Uitslagenlijst 4e Otterberg-Blinkerdloop

Wijster - Zaterdag 1 oktober 2005

M SEN, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Martijn van Goor
Hollandscheveld
-18
17:18
2
Leon van der Lans
Stuifzand
-14
18:01
3
Ronald v/d Haak
Aduard
-33
18:21
4
Frank Everts
Hollandscheveld
-15
18:37
5
Jeroen Pelgröm
Dedemsvaart
-20
19:59
6
Andre Schoenmakers
Nieuw Dordrecht
-30
20:58
7
Henry Strijker
Hollandscheveld
-28
21:00
8
A. Kruyt
Assen
-21
21:08
9
Johan Nijland
IJhorst
-53
21:21
10
Jan Bart Kip
Noordscheschut
-19
22:23
11
Marinus Woertink
Ane
-44
22:59
12
Yuri ten Katen
Zuidlaren
-5
23:36
13
Jaap Bruins Slot
Meppel
-33
24:00
14
Koos Kip
Hoogeveen
-49
24:36
15
Peter Pels
Meppel
-41
24:55
16
Eeuwe Jansen
Beilen
-61
25:09
17
Jan Janssen
Smilde
-56
25:33
18
Ronald van Essen
Hoogeveen
-21
25:50
19
Lars Swieringa
Beilen
-9
25:52
20
Kor van Straten
Assen
-44
26:29
21
Egbert Tempert
Drijber
-48
26:35
22
Hielke ten Hoor
Hoogeveen
-36
26:45
23
Henk Warnders
Hoogersmilde
-47
26:50
24
Lambert Knorren
Meppel
-31
26:51
25
Henri Bisschop
Wijster
-15
26:57
26
Klaas Swieringa
Beilen
-34
27:14
27
Egbert Geertsma
Groningen
-39
27:16
28
Heuker Edward
Beilen
-28
27:29
29
Marcel ten Brummelhuis
Stuifzand
-32
27:45
30
Mans Veldsink
Dedemsvaart
-43
27:56
31
Erik Guns
Sappemeer
-25
27:57
32
Mark van Straten
Assen
-18
29:52
33
Ben Dertien
Groningen
-47
29:54
34
Erik Wierenga
Beilen
-34
30:00
35
Bart Raaman
Beilen
-35
30:00
36
Jan Haagsma
Hoogeveen
-57
30:20
37
Nico Soek
Meppel
-42
31:10
38
Wiebren de Vries
Hallum
-42
32:29
39
Wilfred Rodenhuis
Beilen
-38
32:43
40
Albert Kerssier
Beilen
-50
33:36
41
Gerard Rossing
Assen
-41
36:28
42
Gerwin Schoonewille
Tiendeveen
-25
36:28
43
Berend Schreuder
Zweeloo
-71
43:03
DAMES, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
-9
20:44
2
Manon Herbert
Bergentheim
-10
21:40
3
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
-11
21:52
4
Leandra Tiekstra
Dalen
-11
24:11
5
Monique Koopman
Eerste Exloermond
-28
24:14
6
Frouke Sijken
Beilen
-46
25:55
7
Lammieke Vaartjes
Hollandscheveld
-33
26:10
8
Dinie Nijman
Hollandscheveld
-35
26:10
9
Jackelien Beikes
Beilen
-34
26:12
10
Judith Kremers
Bovensmilde
-19
27:09
11
Janny Weurding-Janssen
Beilen
-53
28:57
12
Gea Lamberts
Wijster
-34
29:06
13
Yvonne Tempert
Nijverdal
-36
29:19
14
Liesbeth Dertien
Groningen
-42
30:15
15
Christel Tijenk
Groningen
-25
30:47
16
Joke Bargmann
Meppel
-45
32:14
17
Mettje Elzinga
Hallum
-38
32:16
18
Tanja Oostenbrink
Beilen
-48
33:24
19
Alice Vellinga
Westerbork
-34
33:47
20
Henriette Pel
Meppel
-37
35:39
M SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde Dr
-33
33:31
2
