Uitslagenlijst 40e Sportshop-Reusel/DES Pinksterloop

Eersel - Maandag 16 mei 2005

HEREN, 10 ENG.MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Lieckens
AC Herentals (B)
52:35
2
Christophe Stoelings
Asterix
52:40
3
Ad de Bruyn
LADB, Bladel
55:49
4
Joan Simon Artigas
VOAB
56:48
5
Armand Laven
OSS-VOLO
57:27
6
Danny van Hout
VABCO Mol (B)
58:12
7
Jan van Gompel
VABCO Mol (B)
58:47
8
Thijs Dekkers
Fortuna '67
59:06
9
Peter van der Velden
AV DES EERSEL
1:03:40
10
Art Vissers
Fortuna '67
1:04:22
11
Mario Dekkers
VABCO Mol (B)
1:05:43
12
Johan van den Heuvel
AV DES EERSEL
1:06:28
13
Rudi Vennekens
VABCO Mol (B)
1:10:26
HM40, 10 ENG.MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
André Decolfmaeker
AVT, Lommel (B)
53:44
2
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
56:11
3
Fons Liebregts
PSV Eindhoven
56:16
4
Eddy Vanhoof
VABCO Mol (B)
56:30
5
Wil Boudewijns
AV DES EERSEL
56:42
6
Erik Vanhoof
VABCO Mol (B)
58:35
7
Kees Wouters
AV DES EERSEL
59:02
8
Gert Hendrix
Loopgroep PK
1:00:26
9
Wim den Otter
No-Limits Bladel
1:02:43
10
Udo van Slooten
AVV Valkenswaard
1:03:27
11
Gerrie Dijkstra
AV Oirschot
1:04:55
12
Hans Bijsterveld
PSV Eindhoven
1:05:06
13
Kees van der Put
PSV Eindhoven
1:05:31
14
Toon Wouters
AV DES EERSEL
1:07:46
15
Arie van Gerwen
AVR'69 Reusel
1:08:10
16
René van Oevelen
Achil '87
1:10:05
17
Roland Robinson
HAC Helmond
1:13:39
18
Rudy Hoskens
VABCO Mol (B)
1:17:43
19
Patrick Hermans
VABCO Mol (B)
1:17:44
20
Rob Bovelander
AV '40 Delft
1:24:24
HM50, 10 ENG.MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wil Rindt
PSV Eindhoven
59:12
2
Harrie Jonkers
GVAC Veldhoven
59:28
3
Hein Asveld
Gen.Michaelis Best
1:01:07
4
Freddy Beckers
Olympia, Eindhoven
1:04:28
5
Joop Slagboom
GVAC, Veldhoven
1:04:35
6
Toon de Rouw
Marvel Boxtel
1:04:50
7
Richard Peeters
VABCO Mol (B)
1:04:53
8
Jo Dat
Lopersgroep Deurne
1:06:47
9
Frits Claassens
Attila Tilburg
1:08:46
10
Marcel Mol
VABCO Mol (B)
1:10:17
11
Wim Verstappen
HAC, Stiphout
1:11:18
12
Tom Hessels
Veteranen Nederland
1:12:06
13
Mari van Houtum
Fortuna '67
1:13:36
14
Luud Zeegers
Jasper Sport Someren
1:14:50
15
Mari Oerlemans
AV Oirschot
1:16:06
16
Rien van Oirschot
Tilburg Road Runners
1:17:27
17
Louis Geerts
VABCO Mol (B)
1:17:40
18
Peter Hellings
Fortuna '67
1:31:59
HM60, 10 ENG.MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René van de Putte
VABCO Mol (B)
1:03:39
2
Wim Hermans
Olympia Eindhoven
1:06:41
3
Jan Olieslagers
Gloria
1:06:49
4
Piet van der Velden
Veteranen Nederland
1:10:14
5
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
1:12:18
6
Ad van Limpt
AV DES EERSEL
1:13:26
7
Wim Deenen
Achil '87
1:24:29
DAMES, 10 ENG.MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Smeets
Loopgroep PK
1:04:25
2
Vicky Lieckens
AC Herentals (B)
1:08:26
3
An Claes
AC Herentals (B)
1:10:48
DM35, 10 ENG.MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elly Zigenhorn
AVR '69 Reusel
1:08:12
2
Edith van Aarle
Achil '87
1:11:44
3
Myriam Bruyninckx
VABCO Mol (B)
1:12:59
4
Anita Ophey
PSV Eindhoven
1:13:21
5
Arja Oerlemans
AV Oirschot
1:26:30
DM45, 10 ENG.MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antoinette van de Laar
Fortuna '67
1:13:37
2
Tineke van den Heuvel
AV Oirschot
1:14:30
3
Nicolien Smulders
Fortuna '67
1:19:36
HRECR, 10 ENG.MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Peeters
Eindhoven
1:02:30
2
Victor Zieren
AVV, Valkenswaard
1:04:14
3
Frans Pasmans
Bergeijk
1:04:24
4
Jos Bergervoet
Eindhoven
1:04:45
5
