Uitslagenlijst Flex Stoomtramloop

Medemblik - Zondag 26 juni 2005

V SEN, HALVE WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heidi Tas
TAS '82
1:40:36
2
Bastine Spijksnijder
Hoorn Nh
1:49:09
3
Jeanette Gazen
Loopgroep PK
2:02:11
V 35, HALVE WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ina Swinkels
Veteranen Nederland
1:28:39
2
Anita Baas
SAV
1:34:30
3
Rina Lieshout
Hoorn Nh
1:39:35
4
Joke Ursem
ARO '88
1:41:14
5
Annemieke Wiegman
Friesland
1:41:42
6
Tonny Deckers
Hollandia
1:43:21
7
M Zuurbier
Scharwoude
1:43:31
8
Tony Houtenbos
TAS '82
1:43:40
9
Marga v Eekelen
Loopservice.nl
1:46:23
H SEN, HALVE WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Doodeman
Warmenhuizen
1:18:42
2
Patrick Swinkels
Loopgroep PK
1:28:32
3
Hans Bleeker
SAV
1:34:30
4
Ron Jimmink
Loopgroep PK
1:35:50
5
Alex Gitzels
Blokker
1:37:20
6
Ton van Dijk
Hollandia
1:41:43
7
Wichard Steen
SAV
1:45:58
H 40, HALVE WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
B.P. Kerkvliet
Leiden Atletiek
1:18:05
2
Arjan van Andel
AV Castricum
1:33:10
3
Chris Zorgdrager
Friesland
1:42:58
4
P. Bonnes
TAS '82
1:44:14
5
Marc Kooijman
SAV
1:47:25
6
Gerard Wassenaar
Hera
2:10:46
H 45, HALVE WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
P. Barnhoorn
Leiden Atletiek
1:18:04
2
Ino Sohl
Loopgroep PK
1:21:58
3
Wim Bakker
Friesland
1:22:50
4
Reginald Janki
Zaanland
1:28:41
5
Hans van Diepen
Spanbroek
1:30:11
6
Antoon van der Jagt
Veteranen Nederland
1:31:25
7
Sjaak Pronk
Spanbroek
1:34:50
8
Arie van der Sar
Fortuna
1:48:54
H 50, HALVE WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Mak
Wognum
1:24:20
2
Koos v.d. Jagt
Veteranen Nederland
1:25:54
3
Dick de Vries
TAS '82
1:40:39
4
F. van der Gragt
Hylas
1:41:47
5
H. van Veen
SAV
1:54:28
6
Arie Hennevanger
KAV Holland
1:57:39
H 55, HALVE WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Kraakman
Hollandia
1:37:18
2
Piet Schouten
Loopservice.nl
1:42:48
3
Jan Lettinga
Friesland
1:48:13
4
W.R.I. Hollenkamp
Veteranen Nederland
1:56:22
H 60, HALVE WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Bos
Veteranen Nederland
1:26:32
2
Ed Hornick
Veteranen Nederland
1:39:01
3
Hans Gottmer
SAV
1:39:37
4
Ad de Klerk
TAS '82
1:55:15
REC, HALVE RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hester Nugter
Wervershoof
1:38:46
2
Frida Mordhorst
Hoorn Nh
1:40:47
3
Wiebke Scheltema
Utrecht
1:44:18
4
Elisabeth van den Berg
Uithoorn
1:49:37
5
Liesbeth Lind
Twisk
1:50:41
6
Annemarie van den Berg
Ouderkerk aan de Ams
1:50:45
7
Chantal Pool
Hoorn Nh
1:53:10
8
Inge Tijsmans
Hoorn Nh
1:55:01
9
Anneke Muyskens
Terschelling Midslan
1:55:57
10
Truus Doekers
Obdam
1:56:29
11
Jacqueline Ooms
Hoorn Nh
1:56:30
12
Margret Bleker
Hoogkarspel
1:59:37
13
Anette van der Sluis
Zaandam
2:01:37
14
Margreet de Vries
Abbekerk
2:05:09
15
Petra Visser
Hoorn Nh
2:11:02
REC, HALVE RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas van Zijp
Loopgroep PK
1:18:48
2
Wim Schilder
Scharwoude
1:24:18
3
Guus Hageman
Midwoud
1:26:29
4
William Kooy
Abbekerk
1:28:04
5
Vincent Buis
Hoorn Nh
1:28:20
6
Ferbrand Beunder
Hoorn Nh
1:28:28
7
Wim van Berkum
Zwaag
1:30:22
8
Robin Schonenberg
Zaandam
1:31:04
9
Gerald Koeman
Hollandia
1:31:14
10
Melvin Tuit
Hoorn Nh
1:31:15
11
Tom Groot
Heerhugowaard
1:32:13
12
Pierre Koopen
Enkhuizen
1:32:34
13
Rob Schipper
Wognum
1:33:18
14
Rob Ruiter
Hoorn Nh
1:33:28
15
Frans Kragter
Hollandia
1:33:38
16
Paul Penneweert
Sneek
1:33:43
17
J Werks
Hoorn Nh
1:33:46
18
Cees Haan
AV Edam
1:35:06
19
Wouter Ebbing
Hoorn Nh
1:35:23
20
Theo Klaver
Hoogkarspel
1:35:31
21
