Uitslagenlijst 14e ZuiderSterloop

Capelle aan den IJssel - Zondag 29 mei 2005

HSEN, ZUIDERSTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
47:47
2
Reinier Burgemeester
Parthenon
48:11
3
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
48:49
4
Rob vd Want
Rotterdam Atletiek
49:00
5
Sandor Bron
AV Gouda
49:14
6
Joop Helbers
Voorne Atletiek
51:25
7
Peter Schlink
Rotterdam Atletiek
51:57
8
Ron van den Berg
Waterweg
52:04
9
Tom Pierik
De Koplopers
53:08
10
Menno Lieven
PAC
53:43
11
Maurits Heikoop
Loopgroep PK
54:05
12
Erik Klooster
Passaat
54:07
13
Yuri Verolme
Voorne Atletiek
54:08
14
Jan Vermeulen
Rotterdam Atletiek
54:10
15
Pascal van Norden
AV Gouda
54:44
16
E Doorschodt
Haag Atletiek
55:19
17
Frans van den Hoek
Waterweg
55:28
18
Davy Admiraal
PAC
58:15
19
Harold van Balkom
Rotterdam Atletiek
58:47
20
David Singer
Rotterdam Atletiek
58:50
21
Chris Knape
PAC
58:54
22
Kees van der Sar
Zuiderster
59:19
23
E Hendriks
PAC
59:35
24
Erwin de Witte
PAC
59:45
25
O Bouzian
PAC
1:02:11
26
Peter Noordam
Waterweg
1:02:11
27
Wilco Hoogendoorn
PAC
1:03:12
28
Michel Kooyman
Rotterdam Atletiek
1:03:35
29
Bouke Bussemaker
PAC
1:03:41
30
Franky Liefhebber
PAC
1:04:16
31
Martin van Wijk
Flakkee
1:05:22
32
Dimitri Pennings
Voorne Atletiek
1:05:59
33
Lennaert den Hoed
Parthenon
1:06:07
34
Frank de Bie
Waterweg
1:07:59
35
Martin Berns
Waterweg
1:08:21
36
F Wildenbeest
Spark
1:08:56
37
S van de Raaf
Fortuna
1:09:30
38
Wilhelm Pruim
1:11:51
39
Mischa Hooghuis
PAC
1:12:43
40
Andre vd Wal
Typhoon
1:12:52
41
Valentijn Simonis
Voorne Atletiek
1:17:29
42
T Schinkelshoek
Rotterdam
1:19:00
43
Frank Verweij
Rotterdam
1:22:24
H40, ZUIDERSTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel de Maat
Fortuna
48:17
2
Aissa Marguoum
Parthenon
49:13
3
Benny Ceulemans
AV Standdaarbuiten
49:58
4
Hans Bos
Rotterdam Atletiek
50:29
5
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
51:22
6
Alex Mutsaars
Passaat
51:33
7
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
51:36
8
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
51:50
9
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
52:20
10
Henry Sunder
AV '40
53:10
11
Eric Kandel
Hercules
53:42
12
Juan Haro
Energie
54:06
13
Hans Trappenburg
Passaat
54:28
14
Leo van der Hoeve
Spirit Oud Beijerlan
54:31
15
Arco Cooiman
Veteranen Nederland
54:36
16
Manfred Wiegmans
PAC
54:46
17
Ab Snoeij
Voorne Atletiek
55:46
18
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
56:05
19
Thomas White
Voorne Atletiek
57:44
20
Hans Overbeek
Avanti-Wilskracht
57:47
21
Aad Molenaar
PAC
58:37
22
Remco Lip
PAC
59:25
23
Martin Pronk
Fortuna
59:34
24
Marius Besuijen
Dynamica
