Dijk
Heerhugowaard
1:49:01
1:48:36
81
Patrick Koekenbier
Heerhugowaard
1:49:05
1:48:21
82
Maarten Bouhuijs
Amsterdam
1:49:58
1:48:59
83
Ewoud de Man
Ouderkerk aan de Ams
1:50:27
1:50:05
84
M Coppens
Amsterdam
1:50:38
1:49:40
85
Carlo Scalzo
's-Gravenhage
1:50:40
1:49:58
86
Ewout Meijer
Amsterdam
1:50:55
1:49:56
87
E van Buuren
Brielle
1:51:35
1:50:56
88
I e van Weerelt
Schoorl
1:51:46
1:51:21
89
J de Goede
Schoorl
1:51:46
1:51:21
90
Pascal Mantiri
Amsterdam
1:51:48
1:51:23
91
Bart Gombert
Bergen Nh
1:51:51
1:51:36
92
Flip Schuller
Oudkarspel
1:52:12
1:51:17
93
Mark Maathuis
Amsterdam
1:52:37
1:51:38
94
G Souren
Malden
1:53:16
1:52:25
95
Tijn Maathuis
Bussum
1:53:36
1:52:38
96
Cor Zegwaard
Heiloo
1:54:46
1:53:54
97
RM Veenman
Amsterdam
1:54:55
1:54:22
98
Remie BAkker
Rotterdam
1:55:55
1:55:35
99
Wim van Altena
Warmenhuizen
1:56:19
1:55:32
100
AJA Hassing
Uitgeest
1:57:42
1:57:12
101
Berry van Leeuwen
Amsterdam
1:58:01
1:57:18
102
JJ van Baar
Bergen Nh
1:58:17
1:58:03
103
R F Tuijnman
Bergen Nh
1:59:21
1:59:07
104
D van Zijp
Alkmaar
2:00:31
1:59:51
105
H j Boereboom
Alkmaar
2:00:56
2:00:18
106
Emiel Koeman
Alkmaar
2:01:23
2:01:08
107
Koen Stap
Heiloo
2:01:52
2:01:12
108
Mark Verkaik
Alkmaar
2:02:52
2:02:35
109
M j Gramser
Ede Gld
2:03:51
2:03:00
110
KPJ van Willigen
Amsterdam
2:05:30
2:04:59
111
Bart Verdult
Amsterdam
2:05:55
2:05:55
112
Maxim Ferschtman
Amstelveen
2:07:02
2:06:06
M-V1, 21 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ibrahim Ait Rahou
Amsterdam
1:11:23
1:11:22
2
Peter Burger
Heiloo
1:18:51
1:18:50
3
Fjm Smit
Waarland
1:19:29
1:19:28
4
Bart van Crasbeek
Schagen
1:19:51
1:19:49
5
Robin Grashors
Amsterdam
1:23:52
1:23:50
6
J Fidder
Purmerend
1:23:54
1:23:39
7
Veron Lust
Purmerend
1:23:55
1:23:40
8
PJ Jaspers
Bergen Nh
1:29:43
1:29:20
9
Ted Hensing
Heerhugowaard
1:29:56
1:29:44
10
Rob Lengers
Alkmaar
1:30:01
1:29:33
11
Jan Staadegaard
Bergen Nh
1:30:18
1:30:00
12
A. Jodha
Amsterdam
1:30:27
1:30:16
13
Erik Leibbrand
Den Helder
1:30:36
1:30:30
14
J vd Genugten
Den Helder
1:31:14
1:31:12
15
Jaap Burgers
Alkmaar
1:31:15
1:30:56
16
Lukas Verhagen
Alkmaar
1:31:27
1:31:25
17
Pbm Bakker
Heemskerk
1:31:37
1:31:30
18
J Mul
Heemskerk
1:32:11
1:32:02
19
Peter de Keijzer
Heiloo
1:32:21
1:31:18
20
Siebe van der Leest
Kampen
1:32:46
1:31:57
21
Arthur Kessens
Beverwijk
1:32:57
1:32:15
22
P de Rooij
Alkmaar
1:33:07
1:32:45
23
Genja Ferschtman
Rotterdam
1:33:10
1:33:05
24
Paul Kueter
Alkmaar
1:33:20
1:33:18
25
Antoon van der Fagt
Venhuizen
1:33:48
1:33:44
26
John Klappe
Den Helder
1:33:55
1:33:20
27
Henri Hensing
Heerhugowaard
1:34:19
1:34:07
28
V Rasch
Zuid Scharwoude
1:34:28
1:34:24
29
Mw van Steens
Den Helder
1:34:36
1:34:01
30
Roel de Hoop
Amsterdam
1:35:11
1:34:44
31
TJ Min
Heiloo
1:35:12
1:34:39
32
Carel Kuitenbrouwer
Alkmaar
1:37:32
1:37:14
33
Han Bart
Bergen Nh
1:37:32
1:37:15
34
C J D Smit
Heiloo
1:37:38
1:37:32
35
Wim van de Meulenhof
Bergen Nh
1:37:47
1:37:21
36
F P M Leeuwen
Alkmaar
1:37:57
1:37:39
37
Acj Eekhout
Bergen Nh
1:38:08
1:37:39
38
E Boot
Heiloo
1:38:31
1:38:10
39
Marco Havelaar
Egmond-Binnen
1:38:37
1:38:04
40
JW Blom
De Goorn
1:38:45
1:38:39
41
Peter Oosterveer
Bergen Nh
1:38:57
1:38:51
42
Wanno Remijnse
Castricum
1:39:12
1:38:58
43
Jan Bodaar
Loosdrecht
1:39:21
1:38:25
44
F Smit
Zaandam
1:39:41
1:39:13
45
Frans Baars
Alkmaar
1:39:49
1:39:37
46
Bob Kuijs
Castricum
1:40:10
1:39:44
47
Arjen Schrama
Bergen Nh
1:40:11
1:40:03
48
T Houtragers
Bergen Nh
1:40:14
1:40:12
49
J c de Bruijn
Alkmaar
1:40:31
1:39:37
50
Bja Gaarthuis
Limmen
1:41:10
1:40:57
51
Matthieu van der Maare
Oosthuizen
1:41:25
1:41:01
52
Fred Molenaar
Velserbroek
1:41:33
1:40:52
53
Theo Nibbeung
De Rijp
1:41:40
1:41:08
54
Harry de Jong
Oudkarspel
1:41:55
1:41:41
55
PJ Zwart
Egmond aan Zee
1:42:01
1:41:25
56
Jan Alex Brandsma
Broek op Langedijk
1:42:10
1:41:17
57
Henk van der Schans
Alkmaar
1:42:18
1:42:07
58
P e Peeters
Heiloo
1:42:35
1:41:42
59
Willem van der Voort
Zaandam
1:42:40
1:41:58
60
Victor Eiff
Haarlem
1:42:41
1:42:30
61
Pieter Rijnsburger
Heerhugowaard
1:42:49
1:42:26
62
B Olij
Heiloo
1:42:57
1:42:36
63
M n g van den Burg
Baarn
1:43:31
1:43:04
64
Bernard Juffermans
Bergen Nh
1:43:37
1:43:32
65
N Dirks
Den Helder
1:45:14
1:44:35
66
D Reus
Obdam
1:45:18
1:44:46
67
Richard Fontaine
Abbekerk
1:45:32
