Uitslagenlijst 4e Otterberg-Blinkerdloop

Wijster - Zaterdag 1 oktober 2005

M SEN, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn van Goor
Hollandscheveld
17:18
2
Leon van der Lans
Stuifzand
18:01
3
Ronald v/d Haak
Aduard
18:21
4
Frank Everts
Hollandscheveld
18:37
5
Jeroen Pelgröm
Dedemsvaart
19:59
6
Andre Schoenmakers
Nieuw Dordrecht
20:58
7
Henry Strijker
Hollandscheveld
21:00
8
A. Kruyt
Assen
21:08
9
Johan Nijland
IJhorst
21:21
10
Jan Bart Kip
Noordscheschut
22:23
11
Marinus Woertink
Ane
22:59
12
Yuri ten Katen
Zuidlaren
23:36
13
Jaap Bruins Slot
Meppel
24:00
14
Koos Kip
Hoogeveen
24:36
15
Peter Pels
Meppel
24:55
16
Eeuwe Jansen
Beilen
25:09
17
Jan Janssen
Smilde
25:33
18
Ronald van Essen
Hoogeveen
25:50
19
Lars Swieringa
Beilen
25:52
20
Kor van Straten
Assen
26:29
21
Egbert Tempert
Drijber
26:35
22
Hielke ten Hoor
Hoogeveen
26:45
23
Henk Warnders
Hoogersmilde
26:50
24
Lambert Knorren
Meppel
26:51
25
Henri Bisschop
Wijster
26:57
26
Klaas Swieringa
Beilen
27:14
27
Egbert Geertsma
Groningen
27:16
28
Heuker Edward
Beilen
27:29
29
Marcel ten Brummelhuis
Stuifzand
27:45
30
Mans Veldsink
Dedemsvaart
27:56
31
Erik Guns
Sappemeer
27:57
32
Mark van Straten
Assen
29:52
33
Ben Dertien
Groningen
29:54
34
Erik Wierenga
Beilen
30:00
35
Bart Raaman
Beilen
30:00
36
Jan Haagsma
Hoogeveen
30:20
37
Nico Soek
Meppel
31:10
38
Wiebren de Vries
Hallum
32:29
39
Wilfred Rodenhuis
Beilen
32:43
40
Albert Kerssier
Beilen
33:36
41
Gerard Rossing
Assen
36:28
42
Gerwin Schoonewille
Tiendeveen
36:28
43
Berend Schreuder
Zweeloo
43:03
DAMES, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
20:44
2
Manon Herbert
Bergentheim
21:40
3
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
21:52
4
Leandra Tiekstra
Dalen
24:11
5
Monique Koopman
Eerste Exloermond
24:14
6
Frouke Sijken
Beilen
25:55
7
Lammieke Vaartjes
Hollandscheveld
26:10
8
Dinie Nijman
Hollandscheveld
26:10
9
Jackelien Beikes
Beilen
26:12
10
Judith Kremers
Bovensmilde
27:09
11
Janny Weurding-Janssen
Beilen
28:57
12
Gea Lamberts
Wijster
29:06
13
Yvonne Tempert
Nijverdal
29:19
14
Liesbeth Dertien
Groningen
30:15
15
Christel Tijenk
Groningen
30:47
16
Joke Bargmann
Meppel
32:14
17
Mettje Elzinga
Hallum
32:16
18
Tanja Oostenbrink
Beilen
33:24
19
Alice Vellinga
Westerbork
33:47
20
Henriette Pel
Meppel
35:39
M SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde Dr
33:31
2
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
33:57
3
Wim Opten
Zuidlaren
34:30
4
Jan Scheenstra
Zuidveen
35:12
5
Mark Grimmius
Wildervank
36:48
6
VD Haak
Aduard
38:39
7
Harie Pot
Velp Gld
38:52
8
Roy Hofstede
Erica
39:29
9
Jouke Posthumus
Haren Gn
39:44
10
Martin Stevens
Zwolle
40:47
11
Jan Dunnink
Rouveen
40:49
12
Pieter Jan Kooi
Loppersum
41:51
13
David westdorp
Hoogeveen
43:05
14
Marco Bakker
Assen
44:05
15
Alfred Beens
Genemuiden
44:06
16
Edwin Wolfs
Haren Gn
45:20
17
Peter Pettinga
Grijpskerk
45:22
18
Carl Benjamins
Hoogeveen
45:40
19
Tammo Bijmolt
Beilen
48:53
20
Roel Steenbergen
Staphorst
48:58
21
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
49:16
22
Victor Boekeloo
Assen
51:05
23
Johan Buurmeijer
Hoogeveen
51:36
24
Fré Zondag
Scheemda
53:26
25
Arnold Compagner
Zwolle
54:29
M V1, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert v/d Ziel
Zandeweer
36:00
2
Douwe Weima
Zwolle
37:33
3
John Fokkink
Nieuwolda
37:56
4
Jeroen Auener
Rolde
38:44
5
Erik Post
Bergentheim
38:58
6
Arie Prins
Koekange
39:48
7
Cor Ton
Waskemeer
40:00
8
Ton Groot
Hardenberg
40:05
9
Peter Berken
Groningen
42:19
10
Teun de Breed
Wijster
42:38
11
Jan Roeles
Beilen
42:44
12
Evert Bisschop
