Uitslagenlijst Koninginneloop

Beilen - Zaterdag 30 april 2005

M 5-7, MEISJES T/M 7 J
Plts
Naam
Tijd
1
Inez Duursma
De Eshorst
6:15
2
Brendy Kuipers
De Eshorst
6:39
3
Marieke Ticheloven
Bovensmilde
7:02
4
Vera Bonder
OBS De Meenthe
7:19
5
Amke Elzenga
OBS De Meenthe
7:21
6
Julia Vugteveen
Nieuw Amsterdam
7:28
7
Marit van der Veen
Meester Harm Smeenge
7:30
8
Ivonne Gils
OBS G.A. de Riddersc
7:59
9
Berdien Hospers
Zuiderenk
8:10
10
Iris Haveman
Meester Harm Smeenge
9:59
J 5-7, JONGENS T/M 7 J
Plts
Naam
Tijd
1
Han Ebbinge
Grolloo
6:42
2
Jonathan Schans
OBS de Bosvlinder
6:51
3
Huub Heemskerk
OBS G.A. de Riddersc
6:52
4
Guus Heemskerk
OBS G.A. de Riddersc
7:41
5
Jonas Dijkstra
Meester Harm Smeenge
8:44
6
Mirco Bakker
Assen
8:47
7
Lars Jonker
Meester Harm Smeenge
9:02
M 8-9, MEISJES 8-9 J.
Plts
Naam
Tijd
1
Joanne Nederhoed
De Eshorst
5:59
2
Irene van der Logt
Goutum
6:14
3
Mirjam Zantinge
De Eshorst
6:37
4
Rianne Zantinge
De Eshorst
6:51
5
Sophia van Rosmalen
Meester Harm Smeenge
6:59
6
Annejet Tuinstra
Almelo
7:01
7
Jose Ebbinge
Grolloo
7:09
8
Marielle Nederhoed
De Eshorst
7:12
9
Femke Hospers
Zuiderenk
7:15
10
Sabine Enting
De Eshorst
7:16
11
Ilse Pero
Zuiderenk
7:18
12
Romee Doldersum
Meester Harm Smeenge
7:32
13
Fijaya Wiegers
De Eshorst
7:35
14
Joy Lohof
Borger
7:43
15
Lisa Swieringa
De Eshorst
8:12
16
Sigrid van der Veen
Meester Harm Smeenge
8:26
17
Karlie Zondag
De Eshorst
9:34
J 8-9, JONGENS 8-9 J.
Plts
Naam
Tijd
1
Daniel Schans
OBS de Bosvlinder
5:09
2
Daniel Ticheloven
Bovensmilde
5:14
3
Abe Elzenga
OBS De Meenthe
5:36
4
Gerlof Koopman
Meester Harm Smeenge
5:41
5
Ron Lomulder
De Eshorst
5:45
6
Dick Koops
De Eshorst
5:58
7
Thom Vredevort
Prinses Beatrix
5:59
8
Bart Visser
Prinses Beatrix
6:00
9
Lars Wolters
Meester Harm Smeenge
6:01
10
Jeroen Eefting
Meester Harm Smeenge
6:10
11
Thijs Oosting
De Eshorst
6:27
12
Luuk Heemskerk
OBS G.A. de Riddersc
6:49
13
Mingco Glastra
De Eshorst
6:52
14
Jeffrey Prins
De Eshorst
6:55
15
Sander Boers
Zuiderenk
7:04
16
Ronald Kuipers
De Eshorst
7:17
17
Ruben de Vries
De Eshorst
8:42
10-13, MEISJES 10-13 J
Plts
Naam
Tijd
1
Linda Ebbinge
Grolloo
5:07
2
Lieneke Eleveld
OBS de Bosvlinder
5:17
3
Yvonne Timmer
Meester Harm Smeenge
5:27
4
Britt van Os
OBS G.A. de Riddersc
5:30
5
Annemarie Vugteveen
Nieuw Amsterdam
5:49
6
Lyanne Roeles
Meester Harm Smeenge
5:49
7
Merel Onnes
Meester Harm Smeenge
5:57
8
Annelotte Hilhorst
Zuiderenk
6:00
9
Desiree Pero
Zuiderenk
6:46
10