1:45:23
68
R p j Lammers
Heemstede
1:45:36
1:44:46
69
DAM Kooijman
Schoorl
1:45:40
1:45:36
70
Peter Hovestad
Groet
1:46:00
1:45:21
71
Cees Biegstraaten
Alkmaar
1:46:45
1:46:28
72
J N Vrasdonk
Oudorp Nh
1:47:16
1:46:37
73
E Bloem
Amstelveen
1:47:17
1:47:12
74
Jan Vonk
Noord-Scharwoude
1:47:26
1:47:06
75
Simon IJskes
Oostzaan
1:47:43
1:47:13
76
M Cevat
Monnickendam
1:47:48
1:46:51
77
Robert Vietor
Bergen aan Zee
1:48:14
1:47:42
78
J m t r Florijn
Volendam
1:48:33
1:47:53
79
Jan Volkers
Sint Pancras
1:48:36
1:48:12
80
P M van der Fluit
Bergen Nh
1:48:48
1:48:33
81
Rob van Doorm
Bergen Nh
1:49:05
1:48:40
82
Fred van Brest
Bergen Nh
1:49:06
1:48:12
83
Al de Ree
Heemskerk
1:49:15
1:48:56
84
Ed van Oploo
Heemskerk
1:49:44
1:49:08
85
Jan Roos
Alkmaar
1:50:35
1:49:36
86
Wim Borneman
Oudkarspel
1:51:07
1:50:12
87
J Karahog
Heerhugowaard
1:51:57
1:50:51
88
CR Bruins
Heerhugowaard
1:52:01
1:51:51
89
Johan Noorlander
Sint Pancras
1:52:08
1:51:27
90
Andre Dieleman
Alkmaar
1:52:21
1:51:18
91
Marcel van der Knaap
Alkmaar
1:52:38
1:52:09
92
Sipke Dijkstra
Driebergen-Rijsenbur
1:54:46
1:54:09
93
R van Beurden
Oudeschild
1:54:58
1:54:29
94
J van Es
Alkmaar
1:55:14
1:54:46
95
Michiel van Muiswinkel
Heerhugowaard
1:56:24
1:56:18
96
MV de Roller
Hoofddorp
1:56:34
1:56:25
97
Rob Veersma
Almere
1:56:55
1:56:27
98
Harm van de Kuil
Amsterdam
1:57:06
1:56:09
99
Aldert Seinen
Rhoon
1:57:15
1:56:32
100
Peter Wiggers
Bergen Nh
1:57:31
1:57:22
101
Hans Heemskerk
Schoorl
1:58:17
1:58:00
102
J s h Duin
Bergen Nh
1:58:28
1:58:02
103
H de Keijzer
Bergen Nh
1:58:34
1:57:33
104
Van Rijn
Alkmaar
1:58:58
1:58:04
105
Gerrit-jan Vos
Bergen Nh
1:59:15
1:58:29
106
H Weber
Dortmund
1:59:41
1:58:41
107
Andreas Dekker
Bergen Nh
1:59:59
1:59:37
108
Schut Ruurd
Bergen Nh
2:01:38
2:00:51
109
Marcel Boumans
Heerhugowaard
2:01:39
2:00:35
110
S Res
Heerhugowaard
2:01:39
2:00:33
111
P Bonnes
Winkel
2:02:01
2:01:12
112
Jeroen van Drongelen
Breukelen Ut
2:05:17
2:04:19
113
PJ Philips
Amsterdam
2:05:27
2:04:34
114
Ger Breure
Egmond-Binnen
2:05:34
2:04:50
115
Jos Kraakman
Alkmaar
2:06:37
2:05:58
116
Erik de Lange
Hilversum
2:07:09
2:06:13
117
R J A Vromans
's-Gravenhage
2:21:22
2:20:49
M-V2, 21 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ger Kragten
Amsterdam
1:19:53
1:19:52
2
Her Tesselaar
Heerhugowaard
1:24:34
1:24:31
3
Arie Jongejan
Amsterdam
1:24:54
1:24:53
4
Koos van der Jagt
Andijk
1:25:17
1:25:14
5
Menno van Stralen
heemskerk
1:25:47
1:25:40
6
Wim Edam
Noordbeemster
1:26:50
1:26:28
7
Kees Mak
Wognum
1:27:34
1:27:30
8
J J C Bes
Alkmaar
1:29:27
1:29:12
9
H Punt
Heiloo
1:30:08
1:30:04
10
H Wessel
Heiloo
1:30:30
1:30:25
11
Wim Tas
Bergen Nh
1:31:02
1:31:00
12
Henk Blokker
Heemskerk
1:32:14
1:32:07
13
H J Janssen
Alkmaar
1:34:08
1:33:38
14
J Schotvanger
Schoorl
1:34:35
1:34:31
15
Adrie van der Wijk
Heerhugowaard
1:34:43
1:34:36
16
d h thesing
Zaandam
1:36:05
1:35:51
17
K van de Geer
Wormerveer
1:36:23
1:35:47
18
D h Jimmink
Den Helder
1:36:27
1:36:11
19
Jan Reekers
Heerhugowaard
1:37:20
1:37:12
20
R Massar
Heiloo
1:37:21
1:37:17
21
T Plug
Alkmaar
1:37:34
1:37:28
22
K Tillema
Schoorl
1:38:23
1:38:20
23
Hj Strabbing
Stompetoren
1:38:38
1:38:06
24
Cor Nibberlag
De Rijp
1:38:38
1:38:05
25
Harry w Pennekamp
Westzaan
1:38:57
1:38:28
26
Tom Wever
Zuid-Scharwoude
1:39:02
1:38:41
27
Claes van Ederen
Alkmaar
1:39:02
1:38:50
28
J vd Star
Den Burg
1:39:07
1:38:57
29
Ad Wilbrink
Heiloo
1:39:42
1:39:08
30
P van Donselaar
Bergen Nh
1:39:51
1:39:04
31
Frans van der Gragt
Alkmaar
1:41:37
1:41:25
32
Jean Brakenhoff
Castricum
1:41:48
1:41:33
33
Bram Schoon
Dordrecht
1:42:25
1:42:15
34
J E M van Baar
Bergen Nh
1:42:37
1:42:24
35
Pieter Carper
Alkmaar
1:43:18
1:42:44
36
P g a Dekkers
Heemskerk
1:43:31
1:42:48
37
Piet Ulrich
Tuitjenhorn
1:44:04
1:43:03
38
J Barun
Alkmaar
1:44:47
1:43:54
39
Paul Lemmens
Alkmaar
1:45:23
1:44:42
40
Robert Voorend
Alkmaar
1:45:31
1:44:57
41
Hp vd Broek
Oterleek
1:46:20
1:45:42
42
Henk van Dijk
Heemskerk
1:46:31
1:45:48
43
Wilfried van Hal
Alkmaar
1:47:23
1:46:54
44
Ton Epskamp
Amstelveen
1:47:26
1:47:01
45
Peter Teunissen
Bergen Nh
1:47:30
1:47:27
46
Dirk Henderson
Medemblik
1:47:47
1:47:13
47
Martin Hufschmidt
Rheine
1:48:31
1:47:58
48
Jan Tuinman
Alkmaar
1:48:56
1:48:04
49
Fedde de Boo
Schagerbrug
1:49:06
1:48:39
50
Ajm Velthoven
