Uitslagenlijst 10e STAP Loop

Brunssum - Zaterdag 1 oktober 2005

JO, SCHOLIEREN400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Afstand
1
Brandon Nijsten
2
Senne de Vries
JO, SCHOLIEREN600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Hobma
2:16
2
Niem Payne
2:25
3
Ernst Hobma
2:29
4
Nigel Moma
2:46
5
Marco Kostwinder
2:46
6
Patrick Plandsoen
2:50
7
Bigler
2:52
8
Mike Meeuse
2:53
9
Quintin Mens
2:54
ME, SCHOLIEREN600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helen Coenen
1:57
2
Anniek Spoelstra
2:17
3
Cinzia Manca
2:20
4
Birta Diallo
2:33
JO, SCHOL 1000 9395
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Lenting
3:32
2
Rob Dormans
3:35
3
Marvin Raats
Heerlen
3:40
4
Dieve van Geffen
3:42
5
Harmen Middelveld
Brunssum
3:47
ME, SCHOL 1000 9395
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle Knol
3:37
2
Debora Hellinga
4:39
3
Hajar Kamil
7:16
4
Andrea Frijns
7:20
JO, SCHOL 1000 9697
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Knol
3:15
2
Martijn Daemen
3:17
3
Maiko van Geffen
3:28
4
Thomas Hellinga
4:00
5
Judith ?
4:17
6
Jos Vrijdag
4:28
7
Niels van de Berg
5:04
ME, SCHOL 1000 9697
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elana Payne
4:00
2
Kim Spoelstra
4:09
MJE, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivo Eijkenboom
Landgraaf
11:50
2
Timo Reinink
Brunssum
12:49
3
Rick Verhoeven
Heerlen
13:11
4
Toby Smith
Heerlen
16:55
5
Guus Bouwhuis
17:20
6
Nick Goossens
Heerlen
18:57
VJE, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanna van Buggenum
13:26
2
Leonie Balter
Parelloop Running Te
13:49
3
Anne Balter
Parelloop Running Te
13:58
4
Kylie van Mierlo
Brunssum
14:37
5
Melina Janssen
Brunssum
14:40
6
Inge Derks
14:44
7
Kelly Houben
17:03
8
Marije van de Berg
Oirsbeek
21:27
MTRI, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Dayne
21:16
2
Michael Hodenius
Loopgroep Vakbond AB
21:50
3
Mark Dackus
Nederland
22:00
4
Pascal Bazuin
23:31
5
Sjef Geitz
Loopgroep Vakbond AB
24:29
6
J Schwanen
24:34
7
Frank Eisenga
Landgraaf
24:38
8
Bos
Geleen
24:45
9
Jouke Vallinga
24:53
10
Math Pals
Loopgroep Vakbond AB
25:23
11
Rob Smulders
Brunssum
26:10
12
Bernd Baudisch
Herzogenrath (GER)
26:31
13
Quirien van Son
26:33
14
Ronald Frins
Landgraaf
26:48
15
Thomas Richards
27:04
16
Bram Ruiters
Parelloop Running Te
27:15
17
Hoogeboom Ronald
Heerlen
27:19
18
Guus Hendrix
Brunssum
27:29
19
Wim Slangen
Kerkrade
27:37
20
Jeffrey Lutgens
Brunssum
27:50
21
Lueck Juergen
28:03
22
Frenk Raaijmakers
28:35
23
Jos Duteweerd
Landgraaf
28:39
24
Sino Rene
Merkelbeek
29:08
25
Rob vd Heuvel
Schinveld
29:12
26
Jaap Houkes
Loopgroep Vakbond AB
29:14
27
Hoofs Ton
Spaubeek
29:23
28
Ruben Stocker
Parelloop Running Te
29:36
29
Mark Jacobs
Nuth
29:44
30
Walter Schmidt
Parelloop Running Te
29:49
31