Koekange
42:57
13
Arie Post
Amsterdam
43:29
14
Mello Havinga
Wildervank
44:21
15
Johan Carsouw
Zuidwolde Dr
44:28
16
Geert Keizer
Leeuwarden
44:33
17
Jebbe Westerbeek
Steenwijk
44:38
18
Albert Vaartjes
Willemsoord
45:50
19
Klaas Pijpker
Beilen
45:56
20
Diederik Tempert
Nijverdal
45:59
21
Ernst wever
Groningen
46:18
22
Rinu Janssens
Eelde
46:26
23
Wim Potiek
Willemsoord
46:30
24
Jan Willem Oosting
Beilen
47:09
25
Johan Franken
Assen
47:53
26
Mient v/d Meulen
Hoogezand
48:02
27
Arend Bisschop
Pesse
48:25
28
Henk Willems
Beilen
49:14
29
Ron de Vos
Westerbork
49:15
30
Bart Cazemier
Zürich (SUI)
49:15
31
Theun Zondag
Beilen
49:21
32
Ton Nieuwpoort
Beilen
49:43
33
Menno Hulshoff
Assen
50:39
34
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
50:55
35
Henk Schepers
Weerdinge
51:40
36
Jan Lowijs
Hoogeveen
51:47
37
Rudy van der Wijk
Beilen
52:05
38
Jurry Brands
Beilen
52:06
39
Karst Schonewille
Klazienaveen
53:47
40
Kars Wolters
Odoorn
54:37
M V2, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannes Heijnen
Hoogeveen
42:27
2
Peter Modderman
Ulrum
42:43
3
Willy Berends
Klazienaveen
43:01
4
H. Otter
Stadskanaal
44:31
5
Zeeg Brienen
's-Gravenzande
44:41
6
Harry Wolters
Eelde
44:43
7
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
45:12
8
Dick Visch
Haren Gn
46:01
9
Jannes Bouwmeester
Beilen
46:27
10
Tines Wils
Pesse
47:01
11
Nico Offeringa
Borger
47:23
12
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
47:25
13
Lambert Nieuwenhuis
Dwingeloo
48:35
14
Willem Klopman
Gees
49:23
15
Hans Slaa
Pesse
49:25
16
Gerrit Lahuis
Aalden
49:54
17
Siets van der Veen
Veenhuizen
50:42
18
Egbert Takens
Haren Gn
50:51
19
Henk Veldkamp
Vledder
50:55
20
Piet Schut
Orvelte
51:04
21
Johan van Balgooy
Hoogeveen
52:12
22
Henk Freie
Nijverdal
52:15
23
Anko Marringa
Assen
52:18
24
Henk Santes
Beilen
52:30
25
Jan Veldhuizen
Dwingeloo
52:56
26
Ger van't Wout
Wijster
53:01
27
Peter Kommers
Beilen
53:15
28
Piet Besemer
Dalen
53:38
29
William Kok
Dwingeloo
53:43
30
Jan Kohl
Hoogeveen
54:13
31
John Jagt
Assen
55:27
32
Johannes Schreuder
Westerbork
55:38
33
Roel Kwint
Assen
55:56
34
Walther Stikvoort
Assen
56:41
35
Johan Jonker
Hoogeveen
56:44
36
Wim van der Linden
Hoogeveen
57:07
37
Henk Warring
Borger
57:13
38
Bert Berkenbosch
Dedemsvaart
57:50
39
Tinus Jonkers
Hijken
58:26
40
Bé van der Veen
Beilen
1:02:18
41
Gorus van Oordt
Groningen
1:02:31
42
Ooldrik Modderman
Groningen
1:07:17
43
Elso Bongers
Groningen
1:07:17
44
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
1:09:06
DAMES, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
46:30
D VET, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diana ten Cate
Stadskanaal
41:58
2
Bertha Bruggenkamp
Smilde
42:28
3
Titia Nisser
Drachten
43:09
4
Ria Winter
Beilen
44:47
5
Joke Westenbroek
Steggerda
45:16
6
Willy Heidinga
Leeuwarden
47:26
7
Enge Zeuner
Wildervank
47:57
8
Wilma Vaartjes
Willemsoord
48:58
9
Rona Meijer
Lutten
49:56
10
Liset Klopman
Gees
50:54
11
Anita Bultje
Westerbork
51:49
12
Irma Zwartjens
Steggerda
52:10
13
Dineke Kohl
Hoogeveen
54:12
14
Marry Brienen
's-Gravenzande
55:02
15
Jannie Lindeboom
Beilen
56:15
16
Margreet Visch
Haren Gn
57:30
17
Inge Derks
Beilen
58:25
18
Judith Heemskerk
Beilen
58:25
19
Ria Post
Amsterdam
1:00:00
20
Cisca Pijpker
Beilen
1:00:41
21
Hetty Freie
Nijverdal
1:02:00
22
Jacqueline t. Brummelh
Stuifzand
1:03:42
23
Cora van der Donk
Grootegast
1:12:53
Hoofdsponsors: Henk ten Hoor - van boven tot onder goed- , Asics,
De Vries mechanisatie bv., Alescon - brengt mensen in beweging.
www.uitslagen.nl
01-10-2005 00:00