Uitslagenlijst 19e Trompper Optiek Golden Ten

Delft - Woensdag 25 mei 2005

M-SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ismail Chamali
Rijswijk Zh
30:45
30:43
2
Mohamed Labquira
Haag Atletiek
30:51
30:51
3
Danny in het Veen
31:33
31:31
4
Maurice van Veldhooven
Haag Atletiek
31:39
31:37
5
Morris Wols
Haag Atletiek
32:53
32:53
6
Jorrit Pels
AV '40
33:00
32:59
7
Willem Lenting
Haag Atletiek
33:28
33:27
8
Jelle Zwinkels
Olympus '70
34:20
34:17
9
Andres Stelling
the Hague Road Runne
34:27
34:24
10
Harmen Perk
EUR Roadrunners
34:39
34:36
11
Robert van der Hulst
Rotterdam
35:43
35:30
12
Tom Pierik
Delft
35:47
35:43
13
Michael Groenewegen
Waterweg
36:29
36:29
14
Rachid Ben Meziane
37:28
37:28
15
Richard Koudijs
GVAC
37:33
37:28
16
Marco Medendorp
Rotterdam Atletiek
37:37
37:33
17
Mike Vrolijk
Haag Atletiek
37:43
37:40
18
Jeroen van Vliet
PAC
37:51
37:42
19
Soren Strörmann
Capelle aan den IJss
38:12
38:06
20
Richard vd Knaap
Kwintsheul
38:14
37:42
21
Hans Terlouw
the Hague Road Runne
38:28
38:21
22
Alex Hellweg
PAC
38:38
38:36
23
Davy Admiraal
PAC
38:45
38:38
24
Frans Dekker
Olympus '70
39:02
38:55
25
Frank de Bie
Waterweg
40:03
39:47
26
Martin Berns
Waterweg
40:06
39:49
27
Tim van Leeuwen
Olympus '70
40:10
39:59
28
Alex van der Voort
De Koplopers
41:10
41:04
29
Erik Uilenhoed
Waterweg
41:29
41:29
30
Nando Rensen
the Hague Road Runne
42:14
41:38
31
Erik Hendriks
PAC
43:11
42:14
32
Steven van de Veire
De Wielingen
43:36
42:20
33
Frank Mokveld
AV '40
47:19
46:35
34
Pieterjan Griep
Spark
47:26
46:24
35
Bernard Koenen
Olympus '70
50:14
50:00
36
Rob Steiger
AV '40
50:46
50:10
37
Sander Barkhuysen
AV '40
52:45
51:39
38
Ralph Smits
Sparta
53:09
52:49
M-35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Roché Silvius
the Hague Road Runne
32:12
32:12
2
Peter Jongsma
Strijen
32:39
32:36
3
Hans Middelburg
Olympus '70
34:24
34:23
4
William van der Zalm
Olympus '70
35:03
35:01
5
Jan van Hoeven
Olympus '70
35:24
35:23
6
Richard Deen
De Koplopers
37:01
36:55
7
Marlon Voorn
Sparta
37:12
37:08
8
Marco Poot
Waterweg
38:20
38:17
9
Michel Verheezen
Fortuna
39:27
39:16
10
Martien Mol
Olympus '70
40:36
40:26
11
Peter Tetteroo
De Koplopers
40:54
40:21
12
Jaco van Stolze
Olympus '70
41:07
40:56
13
Johan van Meurs
Fortuna
41:17
41:04
14
Daan Hamerslag
Delft
41:20
40:32
15
Peter Schipper
Haag Atletiek
41:41
41:18
16
Antonio Cannavacciuolo
Haag Atletiek
43:33
43:05
17
Alexander van den Berg
Nootdorp
44:45
43:38
18
Ferry Jansen
AV '40
46:37
45:51
19
Sjerd Teule
Haag Atletiek
50:46
50:17
M-40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
R vd Want
Rotterdam Atletiek
32:40
32:37
2
Willem de Graaf
the Hague Road Runne
33:46
33:44
3
Ron van den Berg
Waterweg
34:06
34:06
4
E G P Bovenkamp
De Koplopers
34:10
34:08
5
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
34:15
34:15
6
Peter van Marrewijk
AV '40
34:21
34:20
7
Henry Sunder
AV '40
35:03
35:03
8
Jan van der Meer
Olympus '70
35:19
35:19
9
Eddy Doorschodt
Haag Atletiek
35:48
35:48
10
Marcel Flinterman
35:50
35:46
11
Frank Staal
Phoenix
36:04
35:59
12
Herbert Smit
Waterweg
36:58
36:53
13
Paul Jansen
Olympus '70
37:36
37:29
14
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
37:48
37:43
15
Marcel Horrocks
Sparta
37:55
37:54
16
Adriaan de Schipper
Olympus '70
38:04
37:53
17
Arthur Heerkens
Olympus '70
38:05
37:47
18
Joost Husslage
Waterweg
38:37
38:30
19
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
39:13
39:08
20
Tom Camphens
Olympus '70
39:51
39:30
21
Raoul Mulder
the Hague Road Runne
39:52
39:20
22
Wim Koster
AV '47
39:55
39:46
23
Fred Vink
Nootdorp
39:56
39:28
24
Paul Meulemans
AV '40
40:32
40:32
25
Ron Switzar
Olympus '70
40:38
40:24
26
Dirk Jumelet
Loopgroep PK
41:24
41:04
27
Richard van der Klis
Veteranen Nederland
41:36
41:13
28
Lodewijk van Dongen
Haag Atletiek
43:15
43:08
29
Andre Timmerman
Haag Atletiek
43:28
42:44
30
Arnold vd Kraan
AV '40
43:53
43:17
31
Arnout Voogt
Sparta
44:27
44:09
32
Jan Moraal
De Koplopers
44:33
43:41
33
Ronald in 't Velt
Sparta
45:36
44:57
34
Guy Kassa Koumba
Den Haag
46:10
45:27
35
Ed Gram
Honselersdijk
48:37
48:02
36
Leo Tolboom
Haag Atletiek
51:27
50:21
37
Frank van Velzen
De Koplopers
52:22
52:15
38
Richard Paardekooper
Olympus '70
52:47
50:48
M-45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
A P Oemraw
Rotterdam Atletiek
34:07
34:04
2
Rut Zoutman
Monster
34:17
34:14
3
Hans Blokker
the Hague Road Runne
34:33
34:32
4
Steven Post.
's-Gravenhage
35:02
35:02
5
Frans Nieboer
De Koplopers
36:15
36:15
6
Ruud de Vette
Pallas '93
36:36
36:32
7
Ko Heij
SC Reeuwijk
36:41
36:35
8
Harry Suyker
Delft
36:54
36:48
9
Cor Kuijvenhoven
De Koplopers
37:51
37:51
10
Theo Groenendijk
SC Reeuwijk
38:32
38:32
11
P J Duyndam
Olympus '70
38:58
38:58
12
Aad Tieleman
Veteranen Nederland
39:16
38:59
13
Tejo Scholten
Sparta
40:16
39:55
14
Adrie Hoek
De Koplopers
40:19
39:55
15
Ruud van Aarle
Haag Atletiek
40:30
40:22
16
Paul van de Castel
Haag Atletiek
40:55
39:44
17
André Bolhuis
De Koplopers
41:14
41:09
18
Martin Jongste
De Koplopers
41:20
41:15
19
Frans v.d. Meer
Nootdorp
41:20
41:13
20
Willem van den Beukel
Veteranen Nederland
41:47
40:53
21
Peet Jansen
Maasland
42:20
41:54
22
Ferdi Dokman
Sparta
43:09
42:11
23
Maarten Jung
Olympus '70
43:38
43:25
24
Eite Slootheer
Maassluis
43:56
43:32
25
Paul Schoenmaker
Kwintsheul
44:25
42:59
26
Jan Zuurbier
Leidschendam
44:41
44:03
27
Jaap Krayenbosch
De Koplopers
44:59
44:17
28
Jos Brouwer
Veteranen Nederland
45:26
45:05
29
Aad van der Voort
Olympus '70
45:27
44:03
30
Yusuf Yülker
Sparta
45:52
44:34
31
Rene van der Helm
Haag Atletiek
46:26
45:20
32
Hans Koedam
PAC
48:31
48:25
33
Leo Prins
Olympus '70
49:09
47:27
34
Wim de Kwant
Artemis
49:46
49:18
35
Rob Bovelander
AV '40
50:00
48:17
36
Koos Planken
Veteranen Nederland
51:53
51:10
37
Rob Verbey
AV '40
57:27
55:51
38
Arie Molendijk
Waterweg
59:40
57:51
M-50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Leo van Leeuwen
AV '40
36:51
36:51
2
Loek van der Gaag
Fortuna
37:06
37:04
3
Ron Koorevaar
De Koplopers
37:08
37:08
4
Han van der Weck
Waterweg
37:30
37:24
5
Cor Hoebeke
De Koplopers
37:43
37:39
6
R van Grootveld
Veteranen Nederland
38:00
37:58
7
Doeke de Jong
Olympus '70
38:05
38:03
8
Cees Wubben
Olympus '70
38:56
38:39
9
John van der Marel
Veteranen Nederland
39:08
38:59
10
Piet Westhoff
Veteranen Nederland
39:13
39:10
11
Fep van der Ende
Olympus '70
39:30
39:27
12
Kees Voogt
Tenaco
39:48
39:32
13
Aad van de Knaap
Olympus '70
40:11
39:59
14
A van Schie
Olympus '70
40:34
40:32
15
Jan Zuurmond
Olympus '70
40:39
40:32
16
Huib van Nierop
Haag Atletiek
40:40
40:31
17
Luc Dumont
Fortuna
40:57
40:36
18
Mulay Najil
den haag
41:29
41:10
19
Kees de Groot
De Koplopers
41:34
41:30
20
Peter Bregman
Pijnacker
41:53
41:53
21
Guus Koelman
Loopgroep PK
42:04
41:59
22
N J Gerritsma
Haag Atletiek
42:26
42:02
23
Fred Koreman
Honselersdijk
43:02
42:51
24
Rob Schuring
AV '40
43:37
43:07
25
Jan Noordam
Olympus '70
43:49
43:31
26
Ed Kegge
PAC
44:15
43:55
27
L de Koning
Tenaco
44:22
44:07
28
Dick Lam
De Koplopers
44:25
44:18
29
Bert Wentink
Haag Atletiek
44:27
44:21
30
Nico Einhaus
Sparta
44:35
44:18
31
Bert Straver
Veteranen Nederland
45:01
44:52
32
Jan Wierenga
Veteranen Nederland
45:24
45:01
33
Jan Koornneef
De Koplopers
45:33
45:21
34
Arie Booy
Loopgroep PK
45:51
45:51
35
Ton Hoeks
Sparta
46:47
46:12
36
René van den Burg
Loopgroep PK
47:48
46:39
37
Rob van Beek
Ilion
48:13
46:36
38
Peter van Dijk
Olympus '70
48:31
48:02
39
Robert de Bruin
Nootdorp
49:25
48:48
40
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
50:14
49:15
41
Paul Korstanje
Maassluis
50:58
50:08
42
Ron Richter
52:46
51:09
43
Nick Fritz
Delft
53:22
52:25
44
Wim van Velzen
De Koplopers
55:23
53:24
45
Jeje Groot
the Hague Road Runne
56:29
56:29
M-60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Frans van den Hoek
Waterweg
37:20
37:18
2
Piet van Schie
Olympus '70
41:20
41:05
3
Theo Lupker
De Koplopers
41:41
41:35
4
Koos Schaaij
Veteranen Nederland
43:56
43:32
5
Henk Jumelet
Loopgroep PK
44:19
44:12
6
Joop Raaphorst
's-Gravenzande
45:26
45:04
7
Hans Hendriks
Vlaardingen
46:10
46:05
8
Barrie Henson
Leiden Atletiek
46:36
46:22
9
Jan Hilkhuijsen
De Koplopers
47:56
46:55
10
R Dheere
Olympus '70
48:03
47:36
11
Jan Groeneveld
Veteranen Nederland
48:49
48:24
12
