Uitslagenlijst 21e Strandloop

Ouddorp Zh - Vrijdag 12 augustus 2005

TM9M, 500M T/M9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas van Strien
Dirksland
2:01
2
Huib de Groot
Dirksland
2:07
3
Sven Issel
Oberhausen (GER)
2:11
4
Christian Hoogzand
Sommelsdijk
2:15
5
Stefan Peeman
Sommelsdijk
2:18
6
Maikel Peeman
Sommelsdijk
2:20
7
Sander Brouwers
Waalre
2:21
8
Joost van Weert
Mierlo
2:27
9
Tijs de Groot
Dirksland
2:27
10
Barteld Vervelde
Oud Beijerland
2:31
TM9V, 500M T/M9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ornella Wierikx
Heijningen
2:02
2
Katharina Bielan
Mulheim
2:06
3
Emma van Mourik
Ouwerkerk
2:09
4
Ellenoor Vervelde
Oud Beijerland
2:13
5
Anna Klusmann
Mulhem adR
2:19
6
Jobine Akershoek
Ouddorp
2:23
7
Esmee Jansen
Bergen op Zoom
2:41
8
Tobia Issel
Oberhausern (GER)
2:42
9
Rinke de Groot
Dirksland
2:55
TM15M, 1000M 10T/M15JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ewald Koekkoek
Kortenhoef
3:41
2
Stephan Eekman
Oud Beijerland
3:42
3
Robin Vismara
Brouwershaven
3:51
4
Jeffrey Quartel
Oud Beijerland
4:04
5
Marco Akershoek
Ouddorp
4:09
6
Kees Mourik
Rotterdam
4:14
7
Martijn Boer
Oostvoorne
4:15
8
Boy van Leeuwen
Goedereede
4:16
9
Julius Rommelmann
Mulheim
4:19
10
CeesJan Edel
Nieuwerkerk ad IJsse
4:43
11
Bas Hoogzand
Sommelsdijk
4:46
12
Pim uit Vlaardingen
Vlaardingen
5:19
13
Jesse uit Rotterdam
Rotterdam
5:20
14
Niklas Somplatski
Ouddorp
5:22
TM15V, 1000M 10T/M15JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne van Mourik
Ouwerkerk
4:12
2
Anne-Jo Vervelde
Oud Beijerland
4:15
3
Ina Klusmann
Mulheim
4:20
4
Nora Klusmann
Mulheim
4:22
5
Manon Troost
Sommelsdijk
4:46
6
Marloes Troost
Sommelsdijk
4:48
7
Sandra Koekkoek
Kortenhoef
5:15
8
Mariette Edel
Nieuwerkerk ad IJsse
5:34
9
Brenda
?
5:36
10
B. Somplatski
Ouddorp
5:40
11
Sanne Troost
Sommelsdijk
5:55
4.5PM, 4500M PREST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christiaan van Beusich
Mijnsherenland
14:28
2
Joop Helbers
Hellevoetsluis
15:19
3
Rogier Collignon
Mijnsheerenland
15:57
4
Carlo Vismara
Brouwershaven
15:59
5
Ad Michielsen
Numansdorp
16:15
6
J v Bennekom
Heinenoord
16:22
7
Sander Collignon
Mijnsheerenland
16:36
8
Pim Bijl
Bergschenhoek
16:48
9
M Bunschoten
Dirksland
17:20
10
Gerard Vermeulen
Brielle
17:30
11
Hammer Frank
Rotterdam
17:57
12
Marco Tanis
Ouddorp
18:10
13
Fred Bijl
Bergschenhoek
18:20
14
Richard van der Waal
Melissant
18:40
15
John Stolk
Oudenhoorn
19:08
16
Reinoud Clemens
Houten
19:12
17
E. Capitein
Vierpolders
19:33
18
Gerco Pape
Ouddorp
19:33
19
Robin Schot
Dordrecht
19:38
20
Wiljo vd Nieuwendijk
Ouddorp
20:04
21
H. van Broekhoven
Dirksland
20:45
22
Piet Vroegindeweij
Herkingen
21:01
23
Jasper Tiemann
Goedereede
21:16
24
Gerrit Hijbeek
Hellevoetsluis
21:45
25
René van Erk
Melissant
22:30
26
Arjo Zwart
Brielle
22:31
27
Kees Bakker
Dirksland
23:01
28
Vincent van Ham
Goedereede
23:06
29
Daniel Röder
Goedereede
23:34
30
Ben Heeren
Poortugaal
24:13
31
Hans Orgers
Goedereede
25:02
32
John Schreuders
Vught
26:16
33
Michel Lodder
Ouddorp
26:18
34
P van Alphen
Middelharnis
27:20
35
John de Visser
Schiedam
28:13
36
.... Somplatzki
Ouddorp
29:36
37
A. Blaauw
Rhoon
29:55
4.5PV, 4500M PREST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurey Hey
Sommelsdijk
19:15
2
Milzy vd Ruit
Hellevoetsluis
19:45
3
Esther de Jong
Wetherby (ENG)
21:02
4
Roos Jonker
Herkingen
21:12
5
Sandra van Orselen
Hellevoetsluis