59:42
25
Jeroen Segers
Veteranen Nederland
59:44
26
G M Vis
PAC
59:56
27
Dick Snijders
Veteranen Nederland
1:00:17
28
Ebel Magnin
Spirit Oud Beijerlan
1:00:48
29
Jan Vuik
AV Gouda
1:00:51
30
R de Vries
Parthenon
1:00:53
31
Peter Smits
Fortuna
1:01:32
32
Arjan Kammeraat
PAC
1:02:40
33
Ed van der Lee
Waterweg
1:03:07
34
Peter van Heck
PAC
1:03:20
35
Ron Aret
AV Gouda
1:05:39
36
Peter Kegel
PAC
1:06:05
37
Bennie van Huizen
Flakkee
1:06:38
38
Fred van Velzen
Zuiderster
1:08:24
39
Harry van der Knijff
Waterweg
1:09:40
40
Joop Klein Haarhuis
Triathlon
1:13:13
41
Eric Viskil
Zuiderster
1:16:30
42
F Kesselring
Fortuna
1:17:22
H45, ZUIDERSTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy Wynants
Bouwel (B)
51:33
2
Charles Timmermans
Veteranen Nederland
51:55
3
Rob van Pelt
Passaat
53:33
4
Rob Prins
PAC
53:46
5
Bernard Disselborg
AV Gouda
54:08
6
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
54:41
7
Jose Hoppenbrouwers
PAC
55:38
8
Ernesto Gonzalez
PAC
56:16
9
Adrie Visser
PAC
56:28
10
Bert Snyder
PAC
57:39
11
T Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
57:44
12
Willem Hol
PAC
57:51
13
Cor Kuijvenhoven
De Koplopers
57:57
14
S Janzing
PAC
58:32
15
Egbert Roodbol
PAC
58:44
16
Ricardo Baptiste
PAC
59:01
17
J vd Kerkhof
Parthenon
59:28
18
Hans Gelderman
PAC
59:31
19
Henk Versteeg
Passaat
1:01:14
20
Peter Spruit
AV Gouda
1:02:04
21
Bert Spek
PAC
1:02:53
22
Leo Jansen
PAC
1:03:09
23
Peter Knoope
Veteranen Nederland
1:03:40
24
De Jong
Spirit Oud Beijerlan
1:03:45
25
R Wessels
Waterweg
1:03:58
26
Peter Portzgen
PAC
1:06:42
27
Peter Wiel
PAC
1:07:56
28
Ruud Warmer
PAC
1:07:59
29
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:10:19
30
R de Vries
Spark
1:10:34
31
Peter van der Bilt
PAC
1:11:33
32
Alfred van Os
Zuiderster
1:11:55
33
Robert Intven
Zuiderster
1:12:13
34
Jan Bubbert
PAC
1:14:33
35
Sjaak Baris
PAC
1:14:43
36
Gerard van Velzen
Zuiderster
1:15:29
37
Ton van der Steen
PAC
1:17:00
38
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
1:17:42
39
Hans van Meggelen
Zuiderster
1:18:36
40
H Faaij
PAC
1:18:50
41
Ronald Doorewaard
Waterweg
1:21:52
H50, ZUIDERSTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Veteranen Nederland
52:43
2
Jan Zuidweg
Flakkee
53:24
3
Jan Olsthoorn
PAC
54:47
4
Wim Besuijen
Dynamica
54:56
5
Doeke de Jong
Olympus '70
55:34
6
Loek van der Gaag
Fortuna
56:10
7
Ron Koorevaar
De Koplopers
56:30
8
Arie Schaar
Loopgroep PK
57:04
9
Cor Hoebeke
De Koplopers
58:20
10
Eef Kooman
Flakkee
58:35
11
Ronald Kolloffel
Waterweg
59:11
12
Martin van den Bijllaa
Zoetermeer
59:24
13
Rien Spee
Flakkee
59:54
14
Kees van 't Zelfde
Flakkee
1:00:14
15
A Voets
