Uitslagenlijst Vechtloop

Weesp - Zondag 12 juni 2005

M21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Godlieb
GAC Hilversum
1:20:02
2
Gerard van Rijn
Phanos
1:22:02
3
Johan van Rijn
AVA '81
1:22:08
4
Martijn Boot
AVA '81
1:22:11
5
Ino Sohl
Loopgroep PK
1:23:42
6
Fred Buining
Veteranen Nederland
1:25:31
7
Chris Borsch
TTW
1:27:04
8
William Elfrink
Heemstede
1:27:54
9
Manolo De Quero
TTW
1:28:05
10
Jos de Horde
Loopgroep PK
1:28:28
11
Van der Will
Nederhorst den Berg
1:29:23
12
Rutger van Bergem
Delft
1:32:05
13
Yvo Haupt
AV '23
1:32:22
14
Peter Kuyper
Maarssen
1:32:24
15
Alfred Schoen
Purmerend
1:33:53
16
Fred Soerekouw
Amsterdam Zuidoost
1:34:12
17
Ray van Kesteren
Weesp
1:34:56
18
Sven de Graaf
Amsterdam
1:35:21
19
A van Bragt
Naarden
1:35:34
20
Jacques van Alphen
TTW
1:35:44
21
Theo Noy
Mijdrecht
1:36:20
22
René Valkenburg
Nigtevecht
1:36:35
23
Enno Aerts
Loopservice Nederlan
1:36:39
24
Cor van Hekken
Amsterdam
1:36:55
25
Jan van Damme
Driemond
1:38:28
26
Eduard van der Linde
AV Monnickendam
1:39:17
27
Torsten Schwäger
Ebendorf (Duitsland)
1:39:29
28
Sjoerd Bosma
Weesp
1:40:00
29
Steven Bouman
Weesp
1:40:01
30
Leon bij de Vaate
Burgh Haamstede
1:40:33
31
Leo Vloon
Waterland
1:40:40
32
Chris Best
Suomi
1:41:13
33
Steven Speek
Amsterdam
1:41:16
34
Nan vd Berg
AKU
1:41:41
35
Martin Verschuren
Muiden
1:41:53
36
Bart Bakker
Hilversum
1:41:56
37
Cornelis Borsch
Weesp
1:42:25
38
Cornel van den Bosch
TTW
1:43:53
39
Rogier Rümke
Amsterdam
1:44:01
40
Pieter Schoen
Weesp
1:44:43
41
Jan Keurs
GAC Hilversum
1:46:09
42
Richard Vierboom
Amsterdam
1:46:42
43
Mark Meuleman
Amsterdam
1:46:46
44
Hans Zurlohe
Bussum
1:47:35
45
Joost Hilgersom
Weesp
1:47:53
46
Remko van der Heijden
Bussum
1:48:47
47
Thomas Maarleveld
Delft
1:49:08
48
Bram van den Boogaard
Amersfoort
1:49:27
49
Jon Bevan
Naarden
1:49:36
50
Jeroen Kooijman
Zeist
1:50:12
51
Gregor Sips
Weesp
1:52:08
52
Paul Litjens
Bussum
1:52:19
53
Kees Keyser
Amsterdam
1:53:10
54
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:55:05
55
Ser van Gaalen
Weesp
1:55:22
56
Cor Hortensius
AV '23
1:58:15
57
Hans Voigt
Weesp
1:59:02
58
John Zijdel (met hond)
Hilversum
1:59:12
59
Maarten Breggeman
AKU
2:00:06
60
Peter Paul Bor
Naarden
2:01:07
61
Bonne A Datema
Weesp
2:01:38
62
Albert Ravestein
Abcoude
2:05:16
63
Hans de Weerd
Alkmaar
2:08:36
64
Marcel van Teunenbroek
Muiderberg
2:09:05
65
Gerard Groen
Zuid-Scharwoude
2:14:31
66
Jos van Aken
Almere
2:28:17
V21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernadette Simon
AV Monnickendam
1:35:15
2
Cécile Vanier