Haarlem
1:50:07
1:49:24
51
Jan van Kleef
Wormerveer
1:50:26
1:49:39
52
J c Kogels
Egmond aan Zee
1:50:55
1:50:38
53
Rein Bijsterveld
Wieringerwerf
1:51:54
1:51:27
54
C M Hoeben
Bergen Nh
1:52:57
1:52:35
55
R Nooy
Monnickendam
1:53:02
1:52:06
56
H Bakker
Oudorp Nh
1:53:31
1:52:56
57
Jan Schuijt
Alkmaar
1:53:36
1:52:33
58
Wim van der Gaauw
Groet
1:53:49
1:53:15
59
Arno Oudejans
West Graftdijk
1:54:12
1:54:06
60
L Kluft
Alkmaar
1:54:23
1:54:01
61
Andre Koet
Bergen Nh
1:54:46
1:54:32
62
EM Hennequin
Westknollendam
1:55:15
1:54:46
63
Wim Siemerink
Alkmaar
1:55:24
1:54:49
64
Rene Pronk
Medemblik
1:55:25
1:54:51
65
Peter van Veen
Heerhugowaard
1:56:57
1:55:53
66
Nico Ebbing
Overveen
1:59:58
1:59:17
67
Harry Smit
Schoorl
2:00:59
2:00:16
68
Willem Middelveld
De Rijp
2:01:22
2:00:50
69
T Gaasbeek
Maarssen
2:01:31
2:00:51
70
Leo Kaaij
Alkmaar
2:02:05
2:01:48
71
Fokko Postmus
Bergen Nh
2:02:16
2:01:47
72
Wri Hollenkamp
Purmerend
2:02:31
2:02:26
73
Henk Kanon
Beverwijk
2:04:52
2:04:28
74
Cremers Pierre
Castricum
2:05:27
2:04:56
75
Henk Riemersma
Rottum Gn
2:06:01
2:05:09
76
Drikus Noordhoek
Oudkarspel
2:06:15
2:05:45
77
w van dantzig
Amsterdam
2:06:27
2:05:26
78
r mink
Kudelstaart
2:17:10
2:16:39
M-V3, 21 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joop Bos
Enkhuizen
1:26:36
1:26:33
2
Cor Hortensius
Muiderberg
1:36:23
1:36:15
3
H Stienstra
Heiloo
1:36:31
1:36:29
4
Cor van Hekken
Amsterdam
1:36:46
1:36:24
5
Erik Ten Velden
Petten
1:37:26
1:37:19
6
Ruud Mars
Bergen Nh
1:39:59
1:39:33
7
Ejm Jansen
Uitgeest
1:42:34
1:42:07
8
A j de Langen
Bergen Nh
1:43:38
1:43:32
9
B Beentjes
Bergen Nh
1:43:42
1:43:38
10
MT Houtenbos
Egmond aan den Hoef
1:44:45
1:44:25
11
J c Kooij
Broek op Langedijk
1:45:41
1:45:28
12
Sjaak Bommer
De Rijp
1:45:44
1:45:11
13
TW Iaburg
Amsterdam
1:45:50
1:45:25
14
C de Boer
Alkmaar
1:47:16
1:46:53
15
J P Smit
Bergen Nh
1:48:25
1:47:40
16
Jaap Mol
Hoorn Nh
1:49:27
1:49:23
17
Rudolph Stevens
Alkmaar
1:49:38
1:49:26
18
l godijk
Alkmaar
1:50:50
1:50:13
19
Roelof de Rooij
Hilversum
1:52:19
1:51:57
20
J Hollebeek
Oostzaan
1:52:38
1:52:03
21
d stam
Monnickendam
1:54:06
1:53:10
22
Jan Beers
Castricum
1:58:42
1:58:20
23
R Schoorstra
Bergen Nh
2:02:33
2:01:48
24
Jan Magielsen
Sint Pancras
2:03:22
2:02:37
25
A Schipper
Zuidhorn
2:04:38
2:04:27
26
Piet van Roosmalen
Hoofddorp
2:10:20
2:09:22
27
Arie Blom
Purmerend
2:23:23
2:22:52
V-SEN, 21 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sandra Van den Haeseve
Schagen
1:22:55
1:22:54
2
Marian Niemeijer
Egmond-Binnen
1:34:31
1:34:29
3
C van Rooijen
Amsterdam
1:34:35
1:34:31
4
Ilonka Betjes
Krommenie
1:34:51
1:34:48
5
CJC Antonisse
Bergen Nh
1:44:25
1:44:11
6
Mme Hasmans
Amsterdam
1:45:57
1:45:48
7
Riet Tas
Callantsoog
1:46:28
1:46:15
8
Karin Groenveld
Heerhugowaard
1:48:03
1:47:26
9
SE Braak
Beverwijk
1:49:18
1:48:42
10
Ilse Kuitwaard
Bergen Nh
1:52:27
1:52:03
11
Nicolette van der Hoek
Amsterdam
1:53:33
1:53:03
12
Lotte Houtzagers
Bergen Nh
1:57:14
1:57:01
13
D van Praag
Laren Nh
1:58:49
1:58:04
14
Jeanette Gazzah
Alkmaar
2:02:33
2:02:02
15
YY Bolleurs
Badhoevedorp
2:14:46
2:13:55
V-V1, 21 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Monique arkenbout Andr
Limmen
1:27:21
1:27:20
2
Mirjam Duivenvoorden
Bergen Nh
1:29:21
1:29:19
3
M de Wijs
Den Helder
1:33:30
1:33:28
4
M Olthoff
Heemskerk
1:33:51
1:33:44
5
I Dekker
Zandvoort
1:34:54
1:34:52
6
Marleen w Heemels
Westzaan
1:39:43
1:39:14
7
J srimbergen
Bergen Nh
1:42:22
1:42:02
8
Rita Smit
Waarland
1:42:40
1:42:26
9
J Marinus
Den Helder
1:46:04
1:45:58
10
Petra de Ruiter-Smoes
Bergen aan Zee
1:47:09
1:46:30
11
Carlien Kunst
Bergen Nh
1:49:07
1:48:21
12
B g j mesman van Rixel
Beverwijk
1:49:17
1:48:57
13
Leontien Ridder
De Bilt
1:49:18
1:48:32
14
A de rooij - Vonk
Alkmaar
1:49:43
1:49:20
15
Christel Reijgersberg
's-Gravenhage
1:50:40
1:49:57
16
Lia Koedijk
Schagen
1:51:26
1:51:12
17
Ellen Kaandorp
Castricum
1:51:41
1:50:47
18
Gala van 't Schip
Zuid-Scharwoude
1:55:02
1:54:25
19
H van Bergen
Wormerveer
1:55:04
1:54:27
20
Elles Bleijendaal
Castricum
1:55:50
1:55:16
21
Hj Harteveld
Ede Gld
1:55:53
1:55:12
22
Ines Balkema
Rotterdam
1:55:55
1:55:35
23
Simone Drektraan
Warmenhuizen
1:56:21
1:56:02
24
Elke Res
Castricum
1:56:24
1:55:50
25
Mj Stuive
Amsterdam
1:56:59
1:56:11
26
Monique Schaafsma
Bergen Nh