Marleen Koepman
Meester Harm Smeenge
7:00
11
Yanine de Jonge
Meester Harm Smeenge
7:11
12
Martina Boer
De Eshorst
7:48
10-13, JONGENS 10-13 J
Plts
Naam
Tijd
1
Thomas Ticheloven
Bovensmilde
4:41
2
Xavier Pero
Zuiderenk
5:00
3
Erwin Visser
Prinses Beatrix
5:00
4
Jurjen Boer
De Eshorst
5:04
5
Jelmer Bennen
Assen
5:07
6
Arwolt Stevens
CBS De Wegwijzer
5:21
7
Karel Boer
OBS G.A. de Riddersc
5:24
8
Michael Booiman
Beilen
5:25
9
Marnix Woertink
Ane
5:33
10
Iwan Kleinheerenbrink
Meester Harm Smeenge
5:40
11
Jeroen Gils
OBS G.A. de Riddersc
5:42
12
Patrick Doldersum
Meester Harm Smeenge
5:42
13
Ruud Smit
Beilen
5:47
14
Gerald Haandrikman
De Eshorst
5:50
15
Werner Wiegers
De Eshorst
5:55
16
Marc Boers
Zuiderenk
5:56
17
Jeroen Heling
OBS G.A. de Riddersc
5:57
18
Stefan Robbemont
OBS Pieter van Thuyl
6:09
19
Kon Doorten
Meester Harm Smeenge
6:09
20
Sander Dijkstra
Meester Harm Smeenge
6:21
21
Martin Piek
OBS G.A. de Riddersc
6:25
22
Robert Piek
OBS G.A. de Riddersc
6:55
23
Dennis Mulder
Meester Harm Smeenge
7:26
24
Ramon ten Cate
Beilen
7:45
25
Frank Winters
Meester Harm Smeenge
8:46
DA 5, DAMES 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
18:56
2
Jacelijn Gruppen
Stuifzand
19:48
3
Rosalie Fieten
Ees
21:23
4
Danielle Blomsma
Assen
21:32
5
Alie Hamminga
Beilen
23:54
6
Sara Hart
Ees
24:13
7
Dorien Lomulder
Beilen
26:13
8
Eline Haandrikman
Beilen
26:58
9
Jenny Berends
Beilen
27:09
10
Janny Weurding
Beilen
27:33
11
Ryjanne Bos
Beilen
27:42
12
Michelle Boer
Elp
27:45
13
Saskia Rhebergen
Krimpen aan den IJss
27:55
14
Hetty Vugteveen
Nieuw Amsterdam
28:01
15
Martha Thenu
Assen
28:03
16
Karien Kiewiet
Beilen
28:14
17
Lisette Bruins
Beilen
28:14
18
Ilse Eising
Beilen
28:32
19
Ria Heegen
Beilen
29:38
20
Rianka Oving
Beilen
29:38
21
Anja van Hattem
Beilen
29:40
22
Gea Lamberts
Wijster
29:41
23
Marijke pront
Beilen
30:12
24
Simone Roeles
Beilen
30:27
25
Iris Heeling
Beilen
31:08
26
Miranda Booiman
Beilen
31:10
27
Lizette Blok
Groningen
33:45
28
Francien de Groot
Groningen
33:45
29
Lysbeth de Jonge
Beilen
34:45
30
Janny Koopman
Hooghalen
34:46
HE 5, HEREN 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ben Zwezerijnen
Beilen
17:07
2
Andre Roelofs
Arnhem
17:25
3
Edwin Roijinga
Beilen
19:41
4
Geert Tuinstra
Almelo
20:27
5
Martin Reinds
Beilen
20:30
6
Arjen van der Logt
Goutum
20:45
7
Sander Zwezerijnen
Beilen
20:47
8
Wiard v.d. Logt
Goutum
20:47
9
Erik Bos
Beilen
20:57
10
Henk Veldkamp
Hoogeveen
21:28
11