Weesp
1:36:50
3
Mariska Luth
TTW
1:42:35
4
Pita Hoogendoorn
TTW
1:43:54
5
Chantal Goldman
Alkmaar
1:45:34
6
Bea Splinter
GAC Hilversum
1:52:51
7
Loes Terwel
GAC Hilversum
1:54:58
8
Elisabeth vd Berg
AKU
2:00:06
9
Karen Ypenburg
Amsterdam
2:02:13
10
Mary Langerak
GAC Hilversum
2:04:30
11
Gea vd Weert
GAC Hilversum
2:04:32
12
Marloes Mensing
Bussum
2:04:36
13
Marijke Nijland-Dito
Hilversum
2:06:14
14
Tineke van den Berg
Bussum
2:06:15
M15, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Hendrikse
Amsterdam Zuidoost
56:36
2
Maikel Luiking
Amsterdam
57:16
3
Harry van 't Veld
Nijkerk Gld
59:18
4
Jan Loggen
Ankeveen
1:00:26
5
Joris de Wijs
Amsterdam
1:01:16
6
Wout Bosch
Hilversum
1:01:28
7
Tom Welter
Weesp
1:02:35
8
Hans Haijtema
Amsterdam
1:03:03
9
Wim Gentenaar
TTW
1:03:57
10
Carolus Olivier
DEM
1:04:12
11
Leo Beukeboom
ATC '75
1:07:01
12
Jourt Clemens
Nigtevecht
1:07:22
13
Henk de Groot
Weesp
1:07:32
14
Remco Metselaar
AV Aalsmeer
1:09:51
15
Wiebe Kamphuis
Nigtevecht
1:10:03
16
Ton Kesteloo
GAC Hilversum
1:10:26
17
Remie Jansen
Weesp
1:11:53
18
Ronald Bohle
Almere
1:11:56
19
Bauke Koop
Weesp
1:12:03
20
Eric Burniston
Weesp
1:12:05
21
Olaf Wilders
Nigtevecht
1:12:57
22
Vincent van Vugt
Zaanland
1:13:17
23
Andre Selie
Zaanland
1:13:20
24
Sjaak Mammersteeg
Hellas
1:14:17
25
Dick Donker
Muiderberg
1:14:58
26
Joop Klein Haarhuis
Triathlon
1:15:45
27
Casper Hellebrekers
Bussum
1:16:12
28
Arjan Wiskerke
TTW
1:16:40
29
Gert Hindriks
Amsterdam
1:16:41
30
Robbert Polak
Castricum
1:18:11
31
Mart de Graaf
Amsterdam
1:18:40
32
Ton vd Wurf
Driemond
1:19:27
33
Eric Pluijm
Weesp
1:19:51
34
DerkJan Wentink
Weesp
1:19:53
35
Gert Smallenburg
Ankeveen
1:19:57
36
Ton van der Kroon
Hardloopclub Amsterd
1:20:09
37
Rutwin Goris
Kortenhoef
1:20:28
38
Klaas Jorritsma
Diemen
1:21:55
39
Robert Gombault
Breukelen Ut
1:23:20
40
Jan willem Henkelman
Hilversum
1:23:21
41
Steven Poolman
Loopservice Nederlan
1:23:40
42
Henk Swaay
Amsterdam Zuidoost
1:24:29
43
Adri van der Sluis
AV Aalsmeer
1:24:53
44
Jasper Verrijzer
Weesp
1:24:58
45
Karel Voigt
Weesp
1:24:58
46
Jaap Langerak
GAC Hilversum
1:25:35
47
Michiel Bontenbal
Weesp
1:25:52
48
Rob Hollak
Huizen
1:26:06
49
Jeroen Veens
Almere
1:26:37
50
Rene Ottes
's-Gravenhage
1:28:45
51
Frank Geene
's-Gravenhage
1:28:46
52
Henk Hanko
Amsterdam
1:30:37
53
Chris Zwart
Amsterdam
1:31:29
54
Fred Rodenberg
Nieuwersluis
1:32:00
55
Murray Ford
Putten
1:33:59
56
Andre van der Braak
Amsterdam
1:36:45
57
Jack van de Wal
Amsterdam
1:52:04
V15, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julitta Boschman
