| | | | | Uitslagenlijst 22e Dorpsloop
De Lutte - Zaterdag 16 juli 2005
M, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Robbin Schulenburg
Rijssen
9:01
14
Thomas uit het Broek
De Lutte
10:31
16
Gerrit-Jan Schulenburg
Rijssen
10:34
17
Sander Olde Rikkert
De Lutte
10:35
25
Daan Molenbroek
Deurningen
10:59
26
Nick Engelbertink
De Lutte
11:12
34
Jorn Bouwmeester
Hoofddorp
11:56
35
Niek Lage Venterink
De Lutte
11:58
42
Laurens Zandbergen
Rijssen
12:40
45
Matthijs Leferink
De Lutte
12:58
55
Jeffrey van de Woning
De Lutte
14:35
V, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karlijn Oude Bennink
Oldenzaal
9:59
4
Femke oude Egbrink
De Lutte
10:23
13
Richelle Venneman
Enschede
11:39
16
Marit Molenbroek
Deurningen
11:55
17
Jorien uit het Broek
De Lutte
11:58
21
Stafnie vander Walle
De Lutte
12:12
35
Riëlle Visschedijk
De Lutte
14:21
38
Aafke oude Egbrink
De Lutte
15:46
M SEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Melvin van der Voet
Enschede
17:03
7
Eddie Reinerink
Harbrinkhoek
17:30
8
Mark Oude Bennink
Oldenzaal
17:47
13
Jens Sterthaus
Rheine-Mesum
18:14
16
Niels Meerdink
Winterswijk
18:37
23
Gijs Kattenpoel O.H.
Losser
19:13
24
Marten Steenhuisen
Enschede
19:30
25
Sander Schulenburg
Rijssen
19:31
28
Milan olde Heuvelt
Hengelo Ov
19:36
30
Jurian Oude Hesselink
Saasveld
20:04
34
Kasper Wolterink
Winterswijk
20:17
37
Ruud van de Wetering
Losser
20:33
38
Hendry Snijder
Westerhaar-Vriezenv
20:37
39
Martijn Reurink
Vriezenveen
20:39
54
Mark Fadda
TUS Gildehaus (GER)
22:04
55
Stijn Broekhuis
Deurningen
22:05
56
Jochem oude Booyink
Deurningen
22:06
57
Romano van Koot
Winterswijk
22:10
59
Michel oude Booyink
Deurningen
22:21
63
Vincent Schasfoort
De Lutte
22:50
64
Wilfried Jansink
Oldenzaal
23:13
69
Martin Krüssel
Rheine-Elte
23:35
70
Matthijs Snijders
Oldenzaal
23:47
73
Steven Bartelink
Oldenzaal
23:57
78
Wilhelm Wiedau
Nordkirchen
24:11
91
Clemens Falkmann
Hengelo Ov
26:45
94
Robert grote Beverborg
De Lutte
27:40
98
Johnny van den Berg
Enschede
29:07
M 40, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Jan Tichelaar
Oldebroek
17:14
3
Maarten van Maanen
De Lutte
18:07
8
Paul Meulenbroek
Deurningen
18:58
10
Gerard van de Bovenkam
Ochten
19:22
12
Gerard Veldscholten
Denekamp
20:03
16
Bernhard Lammers
Nordkirchen
21:01
17
Jan willem Marteijn
Nijverdal
21:02
24
Hans Koning ter Heege
Hengelo
21:42
25
Franz-Josef Frie
Nordkirchen
21:49
27
Herbert Lutke Holz
Nordkirchen
22:22
28
Tonnie Harmelink
Oldenzaal
22:29
29
Alwie Molenbroek
Deurningen
22:34
39
Gerrit Lijkendijk
Hoogeveen
23:29
52
Jos oude Booyink
Deurningen
25:05
70
Wolter Hoekman
Gronau (GER)
31:55
M 50, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josef Hagemann
Nordkirchen
18:31
5
Henk van den Hengel
Enschede
20:22
9
Rene van Wayenburg
Rijssen
22:44
17
Bertus Visschedijk
De Lutte
24:17
24
Henk Snijder
Westerhaar-Vriezenv
26:37
25
Hans-Ulrich Sandmann
Nordkirchen
27:09
31
Herman Holterman
Hengelo Ov
33:54
M 60, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Friedhelm Boschulte
Borgholzhausen
24:17
5
Bernd Steinbock1
TUS Gildehaus (GER)
25:51
8
Manfred Langhammer
TUS Gildehaus (GER)
26:52
12
Gerard Wolberink
Hellendoorn
31:29
V, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Chantal Oortgiese
Winterswijk
19:16
16
Ilse Meulenbroek
Deurningen
22:34
17
Esther Bels-Westerhof
Denekamp
22:40
19
Daphne Buijvoets
Oldenzaal
23:02
20
Evelyne Lichtendahl
Oldenzaal
23:10
24