21:54
6
Nicolette Stolk
Oudenhoorn
22:02
7
Japke Schreuders
Sommelsdijk
22:31
8
Jasperina Carree
Eckelrade
22:41
9
Tine Vogel
Hardinxveld
23:16
10
Anoek de Jong
Goedereede
23:34
11
Dineke van Heest
Goedereede
24:28
12
Elly Groenendijk
Goedereede
25:10
13
Anke Timmers
Oosterhout
25:12
14
Annet de Groot
Goedereede
25:25
15
Y. Smit
Hardinxveld
25:47
16
Daniëlle Tieleman
Goedereede
25:53
17
Birgit Somplatzki
Ouddorp
25:56
18
Wilma Hagenaars
Nieuw Vossemeer
26:29
19
Corrie Breen
Ouddorp
26:49
20
Marjan Blankemeijer
Hardinxveld
27:45
21
Manita Maliepaard
Ouddorp
27:52
22
Jacqueline Bernard
Goedereede
28:02
23
Nellie Schavemaker
Goedereede
28:23
24
Els Kievit
Nieuwe Tonge
29:25
25
Joke vd Kroon
Dirksland
29:25
26
Petra van Leeuwen
Goedereede
29:38
27
Lea de Jong
Oude Tonge
29:39
28
Kathy Profijt
Goedereede
32:20
10PM, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arve Hoogzand
Sommelsdijk
37:56
2
Rob Talboom
Rockanje
38:58
3
Jaap Hoek
Goedereede
39:38
4
R. Bekker
Zwartewaal
40:11
5
Herbert Zoon
Dirksland
41:51
6
Jan van Vliet
Numansdorp
42:00
7
John Vette
Roosendaal
42:36
8
Johan van der Klooster
Barendreht
43:35
9
Leendert de Groot
Schiedam
44:17
10
Jeroen Breen
Ouddorp
45:03
11
Edwin Voogt
Goedereede
45:11
12
Gert-Jan vd Ruit
Hellevoetsluis
45:14
13
Paul de Goede
Ouddorp
45:23
14
Jürgen Jahnke
Geldern (GER)
45:27
15
R.A. de Bruijn
Hellevoetsluis
45:48
16
AE de Winter
Rozenburg
45:56
17
Arjan Reuijl
Zwijndrecht
45:59
18
Peter van Meel
Hellevoetsluis
46:03
19
Roland Issel
Oberhausen (GER)
46:04
20
Goos Speksnijder
Hellevoetsluis
46:13
21
Thijs Boogert
Rotterdam
46:23
22
Kevin ten Hoeve
Oostvoorne
46:37
23
Ruud van de Water
Hellevoetsluis
47:04
24
Erik Hulst
Berkel en Rodenrijs
48:43
25
Marcus Lodde
Dinslaken (GER)
49:23
26
Tonny Holleboom
Broekland
49:29
27
Luc Filippini
Den Haag
49:45
28
Wim Dambruin
Willemstad
50:24
29
Wout 't Mannetje
Stellendam
50:26
30
Emile Poot
Vlaardingen
50:53
31
Joop v Tuil
Rotterdam
50:56
32
Wilko Breen
Ouddorp
51:17
33
A v't Geloof
Ouddorp
51:24
34
Kees Kleijn
Ouddorp
51:24
35
Jan Wiedenhoff
Middelburg
51:29
36
Paul van der Lee
Rotterdam
51:53
37
Theo Edel
Nieuwerkerk ad IJsse
52:19
38
Robin Helder
Ouddorp
52:38
39
Jan Kroon
Ouddorp
52:51
40
Jura van Zwoll
Middelharnis
53:05
41
J. van Erkel
Ridderkerk
53:07
42
Gerard vd Bok
Ouddorp
53:11
43
Frank Bouman
Hardinxveld
53:45
44
David Sparreboom
Rhoon
53:45
45
Leon Mourik
Rotterdam
54:06
46
Onbekend
Sommelsdijk
54:49
47
Jeroen Hartog
Hellevoetsluis
55:12
48
Joop Hartog
Hellevoetsluis
55:36
49
Simon van Dijk
Linschoten
55:52
50
Klaas Flokstra
Vlaardingen
55:59
51
Walter vd Broek
Rosmalen
56:08
52
Jan Oorbeek
Herkingen
56:23
53
A. Hofstede
Mijnsheerenland
56:52
54
Hans Nieuwland
Sommelsdijk
57:04
55
Andre Jacobs
Sommelsdijk
57:04
56
M. Boxhoorn
Hellevoetsluis
57:27
57
Leo Bruinaars
Hellevoetsluis
57:33
58
Henk Lansbergen
Honselersdijk
57:47
59
Bart van Wezel
Achthuizen
58:09
60
Ton Winkels
Middelharnis
58:23
61
Jan Jaarsma
Vlaardingen
58:56
62
Arjan de Leeuw van Wee
Sommelsdijk
59:04
63
A. Willmes
Hellevoetsluis
59:24
64
Tony Knops
Oude Tonge
59:56
65
M Jongeneel
Hellevoetsluis
1:01:00
66
Cristiaan Grinwis
Ouddorp
1:01:12
67
Bertjan van Burik
Havenhoofd
1:01:16
68
Hennie Ravesteijn
Burgh Haamstede
1:01:52
69
Gerard Rolff
sGravenzande
1:02:04
10PV, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke Brouwers
Waalre
49:05
2
Judith v Groningen