Veteranen Nederland
1:00:16
16
Edwin Elve
Flakkee
1:00:20
17
Ed de Wit
Voorne Atletiek
1:00:40
18
Henk Maas
PAC
1:01:17
19
Gerard de Jong
PAC
1:01:36
20
Ton Valk
Voorne Atletiek
1:01:55
21
Rob Verhorst
PAC
1:03:21
22
Nico van den Bos
Passaat
1:04:02
23
Kees de Groot
De Koplopers
1:04:37
24
Jan Louter
Fortuna
1:05:13
25
Detlev Konig
AV Gouda
1:06:15
26
Cor Bosgieter
PAC
1:06:24
27
Peter Veldhorst
PAC
1:06:28
28
Berend Bakker
Passaat
1:06:31
29
Peter Koenis
Loopgroep PK
1:06:46
30
J Do Rosario
PAC
1:07:20
31
Kees Westerhout
Passaat
1:07:45
32
Calvin Ducreay
Hercules
1:07:55
33
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:08:57
34
Fred Dozy
Spark
1:10:14
35
Ruurd Tolman
Spark
1:10:56
36
T Kapinga
Energie
1:11:26
37
Errol Seymonson
Veteranen Nederland
1:12:00
38
Bernard den Boogert
PAC
1:12:09
39
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:12:34
40
Robert Herling
Capelle aan den IJss
1:12:39
41
Joop Kamer
PAC
1:12:49
42
Aat Scheepbouwer
PAC
1:13:51
43
Albert vd Velde
Zuiderster
1:13:53
44
J Den Boer
Veteranen Nederland
1:14:20
45
Meine de Witte
Energie
1:14:53
46
Cor Romijn
Spark
1:15:01
47
R Fredriks
PAC
1:27:06
48
Jan de Vos
PAC
1:33:51
H55, ZUIDERSTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy Smit
Delta Sport
56:34
2
Albert Stehouwer
Passaat
57:55
3
Dre de Wit
Leiden Atletiek
59:29
4
Hans van den Hoven
PAC
59:30
5
Leo van Hoorn
PAC
1:00:56
6
Ary Hordijk
PAC
1:01:59
7
Daan van de Broek
Flakkee
1:02:58
8
Karel Oosthoek
Veteranen Nederland
1:03:39
9
Marius van Altena
Flakkee
1:03:41
10
Ed Kegge
PAC
1:03:43
11
H Kool
PAC
1:04:56
12
Leen de Koning
Tenaco
1:06:06
13
F van de Berg
Typhoon
1:06:17
14
Koos Schaay
Veteranen Nederland
1:06:37
15
T Hoozemans
Rotterdam Atletiek
1:06:45
16
Rien van Bergen
Veteranen Nederland
1:07:07
17
Cor Terlouw
Passaat
1:08:14
18
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:08:55
19
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
1:09:38
20
Giel Devile
PAC
1:10:10
21
Arie Booy
Loopgroep PK
1:11:15
22
J Demmendal
Rotterdam Atletiek
1:11:43
23
Hans Visser
1:11:48
24
Marco Buter
Spark
1:12:04
25
Arie den Hoed
Parthenon
1:12:15
26
Maarten Memster
Veteranen Nederland
1:12:36
27
? Koornneef
Rozenburg Zh
1:13:50
28
J Groeneveld
Veteranen Nederland
1:14:20
29
A Vink
Energie
1:16:28
30
Pierre Mijnsbergen
Zuiderster
1:18:55
31
Fokke Lenten
Spijkenisse
1:23:23
32
Frits Scheublin
Zuiderster
1:24:16
33
A Snijders
PAC
1:29:08
H60, ZUIDERSTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Ruter
PAC
1:00:19
2
Henk Rosenquist
Parthenon
1:03:24
3
Rien Oele
Fortuna
1:04:30
4
P Slot
Tenaco
1:04:41
5
Piet van der Velden
Veteranen Nederland
1:05:05