Yvonne Veldkamp-Nab
Nijverdal
23:31
27
Chantal Engberink
Deurningen
23:48
28
Sabine van den Bulk
Oldenzaal
24:25
37
Karin Bökkerink
Nordkirchen
25:55
42
Renate Lutke Holz
Nordkirchen
26:23
45
Esther Oude Voshaar
Oldenzaal
26:36
48
Carolien Alberink
De Lutte
26:43
49
Bernadette Nijenhuis
Deurningen
26:44
51
Marita Pisano-Lubbers
Deurningen
27:11
57
Paulien Koning Ter Hee
Hengelo
27:57
58
Diny oude Booyink
Deurningen
27:57
59
Mechthild Bökkerink
Nordkirchen
28:32
61
Jeanet Wijnberg
Deurningen
28:34
64
Anne-Marie Westerhof
Rossum
28:52
67
Chantal Leushuis
Hengevelde
29:00
69
Evelin Zwijnenberg
Oldenzaal
29:02
70
Annemarie ten Hoopen
Enschede
29:07
71
Dorethy Bruggemann
Weerselo
29:19
72
Heike Morsmann
Bad Bentheim
29:22
75
Vanessa Tönjes
Borgholzhausen
29:33
79
Christiane Jungels
Nordkirchen
29:58
81
Susanne Schulz
Nordkirchen
30:01
86
Sandra Nieuwenhuis
Deurningen
30:26
93
Marieke Olde Riekerink
Denekamp
31:26
102
José Oude Middendorp
Hengelo Ov
32:04
103
Henriet Bruggink
Deurningen
32:09
104
Marion Reinders
Hengelo Ov
32:11
106
Wendy Zwijnenberg
De Lutte
32:20
107
Ursula lotgerink Bruin
Saasveld
32:39
112
Melanie Olde Riekerink
De Lutte
33:36
M SEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Udo Zwijnenberg
AV Atletics
32:32
10
Jörn Strothmann
Borgholzhausen
34:07
14
Daniel Klein-Rot
Marathon Pim Mulier
36:05
16
Leon ten Elshof
Winterswijk
37:12
18
Gilles Hainselin
Loopgroep PK
37:37
22
Gerben Schreurs
Winterswijk
38:30
23
Lars Duistermaat
Winsterswijk-Miste
38:48
24
Jeroen Kemperink
Tubbergen
38:49
25
Wouter de Schipper
De Lutte
39:08
26
Willem Schreurs
Winterswijk
39:12
32
Arthur Borggreve
Oldenzaal
40:01
38
Vincent Roetgerink
Gildehaus (GER)
40:31
40
Heiko Wolterink
Nordhorn (GER)
40:57
46
Hans Gerritsen
LAAC Twente
41:52
48
Jeroen Paalman
LAAC Twente
42:38
49
Richard van Klooster
Triathlon
42:54
50
Richard Oerbekke
Loopgroep De Lutte
42:56
51
KArl-Heinz Strübbe
Schüttorf
43:13
52
Ronald Westerhoff
Oldenzaal
43:25
55
Marco Oude Nijhuis
Oldenzaal
43:53
58
Ulrich Kansteiner
Borgholzhausen
44:12
60
Hartmut Elfert
Nordhorn (GER)
44:34
63
Tom Verbraeken
Avanti-Wilskracht
44:55
65
Pascal Butterhoff
Enschede
45:44
73
Stephan Versteeg
Oldenzaal
47:02
74
Theo Pünt
Loopgroep De Lutte
47:02
75
Clemens Meuleman
Hengelo Ov
47:17
81
Andreas Klaucke
Borgholzhausen
48:23
84
Herbert Vollenbroek
Enschede
48:34
95
Ralph Zielinsky
Rheine-Mesum
54:02
96
Rik Sanders
Loopservice.nl
55:55
97
Tjalling van Dijk
Gorredijk
56:31
99
Rutger Beverdam
Bad Bentheim
1:01:19
M 40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Pantling
LAAC Twente
34:18
3
Adri Deemter
HAC Hoogeveen
35:03
8
John Janssen
Veteranen Nederland
36:15
9
José Driussi
Bad Bentheim (GER)
36:45
16
Dick van Ravenhorst
Kootwijkerbroek
37:52
17
Thomas Altmann
Oetinghausen
37:54
18
Jan van den Broek
Deventer
38:00
19
Jos Alberink
Loopgroep De Lutte
38:03
21
Adrie van Masbergen
Enschede
38:39
24
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
38:58
25
Klaus Barlage
Nordhorn (GER)
39:19
27
Arend Bremer
Avanti-Wilskracht
39:26
30
Richard Beldhuis
Deurningen
39:40
32
Ralph Willmann
Dortmund DL
40:03
33
Simon Schilder
Loopgroep De Lutte
40:21
34
Marcel van Tellegen
Enschede
40:23
35
André Bosgraaf
LAAC Twente
40:31
36
Gerard Visschedijk
De Lutte
41:01
39
Alphons Pross
Loopgroep De Lutte
41:20
41
Wilhelm Habighorst
Borgholzhausen
41:36
43
Theo Oude Avenhuis
Ootmarsum
41:57
48
Michael Strunk
Borgholzhausen
42:25
49