1:59:11
1:58:47
27
C van den Bergh
Bergen Nh
1:59:18
1:58:35
28
L J Kwikkers-Kroon
Bergen Nh
1:59:18
1:58:54
29
Femke Verbeek
Amsterdam
1:59:26
1:59:10
30
P Bemelen
Bergen aan Zee
2:02:01
2:01:28
31
Ingrid Venneker-Sloove
Sint Pancras
2:02:20
2:01:58
32
Astrid m Duivenvoorden
Bergen Nh
2:03:12
2:02:26
33
Tineke Veul
Warmenhuizen
2:03:15
2:02:56
34
P Bonners
Winkel
2:06:23
2:05:33
35
C van der Ree
Bergen Nh
2:07:03
2:06:22
36
Ivonne Braakhuis
Castricum
2:10:29
2:09:35
37
I a Laas
Alkmaar
2:11:57
2:11:19
38
PJ SChatsens
Bussum
2:15:39
2:14:54
39
EDITH Niemeijer
Osnabruck
2:16:25
2:16:05
40
Er Prosee
Amsterdam
2:24:47
2:23:53
V-V23, 21 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ina Swinkels
Hoorn Nh
1:29:16
1:29:15
2
Annet Hartnack
Krommenie
1:32:23
1:32:17
3
J de Klerk
Alkmaar
1:34:00
1:33:59
4
Ineke Opstal
Alkmaar
1:39:02
1:38:50
5
Jgm ursem-Sijs
Hoogwoud
1:41:55
1:41:41
6
Wil Alberts
Zandvoort
1:45:00
1:44:46
7
Erna Hopman
Egmond aan den Hoef
1:45:54
1:45:41
8
Elly Reekers-Sonsma
Heerhugowaard
1:48:45
1:48:37
9
Gabrielle Limonard
Diemen
1:51:25
1:50:54
10
Lilian Schreuder
Castricum
1:54:12
1:54:09
11
c e lablans
Monnickendam
1:57:07
1:56:11
12
U Weber
Dortmund
1:59:41
1:58:41
13
H de Ligt
alkmaar
1:59:41
1:58:59
14
Gieta Veersma
Almere
2:00:04
1:59:36
15
Ans Schuijt
Broek op Langedijk
2:00:56
2:00:36
16
Annemieke Frederiks
Alkmaar
2:02:00
2:01:19
17
A Hin
Den Burg
2:04:32
2:04:22
18
J Wijbenga
Zuidhorn
2:04:38
2:04:27
19
Els van Zwol
Egmond-Binnen
2:06:48
2:06:04
20
B van Donselaar
Bergen Nh
2:10:00
2:09:16
21
Tineke Bouchier
Alkmaar
2:11:00
2:10:08
22
Jantina Bruin
Alkmaar
2:11:06
2:10:03
23
P w j Blankendaal
Bergen Nh
2:12:50
2:12:34
M-SEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Elias Maindi
Schagen
29:42
29:42
2
C de Lie
Castricum
31:28
31:27
3
Tgh Wiggers
Bergen Nh
31:29
31:29
4
Sven Nijs
Schagen
32:14
32:14
5
Ralf Schutters
Schagen
32:34
32:33
6
P Molenaar
Alkmaar
34:33
34:32
7
Peter Tas
Schagen
35:57
35:57
8
Ja Borst
Delft
36:24
36:23
9
S van der Weijde
Alkmaar
37:20
37:08
10
R h j Lienos
Den Helder
37:36
37:35
11
Hans Hof
Castricum
37:47
37:47
12
B de Bruin
Wijk aan Zee
37:53
37:49
13
R van den Hooff
Leiden
38:39
38:35
14
Y Severin
Almere
39:55
39:55
15
Tom Engelbrecht
Bergen Nh
40:04
39:52
16
Sander Pronk
Leiden
40:05
40:01
17
M Pannekeet
Alkmaar
40:09
40:01
18
Pj de Graaf
Slootdorp
40:26
40:24
19
T Boomgaard
Schoorl
41:39
41:33
20
P Blankenzee
Den Helder
42:09
41:50
21
Wim Tamis
Alkmaar
42:40
42:19
22
Mike Leeh
Heerhugowaard
42:49
42:48
23
Rj Molenaar
Koedijk
42:58
42:42
24
Y R Vollenga
Bergen Nh
43:00
42:35
25
Pj van Houte
Alkmaar
43:02
42:30
26
Mpa Zwanenburg
Alkmaar
43:33
43:12
27
R Veerman
Haarlem
43:42
43:32
28
E Schilder
Alkmaar
43:42
43:18
29
Ta Muller
Alkmaar
44:06
43:28
30
E van Weerden
Zaandam
44:19
44:03
31
A J Koning
Alkmaar
44:30
44:17
32
M A Primsen
Alkmaar
44:36
44:27
33
Frank Frugte
Alkmaar
44:41
44:19
34
Rob Wittink
Alkmaar
44:45
44:24
35
Mrs Jochems
Nieuwe Niedorp
44:54
44:51
36
Joost van Stralen
Hoorn
44:57
44:37
37
Jori Corbié
Alkmaar
45:32
45:20
38
M Hoff
Krommenie
45:41
45:22
39
B J van Burgel
Bergen op Zoom
45:56
45:18
40
Peter Bakker
Hoorn Nh
46:05
45:26
41
Rp Prins
Koog aan de Zaan
46:56
46:49
42
P Pascha
Alkmaar
47:22
47:10
43
N M P Bakker
Alkmaar
47:31
46:47
44
Gerrie Masteling
Schoorl
47:34
47:12
45
Robert Stoop
Heerhugowaard
48:45
48:28
46
B van Zon
Den Burg
49:05
48:31
47
J Jacobs
Hoorn Nh
49:11
48:45
48
Patrick Michel
Beverwijk
49:16
48:35
49
R E Min
Sint Pancras
49:24
48:40
50
R Wijnhout
Alkmaar
49:26
48:59
51
R E T Valkering
Bergen Nh
49:31
49:10
52
Marc Koster
Zuid-Scharwoude
49:40
49:35
53
A J K Klijn
Alkmaar
50:06
49:32
54
Matthijs Post
Alkmaar
50:17
49:52
55
R Hof
Bergen Nh
50:59
50:20
56
R Vliegenthart
Bergen Nh
51:13
50:48
57
J M Lumi
Alkmaar
51:19
50:46
58
P Govers
Alkmaar
51:20
50:41
59
Martin Dieleman
Alkmaar
52:00
51:55
60
J p Biersteker
Alkmaar
52:00
51:20
61
Frank Lebesque
Amsterdam
52:09
51:33
62
Wj Schouten
Haarlem
52:24
52:18
63
R van Eijkel
Groningen
52:46
52:37
64
Charl Janga
Heerhugowaard
53:00
52:28
65
Bas Noorlander
Amersfoort
53:03
52:44
66
R Joustra
Alkmaar
53:26
52:52
67
Pn Out
Beverwijk
53:32
52:59
68
JM in 't Veld
Alkmaar
53:38
52:52
69
Ernst van den Burg
Amsterdam
53:39
53:27
70
Wa Fasel
Alkmaar
53:47
