Uitslagenlijst Twenterandrun

Vriezenveen - Vrijdag 9 september 2005

M8, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danielle Hoff
Shalom school
7:16
2
Dagmar Kleise
Rehobothschool
7:32
3
Lieke Streppel
Rehobothschool
7:33
4
Marieke Folbert
Shalom school
7:42
5
Noah Bolte
Shalom school
7:53
6
Paulien van Dijk
De Smithoek
8:09
7
Beele Pronk
8:16
8
Ardine Bosma
De Kei
8:27
9
Marysa Abbink
Shalom school
8:39
10
Maaike Beumer
De Smithoek
9:08
11
Mariell Wilharms
Shalom school
9:08
12
Mareille Meulenbeld
Shalom school
9:23
13
Puck Warnet
De Fontein
9:50
14
Laura Scherphof
Eltheto school
9:52
15
Rick Veneberg
De Rank
9:54
16
Emma Fraterman
De Regenboog
9:54
17
Meike Vlielink
De Regenboog
9:55
18
Roelien Kuipers
De Rank
10:04
19
Merle Eerlard
Shalom school
10:07
20
Ragna Kobes
Shalom school
10:07
21
Romy Nijkamp
Shalom school
10:12
22
Jorike Bosma
De Kei
10:20
23
Fabienne Fokke
De Regenboog
10:23
24
Chariel Pellicaan
De Regenboog
10:23
25
Britt Pellicaan
De Regenboog
10:24
26
Sharmaine Wolters
De Bron
10:24
27
Maaike Kremer
Oranjeschool
10:26
28
Melanie Jansen
Sint Antoniusschool
10:27
29
Moud van Huizen
Shalom school
10:30
30
Lisa Jaspers
De Smithoek
10:32
31
Iris van Huizen
Shalom school
10:32
32
Denise
Sint Antoniusschool
10:40
33
Giorgia Rond
Sint Antoniusschool
10:41
34
Anouk Rohof
Sint Antoniusschool
10:44
35
Charlotte Meep
Sint Antoniusschool
10:45
36
Sharon Wichers
Shalom school
10:45
37
Alissa Drent
Shalom school
10:46
38
Laura Friesacher
De Regenboog
10:46
39
Jody Goosselink
Shalom school
10:49
40
Cheryl Uitslag
Shalom school
10:51
41
Suzan Hulter
Vriezenveen
10:51
42
Richèl Dommerholt
Shalom school
10:52
43
Demi Bouwmeester
Shalom school
10:55
44
Wilmy Nijland
De Regenboog
10:56
45
Nikki Binnenmars
De Smithoek
11:00
46
Demi Reekers
Rehobothschool
11:02
47
Marloes Streppel
Rehobothschool
11:03
48
Chantal Kerkdijk
Shalom school
11:04
49
Lotte Endeman
De Schakel
11:04
50
Lissanne van Herk
De Rank
11:11
51
Cheryl Borger
Shalom school
11:18
52
Marèl Eshuis
Shalom school
11:20
53
Anne Kleinjan
Shalom school
11:37
54
Manouk Aman
Shalom school
11:38
55
Jack Stegehuis
Shalom school
11:39
56
Marloes Uitslag
Shalom school
11:52
57
Danique Smit
De Rank
11:54
58
Renske Post
Rehobothschool
12:10
59
Hilda Matti
De Regenboog
12:25
60
Merel Mijland
De Schakel
12:57
61
Silvana Gierveld
De Kei
13:07
62
Eva Mijland
De Schakel
13:19
63
Anee-fleur Meep
Sint Antoniusschool
13:20
64
Ellen Smelt
Shalom school
13:57
J8, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melvin Kemp
Shalom school
6:55
2
Emiel Maris
De Sleutel
6:55
3
Frank Koppelman
Rehobothschool
7:00
4
Tom Smoes
Eltheto school
7:15
5
Hidde Meintema
Rehobothschool
7:20
6
Fabio Geerding
De Fontein
7:22
7
Akeo Kuipers
Mijdrecht
7:29
8
Wesley Winkel
Shalom school
7:37
9
Colin Pape
7:38
10
Wouter van Dijk
Shalom school
7:39
11
Thomas Litony
De Bron
7:41
12
Bart Jansen
De Bron
7:44
13
Thorben Jasper
Sibculo
7:56
14
Matthias Blanken
De Smithoek
8:01
15
Patrick Beumer
De Smithoek
8:03
16
Teun Huis in Veld
8:12
17
Stef Bolks
De Smithoek
8:15
18
Pim vd Kruk
De Fontein
8:25
19
Bjorn Bosch
Shalom school
8:30
20
Laurens Meep
Sint Antoniusschool
8:34
21
Jelle Boers
Shalom school
8:34
22
Sven Braamhaar
Shalom school
8:34
23
Bram Aman
Shalom school
8:35
24
Niek Jacobs
8:35
25
Niels Overweg
8:36
26
Sebastian Vester
8:36
27
Sander Witteveen
De Bron
8:37
28
Niels Pereboom
De Smithoek
8:39
29
Fabian Zomer
Eltheto school
8:44
30
Sebastian Bruin
De Smithoek
8:52
31
David Soepenberg
Domino
8:56
32
Joran van Rees
Shalom school
8:58
33
Matthijs Alberts
Shalom school
8:59
34
Bart Letteboer
Shalom school
9:01
35
Brend Bosma
De Kei
9:04
36
Greg van de Weide
Oranjeschool
9:07
37
Niels Mulder
Sint Antoniusschool
9:08
38
Max Horstman
Sint Antoniusschool
9:08
39
Leon Nijenhuis
Shalom school
9:11
40
Stijn Kuiper
Shalom school
9:13
41
Wouter Veurink
Domino
9:15
42
Dani Tap
Sint Antoniusschool
9:18
43
Luuk Bos
Shalom school
9:21
44
Mike Huizenga
Shalom school
9:21
45
Tim Nijkamp
Shalom school