Ron Odendaal
Loopgroep PK
49:24
49:12
13
Peter Kriek
's-Gravenhage
55:03
54:17
14
Titus Verhagen
the Hague Road Runne
1:01:59
1:01:31
V-SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wendy v.d. Spijker
Pijnacker
36:00
35:57
2
Carla Ophorst
Honselersdijk
36:23
36:18
3
Brigitte Mulder
the Hague Road Runne
36:49
36:49
4
Marieke Boekestijn
Waterweg
37:29
37:23
5
Marianne Goijert-Hogen
Haag Atletiek
39:39
39:37
6
Marieke van Loon
De Koplopers
42:15
42:10
7
Mariska Duijvestijn
Olympus '70
42:23
42:12
8
Marleen Westhoff
Haag Atletiek
42:37
41:26
9
Juriena de Vries
Delft
42:54
42:47
10
Ellen Grimbergen-Ton
Olympus '70
43:10
42:48
11
Annemiek Bleumink
Haag Atletiek
48:37
48:27
12
Hanna Drenth
Delft
53:07
52:11
V-35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Helmie Ramakers
Haag Atletiek
38:02
37:57
2
Corina Voorn
AV '40
38:40
38:35
3
Wilma Beenhakker
AV '40
39:34
39:28
4
Carin van der Ende
Olympus '70
41:07
41:00
5
Cora Klumpers
Olympus '70
42:35
42:31
6
Ellen Oostvogel
Haag Atletiek
43:15
43:06
7
Anneke Starrenburg-Olt
Olympus '70
45:22
44:56
8
Karin van Gorp
Haag Atletiek
46:56
45:50
9
Simone Krijger
De Lier
46:58
46:29
10
Elleke Koornneef
De Koplopers
47:32
46:11
11
Cora Mooijman
Monster
47:49
47:14
12
Marion Holtmark v Dijk
Loopgroep PK
47:51
46:42
13
Anthoinett Kamermans
Olympus '70
48:24
48:10
14
Tanja vd Blaey
Pijnacker
49:58
49:22
15
Janny van Bommel
Olympus '70
50:52
50:07
16
Caroline Gautier
De Koplopers
53:14
53:14
17
Willy Sreijn
's-Gravenhage
53:27
53:01
18
Cilia Moerenhout
53:29
53:00
19
Aline van Marrewijk
54:00
53:09
20
Silvia van Oudenaarden
Waterweg
56:41
55:53
21
Hannie Verbeij-v d Hei
AV '40
58:05
56:30
22
Jolanda Roos
AV '40
1:03:59
1:02:13
23
Henriette van Dam
Den Haag
1:06:40
1:05:12
MAN, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Johan Verburg
34:42
34:31
2
Gregory Bazalgette
Delft
35:39
35:35
3
Dick Goijert
Monster
36:22
36:20
4
Maurits vd Heyde
Delft
36:57
36:51
5
Max van Dorsten
Honselersdijk
36:58
36:58
6
Nico van de Berg
Naaldwijk
37:03
36:56
7
Kees Paalvast
Vlaardingen
37:18
36:37
8
George Jeremie
Zoetermeer
37:29
37:26
9
Hans Overbeek
Polsbroek
37:35
37:35
10
Jeroen Bonnes
Delft
37:35
36:42
11
Chris Knape
Rotterdam
37:52
37:52
12
Jori Kleis
Wateringen
37:57
37:45
13
Henk Vollebregt
Rijswijk Zh
38:00
37:55
14
Tim Kleijweg
Delft
38:11
37:01
15
Paul Wolters
38:13
38:08
16
Peter Koedood
Waterweg
38:20
38:13
17
Eric van de Does
Schipluiden
38:23
38:15
18
Marc Holierhoek
Delft
39:04
38:42
19
Niels de Hoog
Wateringen
39:08
38:53
20
Martin Haring
Maasland
39:12
39:05
21
Maarten Prins
Delft
39:22
39:14
22
John Klijsen
Delft
39:22
38:50
23
Andre Droppert
Rijswijk Zh
39:32
39:22
24
Daman
Den Hoorn Zh
39:32
39:23
25
Michel Luk
Delft
39:52
39:44
26
Frank Piran
De Lier
39:53
39:19
27
Tim vd Horst
Delfgauw
40:05
39:45
28
Robbert Rottier
Maassluis
40:09
40:09
29
Frans Louter
Maasland
40:10
39:38
30
Anton van Amerongen
Leidschendam
40:18
40:08
31
Arjen de Korver
Delfgauw
40:19
39:41
32
John Buying
Den Hoorn Zh
40:22
39:53
33
Peter Hoogendoorn
Delft
40:22
40:22
34
Herman vd Stok
De Lier
40:27
40:05
35
Vincent Mos
Delft
40:30
40:05
36
Bert Mostert
Delfgauw
40:30
40:08
37
Dustin Daamen
's-Gravenhage
40:39
40:39
38
Robin Vervoorn
Delft
40:44
38:53
39
Marco Kwanten
Delft
40:44
40:28
40
Erik Dees
Maassluis
40:49
40:41
41
Ronald Storm
Rotterdam
40:57
40:31
42
Arthur van Eijl
Spijkenisse
41:05
40:08
43
Peter Wesseling
Delft
41:06
40:44
44
Javier Gutierrez
Utrecht
41:07
40:03
45
Bert Zwinkels
's-Gravenhage
41:09
40:45
46
Rob Olsthoorn
Wateringen
41:10
40:45
47
Martin Vendel
Rotterdam
41:13
41:05
48
Nijs de Graaf
Delft
41:14
40:56
49
Cor van Leeuwen
Naaldwijk
41:16
40:50
50
Joop Delissen
Rijswijk Zh
41:17
40:39
51
Cas Noordijk
maassluis
41:19
41:11
52
Jacques Meer
Voorburg
41:21
40:59
53
Paul Polders
Delft
41:31
41:25
54
Florian van Kwijk
Delft
41:31
40:11
55
Lion Vrij
Honselersdijk
41:32
41:17
56
Cor Bontje
Kwintsheul
41:36
41:11
57
Peet Koornneef
Olympus '70
41:36
41:21
58
Eddy de Ridder
Rotterdam
41:43
41:27
59
Wout Verkade
Maasland
41:44
41:12
60
Huub Hieltjes
's-Gravenhage
41:45
41:36
61
Martin van Schie
Rotterdam
41:49
40:23
62
Laurens Kok
Delft
41:51
41:10
63
Hek Valstar
Den Hoorn Zh
41:53
41:07
64
Gerard Buitelaar
De Lier
41:53
41:07
65
Bart Bordes
Delft
41:54
39:56
66
Niels Vegter
Delft
41:55
41:03
67
Robert Ferwig
Maassluis
41:55
40:47
68
Guus van der Meer
Delft
41:57
40:32
69
Ron Holling
De Koplopers
41:58
41:51
70
Paul van de Knaap
Honselersdijk
42:00
41:27
71
Michiel Spaans
's-Gravenhage
42:03
41:54
72
Menno Emmink
Delft
42:05
41:24
73
Diek Valk
De Lier
42:07
41:50
74
Marcel Liefbroer
Papendrecht
42:08
42:08
75
Jan Massar
De Koplopers
42:09
42:03
76
Marcel Denkers
Maasland
42:15
41:42
77
Erik Aalbertsberg
De Koplopers
42:15
41:52
78
Hakim ait ali Yahia
Delft
42:20
40:56
79
Walter Schellennach
's-Gravenhage
42:20
41:40
80
Alex Bruckner
De Lier
42:21
41:58
81
Cock Hazeu
Delft
42:23
41:34
82
Cees Duyndam
Olympus '70
42:23
42:18
83
R Noordhoek
Delft
42:31
42:00
84
Henk Westerdijk
Vlaardingen
42:35
42:01
85
Arco vd Mout
De Lier
42:38
42:04
86
Wouter Bruys
Delft
42:40
41:19
87
Joris Wulfert
Dordrecht
42:42
41:21
88
Johan Stolze
De Lier
42:42
42:26
89
Cor Olsthoorn
Delft
42:49
42:28
90
Nol van Keeken
Bennekom
42:52
42:52
91
Jeroen Kouwenhoven
Leidschendam
42:53
42:33
92
Rene van Geest
Delft
42:55
42:32
93
Oscar Laguna
Delft
42:58
42:44
94
Peter Noordam
Maassluis
42:58
42:42
95
Jacobus van der Wal
Delft
42:59
42:47
96
Jelle Heins
Hoek van Holland
43:01
42:37
97
Rutger Thung
Vlaardingen
43:05
42:55
98
Patrick Huijding
Vlaardingen
43:06
42:49
99
Hendrik-jan Bloemert
Delft
43:07
42:48
100
Aad van Holsteiijn
Nootdorp
43:10
42:35
101
Kees van Dijk
Den Hoorn Zh
43:13
42:46
102
Edward Pieters
Delft
43:17
43:04
103
Peter Mokveld
Schiedam
43:20
43:09
104
Ingmar de Groot
Zoetermeer
43:20
42:58
105
Evert Wallien
Pijnacker
43:20
43:00
106
Marco Wanders
Delft
43:23
43:06
107
Dick van Rijn
Leiden
43:23
43:18
108
Richard van Schie
's-Gravenzande
43:25
43:12
109
Johan Lamboo
Delft
43:27
42:40
110
Ron Hoving
Delfgauw
43:32
42:54
111
Nick Brouns
den haag
43:32
43:20
112
Radjes Jethoe
's-Gravenhage
43:34
42:14
113
Stefan Siepman
Delft
43:39
43:29
114
Ruud van Geest
De Lier
43:41
42:22
115
Nico vd Meer
Wateringen
43:42
43:27
116
Johan van der Klooster
Barendrecht
43:43
42:16
117
Gert jan Biersteker
Delft
43:43
42:49
118
Erik van der Plas
Delft
43:45
43:24
119
Edward Nijboer
Schipluiden
43:45
43:39
120
Bert Pellikaan
Maassluis
43:46
43:21
121
Jaco Sprong
Marvel
43:46
43:21
122
Loek Bosman
Rijswijk Zh
43:46
43:04
123
Stef Hinfelaar
Geldermalsen
43:48
43:10
124
Henk Bodde
Delft
43:49
42:57
125
Aad vd Ende
Delfgauw
43:50
43:33
126
Sander van Driel
Delft
43:50
43:42
127
Marcel Karlas
Delft
43:50
43:36
128
Bart Bardoel
Utrecht
43:50
43:08
129
Pietl van den Akker
Wateringen
43:51
43:27
130
Eelke de Boer
Delft
43:53
43:19
131
Koos van Leeuwen
Poeldijk
43:55
43:30
132
Jos Toth
Delft
43:56
42:42
133
John Potters
De Lier
43:58
43:19
134
Jan Heckman
Delft
43:58
43:39
135
Marcel Toet
's-Gravenhage
43:59
42:38
136
Marcel Versteeg
Delft
44:01
43:09
137
Peter Sperna Weiland
Hoogvliet Rotterdam
44:02
43:50
138
S Dessi
Maasland
44:09
43:36
139
Peter Bos
Pijnacker
44:10
43:23
140
Marco vd Lans
De Lier
44:16
43:37
141
Marcel Hoogenraad
De Lier
44:16
43:40
142
Wim de Groot
Hekendorp
44:19
43:10
143
Frank Meijer
Rotterdam
44:26
43:29
144
Jan van Rijn
Katwijk Zh
44:27
44:17
145
Kees de Leeuw
Voorburg
44:28
43:22
146
Pieter de Bruijn
Rotterdam
44:29
42:33
147
Fred van Berkum
Delft
44:31
44:31
148
Minhaj Elschot
De Koplopers
44:31
44:04
149
Gijsbert Croes
Rotterdam
44:31
42:48
150
Ruud Wissenburg
the Hague Road Runne
44:32
43:20
151
Arian vd Veer
Maassluis
44:33
43:07
152
Marcel Blokland
Nootdorp
44:33
43:22
153
Frits vd Horst
Delfgauw
44:34
44:13
154
Nico Duivenvoorde
Naaldwijk
44:35
44:07
155
Ronald Vermeulen
Rijswijk Zh
44:41
44:31
156
Ton Burkien
Delft
44:42
44:02
157
Anton Kneppers
Pijnacker
44:43
43:57
158
Arie Postma
Capelle aan den IJss
44:45
43:58
159
Patrick Kouwenhoven
's-Gravenzande
44:46
44:27
160
Paul Turion
's-Gravenhage
44:47
44:11
161
Peter Verleg
Delft
44:47
43:27
162
Eduard Bordewijk
Spijkenisse
44:47
43:41
163
Gerard Tuk
Delft
44:48
43:48
164
Eric van Os
Naaldwijk
44:56
43:38
