Uitslagenlijst Bouwbedrijf Beverwijkloop

Balkbrug - Zaterdag 21 mei 2005

J -9, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
6:42
2
Bas de Ruiter
Zuidwolde Dr
7:33
3
Niels de Boer
De Wijk
7:52
4
Kevin Buiter
Voetbaljeugd
8:19
5
Nick Buiter
Voetbaljeugd
9:56
M -9, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess ten Kate
Set Up Volleybal
7:07
2
Sanne Rietman
Dalfsen
7:16
3
Loes Adegeest
Dalfsen
7:19
4
Marre Rijkenbarg
Scheerwolde
8:09
5
Sylke van der Heide
Set Up Volleybal
8:20
6
Sharlie van der Heide
Set Up Volleybal
8:21
7
Jasmijn Pol
Set Up Volleybal
9:09
8
Gisa Vos
Set Up Volleybal
9:21
9
Nathalie Brouwer
Set Up Volleybal
9:28
10
Janiek van Goor
Set Up Volleybal
9:30
11
Demi Klein
Set Up Volleybal
9:51
12
Rianne Wagenvoord
Set Up Volleybal
10:26
13
Evelien Petter
Set Up Volleybal
10:27
14
Naomi Baas
Set Up Volleybal
10:47
J1012, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kars Eijsink
Balkbrug
5:38
2
Ron Willems
Bergentheim
5:44
3
Ingmar Kloek
Dedemsvaart
6:06
4
Marnix Woertink
Ane
6:15
5
Jeffrey Weggemans
Staphorst
6:27
6
Dinand Pelman
Balkbrug
8:34
M1012, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elisa vd Berg
Hoogeveen
6:47
2
Esther Bloemberg
Set Up Volleybal
6:59
3
Malou van Goor
Set Up Volleybal
7:00
4
Dewi van de Valk
Set Up Volleybal
7:42
5
Avalon Courtz
Set Up Volleybal
7:49
6
Iris Ruiter
Den Ham Ov
7:54
7
Akkelien Oostenbrink
Set Up Volleybal
8:20
8
Eline Platenkamp
Set Up Volleybal
8:47
9
Cindy Vos
Set Up Volleybal
8:52
10
Marit Steert
Set Up Volleybal
8:53
11
Kelly Timmerman
Set Up Volleybal
8:53
12
Mariska Pelman
Set Up Volleybal
8:54
13
Lilian Hogenkamp
Set Up Volleybal
9:15
14
Vera van der Meer
Set Up Volleybal
10:04
15
Renate Petter
Set Up Volleybal
10:13
16
Esther Bakker
Set Up Volleybal
10:14
17
Esmee Baas
Set Up Volleybal
10:21
18
Majola Brinkman
Set Up Volleybal
10:22
19
Krystel Mecklenfeld
Set Up Volleybal
10:22
20
Tamara Emmink
Set Up Volleybal
10:32
21
Iris Wagenvoord
Set Up Volleybal
10:41
22
Nicole Emmink
Set Up Volleybal
10:42
23
Kim Kienhuis
Set Up Volleybal
11:03
24
Jenneke Broek
Set Up Volleybal
11:06
25
Ellen van de Belt
Set Up Volleybal
11:07
26
Fleur Brinkman
Set Up Volleybal
11:12
27
Sanne Lammersen
Set Up Volleybal
11:28
28
Simone Prins
Set Up Volleybal
11:28
29
Ilse Juurlink
Set Up Volleybal
11:30
J-15, 3000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Willems
Bergentheim
10:46
2
Martijn Gelderman
Balkbrug
11:10
3
Richard Pelman
Balkbrug
14:02
M-15, 3000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacelyn Gruppen
HAC '63
12:29
2
Bernadet de Jonge
Atletics Nijverdal
13:32
3
MariŽl Beverwijk
Nieuwleusen
16:20
4
Rianne Beltman
Nieuwleusen
16:21
5
Lisa Oostenbrink
Set Up Volleybal
16:53
6
Marije Mennink
Set Up Volleybal
19:53
7
Claudia Hogenkamp
Set Up Volleybal
19:53
8
Melinda Brouwer
Set Up Volleybal
19:53
9
Jeanice Courtz
Set Up Volleybal
20:29
10