Loopgroep PK
1:09:52
2
Marja vd Sluis
AV Aalsmeer
1:12:08
3
Miranda Baars
Nederhorst den Berg
1:13:00
4
Sabine van der Veer
Amsterdam
1:19:29
5
Willemien vd Haagen
Amsterdam
1:20:30
6
Elles Spaans
Hilversum
1:21:39
7
Susanne Hafkamp
Hellas
1:26:26
8
Jana Vervelde
Startbaan
1:26:40
9
Vicki Fritzsche
AV Tempo
1:28:14
10
Samantha Majoor
AV Tempo
1:28:17
11
Patricia Hoffmans
Roelofarendsveen
1:28:31
12
Ronnie van Diemen
Houten
1:31:34
13
Caroline Meyer
Diemen
1:32:35
14
Inez van Drongelen
Bussum
1:34:01
15
Mariska Jansen
Amsterdam
1:36:47
16
Joan Balder
Nieuwersluis
1:38:53
17
Marja Elfring
Loenen aan de Vecht
1:38:56
18
Madelon ter Kuile
Amsterdam
1:43:46
19
Bettina Kuijer
GAC Hilversum
1:53:01
M10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilco van den Bosch
GAC Hilversum
37:24
2
Jeroen de Munnik
Zeist
37:53
3
Amit de Vogel
Veteranen Nederland
38:04
4
Jan Bakker
Zaanland
38:23
5
Bjorn van der Neut
TTW
38:58
6
Alex Soede
Weesp
39:37
7
Theo Woldberg
Phanos
39:55
8
F de Groot
De Delvers
40:23
9
Rob Fecken
's-Graveland
40:41
10
Eef Hoff
Zuidwal
40:43
11
Rob de Boer
TTW
40:45
12
Bob Renkema
Phanos
40:55
13
Rik Slyter
's-Graveland
41:48
14
Olav Duyst
Weesp
41:50
15
William Osiaga
GAC Hilversum
41:52
16
Christophe Berg
Weesp
42:05
17
Martijn Cloos
Hilversum
42:11
18
Bart Haas
TTW
42:28
19
Roy Hesselink
Weesp
42:30
20
Oscar Phielix
Weesp
42:33
21
Robbert Westland
Weesp
42:56
22
Hans Blaauwbroek
U-Track
42:59
23
Bert Stuurop
Phanos
43:04
24
Fons Weber
Phanos
44:01
25
Niko Bel
GAC Hilversum
44:05
26
Niels Bogerd
Weesp
44:07
27
Jelmer Melis
Haarlem
44:11
28
Joris van Kesteren
TTW
44:15
29
Andre Tellier
Kortenhoef
44:18
30
Nico van de Gender
Weesp
44:25
31
Fred van der Roest
Hilversum
44:42
32
Wim Paardekooper
Montfoort
44:45
33
Hans Steinraht
Amsterdam
44:51
34
Ben Groot Hemmink
Ron Clarke
45:03
35
André van Zaane
Zaandam
45:18
36
Marnix van der Kroon
Weesp
45:26
37
Willem van Lindenberg
Nigtevecht
45:29
38
Nico Pronk
Weesp
45:29
39
Jan Biels
Amsterdam
45:35
40
Auke de Schipper
Hilversum
45:36
41
Dirk Kop
Amersfoort
45:36
42
Simon Pritchard
Weesp
45:43
43
Hugo de Munnik
Kortenhoef
45:49
44
Niels van Lindenberg
Nigtevecht
45:56
45
Paul Latour
Almere
45:56
46
Chris Muis
Amsterdam Zuidoost
46:00
47
Maaikel Warnars
TTW
46:02
48
Hans Lekkerkerker
Weesp
46:05
49
Michel Pronk
Weesp
46:10
50
Mike Vonk
Nigtevecht
46:10
51
Robin van Stigt
Almere
46:19
52
Nico Bakker
46:22
53
Thomas Recker
Weesp
46:31
54
Patrick van Zuilen
Loopservice Nederlan
46:37
55
Ruud Joore
Breukelen Ut
46:44
56
Rob Janssen
Purmerend