Andreas Wend
Borgholzhausen
42:28
50
Ronny Oude Veldhuis
Oldenzaal
42:37
56
Michael Caunter
Loopservice.nl
43:00
57
Bernhard Lammers
Nordkirchen
43:05
61
Andries Woltjer
Glanerbrug
43:27
66
Sander Koppelman
Oldenzaal
44:16
71
Hans Oude Hendrikman
Denekamp
45:18
72
Reiner Wittig
Borgholzhausen DL
45:24
73
Rainer Mathiak
Borgholzhausen
45:26
76
Michel Van Mulder
Zwijndrecht (BEL)
45:44
83
Freddy Luttikhuis
Denekamp
46:06
84
Jos Nijland
Marathon Pim Mulier
46:41
86
Dieter Szpadzinsky
Borgloh
46:58
88
Robert Geesing
Avanti-Wilskracht
47:03
89
Alphons Polman
LAAC Twente
47:27
96
Herman Grootelaar
Hengelo Ov
49:45
98
Wim Mollenberg
Hengelo (O)
50:13
99
Johnny Oale Buuker
Lonneker
50:22
104
Gerd van Remmerden
Bad Bentheim
50:42
105
Frits Daatselaar
Hengelo Ov
50:44
107
Thomas Vogt
Borgholzhausen
51:24
109
Willem van der Veen
Ootmarsum
51:59
M 50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Herman Kemerink
LAAC Twente
36:54
6
Piet Wassenaar
Veteranen Nederland
39:22
9
Teije van der Velde
Hengelo
40:52
10
Alfons Willikonsky
Borgholzhausen
41:13
11
Bennie Roetgerink
Gildehaus (GER)
41:23
14
Wilfried Krüger
Borgholzhausen
43:00
21
Laurenz Altehülsing
Spelle (GER)
44:23
23
Gert-Ulrich Erfurth
TG Herford
44:39
24
Ben Groot-Hemmink
Ron Clarke
44:52
26
Bernhard Schophuis
Spelle (GER)
45:06
28
Tonny Holleboom
Broekland Ov
45:29
31
Bennie Geissler
Avanti-Wilskracht
45:56
32
Theo Sanders
Loopgroep De Lutte
45:56
38
Harrie Mrssinkhof
Haaksbergen
46:47
47
Heinz Warning
Borgholzhausen
49:36
53
Herman Holterman
LAAC Twente
51:05
54
Bernhard Kreft
Borgholzhausen
51:24
56
Henk Schulenburg
AV Rijssen
51:56
58
Johan Meenhuis
Marathon Pim Mulier
53:24
61
Gerhard Laib
Borgholzhausen
54:15
63
Gerrit wesselink
Bad Bentheim (GER)
57:10
64
Alex van Amerongen
Enschede
57:11
65
Rolf Gottenströter
Borgholzhausen
57:42
M 60, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet van der Velden
Lekkerkerk
42:37
4
Manfred Bernstein
Borgholzhausen
47:09
5
Günter Schwab
Borgholzhausen
49:36
9
Horst Tabbert
TUS Gildehaus (GER)
55:03
10
Manfred Radtke
Borgholzhausen
55:14
12
Friedhelm Boschulte
Borgholzhausen
56:40
V, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ingeborg Vogt
Borgholzhausen
42:23
8
Marie-Luise Bleumer
TUS Gildehaus (GER)
45:04
9
Gerda Scholten
LAAC Twente
45:19
11
Carina Slingerland
Loopservice.nl
46:35
16
Alyssa van der Pluym
Enschede
47:39
19
Carla Oudehand-Wigger
De Lutte
49:36
20
Elisabeth Tenkleve
Spelle (GER)
49:47
22
Graef Heide
Borgholzhausen DL
50:34
23
Margret Meistrowitz
Borgholzhausen
50:34
27
Stefanie Veltkamp
LAAC Twente
51:05
29
Birfgit Diekman
Borgholzhausen
51:24
30
Hildegard Redmann
TUS Gildehaus (GER)
51:33
31
Annelies van Buiten
Wolvega
51:44
33
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
51:52
35
Kitty Oosterbroek
Oldenzaal
52:36
36
Cunera Grootelaar-Beld
LAAC Twente
52:52
39
Karin de Vries-Kamping
Marathon Pim Mulier
54:24
40
Monique van Olffen
Oldenzaal
54:25
45
Hanneke Boltjes
Loopgroep De Lutte
55:25
54
Elke Tiemann
Borgholzhausen
56:40
57
Martina Mathiak
Borgholzhausen
57:42
59
Kirstie Oude Ophuis
Oldenzaal
58:42
60
Mariette Mensink
LAAC Twente
58:48
65
Mirjam Vermeulen
Triathlon
1:00:47
70
Silvia Peters
Gildehaus (GER)
1:02:03
71
Dianne Kroese
Bad Bentheim (GER)
1:02:03
73
Renate Kindermann
Borgholzhausen
1:04:10
74
Ingrid Beumers-ter Hof
Enschede
1:05:07
76
Annie van Rossum
Veteranen Nederland
1:11:42
Uitslagen.nl
16-07-2005 00:00