165
Jos van Dorp
De Lier
44:57
44:40
166
Ricky Martens
RRZ
44:58
44:27
167
Jan van der Knaap
Kwintsheul
45:00
43:52
168
Roland van Velzen
Delft
45:00
44:10
169
Marco van Gaalen
's-Gravenzande
45:02
44:10
170
Peter Boer
Delft
45:03
44:35
171
Han Verdijsseldonck
Delft
45:04
44:17
172
Claus Reich
Sparta
45:08
44:49
173
Dick Groeneveld
Delft
45:10
44:24
174
Floris Kheetel
's-Gravenhage
45:13
43:26
175
P van Loenen
Maassluis
45:15
45:00
176
D Jetloe
's-Gravenhage
45:18
43:58
177
Alexandr Spaans
Boskoop
45:19
43:35
178
Stellan van Oorschot
Delft
45:20
44:10
179
Steven Suiker
Delft
45:21
44:11
180
'T Hoen
Naaldwijk
45:22
43:58
181
Eric van Westing
Boskoop
45:25
44:26
182
John van Zweeden
's-Gravenhage
45:25
44:43
183
Tom de With
45:25
44:58
184
Marcel van de Vaart
Delfgauw
45:26
44:52
185
Alexander Lohn
Delft
45:27
45:06
186
Xavier Brabander
Naaldwijk
45:28
43:58
187
Henkde Witte
Delft
45:28
44:56
188
Menno Verkade
Delft
45:30
43:36
189
Marco Heskes
's-Gravenzande
45:31
44:49
190
Michael Robers
's-Gravenhage
45:34
44:13
191
Henk van Hagen
Nootdorp
45:35
44:24
192
Mike vd Lee
Schipluiden
45:40
45:05
193
Cees Kuijt
Oegstgeest
45:40
45:04
194
Wim van Veen
Boskoop
45:43
44:44
195
Koat Kouwenhoven
Pijnacker
45:43
45:09
196
Taco Boot
Nootdorp
45:46
44:17
197
Michelangelo Matera
Delft
45:47
44:47
198
Ronald Slingerland
Delfgauw
45:48
45:21
199
Andre Hoek
Delft
45:49
45:39
200
Peter Bouman
Wateringen
45:50
45:35
201
Walter Verhaar
Delft
45:54
43:54
202
Frank Schoones
Delft
45:56
43:55
203
Brian Otten
's-Gravenhage
45:56
45:07
204
Patrick Canten
rijswijk
45:58
45:20
205
Jan van Duine
Delfgauw
45:59
45:29
206
Andre Bovelander
Rijswijk Zh
46:01
45:27
207
Ruben Loet
Delft
46:09
44:55
208
Ron Jense
46:10
44:29
209
Simon Huiberts
Delft
46:10
43:53
210
Vincent de Bruin
Den Hoorn Zh
46:11
44:28
211
Richard Woutersen
Pijnacker
46:12
45:31
212
Hans Doets
Delft
46:14
45:25
213
Otto Walter
Delft
46:17
45:14
214
Ben Bruijn
's-Gravenhage
46:18
44:20
215
Henjo Groenewegen
Delft
46:18
45:48
216
Walter de Ceuninck
Zoetermeer
46:18
45:00
217
Polderdijk
Honselersdijk
46:20
44:55
218
Paolo Atzei
Delft
46:21
46:06
219
Ian Galloway
Delft
46:23
45:03
220
Bjorn Schijff
Delft
46:28
46:18
221
Huub Keizers
Delft
46:30
45:04
222
Gerwin Guichelaar
Delft
46:30
45:30
223
Loome
Delft
46:31
45:58
224
Gerard van den Berg
's-Gravenzande
46:31
46:01
225
Sjaak de Vreede
Nootdorp
46:31
45:20
226
Pieter van Meeteren
Rijswijk Zh
46:31
46:01
227
Mark vd Ende
Den Hoorn Zh
46:32
45:28
228
John Treffers
Delft
46:32
45:23
229
Jeroen Meijer
Delft
46:35
45:39
230
Mike Sijbrandij
Delft
46:35
46:09
231
Nico Enthoven
Vierpolders
46:37
46:15
232
Eddy Francot
Delft
46:39
45:46
233
Maurice van Schie
the Hague Road Runne
46:39
45:40
234
Johan IJff
Delft
46:40
44:38
235
Rene Holleboom
Voorburg
46:41
45:57
236
Harold Bosman
Delft
46:42
46:16
237
Alex Hannewijk
Vlaardingen
46:43
46:09
238
Robert Schoenmakers
Delft
46:44
45:46
239
Rob Peeters
Bleiswijk
46:44
44:56
240
Wim van Weele
De Lier
46:44
46:19
241
Meijnaar
Delft
46:45
45:50
242
Johan Dijkhuizen
Delft
46:48
46:23
243
Guido Bindels
Delft
46:48
46:38
244
Van Kester
Honselersdijk
46:52
46:23
245
Francesco de Stefano
Rijswijk Zh
46:53
45:10
246
Mastin Pronk
Nootdorp
46:54
45:06
247
Sander groen in 't Wou
Bleiswijk
46:57
45:34
248
Marc de Jong
Maasland
46:58
45:34
249
Erik van Tuin
Delft
46:59
45:37
250
Johan Barnard
's-Gravenhage
47:02
46:55
251
Ap Jaspers
Delft
47:04
46:36
252
Danny van Persie
Rotterdam
47:06
46:33
253
Erik m van Veller
Oud Beijerland
47:10
46:15
254
Theo Herman
Den Hoorn Zh
47:13
47:05
255
Dennis Bijkerk
Pijnacker
47:15
46:45
256
Koos Batist
Kwintsheul
47:17
46:23
257
Arthur Gootjes
Dordrecht
47:18
46:48
258
Erik Boekestijn
De Lier
47:19
46:23
259
Wim Hanemaaijer
De Lier
47:19
47:05
260
Silvano Bellai
Delft
47:24
47:09
261
Peter Kuip
Pijnacker
47:26
46:26
262
Pieter van de Wal
Delft
47:26
45:18
263
Stephan Haksteeg
Barendrecht
47:28
46:27
264
Willem Nowee
Naaldwijk
47:29
47:04
265
Ronald vd Berg
De Koplopers
47:29
47:05
266
Willem Teerlink
Rijswijk Zh
47:30
47:04
267
Stefan Olsthoorn
Delft
47:30
46:47
268
Roald Lemmens
Delft
47:31
45:40
269
Waayer
Nootdorp
47:31
46:34
270
Peter Spoelstra
Maassluis
47:33
46:53
271
Guido Kuiper
Delft
47:33
46:40
272
Edwin Valkenburg
Pijnacker
47:37
46:30
273
Paulus boo N
Schiedam
47:38
46:53
274
Rob Trompper
Delft
47:41
46:31
275
Nico van Rijn
Katwijk Zh
47:43
47:33
276
Arthur van Geest
delft
47:44
47:21
277
Rob Alfons
Schiedam
47:47
46:53
278
Marius Zondag
Schipluiden
47:50
46:52
279
Henk Noorman
Delft
47:51
46:28
280
Arjan Wulff
Delft
47:52
45:58
281
Henk Puylaert
Rijswijk Zh
47:53
47:46
282
Marcel Kamsteeg
Voorburg
47:54
46:46
283
U Kahraman
Nieuwerkerk ad IJsse
47:55
47:34
284
Hans Zeestraten
De Lier
48:06
47:11
285
Chiel Rodenburg
De Lier
48:06
47:27
286
Rob Oosterveen
Naaldwijk
48:07
46:23
287
Hans Zonneveld
Delft
48:11
47:54
288
Erik van de Graaf
'sGravenhage
48:11
48:11
289
Aad vd Laar
's-Gravenzande
48:11
47:59
290
Sil Draaisma
Rijswijk Zh
48:19
46:14
291
Erik van Gijn
De Lier
48:19
46:37
292
Hans van Dijk
Rijswijk Zh
48:19
47:41
293
Axel Pel
Delft
48:20
47:52
294
Michiel Bosch
Delft
48:20
46:59
295
Corne van Zeijl
Kwintsheul
48:22
47:14
296
Gerard van de Slok
De Lier
48:24
47:55
297
Marcel van Riel
's-Gravenzande
48:24
47:28
298
Peter Tang
Wateringen
48:25
47:21
299
V d Starre
Delft
48:25
46:23
300
Joop Kwak
Delft
48:29
46:55
301
A Eiras
Ridderkerk
48:32
47:54
302
Ruud Smits
Delft
48:34
47:20
303
Anciert Mariner
Delft
48:35
48:08
304
Tjakko Haaijer
Voorburg
48:36
48:27
305
Zino Bellai
Delft
48:36
48:21
306
Leo Suijker
Pijnacker
48:37
48:32
307
Dennis Mooldijk
Leidschendam
48:37
47:47
308
Ed groen in 't Woud
Bleiswijk
48:38
47:15
309
Marcel Bijkerk
's-Gravenhage
48:39
48:08
310
Arie Boer
Delft
48:39
47:34
311
Ronald Wessels
Delft
48:40
47:12
312
Kees van p[Aassen
De Lier
48:41
47:57
313
Stijn van Gils
Delft
48:41
47:12
314
F Jansen
Rijswijk Zh
48:42
46:56
315
Jakob Teuthof
Delft
48:44
48:26
316
Maurice Verhoeff
Delft
48:45
47:34
317
Alidin Niztayen
Delft
48:46
47:43
318
Marien Hofman
Pijnacker
48:47
47:08
319
Aad vd Berg
Delft
48:48
47:12
320
Van Doeveren
's-Gravenhage
48:50
48:13
321
Sebastiaan Wibier
Delft
48:50
47:02
322
Jan Buitendijk
Leiden
48:50
48:30
323
Hans Rensen
Schipluiden
48:52
47:55
324
Remco Karstenberg
De Koplopers
48:53
48:42
325
Rob Kuiper
Delft
48:54
48:02
326
Eric vd Vliet
Delft
48:55
47:50
327
Rob Gordijn
Delft
48:55
47:49
328
John de Hoog
De Koplopers
48:56
48:38
329
Aad Bes
Poeldijk
49:00
48:18
330
Niels Hamoen
Pijnacker
49:01
48:27
331
Ed Arensma
's-Gravenzande
49:02
47:20
332
Ramon Rietdijk
Schipluiden
49:04
48:14
333
Frank KrAs
Delft
49:05
47:55
334
Claus Barendse
Kwintsheul
49:06
47:47
335
Ron Bodde
's-Gravenhage
49:07
47:49
336
Ronald Overdijk
's-Gravenhage
49:07
47:48
337
Bram Hunink
Boskoop
49:07
47:00
338
Sander Elvik
Delft
49:09
46:57
339
Maarten van den Treel
Delft
49:09
46:58
340
Aad de Groot
Honselersdijk
49:10
47:44
341
Jeroen van Wingerde
Delft
49:10
47:48
342
Rob de Wit
Delft
49:10
48:20
343
Rob van Diepen
Den Hoorn Zh
49:11
48:59
344
Wouter de Groot
's-Gravenhage
49:14
46:56
345
Gerard Hollestelle
Nootdorp
49:17
48:43
346
Jacob vd Spek
Schipluiden
49:21
48:25
347
Ruud Nieuwpoort
Delft
49:21
48:27
348
Henk Nottrot
Delft
49:21
48:20
349
Alfred van der Hulst
Delft
49:21
49:21
350
Laurens van Vliet
's-Gravenhage
49:27
48:01
351
Guus Jansen
Olympus '70
49:27
48:29
352
Richard Holland
Delft
49:27
49:27
353
Ruud Schrijver
Schipluiden
49:28
47:52
354
Cent Wageveld
Naaldwijk
49:29
49:01
355
Jasper Bouwmeester
Delft
49:30
48:07
356
Cees Rensen
Schipluiden
49:30
48:34
357
Martin Appel
Rijswijk Zh
49:33
47:41
358
Daan Wassint
Berkel en Rodenrijs
49:34
47:54
359
Ton Wulfert
Dordrecht
49:34
48:14
360
Robert Schmitz
Delfgauw
49:34
47:19
361
Richard Kessels
's-Gravenhage
49:36
48:17
362
M Rietdijk
Rotterdam
49:36
49:15
363
Ed Post
Pijnacker
49:37
47:59
364
Vincent Kappelhof
Delft
49:38
48:33
365
Robin Klaasman
Vlaardingen
49:40
47:45
366
Ad Reiniers
Rijswijk Zh
49:42
47:48
367
Leonard Boekestijn
De Lier
49:43
47:54
368
Rutger de Graaf
Delft
49:45
48:13
369
Taco Vleesenbeek
Delfgauw
49:47
48:06
370
Guido van Duinen
Delft
49:47
48:10
371
Ron Keijzer
Voorburg
49:51
49:17
372
Ronald van Sluis
Pijnacker
49:53
48:55
