Uitslagenlijst The Run (3e editie)

Vroomshoop - Vrijdag 3 juni 2005

J12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Schulenburg
Rijssen
3:16
2
Ron Willems
Bergentheim
3:30
3
Stefhan de Vries
Nieuwoord
3:42
4
Jorian Bolks
Oranjeschool
3:49
5
Robbert Vaartjes
RK. Willibrordusscho
3:49
6
Niels Brandsen
RK. Willibrordusscho
3:52
7
Tim Spoor
RK. Willibrordusscho
3:54
8
Dinand Hankamp
Nieuwoord
3:59
9
Thomas Smedema
Nieuwoord
3:59
10
Ramon de Jong
Nieuwoord
4:03
11
Lars Scholten
Nieuwoord
4:06
12
Justin Nijmeijer
Nieuwoord
4:09
13
Yannick Abbink
CBS Shalom
4:10
14
Robin Drenthen
Nieuwoord
4:11
15
Coen Sickman
RK. Willibrordusscho
4:16
16
Thomas Spoor
RK. Willibrordusscho
4:19
17
Rick van Dijk
Nieuwoord
4:24
18
Marthijn Staarman
Nieuwoord
4:28
19
Jesse Greveling
Oranjeschool
4:31
20
Rick Mittendorff
OBS De Schakel
4:41
21
Simon Spoor
RK. Willibrordusscho
4:48
22
Koen Staarman
Nieuwoord
4:51
23
Benjamin Roffel
Nieuwoord
5:25
24
Joeri Jansen
Nieuwoord
5:33
25
Rowin Reekers
Nieuwoord
5:36
26
Thabby Berenst
RK. Willibrordusscho
5:37
27
Buhle Berenst
RK. Willibrordusscho
5:37
28
Robin Davenschot
RK. Willibrordusscho
5:37
29
Roy Jansen
Kennedyschool
6:17
30
Wesley Wind
Kennedyschool
7:15
M12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Meijerink
RK. Willibrordusscho
3:48
2
Tess Bosch
Bruchterveld
3:57
3
Rosanne Waijerink
Nieuwoord
4:32
4
Dagmar Kleise
Rehoboth
4:51
5
Marielle Hoekstra
Nieuwoord
5:31
6
Marysa Abbink
CBS Shalom
5:32
7
Sharon
Nieuwoord
5:50
8
Melissa Mittendorff
OBS De Schakel
6:32
9
Vera Smedema
Nieuwoord
6:50
10
Christa Scholing
Nieuwoord
6:54
11
Lianne Dubbink
Kennedyschool
7:04
12
Gerdien Veldhuis
Kennedyschool
9:18
J15, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Willems
Bergentheim
6:36
2
Ron Willems
Bergentheim
7:53
M15, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
7:59
2
Janneke Kippers
Rijssen
8:24
3
Cheyen van de Weide
Vroomshoop
9:11
4
Kim Beldman
Vroomshoop
9:25
5
Bernadette Meijer
Oranjeschool
11:51
6
Liza Marsman
Vroomshoop
12:16
HSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
15:43
2
Jan Paalman
Rijssen
16:23
3
Dennis de Vries
Hengelo Ov
16:29
4
Bert Jan Haarkamp
Rijssen
16:39
5
Martijn van Goor
Hollandscheveld
16:41
6
Pim ten Brink
Holten
16:49
7
Dennis Nijhuis
Almelo
17:10
8
Marijn de Jonge
Vroomshoop
17:19
9
Roy Koning ter Heege
Hengelo Ov
17:24
10
Dennis Veldkamp
Hoogeveen
17:35
11
Henkjan v. Goor
Daarlerveen
17:50
12
Luuk Voortman
Rijssen
18:04
13
Jan Grissen
Westerhaar-Vriezenv
18:06
14
Gerard Kroes
Oldebroek
18:12
15
Rick Willems
Bergentheim
18:30
16
Edwin Oldehinkel
Radewijk
18:55
17
Wilco Lohuis
Raalte
19:04
18
Laurens Groothuis
Geesteren
19:20
19
J. Nijkamp
Rijssen
20:06
20
Hendri Schipper
Sibculo
20:08
21
Rene van Brussel
Rijssen
20:17
22
Rik Wolting
Vriezenveen
20:23
23
Martijn Reurink
Vriezenveen
20:23
24
Hans Brinks
Rijssen
20:35
25
Hendry Scnijder
Westerhaar-Vriezenv
20:58
26
Steven Wassink
Almelo
21:09
27
Harrie Jasper
Sibculo
22:03
28
Jasper Voortman
Rijssen
22:50
29
Tsjeard Brinksma
Vroomshoop
22:52
30
Ben Meulenbeld
Vriezenveen
24:17
31
Harron Dekker
Steenwijksmoer
26:57
HVET, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
17:16
2
Seine Willems
Bergentheim
17:20
3
Jakob Renkema
Nijverdal
17:57
4
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
18:00
5
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv
18:40
6
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
19:05
7
Tony Ruiter
Den Ham Ov
19:12
8
Piet Wassenaar
Barneveld
19:24
9
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
19:25
10
Joop Kuppens
Raalte
19:52
11
Arian Wassink
Almelo
21:12
12
H.J. Smedema
Wierden
22:15
13
Henjo Lemans
Vriezenveen
22:38
14
Gerrit Lijkendijk
Hoogeveen
23:03
15
H. Dekker
Vriezenveen
23:17
16
Marinus Woertink
Ane
23:45
17
Wilfried Schutte
Wierden
25:11
18
Mans Veldsink
Dedemsvaart
