Uitslagenlijst Eiberrun

Eibergen - Zaterdag 16 april 2005

HEREN, 10 EIBERGSEMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Steinmeijer
LAAC Twente
53:45
2
Udo Zwijnenberg
Atletics Nijverdal
54:17
3
Daniel Klein-Rot
Marathon Pim Mulier
57:15
4
Joep Brinkers
ASV
1:01:54
5
Chris van Oene
Marathon Pim Mulier
1:02:27
6
Manfred Vles
Argo
1:02:45
7
Patrick Temming
AVA '70
1:03:12
8
Kjell Vogel
ASV
1:05:45
9
Patrick Lansink
AV Haaksbergen
1:09:46
10
Leon Kolkman
Beltrum
1:10:30
11
Benno Aversteeg
AVA '70
1:11:56
12
Rene Roessink
ASV
1:13:17
13
Benno Diepenmaat
ASV
1:13:48
14
Ruud ter Huurne
Oldenzaal
1:18:10
15
Dennis te Nijenhuis
ASV
1:22:27
16
Rik Delsing
LVG
1:24:42
H 40+, 10 EIBERGSEMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Helmink
Archeus
1:00:31
2
Bert Klein Haneveld
De Cloese
1:01:57
3
Leo Roest
ASV
1:02:13
4
Henk Lammers
Archeus
1:05:13
5
Gerrit Ormel
AVA '70
1:05:19
6
Ton Lexmond
ASV
1:06:08
7
Hans Dat
LAAC Twente
1:07:53
8
Marcel Liebrand
ASV
1:09:20
9
Jan Lammers
AV Haaksbergen
1:09:57
10
Rob Blekkink
Archeus
1:14:06
11
Marcel Steenwelle
Borne
1:15:46
12
Mike Wientjes
Veluwe
1:17:39
13
Emiel Arkink
LAAC Twente
1:20:38
14
Paul Stortelder
AVA '70
1:22:01
15
Bakker Hans
AV Aalsmeer
1:24:03
16
Frank Hoog Antink
LVG
1:29:18
H 50+, 10 EIBERGSEMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Duking
Atletico '73
1:06:49
2
Joop Kuppers
Atletics Nijverdal
1:07:11
3
Willem Schoterman
Goor '75
1:12:02
4
Theo Broekma
ASV
1:12:45
5
Theo Kosters
Goor '75
1:13:46
6
Henk Freie
LAAC Twente
1:22:58
7
Henk Schulenburg
AV Rijssen
1:25:04
8
Harrie Emmens
LAAC Twente
1:29:51
9
Arie Bijl
TION
1:30:20
H 60+, 10 EIBERGSEMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Klomp
LAAC Twente
1:08:27
2
Leo Struijk
Olympus '70
1:14:51
3
Henk Weustink
Loopgroep PK
1:24:00
DAMES, 10 EIBERGSEMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Prigge
LAAC Twente
58:26
2
Diana Luijrink
ASV
1:08:40
3
Sandra Wassink
Marathon Pim Mulier
1:31:05
4
Sien Meinen-Wikkerink
AVA '70
1:35:14
H PRE, 10 EIBERGSEMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Snijders
Dinxperlo
59:42
2
Adrie van Masbergen
Enschede
1:02:41
3
René Komduur
Rekken
1:02:48
4
Gerton Prinsen
Groenlo
1:03:29
5
Wilfred Brons
Eibergen
1:04:32
6
Erik van Eimeren
De Bilt
1:05:27
7
Bob Kraster
Neede
1:06:19
8
Arthur Borggreve
Oldenzaal
1:06:26
9
Marcel van Tellegen
Enschede
1:07:07
10
Andre Neerlaar
Beltrum
1:08:05
11
Rob Holweg
Winterswijk
1:08:37
12
Wilco Dunnewold
Winterswijk
1:08:38
13
Dinant ter Maat
Eibergen
1:08:52
14
Tonnie Vrieze
Eibergen
1:09:37
15
Hans Kuipers
Haaksbergen
1:09:51
16
Mark Gerfen
Neede
1:09:58
17
Arnold Timmer
Doetinchem
1:10:17
18
Gerry te Brake
Eibergen
1:10:42
19
marcel Vreriks
Enschede
1:11:20
20
Geert Dimmendaal
Enschede
1:12:02
21
Marco van de Woude
Eibergen