373
Nick Nieuwenbroek
Delft
49:53
48:48
374
Gerrit vd Lugt
De Lier
49:54
49:15
375
Ernst Boon
Schiedam
49:54
49:12
376
Rene van Erk
Stad aan 't Haringvl
49:55
48:57
377
Rob Franken
Delft
49:59
49:07
378
Wouter Gerritsma
Delft
50:00
49:11
379
Martin Wensveen
Delft
50:01
48:59
380
Marcel vd Stoop
Den Hoorn Zh
50:03
49:08
381
Dave Krul
Delft
50:03
49:54
382
Titus de Koning
Delft
50:05
49:42
383
Eric de Gier
Delfgauw
50:06
48:15
384
Jos Verberne
Delft
50:06
48:13
385
Andri Schatteleijn
Delft
50:07
47:51
386
Rik Grashof
Delft
50:08
48:52
387
Erwin van der Burg
Rotterdam
50:08
48:18
388
Kristofer Skaug
Delft
50:08
48:33
389
Peter van Duijn
Valkenburg Zh
50:08
48:34
390
Koos Wenneker
Schipluiden
50:09
49:08
391
Frank Teunisssen
's-Gravenhage
50:09
50:04
392
Pieter Breedveld
Delft
50:09
50:09
393
Zion Sharabi
De Koplopers
50:10
48:31
394
Peter van Leeuwen
Pijnacker
50:11
49:04
395
Hans Mensert
Schiedam
50:13
49:41
396
Casper Wolters
Delft
50:14
49:20
397
Peter de Jong
Ameide
50:15
48:37
398
Peter van Duinen
Amersfoort
50:15
48:38
399
Gerard Meijer
Delft
50:15
49:33
400
Richard Lukassen
Delfgauw
50:16
48:48
401
Jose Xavier
Sparta
50:17
48:59
402
Michiel van der Horst
Rijswijk Zh
50:17
48:32
403
Joop van Dorp
Delft
50:17
49:38
404
Gert-jan van Peer
's-Gravenhage
50:19
49:00
405
Karin Schrederhof
Delft
50:19
49:31
406
Frans van der Zanden
Delft
50:22
49:13
407
Gerrit van Ommering
apeldoorn
50:25
48:44
408
Robert vd Gaag
's-Gravenhage
50:26
49:03
409
Pieter Overgaag
Delft
50:28
50:13
410
Geert Vijverburg
Delft
50:32
49:27
411
Chris Davis
Voorburg
50:32
49:49
412
Joop vd Spek
Schipluiden
50:32
50:21
413
Henny Karreman
De Koplopers
50:34
49:22
414
Benjamin Hillier
Delft
50:36
49:33
415
Gertjan Krimp
Delft
50:37
49:38
416
Rene Arkink
Pijnacker
50:38
49:26
417
Paul van de Veire
Rotterdam
50:42
49:25
418
Jan marc Heckman
Delft
50:43
50:25
419
Jeroen Bakker
Delft
50:44
49:28
420
Erik Kraay
Delft
50:46
49:34
421
Lex Boers
's-Gravenzande
50:47
49:23
422
Albert Kerklaan
De Koplopers
50:49
49:46
423
Martijn van Riet
Delft
50:49
48:52
424
Eric Kroon
Delft
50:50
50:11
425
Tomas Drenth
Delft
50:51
49:55
426
Marc Hondebrink
Rijswijk Zh
50:52
48:55
427
Marja Dukker
De Lier
50:55
50:15
428
Yuichi Yamada
's-Gravenhage
50:56
49:57
429
Erik Leeuwaarden
Rijswijk
50:56
49:15
430
Piet Bestebreur
Monster
50:59
50:10
431
Pieter Wensveen
Voorburg
50:59
50:32
432
Ad ven Bentum
Delfgauw
50:59
50:03
433
Edwin Schenkel
51:00
49:20
434
Robert Mallee
's-Gravenhage
51:00
50:40
435
Frans van Veen
's-Gravenhage
51:04
50:39
436
Ronald van Gend
's-Gravenhage
51:06
49:39
437
Olav Bruin
Delft
51:11
49:04
438
Richard de Haan
Pijnacker
51:15
50:08
439
Thijs de Jong
Delfgauw
51:17
51:04
440
Eric Bijsterveld
Delft
51:17
50:09
441
Hans van Teijlingen
Rijswijk Zh
51:18
50:45
442
Dirk de Leeuw
Rotterdam
51:22
49:14
443
Harry Brugman
Wassenaar
51:22
50:02
444
Ben Roossenmaallen
Delft
51:22
50:27
445
Ludo Tuitel
Schipluiden
51:24
49:47
446
Michiel Huizinga
Delft
51:24
50:39
447
Ruud Koops
Delft
51:30
50:50
448
Marcel Brand
Naaldwijk
51:32
50:13
449
Frans Metselaar
Den Hoorn Zh
51:37
49:37
450
Henri Wijnants
De Koplopers
51:37
50:24
451
Ruud van der Kroef
Benthuizen
51:40
50:04
452
Wim Verkooijen
Voorburg
51:41
49:33
453
Leo Pruijsers
Delft
51:42
50:30
454
Wilfred Karel
Spijkenisse
51:45
50:43
455
Ross Foubister
Delft
51:46
49:31
456
Frans de Kruijf
Pijnacker
51:49
51:04
457
Rob van Woudenberg
51:51
50:21
458
Cor de Groot
Pijnacker
51:55
51:07
459
Ton Paardekooper
Pijnacker
52:03
50:02
460
Hugh Putto
Schiedam
52:04
50:54
461
Nico Arkesteyn
Wateringen
52:06
51:01
462
Aad van Oosten
Delft
52:08
50:25
463
Ronald de Jong
's-Gravenhage
52:10
50:55
464
Mario Hummeling
Delft
52:11
50:24
465
Hans peter breedveld B
Kwintsheul
52:16
50:16
466
Louis Soeverien
Dordrecht
52:20
50:46
467
Ron Schilperoort
Delft
52:22
51:41
468
Marco Staak
Delft
52:24
52:24
469
Piet vd Meer
uitterheijde
52:30
52:30
470
Stefan Roossenmaallen
Delft
52:37
51:43
471
Michel Witmer
Den Hoorn Zh
52:39
51:29
472
Jeje Groot
's-Gravenhage
52:40
50:59
473
Wim Wouters
Delft
52:40
52:26
474
Ton Middendorp
De Lier
52:43
50:55
475
Cor vd Gaag
Nootdorp
52:46
52:28
476
Arend-jan vd Bos
Delft
52:54
50:43
477
Leo van Holstein
Olympus '70
52:55
51:37
478
Arthur van Oosten
Delft
52:55
52:05
479
Peter Heerings
Delft
52:55
51:34
480
Beu Hollestelle
Delft
53:01
50:51
481
Frank van den Berg
Delft
53:02
52:54
482
Jos Toetenel
De Koplopers
53:04
51:08
483
Jan vd Vaart
Maasland
53:04
52:35
484
I A Hansen
delft
53:05
53:05
485
Alex Loeven
Delft
53:09
51:35
486
Theo Piening
Vlaardingen
53:10
52:37
487
Jan Lansbergen
's-Gravenzande
53:11
52:41
488
Thomas Evers
Maassluis
53:13
52:29
489
Balder Ruls
Maassluis
53:14
52:29
490
Ton van der Loos
Delfgauw
53:22
53:03
491
Frans Lankers
Voorburg
53:25
52:18
492
Bert van Aller
Voorburg
53:28
51:46
493
Martin Hage
Delft
53:33
51:21
494
Paul Koopman
Rijswijk Zh
53:34
51:22
495
Martijn de Ruijter
Delft
53:37
52:55
496
Aad de Koning
Nootdorp
53:37
53:07
497
Olav Beugels
Delft
53:39
52:56
498
Frans van Dun
Maassluis
53:39
51:36
499
Pleun Poot
De Lier
53:41
51:28
500
Thom Dielen
Delft
53:42
52:08
501
Ron Schriel
Bennebroek
53:43
52:08
502
Hans van der Arend
Spijkenisse
53:44
52:31
503
Henk Segaar
53:47
51:52
504
Martin de Vogel
Delft
53:48
53:12
505
Edwin van Berkum
Delft
53:50
52:21
506
Marcel Lodenstijn
Delfgauw
53:51
53:07
507
Cees Sulkers
Dordrecht
53:59
52:09
508
Ricardo Loddee
Delft
53:59
53:47
509
Hans Kouwenhoven
Delft
54:01
52:48
510
Paul Paar
De Lier
54:03
53:25
511
Paul vd Zanden
Pijnacker
54:04
52:03
512
Rinus Krieger
Delft
54:05
52:50
513
Pepijn Rothfusz
Delfgauw
54:05
52:38
514
Hans Gielesen
Delft
54:06
52:54
515
Leen vd Plas
Delft
54:10
53:30
516
Arie Solleveld
De Lier
54:11
53:17
517
Ron de Ruijter
Delft
54:15
52:06
518
Paul Karlas
Delft
54:19
52:41
519
Boudewijn Janmaat
's-Gravenhage
54:25
52:23
520
Ruud van Winden
Rotterdam
54:26
52:16
521
Lesley Robert
's-Gravenhage
54:27
52:31
522
Rene Klove
hoogvliet
54:29
53:27
523
Ronald Kempke
's-Gravenhage
54:30
54:09
524
Wim Suiker
Delft
54:32
53:30
525
Frederik van Egmond
Delft
54:34
52:40
526
Erroll de la Croix
Delft
54:40
52:44
527
Jeroen Geers
Delfgauw
54:41
52:57
528
Marten van der Laan
's-Gravenhage
54:43
52:54
529
Herbert Dupont
Amstelveen
54:44
52:39
530
Bob Maltha
Pijnacker
54:45
53:23
531
Floor Toetenel
Delft
54:46
52:50
532
Teun Wagenaar
Amsterdam
54:50
52:37
533
Edward Verbree
Delft
54:50
53:11
534
Leandro van Dam
's-Gravenhage
54:54
53:39
535
Theocenia
Delft
55:01
53:10
536
Bas Kettmann
's-Gravenhage
55:02
54:16
537
Marcel Portier
Delft
55:05
53:09
538
Ton Sosef
Delft
55:08
53:33
539
Kok Louwen
Delft
55:08
53:33
540
Sjoerd van Poren
Barendrecht
55:08
53:19
541
Oscar Gleijm
Rijswijk Zh
55:13
53:23
542
Rob Kerklaan
Pijnacker
55:20
54:46
543
John de Koning
Nootdorp
55:20
54:49
544
Klaas Raaphorst
Wateringen
55:24
53:24
545
Jozef Wu
Delft
55:35
53:23
546
Kamal Abdulrahman
Delft
55:40
53:54
547
Willem Baijens
Delft
55:41
53:43
548
Arno van Eijk
AV '40
55:42
53:56
549
Aad de Bruin
Maassluis
55:48
54:49
550
Chiel van Zijl
Zoetermeer
55:51
53:59
551
Erik Dieriks
Delft
55:52
53:54
552
Cxees Crielaars
Voorburg
55:53
54:14
553
Nick Oliver
Delft
55:54
53:40
554
Seferina Kendrick
Delft
55:54
55:44
555
Jaap Suiz
Delft
56:00
54:48
556
Jeroen Luijks
Halsteren
56:01
53:58
557
Willem - jan Boer
Barendrecht
56:07
55:14
558
Jasper van Weeren
Delft
56:11
55:37
559
Daniel Hondijk
Hellevoetsluis
56:12
54:03
560
R a jesus Calho
's-Gravenhage
56:14
54:56
561
Kees Vermeer
Zwartewaal
56:18
56:08
562
Stephan Slee
De Koplopers
56:20
55:16
563
Amando Heesterman
's-Gravenhage
56:29
54:58
564
Menno Wulff
Delfgauw
56:29
54:35
565
Marcel Gillemans
Delfgauw
56:34
54:53
566
Ard Doorduyn
AV '40
56:40
54:47
567
Leo Keijzer
Voorburg
56:41
56:05
568
Dick Vogel
's-Gravenzande
56:48
56:08
569
Willem Barendse
Delft
56:50
55:25
570
Marco Kleuskens
Delft
56:52
55:30
571
Jan de Jong
's-Gravenhage
56:54
56:09
572
Lucas van Vorm
's-Gravenhage
56:54
55:34
573
Peter Willemse
Delft
56:55
55:23
574
Dennis van Dyk
Vlaardingen
57:01
55:44
575
Joost van der Hulst
Delft
57:02
56:17
576
Henk van Terwisga
Delft
57:02
55:05
577
Ronald Elleswijk
Delfgauw
57:03
56:49
578
Frans vd Wel
's-Gravenzande
57:08
55:06
579
Leon vd Sande
Delft
57:09
55:45