Dirksland
52:49
3
Ester Oosterveen
Rotterdam
52:52
4
Marleen Jansen
Papendrecht
52:56
5
Petra van Vliet-Dijkma
Herkingen
53:05
6
Ariena de Jong
Schiedam
59:49
7
Lenie Vonk
Schiedam
1:00:43
8
Nicole Trommel
Middelharnis
1:01:23
HSEN, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
34:21
2
Leonard van Putten
Delta Sport
34:31
3
Niels Koole
Dynamica
35:06
4
Edwin Stolk
Flakkee
36:02
5
Marco Barendrecgt
Spark
37:19
6
André Melissant
Flakkee
37:33
7
Marcel Fiering
Spark
37:43
8
Harmen Perk
EUR Roadrunners
38:23
9
Erik Peeman
Flakkee
39:03
10
Pieter Klem
Flakkee
39:33
11
Yuri Verolme
Voorne Atletiek
39:35
12
Frans van den Hoek
Waterweg
39:47
13
Dennis Postma
Voorne Atletiek
40:07
14
Patrick Riedijk
Spark
43:48
15
Pedro Heezen
Spark
43:50
16
Richard IJpelaar
Flakkee
44:08
17
Dimitri Pennings
Voorne Atletiek
44:37
18
Voogt
Energie
46:04
VSEN, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Rosbergen
Spark
42:44
H40, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Reuvers
THOR
35:41
2
Jack van Ginneken
Spiridon
36:25
3
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
36:50
4
Jaap van der Bok
Flakkee
37:24
5
A Snoey
Voorne Atletiek
39:05
6
Einar Tveter
Spark
39:18
7
Cock Dorst
Veteranen Nederland
39:20
8
Remco Schraven
Voorne Atletiek
39:58
9
Bennie van Huizen
Flakkee
40:17
10
Thomas White
Voorne Atletiek
40:29
11
W van Ruiven
Loopgroep PK
40:42
12
Ton van Caspel
Loopgroep PK
40:56
13
Piet van Mourik
Delta Sport
41:36
14
Bram Mourik
Flakkee
41:56
15
Peter Vader
Delta Sport
41:58
16
Cees Waasdorp
Spark
42:07
17
Peter Penning
Veteranen Nederland
42:24
18
Bert de Groot
Flakkee
44:13
19
Loen van der Lans
Voorne Atletiek
44:19
20
Willem Overbeek
Passaat
44:33
21
Jan van Hassent
Flakkee
44:52
22
Jaap Tanis
Flakkee
45:04
23
Harry Vervelde
Spirit Oud Beijerlan
51:33
24
Ron van Bedaf
Spiridon
52:09
25
Aad van Kempen
Flakkee
52:31
V40, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martine Lust
Voorne Atletiek
43:37
2
Myra van Altena
Flakkee
51:37
3
Jeanet Grootenboer
Flakkee
56:24
H50, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Zuidweg
Flakkee
37:21
2
Jan Olsthoorn
PAC
39:09
3
Cees Kooman
Spado
40:33
4
Ronald Koloffel
Waterweg
40:48
5
Bauke de Jong
Veteranen Nederland
40:53
6
Arie van Dijk
Flakkee
41:00
7
Teunis Moret
Spark
41:44
8
Aad Hoek
Flakkee
42:44
9
Ton Valk
Voorne Atletiek
43:10
10
Ed de Graaf
Spark
43:17
11
Jack van Aspert
Dynamica
43:56
12
John Guequierre
Dynamica
44:26
13
Edwin Elvé
Flakkee
44:27
14
Henk Schreuders
Flakkee
44:30
15
Kees Damen
Passaat
45:13
16
Berend Bakker
Passaat
45:25
17
Arie van der Leun
Passaat
46:07
18
Daan vd Broek
Flakkee
46:46
19
John Geres
Passaat
46:54
20
Adriaan Velling
De Sperwers
47:54
21
Kees Westerhout
Passaat
48:06
22
Wobbe
Haag Atletiek
48:36
23
Arnold Meliassnt
Flakkee
49:03
24
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
49:16
25
J. Groeneveld
Veteranen Nederland
52:55
26
Wim Zoon
Veteranen Nederland
58:10
V50, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannie Braber
Flakkee
48:23
2
Els Schreuders
Flakkee
48:59
3
Jannie Westerhout
Hardinxveld
52:13
H60, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans van Es
Voorne Atletiek
43:53
2
Leen van 't Hof
Flakkee
46:46
3
JP de Bruijn
Energie
50:50
4
Rob de Jong
Loopgroep PK
53:19
5
Simon Pleijsier
Waterweg
53:20
Ouddorpse Reddingsbrigade en MSV & AV Flakkee
Uitslagen.nl
14-08-2005 20:22