9:22
46
Daniel Fidom
Shalom school
9:27
47
Manu Warnet
De Fontein
9:30
48
Matthew Millner
Shalom school
9:33
49
Kars van Mijpelaar
Rehobothschool
9:35
50
Bas Lenters
Shalom school
9:37
51
Eelke de Goeijen
Shalom school
9:38
52
Thijmen Schepers
Shalom school
9:41
53
Jesse Hospers
Eltheto school
9:41
54
Bram Folbert
Shalom school
9:45
55
Tom Kleine
De Fontein
9:46
56
Mark Veneberg
De Rank
9:53
57
Nienke Wessels
De Regenboog
9:57
58
Menno Dekker
Rehobothschool
10:00
59
Michiel Slot
Shalom school
10:01
60
Mark Witteveen
Shalom school
10:02
61
Leander Smelt
De Regenboog
10:02
62
Thijmen Pas
Eltheto school
10:06
63
Thijs Smelt
Shalom school
10:07
64
Huib Winkels
De Fontein
10:08
65
Don Schutte
Sint Antoniusschool
10:12
66
Luuk Krommendijk
Shalom school
10:13
67
Bastian Wessels
Shalom school
10:14
68
Jens Huls
Sint Antoniusschool
10:18
69
Bas Wijnen
De Bron
10:24
70
Bas Makkinga
Shalom school
10:36
71
Tim Hekman
De Smithoek
10:47
72
Stijn Brand
Shalom school
10:50
73
Manfred Reimink
De Smithoek
10:54
74
Lars Reekers
Sint Antoniusschool
10:58
75
Bas van Wijk
Eltheto school
11:09
76
Igor Noltes
Sint Antoniusschool
11:11
77
Hans Matti
De Regenboog
11:11
78
Sander Donninger
Shalom school
11:12
79
Bryan Gierveld
De Kei
11:12
80
Dean van h Laar
Shalom school
11:13
81
Rutger Bosch
Sint Antoniusschool
11:15
82
Michel van h Laar
Shalom school
11:17
83
Max Friesacher
De Bron
11:31
84
Hidde Boers
Shalom school
11:42
85
Nick Stegehuis
Shalom school
11:50
86
Nick Hentzepeter
De Fontein
12:23
87
Jelle Kalsbeek
Eltheto school
12:33
>8JR, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marloes Nijkamp
Sint Antoniusschool
9:09
2
Eileen Bramer
Sint Antoniusschool
9:10
3
Majorie Jager
De Rank
10:04
M12, 2.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Meier
10:10
2
Rachel Rozenkamp
11:01
3
Annelien Hoff
Shalom school
11:51
4
Esther Schepers
Shalom school
11:52
5
Linde Alberts
Rehobothschool
11:52
6
Monique Smalbrugge
Westerweilandschool
12:17
7
Feline Klamer
Denekamp
12:17
8
Kirsten van Dijk
Shalom school
12:44
9
Iris Folbert
De Bron
12:57
10
Tirza van Zandwijk
De Krim
13:10
11
Britt Smelt
Eltheto school
13:17
12
Linsey Dekker
13:18
13
Merle Alberts
Rehobothschool
13:31
14
Naomie ho-Sam-Sooi
Shalom school
14:00
15
Ilse Evers
Shalom school
14:01
16
Danique Mossink
Shalom school
14:14
17
Myrthe Ho-Sam-Sooi
Shalom school
14:31
18
Elise Smelt
Shalom school
14:55
19
Esther Runderhart
Rehobothschool
15:20
20
Michelle Jansen
CBS De Pollen
15:33
21
Emma Vrielink
CBS De Pollen
15:33
22
Elsemiek Schepers
Shalom school
15:35
23
Kim Roelofs
Westerweilandschool
15:35
24
Wieneke Flierman
De Smithoek
15:42
25
Bathilde Meulenbeld
Shalom school
15:53
26
Jorieke Meulenbeld
Shalom school
15:53
27
Merlijn Haarhuis
Shalom school
15:53
28
Mariska Wemekamp
Shalom school
16:10
29
Melissa Ekkel
Shalom school
16:15
30
Eline Kuiper
Shalom school
16:20
31
Margreet Nijenhuis
Shalom school
16:29
32
Annoek Vlielink
De Regenboog
16:51
33
Ranske Potgieter
De Regenboog
17:00
34
Elise Prijs
De Regenboog
17:09
35
Carlijn de Lange
Shalom school
17:12
36
Jose Hoffstaetter
Shalom school
17:19
37
Joanne Nijenhuis
Shalom school
17:21
38
Stephanie Fidom
Shalom school
17:44
39
Kyra van den Berg
De Smithoek
18:01
40
Marel Hoff
Rehobothschool
18:02
41
Anne 't Hooft
Shalom school
18:11
42
Emma Meintema
Rehobothschool
18:22
43
Marsha Hofmeijer
De Regenboog
18:22
44
Daphne Post
Rehobothschool
18:25
45
Anouk Kremer
Oranjeschool
18:31
46
Lisa Mostert
Oranjeschool
18:36
47
Gijs Fraterman
De Regenboog
18:41
48
Silvana
De Regenboog
18:50
49
Karin Wessels
Shalom school
19:06
50
Dirk Fraterman
De Regenboog
19:07
51
Janiennke Folbert
19:16
52
Eline Folbert
Vriezenveen
19:16
53
Iris Pape
Eltheto school
19:17
54
Hieke Aman
Shalom school
19:17
55
Ellen 't Hooft
Shalom school
19:17
56
Naomi Wolters
19:25
57
Vera Goosselink
Shalom school
19:36
58
Daphne de Jonge
Shalom school
19:37
59
Lorane van Herk
De Sleutel
20:01
60
Marlijnn Rozema
De Regenboog
20:01