580
Peter de Koning
Nootdorp
57:11
56:40
581
Van Kniegenbergh
Zoetermeer
57:21
56:11
582
Maurits IJpema
Delft
57:32
56:50
583
Ruud van Zon
Zoetermeer
57:38
56:59
584
John van Gellecum
Leidschendam
57:39
57:39
585
Rob de Bruin
Delft
57:47
56:34
586
Peter van Hemmen
Delft
57:49
55:43
587
Arthur Pronk
's-Gravenhage
57:51
56:37
588
Richard van Langen
Delft
57:54
56:53
589
Andre luiz Aira
Delft
57:59
55:40
590
Aad Boer
Delft
57:59
56:14
591
Cor Gijsbertsen
Rotterdam
58:00
55:53
592
Jos van Esschoten
Delft
58:02
57:01
593
Gerard Schadenberg
Rijswijk Zh
58:04
58:04
594
Hideyuki Abkamura
's-Gravenhage
58:13
57:14
595
Rob van der Plas
Delft
58:16
57:54
596
Chris Wensveen
Delft
58:20
57:18
597
J Heesterman
's-Gravenhage
58:24
56:52
598
Koos van Holsteijn
Rotterdam
58:31
58:00
599
Jacques Bartelomij
Rijswijk Zh
58:34
58:34
600
Kees de Jonge
's-Gravenhage
58:35
57:29
601
Michiel van Meerendonk
Delft
58:36
56:24
602
Ben Laros
delft
58:55
58:09
603
Jan Tegelaar
Delft
59:07
56:59
604
Leo Holtrop
Delfgauw
59:08
57:04
605
Martien de Jong
Delfgauw
59:13
59:00
606
Leo Pons
Stolwijk
59:14
58:22
607
Peter de Haan
Delfgauw
59:25
59:11
608
Joop Dessens
Delfgauw
59:29
58:41
609
Jaap Poot
Wateringen
59:31
59:31
610
Jan van der Beek
Delft
59:33
57:55
611
Dick Rekelhof
Delft
59:52
58:50
612
Arjan Smaling
Delfgauw
59:55
58:57
613
Willem Suitema
's-Gravenhage
59:59
58:12
614
Etiene van Cann
Delft
1:00:14
58:50
615
Ton van Brussel
Nieuwerkerk ad IJsse
1:00:21
58:14
616
Bob an Ravensteijn
Voorburg
1:00:33
58:29
617
Pim Blokker
Delft
1:00:48
59:32
618
Paul Mokveld
Delft
1:01:01
59:14
619
Adri van Halem
Den Hoorn Zh
1:01:14
59:06
620
Marcel Rutten
Delft
1:01:19
59:44
621
Jan willem Albers
Zoetermeer
1:01:23
59:29
622
Joost Kerklaan
De Koplopers
1:01:38
1:01:25
623
Jan Deumers
Den Hoorn Zh
1:01:40
1:00:10
624
Gerard Braemer
Spijkenisse
1:01:57
1:00:41
625
Jim vd Knaap
Delft
1:02:04
1:01:36
626
Peter van Dijk
Delfgauw
1:02:22
1:00:41
627
Jaap Laaij
Delft
1:02:24
1:01:36
628
Willem Overgaag
Delft
1:03:35
1:01:29
629
Coen Krijgsman
Delft
1:04:16
1:03:29
630
Eric Dees
's-Gravenhage
1:05:00
1:05:00
631
Pim Boxmeer
1:05:34
1:04:33
632
Joop Storm
Rotterdam
1:05:44
1:03:31
633
Wouter Hooghiemstra
's-Gravenhage
1:05:45
1:05:45
634
Reinier Kielema
Delft
1:05:58
1:03:47
635
Erwin Boosten
Moordrecht
1:06:29
1:04:27
636
A j Wolf
Delft
1:06:53
1:05:14
637
Frans Dorjee
Rijswijk Zh
1:09:24
1:07:18
638
Rob Pieterse
Nootdorp
1:09:30
1:07:52
639
John Lekkerkerker
Zoetermeer
1:09:51
1:08:22
640
Kees Zandbergen
Zoetermeer
1:09:51
1:08:22
641
Victor Laurs
Delft
1:10:13
1:08:03
642
1:10:14
1:10:14
643
Vincent Holthuizen
Delft
1:12:19
1:12:08
VROUW, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anette vd Heyde
Delft
40:30
40:22
2
Lieke Blom
Rotterdam
41:07
40:58
3
Willeke van de Groep
Delft
44:15
43:35
4
Jose Stolze
De Lier
44:24
44:10
5
Karin Teunissen
Delft
44:30
44:17
6
Nicole Rensen
De Koplopers
45:01
44:43
7
Tres Duijndam
Wateringen
45:50
45:24
8
Annette Solleveld
De Lier
46:04
45:14
9
Veerle Sterken
Delft
46:09
46:01
10
Judith Hooimeyer
Maassluis
46:12
45:38
11
Anneke de Niet
Rijswijk Zh
46:34
45:56
12
Ria van Wijk
Delft
46:39
46:11
13
Marjolein Suiker
Delft
46:48
46:10
14
Steffi Meinhold
Delft
46:55
45:06
15
Floor Mauritz
Naaldwijk
46:55
46:36
16
Mariska Nederpel
Schipluiden
47:25
46:37
17
Carla Metman
Delft
47:27
46:39
18
Fatima de Goeij-Zatout
Wateringen
47:35
47:00
19
Mariette Favre
's-Gravenhage
47:51
46:54
20
Ella Gijzenburg
De Koplopers
47:54
45:57
21
Petra van Schie
's-Gravenhage
48:03
47:02
22
Diana Gram
Naaldwijk
48:11
47:41
23
Jacqueline Molenaar
Naaldwijk
48:14
47:46
24
Joop van Koert
Pijnacker
48:28
47:38
25
Janneke Hopman
Rijswijk Zh
48:28
48:18
26
Riet vd Enden
Delft
48:48
47:57
27
Christa Dijk
Zwijndrecht
48:49
48:30
28
Marjolein Daman
Den Hoorn Zh
49:00
48:32
29
Corrie Hoogweg
De Koplopers
49:07
48:29
30
Jacqueline v Broeckhuy
Delft
49:09
48:19
31
Marielle de Ruijter
Delft
49:18
48:35
32
Mieke van Kollenburg
Utrecht
49:18
48:35
33
Evelien van Adrichem
Delft
49:37
49:03
34
Hanna van der Valk
Nijmegen
49:44
48:50
35
Haeck
Rotterdam
49:49
48:54
36
Yvonne Kerklaan
Nootdorp
50:03
49:51
37
Patty Lafeber
Rotterdam
50:06
50:01
38
Lonneke van Bercum
Rotterdam
50:07
48:18
39
Prins
Utrecht
50:09
48:18
40
Sawitri Jedoenathmissi
's-Gravenhage
50:11
49:54
41
Esther van Hintum
Delft
50:14
50:06
42
Judith van der Knaap
Delft
50:14
49:58
43
Trees van Ruyven
Pijnacker
50:18
49:30
44
Joke Immerzeel
Den Hoorn Zh
50:30
48:47
45
Corrie Lansbergen
Schipluiden
50:32
50:22
46
Charissa Efstratiades
Rotterdam
50:33
48:23
47
Sjan vd Knaap
Honselersdijk
50:36
49:59
48
Fieke van der Valk
Kwintsheul
50:51
50:25
49
Ethel van Marrewijk
's-Gravenhage
50:52
50:05
50
Miriam Hahn
Delft
50:57
50:42
51
Elke Berger
Rotterdam
51:07
50:46
52
Ilse Koster
Delft
51:12
49:27
53
Joke van Ruijven
Honselersdijk
51:20
50:17
54
Yvonne Telgen
Pijnacker
51:21
50:39
55
Niaze Mischler
Delft
51:27
49:34
56
Petra Schoon
Driebergen-Rijsenbur
51:27
50:21
57
An der Eijk
Schipluiden
51:28
49:32
58
Angelique van Vliet
Zoetermeer
51:31
50:22
59
Ilonka Prins
Zoetermeer
51:34
50:31
60
Natasja Alsemgeest
Berkel en Rodenrijs
51:38
50:39
61
Rianne Boek
Delft
51:42
50:52
62
Louise Foubister
Delft
51:46
49:31
63
Ilse Franken
Naaldwijk
51:50
51:31
64
Elly Mulder
Delfgauw
51:58
50:53
65
Lidy Warffemius
Maassluis
51:58
51:54
66
Carolien van Zon
Delft
52:22
51:40
67
Petra van Hees
Delft
52:31
51:46
68
Hannie de Jong
Den Hoorn
52:31
50:52
69
Erie Crouwers
Schiedam
52:36
50:41
70
Susie Graham
Delft
52:43
52:33
71
Willeke van Mil
De Lier
52:47
51:23
72
Linda van Oosten
Delft
52:55
52:05
73
Anett Fengler
Delft
52:56
52:08
74
Christine van Staaldui
hoek van holland
52:57
50:59
75
Renske van der Spek
's-Gravenhage
52:57
51:00
76
Danja Valkhof
Delft
52:58
50:57
77
Sacha Zijlmans
's-Gravenhage
52:58
51:18
78
Lonneke Smeets
the Hague Road Runne
52:58
51:02
79
Suzan Vos
Delft
53:00
52:15
80
Anja Zuidgeest
Naaldwijk
53:03
52:21
81
Claudia Slee
Delft
53:05
52:00
82
Margaux Lekkerkerker
Delft
53:14
51:26
83
Hieka van Benten
Delfgauw
53:21
52:25
84
Ria Lansbergen
's-Gravenzande
53:22
52:53
85
Annemarie Kromjong-vd
's-Gravenhage
53:23
51:31
86
B. van der Spek
Schipluiden
53:33
53:22
87
Roos den Hengst
's-Gravenhage
53:34
52:35
88
Karin Meijer
Pijnacker
53:34
51:45
89
Janneke Pronk
Den Hoorn Zh
53:36
52:17
90
Petra Bestetreur
Monster
53:39
52:50
91
Ria Brabander
Monster
53:42
53:42
92
Joke van Dijk
Delft
53:50
53:11
93
Elles Heilbron
De Koplopers
53:52
52:59
94
Janette Lander
Den Hoorn Zh
53:53
53:37
95
Koos Verbakel
Pijnacker
53:55
52:20
96
Elly vd Spek
Delft
53:56
53:05
97
Janny Dijkhuizen
Delft
54:06
52:54
98
Marielle van Vliet
Schipluiden
54:16
53:23
99
Susanne van Os
Wateringen
54:18
52:24
100
Casper van Marel
Delft
54:20
52:33
101
Lieke Heijdeman
Den Hoorn Zh
54:21
53:30
102
Marina Ogier
's-Gravenhage
54:23
53:04
103
Emy Hoek
Delft
54:24
53:40
104
Karlijn van Benschop
Leiden
54:27
52:18
105
Inge Lankhuizen
Rotterdam
54:34
53:01
106
Els van der Meer
Delft
54:34
53:06
107
Hanja Oldenburger
's-Gravenhage
54:34
53:17
108
Gracia Kuiper
Delft
54:35
53:44
109
Karen Hollander-Weber
Delft
54:49
54:44
110
Elma Leonard
Delft
55:27
53:54
111
Marian de Vlieger
Delft
55:28
53:43
112
Jolandacastane Roxanie
Delft
55:35
54:04
113
Caroline Walta
Voorburg
55:37
55:11
114
Nadine van 't Woudt
Delft
55:39
53:55
115
Lotte Zaaijer
's-Gravenhage
55:40
54:11
116
Jenneke Alblas
Wateringen
55:43
55:07
117
Esther Goudkade
Nootdorp
55:49
55:43
118
Yvonne Flikweert
Delft
55:56
54:52
119
Paula boer-Slee
Delft
55:58
54:54
120
Annet vd Horn
Delft
56:01
53:52
121
Eugenie Hofwijks
Rijswijk Zh
56:07
55:48
122
Gretha Vijverberg
Naaldwijk
56:11
55:30
123
Eline Jonkers
Rotterdam
56:12
54:40
124
Annemieke Jansen
Pijnacker
56:19
54:37
125
Jolanda Ammerlaan
Maasland
56:37
55:14
126
Loes van Zijl
Delft
56:40
54:47
127
Anneke Kuipers
Delfgauw
56:41
55:06
128
Karin van de Meer
De Koplopers
56:46
55:48
129
Veronica Deumers
De Koplopers
56:51
55:21
130
Alie Hovius
Delft
56:51
55:22
131
Bettina Pakvis
Monster
56:53
55:23
132
Hanna Zuidema
Monster
56:54
56:07
133
Dorine Prins
Delft
57:07
55:13
134
Linda Bruinooge
De Koplopers
57:07
57:07
135
Miranda de Roo
Delft
57:09
55:25
136
C van Dongen
Delft
57:12
56:53
137
Rita van Santen