53:23
71
R A Nolting
Schoorl
54:35
54:02
72
M Meijer
Heerhugowaard
55:39
54:56
73
J Tenhaeft
Bergen aan Zee
56:14
55:33
74
SN Schrijver
Bergen aan Zee
56:14
55:33
75
Mike Folmer
Alkmaar
56:24
55:36
76
W A van Sambeek
Alkmaar
56:25
55:35
77
Wesley Hendriks
Hoorn Nh
57:03
56:34
78
S de Groot
Alkmaar
58:37
58:11
79
T Swelder
Haarlem
59:12
58:33
80
B Noords
Alkmaar
1:00:04
59:46
81
Gerard vd Linden Voore
Alkmaar
1:01:13
1:00:42
82
Daan Nuyens
Alkmaar
1:01:46
1:01:09
83
Sjoerd Brattinga
Heerhugowaard
1:02:04
1:01:59
84
J Meijer
Alkmaar
1:03:27
1:02:50
85
Rene Huurdeman
Amsterdam
1:08:26
1:08:20
86
Teun Ritman
Alkmaar
1:10:28
1:09:56
M-V1, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter Hopman
Egmond-Binnen
33:04
33:04
2
Gert van Bergen
Amstelveen
33:44
33:44
3
Kees Portgijs
Breezand
34:42
34:42
4
René Korpershoek
Nieuwe Niedorp
34:53
34:51
5
Hans Bader
Warmenhuizen
35:09
35:08
6
Arie Visser
Egmond aan den Hoef
35:16
35:15
7
Ron Alderden
Warmenhuizen
36:43
36:42
8
Peter Buis
Egmond aan Zee
39:18
39:17
9
R Lust
Purmerend
40:16
40:12
10
A Koster
Bergen aan Zee
40:22
40:15
11
Reginald Janki
Koog aan de Zaan
40:34
40:32
12
T Nieuweboer
Amsterdam
40:51
40:32
13
Franco Romano
Alkmaar
42:29
42:24
14
B Boersma
schoorl
43:01
42:34
15
M Dales
Amsterdam
43:09
42:25
16
M Spigt
Den Helder
43:25
43:15
17
T van Rumste
Uitgeest
43:27
43:11
18
J Keysper
Bergen Nh
43:58
43:56
19
Frank Katuk
Den Helder
44:01
43:55
20
Peter van Keulen
Bergen Nh
44:16
44:14
21
Roel de Kruif
Heerhugowaard
44:24
44:20
22
P Oldenburg
Alkmaar
44:36
44:18
23
F Ronde
Alkmaar
44:46
44:40
24
Ruud Verwer
Egmond-Binnen
45:18
45:05
25
H Visser
Egmond aan Zee
45:23
45:17
26
Nico van Winsen
Egmond aan Zee
45:46
45:43
27
D Beerepoot
Wognum
45:49
45:19
28
J W Lagemaat
Warmenhuizen
45:52
45:48
29
F Zomers
Schoorl
45:55
45:53
30
Jm Blankendaal
Warmenhuizen
46:00
45:50
31
Adrie Weel
Alkmaar
46:02
45:28
32
Erwin Boerman
Alkmaar
46:05
45:29
33
Hj Tamis
Alkmaar
46:06
45:45
34
M Coehoorn
Bergen Nh
46:12
46:01
35
B a Ophuijsen
Haarlem
46:46
46:35
36
H van Duin
Den Helder
46:48
46:01
37
W Anthonijzs
Den Helder
46:59
46:35
38
Dl Sun
Anna Paulowna
47:06
46:23
39
Rob Damen
Alkmaar
47:29
46:56
40
Ton Mosch
Edam
47:45
47:19
41
Bart van Baar
Bergen Nh
47:50
47:41
42
L Duijzer
Breezand
48:05
47:59
43
G p m Beerepoot
Wognum
48:16
47:49
44
Adrie Disco
Den Helder
48:34
48:11
45
Paul Bührs
Limmen
48:50
48:20
46
M te Buck
Egmond aan den Hoef
49:10
48:57
47
K Tanja
Midwoud
49:24
48:54
48
J de Gorter
Leiden
49:27
48:48
49
Jh Renooy
Amsterdam
49:28
49:17
50
Rj Speijkers
Woerden
49:47
49:29
51
V L Nitzschke
Bergen Nh
50:18
49:47
52
Mr Modder
Anna Paulowna
50:23
50:10
53
Ron Eegerdingk
Heerhugowaard
50:57
50:49
54
MC Komen
Anna Paulowna
50:58
50:11
55
Lm Klaassen
Alkmaar
51:26
51:11
56
Aj de Gruijter
Bergen Nh
52:00
51:20
57
R Koopman
Zaandam
52:28
51:46
58
Nigel Taylor
Bergen Nh
52:44
52:19
59
Brian Hulsen
Diemen
52:55
52:46
60
Frans Loos
Heerhugowaard
53:20
52:49
61
C van de Pol
Bergen Nh
53:34
53:12
62
T van den Berg
Alkmaar
53:40
53:31
63
Bob Blijboom
Purmerend
53:53
53:37
64
R Olthof
Alkmaar
54:09
53:50
65
Frans Bouwer
Uitgeest
54:34
54:21
66
B J R Vanden Bergh
Bergen Nh
54:43
54:24
67
M Kemper
Bergen Nh
55:31
55:17
68
Am Egbergen
Alkmaar
55:38
55:02
69
Matthijs Voorma
Leiden
56:03
55:25
70
R C Heijke
Heemskerk
56:20
55:58
71
Steven Flipse
Heiloo
56:38
56:04
72
V n Bouwer
Alkmaar
56:39
56:00
73
GJ Bramer
Bergen Nh
57:03
56:17
74
R Hos
Susteren
57:03
57:02
75
C de Groot
Rotterdam
57:25
56:50
76
Chris Dinkla
Heiloo
57:45
57:07
77
C Raven
Alkmaar
58:08
57:49
78
Bas Dubbelaar
Alkmaar
1:01:13
1:00:42
79
Liber de Vos
Amsterdam
1:02:11
1:01:33
80
Frans van Arenthals
Heemskerk
1:03:50
1:03:29
81
G Katuin
Heerhugowaard
1:03:50
1:03:08
M-V2, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
B Vink
Beverwijk
39:10
39:10
2
E J Slootheer
Alkmaar
40:48
40:43
3
P N M Woudstra
Bergen Nh
42:21
42:14
4
Pp Camphuijzen
Den Helder
42:35
42:31
5
P Tas
Callantsoog
42:44
42:42
6
Hhd Lebbing
Alkmaar
42:51
42:43
7
John Boumans
Alkmaar
42:53
42:49
8
R Triest
Den Helder
43:19
43:09
9
B de Boer
Alkmaar
43:38
43:31
10
D A Vollenga
Bergen Nh
44:07
43:41
11
Jj Kramer
Beverwijk
44:39
44:29
12
Fw Alleman
Heerhugowaard
44:41
44:23
13
NWJ Hink
Warmenhuizen
45:03
44:48
14
H de Engelsen
Heiloo
46:09