46:54
57
Bert Visser
Weesp
46:56
58
Yuri Schaap
IJmuiden
46:59
59
Timo Jonker
Weesp
47:00
60
Jonathan Verheul
Weesp
47:28
61
Jeroen Kuiper
Haarlem
47:30
62
Arno Sierkstra
Weesp
47:32
63
Ronald Ruitenbeek
Zuidwal
47:33
64
Marcel van den Bovenka
Weesp
47:36
65
Wim Gompelman
TTW
47:37
66
Wilfried Hendrikx
Amsterdam
47:48
67
Willem van Schouten
Almere
47:48
68
Marco Verweij
Weesp
47:49
69
Dirk Buursma
TTW
47:49
70
Piet van Rooij
Weesp
47:49
71
Riek van der Burg
Weesp
47:50
72
Erik Snijders
Loopgroep De Springb
47:55
73
Evert Nagel
Weesp
47:57
74
Aebe AAlbers
Weesp
48:08
75
Frits Behnken
Kortenhoef
48:18
76
Eric vd Heyden
Nederhorst den Berg
48:22
77
Theo den Haan
AV '23
48:23
78
Frans Gieling
Muiden
48:26
79
Ben Schoordijk
Nederhorst den Berg
48:29
80
Edwin Petterson
Amsterdam
48:37
81
Maarten Bordewijk
Weesp
48:44
82
Sjaak Schoen
Amsterdam
48:45
83
Jacques Renooij
TTW
49:02
84
Maarten Sinneckers
Amsterdam
49:05
85
Arnold Bon
Rosmalen
49:07
86
Menno Jansen
Maarssen
49:19
87
Martijn van den Broek
Amsterdam
49:21
88
Hans de Meij
Weesp
49:24
89
Frank Frenay
Muiderberg
49:26
90
Jan Portengen
Hoofddorp
49:28
91
Arjan Geertsma
Weesp
49:29
92
Robert Steenhof
Amstelveen
49:29
93
Robbert van de Hoogen
Amsterdam
49:34
94
Evert Cornelisz
Zuidwal
49:55
95
Nico Lubbers
Bussum
50:21
96
Dennis Krommenhoek
Startbaan
50:24
97
Alex Herder
Soest
50:33
98
Jeroen Galesloot
Amsterdam
50:45
99
Marco Buitenweg
Weesp
50:51
100
Cor Vonk
Nigtevecht
50:54
101
Tjebbe Bosma
Weesp
51:06
102
Fred van der Laan
Hilversum
51:22
103
Jan Harte
TTW
51:34
104
Hans Stelling
Muiden
51:41
105
Erik Speckmann
Loopgroep PK
52:01
106
Arie Schneider
Almere
52:02
107
Ton de Jong
Weesp
52:11
108
Joost van der Horst
Amsterdam
52:14
109
E c j Boot
Amsterdam
52:15
110
C Steenvoorden
Phanos
52:36
111
Bert Houtop
Nederhorst den Berg
52:38
112
Arie van der Neut
Weesp
52:45
113
Ingmar Stroeven
Hilversum
52:51
114
Peter van Zwieten
Weesp
52:59
115
Marc de Vries
Weesp
53:13
116
Marco Renema
Muiden
53:45
117
Frans Overwater
Weesp
53:54
118
Paul Lewin
Weesp
53:57
119
Arno Belien
Santpoort-Noord
54:02
120
W Roborgh
Weesp
54:03
121
Arthur Westgeest
Hilversum
54:09
122
Michel van Manen
Weesp
54:15
123
Aaivs Peys
Weesp
54:16
124
Robert Sakkers
Soest
54:20
125
Lolle w a Bron
Nigtevecht
54:22
126
Peter Ruyter
Amsterdam
54:27
127
Cees Boom
Kortenhoef
54:30
128
Bert Wilms
Weesp
54:37
129
Peter van Houten
Uithoorn
54:45
130
Arnold de Kort
Weesp
54:51
131
Roland de Pijper
Amsterdam
55:00
132
Freddy de Bree
Weesp
55:13
133
Gijs Lindenburg
TTW
55:57
134
Erik Boot
Beverwijk