Robin Haveman
Beilen
21:57
12
Ids Tuinstra
Almelo
22:31
13
Alwin Haveman
Beilen
22:50
14
Mark Visser
Beilen
22:51
15
Jasper Kuperus
Beilen
23:14
16
Jasper Fieten
Ees
23:15
17
Mathijs Ticheloven
Bovensmilde
23:54
18
Sander Stegehuis
Beilen
24:12
19
John Sikken
Erm
24:56
20
Martin Beukema
Beilen
25:12
21
Erik Wierenga
Beilen
25:32
22
Cors Onnes
Beilen
25:34
23
Menno Fokkema
Beilen
25:42
24
Ronald van Waardhuizen
Hijken
25:55
25
Klaas Swieringa
Beilen
26:06
26
Wouter Luinge
Veendam
26:14
27
Harry Luinge
Veendam
26:19
28
Peter vd Logt
Goutum
26:49
29
Hans Stavast
Beilen
29:09
30
Dennis Jonink
Beilen
29:51
31
Jerome Borchers
Ees
34:15
DA 10, DAMES 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Hanneke Scholing
Westerbork
45:09
2
Janna Brand
Rotterdam
46:24
3
Jannie Drenth
Beilen
49:08
4
Jackelien Beikes
Beilen
50:24
5
Dineke Kohl
Hoogeveen
52:49
6
Anita Bultje
Westerbork
52:55
7
Marry Nederhoed
Beilen
55:38
8
Judith Heemskerk
Beilen
55:46
9
Inge Derks
Beilen
55:47
10
Cisca Pijpker
Beilen
56:18
HE 10, HEREN 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Leon van der Lans
Stuifzand
35:36
2
Martin Lohof
Borger
36:46
3
Douwe Weima
Zwolle
37:00
4
Richard Pieters
Wijster
37:12
5
Marcel Ticheloven
Bovensmilde
38:37
6
Gerald Kleiker
Vries
39:09
7
Willem van den Neste
Dwingeloo
39:38
8
Wilfried Reuvers
Aalden
40:41
9
Marco Bakker
Assen
41:38
10
Wim Onnes
Beilen
41:50
11
Joop Godwaldt
Beilen
41:59
12
Peter Ruiter
Zeerijp
42:09
13
Frits Steenhuisen
Assen
42:39
14
Jaap Veltman
Ruinerwold
42:45
15
Jan Roeles
Beilen
42:46
16
Ben Ester
Beilen
42:48
17
Wibo Veenstra
Assen
44:02
18
Ronnie Duinkerken
Rotterdam
44:25
19
Wierd Duursma
Beilen
44:27
20
Jannes Bouwmeester
Beilen
44:30
21
Jan Willem Oosting
Beilen
44:33
22
Jasper Bout
Beilen
44:55
23
Harry van Os
Beilen
45:29
24
Klaas Haveman
Beilen
46:16
25
John Oude Velthuis
Beilen
46:37
26
Theun Zondag
Beilen
47:40
27
Johan Tamming
Beilen
48:31
28
Nico Hazelhoff
Beilen
48:59
29
Geert Jan Pottjewijd
Beilen
49:47
30
Jan Vugteveen
Nieuw Amsterdam
49:52
31
Arend Karssens
Assen
49:54
32
Robert Borkes
Beilen
50:39
33
Bob de Priester
Assen
51:27
34
Ronald Vorenkamp
Assen
52:06
35
Jan Kohl
Hoogeveen
52:49
36
Mans Veldsink
Dedemsvaart
53:04
37
Tinus Jonkers
Hijken
53:48
38
Josbert Oosting
Beilen
55:31
39
Wieger Looijenga
Assen
55:41
40
Henk Willems
Beilen
55:46
41
Klaas Rijker
Beilen
57:03
42
Ron Elzinga
Assen
57:15
Borkes Computers Beilen
www.uitslagen.nl
30-04-2005 00:00