Stefanie Sportel
Set Up Volleybal
20:31
11
Sharon Klok
Set Up Volleybal
21:50
12
Wendy van de Belt
Set Up Volleybal
21:51
13
Joanneke Jouwsma
Set Up Volleybal
23:03
14
Lotte Gruppen
Set Up Volleybal
23:03
15
Annelies Nouwels
Set Up Volleybal
23:04
16
Lisanne Kragt
Set Up Volleybal
23:05
17
Marije Dunning
Set Up Volleybal
23:47
18
Sanne van der Hoek
Set Up Volleybal
23:48
16+, 3000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erika Drogt
Set Up Volleybal
23:04
HEREN, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm-Jan Martens
HAC '63
15:52
2
Leon Sanderman
Rijssen
15:59
3
Niek Linckens
ACO Van Elderen
16:51
4
Stefan Postma
De Blesse
17:07
5
Erwin Akkerman
Staphorst
17:09
6
Dennis Nijhuis
Atletics Nijverdal
17:22
7
Leon van der Lans
HAC '63
17:28
8
Albert Oldehinkel
Spurt '88
17:38
9
Seine Willems
Bergentheim
17:54
10
Marijn de Jonge
Atletics Nijverdal
18:07
11
Job Eijsink
Balkbrug
18:10
12
Koen Kiestra
Lionitas
18:15
13
Rene de Jager
AV Vriezenveen
18:17
14
Karel Lokhorst
De Gemzen
18:18
15
Jan Beldman
Dalfsen
18:32
16
Pieter Jan Vlaming
NOP
18:45
17
Klaas Compagner
Staphorst
18:58
18
Wilco Lohuis
Raalte
19:06
19
Ben Mars
Coevorden
19:29
20
Ronald van den Berg
Loopgroep PK
19:37
21
Dirk Wigmans
Vaassen
19:45
22
Jan Hankamp
Brandweer (Vroomshoo
19:49
23
Jan Kamphuis
Brandweer (Vroomshoo
20:02
24
Ronald Veldhoen
Balkbrug
20:05
25
Horst v.d. Berg
Hoogeveen
20:12
26
Pieter Bloemhof
Staphorst
20:18
27
Bert Dekker
Hollandscheveld
20:32
28
Hennie Lensink
Dalen
20:34
29
Johan Pape
Vriezenveen
20:35
30
Henk Akkerman
Staphorst
20:41
31
Luuk Espeldoorn
Spurt '88
20:44
32
Marco Vlaming
Ommen
20:52
33
Manuel Kaal
Voetbaljeugd
21:04
34
Jaap Talen
Hoogeveen
21:22
35
Flip Nijhoff
De Gemzen
21:40
36
Egbert Vink
Start '78
22:07
37
Luuk Pit
TTC Balkbrug
22:11
38
Anne Bartelds
Start '78
22:22
39
Martin Zweers
Hardenberg
22:55
40
Jan van der Heide
Loopgroep Avereest
22:59
41
Evert Bos
Vriezenveen
23:15
42
Jan Pezy
AV Vriezenveen
23:48
43
Martijn Buit
Set Up Volleybal
24:09
44
Piet Besemer
Dalen
24:43
45
Han Jansen
Ommen
24:52
46
Egbert Timmerman
Ommen
24:52
47
Marinus Jasper
Kloosterhaar
25:29
48
Martin Cuperus
Brandweer (Hardenber
25:36
49
Jan Oosterkamp
Balkbrug
25:37
50
Jasper Vrieling
Balkbrug
26:27
51
Jaap Jippes
Set Up Volleybal
26:35
52
Mans Veldsink
Dedemsvaart
26:58
53
Jacco van der Kamp
Zuidwolde Dr
27:00
54
Hans Pol
Balkbrug
27:15
55
Hans Vrieling
Balkbrug
28:40
56
Wim Fokkert
Balkbrug
28:41
DAMES, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Spurt '88
19:04
2
Inge van Schaick
Lionitas
19:39
3
Inge Wulffele
Leeuwarden
19:40
4
Manon Herbert
Spurt '88
20:50
5
Amrita Nijhoff
De Gemzen
22:01
6
Margje Timmerman
Staphorst
22:56
7
Marry de Lange
ACO Van Elderen
24:49
8
Hanneke Zijlstra
AV Vriezenveen
24:53
9
Anita Buit
Set Up Volleybal
26:09
10
Saakaje Cuperus-Luinst
Hardenberg
26:15
11
Rita Croezen
AV Vriezenveen
26:21
12
Jennie Scholten