Hans de Korte
No Limits, Hapert
1:05:33
6
Ton Jacquot
Olympia, Eindhoven
1:06:45
7
André van Arte
GAC Erp
1:08:41
8
Ad van Heijst
NoLimits, Bladel
1:08:56
9
Peter Hendrikx
Jasper, Someren
1:09:11
10
Dirk van de Wijdeven
Casteren
1:09:14
11
Vinice Borst
Eersel
1:09:52
12
René Manshoven
ACA, Alken-B
1:09:56
13
Wil Dijkhuizen
LPK, Veldhoven
1:09:58
14
Jos Sanders
Eindhoven
1:10:20
15
Ronald Cone
Tilburg
1:10:23
16
Frans de Bont
Riethoven
1:10:49
17
Wouter Verwaard
Springbo.Son
1:11:26
18
Henk van de Ven
AVO, Oirschot
1:11:38
19
Ties Louwers
Logo Geldrop
1:11:39
20
Jan Meijer
Echt
1:12:14
21
Daan Geboers
Fortuna,St.Oedenrode
1:12:42
22
Theo van Diessen
GVAC, Veldhoven
1:12:48
23
Frans Meulenbroeks
AV DES, Duizel
1:12:57
24
Bert Geboers
AV DES, Hapert
1:13:13
25
Ton Antonis
No Limits, Bladel
1:13:25
26
Martin Struyk
PSV, Helmond
1:14:34
27
Guido Philippaers
ACA, Alken-B
1:14:47
28
Domine Leenaerts
AV DES, Riethoven
1:14:55
29
Alain Lefevene
ACA, St.Truiden-B
1:15:00
30
Ronald vd Vondervoort
AVO, Oirschot
1:15:14
31
Cees van de Schoot
Oirschot
1:15:25
32
Marc Brandsma
AV DES, Steensel
1:16:53
33
Henk Heymans
Fortuna,St.Oedenrode
1:19:04
34
Piet van Roy
Retie-B
1:19:08
35
Eric van Weert
Schijndel
1:19:37
36
Peter van de Ven
AV DES, Eersel
1:19:39
37
Rens de Koning
AV DES, Eersel
1:19:47
38
Paul Sauren
GVAC, Veldhoven
1:20:05
39
Sjaak Verbeek
No Limits, Bladel
1:20:40
40
Geert van Kemenade
AV DES, Eersel
1:21:13
41
Peter van Gompel
AV DES, Eersel
1:21:14
42
Harrie van Koll
AV DES, Eersel
1:21:18
43
Paul Gerrits
LOGO, Geldrop
1:21:38
44
Rien van der Aa
Sprint, Breda
1:21:41
45
Ad van den Hout
AV DES, Eersel
1:21:46
46
Bob Ophuijsen
Haarlem
1:21:50
47
Roland Hollanders
Eindhoven
1:22:05
48
André Dijkgraaf
Waalre
1:22:28
49
Henk de Vriend
Waalre
1:22:29
50
Harry Scheffens
Riethoven
1:22:37
51
Wim Kremers
Waalre
1:23:01
52
Jan van Herk
No limit Bladel
1:24:08
53
Peter Hesselmans
Achil,Diessen
1:24:19
54
Cor Holshuijsen
AV DES, Eersel
1:24:37
55
Joost van Dijk
Veldhoven
1:25:12
56
Jan Moonen
Arendonk-B
1:25:12
57
Cees Castelijns
Logo Geldrop
1:25:44
58
Ronnie van Ansem
Valkenswaard
1:26:45
59
Jan van Engeland
AV DES, Eersel
1:27:09
60
Gé de Louw
Fortuna, St.-Oedenr.
1:27:11
61
Patrick Tanghe
Gistel-B.
1:28:04
62
Ron Leenaars
Neteersel
1:28:53
63
Jadson Borst
AV DES Eersel
1:30:10
64
Jos Hopman
Vet.Ned., Eindhoven
1:30:11
65
Jan Castelijns
Duizel
1:39:48
66
Ferry van der Donk
Veldhoven
1:40:08
DRECR, 10 ENG.MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ank Mouwen
Tilburgt
1:14:33
2
Corrie Waterschoot
AVR'69, Reusel
1:15:50
3
Simone Scheffens
Breda
1:16:16
4
Ingrid Jansen
AV DES, Eersel
1:17:09
5
Mieke van Herk
AVR'69, Reusel
1:18:29
6
Annet Boom
GVAC, Eersel
1:19:00
7
Marian Latijnhouwers
Fortuna'67, Son
1:19:01
8
Wally van Laarhoven
GVAC, Veldhoven
1:20:06
9
Anita Monen
Veldhoven
1:22:03
10
Marianne Tops
LOGO, Geldrop
1:23:00
11
Ellen Borst
AV DES, Eersel
1:26:44
12
Gerrie van Koll
AV DES, Eersel
1:26:54
13
Tineke van Boxmeer
Fortuna, St.-Oed.
1:27:17
14
Evelien Bruekers
Erp
1:29:20
15
Isa van Heiningen
Fortuna,St.Oedenrode
1:30:48
16
Willy Verdaas
Sprint, Bavel
1:31:41
17
Hannie de Koning
AV DES, Eersel
1:34:56
Hartelijk dank voor uw deelname aan deze 40e
Sportshop Reusel Pinksterloop.
Het was mooi weer: ca. 15°C, wind NW2.
Graag zien wij u terug bij onze 26e DES/SPORTSHOP
REUSEL HALVE MARATHON op 4 maart 2006.
Info uitslagverwerking: 0497-514077
onderdeel van het KEMPISCH RABO LOOPCIRCUIT
www.uitslagen.nl
16-05-2005 20:28