J12, 2.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robbin Schulenburg
9:19
2
Esra Bolte
Shalom school
9:34
3
Ron Willems
9:48
4
Stefhan de Vries
Nieuwoord
9:56
5
Scott Hentzepeter
De Fontein
10:05
6
Erik Matel
CBS De Pollen
10:08
7
Carlos Platier Luna
De Linde
10:24
8
Björn Gerritsen
De Bron
10:26
9
Gert Jan Smelt
10:27
10
Tom Koppelman
10:32
11
Rick Alberts
CBS De Pollen
10:33
12
Robbert Vaartjes
Willibrordusschool
10:34
13
Wouter Bakker
Shalom school
10:38
14
Jarko van Zandwijk
De Krim
10:39
15
Bram Beckmann
De Linde
10:40
16
Bernd Bove
De Fontein
10:43
17
Bjorn Derks
De Fontein
10:45
18
Tom Brand
Shalom school
10:49
19
Emiel de Wit
Eltheto school
10:50
20
Marnix Woertink
10:51
21
Mike Podt
Eltheto school
10:51
22
Lars de Weert
De Smithoek
10:52
23
Martijn Hoff
Shalom school
11:00
24
Davy Baardink
11:03
25
Jeroen Harmberg
Eltheto school
11:06
26
Simon Dublink
Shalom school
11:07
27
Hugo Braakman
De Smithoek
11:07
28
Jan willem Samsen
De Smithoek
11:11
29
Dinand Hankamp
Nieuwoord
11:12
30
Laurens de Jonge
Oranjeschool
11:18
31
Samuel Schmeets
Westerweilandschool
11:20
32
Henk Jan Otten
11:27
33
Lars Beuzel
Eltheto school
11:30
34
Rob Braamhaar
De Smithoek
11:36
35
Nick Kolijdam
Westerweilandschool
11:38
36
Jordi Smoes
7671
11:39
37
Jarno van Laar
De Linde
11:40
38
David van Zandwijk
De Krim
11:43
39
Mark Smelt
Shalom school
11:45
40
Maurits Beverdam
Shalom school
11:55
41
Jairo
Shalom school
11:56
42
Glenn Wilharms
Shalom school
11:56
43
Floris kleine Deters
De Smithoek
12:04
44
Jelle Kerkdijk
12:04
45
Yannick Aboink
Shalom school
12:09
46
Stan ter Meer
Almelo
12:10
47
Luc Kobes
Shalom school
12:13
48
Jeffrey Ekkel
De Smithoek
12:16
49
Lars Hemmink
De Smithoek
12:17
50
Stan Bolhuis
Westerweilandschool
12:18
51
Rick Hospers
Shalom school
12:19
52
Kenrick
Shalom school
12:21
53
Tim van Vlijmen
almelo
12:23
54
Sandro Peeters
Shalom school
12:24
55
Maarten Kansen
De Regenboog
12:39
56
Joran Hoff
Rehobothschool
12:45
57
Koen Teunis
Rehobothschool
12:47
58
Richie Pereira
Westerweilandschool
12:48
59
Mats ter Horst
Eltheto school
12:51
60
Ernstjan Meijerink
Shalom school
12:53
61
Elco Jansen
De Bron
12:53
62
Peter Poortman
De Smithoek
12:54
63
Bas Wilharms
De Fontein
12:55
64
Daniel vd Vegt
De Smithoek
12:56
65
William van Eeken
13:03
66
Nick ter Meer
Almelo
13:27
67
Henk jan Scherphof
Eltheto school
13:27
68
Anthony Zweers
13:32
69
Ruud Stegeman
Eltheto school
13:33
70
Thijs van Gunderen
CBS De Pollen
13:34
71
Kevin
CBS De Pollen
13:35
72
Tim Reekers
CBS De Pollen
13:37
73
Thijs Timmer
De Bron
13:41
74
Mark Kerkdijk
De Regenboog
13:42
75
Niek Schuldink
De Smithoek
13:46
76
Kenneth de Jonge
CBS De Pollen
13:46
77
Lars Bove
De Fontein
13:48
78
Frank Grevelink
Shalom school
13:49
79
Jorik Zagers
Shalom school
13:50
80
Joachim Blanken
De Smithoek
13:52
81
Joey Pereboom
De Smithoek
13:54
82
Bart Radema
De Sleutel
14:12
83
Rutger Boers
De Regenboog
14:15
84
Laurens Brink
De Regenboog
14:22
85
Roel Nijland
De Regenboog
14:22
86
Jesse Friesacher
De Regenboog
14:22
87
Robin Slaghuis
De Regenboog
14:26
88
Jasper Fokke
De Regenboog
14:31
89
Rick Tijhoff
De Regenboog
14:33
90
Marco Jansen
CBS De Pollen
14:35
91
Maarten Potgieter
De Regenboog
14:42
92
Julian Roelofs
Westerweilandschool
14:49
93
Tristan Ogink
Shalom school
14:51
94
Gydo Smeenk
Sint Antoniusschool
15:02
95
Marnix Bolks
De Smithoek
15:03
96
Job Kunst
De Smithoek
15:03
97
Jimmy Musters
De Smithoek
15:20
98
Rik Roseboom
Shalom school
15:26
99
Rowin Beldran
Shalom school
15:29
100
Luuk Kleinjan
Shalom school
15:29
101
Guis Baptist
Eltheto school
15:32
102
Jesse Greveling
Oranjeschool
15:33
103
Bjorn
Eltheto school
15:36
104
Ashwin Gijsbers
Westerweilandschool
15:40
105
Glenn Endeman
De Smithoek
15:41
106
Daman
Almelo
15:44
107
Stijn Schutte
Sint Antoniusschool
15:56
108
Niek
De Bron
17:01
109
Robert Tempert
De Smithoek
17:02
110
Tom Binnenmars
De Smithoek
17:04
111
Brian Jasper
De Fontein
18:21
112
startnummer 114
18:24
113
Kevin Winkel
De Sleutel
18:42
114
Marco Nijkamp
De Regenboog
18:49
