Uitslagenlijst Beekse Marathon

Hilvarenbeek - Zondag 18 september 2005

MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave De Vylder
AVON
2:38:59
2
Bart Verhaar
AVR '69
2:47:53
3
André Pelgröm
Loopgroep Aart Stigt
2:50:46
4
Johan Schildermans
Overpelt (BEL)
2:54:04
5
Jack van de Wouw
Tilburg
2:59:53
6
Jeroen van Overdijk
Tilburg Road Runners
3:10:09
7
Willy Jonkers
Veteranen Nederland
4:09:04
M40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Wienke
Deurne
2:54:09
2
Egbert Top
Veteranen Nederland
3:07:38
3
Marti Schoenmakers
Loopservice.nl
3:15:20
4
Jack vd Huygevoort
Achil '87
3:20:25
5
Sjef van Beers
AVR '69
3:20:38
6
Wim Akkermans
Prins Hendrik
3:25:10
7
Patrick Poppe
Borsbeek (Antw.) (BE
3:40:04
8
Raymond Barkman
Rotterdam
3:40:28
9
Jack Hendrickx
Veteranen Nederland
3:43:49
10
Wim Hogentoren
Veteranen Nederland
3:46:02
11
Jan Vriens
Tilburg
3:46:37
12
Gerrit vd Vondervoort
Achil '87
4:12:18
13
Brian Mills
Leominster (GBR)
4:28:26
M50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harrie van der Heijden
AVR '69
3:09:17
2
Peter van der Pasch
Tilburg
3:23:52
3
Herman van Haaren
Achil '87
3:26:50
4
Frans Adams
Kasterlee (BEL)
3:42:28
5
J W Dijkgraaf
Cialfo
3:55:44
6
Jack vd Sande
Achil '87
3:56:38
7
Hans Buis
Loopservice.nl
4:18:06
8
Dion Joosten
Veteranen Nederland
4:23:30
9
Jan Maaskant
Gloria
4:27:22
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Schoenmakers
Veteranen Nederland
3:46:09
2
Bert de Wit
AAV '36
3:52:00
3
Rob Schmidt
Spado
4:00:11
4
Wim Deenen
Achil '87
4:02:51
5
Kees vd Broek
Achil '87
4:10:10
6
P van Sprang
Tilburg
4:12:49
7
Martin Bosman
Loopservice.nl
4:16:24
8
Toon de Kort
Nieuwerkerk ad IJsse
4:19:52
VSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne Colsen
Taxandria
3:44:18
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corrie Waterschoot
AVR '69
3:39:40
2
Gertie Theunissen
PSV
3:45:11
3
Els Annegarn
Loopgroep PK
3:46:01
M30KM, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Vroemen
Gieten
1:41:32
2
Jack van Avendonk
Attila
1:47:18
3
Bernard Heshof
Typhoon
1:51:13
4
Jempy van der Veeken
Typhoon
1:52:25
5
Jos op 't Hoog
Haaren
1:53:14
6
Edwin Roest
AVV
1:55:40
7
David Kleijn
Loopgroep PK
2:01:10
8
Harry Jansen
Olympia Eindhoven
2:03:20
9
Rob Brekelmans
Loopgroep PK
2:04:12
10
Henk Gommer
Heerlen
2:06:05
11
Cocky de Brouwer
Achil '87
2:06:25
12
Arjan Hofs
Loopgroep PK
2:07:04
13
Gerrie Dijkstra
AV Oirschot
2:10:08
14
Ton Peeters
Oirschot
2:10:08
15
J W Muller
Achilles
2:10:08
16
Remi Timmermans
AV Oirschot
2:10:08
17
René Joosten
Putte
2:12:05
18
Johan Sperber
Loopgroep PK
2:14:13
19
Henk van Gerven
AV Oirschot
2:15:17
20
Peter du Pau
Eindhoven
2:15:23
21
Erik van Zessen
Tartlétos
2:15:46
22
Kees de Hoon
Achilles
2:16:10
23
Christophe de Deckker
Brecht (BEL)
2:16:56
24
Piet van der Nat
DES
2:18:48
25
Kees van Veldhuizen
Ede Gld
2:19:02
26
Michael Steiger
Biest Houtakker
2:20:16
27
Cris Simons
Haaren
2:20:24
28
Piet Swaans
AV Oirschot
2:20:37
29
Gerard van Boxtel
Haaren
2:20:40
30
H M Oomes
Sprint
2:20:42
31
Peter Witlox
Haaren
2:21:10
32
Han Go
Goirle
2:22:32
33
Stan Nefs
Loopservice.nl
2:22:40
34