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
-20
33:57
3
Wim Opten
Zuidlaren
-34
34:30
4
Jan Scheenstra
Zuidveen
-30
35:12
5
Mark Grimmius
Wildervank
-30
36:48
6
VD Haak
Aduard
-33
38:39
7
Harie Pot
Velp Gld
-30
38:52
8
Roy Hofstede
Erica
-20
39:29
9
Jouke Posthumus
Haren Gn
-30
39:44
10
Martin Stevens
Zwolle
-30
40:47
11
Jan Dunnink
Rouveen
-31
40:49
12
Pieter Jan Kooi
Loppersum
-33
41:51
13
David westdorp
Hoogeveen
-27
43:05
14
Marco Bakker
Assen
-27
44:05
15
Alfred Beens
Genemuiden
-24
44:06
16
Edwin Wolfs
Haren Gn
-14
45:20
17
Peter Pettinga
Grijpskerk
-26
45:22
18
Carl Benjamins
Hoogeveen
-27
45:40
19
Tammo Bijmolt
Beilen
-33
48:53
20
Roel Steenbergen
Staphorst
-21
48:58
21
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
-16
49:16
22
Victor Boekeloo
Assen
-31
51:05
23
Johan Buurmeijer
Hoogeveen
-30
51:36
24
Fré Zondag
Scheemda
-33
53:26
25
Arnold Compagner
Zwolle
-21
54:29
M V1, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Albert v/d Ziel
Zandeweer
-36
36:00
2
Douwe Weima
Zwolle
-37
37:33
3
John Fokkink
Nieuwolda
-44
37:56
4
Jeroen Auener
Rolde
-44
38:44
5
Erik Post
Bergentheim
-35
38:58
6
Arie Prins
Koekange
-44
39:48
7
Cor Ton
Waskemeer
-38
40:00
8
Ton Groot
Hardenberg
-43
40:05
9
Peter Berken
Groningen
-39
42:19
10
Teun de Breed
Wijster
-41
42:38
11
Jan Roeles
Beilen
-38
42:44
12
Evert Bisschop
Koekange
-40
42:57
13
Arie Post
Amsterdam
-38
43:29
14
Mello Havinga
Wildervank
-36
44:21
15
Johan Carsouw
Zuidwolde Dr
-39
44:28
16
Geert Keizer
Leeuwarden
-35
44:33
17
Jebbe Westerbeek
Steenwijk
-39
44:38
18
Albert Vaartjes
Willemsoord
-45
45:50
19
Klaas Pijpker
Beilen
-42
45:56
20
Diederik Tempert
Nijverdal
-41
45:59
21
Ernst wever
Groningen
-43
46:18
22
Rinu Janssens
Eelde
-42
46:26
23
Wim Potiek
Willemsoord
-38
46:30
24
Jan Willem Oosting
Beilen
-35
47:09
25
Johan Franken
Assen
-36
47:53
26
Mient v/d Meulen
Hoogezand
-42
48:02
27
Arend Bisschop
Pesse
-45
48:25
28
Henk Willems
Beilen
-38
49:14
29
Ron de Vos
Westerbork
-43
49:15
30
Bart Cazemier
Zürich (SUI)
-44
49:15
31
Theun Zondag
Beilen
-42
49:21
32
Ton Nieuwpoort
Beilen
-45
49:43
33
Menno Hulshoff
Assen
-44
50:39
34
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
-41
50:55
35
Henk Schepers
Weerdinge
-41
51:40
36
Jan Lowijs
Hoogeveen
-40
51:47
37
Rudy van der Wijk
Beilen
-41
52:05
38
Jurry Brands
Beilen
-43
52:06
39
Karst Schonewille
Klazienaveen
-44
53:47
40
Kars Wolters
Odoorn
-43
54:37
M V2, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jannes Heijnen
Hoogeveen
-49
42:27
2
Peter Modderman
Ulrum
-49
42:43
3
Willy Berends
Klazienaveen
-48
43:01
4
H. Otter
Stadskanaal
-51
44:31
5
Zeeg Brienen
's-Gravenzande
-46