Bart Peters
Parelloop Running Te
29:49
32
Peter Jansen
Landgraaf
29:59
33
Ger van Herten
30:08
34
Ben Theunissen
30:18
35
Vaessen
Heerlen
30:22
36
Rico Wolfhagen
Parelloop Running Te
30:30
37
Jan Manders
Landgraaf
30:31
38
Hub Collaris
Landgraaf
30:35
39
Johan Brugmans
Heerlen
30:39
40
Wim Rutjens
30:52
41
Theo Teeven
Nederland
30:58
42
Bert Daemen
31:02
43
R van Dam
Kerkrade
31:39
44
Rene Bakker
Parelloop Running Te
32:02
45
Roger Luckers
32:07
46
Dennis van Kortenhof
Geleen
32:09
47
Ben Orbons
Nideggen (GER)
32:31
48
Ad Bierstekers
Brunssum
33:31
49
Math Hermans
34:34
50
Louis van der Maesen
35:06
51
Tobias Otto
Eschweiler (GER)
35:16
52
P Borsdorff
35:19
53
Marion van Herten
Heerlen
36:02
54
Rob Janssen
37:59
55
Frankberg Achim
Kerkrade
41:56
56
Gunther Putz
Alemania Aachen (GER
42:02
57
Wim Spiertz
Landgraaf
43:37
VTRI, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britta Baudisch
Herzogenrath (GER)
26:31
2
Carla Willems
Heerlen
27:40
3
Annick Ploumen
27:46
4
Vos
29:21
5
Wilhelmien Cornelissen
Loopgroep Vakbond AB
29:43
6
Astrid Kokkelkorn
Heerlen
30:04
7
Kanera Iris
Sittard
30:07
8
Hoofs Tiny
Spaubeek
30:26
9
Danielle Quadakkers
Hoensbroek
31:13
10
Andrea Eymael
Alemania Aachen (GER
31:35
11
Muller Anita
Sittard
33:11
12
Ria van Buggenum
Heerlen
33:15
13
Tessa Peters
Parelloop Running Te
33:18
14
YEM van de Broek-Keule
34:30
15
Hannah Knauf
LG Mutzenich (GER)
34:36
16
Van Mierlo Angela
Brunssum
34:54
17
Birgit van de Bult
35:40
18
Josephine de Jonge
Parelloop Running Te
35:44
19
Karin Muller
Heerlen
36:01
20
Liselotte Quaedackers
Alemania Aachen (GER
37:03
21
Gera Schoonens
Nederland
37:44
22
Erna Ruiters
Parelloop Running Te
37:59
23
Mieke Thomas
Parelloop Running Te
39:12
24
Nicole Gerlach
Aachen (GER)
39:52
25
Lea Penders
Heerlen
40:53
26
Antoinette Stocker
Parelloop Running Te
41:43
27
Cornelia Mueller
Herzogenrath (GER)
44:34
MBU, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordi Meulenberg
Open Line TTTL
20:26
2
Huub Donders
Harrie Driessen Runn
20:32
3
Martijn Dekker
Open Line TTTL
20:59
4
Ger Bodelier
Harrie Driessen Runn
21:27
5
Jeroen Dekker
Open Line TTTL
22:09
6
Maurice Quaedvlieg
Herle College
22:25
7
Frans Hool
Harrie Driessen Runn
22:30
8
Abdi Abdillahi
Emma College team 1
22:48
9
Roger Rassin
Rabobank Stein en Be
23:11
10
Luc Speck
Parelloop Running Te
23:22
11
Ton Leenders
Auto Vaessen team 1
23:26
12
Frank Gommans
Emma College team 1
23:39
13
Mike Ververgaert
Harrie Driessen Runn
23:42
14
René Dekker
Open Line TTTL
23:48
15
Joachim Muller
Auto Vaessen team 1
23:54
16
Marc Dorscheidt
Auto Vaessen team 1
23:57
17
Bob van Oort
Trevianum scholengro
24:50
18
Bert Pelt
Emma College team 1
25:01
19
Paul Orbons
Parelloop Running Te
25:04
20
Ronald Balter
Parelloop Running Te
25:40
21
Fred Kroon