6
Leen van 't Hof
Flakkee
1:05:13
7
Aad van Galen
AV Gouda
1:07:01
8
Leo Blanker
Spark
1:14:41
9
Henk Hoogbruin
Veteranen Nederland
1:15:16
10
Bas van der Raaf
Fortuna
1:15:19
11
Simon Pleijsier
Waterweg
1:15:25
12
Leendert Kok
Spark
1:15:53
13
Henk van Meerten
PAC
1:16:28
14
Toon Rutjes
Loopgroep PK
1:16:58
15
Hans Schrammeijer
PAC
1:17:30
16
G Sint
Spark
1:18:14
17
Klaas Mol
Veteranen Nederland
1:19:02
18
Leen van Hulst
Veteranen Nederland
1:19:14
VSEN, ZUIDERSTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
54:45
2
Iris Wulms
Rotterdam Atletiek
55:55
3
Marieke Boekestijn
Waterweg
58:29
4
Carola Schot
Energie
58:45
5
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
59:12
6
Karin Bastian
Dynamica
1:02:33
7
Marcha de Jonge
SC Reeuwijk
1:08:27
8
Gaby Eenschoten
Rotterdam Atletiek
1:10:18
9
S Roelofs
PAC
1:10:30
10
Petra Vd Laar
PAC
1:12:03
11
Conny Lie-A-Lien Bosch
PAC
1:14:27
12
Marjolein Wanders-Borg
PAC
1:15:17
13
Natascha Kortenhoeven
PAC
1:16:28
14
Patty Lafeber
PAC
1:17:24
15
Christel Muis
Parthenon
1:18:10
16
Nathalie Alders
Flakkee
1:21:09
17
Annemarie van Meerten
PAC
1:27:15
18
Anneke Lamers
1:27:17
V40, ZUIDERSTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anje den Daas
Spark
1:00:23
2
Tanja de Jong
Spirit Oud Beijerlan
1:03:44
3
Winifred Broeder
PAC
1:05:13
4
Marjolijn Goos
Fortuna
1:05:17
5
Carin van der Ende
Olympus '70
1:05:42
6
Francis Schinkel
PAC
1:05:59
7
Feikje Breimer
AV Gouda
1:07:04
8
Leny Hoogweg
1:09:50
9
Karin de Kool
Spirit Oud Beijerlan
1:14:05
10
Els Snippe
Veteranen Nederland
1:15:01
11
Henriette van Eijk
De Koplopers
1:17:11
12
Monique Andriesse
PAC
1:27:15
V45, ZUIDERSTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Kuijpers
PAC
1:07:06
2
Mieke Ketelaars
Fortuna
1:07:57
3
Y Voets-Goud
Veteranen Nederland
1:08:51
4
Francis Mulders
Rotterdam Atletiek
1:10:27
5
Marjan Bovill-Roubos
PAC
1:15:59
6
Lisette de Winter
Zuiderster
1:27:03
7
Hedwig Elders
PAC
1:27:16
V50, ZUIDERSTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mickey Priem-Vullinghs
PAC
1:02:56
2
Annie van Dijk
Veteranen Nederland
1:05:24
3
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
1:07:34
4
Els Schreuders
Flakkee
1:08:15
5
Jacoline Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:08:58
6
Jannie Braber vd Reest
Flakkee
1:09:56
7
Jannie Westerhout
Passaat
1:12:24
8
N de Wit
Spark
1:13:17
9
Elly van Buytenen
Veteranen Nederland
1:13:42
10
Ineke Scheepbouwer-Sme
PAC
1:13:54
11
Carla van Gemert
Loopgroep PK
1:15:46
12
Conja de Lange
PAC
1:17:51
13
Carla Ettema
PAC
1:18:41
14
Ria Blanker
Spark
1:20:46
15
M Kok-Vogelaar
Spark
1:23:24
www.uitslagen.nl
30-05-2005 22:23