Uitslagenlijst Ossenloop

Ottersum - Zaterdag 4 juni 2005

J8, JEUGD T/M 8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Afstand
1
Jaap Smits
Ottersum
2
Jop Olieslagers
Ottersum
3
Siem Loeffen
Ottersum
4
Kees Lintzen
Ottersum
5
Sjoerd Giesbers
Ottersum
6
Tim van Cromvoirt
Ottersum
7
Bodhi Hopman
Ottersum
8
Jelle Broekmans
Gennep
9
Tigo Toonen
Ottersum
10
Camiel van Zuijlen
Escharen
5:00
11
Stan Verwaay
Gennep
5:06
12
Merijn Peters
Ottersum
5:20
13
Teun Lemmen
Gennep
5:23
14
Sjoerd Verwaay
Gennep
5:26
15
Bram Lemmen
Gennep
5:37
16
Wouter Janssen
Heijen
5:38
17
Biem Riteco
Ottersum
6:29
M8, JEUGD T/M 8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Afstand
1
Floor Maters
Ottersum
2
Eelke Jansen
Ottersum
3
Eva Groenen
Ottersum
4
Mattie Rasker
Oeffelt
5
Loes Bouhuis
Plasmolen
6
Britt Gommans
Ottersum
7
Manon Aangenent
Ottersum
8
Kim Willems
Ottersum
5:02
9
Anouk Willems
Ottersum
5:05
10
Tessa Brouwers
Ottersum
5:06
11
Tessa Willems
Ottersum
5:20
12
Aukje Toonen
Ottersum
5:24
13
Romy Broekmans
Gennep
5:30
14
Anouk Maters
Ottersum
5:31
15
Eefke Janssen
Heijen
5:34
16
Demi Eykmans
Ottersum
5:39
17
Jetty Weyers
Gennep
5:39
18
Mayca ten Haaf
Ottersum
6:00
19
Sannah Peters
Ottersum
6:29
J12, JEUGD T/M 12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Axel Neve
Boxmeer
3:23
2
Rik Noy
Gennep
3:28
3
Sandy Willemse
Ottersum
3:32
4
Maikel Geurts
Ottersum
3:35
5
Theike Jansen
Ottersum
3:40
6
Tim van Elst
Ottersum
3:42
7
Bootsy Derksen
Ven-Zelderheide
3:48
8
Jop Loeffen
Ottersum
3:50
9
Ruben van Zuijlen
Escharen
3:52
10
Tom vd Cruijsen
Gennep
3:53
11
Guus Giesbers
Ottersum
4:02
12
Han Welles
Ottersum
4:49
13
Roel Geurts
Ottersum
5:19
M12, JEUGD T/M 12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alon Hopman
Ottersum
3:43
2
Jans van Bergen
Ottersum
3:54
3
Noor Noy
Gennep
3:58
4
Rosan Mijnders
Ottersum
4:05
5
Lynn Gommans
Ottersum
4:05
6
Laura Aangenent
Ottersum
4:22
7
Milou Maters
Ottersum
4:38
H5K, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van Deurzen
Nijmegen
16:41
2
Aaron Deckers
Boxmeer
16:41
3
Pim vd Oever
Oploo
16:45
4
Pim vd Loo
Gennep
17:34
5
Hennie vd Cruijsen
Gennep
17:48
6
Thijs Heldens
Ottersum
18:12
7
Koen Geurts
Ottersum
18:39
8
Mark Peters
Ottersum
18:40
9
Michel Klabbers
Gennep
19:14
10
Theo Coopmans
Ottersum
19:15
11
Tom van Daal
Ottersum
19:17
12
Arno Wientjes
Vianen
19:29
13
Rene Poelen
Beuningen
19:30
14
Jacques van de Boel
St. Anthonis
19:34
15
Mike Lamers
Ottersum
19:38
16
Gerrit Reijnders
Boxmeer
19:38
17
Ruud Jakobs
Siebengewald
19:44
18
Jorrit Janzen
Gennep
20:06
19
Lars Grens
Gennep
20:16
20
Henke Heldens
Ottersum
20:23
21
Rene Hillegers
Malden
20:27
22
Tom Kock
Gennep
20:33
23
Aad van Daal
Ottersum
21:02
24
Djordi de Bruijn
Ottersum
21:10
25
Martijn vd Berg
Oeffelt
21:12
26
Sjuul Hendriks
Ottersum
21:13
27
Giel Loeffen
Ottersum
21:14
28
Berry Webers
Ottersum
21:14
29
Marinus van Camp
Nijmegen
21:24
30
Jos Hendrix
Ven-Zelderheide
21:34
31
Brain Lamers
Ottersum
21:37
32
Dominiek Mijnders
Ottersum
22:01
33
Arijan Voss
Ottersum
22:21
34
Simon Noordman
Heijen
23:45
35
Thijs Arnoldussen
Ottersum
23:51
36
Hans Smulders
Mook
24:51
37
Marc Retico
Ottersum
29:17
D5K, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje Corstjens
Gennep
21:54
2
Ineke van Rijn - Visse
Grave
22:28
3
Maria Willems
Ottersum
22:53
4
Jose Hopman
Ottersum
23:17
5
Imke Grens
Gennep
23:51
6
Susan Werner
Gennep
24:23
7
Santhi Goossens
Ottersum
24:51
8
Andrea Hermans
Nijmegen
26:39
9
Anita Lintzen
Ottersum
29:06
10
Marianne ten Haaf
Ottersum
29:06
11
Annette Janssen
Ottersum
29:06
H10K, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno Beugels
Nijmegen
35:22
2
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
36:58
3
Gidy Lamers
Wanroij
37:38
4
Kees van Ekeren
Ottersum
37:54
5
Bas Corstjens
Gennep
38:00
6
Pim van Deurzen
Amstelveen
38:44
7
Wim Jacobs
Ottersum
39:37
8
Luc Heldens
Ottersum
40:07
9
Peter Broekmans
Gennep
40:36
10
Geerd Smits
Ottersum
41:34
11
Leo Joosten
Boxmeer
41:39
12
Sam Brouwers
Gennep
42:52
13
Martin Toonen
Siebengewald
42:56
14
Chris Hopman
Ottersum
43:29
15
Heinz Beumeler
Ottersum
43:29
16
Jan Hopman
Ottersum
43:31
17
Sies Liebrand
Venray
44:29
18
Nort Liebrand
Leende
44:39
19
Hans Janssen
Heijen
45:50
20
Geert Lintzen
Ottersum
47:54
21
Carl Koppers
Ottersum
47:56
22
Carlo Simons
Venray
48:59
23
Jan Schim
Gennep
49:25
24
Martien Weerts
Vierlingsbeek
50:55
D10K, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bep van Dijk
Ottersum
41:44
2
Sanne Reijnen
Nijmegen
44:24
3
Jeannine Liebrand
Nijmegen
44:25
4
Mia Jacobs-Stax
Ottersum
45:50
5
Jolien Raymakers
Afferden lb
47:28
6
Henriette Verhoeven
Mill
50:59
Het volgende loopevenement is de AH Halve Marathon van Gennep.
Kijk op www.ravdekomeet.nl voor meer details.
www.uitslagen.nl
05-06-2005 21:58