Spurt '88
27:04
13
Greta Espeldoorn
Spurt '88
27:07
14
Aly van Eeken
Bergentheim
27:11
15
Joanne Huiskes
Set Up Volleybal
28:31
16
Coos Moes
Loopgroep Avereest
28:35
17
Nathalie Smink
Balkbrug
28:38
18
Jantje Veneman
Loopgroep Avereest
28:42
19
Albertine Rijstenberg
Gramsbergen
29:09
20
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
29:29
21
Anneke v.d. Berg
Hoogeveen
29:34
22
Henny Jansen
Nieuwleusen
29:44
23
Esther Huiskes
Set Up Volleybal
31:57
24
Inge Spijkerman
Set Up Volleybal
32:58
25
Dominique Mecklenfeld
Set Up Volleybal
33:20
26
Samantha Kremer
Set Up Volleybal
34:43
27
Dapne Mecklenfeld
Set Up Volleybal
36:19
28
Debbie Bos
Set Up Volleybal
36:19
29
Jildau Zwier
Set Up Volleybal
36:19
HSEN, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lamko Hulzebosch
HAC '63
32:40
2
Jeroen Brandts
Loopgroep PK
33:50
3
Leon Sanderman
AV Rijssen
33:54
4
Andre Plette
Isala '96
34:15
5
Jan van Ommen
Cialfo
35:13
6
Ludy Timmer
Groningen Atletiek
35:20
7
Hans Schepers
Nieuw Schoonebeek
35:31
8
Roy Hofstede
Erica
37:13
9
Jeroen Pelgrom
HAC '63
37:44
10
Dennis van Lohuizen
Apeldoorn
39:03
11
Ronnie Eibert
Brandweer (Lemelerve
39:11
12
Jan Dunnink
Reestrunners
39:17
13
Wim Ramaker
Spurt '88
39:23
14
Leon Adegeest
Dalfsen
39:26
15
Gerard Kroes
Cialfo
39:55
16
Huib Scheijbeler
Hoogeveen
40:08
17
Thomas van der Wal
Loopgroep Klazienave
41:18
18
Ronald Sluiter
Groningen
42:23
19
Jannes Bosman
Loopgroep Klazienave
42:35
20
Gertjan Ubels
Raamsdonk
42:55
21
Alfred Beens
Genemuiden
42:59
22
Rick Dorman
Codac
44:20
23
Rob Somsen
Codac
45:20
24
Jan Dekker
Nieuwleusen
46:10
25
Jeroen Bult
Reestrunners
46:54
26
Bart vd. Meulen
Zwolle
47:08
27
Johan van Aalderen
Zwolle
47:32
28
David ten Brinke
Brandweer (Lemelerve
48:49
29
Maurice Maatje
Loopgroep Avereest
48:57
30
Rene Kosse
Set Up Volleybal
55:26
31
Eric Binnenmars
ACO Van Elderen
55:32
32
Roelf Reitsema
Drachten
1:06:17
HVET1, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heerke Postma
Start '78
34:23
2
Adri Deemter
HAC '63
35:10
3
Wolter van der Veen
Start '78
35:16
4
Arend Ramaker
Spurt '88
35:44
5
Henk Uitslag
Cialfo
36:05
6
Kees Muylwijk
Dalfsen
37:43
7
Evert Spijkerboer
Cialfo
37:48
8
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
37:50
9
Henk Meppelink
Spurt '88
38:37
10
Seine Willems
Bergentheim
39:59
11
Gerard SchroŽr
Loopgroep Klazienave
40:09
12
Henk Ruiter
Athlon Loopgroep Hee
40:34
13
Tony Ruiter
Den Ham Ov
41:05
14
Klaas Spijker
AG '85
42:34
15
Martin Kappert
Spurt '88
42:43
16
Herman Westerman
Spurt '88
43:22
17
Sjack Hooyer
De Gemzen
43:56
18
Henk Hendriksen
Dedemsvaart
44:51
19
Hans Haandrikman
Brandweer
48:10
20
Egbert Geertsma
Groningen
51:45
21
Herman van Olst
Vinkenbuurt
56:45
HVET2, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Henet
Ciko '66
33:57
2
Peter Rolink
Erica
34:46
3
Roelof Hutten
Spurt '88
35:22
4
Hans Bronsink
Loopgroep PK
36:28
5
Klaas van der Veen