56:02
135
Driekus vd Weert
GAC Hilversum
56:41
136
Willem van der Weerdt
Amsterdam Zuidoost
56:43
137
Ruthger Wikkerman
Utrecht
56:46
138
Tim Bavinck
Weesp
57:10
139
Richard Ritsma
Almere
57:14
140
Marcel Trupia
Weesp
57:22
141
Henk Meijer
Muiden
58:03
142
Mario Visser
Loosdrecht
58:11
143
Maarten vd Veer
Muiderberg
58:35
144
Rob Smit
Almere
58:49
145
Guido van den Heuvel
Weesp
59:10
146
Anne Vermaire
Weesp
59:17
147
Wilbert Overeen
Weesp
59:59
148
Douwe Bierma
Weesp
1:00:14
149
Jaap Pereboom
Weesp
1:00:42
150
Aart Scholte
Weesp
1:00:44
151
Bertus Lekkerkerker
Weesp
1:02:09
152
Yvren Boerma
Loosdrecht
1:02:17
153
Teus van Loenen
Muiden
1:03:11
154
Niko Stammer
Amsterdam
1:05:38
155
Andre Verheul
Weesp
1:05:51
156
Evert Fritzsche
Bussum
1:09:31
157
Simon Zoutendijk
Le Champion
1:22:30
V10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diana Franssen-Franken
Nigtevecht
47:04
2
Truus Ochhuysen-Vennem
GAC Hilversum
48:53
3
Bianca van Donselaar
Amsterdam
49:08
4
Ellen Hagen
Kortenhoef
49:31
5
Pauline Kramps
Hollandsche Rading
49:45
6
Jeanette Gompelman
TTW
49:55
7
Mariëlle van der Hijde
Amsterdam
49:57
8
Magda Kesterloo
TTW
50:07
9
Riky Prins-Voortman
TTW
50:50
10
Paula van der Pouw-Kui
Weesp
51:05
11
Geline Mecking
AV '23
51:25
12
Aletta Dankelman
Nigtevecht
51:27
13
Dolinda Olivier
DEM
52:17
14
Annete Bax
Utrecht
52:58
15
Marijke van Leeuwen
Nederhorst den Berg
53:21
16
Odette Exel
TTW
53:31
17
Astrid Haleber
TTW
54:34
18
Ingrid Carquille
Amsterdam
55:47
19
Ilja Baayens
Hilversum
56:02
20
Ageeth Heemskerk
Nieuwkoop
56:06
21
Iris Bakker
Weesp
57:11
22
Janneke Wiskerke
Goes
57:13
23
Ans Pruimboom
Weesp
57:16
24
Ans de Jong
TTW
57:24
25
Monique van Dorsten
Harmelen
57:29
26
Maryvonne van den Berg
Weesp
57:34
27
Petra Groot
TTW
58:21
28
Hannah Ebbinge
Amsterdam
58:26
29
Anita Smit
Almere
58:47
30
Anneke Heezen
Weesp
59:30
31
Carolien Wesselman
Weesp
59:32
32
Irene Rol
Weesp
59:59
33
Carien Sierksma
Amsterdam
1:00:04
34
Constance van Kesteren
Weesp
1:00:13
35
Linda Boelhouwer
Hilversum
1:00:17
36
Chantal Thijs
Groet
1:00:21
37
Nickey Mientjes
TTW
1:00:32
38
Cindy Lodewijks
TTW
1:00:45
39
Vera van Engen
TTW
1:01:01
40
Lia Boersma
Loosdrecht
1:02:29
41
Linda van der Manden
Weesp
1:02:29
42
Esther van Bochove
Hilversum
1:02:42
43
Marie-Louise Geertsen
Weesp
1:02:50
44
Ellen Bakker
Amsterdam
1:03:36
45
Karla van Meteren
Diemen
1:03:58
46
Ti Fens
Weesp
1:03:58
47
Gabrielle Fens
Amsterdam
1:03:58
48
Henny Lingsma
Breukelen Ut
1:04:01
49
Annemarie de Koning
Laren
1:04:34
50
Corrine Holdinga
Nigtevecht
1:04:37
51