115
Leon Harmaz
De Regenboog
19:00
116
Luuk Reekers
De Sleutel
19:36
HSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Léon Sanderman
Rijssen
15:59
2
Jan Paalman jr
Rijssen
16:33
3
Gerben Franke
Borne
16:39
4
Bert Jan Haarkamp
Rijssen
16:48
5
Sjoerd Cents
Wierden
17:02
6
Edwin Oldewinkel
Radewijk
17:43
7
Dennis Nijhuis
Almelo
17:49
8
Luuk Voortman
Rijssen
17:50
9
Jan Otter
Vriezenveen
17:58
10
Caimin Stevens
Enschede
17:59
11
Rene de Jaqger
Sibculo
18:02
12
Lars Smit
Vriezenveen
18:20
13
Dennis de Vries
Hengelo Ov
18:20
14
Ramon Schutte
Vriezenveen
18:21
15
Rick Willems
Bergentheim
18:28
16
Jan Grissen
Westerhaar-Vriezenv
18:35
17
Herrjan Kerkdijk
sleen
18:49
18
Kevin Schaap
Enschede
19:12
19
Hendri Schipper
Sibculo
19:19
20
Arjan Busscher
Rijssen
19:22
21
Rolf de Bruin
Enschede
19:30
22
Freek Berkhoff
Vriezenveen
19:46
23
Bram Otto
Rijssen
19:48
24
René van Brussel
Rijssen
20:05
25
Martijn Reurink
Vriezenveen
20:25
26
Bert Luchies
Vroomshoop
20:38
27
Martijn Kolkman
Vriezenveen
20:38
28
Jeroen Nijkamp
Rijssen
20:39
29
Hendri Drogt
wierden
20:53
30
Daan Knol
Wierden
20:54
31
Arthur Maathuis
21:00
32
Hendry Swijder
Westerhaar-Vriezenv
21:03
33
Marco Vinke
Enschede
21:08
34
Jordy van Zandwijk
De Krim
21:17
35
Thijs van Lenthe
Hengelo Ov
21:22
36
Ard Kolkman
Vriezenveen
21:23
37
Maurice van der Kemp
Wierden
21:36
38
Michel Platjes
Westerhaar-Vriezenv
21:36
39
Henk Bij
Vriezenveen
21:38
40
Evan Aalderink
Vriezenveen
21:39
41
Patrick van der Velde
Vriezenveen
21:43
42
Henk jan Meh
Vriezenveen
21:46
43
Gerlo Hoff
Vriezenveen
22:15
44
Jeroen Ebbink
Almelo
22:17
45
Hans Jansen
Rijssen
22:28
46
Coen Cats
Enschede
22:31
47
Tsjeard Brinksma
Vroomshoop
22:40
48
Jan Hoff
Westerhaar-Vriezenv
22:50
49
Kevin Spit
Vriezenveen
22:51
50
Robert Timmers
Vriezenveen
22:57
51
Leon Kienhuis
Vriezenveen
23:12
52
Hadden Voortman
Rijssen
23:14
53
Frank Bouwman
Enschede
23:22
54
Erik Smoes
Vriezenveen
23:33
55
Bertil Jansen
Aadorp
23:36
56
startnummer 167
23:40
57
Dick Webbink
Almelo
23:41
58
Petran Heingeler
Borne
23:59
59
Senge Vogelzang
Westerhaar-Vriezenv
24:09
60
Herman Bos
Vriezenveen
24:15
61
R Kroeze
Vriezenveen
24:26
62
Bert Toeters
Vriezenveen
24:31
63
Mark Scheltingek
Enschede
24:34
64
Jan Voortman
Rijssen
24:51
65
Rik Pape
Vriezenveen
24:53
66
Henk Schoeman
Vriezenveen
25:10
67
Jos Grob
25:27
68
Patrick Langeler
Borne
25:29
69
Rick Bove
Westerhaar-Vriezenv
25:30
70
Herwin vd Veste
Vriezenveen
26:19
71
Dautovic Osma
Almelo
26:31
72
E Ter Harmsel
Rijssen
26:33
73
Koos Bosch
Wierden
26:37
74
Mans Veldsink
Dedemsvaart
26:39
75
Vincent Euverman
Arnhem
26:43
76
Christiaan Mensink
Vriezenveen
26:44
77
Mini Nieman
Vriezenveen
27:38
78
Chris Schmidt
Vriezenveen
28:26
79
Hanry Sibon
Zwolle
28:27
80
Vermaat
Vroomshoop
28:44
81
Johnny van den Berg
Enschede
29:08
82
Pascal Schulte
Wierden
30:37
H40+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fred Sluys
Wierden
17:01
2
Jan Poortman
Rijssen
17:09
3
Albert Oldewinkel
Radewijk
17:28
4
Ben Platier
Oldenzaal
17:45
5
Seine Willems
Bergentheim
18:04
6
Jakob Renkema
Nijverdal
18:31
7
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv
18:42
8
Ben Samsen
Den Ham Ov
18:53
9
Jan pieter de Vries
Hengelo Ov
19:01
10
Jos Bosma
Aadorp
19:15
11
Tony Ruyter
Den Ham
19:23
12
Johan Pape
vriezenveen
19:24
13
Teun Bigelaar
Westerhaar-Vriezenv
20:12
14
Jan Tijhuis
Rijssen
20:21
15
Ron Sloof
Rijssen
20:44
16
Andre Nieuwenhuis
Zuna
20:49
17
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
21:01
18
Hilbrand Alberts
Almelo
21:19
19
André Kunst
Daarlerveen
21:38
20
Sander de Wit
Vriezenveen
21:53
21
Zwiero Knol
Wierden
22:44
22
Henk jan Smedema
Wierden
23:15
23
Jan Pezy
Vriezenveen
23:34
24
Jan Smelt
Vriezenveen
24:10
25
Ad Vester
Vriezenveen
24:15
26
Hans Dekker
Vriezenveen
24:22
27
Ron Brand
Vriezenveen
24:45
28
Wilfried Schulte
Wierden
24:47
29
Marttin Boswinkel
Vriezenveen
26:30
30
Jeroen Fluri
Amersfoort
26:35
31
Gerrit Mensink
Vriezenveen
26:44
32
Gerrit Lemans
Vriezenveen
26:54
33
M Olijdam