44:41
6
Harry Wolters
Eelde
-49
44:43
7
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
-47
45:12
8
Dick Visch
Haren Gn
-46
46:01
9
Jannes Bouwmeester
Beilen
-46
46:27
10
Tines Wils
Pesse
-49
47:01
11
Nico Offeringa
Borger
-52
47:23
12
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
-51
47:25
13
Lambert Nieuwenhuis
Dwingeloo
-54
48:35
14
Willem Klopman
Gees
-46
49:23
15
Hans Slaa
Pesse
-46
49:25
16
Gerrit Lahuis
Aalden
-49
49:54
17
Siets van der Veen
Veenhuizen
-45
50:42
18
Egbert Takens
Haren Gn
-45
50:51
19
Henk Veldkamp
Vledder
-58
50:55
20
Piet Schut
Orvelte
-50
51:04
21
Johan van Balgooy
Hoogeveen
-46
52:12
22
Henk Freie
Nijverdal
-54
52:15
23
Anko Marringa
Assen
-46
52:18
24
Henk Santes
Beilen
-48
52:30
25
Jan Veldhuizen
Dwingeloo
-48
52:56
26
Ger van't Wout
Wijster
-58
53:01
27
Peter Kommers
Beilen
-53
53:15
28
Piet Besemer
Dalen
-51
53:38
29
William Kok
Dwingeloo
-47
53:43
30
Jan Kohl
Hoogeveen
-49
54:13
31
John Jagt
Assen
-45
55:27
32
Johannes Schreuder
Westerbork
-59
55:38
33
Roel Kwint
Assen
-61
55:56
34
Walther Stikvoort
Assen
-57
56:41
35
Johan Jonker
Hoogeveen
-45
56:44
36
Wim van der Linden
Hoogeveen
-52
57:07
37
Henk Warring
Borger
-54
57:13
38
Bert Berkenbosch
Dedemsvaart
-52
57:50
39
Tinus Jonkers
Hijken
-52
58:26
40
Bé van der Veen
Beilen
-53
1:02:18
41
Gorus van Oordt
Groningen
-47
1:02:31
42
Ooldrik Modderman
Groningen
-50
1:07:17
43
Elso Bongers
Groningen
-50
1:07:17
44
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
-73
1:09:06
DAMES, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
-14
46:30
D VET, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Diana ten Cate
Stadskanaal
-36
41:58
2
Bertha Bruggenkamp
Smilde
-32
42:28
3
Titia Nisser
Drachten
-42
43:09
4
Ria Winter
Beilen
-31
44:47
5
Joke Westenbroek
Steggerda
-43
45:16
6
Willy Heidinga
Leeuwarden
-40
47:26
7
Enge Zeuner
Wildervank
-30
47:57
8
Wilma Vaartjes
Willemsoord
-41
48:58
9
Rona Meijer
Lutten
-37
49:56
10
Liset Klopman
Gees
-43
50:54
11
Anita Bultje
Westerbork
-37
51:49
12
Irma Zwartjens
Steggerda
-36
52:10
13
Dineke Kohl
Hoogeveen
-46
54:12
14
Marry Brienen
's-Gravenzande
-41
55:02
15
Jannie Lindeboom
Beilen
-50
56:15
16
Margreet Visch
Haren Gn
-45
57:30
17
Inge Derks
Beilen
-34
58:25
18
Judith Heemskerk
Beilen
-33
58:25
19
Ria Post
Amsterdam
-43
1:00:00
20
Cisca Pijpker
Beilen
-39
1:00:41
21
Hetty Freie
Nijverdal
-53
1:02:00
22
Jacqueline t. Brummelh
Stuifzand
-35
1:03:42
23
Cora van der Donk
Grootegast
-34
1:12:53
Hoofdsponsors: Henk ten Hoor - van boven tot onder goed- , Asics,
De Vries mechanisatie bv., Alescon - brengt mensen in beweging.
www.uitslagen.nl
01-10-2005 00:00