Jonna Coster
Nigtevecht
1:04:59
52
Judith Ritsma
Almere
1:04:59
53
Marije van Lint
Purmerend
1:05:15
54
Elise Fonville
Soest
1:05:44
55
Laura Loohuizen
Soest
1:05:45
56
Andrea Joore
Breukelen Ut
1:05:48
57
Leontien van den Oever
Hilversum
1:05:48
58
Mirjam Zuidervaart
Amsterdam
1:05:59
59
Carla Kiburg
Zaandam
1:06:03
60
Trix Engelhard
Bussum
1:07:31
61
Saskia Pouw
Hilversum
1:07:39
62
Laura Kaandorp
Amsterdam
1:07:58
63
Kim Meyer
Nigtevecht
1:08:19
64
Carolina Bosboom
Weesp
1:08:24
65
Gisela Winfrield
Amsterdam Zuidoost
1:09:35
66
Susanna Vonk
Nigtevecht
1:09:47
67
Havva Ozyar
Zaandam
1:10:19
68
Tinka Klein Haarhuis
Triathlon
1:10:41
M5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Bijl
TTW
17:26
2
Andries Bosma
Amsterdam
17:37
3
Mark Stobbe
Huizen
19:26
4
Khalil Benchaabane
Atos
20:09
5
Ron Andriessen
Weesp
20:27
6
Alexander Hodge
Weesp
21:03
7
Rob Bothof
Utrecht
21:06
8
Amavel Souto Maior
Amsterdam
21:37
9
Eric Ruiter
Muiderberg
21:53
10
Daan Hagenstein
GAC Hilversum
21:55
11
Chiel Grishaver
Edam
22:15
12
Jesper de Groot
Weesp
22:19
13
Sven van der Laan
Hilversum
22:26
14
Ruben Sikkema
Weesp
22:29
15
Jan Molegraaf
Veteranen Nederland
22:55
16
Michiel van Gorkum
Phanos
23:29
17
Frank Lekkerkerker
Weesp
23:47
18
Eli van Eijken
Weesp
23:58
19
Sjors Beukeboom
Paterswolde
24:38
20
Niels Schagen
Amsterdam
24:51
21
Tim Bunnik
Weesp
24:55
22
Theo van Alphen
Hilversum
25:34
23
Ben de Pater
Weesp
26:03
24
Reny vd Berg
Weesp
26:04
25
Michel Groeneweg
Amsterdam
26:06
26
Fimme vd Brug
Weesp
26:18
27
Thomas van Manden
Weesp
26:28
28
Wouter van Soost
Hilversum
26:40
29
Tjebbe Harte
AV Tempo
26:53
30
Mark Bunnik
Weesp
27:00
31
Brent Smeekes
Weesp
27:06
32
Leo Smeekes
Weesp
27:06
33
Raymond Visscher
Weesp
27:08
34
Milan Geerstma
Weesp
27:26
35
Dennis vd Manden
Weesp
28:38
36
Jan van der Laan
Weesp
28:45
37
RA Kortekaas
Almere
28:46
38
Taling
Driemond
28:48
39
Hans van Kooij
Weesp
28:59
40
John van Kooij
Driemond
29:09
41
Stef van Riggelen
Weesp
29:22
42
Fabian van der Heuvel
Oostzaan
29:30
43
Chris Smeekes
TTW
29:32
44
Sven Brink
Weesp
29:41
45
Thomas Koop
Weesp
29:50
46
Hans Bergh
Hilversum
29:57
47
Pim van Galen
Weesp
30:34
48
Goze vd Weert
Amsterdam Zuidoost
33:38
49
Steve Elmore
Weesp
34:13
50
Frank Stoetelaar
Assendelft
34:17
51
Bennie Houtkamp
Amsterdam
34:17
52
Jimmy Snoek
Weesp
34:47
53
Jan vd Manden
Weesp
34:53
54
Jurgen Zwieks
Almere
35:10
55
Johan Voogel
Weesp
36:01
56
Bertier van Loenen
Hilversum
36:45
V5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Kroon
Phoenix
20:28
2
Marloes Steenhuisen