M Wijbenga
Enkhuizen
1:35:38
22
Brekelmans
Blokker
1:36:33
23
Alexander Lendfers
Edam
1:36:34
24
Marco Beekman
Amsterdam
1:36:34
25
F Rustenburg
Wervershoof
1:36:38
26
Bart Zwagermaker
AV Castricum
1:36:55
27
Robbertjan van Hinte
Wognum
1:37:20
28
Erik Degenhart
Zwaag
1:37:34
29
Timo Haan
Purmerend
1:37:58
30
Fred Singelmeyer
AV Edam
1:38:38
31
MH Bood
Hoorn Nh
1:39:03
32
Rene Glas
Hoorn Nh
1:39:14
33
Ton Hollak
Hoorn Nh
1:39:23
34
BWJ Lind
Twisk
1:39:35
35
Ronald de Boer
Purmerend
1:39:56
36
Chris Coleman
Almere
1:40:19
37
Nan van de Berg
AKU
1:40:23
38
Henk Wijbenga
Hoorn Nh
1:41:23
39
Boris Schmidt
De Bilt
1:42:26
40
Hans Blom
Hollandia
1:43:01
41
Ruud Schouten
Scharwoude
1:43:13
42
Peter Krop
Hoorn Nh
1:43:14
43
Jan Beerepoot
Zwaag
1:43:17
44
Herman Geritz
Friesland
1:43:26
45
Ronald Schouwink
Hoorn Nh
1:43:41
46
Kees van IJmuiden
Hoorn Nh
1:44:07
47
Jan Otsen
Hollandia
1:44:17
48
Laurens Herville
Grootebroek
1:44:23
49
GertJan Klumpenhouwer
Enkhuizen
1:44:25
50
Peter Reus
Lutjebroek
1:44:41
51
J Blankendaal
Warmenhuizen
1:44:51
52
Rob Rooyackers
TAS '82
1:44:59
53
Cock van Duin
Uitgeest
1:45:01
54
Menno Reus
Bovenkarspel
1:45:47
55
Hans van Bymen
Enkhuizen
1:45:58
56
Theo Vink
Hollandia
1:46:22
57
Klaas Lakenman
Heemskerk
1:46:27
58
Roy de Jager
Andijk
1:46:49
59
R Aussen
Scharwoude
1:47:23
60
P Green
Veteranen Nederland
1:47:29
61
Cor Mol
Wervershoof
1:47:32
62
WimScuurman
Hoorn Nh
1:47:36
63
Ben Dankmeijer
Zwaag
1:47:40
64
Olof Huiberts
Twisk
1:48:12
65
Vincent van Duynhoven
Oostzaan
1:48:21
66
Matthieu van der Maare
Oosthuizen
1:48:28
67
R Commandeur
Wervershoof
1:49:00
68
Danny Kogenhop
Purmerend
1:49:18
69
Rene Besetman
Heiloo
1:49:24
70
Hans Nieuwehuyse
Startbaan
1:49:31
71
Wijbenga
Enkhuizen
1:49:51
72
Hans Rob
Medemblik
1:49:51
73
Theo Kop
Haarlem
1:50:33
74
N. Klerx
AKU
1:50:47
75
Erik van der Werff
Spanbroek
1:51:16
76
Peter van Veen
Heerhugowaard
1:51:21
77
N Appelman
Nibbixwoud
1:51:23
78
J Hollebeek
Oostzaan
1:51:25
79
P Noordenbos
Terschelling Hoorn
1:51:32
80
Robert Westdijk
Heerhugowaard
1:51:52
81
D Strijker
Hoorn Nh
1:52:03
82
Dirk Haasbroek
Hoorn Nh
1:52:38
83
Rob van 't Padje
Amsterdam
1:52:40
84
Fred Wageningen
Anna Paulowna
1:53:04
85
Rene Pronk
Medemblik
1:53:43
86
Andre Schoen
Wognum
1:54:08
87
L. Stroek
Volendam
1:54:35
88
M vd Gulik
Hoorn Nh
1:54:35
89
Simon Oudt`
Hoogkarspel
1:54:39
90
Johan Bommerson
Zwaag
1:54:49
91
Ed van de Nesse
Heiloo
1:55:08
92
Henny Schoonderwoers
Blokker
1:55:09
93
Rob van Zijl
Almere
1:56:28
94
Milco Rijs
Hoorn Nh
1:56:31
95
M Dirkman
Hoorn Nh
1:56:44
96
Stienstra
Hoorn Nh
1:56:48
97
Ton Mosch
AV Edam
1:57:02
98
Ronald van Beek
Hoorn Nh
1:57:06
99
Henk Middeljans
Hoorn Nh
1:57:06
100
Ab Bresser
Egmond-Binnen
1:57:35
101
Ronald Tromp
Heemskerk
1:58:04
102
Bob Ophuijsen
Haarlem
1:58:05
103
Hans Appel
Hoorn Nh
1:58:12
104
Ramon van Omen
Amsterdam
1:58:16
105
Nico Brakeboer
Andijk
1:58:43
106
Jan Blom
Bovenkarspel
1:58:55
107
Fred Beumelk
Hoorn Nh
1:59:39
108
Mark Oosterhof
Amsterdam
1:59:44
109
M. Breggeman
AKU
1:59:51
110
Ferdinand
Opmeer
2:00:13
111
Kees Farber
Zoetermeer
2:01:31
112
Klaas Flens
Oostzaan
2:01:37
113
Marcel Deen
Wervershoof
2:02:18
114
Piet Vlaanderen
Uitgeest
2:03:34
115
Simon HH Rumping
Hoorn Nh
2:03:39
116
Pieter van Osch
Hollandia
2:03:55
117
Jan Soppe
Bovenkarspel
2:07:01
118
F Be Tjoen Swan
Amsterdam
2:08:00
119
Hans van Rijn
Alkmaar
2:08:16
120
Jan de Weerd
Berkhout
2:08:31
121
Jan H Foppes
Medemblik
2:10:09
122
Giel Nijpels
Hoorn Nh
2:10:28
123
Jaco Leijdekker
Heiloo
2:10:50
www.uitslagen.nl
26-06-2005 00:00