Enschede
26:57
34
R Schipper
Holten
26:58
35
H Jurgerns
Wierden
27:13
36
Wim de Groeijen
Vriezenveen
28:09
37
J van Saane
Vriezenveen
30:39
38
Kees Span
vriezenveen
34:04
H50+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Wassenaar
Barneveld
19:02
2
Leo Marissink
Holten
19:59
3
Harry Meijerink
Vriezenveen
21:10
4
Ade Roo
Losser
21:44
5
E Lijkendijk
hoogeveen
22:19
6
Ben Schrijver
Lemelerveld
22:22
7
J Leijendekker
Rijssen
22:39
8
Bernhard Herbert
Bergentheim
23:33
9
Evert Bos
Vriezenveen
23:46
10
Henjo Lemans
Vriezenveen
23:56
11
Jaap Bakker
Vroomshoop
25:48
12
Filip Jalink
Vriezenveen
26:03
13
Wim Brinkers
Wierden
26:21
14
Henry Wanrooy
Vriezenveen
27:17
15
Ab Koetsier
Holten
27:46
16
Berto Dekker
Vriezenveen
27:55
17
Jaap Zeilstra
Vriezenveen
28:22
H60+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jehannes Kuilder
Almelo
24:37
2
Egbert Goosen
Rijssen
26:44
3
Loek van Halderen
Vriezenveen
31:01
V, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
18:55
2
Rachel Klamer
Denekamp
19:09
3
Hilde Pape
Vriezenveen
19:25
4
Laura Kotte
Oldenzaal
19:31
5
Manon Herbert
Bergentheim
21:02
6
Diny Destert
Weerselo
21:35
7
Monique Kroeze
Rijssen
21:39
8
Eline Boswinkel
Vriezenveen
22:20
9
Jeanet overweg - Rosin
Hardenberg
23:29
10
Femmie kerks Ubak
Daarlerveen
23:47
11
Cobi Pape
Vriezenveen
24:03
12
Marjan Hammink
Westerhaar-Vriezenv
24:36
13
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
24:59
14
Henny Sloof
Rijssen
25:13
15
Trudie Ligtenberg
Vriezenveen
25:17
16
Betsie Drent
Vriezenveen
25:22
17
Annick de Wit
Vriezenveen
25:30
18
Renate Huisjes
Vriezenveen
25:34
19
Anniek Vaartjes
Vroomshoop
25:49
20
Annette vd Weide
vroomshoop
25:51
21
Janine Nieuwlaar
Kloosterhaar
25:58
22
Marleen Boswinkel
Vriezenveen
26:17
23
Mensink
Vriezenveen
26:25
24
Anna Berga
Groningen
26:26
25
Gerry Meier
Hardenberg
26:28
26
Dianne Fokke
Daarlerveen
26:41
27
Karin de Vries
Hengelo Ov
26:48
28
Josien Meijerink
Vriezenveen
27:23
29
Aly van Eeken
Bergentheim
27:32
30
Ria Poffers
Hardenberg
27:33
31
Marjan Sanderman
Daarlerveen
27:54
32
Lianda Kalsbeek
Vriezenveen
28:40
33
Gerrie Meijerink
Vriezenveen
28:51
34
Anita Hoogenraad
Vriezenveen
28:53
35
Xandra Bakku
Vriezenveen
29:02
36
Annet de Wit
Vriezenveen
29:06
37
Jennie Scholten
Hardenberg
29:07
38
Karen Holthuis
Vriezenveen
29:15
39
Ina van Zandwijk
De Krim
29:19
40
Toeters
Vriezenveen
29:28
41
Geeske Berga
Enschede
29:35
42
Ellen Jaspers
Vriezenveen
29:38
43
Joke Nijkamp
Vriezenveen
29:38
44
Ria Pellekooren
Spijkenisse
29:58
45
Sinette Bos
Vriezenveen
30:17
46
Jannie Scheppink
Hoge Hexel
30:30
47
Angela Veltkamp
Wierden
30:30
48
Veumaat Vredeveld
Vroomshoop
30:53
49
Ria Euverman
Westerhaar-Vriezenv
31:00
50
Gerrie Uitslag
Vriezenveen
31:02
51
Gritje Makkinga
Vriezenveen
31:02
52
Mirauda Schulte
Wierden
31:41
53
Ellen Aman
Arnhem
31:59
54
Ineke van der Bosch
Vriezenveen
32:05
55
Ria Mullink
Vriezenveen
32:10
56
Corine Vaartjes
Vroomshoop
34:20
57
Margré van Putten
Gorssel
35:34
58
Anja Bos
Vriezenveen
36:26
59
M van Saane
Vriezenveen
36:26
60
Lucy Vester
Vriezenveen
36:26
HSEN, 10 KM KNAU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric Borg
Hengelo Ov
32:40
2
Harm-jan Martens
Hoogeveen
33:49
3
Casper Koelman
Hengelo Ov
35:06
4
Bert Kelder
Den Ham Ov
35:12
5
Michel Mulder
Amsterdam Zuidoost
37:09
6
Erik Schra
Almelo
38:01
7
Gert Berenst
Vroomshoop
38:03
8
E Reinerink
Harbrinkhoek
39:01
9
Ferrie de Rev
Wierden
39:03
10
Remy van der Beek
Enschede
39:24
11
Martijn Klooster
Hengelo Ov
39:43
12
Armando Kleise
Vriezenveen
40:02
13
Jeroen Gezein
Erica
40:21
14
Jeroen Broekhoff
Emmen
40:32
15
Henkjan van Goof
Daarlerveen
40:38
16
Emiel Willems
Vriezenveen
40:46
17
Roy te Lintelo
Enschede
41:02
18
Jeroen Kemperink
Tubbergen
41:15
19
Aalt Hagedoorn
Wierden
41:21
20
Frank van Marle
Almelo
41:48
21
Laurens Groothuis
Geesteren Ov
41:56
22
Andrew Benko
Vriezenveen
42:05
23
Kees Timmerman
Den Ham Ov
42:17
24
Rodney Herder
Hengelo Ov
42:25
25
Joop Godwaldt
Beilen
43:14
26
Roelof Dekker