GAC Hilversum
22:24
3
Linda Beukeboom
Paterswolde
22:36
4
Miranda Stobbe
Huizen
23:05
5
Astrid Riemslag
Haarlem
23:46
6
Jeltje vd Meulen
Delft
23:53
7
Sanne Tellier
Kortenhoef
24:22
8
Inge Berkhout
Amsterdam Zuidoost
24:56
9
Elisa D'Onofrio
Edam
26:47
10
Inez Klijn
Weesp
27:08
11
Jenny van de Loo
Weesp
27:11
12
Aranka van den Pas
Weesp
27:28
13
Emilie McLachlan
Driemond
27:41
14
M J Groeneveld
Muiden
27:53
15
Esther de Korte
Weesp
27:54
16
Rose-Marie van Wijk-Ko
Weesp
28:15
17
Marijke Overmars
Nederhorst den Berg
28:21
18
Karin Roye
Almere
28:24
19
Ans de Leeuw
Weesp
28:34
20
Ingrid Koomen
Hilversum
28:42
21
Chantal Spil
Amsterdam
28:50
22
Monique Jilderda
Weesp
29:12
23
Emmie Bavinck
Weesp
29:13
24
Sylvia Geene
's-Gravenhage
29:16
25
Hannie Verkaik-Porton
Ouderkerk aan de Ams
29:33
26
Angélique de Bruin
TTW
29:33
27
Henja Brink
Weesp
29:39
28
Arleen Hodge
Weesp (AHO)
30:12
29
Jessica Mooij
Driemond
30:15
30
De Loor
AV Tempo
30:27
31
Jolien van Galen
Weesp
30:35
32
Marijke Sluman
Breukelen Ut
30:36
33
Erika Ypma
Weesp
30:36
34
Vera Warta
Nigtevecht
30:38
35
Patricia Pijlman
Amsterdam
30:43
36
Janet Overeem
Weesp
30:48
37
Marlies Aerts
Weesp
30:52
38
Marianne de Meij
Weesp
30:59
39
Renee van Beckhoven
Hilversum
31:06
40
Denise Geertsma
Weesp
31:09
41
Cynthia Vogeler
's-Gravenhage
31:16
42
Annemiek Griffioen
Muiderberg
31:54
43
Annette Herremans
Weesp
32:26
44
Annemieke Voogel
Weesp
32:26
45
Jos Coerse
Amsterdam
32:32
46
Jose Geene
's-Gravenhage
32:39
47
Karin van Vliet
Breukelen Ut
33:01
48
Tonny Elsendoorn
Breukelen Ut
33:02
49
Christine de Groot
Weesp
33:33
50
Marcia Galesloot
Utrecht
33:37
51
Laura Verhagen
Son
34:34
52
Diny van Oosten
Weesp
34:34
53
Sarah Cooper
Amsterdam
35:09
54
Carla de Vries
Weesp
35:16
55
Carmen Verheul
Weesp
35:16
M2.5, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ayoub Benchaabane
Atos
9:11
2
Ricardo Olivier
DEM
9:49
3
Remi Tovar
Weesp
11:03
4
Jules Goslinga
Weesp
11:31
5
Cliff Vonk
Nigtevecht
11:38
6
Bernd de Groot
Weesp
11:38
7
Gerben Bouman
Weesp
11:49
8
Jurene Schumacher
Weesp
11:51
9
Sjoerd Haas
GAC Hilversum
11:53
10
Sander Janssen
Purmerend
11:55
11
Jelle Meijer
Nigtevecht
11:56
12
Martin de Gooijer
Weesp
12:00
13
Frank van der Wurff
Driemond
12:12
14
Anthony Hodge
Weesp
12:22
15
M Jansen
Weesp
12:37
16
Roel Paatselaar
AV Tempo
12:47
17
Joep van Gaalen
Weesp
13:19
18
David Bordewijk
Weesp
13:28
19
Hidde van den Bos
Weesp
13:34
20
Sybren Bierma
Weesp
13:35
21
Mart Schuurman
Goes
13:47
22
Bjorn Bockweg
Weesp
13:53
23
Jaco Veldhuisen
Nigtevecht
13:59
24
Chester Hautvast