Mark Rodrigues de Mira
Reusel
2:23:03
35
Raymond Hébuterne
Baarn
2:23:20
36
Tjeu Mennen
Meijel
2:23:25
37
Dré van den Bosch
Dongen
2:25:05
38
Ad van der Kemp
Dongen
2:25:05
39
Henry Bink
Waalwijk
2:25:18
40
Frank Zigenhorn
AVR '69
2:25:53
41
Piet van der Heijden
AVR '69
2:25:53
42
Bert Lemmers
Rijen
2:27:06
43
Libbe van Dijk
Tilburg Road Runners
2:27:56
44
Art Vreugdenhil
GVAC
2:28:20
45
Marc Staring
Haaren
2:28:29
46
Kees Hess
Haaren
2:28:30
47
Hans van Dinther
PSV
2:28:37
48
Ton van Rijn
Loopservice.nl
2:29:18
49
Ben Hermeler
Sprint
2:30:34
50
Felix de Vroomen
Goirle
2:30:45
51
Eric van der Starre
Raamsdonksveer
2:31:34
52
Frans Peters
Woerden
2:32:17
53
Bert van de Schelde
Eindhoven588
2:32:52
54
Hans van den Berg
Tilburg
2:34:37
55
Jos Gevers
Berkel-Enschot
2:36:10
56
Jeroen Vroemen
's-Gravenhage
2:37:15
57
Ronald Assmann
Rosmalen
2:37:33
58
Reinier Pol
Oisterwijk
2:38:26
59
Dirk-Jan Bles
Hilvarenbeek
2:38:47
60
Ad Scholten
Oost West en Middelb
2:39:11
61
Bart Gijtenbeek
Oisterwijk
2:39:23
62
Patrick Spapens
Tilburg
2:40:17
63
Frank van Zijl
Tilburg
2:41:23
64
Anton Burgers
Tilburg
2:41:32
65
Ton van Leusdenm
Vught
2:41:38
66
Richard Gerrits
Heeze
2:42:23
67
Fred vd Bergen
Uithoorn
2:42:37
68
Ad Hamers
Tilburg
2:47:50
69
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
2:50:10
70
Piet van Schouwen
Scorpio
2:55:39
71
Rene Roelfsema
Geldrop
2:55:43
72
Hans Lantinga
's-Hertogenbosch
2:56:49
73
Quido Souren
Malden
2:59:44
74
Patrick Schuerman
Tilburg
3:00:49
75
Dannie Beyk
Eindhoven
3:06:32
76
Toon Swinkels
LOGO
3:23:34
77
Frans Reijnen
Tilburg
3:39:09
V30KM, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Rindt
PSV
2:14:17
2
Elly Zigenhorn
AVR '69
2:14:17
3
Annemarie Broekhuysen
GVAC
2:30:55
4
Margriet van Vliet
Teteringen
2:32:40
5
Tineke van den Heuvel
AV Oirschot
2:34:37
6
Wally van Laarhoven
Veldhoven
2:36:29
7
Alice Otte
Achil '87
2:36:53
8
Christel Muis
Parthenon
3:00:22
9
Nelly de Brouwer
Achil '87
3:12:42
10
Maria van Eijken
Achil '87
3:14:27
11
Willy van Pinxteren
Tilburg
3:39:11
M21KM, 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Gool
PSV
1:14:10
2
Ruud van Woensel
AV Oirschot
1:18:47
3
Rob Maes
Beveren (BEL)
1:22:02
4
Tonio de Jong
Achilles
1:23:47
5
Theo Vermeer
Attila
1:26:56
6
Jeroen Lebon
GVAC
1:28:15
7
Ad Kieboom
Scorpio
1:28:22
8
Carlo Bartels
GVAC
1:28:36
9
Peter Scheutjens
Marvel
1:29:22
10
Frits Claassens
Attila
1:29:56
11
Robert van Rooij
Tilburg Road Runners
1:30:29
12
Jan van Mechelen
DJA
1:30:36
13
Peter Hagenaars
Kenzeke (BEL)
1:30:47
14
Frank Haenen
Achil '87
1:32:16
15
Ad Oomen
Sprint
1:32:28
16
Frank van Hazendonk
Achil '87
1:33:12
17
Peter Peeters
Achil '87
1:33:18
18
Jack Rombouts
Boxtel
1:33:54
19
Bart Sterkenburg
Zwijndrecht
1:34:47
20
Mark Moeskops
AVR '69
1:35:10
21
Wil Legius
Hilvarenbeek
1:35:27
22
Adrie Louwers
AV Oirschot
1:35:30
23
Jan de Jong
Moergestel
1:37:29
24
David Lehosit
Brunssum
1:37:40
25
Joep Vrenken
Tilburg
1:37:58
26
Kees van Leeuwen
Tilburg
1:38:17
27
Toon vd Pol
Druten
1:38:30
28
Vincent van Suylekom
Papendrecht
1:38:52
29
Piet van de Wiel
Vught
1:39:04
30
Johan van Schaik
Terheijden
1:39:20
31