46:01
15
Wiek Tilleman
Valkenswaard
46:33
46:25
16
Jjm Oudhuis
Alkmaar
46:47
46:30
17
Q Tepas
Callantsoog
47:02
46:43
18
K Janssen
Wormer
47:12
47:10
19
J g Melger
Heerhugowaard
47:14
46:47
20
B van der Wal
Anna Paulowna
47:17
47:10
21
J Boendermaker
Egmond aan Zee
47:26
47:26
22
Ton Bouwer
Egmond-Binnen
47:44
47:30
23
P Vlaanderen
Uitgeest
47:55
47:49
24
C van Rooi
Beverwijk
48:28
48:04
25
J Stam
Bergen Nh
48:37
48:17
26
T van der Landen
Oudorp Nh
48:43
48:25
27
R Baron
Alkmaar
48:56
48:49
28
AAA Pannekoek
Bergen Nh
49:35
48:56
29
Ado Likkel
Leiden
49:48
49:25
30
Annold Beentjes
Alkmaar
51:23
50:40
31
Nj Brink
Alkmaar
51:41
51:26
32
Willem Daman
Broek op Langedijk
51:50
51:10
33
C Bobeldijk
Beverwijk
51:56
51:30
34
Koos Kramer
Oudorp Nh
52:29
52:20
35
Jh Houwing
Bergen Nh
52:37
52:22
36
Harry Jonkers
Schoorl
52:53
52:29
37
B Elzinga
Bergen Nh
53:08
52:51
38
C M Leek
Obdam
53:21
53:20
39
R Bruun
Heerhugowaard
53:25
52:43
40
H Verkroost
Alkmaar
53:48
53:21
41
Wj Willem
Bergen Nh
54:02
53:39
42
Bert Broekhuizen
Elst Gld
54:09
53:35
43
C d Numan
Rotterdam
54:44
54:30
44
Berkhof Nico
Alkmaar
54:59
54:50
45
B W S Twijn
Bergen Nh
55:09
54:48
46
PQ de Heer
Alkmaar4051948
55:26
54:55
47
W t du Cloo
Alkmaar
55:36
55:06
48
C van den Brink
Alkmaar
56:05
55:37
49
Ton Wever
Zuid-Scharwoude
56:12
56:09
50
B Schenk
Bergen Nh
56:50
56:32
51
Simon Touw
Egmond aan den Hoef
56:52
56:37
52
Hans Rühl
Bergen Nh
56:58
56:37
53
H de Kraker
Sint Pancras
56:59
56:17
54
C W Adrichem
Alkmaar
57:34
57:04
55
JHM van der Voort
Heiloo
57:36
57:07
56
R Bauer
Bergen Nh
57:48
57:29
57
F Caboni
Bergen Nh
57:59
57:45
58
J R Horton
Alkmaar
58:08
57:41
59
L J Lute
Bergen Nh
58:22
57:53
60
A Faasse
Bergen Nh
58:22
57:53
61
Ben Overberg
Hoofddorp
58:56
58:45
62
Ziane Benchaabane
Amsterdam
59:06
59:04
63
J Schuurman
Bergen Nh
59:47
59:30
64
L Pesch
Schagen
1:01:36
1:01:11
65
J Schut
Alkmaar
1:01:58
1:01:16
66
Jos Roelofs
Heiloo
1:02:18
1:01:55
67
E T H Munk
Bergen Nh
1:03:28
1:03:25
68
Lex Meijer
Amsterdam
1:03:37
1:02:52
M-V3, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Walter van Gelderen
Warmenhuizen
40:22
40:20
2
Nico Tromp
Bergen Nh
40:41
40:40
3
Jan Bakker
Wervershoof
44:15
44:13
4
Gonzalo Scelso
Heerhugowaard
44:21
44:19
5
Hans-Gerd Krieger
Egmond aan den Hoef
45:54
45:47
6
Ben Stuivenberg
Almere
48:04
47:19
7
M Bus
Bergen Nh
48:40
48:33
8
S H Enselen
Alkmaar
48:52
48:22
9
Dirk Boerman
Alkmaar
49:11
48:34
10
J Strooker
Bergen Nh
49:30
49:22
11
N w Struving
Egmond aan Zee
53:38
53:24
12
G Terpstra
Bergen Nh
56:13
56:09
13
Henk van Heukelom
Den Helder
57:49
57:06
14
Nico Kerkhoven
Bergen Nh
57:50
57:31
15
A j Goveia
Wormer
1:00:11
59:35
16
Ad Zeeuwen
Amsterdam
1:01:02
1:00:47
17
H G De Langen
Alkmaar
1:01:14
1:00:34
18
H j Ursem
Heiloo
1:01:19
1:00:38
19
H Boereboom
Warmenhuizen
1:01:25
1:01:03
20
A G Nuijens
Bergen Nh
1:01:35
1:01:10
V-SEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fa Adda
Amsterdam
39:15
39:14
2
Margo Hoogervorst
Schagen
39:44
39:43
3
S de Groot
Egmond aan Zee
40:17
40:16
4
Esther Schipper
Alkmaar
40:23
40:23
5
Paula van Stralen
Hoorn
44:27
44:07
6
Fmc Brozius
Schoorl
45:34
45:31
7
Judit Bax
Delft
47:01
46:23
8
Yvonne Buur
Alkmaar
47:28
47:25
9
Lilian Koelemeij
Heerhugowaard
48:46
48:34
10
Bettina Haupt
Egmond aan Zee
48:47
48:35
11
NG Johma
Alkmaar
50:27
50:01
12
A Spoor
Alkmaar
52:15
52:03
13
Rinke Lobry
Alkmaar
52:26
51:43
14
L Hak
Heerhugowaard
53:28
53:15
15
Y Wildschut
Alkmaar
53:50
53:43
16
Lotte Damen
Alkmaar
54:00
53:28
17
H Peper
Beverwijk
54:07
53:42
18
A van Wensveen
Heerhugowaard
54:17
53:35
19
H Coenen
Broek op Langedijk
55:20
55:17
20
E Verwaal
Broek op Langedijk
55:59
55:56
21
Aem Broersen
Alkmaar
56:12
55:47
22
Floortje Nouwen
Alkmaar
56:25
56:08
23
P a van der Voort
Heiloo
57:36
57:08
24
Christien Oudshoorn
Amsterdam
57:41
57:36
25
W Hulsebos
Alkmaar
57:56
57:22
26
M Peper
Krommenie
59:08
58:43
27
M Muyderman
Haarlem
59:12
58:34
28
M Stomps
Bergen Nh
59:36
59:03
29
M Mast
Den Burg
1:01:19
1:00:43
30
Amc Govers
Alkmaar
1:01:41
1:01:03
31
Judith de Munck
Schoorl
1:01:54
1:01:17
32
Mariah van Keulen-Scel
Bergen Nh
1:03:40
1:03:37
33
M Verver
Krommenie
1:03:40
1:03:21
34
R i Pannekoek
Alkmaar
1:03:47
1:03:07
35
Linda de Zeeuw
Alkmaar
1:06:27
1:05:56
36
Simone Stet
Limmen
1:06:37