Almelo
43:35
27
Peter Komters
Borne
43:38
28
Jacco Eshuis
Vriezenveen
43:46
29
Dennis Visser
Nijverdal
43:50
30
Jorn Waanders
Hengelo Ov
44:15
31
J Boom
Vriezenveen
44:17
32
Alberto Kunst
Daarlerveen
44:37
33
Harry Zweers
Vroomshoop
44:49
34
Robin Otten
Almelo
44:52
35
Harrie Jasper
Sibculo
45:16
36
Pascal Butterhoff
Enschede
46:15
37
Roy Strampel
Almelo
46:46
38
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
47:14
39
Edward Olthof
vriezenveen
47:25
40
Erik Koops
Vriezenveen
48:45
41
Germo Vrolijken
Lemelerveld
49:26
42
Vos
Losser
50:06
43
René Winkel
Vriezenveen
50:57
44
E Krunskamp
Vriezenveen
51:00
45
B Miltenburg
vriezenveen
51:01
46
Robert Boerkamp
Vriezenveen
51:04
47
Rene Pietersman
Bussum
52:01
48
Jan Aink
Vriezenveen
54:04
49
Richard Koops
Vriezenveen
55:31
50
Erik Kasterberg
Rijssen
55:36
51
Errol Herder
Hengelo Ov
55:38
52
Roland Goris
Vroomshoop
57:27
H40+, 10 KM KNAU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marti ten Kate
Enschede
35:00
2
Adri Deemter
Hardenberg
35:08
3
Dirk Hoekman
Bathmen
35:21
4
Arend Ramaker
Gramsbergen
35:40
5
Marcel Klamer
Denekamp
36:07
6
Roelof Hutten
Bruchterveld
36:18
7
Gert Jan Tichelaar
Oldebroek
36:33
8
Vincent Hentrepeter
Westerhaar-Vriezenv
36:38
9
Jan Ekkel
Vroomshoop
37:32
10
Henk Timmerman
Daarle
37:52
11
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
38:15
12
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
38:30
13
Ton Groot
Hardenberg
38:46
14
Gerard Reimink
Lemelerveld
39:18
15
Adrie van Masbergen
Enschede
39:41
16
Erik Kloosterziel
Zwolle
39:45
17
Nico Drummer
Emmen
40:52
18
Jan Schuurs
Den Ham Ov
42:16
19
F Kruisselbrink
Almelo
42:39
20
Hans Bramer
Hoge Hexel
42:46
21
Bertus Stegeman
Vriezenveen
42:51
22
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
43:18
23
Roelof Veurink
Den Ham Ov
43:21
24
Jan Vugteveen
Vriezenveen
43:50
25
Johan Bakker
43:57
26
Henk Enoch
Den Ham Ov
44:18
27
Johannes Akkerman
Dedemsvaart
44:24
28
Richard Oenbekle
bad bentheim
44:48
29
Harry Kunst
Den Ham Ov
45:28
30
Geert klein Bruinink
Heemstede
45:40
31
Vincent Vaarhoul
Wierden
45:51
32
Rinus Marsman
Den Ham Ov
45:53
33
Dirk Platjes
Sibculo
46:31
34
Gerard Schutte
Vriezenveen
46:42
35
Roelof van der Velde
Daarlerveen
46:49
36
Jan Henning
Broekland Ov
46:53
37
Evert ter Meer
nordhorn
48:05
38
Rudi Prigge
Borne
49:24
39
Marco Bekhuis
Geesteren Ov
49:28
40
Gert Vos
Hengelo Ov
49:40
41
Harrie Plattje
Aadorp
52:19
42
Andre Groot Zevert
Almelo
54:09
43
Johan Harbers
Rijssen
55:38
44
Andre M Reink
Enschede
57:06
45
Jos Schmidt
Wierden
57:23
46
Gert Hendriks
Almelo
57:27
H50+, 10 KM KNAU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kraaijeveld
Apeldoorn
36:06
2
Herman Kemerink
Borne
37:08
3
Dick Ramerman
Borne
37:39
4
Henk Knol
Losser
37:56
5
Wim Liefus
Apeldoorn
39:17
6
Henk Aalderink
Vriezenveen
41:17
7
Fokke Wind
Den Ham Ov
43:41
8
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
44:35
9
Tonny Holleboom
Broekland Ov
46:27
10
Bart de Rode
Vriezenveen
46:56
11
J Assink
Rijssen
47:02
12
Herman Stevens
Vriezenveen
48:47
13
Reint Winter
Bergentheim
52:23
14
Ferdi de Boer
Losser
52:44
15
Henk Schulenburg
Rijssen
52:46
16
Nico Wassens
Dedemsvaart
56:19
H60+, 10 KM KNAU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Elzinga
Vroomshoop
47:33
2
W Hospes
Balk
47:39
3
Gerard Bolte
Hardenberg
57:31
D, 10 KM KNAU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia van Vugt
Zeist
37:10
2
Ingrid Prigge
Borne
37:35
3
Bianca van Marie
Almelo
38:35
4
Claudia Grundel
Oldenzaal
39:25
5
Gea Siekmans
Enschede
43:32
6
Marleen Herbert
Bergentheim
44:55
7
Ilona Geerdink
De Lutte
52:42
8
Hedwig nijland-Boerkam
Eibergen
52:48
9
Saskia mullink-Derks
Vriezenveen
55:58
10
Simone neep Boerkamp
Vriezenveen
57:56
BEDR., 5 KM BEDRIJVEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Sanderman
TIB Finishing
17:18
2
Dennis van de Velden
TIB Finishing
17:25
3
Savio Strik
TIB Finishing
18:20
4
Remi de Olde
Consonant - Kanaalra
18:48
5
Gert Berenst
Kobes Plastics B.V.