Auto Vaessen team 1
25:51
22
Maurice Paulussen
Essent Kabelcom Maas
26:10
23
Wim Penners
Rabobank Stein en Be
26:20
24
Thijs van der Sterren
Trevianum scholengro
26:26
25
Kris Wictorowicz
Trevianum scholengro
26:26
26
Ton Bolk
Emma College team 1
26:28
27
Hans Kam
Parelloop Running Te
26:28
28
John Sturms
Parelloop Running Te
26:28
29
Jack Geraedts
Trevianum scholengro
26:32
30
Albert vd Laarschot
Rabobank Stein en Be
26:42
31
Richard Vulkers
Auto Vaessen team 2
26:47
32
Jan Beckers
Harrie Driessen Runn
26:56
33
Daniel Radder
Essent Kabelcom Maas
26:58
34
Giel Beugels
Essent Kabelcom Maas
27:51
35
Marcel Zielemans
Emma College team 2
28:06
36
Theo Wijnen
Emma College team 1
28:16
37
Wim de Hoed
Auto Vaessen team 2
28:20
38
Pieter Zeijen
Open Line TTTL
28:28
39
Jos Ostendorf
Rabobank Stein en Be
28:34
40
Cor Koreman
Auto Vaessen team 1
28:39
41
Roel Stocker
Parelloop Running Te
28:40
42
Frank Hoekstra
Essent Kabelcom Maas
28:44
43
Heinz van der Linden
Auto Vaessen team 2
29:16
44
Arno Last
Auto Vaessen team 2
29:25
45
Marcel Pieters
Rabobank Stein en Be
29:26
46
Leo Debije
Auto Vaessen team 1
30:02
47
Ad Klein
Open Line TTTL
30:37
48
Leo Bego
Rabobank Stein en Be
30:41
49
Marjo Jacobs
Herle College
31:07
50
Roel Rutten
Rabobank Stein en Be
31:29
51
Nico Bonfrere
Auto Vaessen team 1
31:36
52
Joep Brassee
Trevianum scholengro
31:38
53
Theo Vromen
Emma College team 2
32:16
54
Leo Wassen
Auto Vaessen team 2
32:31
55
Theo Dirven
Auto Vaessen team 2
32:32
56
Henk Engelen
Auto Vaessen team 2
32:37
57
Frans Pierik
Trevianum scholengro
32:37
58
Ronn Stocker
Emma College team 2
32:44
59
John Moonen
Rabobank Stein en Be
33:21
60
Hans Hotterbeekx
Trevianum scholengro
33:28
VBU, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud Golsteijn
Open Line TTTL
23:01
2
Evelijne Ruijters
Harrie Driessen Runn
23:16
3
Petra van Tongeren
Open Line TTTL
24:55
4
Suzan Ruyters
Open Line TTTL
25:44
5
Rosanne Ververgaert
Harrie Driessen Runn
26:23
6
Nancy Sangen
Harrie Driessen Runn
26:52
7
Nicole van Uum
Auto Vaessen team 1
27:20
8
Sandra Douven
Auto Vaessen team 1
27:44
9
Yvonne Smeets
Rabobank Stein en Be
28:51
10
Yvonne Hagendoren
Essent Kabelcom Maas
29:39
11
Ellis Burgers
Auto Vaessen team 1
29:39
12
Monique Roberts
Emma College team 1
29:45
13
Nicole van der Linden
Auto Vaessen team 2
31:19
14
Anke Drielsma
Parelloop Running Te
31:24
15
Finy Vaessen
Auto Vaessen team 2
32:10
16
Anja Smulders
Emma College team 1
32:23
17
Marianne Bartels
Auto Vaessen team 2
32:31
18
Marleen Bus
Parelloop Running Te
33:06
19
Yvonne Wolfhagen
Parelloop Running Te
33:34
20
Frisca Knoben
Trevianum scholengro
34:26
21
Jolanda Cobben
Trevianum scholengro
34:29
22
Gerte Offeringa
Harrie Driessen Runn
34:56
23
Esther Mengelers
Praxis Woonboulevard
35:58
24
Marjolein Broekman