AV '40
57:12
56:18
138
Alie van der Zande
's-Gravenhage
57:12
56:36
139
Simone Hellebrand
Delft
57:20
55:23
140
Marjolein Gerkes
Leiden
57:20
56:10
141
Marianne Snijders
Voorburg
57:25
56:17
142
Marieke Boxmeer
Delft
57:27
56:25
143
Lonneke vd Bergh
den haag
57:29
56:31
144
Eveline de Grijff
Zoeterwoude
57:31
55:20
145
Renee IJpema
Delft
57:32
56:51
146
Truus Sturm
Bodegraven
57:32
57:32
147
J Toussaint
Delft
57:35
55:50
148
Lotti Elfferich
De Koplopers
57:38
55:32
149
Nynke Gillemans
Den Hoorn Zh
57:38
55:55
150
Eleonore de Vette
Schiedam
57:38
57:00
151
Ilona Nieuwpoort
Berkel en Rodenrijs
57:39
56:02
152
Sylvia de Ruiter
Delft
57:39
57:08
153
Anne Bos
Delft
57:47
57:35
154
Ria Peltekoorten
Spijkenisse
57:49
56:36
155
Henriktte Booy-Koorn
Barendrecht
57:52
57:52
156
Dineke Pot
Delft
57:54
56:53
157
Anouk Derwort
Delft
57:54
57:10
158
Seema Ali
Delft
58:09
55:54
159
Margret van Gerven
Rotterdam
58:10
57:29
160
Melanie lewis-Emmerig
Spijkenisse
58:12
56:58
161
Renske de Jong
Rijswijk Zh
58:13
57:16
162
Diana van Meurs
Schiedam
58:15
57:06
163
Jacqueline van Leeuwen
Delft
58:16
56:48
164
Nicole de Groot
Zoetermeer
58:17
57:54
165
Esther van Haaren
De Koplopers
58:17
57:20
166
Lieke van de Wiel
Delft
58:21
57:18
167
Cindy Goudkade
Nootdorp
58:30
58:25
168
Monique Dijkhuizen
's-Gravenhage
58:33
57:27
169
Irene Prévost
Dordrecht
58:43
57:10
170
Namita Krul
's-Gravenhage
58:52
57:44
171
Gwen Bowier
Delft
58:55
58:09
172
Olthoff
Rijswijk Zh
58:56
57:52
173
Marijke Schillemans
Delft
59:06
58:14
174
Jona Smit
's-Gravenhage
59:08
57:20
175
Marja van Vliet
Leidschendam
59:14
57:14
176
Sylvia Zimmerman
Den Hoorn Zh
59:15
57:32
177
Diana Ruijgrok
's-Gravenhage
59:24
58:26
178
Christine Goossens
Pijnacker
59:26
57:56
179
Nicolette vd Palm
Rotterdam
59:29
57:25
180
Jolanda de Vreede
Delft
59:33
58:45
181
Monique van Woggelum
Delft
59:41
59:09
182
Carla van Bregt
Delft
59:50
58:16
183
Corine Asselbergs
Bergen op Zoom
59:54
57:50
184
Karin van den Ende
Den Hoorn Zh
59:55
59:06
185
Melanie Rietveld
Delft
1:00:02
58:58
186
Marja de Ceuninck
Zoetermeer
1:00:07
58:30
187
Toos Duijndam
Delft
1:00:10
58:10
188
Lia Gelton
Delft
1:00:20
58:29
189
Lies Janssen
AV '40
1:00:21
58:35
190
Ella Boszhard
Delfgauw
1:00:24
58:39
191
Lugt jeanette Vd
De Lier
1:00:31
59:53
192
Angelique de Ceuninck
Zoetermeer
1:00:31
58:56
193
Barbara van der Helm
Delft
1:00:32
58:25
194
Coby Brunner
Spijkenisse
1:00:32
59:17
195
An vd Deijl
Delft
1:00:38
58:30
196
Corine Driesse
Delft
1:00:45
58:43
197
Sandrine Henry
Delft
1:00:47
58:44
198
Marleen Hallensleben-K
Wateringen
1:00:48
1:00:12
199
Lenie Bennis
Delft
1:00:55
58:42
200
Nancy Wesseling
Delft
1:01:01
1:00:11
201
Petra Haring
Delft
1:01:04
1:00:14
202
Kempe
Barendrecht
1:01:05
1:00:12
203
Tineke Bos
Pijnacker
1:01:07
1:00:18
204
Anita te Lindert
Delft
1:01:20
59:33
205
Yvonne vd Horst
Delfgauw
1:01:21
59:24
206
Grecia Voerman
Delft
1:01:22
1:00:02
207
Netty Romijn
Delft
1:01:27
1:01:27
208
Karin de Jonge
Spijkenisse
1:01:56
1:00:42
209
Clare Barnes
Delft
1:01:56
1:00:08
210
Ank Hoogeveen
Delft
1:01:57
1:00:19
211
Annie vd Knaap
Delft
1:02:04
1:01:37
212
Marijke Ammerlaan
Vierpolders
1:02:11
1:00:56
213
Thea Mokveld
Delft
1:02:39
1:00:53
214
Charlotte Kneefel
Utrecht
1:02:45
1:00:57
215
Ilonka vN DOREN
Delft
1:03:19
1:01:30
216
Karin van Winden
Berkel en Rodenrijs
1:03:21
1:01:11
217
Yvonne van eck-Remmers
's-Gravenhage
1:03:29
1:02:03
218
Lydian de Leede
Delft
1:03:59
1:02:13
219
Angelique Strioomberg
Delft
1:03:59
1:01:45
220
Anniek van den Berge
Delft
1:04:03
1:01:59
221
Roos van Ditzhuijzen
's-Gravenhage
1:04:04
1:02:17
222
Louise van Baarle
Schipluiden
1:04:11
1:02:10
223
Annette Zwart
Leiden
1:04:21
1:02:10
224
Agatha Stolze
De Lier
1:04:43
1:04:03
225
Connie Westerman
Delft
1:04:53
1:03:00
226
Esther Ouwehand
Valkenburg Zh
1:04:54
1:04:54
227
Anne-marie de Jong
Den Hoorn Zh
1:05:08
1:04:08
228
Marjolein Deen
Pijnacker
1:05:09
1:03:08
229
Jaqueline vd Burg
Pijnacker
1:05:10
1:03:09
230
Henriette van Leeuwen
Delft
1:05:30
1:04:03
231
Anja de Jong
Spijkenisse
1:05:33
1:04:16
232
Patricia Wissing
Spijkenisse
1:05:33
1:04:16
233
Sandra Braemer
Spijkenisse
1:05:33
1:04:17
234
Mimi Franken
Delft
1:06:12
1:04:08
235
Eefie Pronk
's-Gravenhage
1:07:44
1:06:16
236
Carla Jansen
Delft
1:07:48
1:06:17
237
Riet Dijkhuizen
Delft
1:07:58
1:05:54
238
Ilona van Wichen
Delft
1:08:45
1:07:13
239
Irene vd Zwet
Delft
1:08:45
1:06:40
240
Thea van der Veen
Delft
1:09:13
1:07:20
241
Ann Schreiner
's-Gravenhage
1:09:24
1:07:17
242
Heidi van Zijl
's-Gravenhage
1:09:59
1:08:16
243
E van Vliet
Delft
1:10:13
1:08:05
244
Liesbeth Crijns
Delft
1:12:16
1:10:10
245
Ilja Buikes
Oostzaan
1:14:13
1:13:55
246
Gini van Bokhoven
Delft
1:14:52
1:12:38
247
Violaine pin Ta
Delft
1:15:05
1:13:37
248
Monique Ruijgrok
Delft
1:17:57
1:16:06
MAN, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Reinier Burgemeester
15:58
15:56
2
Appie Beekhuizen
16:53
16:53
3
Huub Redegeld
17:18
17:16
4
Jelle Enthoven
17:28
17:26
5
Wilko Zuidema
17:36
17:33
6
Ronald Hofschreuder
17:55
17:52
7
Wijnand Renaud
18:00
17:57
8
Jonathan van Ketel
18:04
18:03
9
Kees Olsthoorn
18:06
18:02
10
Danny Elbers
18:14
18:10
11
Barend Klein
18:16
18:12
12
Michel Out
18:22
18:18
13
Leon Sleurink
18:25
18:23
14
Peter Rotteveel
18:36
18:33
15
Bert Koster
18:36
18:35
16
Joeri Smit
18:53
18:50
17
Niels de Graaf
19:00
18:58
18
Avram den Heyer
19:06
19:04
19
Sjoerd-Jan van der Plu
19:21
19:19
20
Ferdi Dokman
19:48
19:45
21
Eric Melse
19:49
19:47
22
Dennis Buitendijk
19:57
19:54
23
Cor vd Wijden
19:58
19:55
24
Frank van der Weck
20:07
20:04
25
Bram van Ruyven
20:11
20:08
26
Jordi Hoek
20:13
20:09
27
Stefan Claessens
20:18
20:15
28
Roeland van Egmond
20:19
20:17
29
Hans van den Berg
20:31
20:27
30
Robin van Gool
20:35
20:32
31
Johan vd Harst
20:35
20:27
32
Jan Passchier
20:35
20:31
33
Coen Terlouw
20:46
20:34
34
Arie de Jong
20:52
20:48
35
Erik Hofman
20:59
20:56
36
Rien de Wolff
21:06
21:04
37
Rob Smit
21:24
21:18
38
Bas van Dam
21:36
21:31
39
Hink Lamain
21:37
21:30
40
Ronald Schrier
21:39
21:01
41
Roger Pels
21:41
21:33
42
Pepijn van der Mast
21:48
21:42
43
Michiel Balm
21:48
21:44
44
Jack van der Pluijm
21:50
21:42
45
Leen Harteveld
22:02
21:57
46
Bas Tromp
22:02
22:02
47
Roland Voigt
22:04
21:59
48
Bart van Arem
22:13
21:57
49
Fred van der gon Netsc
22:15
21:59
50
Willem Plooy
22:22
22:17
51
Hans de Groot
22:25
22:14
52
Martijn Verbey
22:27
22:22
53
Ronald van Paassen
22:30
22:18
54
Wouter Vedder
22:33
22:26
55
Serge Vrouwenfelder
22:35
22:21
56
Martijn vd Steuijt
22:46
22:22
57
Michel Roelofs
22:46
22:22
58
Hans Buys
22:49
22:38
59
Marcel van de Deijl
22:52
22:47
60
Paul Hijdra
22:53
22:53
61
Nick de Schrijver
22:53
22:50
62
Auke Valk
22:54
22:29
63
Max Koedood
22:57
22:32
64
Rudger 't Hart
22:57
22:51
65
Rico Peeters
22:57
22:32
66
Hilair Zwinkels
22:59
22:48
67
Ronnie van Rijn
23:03
22:28
68
Aaron van den Berg
23:15
22:36
69
Joost Hanse
23:17
23:08
70
Jan van der Tuin
23:26
23:15
71
Theo vd Steuijt
23:33
23:23
72
Arie Boers
23:37
23:29
73
Marcel de Ridder
23:37
23:24
74
Ger Boelsma
23:41
23:36
75
Rene Zwaard
23:43
23:36
76
Jos van Heijningen
23:48
23:33
77
Leo de Krom
23:50
23:48
78
Bart Vanharcke
23:56
23:30
79
Ad Blom
24:01
23:24
80
Joost van den Heyden
24:03
23:53
81
Ed van den Berg
24:05
24:02
82
Raoul Vos
24:09
23:31
83
Peter Perlot
24:18
24:13
84
Cock Franke
24:29
24:21
85
Daan Tromp
24:30
24:17
86
Rick van den Meiden
24:32
24:25
87
Lou Binik
24:33
24:06
88
Kees Bouman
24:33
24:13
89
Olaf Karlas
24:41
24:17
90
Paul van Moerkerken
24:53
24:36
91
Rufus Beckers
24:56
24:49
92
Stoffel Davino
25:01
24:51
93
Frans Massar
25:10
24:53
94
Wpm Lemmers
25:12
25:01
95
Jeroen Snijders
25:15
24:42
96
Willemjan van Liere
25:24
25:09
97
Van Blitterswijk
25:24
24:51
98
Bart van Osch
25:38
25:28
99
Peter Buitendijk
25:41
25:22
100
Peterpaul Akkermans
25:42
25:11
101
Aad Versteeg
25:42
25:33
102
Vincent Grimbergen
25:49
25:45
103
John Weltens
25:52
25:44
104
Pieter-bas Batenburg
25:55
25:52
105
Rob Lubbersen
25:57
25:50
106
Joris Osinga
26:03
25:49
107
Frans Mokveld
26:12
25:58
108
Wim Schuller
26:13
25:54
109
Henk Nichting
26:20
25:42
110
Hans den Hollander
26:24
26:05
111
Pim Struik
26:38
26:15
112
Willem van Asselt
26:45
26:37
113
Timo van Osch
26:49