19:04
6
Bert Kelder
Kobes Plastics B.V.
19:13
7
Rene de Jager
Kobes Plastics B.V.
19:18
8
Henk Timmerman
Kobes Plastics B.V.
19:22
9
Corne Bal
Gemeente Twenterand
19:27
10
Allard Meijerink
Gemeente Twenterand
19:30
11
Bennie Witzand
Kobes Plastics B.V.
19:34
12
Jan Kamphuis
Gemeente Twenterand
19:36
13
Alfons van der Veen
Discobar Sixty Five
19:37
14
Gerald Gerrits
Bouwbedrijf Karsten
19:48
15
Jan Hankamp
Gemeente Twenterand
19:50
16
Wim Matel
Matel Metaal
19:54
17
Hermie Meenderink
Raborunners - team 7
19:59
18
Marc Kemna
Raborunners - team 7
19:59
19
Marcel Jacobs
Raborunners - team 2
20:04
20
Jeroen Schoppink
Consonant - Kanaalra
20:07
21
Henri Timmerhuis
Asito BV - team 1
20:22
22
Michel Kolkman
Raborunners - team 1
20:25
23
Egbert van Wijhe
Staatsbosbeheer - te
20:26
24
Peter Hannink
Raborunners - team 1
20:43
25
Huub Kelder
Kelder - Kanaalrace
20:46
26
Foppe de Lange
Asito BV - team 2
20:50
27
RK Eshuis
21:04
28
Rene van Wezep
TIB Finishing
21:05
29
Peter Bruinsma
TIB Finishing
21:06
30
Mark Veneman
Kelder - Kanaalrace
21:08
31
Andre Sasbrink
Kelder - Kanaalrace
21:10
32
Arian Wassink
Asito BV - team 2
21:11
33
Richard Bosch
Eastborn
21:12
34
Henri Pluimers
Bouwbedrijf Roosdom
21:14
35
Roy Westerik
RK Eshuis
21:19
36
Marc Dasselaar
RK Eshuis
21:19
37
Elbert ter Keurst
Bouwbedrijf Roosdom
21:20
38
Teun Biglaar
Raborunners - team 1
21:25
39
Gerjan Tromp
Timmerhuis Weg- en w
21:31
40
Florus de Wolf
Bouwbedrijf Roosdom
21:36
41
Edward Ballast
Bouwbedrijf Roosdom
21:36
42
Patrick Nijstad
Van Aalderen Banden
21:39
43
Emilio Gil
Raborunners - team 3
21:41
44
Peter Stegeman
Van Aalderen Banden
21:44
45
Erik Wind
Bouwbedrijf Karsten
21:48
46
Rene Karsten
Asito BV - team 1
21:57
47
Richard Klavers
Asito BV - team 2
22:01
48
Jeroen Bredendijk
Staatsbosbeheer - te
22:03
49
John Bruins
JB Vlees
22:13
50
Rob Wester
Vivochem
22:21
51
Laurens Weersink
Raborunners - team 2
22:22
52
Gert Staarman
Gemeente Twenterand
22:25
53
Martijn van Sermondt
Timmerhuis Weg- en w
22:31
54
Remco Heerdink
Raborunners - team 5
22:33
55
Armando Kleise
Witte van Moort
22:34
56
Erwin Hospers
RK Eshuis
22:41
57
Rick Grootenhuis
Van Aalderen Banden
22:42
58
Jan Folbert
Raborunners - team 3
22:42
59
Gert Olthof
Matel Metaal
22:42
60
Arjen Koopman
Raborunners - team 4
22:49
61
Wilfried Sauer
Rekos Almelo - team
22:50
62
Wim Lindenhovius
Gemeente Twenterand
22:51
63
Frank Meenderink
Raborunners - team 7
22:56
64
Sander Nuis
Timmerhuis Weg- en w
23:00
65
Marcel Kroeze
Gemeente Twenterand
23:11
66
Hans van de Beek
Staatsbosbeheer - te
23:19
67
Hugo Karsten
Bouwbedrijf Karsten
23:29
68
Stoffer Minkjan
Bouwbedrijf Roosdom
23:30
69
Rudy van Egten
AS Paint - team 1
23:32
70
Evert Jan ten Brinke
Bouwbedrijf Roosdom
23:38
71
Michel Wieskamp
Bouwbedrijf Roosdom
23:48
72
Wim Arends
Raborunners - team 3
23:51
73
William Plasman
Raborunners - team 8
23:51
74
Erwin Stukker
Raborunners - team 8
23:55
75
Mario van Beek
Bouwbedrijf Roosdom
24:00
76
Roy Dasselaar
JB Vlees
24:02
77
Patrick Slaghekke
Vivochem
24:04
78
Laurens Burggraaf
Van Aalderen Banden
24:07
79
Remco Wissink
Timmerhuis Weg- en w
24:11
80
Eduard van der Heyden
Verkeersschool Rohof
24:17
81
Michiel Boskem
Raborunners - team 9
24:30
82
Ronald Ardesch
Timmerhuis Weg- en w
24:33
83
Gerrit Jan Oelen
Vivochem
24:34
84
Ben Workel
Verkeersschool Rohof
24:43
85
Ralph Timmerhuis
Timmerhuis Weg- en w
24:44
86
Wilco van Burken
Staatsbosbeheer - te
24:47
87
Rob Muilwijk
Staatsbosbeheer - te
24:47
88
Harry Kunst
Gemeente Twenterand