1:06:02
37
Martine Spee
Alkmaar
1:07:06
1:06:49
38
M de Jong
Haarlem
1:08:56
1:08:25
39
Marieke Hopman
Bergen Nh
1:11:18
1:11:01
40
K Wilms
Alkmaar
1:11:59
1:11:47
V-V1, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
J de boorder-Lyim
Assendelft
41:40
41:40
2
Mirjam de Boer
Grootebroek
42:18
42:17
3
J Buter
Egmond aan den Hoef
44:19
44:07
4
Winnips Thea
Alkmaar
44:50
44:41
5
Mj Dubbeld
Oterleek
45:52
45:49
6
Blom Desiree
Schoorl
46:11
45:49
7
Jag Looyenga
Heemskerk
47:07
46:45
8
I van Weerden
Zaandam
47:25
47:10
9
E ten Boekel
Schagerbrug
48:16
48:01
10
Bea Savonije
Alkmaar
49:52
49:41
11
Yvonne Duivenvoorden
culenborg
51:35
51:30
12
Conny Disco
Den Helder
51:55
51:41
13
Andrea Conrad
's-Gravenhage
52:36
52:09
14
Adri Hol
Broek op Langedijk
54:25
53:40
15
Jmc Hoogeboom
Uitgeest
54:52
54:36
16
A T F Schrieken
Bergen Nh
55:31
55:19
17
N C Hummel
Bergen Nh
56:19
56:06
18
S van de Kolk
Heemskerk
56:31
56:01
19
Pascale Schutte
Sint Pancras
56:56
56:31
20
E vd Elst
Bovenkarspel
56:59
56:16
21
NE Vlaming
Alkmaar
57:10
56:53
22
CG van den Burg
Baarn
57:23
56:50
23
Pusch- van Bemmel
Bergen Nh
57:23
56:55
24
MA Elschot
Den Helder
57:25
56:40
25
R Spoor
Anna Paulowna
57:47
57:01
26
Karin Brammer
Alkmaar
58:28
58:07
27
W A Groen
Bergen Nh
58:29
58:11
28
M A Breuters
Santpoort
58:44
58:09
29
A J de Groot
Rotterdam
58:48
58:12
30
T Veldt
Limmen
58:50
58:19
31
Dorien Harder
Hensbroek
58:51
58:27
32
Mjg Heuvelink
Den Helder
58:52
58:08
33
M Buhrs
Limmen
59:20
58:49
34
J A Bloetjes
Bergen Nh
59:56
59:43
35
Jhjt Hentink
Leiden
1:00:29
59:48
36
J Valk
Bergen Nh
1:01:19
1:01:16
37
Ibm Sprengers
Heemskerk
1:01:42
1:01:21
38
Ecm Kok
Heemskerk
1:01:45
1:01:23
39
Karin Oudejans
Sint Pancras
1:01:47
1:01:23
40
Margo van Kemenade
Driehuizen
1:01:49
1:01:23
41
Anneke de vos Brakkee
Amsterdam
1:02:11
1:01:33
42
M Oliemans
Den Helder
1:05:11
1:04:27
43
C Heuveluk
Den Helder
1:05:12
1:04:28
44
M Reij
Bergen Nh
1:05:59
1:05:30
45
Marja van Arenthals
Schoorl
1:07:29
1:07:09
V-V23, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
H Geerts
Alkmaar
41:48
41:47
2
M bak- Wokke
Heerhugowaard
42:03
42:01
3
Marja E Mulder
Den Helder
44:01
43:58
4
CMP Talloen
Schagerbrug
48:16
48:00
5
Acm Buter
Anna Paulowna
50:24
50:10
6
Bianca huibers ten Bru
Broek op Langedijk
51:52
51:43
7
Nanny Donders
Alkmaar
53:13
52:50
8
Monica Jonker
Amsterdam
53:28
53:13
9
A Hartog
Zaandam
53:32
52:50
10
T van't Hul
Alkmaar
53:59
53:27
11
Brigitta Commandeur-Co
Sint Pancras
54:01
53:29
12
T van der Wal
Anna Paulowna
54:40
54:33
13
R Lopes Dias
Amsterdam
54:51
54:11
14
Am troup - Min
Egmond aan den Hoef
54:52
54:29
15
Marianne Meijer
Alkmaar
55:12
55:04
16
A M W Cornelissen
Beverwijk
55:34
54:52
17
S E Lemstra
Alkmaar
57:23
56:56
18
Wilma Blanken
Bergen Nh
57:29
57:01
19
Kc Katuk
Den Helder
58:52
58:09
20
C Schenk
Bergen Nh
1:00:13
59:56
21
Ara Brouwer
Amsterdam
1:01:03
1:00:46
22
F J van Oudenaarde
Bergen aan Zee
1:01:19
1:00:34
23
Ans Radsma
Alkmaar
1:01:21
1:00:52
24
C Jongens
Oosthuizen
1:01:31
1:01:18
25
Coba Boon-Stam
Broek op Langedijk
1:01:32
1:01:12
26
Petra van Sloterdijck
Amsterdam Zuidoost
1:02:42
1:02:02
27
Milly Henneman
Amsterdam
1:03:37
1:02:52
28
PG Knuwer
Schagen
1:04:17
1:03:53
29
Marja Commandeur-Knook
Alkmaar
1:07:43
1:07:08
30
Anita Druif-de Groot
Alkmaar
1:07:54
1:07:19
31
Corina Kalis
Bergen Nh
1:08:26
1:08:21
JONG, 1609 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
A J M Berkhout
Warmenhuizen
5:52
5:52
2
Maarten Buitelaar
5:57
5:55
3
Maarten Elsenaar
5:58
5:58
4
A Benchaabane
Amsterdam
5:59
5:59
5
J Kruiver
Tuitjenhorn
6:09
6:09
6
Thomas Danenberg
6:10
6:09
7
B f j Molenaar
Warmenhuizen
6:11
6:11
8
Niels Boekel
6:26
6:26
9
Piet Landstra
6:27
6:24
10
Rogier Kloppenburg
6:30
6:30
11
Pielen Wiering
6:31
6:31
12
Cees Wittebrood
6:34
6:33
13
N B Vollenga
Bergen Nh
6:43
6:38
14
Vito van Vleuten
Bergen Nh
6:50
6:48
15
M Leek
Sint Pancras
6:53
6:52
16
Maarten Mooij
6:54
6:51
17
Kasper Gerdes
7:03
7:03
18
Daniel Jagafarova
7:09
7:07
19
Bink Verschuur
Culemborg
7:13
7:10
20
Jochem Zonneveld
7:13
7:10
21
S Vrasdonk
Bergen Nh
7:15
7:08
22
Jacco Ligthart
7:15
7:15
23
I Schouten
Bergen Nh
7:20
7:16
24
S Blokland
Santpoort-Noord
7:21
7:18
25
J Bloem
Amstelveen
7:21
7:18
26
Hielke de Vries
7:23
7:23
27
Thoam Meijer
7:23
7:21
28
B F Bloem