26:39
114
Fernando Pons
26:53
26:33
115
Ismael Donker
26:59
26:31
116
Leo Nootenboom
27:06
26:31
117
Daniel van Kessel
27:08
26:58
118
Rlt van Scheijndel
27:16
27:04
119
Jan van Kleef
27:20
27:01
120
Hans Kummer
27:22
27:12
121
Mark Lammerts
27:37
27:16
122
Jurien Buurmans
27:40
27:36
123
Ferdy Koot
27:43
27:16
124
René van Steen
28:18
27:54
125
Wouter Middendorp
28:18
28:06
126
Marco de Mos
28:29
28:00
127
Ton van der Steuyt
28:31
28:04
128
Pieter Jeucken
28:47
28:27
129
Mark Janse
29:01
28:36
130
Frans vaN ANTWERPEN
29:12
28:56
131
Erwin Reedijk
29:25
29:08
132
Arthur Wijnen
29:44
29:11
133
Joey van Rijn
29:44
29:23
134
Joey Klene
29:45
29:11
135
Marc Klene
29:45
29:11
136
Marc Wiese
29:51
29:16
137
Rob Ruigrok
29:56
29:35
138
Henk de Witte
30:25
29:49
139
Jan Verbere
30:27
30:14
140
Erik van Noort
30:37
30:07
141
Marc van Eijk
31:06
30:46
142
Robbert Stamper
31:14
30:51
143
Chris Bronmeijer
31:16
30:41
144
Ron Middelkoop
31:21
31:03
145
Robert Warnaar
31:49
31:20
146
Jan Heyderzzen
31:56
31:25
147
Bruno van Marcke
32:14
31:47
148
Vincent Doesburg
32:20
32:06
149
Maarten Zeeman
32:26
31:55
150
Peter Kerker
32:53
32:21
151
Gerrit van der Struif
33:16
32:40
152
Cor van Wingerden
33:17
32:42
153
John Verhaar
33:52
33:30
154
Andries Smit
33:52
33:29
155
Ronald van Beelen
35:14
34:49
156
G Ph Rieff
35:21
35:08
VROUW, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maureen Koster
18:37
18:35
2
Marjolein Dam
19:31
19:31
3
Jasmijn Rost
20:21
20:15
4
Aagje Engel
20:26
20:22
5
Rianne Suiker
20:44
20:37
6
Marlies Swart
21:10
21:04
7
Anouk Kruiswijk
22:03
21:59
8
Rijnvis van Wirdum
22:09
21:57
9
Marjolein van Marrewij
22:22
22:17
10
Marloes Nuijter
22:27
22:23
11
Ellen Melse
22:34
22:30
12
Wietske Vreugdenhil
22:54
22:45
13
Femke vd Bos
22:57
22:32
14
Laura Both
23:13
23:07
15
Sanne Eken
23:13
23:07
16
Saskia Zwaard
23:43
23:35
17
Isis van Wijk
23:56
23:50
18
Maaike Eken
24:21
24:15
19
Berry Kramer
24:27
24:09
20
Loes Brecht
24:28
24:19
21
Sabine Verwiel
24:33
24:28
22
Marie-anne Zwinkels
24:44
24:35
23
Birgitta Vrouwenfelder
24:46
24:31
24
Mia van Zinnen
24:47
24:41
25
Ineke Lodenstijn
24:58
24:52
26
Martine Franke
25:15
25:07
27
Mirjam Biegstraaten
25:36
25:05
28
Ingrid Dijkstra
25:49
25:23
29
Marit Bakker
25:56
25:50
30
Patricia de Jager
25:59
25:52
31
Mariette Suyker
26:04
25:58
32
Lies Suiker
26:14
26:02
33
Tessa Davinos
26:22
26:12
34
Annet Pronk
26:36
26:18
35
Lisette Elsinga
26:41
26:16
36
Hennie Buurmans
26:51
26:48
37
Carolien Labee
27:06
26:44
38
Kelly Verwey
27:13
27:06
39
K de Koning
27:17
27:06
40
Esther Waagenaar
27:22
27:13
41
Marry Slee
27:24
27:14
42
Anne Gangsaas
27:31
27:03
43
Marianne Nieuwland
27:31
27:13
44
Yvonne van Essen
27:41
27:22
45
Kim van der Marel
27:42
27:23
46
Naomi Walcoff
27:43
27:37
47
Anjelle Rieff
27:51
27:26
48
Anouk Tuitel
27:56
27:42
49
Karen Vermeulen
28:10
27:58
50
Jolanda Boekestijn
28:23
28:11
51
Albertien Meisenbacher
28:29
28:18
52
Diana Vijverberg
28:29
28:13
53
Els van Schie
28:33
28:10
54
Anneke de Vries
28:34
27:59
55
Marian Rotteveel
28:42
28:42
56
Lizanne van Paassen
28:52
28:47
57
Gera Esser
28:59
28:28
58
Carolien Bosma
28:59
28:28
59
Trudie vd Berg
29:01
28:49
60
Esther Rotteveel
29:03
28:42
61
Francoise Divanach
29:12
28:56
62
Tineke van Woudenberg
29:34
29:00
63
Evelien Koster
29:35
29:18
64
Wil Vijverberg
29:50
29:34
65
Lisette Bouman
29:56
29:36
66
Connie Verweij
29:57
29:28
67
Wilma Sluimer
29:59
29:35
68
Floor de Weijer
30:01
29:25
69
Tess vd Zanden
30:01
29:25
70
Elly van der Scheer
30:07
29:46
71
Leoniek van Nielen
30:08
29:47
72
Kimm Timmermans
30:15
29:53
73
Sanne Verbeine
30:27
30:14
74
Annemarie Hellemons
30:30
30:00
75
Marja de Ruijter
30:44
30:29
76
Jose Ottenhoft
30:47
30:10
77
Marjorie Kartowidjojo
30:59
30:43
78
Jasmijn Karlas
31:07
30:44
79
Danielle Balk
31:13
30:45
80
Nadia du Croix
31:17
30:54
81
Margreet Smit
31:22
30:59
82
Petra Lukassen
31:23
31:08
83
Angelique Noordhuis
31:23
30:49
84
Jantien Heijderzzen
31:56
31:25
85
Anne Marie van Beek
32:01
31:48
86
Jacqueline Cuhfus
32:03
31:36
87
Astrid Overvoorde
32:04
31:36
88
Irma Zomerdijk
32:08
32:08
89
Astrid Verweij
32:29
31:58
90
Ankie Ritchie
32:42
32:19
91
Gertrud Akkermans
32:50
32:20
92
Femke Stolker
32:53
32:34
93
Mary Warffemius
32:55
32:26
94
Laura van der Steuyt
32:55
32:27
95
Priscilla Pons
33:04
32:44
96
Yvonne Hake
33:16
32:40
97
Sandra vd Brugge
33:22
33:06
98
Annet Mandu
33:36
33:04
99
Van Luyn
33:45
33:16
100
Lianne Sloovers
33:45
33:17
101
Ans van Berkel
34:00
33:30
102
Debbie Elderhorst
34:16
33:46
103
Margarita Rol
34:50
34:18
104
Angelique v Beelen-VSt
35:12
34:44
105
Joke Wesbeek
36:59
36:29
106
Mandy van Starrenburg
38:58
38:29
107
Teja van der Weel
39:24
38:51
108
Sandra Rooijakkers
41:11
40:59
109
Petra Kronshorst
41:12
41:00
110
Maria Wensveen
41:16
40:44
MAN, 2,5KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tim Droppert
9:37
9:33
2
Tommy Vis
10:48
10:45
3
Wander vd Wal
10:52
10:50
4
Gijs Rebel
11:44
11:42
5
Antonio Connovacciolo
11:45
11:41
6
Danny van Oudenaarden
12:02
11:57
7
Job Toebosch
12:26
12:20
8
Laurens Egbers
12:40
12:35
VROUW, 2,5KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Merel van Steenbergen
9:34
9:33
2
Nancy Deltimple
9:47
9:37
3
Reinet van der Wal
11:02
11:00
4
Annemarie van Langen
11:31
11:31
5
Wies Rebel
11:46
11:45
6
Wafae Laiach
14:01
13:58
7
Anneke Sleurink
14:41
14:36
8
Rosemarie Franke
14:52
14:45
9
Jolanda van Geenen
15:13
15:08
10
Doris van Iperen
16:44
16:39
JONG, 2,5 KM JEUGD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lion van Egmond
8:26
8:25
2
Walter Sleurink
8:59
8:56
3
Roy vd Have
9:15
9:12
4
Jonas Bakker
9:37
9:36
5
Narius van Eck
9:48
9:44
6
Leon van den Broek
9:56
9:55
7
Bas de Joode
9:56
9:55
8
Jorrit van den Born
10:09
10:07
9
Ivo Zee
10:30
10:27
10
Philip Mossman
10:32
10:29
11
Damy Duifhuis
10:32
10:28
12
Pepijn Elferink
10:38
10:33
13
Marnix Baelde
10:44
10:41
14
Yon Duifhuis
10:52
10:48
15
Luuk van Litsenburg
11:00
11:00
16
Joost Wessels
11:03
11:02
17
Karel Sleurink
11:09
11:04
18
David Kok
11:10
11:07
19
Ivo Schipper
11:10
11:06
20
Niels Tromp
11:18
11:16
21
Pim Nolte
11:18
11:10
22
Daan Jeucken
11:20
11:12
23
Felix Kok
11:23
11:18
24
Ayoub Khamkhami
11:24
11:22
25
Jelmer Koedood
11:33
11:29
26
Lemar Bavelaar
11:35
11:32
27
Ruben Lucero
11:35
11:32
28
Michael Scholten
11:42
11:40
29
Raphael Cannavacciudo
11:45
11:40
30
Wouter Wessels
11:46
11:42
31
Jurre Keizer
12:01
11:57
32
Koen Franke
12:11
12:03
33
Damien Klootwijk
12:13
12:06
34
Marco Toebosch
12:26
12:19
35
Milco Feijnenbuik
12:28
12:24
36
Akhshid Zia
12:33
12:30
37
Jart Ligterink
12:46
12:46
38
Merel Gleijm
12:52
12:46
39
Dion Schilperoort
12:55
12:49
40
Sjors Peterse
12:58
12:54
41
Paul Smit
13:15
13:12
42
Jeroen van Veen
13:42
13:36
43
Mark Overes
14:19
14:16
44
Peter Blokland
14:55
14:50
45
Vincent de Greeve
15:10
15:05
46
Riccardo Daga
15:23
15:23
MEIS, 2,5 KM JEUGD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anne Luijten
10:01
9:59
2
Melanie de Krom
10:13
10:12
3
Eva van den Born
10:22
10:21
4
Jet de Kort
10:50
10:50
5
Karlijn van Es
10:52
10:50
6
Esmee Kroon
11:02
11:01
7
Benigna Doncker
11:06
11:06
8
Sara Bakker
11:12
11:11
9
Dieuwke Schreurs
11:15
11:11
10
Nienke de Jong
11:27
11:26
11
Wijtske van Eck
11:44
11:38
12
Esther van Berkum
11:46
11:42
13
Inge Zonneveld
11:47
11:45
14
Babette Zwaard
11:56
11:56
15
Bibi Rebel
12:01
12:01
16
Marloes Bak
12:01
11:58
17
Evelien Bak
12:03
11:58
18
Debora Droppert
12:05
12:01
19
Charlotte Tretters
12:19
12:13
20
Doreen Draaisma
12:36
12:30
21
Lucas van Bekkum
12:41
12:38
22
Romy Beekman
12:50
12:43
23
Sophie Neutel
12:54
12:47
24
Femke Luijten
13:15
13:15
25
Hanna Beukers
13:25
13:20
26
Katja Grimbergen
13:34
13:30
27
Juliette van Berkum
13:39
13:34
28
Selma Koedood
13:41
13:37
29
Romea van Rijt
13:43
13:41
30
Marholein van Lierop
14:24
14:17
31
Annick Brouw
14:24
14:18
32
Jamie Berghuijs
14:25
14:19
33
Britt Karlas
14:36
14:34
34
Ronny Boerboom
14:36
14:34
35
Victoria Pelova
14:44
14:43
36
Mila de Heij
14:44
14:42
37
Jolanda van Persie
15:26
15:23
38
Mirthe Flikweert
15:32
15:28
39
Marieke van der Steuij
15:51
15:46
40
Emily van Eijk
15:51
15:45
41
Luka de Heij
16:42
16:38
42
Kristy van Rijn
16:55
16:49
JONG, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bram Schlangen