Start '78
37:09
6
Henk Oldehinkel
Spurt '88
38:24
7
Albert Oldehinkel
Spurt '88
38:46
8
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
40:27
9
Johannes Akkerman
Dedemsvaart
40:39
10
Evert Bisschop
Reestrunners
40:48
11
Egbert Meilink
Spurt '88
40:58
12
Johan Nieuwenhuis
Spurt '88
42:36
13
Wolter Croezen
AV Vriezenveen
42:40
14
Bert de Lange
Spurt '88
42:50
15
Hans Logtenberg
ACO Van Elderen
42:58
16
Jasper Klein
Dedemsvaart
43:02
17
Dirk Timmermans
Spurt '88
44:08
18
Hilco de Jonge
De Wijk
44:25
19
Jan Timmerman
Spurt '88
44:29
20
Arie Drogt
Spurt '88
44:46
21
Henk Veurink
Ommen
45:14
22
bennie Kosse
De Krim
48:27
23
Dirk van de Wetering
Loopgroep Avereest
48:30
24
George de Roo
Friesland
48:31
25
Roelof Spiegelaar
Erica
48:58
26
Karst Schonewille
Klazienaveen
49:05
27
Jan Otten
AG '85
49:15
28
Dick Telman
Nieuwleusen
49:59
29
Nico Wassens
ACO Van Elderen
54:42
HVET3, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Lazet
Zoelen
35:23
2
Jan Nienhuis
Winsum Gn
36:00
3
Tjibbe de Vries
Cialfo
36:28
4
Gerrit Jurjens
SISU
39:43
5
Harry Kloppenberg
Loopgroep Aart Stigt
40:11
6
Henk Kuhlman
Zaanland
40:21
7
Harry Lazet
Astylos
40:22
8
Henk van Duuren
Spurt '88
40:25
9
J. Heijnen
HAC '63
43:13
10
Hendrik Jan Korterink
De Gemzen
43:30
11
Fokke Wind
AV Vriezenveen
43:53
12
Jans Kikkert
Alteveer gem Zuidwol
44:10
13
Klaas Speets
Zwolle
44:11
14
Freek Vosjan
Spurt '88
44:15
15
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
45:40
16
Jan Fransen
Hasselt
46:09
17
Jan Lip
Alteveer gem Zuidwol
46:21
18
Jos Eijsink
Balkbrug
46:22
19
Tonny Holleboom
Broekland Ov
46:33
20
Jan Stuiver
Zwolle
47:04
21
Dick Doornenbal
Elburg
47:26
22
B. Krul
Nieuwleusen
48:20
23
Charles Meijer
Loopgroep Avereest
49:22
24
Reint Winter
Spurt '88
49:36
25
Sietse Woudstra
Spurt '88
50:13
26
Jan Ruitenberg
Loopgroep Avereest
52:34
27
Kees Slingerland
Hardenberg
55:59
28
Wim van Olst
Loopgroep Beilen
56:45
29
Co van Schieveen
Nieuwleusen
58:25
30
S. v.d. Marel
Brandweer (Vlaarding
58:51
DAMES, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam Bijlsma-Veldman
Loopgroep De Drentsc
37:59
2
Irina Lebedinskaja
Apeldoorn
40:18
3
Greetje Pekel
HAC '63
40:43
4
Antien v.d. Vegt
AV '34
43:20
5
Marleen Herbert
Spurt '88
44:54
6
Gerda Willems
Ommen
46:17
7
Saskia Meijer
Frieschepalen
46:46
8
Rona Meijer
Lutten
47:05
9
Suzanne Persoon
Groningen
49:29
10
Diny Gelderman
AG '85
50:41
11
Saakje Rijkeboer
Loopgroep Avereest
51:33
12
Tineke Roberg
Beerzerveld
52:14
13
Gea Dijk
AG '85
53:30
14
Ina Zandman
ACO Van Elderen
53:34
15
Marlies Hans
ACO Van Elderen
56:10
16
Janine Eshuis
Bergentheim
57:17
17
B.Horst-van Harte
Ommen
1:07:51
Organisatie: Duursportpromotie Balkbrug,
http://www.duursportpromotiebalkbrug.nl
Uitslagen zowel op onze site als op uitslagen.nl
Onze loop is onderdeel van het
Vechtdalloopcircuit: www.vechtdalloopcircuit.nl
www.uitslagen.nl
21-05-2005 00:00