Heerhugowaard
7:23
7:21
29
Yuri Heijnis
7:25
7:24
30
T van den Burg
Baarn
7:29
7:23
31
Mishka Rood
7:32
7:29
32
R Vos
Bergen Nh
7:36
7:30
33
Timothee Macquart
7:38
7:33
34
J Tanja
Midwoud
7:38
7:38
35
Jordy Mintema
7:41
7:41
36
Kevin Groot
7:43
7:42
37
T Heiblom
Alkmaar
7:44
7:38
38
Maarten Miklers
7:46
7:45
39
Tristan Slot
7:53
7:51
40
Jelle Kramer
7:53
7:53
41
Marc Koelewijn
Alkmaar
7:55
7:47
42
S Bloem
Amstelveen
7:56
7:53
43
T Blokland
Santpoort-Noord
7:57
7:54
44
Niels Hilderinx
Bergen Nh
8:01
7:59
45
Mees Kleverlaan
8:02
8:00
46
Vincent van Keulen
Bergen Nh
8:02
7:57
47
Luk Jongsma
8:03
7:55
48
Kristof van der Fluit
Bergen Nh
8:04
7:54
49
L Mijlhoff
Bergen Nh
8:14
8:10
50
Jasper Dekker
8:14
8:01
51
Jan Tervoort
8:16
8:11
52
Detlef de Boer
8:20
8:19
53
Daan van Tilborg
8:20
8:19
54
Lex Bood
8:21
8:19
55
Marco van Zelst
8:22
8:19
56
Bram Siebring
8:22
8:13
57
Tom Wester
8:23
8:19
58
Stijn Kaldenbach
8:23
8:18
59
Ivo Meijer
8:29
8:26
60
N Robles
Bergen Nh
8:30
8:24
61
S M Bloem
Heerhugowaard
8:31
8:27
62
Bastiaan Cnossen
8:32
8:22
63
Simon de Best
8:32
8:22
64
Mark van Brest
Bergen Nh
8:39
8:23
65
Jesper Lensvelt
8:44
8:35
66
D van den Burg
Baarn
8:52
8:46
67
Bobbie Kroon
9:12
9:05
68
Jurre Holzhauer
9:23
9:19
69
Jim van der Mark
9:27
9:20
70
Dylan Potharst
9:27
9:25
71
Daan Beentjes
9:28
9:21
72
F Alkemade
Bergen Nh
9:28
9:22
73
M Alkemade
Bergen Nh
9:30
9:23
74
Pieter Sluis
Bergen Nh
9:33
9:26
75
Robin Vollenbrock
9:36
9:26
76
Reda Benchaabane
Amsterdam
9:45
9:35
77
Nino Hos
Sittard
9:45
9:42
78
Floris Adams
9:54
9:45
79
Luit Verschuur
Culemborg
10:18
10:15
80
Gert Jan Bramer
10:21
10:15
81
Teus Verschuur
Culemborg
10:21
10:17
82
Alex der Kinderen
10:23
10:11
83
S Castelijn
Bergen Nh
10:24
10:14
84
Floris Cnossen
10:26
10:17
85
Max Boura
10:26
10:14
86
Morris Bax
10:48
10:43
87
Yoni Arendsen
11:08
10:59
88
Thijmen Schaafsma
11:11
11:03
89
Oliver Tan
11:13
11:03
90
Quint van Eeken
11:16
11:07
91
Wieger Dollekamp
11:17
11:07
92
Willem Tervoort
11:22
11:08
93
Max Ruijters
11:28
11:13
94
Loick Noordhoff
11:32
11:25
95
R van Ree
Schoorl
11:37
11:23
96
Vincent Giesberg
beverwijk
11:42
11:33
97
Bas Koenis
11:53
11:48
98
Carly de Graaf
12:13
12:11
99
Robert Taalman
Alkmaar
12:18
12:07
100
J Lust
Purmerend
12:18
12:00
101
Timin Bosman
12:20
12:04
102
Reinier Neerings
12:22
12:13
103
Salvador Perer
13:07
12:55
104
Ruben Frans
13:18
13:05
105
Fynn Bosman
13:54
13:39
106
M Castelijn
Bergen Nh
14:20
14:09
MEIS, 1609 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hala Mohammadi
Amsterdam
6:32
6:32
2
Evy Oosterveer
Bergen Nh
6:45
6:44
3
Sylvia Homs
7:07
7:02
4
Flore Riems
7:17
7:13
5
Demi Visscher
7:21
7:17
6
Lisa Bernatek
7:28
7:23
7
Rt Granaat
Bergen Nh
7:31
7:30
8
Daisy Kolk
7:40
7:39
9
J Leek
Sint Pancras
7:45
7:45
10
M Bijwaard
Bergen Nh
7:58
7:52
11
M Karahog
Heerhugowaard
7:59
7:55
12
Anne louise Brand
8:11
8:09
13
Julia Schellekens
8:14
8:10
14
Lisa Slaadegaard
8:15
8:11
15
Roos Kaldenbach
8:18
8:14
16
Lynn Oosterveer
Bergen Nh
8:24
8:18
17
Lianne van de Meulenho
8:25
8:18
18
Ilse van Diepen
8:26
8:24
19
Rosemarijn Hufner
8:27
8:24
20
Annemijn Kwikkers
8:27
8:22
21
Dirkjesse Schaafsma
8:29
8:22
22
E van a Duivenvoorden
Bergen Nh
8:29
8:27
23
N Klopper
Bergen Nh
8:31
8:24
24
Jip Dammers
Bergen Nh
8:32
8:29
25
G Katuin
Heerhugowaard
8:33
8:29
26
Laura van Baar
8:33
8:29
27
Wence Louwman
8:45
8:41
28
E E Van den Bergh
Bergen Nh
8:55
8:50
29
Digna van Dokkum
8:56
8:51
30
Luna Ferschtman
Rotterdam
9:06
8:55
31
E Verduin
Bergen Nh
9:14
9:11
32
Luna van Vleuten
Bergen Nh
9:16
9:13
33
R J Bos
Bergen Nh
9:17
9:11
34
Malou Arendsen
9:27
9:19
35
Wiesje Kaandorp
9:34
9:29
36
Mieke Brave
9:35
9:26
37
Syll Bouman
9:36
9:36
38
Jasmijn Cnossen
9:37
9:30
39
A Adams
Bergen Nh
9:39
9:32
40
Puck van der Mark
9:51
9:44
41
Puck Albers
10:07
9:50
42
Hidde Brocken
10:29
10:21
43
K Gerber
Alkmaar
10:58
10:42
44
F Tanja
Midwoud
10:58
10:56
45
Fleur Valk
11:01
10:56
46
Eva Smits
11:05
10:57
47
Lian Veldt
Bergen Nh
11:34
11:26
48
Sr Stork
Amsterdam
11:38
11:28
49
Fabienne Giesberg
Beverwijk
11:43
11:24
50
Reynalyn Taalman
Alkmaar
12:18
12:08
51
Isabel Neerings
12:22
11:51
52
W a l Duivenvoorden
Bergen Nh
13:41
13:33
53
J Gerber
Alkmaar
14:14
13:57
De gezelligste loop van het seizoen
www.uitslagen.nl
02-10-2005 00:00