3:26
3:26
2
Sven van Adrichem
3:33
3:33
3
Ben vd Helm
3:39
3:39
4
Floris vd Heijde
3:40
3:39
5
Jabbar Domker
3:42
3:39
6
Lars Besselaar
3:44
3:40
7
Jesper Nijboer
3:47
3:46
8
Stijn van Terwisga
3:48
3:42
9
Niels Lam
3:50
3:50
10
Bas Booij
3:55
3:55
11
Erik van den Broek
3:56
3:56
12
Rick van den Eng
3:56
3:56
13
Marijn van den Born
3:56
3:55
14
Dennis Gelpke
4:02
4:02
15
Wiebe Draaisma
4:04
4:01
16
Joey van Langen
4:07
4:04
17
Robin Bergakker
4:08
4:05
18
Pepijn van Hees
4:10
4:07
19
Ruben Steekelenburg
4:11
4:04
20
Jeroen Bergakker
4:14
4:12
21
Tommy Reininga
4:15
4:13
22
Fabien Castenmuller
4:15
4:15
23
Igor Dressler
4:17
4:12
24
Roy Oldenburger
4:17
4:13
25
Koen van Hengel
4:18
4:15
26
Siem Noorman
4:19
4:19
27
Sjors van der Meer
4:22
4:22
28
Jordi Kouwenhoven
4:22
4:15
29
Allard Langendoen
4:23
4:23
30
Taeke Pot
4:25
4:23
31
Luuk Verwegen
4:26
4:23
32
Tom Luyten
4:28
4:22
33
Sven van der Pot
4:29
4:25
34
Jef van der Helm
4:29
4:26
35
Vincent Versluijs
4:32
4:27
36
Bart van Velzen
4:34
4:28
37
Damien van der Laan
4:34
4:30
38
Martijn van Arem
4:34
4:26
39
Brian van Veen
4:39
4:39
40
Koen Brauw
4:42
4:33
41
Nanda de Jong
4:43
4:41
42
Anne Tromp
4:44
4:39
43
Dorus Lieon
4:45
4:29
44
Bram van Bak
4:49
4:40
45
Alexander Neutel
4:51
4:42
46
Steyn Veltmeijer
4:52
4:52
47
Jord van Nederveen
4:52
4:35
48
Omer Tunc
4:53
4:53
49
Pepijn Boot
4:54
4:49
50
Thijs Bril
4:54
4:49
51
Robij Kroon
4:54
4:47
52
Nico de Gier
4:55
4:44
53
Joris Westerhuis
4:56
4:43
54
Jaydan van Ketel
4:57
4:51
55
Jelle van Lieshout
5:00
4:57
56
Jef Gerrisen
5:02
5:01
57
Hidde Keizers
5:03
5:02
58
Harm Kathmann
5:04
4:50
59
Arik van Rijt
5:05
5:01
60
Huub Lammerts
5:08
4:47
61
Daan Wisselo
5:08
5:04
62
Joris van der Meulen
5:10
4:57
63
Daniel van der Drift
5:15
5:06
64
Tom van Spanje
5:17
5:00
65
Brian Vos
5:18
5:06
66
Jelle Postma
5:18
5:14
67
Dylan Schenkel
5:19
5:12
68
Roy Speelman
5:21
5:20
69
Thijs de Gier
5:23
5:09
70
Brian Arkink
5:23
4:59
71
Niels den Haan
5:28
5:26
72
Thomas Bordewijk
5:29
5:17
73
Lucas Schuuremans
5:29
5:13
74
Robin Lotgering
5:31
5:31
75
Luuk Blokland
5:32
5:25
76
Lian van Rooij
5:36
5:18
77
Casper Stienstra
5:36
5:34
78
Esmee Groen
5:39
5:36
79
Jurriaan Hulsher
5:40
5:36
80
Watze Snethlage
5:40
5:23
81
Tibo Appel
5:41
5:18
82
Wouter van der Klis
5:42
5:36
83
Teije Ligterink
5:47
5:41
84
Lans Noorman
5:48
5:22
85
Maze Wessels
5:51
5:43
86
Hamwar Fatih
5:52
5:20
87
Stijn Hoving
5:55
5:45
88
Mike Abildgaard
5:55
5:34
89
Luuk de Visser
5:57
5:38
90
Joost Hoving
5:57
5:47
91
Annika Lieon
5:57
5:41
92
Oran van Dort
5:58
5:26
93
Hidde Harms
5:58
5:34
94
Kevin van Rijsingen
5:58
5:40
95
Joeri Rozema
6:00
5:47
96
Ryan Staal
6:03
5:57
97
Zoro
6:05
5:43
98
Casper Wolf
6:06
5:48
99
Ingo Versluijs
6:06
6:02
100
Thomas van Amerongen
6:07
5:46
101
Anthony Martins
6:08
5:35
102
Henk van der Klis
6:08
5:44
103
Ferran castano Rosario
6:09
5:43
104
Daniel Zee
6:10
5:48
105
Sven Versteeg
6:11
6:01
106
Luke Schreuder
6:11
5:45
107
Rene Wolf
6:16
5:59
108
Aydin naji Hossaini
6:16
5:46
109
Bob van Puffelen
6:16
5:58
110
Amber Kroon
6:17
6:12
111
Julie van Spanje
6:18
6:01
112
Jan Kortenhoeven
6:19
6:14
113
Jonas Lieon
6:20
6:04
114
Lyaam Bavelaar
6:23
6:13
115
Wouter van Puffelen
6:34
6:15
116
Dingeman Pel
6:34
6:24
117
Arjen Pel
6:34
6:22
118
Bart de Groot
6:38
6:28
119
Lars van den Berg
6:44
6:07
120
Pascal Boot
6:46
6:41
121
Thomas Noordzij
6:49
6:18
122
Pepe Rubbens
6:49
6:31
123
Wouter Flikweert
6:50
6:17
124
Jord van Nederveen
6:52
4:35
125
Benjamin Coolen
6:52
6:23
126
Jordi Kuyper
6:54
6:39
127
Wiebe Uilenreef
7:03
6:30
128
Coen van Tol
7:05
6:58
129
Frank van Tol
7:06
6:58
130
Jannick Kitsas
7:12
7:08
131
Ian Rijnders
7:15
6:48
132
Luuk Breedveld
7:26
7:11
133
Jochem van Hees
7:28
7:23
134
Max Meijer
7:28
7:13
135
Justen van Koppen
7:29
6:56
136
Roan Wulff
7:36
7:07
137
Frits Blokland
7:39
7:32
138
Nathan Pieterse
7:39
7:20
139
Ralph van Spanje
7:41
7:20
140
Bart Aalbertsberg
7:41
7:35
141
Didier van Geenen
7:45
7:30
142
Thijs va Alten
7:47
7:30
143
Liam van Alten
7:48
7:30
144
Stefan Lotgering
7:49
7:42
145
Luuk Driesse
7:49
7:19
146
Wendel Postma
7:49
7:12
147
Cas Versteeg
7:51
7:37
148
Thomas ten Haaft
7:52
7:20
149
Kay Abildgaard
7:53
7:30
150
Lennart van Drunick
7:55
7:32
151
Steven van Heiningen
8:07
7:41
152
Clara van Dort
8:17
7:41
153
Ot van der Last
8:17
8:03
154
Jesse Birnage
8:18
8:18
155
Kars Beugels
8:18
7:47
156
Kealan van Dort
8:19
7:45
157
Tara van Dort
8:20
7:44
158
Sebastiaan Egberts
8:36
8:36
159
Tijme Keizers
9:03
8:38
160
Jip Elders
9:31
8:56
161
Delano Toetenel
9:35
9:20
162
Darren van Dort
9:42
9:42
163
Isaac tyler-Street
9:43
9:43
164
Peter Ursen
9:55
9:35
165
Axel Birnage
10:00
9:29
166
Tycho Postma
10:10
9:35
MEIS, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sarah van de Meer
3:36
3:34
2
Corinde van Es
3:40
3:40
3
Lida Bos
3:48
3:45
4
Miek Schlangen
3:49
3:49
5
Britt van Litsenburg
3:55
3:55
6
Danielle Buitendijk
3:56
3:55
7
Maaike Schreurs
3:58
3:53
8
Maureen Banga
4:10
4:08
9
Diane van Es
4:14
4:10
10
Maaike Zonneveld
4:18
4:14
11
Rebecca Chen
4:22
4:20
12
Susanne Zee
4:24
4:17
13
Kyra Baelde
4:24
4:20
14
Nathalie Oldenburger
4:24
4:22
15
Emma Egberts
4:26
4:26
16
Janneke Wijers
4:33
4:30
17
Celine Smit
4:34
4:34
18
Sophie Mossman
4:37
4:33
19
Luka van der Klaauw
4:40
4:38
20
Ariane Smit
4:41
4:41
21
Marita Klijn
4:42
4:39
22
Kim van Meurs
4:44
4:42
23
Mandy Knaap
4:46
4:38
24
Elja Bos
4:51
4:51
25
Joynae Bowier
4:52
4:45
26
Lauren Besselaar
4:57
4:53
27
Eva ayla Valle
4:58
4:56
28
Lotte Wisselo
4:59
4:54
29
Zenna Teguh Santoso
5:00
4:48
30
Bente van Tol
5:00
4:58
31
Noa Primatesta
5:02
4:56
32
Sascha Kouwenhoven
5:04
4:57
33
Elise van der Loos
5:07
4:58
34
Eva Boelsma
5:07
4:38
35
Glijnnis Kaldenhoven
5:08
5:02
36
Dorenda Zwaard
5:12
5:08
37
Oumaima Khamkhami
5:14
5:06
38
Kim Boelsma
5:21
4:51
39
Danielle Tuk
5:21
5:21
40
Noa Balk
5:24
5:15
41
Dana Teeuw
5:28
5:11
42
Eline Geers
5:29
5:22
43
Sophie Koedood
5:30
5:30
44
Jet van der Last
5:32
5:18
45
Amber Stienstra
5:32
5:20
46
Larissa Smit
5:33
5:29
47
Sam Delrock
5:34
5:34
48
Kirstin Snethlage
5:34
5:13
49
Chayenne Heemskerk
5:36
5:36
50
Milou van Nederveen
5:40
5:23
51
Hester Smit
5:42
5:38
52
Janne Treffers
5:45
5:35
53
Laura Boer
5:46
5:40
54
Marlo Barnard
5:46
5:26
55
Willemijn Castenmuller
5:47
5:43
56
Emma Verwegen
5:48
5:44
57
Richelle van Koppen
5:49
5:17
58
Britt de Ruijter
5:50
5:44
59
Meike van Lit
5:50
5:38
60
Joyce van Lier
5:50
5:31
61
Linde Langendoen
5:50
5:38
62
Maartje Pel
5:52
5:44
63
Louise Eerkes
5:54
5:33
64
Margot Steijger
5:57
5:35
65
Julia Schreuder
5:59
5:32
66
Elise van Berkum
6:02
5:40
67
Alice van Eijk
6:02
5:55
68
Gaby Rotteveel
6:04
5:53
69
Miriam van der Veer
6:06
5:40
70
Marit van Hees
6:07
6:03
71
Evelien Wijers
6:08
5:50
72
Merel Langendoen
6:08
5:54
73
Gina Eerkes
6:09
5:47
74
Malissa vd List
6:11
6:05
75
Annemarie Wijers
6:12
5:52
76
Britt Arkink
6:14
6:06
77
Tanja Hake
6:16
6:00
78
Nadine Hake
6:16
5:58
79
Lisa van Heiningen
6:16
5:51
80
Noelle de Visser
6:17
5:59
81
Marit de Jong
6:18
6:15
82
Christy Chan
6:23
5:54
83
Eva de Ridder
6:27
6:07
84
Romij Speelman
6:28
6:24
85
Florence Barnard
6:29
6:08
86
Geeske Gijben
6:35
6:15
87
Eline Ursum
6:35
6:10
88
Kayleigh Boughem
6:36
6:02
89
Vera Steketee
6:37
6:13
90
Julia Spaans
6:47
6:38
91
Puck Dikmars
6:48
6:26
92
Hester Flikweert
6:59
6:28
93
Charlie van der Helm
7:06
6:33
94
Suus van Velzen
7:07
6:55
95
Isabelle van Geenen
7:08
6:54
96
Kim vd Haas
7:08
6:56
97
Hannah tyler-Street
7:09
6:40
98
Britt van Driel
7:14
6:55
99
Fee Rijnders
7:16
6:45
100
Kirstin van Driel
7:25
7:02
101
Stella ten Haaft
7:29
6:58
102
Annaliena Moerman
7:30
7:18
103
Lisa Schenkel
7:37
7:24
104
Amy Lin
7:38
7:25
105
Floor de Ridder
7:42
7:20
106
Robin Egberts
7:47
7:47
107
Francis Speekenbrink
7:47
7:18
108
Joni Kwant
7:49
7:14
109
Evelien Breedveld
9:01
8:45
110
Merel Hellemons
9:17
8:58
111
Janneke Robers
9:19
8:54
112
Lisa Dekkers
9:31
8:55
113
Myrthe Gijben
9:41
9:21
Tot ziens bij de Droomtijdloop in de nacht van
28/29 oktober 2006.
Informatie: www.dekoplopers.nl
Inschrijving en uitslagverwerking door Studiehulp Delft (015-2622155)
in samenwerking met GatewaY Concepts bv (0183-627473)
www.uitslagen.nl
25-05-2005 00:00