Adry van Wijngaard
Sprint
1:40:47
32
John Middel
Eindhoven
1:40:57
33
Winy Knippen
Tilburg Road Runners
1:41:38
34
Marcoen Oomen
Scorpio
1:41:38
35
Luc de Meyer
Hoevenen (BEL)
1:41:43
36
Sebastiaan Smits
Nieuwendijk Nb
1:41:52
37
Ad van Heerbeek
AV Oirschot
1:41:59
38
Ronald vd Vondervoort
AV Oirschot
1:42:17
39
Cees de Leeuw
Alphen Nb
1:42:59
40
Jan Vermeer
Spiridon
1:43:18
41
Eric van Weert
Boxtel
1:43:50
42
Wil de Klerk
Tilburg
1:44:32
43
Ramon Fernandes
Achilles
1:44:50
44
Henk Kats
Hilvarenbeek333
1:48:25
45
Henk Lauwers
AVR '69
1:49:12
46
Jac Naus
Achil '87
1:49:30
47
Gerard van de Rijt
Tilburg
1:49:31
48
Joost Klaarenbeek
Goirle
1:50:03
49
Mari Oerlemans
AV Oirschot
1:51:21
50
Erwin Wijkman
Eindhoven
1:52:15
51
Jan Schapendonk
Achil '87
1:52:25
52
Mart Meijs
Tilburg Road Runners
1:52:50
53
Emile Heijmans
Rosmalen
1:53:18
54
John Block
Rosmalen
1:53:19
55
Peter Hesselmans
Achil '87
1:53:38
56
Stan Favier
Achil '87
1:54:02
57
Rinus Luijkx
Sprang-Capelle
1:55:52
58
Anton den Boer
Hilvarenbeek
1:56:15
59
Olav Buur
Goirle
1:58:08
60
Richard vd Voorn
Waardenburg
1:58:30
61
Pierre Janssens
Attila
1:59:38
62
Marcel van Oirschot
Tilburg Road Runners
1:59:39
63
Flip Philips
Amsterdam
2:00:27
64
Jan Verbunt
Achil '87
2:01:43
65
Jos Hopman
Veteranen Nederland
2:03:36
66
Paul Backer
Achil '87
2:14:05
67
Wim van Hout
Berkel-Enschot
2:37:11
V21KM, 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van Hoof
AVR '69
1:36:20
2
Anja van Mechelen
DJA
1:36:57
3
Susanne vd Berg
Moergestel
1:45:06
4
Ria van Hoof
AVR '69
1:49:42
5
Mirjam Zevenbergen
Tilburg Road Runners
1:50:19
6
Biggelaar
Biest Houtakker
1:50:28
7
Corrie Aarts
Achil '87
2:00:53
8
Arja Oerlemans
AV Oirschot
2:02:27
9
Marlies v.Strijdhoven
Achil '87
2:08:18
M10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Bruyn
LADB
34:16
2
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
35:15
3
Joes Vermeer
Achil '87
35:22
4
Erwin vd Lisdonk
Taxandria
36:05
5
Gerard Wouters
Spiridon
37:07
6
Geert Abrahams
Achil '87
38:22
7
Jan van Dal
Achil '87
39:07
8
Karel Weykamp
OSS-VOLO
39:18
9
Wim Kompier
OSS-VOLO
39:34
10
Ad Kerkhofs
Bladel
39:45
11
Jan Kokx
Alphen Nb
40:59
12
H Bijsterbosch
Prins Hendrik
41:12
13
Andre Boel
's-Hertogenbosch
41:29
14
Quido Verschueren
Arendonk (BEL)
41:33
15
Jan Leermakers
Achil '87
41:40
16
Theo Verboort
Fortuna '67
42:09
17
Alfred Rendl
Tilburg
42:14
18
Leo vd Wassenberg
Achil '87
42:17
19
Jos Horrevorts
Achil '87
42:22
20
Jack Meys
Hilvarenbeek
42:35
21
Frank Doomen
Achil '87
42:56
22
Peter Verhool
Goirle361
43:35
23
Tom Moolenaar
Tilburg
44:28
24
Wilfried Schouten
Schijndel
44:29
25
Rob Donkers
Tilburg
45:12
26
Henk Cretier
OSS-VOLO
45:14
27
Kees Schellekensm
Haaren
45:27
28
Perry Leermakers
Achil '87
45:46
29
Hans Konings
Hilvarenbeek
45:57
30
Harry Rath
Hilvarenbeek
46:08
31
Ron Verhaaren
Tilburg
46:12
32
Sander Smit
Achil '87
46:13
33
Bas van Spreuwel
Achil '87
46:40
34
David van Heijst
Goirle
46:57
35
Jack Brackenie
Hilvarenbeek
46:58
36
Henk Breunesse
Veteranen Nederland
47:22
37
Berrie Otten
VOAB
47:28
38
Erik Masthoff
Kaatsheuvel
47:32
39
Sjef van Gastel
Moergestel
47:41
40
Geert Hesselmans