Emma College team 1
37:27
25
Tonneke Krebbers
Emma College team 1
37:28
26
Diana Patelski
Praxis Woonboulevard
38:26
27
Mariella America
Emma College team 1
41:41
M20, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Markus Breuer
Stolberg (GER)
43:20
2
Holger Lengersdorf
Jülich (GER)
49:25
3
Roger van de Merwe
Sittard
50:38
4
Tom van de Sterren
50:51
5
Guido Holz
58:50
6
Khalid Hammad
Aachen (GER)
58:54
7
Gereon Gilles
Huckelhoven (GER)
59:06
8
Stefan Reicheneder
Eschweiler (GER)
1:01:39
9
Fabian Birchel
1:05:41
V20, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Peters
53:49
2
Claudia Reicheneder
Eschweiler (GER)
1:01:38
3
Verama Noller
1:07:58
4
Sabine Klinkenberg
1:07:59
5
Alexandra Kirsch
1:22:11
M30, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephan Keldenich
48:24
2
Abraik Mouloud
48:27
3
Rudy Aarts
Bunde
48:33
4
Guido Meys
48:58
5
Guido Lischewski
Aachen (GER)
50:47
6
Martin Krahl
Eschweiler (GER)
51:27
7
Bram Ruiters
Parelloop Running Te
56:47
V30, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tetz Sancia
1:07:29
M35, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Kirch
44:38
2
Wiel Peters
45:24
3
Andre Tribbels
47:06
4
Frank Rheinfelder
50:04
5
Jorg Braunleder
54:41
6
Marcel Claessen
56:28
7
Tetz Dieter
57:09
8
Frank Rheinfelder
Huckelhoven (GER)
57:34
9
Sander Holger
57:53
10
Ronald Smeets
57:54
11
Peter van Waterschoot
59:26
12
Christof Busch
Heinsberg (GER)
59:34
13
Friedbert Kirsch
1:01:09
14
Ralf Jachomowski
Mönchengladbach (GER
1:05:39
V35, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irmy Brandenburg
Monschau (GER)
53:41
2
Elke Jansen
LG Mutzenich (GER)
56:06
3
Maria Hader
Germania 07 Durwiss
1:02:40
4
Anja Wirtz
Hürtgenwald (GER)
1:09:31
5
Gabriele Meessen
Würselen (GER)
1:13:56
M40, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Hamers
Landgraaf
40:49
2
Vico Mingers
Loopgroep Vakbond AB
44:26
3
Rene van Uum
45:03
4
Borjaqns John
47:10
5
Maurice Quaedvlieg
Heerlen
47:19
6
Martin Franssen
47:25
7
Mark Hamaekers
Vijlen
48:00
8
Marcel Meens
Landgraaf
48:48
9
Reinhard Mayer
Aachen (GER)
49:24
10
Harry Grijmans
Brunssum
49:39
11
Jos Hensgens
51:00
12
Albert Knauf
LG Mutzenich (GER)
51:15
13
Alfred Geven
52:46
14
Elmar Brandenburg
Monschau (GER)
53:43
15
Sjoerd Hobme
Sittard
53:48
16
Robert Janssen
Wijlre
53:58
17
Jo de Bie
55:58
18
Hub Wijnands
Heerlen
57:07
19
Peter Vallinga
58:48
20
Andre de Bie
1:00:58
21
Roomans Rob
Sittard
1:02:25
22
Gunter Leinders
1:04:32
V40, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra van Tongeren
Heerlen
52:26
2
Karin Wallrafen
Mönchengladbach (GER
56:23
3
Marlene Mayer
Aachen (GER)
1:06:31
4
Andrea Neuwohner
Jülich (GER)
1:17:53
M45, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Payne
Heerlen
45:53
2
Rolf Schubert
47:02
3
Lothar Laven