25:23
19
Johan Kuilder
Almelo
25:31
20
Jan Timmer
Vroomshoop
25:38
21
Jan Wiltvank
Vriezenveen
25:38
22
Kees Span
Vriezenveen
35:47
DSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde Pape
Vriezenveen
18:46
2
Sanne Woertink
Ane
18:55
3
Laura Kotte
Oldenzaal
19:40
4
Manon Herbert
Bergentheim
20:10
5
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
20:25
6
Elisa Altena
Rijssen
23:11
7
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
23:51
8
Josien Meijerink
Vriezenveen
24:35
9
Ina Zandman
Beerzerveld
25:05
10
Jenny Jansen
Vroomshoop
25:14
11
Roxanne Dekker
Vriezenveen
27:38
12
Albertine Rijstenberg
Gramsbergen
27:54
13
Monique Schutte
Vroomshoop
31:40
DVET, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diny Detert
Weerselo
21:57
2
Femmie Derks Ubak
Daarlerveen
23:14
3
Betsie Drent
Vriezenveen
24:57
4
Tineke Roberg
Beerzerveld
25:20
5
Erna Mensink
Vriezenveen
26:04
6
Gea Ten Duits
Daarlerveen
26:12
7
Rita Croezen
Westerhaar-Vriezenv
26:35
8
Aly van Erken
Bergentheim
26:47
9
Janine Eshuis
Bergentheim
28:01
10
Yvonne Tempert
Nijverdal
28:15
11
Gerrie Meijerink-Slot
Vriezenveen
28:16
12
Marjan Sanderman
Daarlerveen
28:58
13
Miranda Schutte
Wierden
33:01
HSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Udo Zwijnenberg
Nijverdal
32:52
2
Jan Scheenstra
Zuidveen
33:18
3
Casper Koelma
Hengelo Ov
33:44
4
Bert Kelder
Den Ham Ov
34:37
5
Erik Schra
Almelo
38:44
6
Arjan Busscher
Rijssen
40:09
7
Armando Kleise
Vriezenveen
40:19
8
Gerhard Rohof
Vriezenveen
40:39
9
Bert Luchies
Vroomshoop
43:14
10
Harry Zweers
Vroomshoop
43:14
11
Martin van den Berg
Enschede
45:06
12
Henk Jan Mels
Vriezenveen
45:07
13
Dinand Busscher
Rijssen
46:16
14
Voortman
Rijssen
47:49
15
Robert Boerkamp
Vriezenveen
50:33
16
Roland Goris
Vroomshoop
55:36
H40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arend Ramaker
Gramsbergen
34:17
2
Roelof Hutten
Bruchterveld
34:43
3
Hans Bronsink
Oldebroek
36:04
4
Jan Ekkel
Vroomshoop
36:05
5
Erik Post
Bergentheim
36:32
6
Rene van Weezep
Nijverdal
38:19
7
Erik Kappert
Wijhe
39:12
8
Bertus Stegeman
Vriezenveen
40:23
9
Jasper Klein
Dedemsvaart
41:45
10
Dick Spenkelink
Rijssen
42:21
11
Bram Otto
Rijssen
42:43
12
Jo Schapink
Rijssen
42:59
13
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
43:18
14
Jan Henning
Broekland Ov
43:20
15
Jan Timmerman
Hardenberg
43:21
16
Roelof Veurink
Den Ham Ov
43:29
17
Gert Jansen
Vroomshoop
44:50
18
Frans Heering
Enter
45:09
19
Jan Vugteveen
Vriezenveen
45:44
20
Albert Smit
Daarlerveen
47:29
21
Gert Staarman
Vroomshoop
47:50
22
Jan Pezy
Vriezenveen
47:53
23
Gert Vos
Vroomshoop
49:57
H50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tibbe de Vries
Oldebroek
35:25
2
Dick Ramermar
Borne
36:14
3
Herman Kemerink
Borne
36:37
4
Henk Aalderink
Vriezenveen
41:07
5
Koos Sijtsema
Wierden
42:24
6
Tonny Holleboom
Broekland Ov
44:25
7
D. Dubbink
Vroomshoop
44:43
8
Wolter Prins
Rijssen
45:39
9
Jan Assink
Rijssen
46:13
10
Jan Timmerman
Vriezenveen
50:49
11
Geert Euverman
Westerhaar-Vriezenv
52:05
12
Ab Koetsier
Holten
54:07
13
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
1:05:47
DSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
43:54
2
Simone Hegeman
Nijverdal
48:19
DVET, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gea Sickmans
Enschede
40:30
2
Marjan Hammink
Westerhaar-Vriezenv
48:42
3
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
48:45
4
Annet Nies
Nijverdal
48:49
5
Annette van der Weide
Vroomshoop
52:50
6
Simone Neep-Boerkamp
Vriezenveen
55:45
Alles over de wedstrijd vindt men op
http://www.av-vriezenveen.nl
Alle informatie met betrekking tot het Intersport
Megastore Running Circuit staat op
http://www.runningcircuit.nl De volgende wedstrijd
in het circuit is de Rijsserbergloop op 11 juni.
Organisatie AV-Vriezenveen ism De Hoekenhof (www.hoekenhof.nl)
Uitslagen.nl
03-06-2005 00:00