Achil '87
47:48
41
Peter van Veldhuizen
Ede Gld
48:09
42
Willem Seuntjens
Eindhoven
48:16
43
Jan Vlasblom
Biest Houtakker
48:49
44
Ruud Groenendijk
Hilvarenbeek
49:28
45
Michel vd Sanden
Made
49:46
46
Frank van Berkel
Hilvarenbeek
50:23
47
Martijn Snikkenburg
Berkel-Enschot
51:18
48
Gaston Hebuterne
Baarn
51:22
49
Geertjan van Gestel
Berkel-Enschot
51:23
50
Erik van Roovert
Diessen
51:30
51
Arthur Faessen
Parthenon
51:34
52
Johan Manders
Rijen
51:35
53
Arjen Roos
Udenhout
51:43
54
Maikel den Otter
Goirle
53:32
55
Eric Hoosemans
Achil '87
53:57
56
Jan van Boxtel
Achil '87
54:33
57
Peter van Gool
Achil '87
54:42
58
Jan Driesser
Achil '87
54:42
59
Frans van Hees
Achil '87
54:56
60
Rene Kerstens
Hilvarenbeek
56:18
61
Alex Brackenie
Oisterwijk
56:18
62
Seb de Groot
Achil '87
56:45
63
Marco Kramer
Achil '87
56:52
64
Frans vd Hout
Diessen
57:10
65
Kees Stads
Achil '87
57:26
66
Wim Ploeg
Hapert
57:27
67
Jos Rekkers
Attila
59:59
68
Theo Nefkens
Hilvarenbeek
1:00:34
V10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Tilburg Road Runners
40:18
2
Renske Verboort
Fortuna '67
44:38
3
Karen Kops
OSS-VOLO
45:13
4
Marion Kluijtmans
Achil '87
46:21
5
Loes Verhoeven
Achil '87
46:28
6
Lucienne Barendsen
Hooge Mierde
47:19
7
Daniëlle Kollan
Tilburg
48:55
8
Judith Groot
Castricum
49:09
9
Liesbeth van Zon
Hilvarenbeek
49:41
10
Anke de Groot
Achil '87
49:48
11
Karin de Jong
Achil '87
50:12
12
Karin Boel
's-Hertogenbosch
51:56
13
Antoinette v. Doormaal
Achil '87
52:05
14
Patrice Staal
Tilburg
52:22
15
Rensina Hofs
Amersfoort
52:32
16
Erica Roozen
Esbeek
52:52
17
Mieke vd Wassenberg
Achil '87
52:53
18
Wilma Doomen
Achil '87
53:24
19
Trudy Coopmans
Achil '87
54:13
20
Susan van Beers
Hilvarenbeek
55:44
21
José van de Groep
Achil '87
55:50
22
Carol Verzeijl
Achil '87
56:22
23
Mai van Limpt
Achil '87
56:23
24
Henny Reinieren
Atledo
56:48
25
Susanne Schapendonk
Achil '87
57:32
26
Karin Oerlemans
Attila
59:58
27
Maïte Delannoy
Vught
1:02:52
28
Monique v. Bijsterveld
Achil '87
1:03:00
29
Sjannie van der Loo
Achil '87
1:03:00
JPUPC, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kamiel Dankers
Tilburg
5:06
2
Tijn Dieker
Oost West en Middelb
5:15
3
Maurick Verhoeven
Hilvarenbeek
5:48
4
Coen Smit
Achil '87
5:52
5
Polle Dankers
Tilburg
6:27
6
Thom van Hees
Hilvarenbeek
6:29
MPUPC, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jill Marsé
IJsselstein Ut
5:25
2
Evie Dieker
Oost West en Middelb
6:15
3
Fenne van Hees
Hilvarenbeek
6:28
4
Diede van Hees
Hilvarenbeek
6:39
JPUPB, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Smulders
Attila
4:39
2
Sjors van Weerd
Schijndel
5:06
3
Robin Verhoeven
Hilvarenbeek
5:16
MPUPB, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romy Smulders
Attila
4:35
2
Svenja van Hees
Hilvarenbeek
6:40
3
Veerle van Hees
Hilvarenbeek
8:30
JPUPA, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven Marsé
IJsselstein Ut
4:27
2
Job Deenen
Oost West en Middelb
5:12
MPUPA, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanneke van Weert
Schijndel
6:30
Hartelijk dank voor uw deelname en tot de volgende wedstrijd bij Achil'87
www.uitslagen.nl
21-09-2005 09:33