...... (GER)
47:26
4
Jan Offermans
49:04
5
Roland Krokel
LG Mutzenich (GER)
49:28
6
Toni Driesen
Gangelt (GER)
49:34
7
Dieter Bauch
Aachen (GER)
50:11
8
Herman Gerards
Landgraaf
51:03
9
Lambert Bausler
51:12
10
Frins
Landgraaf
52:05
11
Edward Friedla
Aachen (GER)
53:54
12
V Schroeder
55:18
13
Peter van Buggenum
Heerlen
55:19
14
Jürgen Christoph
Keulen (GER)
57:21
15
Ko Klepper
57:56
16
Nico Weijts
58:06
17
Kurt Schröder
Geilenkirchen (GER)
58:18
18
David
Wurselen (GER)
59:25
19
Winkler Holger
1:00:02
20
Karl Schroeder
Germania 07 Durwiss
1:00:40
21
Gunther Philippen
Germania 07 Durwiss
1:03:04
22
Frank Ubags
Bocholtz
1:03:29
23
Herman Coonen
1:04:11
24
Albert Hollanders
1:06:37
25
Paul Thissen
1:09:49
V45, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marion Kuhn
Stolberg (GER)
52:58
2
Conny de Soeten
Kerkrade
1:01:43
3
Gerry Hendriks-Meijs
1:06:48
4
Karin Knöbel
Hürtgenwald (GER)
1:10:33
M50, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thiessens
51:53
2
John Joosten
58:10
3
Dieter Erler
Schleiden (GER)
58:58
4
Peter van de Sande
59:08
5
Harry Hamers
1:00:11
6
Henk Roberts
1:01:19
7
Dittberken Dieter
1:01:59
8
Joachim Sieber
Huckelhoven (GER)
1:05:13
9
Jürgen Francke
Düren (GER)
1:05:59
10
J M Derks
1:06:47
V50, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosa Pauls
LG Mutzenich (GER)
1:02:39
2
Marlene Souvignier-Cre
Germania 07 Durwiss
1:09:57
M55, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jo Pfeifer
52:10
2
Jo Stevens
52:14
3
Pierre Muijrers
Landgraaf
53:56
4
Jac Stams
Heerlen
56:38
5
They Luckers
56:51
6
Hein Bodelier
57:38
7
Manfred Porner
58:37
8
A van der Goot
58:45
9
Ton Pijpers
Kerkrade
1:00:51
10
Rossel Peter
1:04:27
11
Peter Claassen
1:04:44
12
Rolf Fast
1:05:15
13
Desermot Hermann
Aachen (GER)
1:08:02
V55, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Houben
Maastricht
58:47
2
Marga Guldenberg
Germania 07 Durwiss
1:05:57
M60, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathieu Simons
Brunssum
54:01
2
Klinkenberg Friedrich
58:36
3
Walter Souvignier
Germania 07 Durwiss
1:02:05
4
Helmut Pesch
Germania 07 Durwiss
1:02:49
V60, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rita Heuel
LG Mutzenich (GER)
59:02
M65, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sentis Leo
Duitsland
1:03:42
2
Gerhard Knodel
Düren (GER)
1:03:50
3
Holms-Jochem Schmidt
1:05:54
V65, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alice Kremer
1:18:18
M70, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pol Defays
1:08:39
2
Jo Kuypers
1:12:34
3
Wilhelm Schmitz
Huckelhoven (GER)
1:15:55
4
Josef Krammer
Huckelhoven (GER)
1:21:31
5
Michael Paulus
Huckelhoven (GER)
1:22:10

Linisol
Vakbond ABW; Performance; Fer Haas Makelaardij, Howicon BV, Mammoet, Meex,
Uitslagen.nl
04-10-2005 15:47