Weesp
14:12
25
Pim Beenken
Weesp
14:27
26
Arjen de Groot
Weesp
14:43
27
Daan de Wit
Weesp
14:59
28
Rutger Jakobi
Weesp
14:59
29
Berry Kruger
Weesp
15:08
30
Axel van Engen
Weesp
15:12
31
Arnoud Griffioen
Muiderberg
15:12
32
Sander Geertsma
Weesp
15:24
33
Ids Meijer
Nigtevecht
15:26
34
Milan Lisser
Weesp
15:41
35
Jordy Heemskerk
Diemen
15:44
36
Tom van Alphen
Hilversum
15:44
37
Job van Alphen
Weesp
15:49
38
Daan Voogel
Weesp
15:52
39
Peter van Wechem
Amsterdam Zuidoost
15:54
40
Albert Borst
Weesp
16:16
41
Elliott Brattinga
Weesp
16:23
42
Glenn de Vries
Almere
16:31
43
Oscar Overwater
Weesp
17:13
44
Oscar Coster
Nigtevecht
18:22
45
Guus Verwey
Weesp
18:54
46
Ype van de Brug
Weesp
19:26
47
Jonno Snoek
Driemond
24:13
48
Nando Snoek
Driemond
24:15
49
Jeroen Borst
Weesp
24:19
50
Michael Lindeman
Amsterdam Zuidoost
24:31
51
Martijn Heemskerk
Diemen
24:40
52
Benjamin van Rossum
Weesp
25:20
V2.5, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
9:38
2
Regina Cornelisz
AVA '81
10:22
3
Sanna van de Laan
Hilversum
11:14
4
Anna Hollebeek
Weesp
12:14
5
Maaike van den Bos
Weesp
12:27
6
Anne van Alphen
Weesp
12:30
7
Jojanneke Schuurman
Goes
12:47
8
Sabina Bosch
GAC Hilversum
13:09
9
Lonneke Wilms
Weesp
13:14
10
Dieuwertje van Kestere
Weesp
13:14
11
Kylie de Beer
Hilversum
13:23
12
Denise Willemsteijn
Weesp
13:37
13
Jorien Wiskerke
Nigtevecht
13:44
14
Lysette Janssen
Purmerend
14:30
15
Iris Haas
GAC Hilversum
14:30
16
Myrthe van de Brug
Weesp
14:44
17
Laura Krabbe
Weesp
14:45
18
Gemmy Wiskerke
Nigtevecht
14:57
19
Femke Bosch
GAC Hilversum
15:17
20
Ruby Geertsma
Weesp
15:21
21
Fleur Nagelhout
Weesp
15:36
22
Marjolein van Kooij
Weesp
16:05
23
Ruth Verhoeff
Weesp
16:14
24
Rowan de Meij
Weesp
16:15
25
Nathasja Borst
Weesp
16:16
26
Nienke Harte
Weesp
16:30
27
Tessa Verhagen
Son
16:32
28
Charlotte Brattinga
Weesp
16:45
29
Ester van Rooij
Weesp
17:01
30
Tessa Overwater
Weesp
17:08
31
Anouk Bijl
Nederhorst den Berg
17:10
32
Carly Overeem
Weesp
17:17
33
Carmella Bierma
Weesp
17:21
34
Eline Ruyten
Amsterdam
17:43
35
Susanne Lampe
Amsterdam
17:44
36
Amber Verwey
Weesp
17:52
37
Lies Willemsen
Weesp
17:54
38
Grietje Willemsen
Weesp
17:55
39
Vera Vierwey
Weesp
18:55
40
Benthe Grijpink
Weesp
18:56
41
Silke vd Brug
Weesp
19:26
42
Eva van Zwieten
Weesp
22:30
43
Janna Grijpink
Weesp
22:34
44
Amber Nagelhout
Weesp
22:36
45
Sophie Noe
Weesp
23:42
46
Sterre van Zwieten
Weesp
23:42
47
Maud Grijpink
Weesp
32:23
Georganiseerd door de Trim- en Trainingsgroep Weesp (TTW)
http://www.ttweesp.nl/vechtloop
www.uitslagen.nl
20-06-2005 12:54