24:59
89
Ben Meulenbeld
Raborunners - team 3
25:00
90
Henk Loman
Kelder - Kanaalrace
25:04
91
Henry van Dijk
Eastborn
25:06
92
Jan Timmerman
Gemeente Twenterand
25:06
93
Suzanne Baars
Consonant - Kanaalra
25:06
94
Anton Baars
Consonant - Kanaalra
25:18
95
Petran Verhoef
Verkeersschool Rohof
25:21
96
Marc Veelers
Timmerhuis Weg- en w
25:21
97
Rob Kruiskamp
Consonant - Kanaalra
25:26
98
Edwin Masman
Kelder - Kanaalrace
25:29
99
Ingrid Meenderink
Raborunners - team 7
25:30
100
Henry Veldhuis
Raborunners - team 6
25:30
101
Ruurd Niewenhuis
Raborunners - team 4
25:42
102
Jacob de Lange
Bouwbedrijf Karsten
25:46
103
Martin Roos
Staatsbosbeheer - te
25:53
104
Gertjan Slot
Van Aalderen Banden
25:57
105
Han Schwarte
Vivochem
26:02
106
Jan Tilmans
Raborunners - team 3
26:10
107
Herno Korblet
Discobar Sixty Five
26:11
108
Erik Matel
Matel Metaal
26:11
109
Stefanie Timmerhuis
Asito BV - team 1
26:12
110
Harry Holweg
Gemeente Twenterand
26:13
111
Ben Bekhuis
JB Vlees
26:18
112
Enno de Boer
Gemeente Twenterand
26:27
113
Jan Timmer
Witte van Moort
26:38
114
Jan Schuttevaar
Witte van Moort
26:38
115
Geert Euverman
Staatsbosbeheer - te
26:39
116
Henk Schurink
Rekos Almelo - team
26:40
117
Frank Heerdink
Raborunners - team 5
26:43
118
Gerrit Mollink
Van Aalderen Banden
26:47
119
Wilco Laarman
Timmerhuis Weg- en w
26:52
120
Richard Zijlstra
Timmerhuis Weg- en w
26:54
121
Jeroen Meijerink
AS Paint - team 2
26:54
122
Berry Vrielink
Kelder - Kanaalrace
26:55
123
John Schumer
Van Aalderen Banden
26:58
124
Arend Lichtenberg
Gemeente Twenterand
27:02
125
Goeran Westerink
Asito BV - team 1
27:09
126
Steffen Gierveld
Rekos Almelo - team
27:12
127
Simone Koster
Raborunners - team 4
27:26
128
Miranda Boerrigter
Gemeente Twenterand
27:29
129
Eyob van Dijke
Raborunners - team 6
27:37
130
Arie Peters
Staatsbosbeheer - te
28:03
131
Henk Niewerth
Gemeente Twenterand
28:16
132
Gerda Spit
AS Paint - team 1
28:22
133
Frans van Dijke
Raborunners - team 6
28:23
134
Willeke Stukker
Raborunners - team 1
28:24
135
Jan Wildvank
Witte van Moort
28:28
136
Herman Martens
Basisschool de Smith
28:55
137
Koos Wolterink
Basisschool de Smith
28:55
138
Henk Martens
Basisschool de Smith
28:55
139
Bert Vreeman
Basisschool de Smith
28:55
140
Gerrit Kuiper
Basisschool de Smith
28:56
141
George Muntirie
AS Paint - team 2
29:02
142
Helen Wester
Vivochem
29:04
143
Arjan Leemans
Rekos Almelo - team
29:05
144
Allard Roelofs
Kelder - Kanaalrace
29:17
145
Dinand Letteboer
Witte van Moort
29:43
146
Jan Lankamp
Raborunners - team 5
29:48
147
Betty Maasen vd Brink
Raborunners - team 2
29:51
148
Manny van der Heyden
Verkeersschool Rohof
30:24
149
Tom Hofste
Timmerhuis Weg- en w
30:43
150
Danny Stevens
AS Paint - team 2
31:04
151
Hayco Snelleman
Discobar Sixty Five
31:05
152
Jan Kulpe
Rekos Almelo - team
31:08
153
Erna Ruiter
Raborunners - team 2
32:09
154
Berend Slooijer
Raborunners - team 4
32:10
155
Jan van Gils
Gemeente Twenterand
32:33
156
Lenette van der Mark
Verkeersschool Rohof
32:37
157
Alfred van der Veen
Discobar Sixty Five
32:44
158
Joyce Meijer
Discobar Sixty Five
32:44
159
Johanneke Kamp
Eastborn
34:34
160
Jolanda Kuiper
Eastborn
34:35
161
Gradus Koelman
Raborunners - team 8
36:19
162
Alfred Richterink
Matel Metaal
37:23
Organisatie: Stichting Sportpromotie Twenterand.
Zie voor de klassementen van zowel scholieren- als
bedrijvenloop www.sportpromotietwenterand.nl
Winnaar scholenklassement: Shalom, Vriezenveen
Winnaar bedrijvenklassement: TIB Finishing, Nijverdal
Uitslagen.nl
09-09-2005 00:00