1:12:25
22
Wiljan Gijgink
Rekken
1:12:57
23
Herbert ter Woerds
Neede
1:13:05
24
Johan Brinks
Rijssen
1:13:10
25
Berto Scholten
Eibergen
1:13:22
26
Laurens Meekes
Lichtenvoorde
1:13:47
27
Gerben Lammersen
Neede
1:13:53
28
Henri Hakkert
Nijverdal
1:13:54
29
Maico Lansink
Eibergen
1:14:28
30
Henk Jan Somsen
Eibergen
1:14:49
31
Arno Krüders
Hengelo Ov
1:14:52
32
Marco Herrewijn
Haaksbergen
1:15:09
33
Rob Hofman
Neede
1:15:30
34
Henk Nijhuis
Markelo
1:15:47
35
Rudy Hulzink
Haarlo
1:16:08
36
Erwin Heinen
Neede
1:16:11
37
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:16:32
38
Huub van Mast
Enschede
1:16:49
39
Peter Kuitert
Enschede
1:16:50
40
Ezwin Hiddink
Duiven
1:16:55
41
Rob Rabelink
Doetinchem
1:16:57
42
Erno van den Heuvel
Eibergen
1:17:19
43
Benno Roelofsen
Heteren
1:17:23
44
Herman Aalbers
Haaksbergen
1:17:28
45
Ko Kwakman
Enschede
1:17:54
46
Eric Gussekloo
Eibergen
1:18:12
47
Hendrik Jan Pelle
Eibergen
1:18:13
48
Paul Brugman
Haaksbergen
1:18:33
49
Jan Homrighausen
Eibergen
1:18:37
50
Henk Daggert
Hellendoorn
1:18:43
51
Paul Nijenhuis
Eibergen
1:18:43
52
Bob Wester
Wierden
1:18:55
53
Roy Kolkman
Lichtenvoorde
1:18:56
54
Stef Wessel Buitenhuis
Apeldoorn
1:18:58
55
Eddy Spanjaard
Eibergen
1:19:02
56
Ard Hennink
Enschede
1:19:06
57
Alex Buurlage
Hengelo Ov
1:19:07
58
Berto Somsen
Eibergen
1:19:17
59
Rene Pieterman
Bussum
1:19:21
60
Martin Rooks
Eibergen
1:19:38
61
Herman Wennink
Enschede
1:19:44
62
Frans Engelbarts
Eibergen
1:19:54
63
Henk Wientjes
Enschede
1:20:02
64
Johan Bomkamp
Haaksbergen
1:20:23
65
Dave Posthumus
Aalten
1:20:25
66
Paul Wiegerinck
Groenlo
1:20:26
67
Hans Abbink
Neede
1:20:41
68
André Visser
Enschede
1:20:59
69
Johan Olthaar
Haarlo
1:21:12
70
Egbert Boerrigter
Waterloo (BEL)
1:21:14
71
Andre Overkamp
Winterswijk Meddo
1:21:15
72
Erwin Berenschot
Winterswijk Ratum
1:21:18
73
Bertus van Beek
Enschede
1:21:32
74
Marinus Wijlens
Neede
1:21:50
75
Hendrik Jan te Winkel
Eibergen
1:21:51
76
Michel Spanjaard
Eibergen
1:22:00
77
Jan-Willem Grooters
Eibergen
1:22:21
78
Bob Doornweerd
Eibergen
1:22:28
79
Johannes Seyger
Haaksbergen
1:22:46
80
Ton Harmsen
Rekken
1:22:59
81
Rudie Prigge
Borne
1:23:48
82
Eric Bloemberg
Eibergen
1:24:15
83
Bob Verkroost
Eibergen
1:25:04
84
Hans Bussing
Borculo
1:25:17
85
Harry Maathuis
Haaksbergen
1:25:38
86
Bert Eggink
Neede
1:25:45
87
Henk Maatman
Eibergen
1:25:54
88
Mart Versteeg
Eibergen
1:26:13
89
Swen Kuipers
Haaksbergen
1:26:22
90
Eugene Jakubowsk
Doetinchem
1:26:33
91
Jan Garrit Schut
Groenlo
1:26:35
92
Jan Wanner
Leusden
1:26:41
93
Michiel Trouw
Hengelo Ov
1:26:44
94
Bert Mulder
Enschede
1:26:52
95
Erik Colmer
Enschede
1:26:53
96
Richard Kienhuis
Almelo
1:27:00
97
Bas Koens
Enschede
1:27:24
98
Jan Nijboer
Enschede
1:27:28
99
Luco Post
Eibergen
1:27:32
100
Jan Schepers
Haaksbergen
1:27:50
101
Leon Kloet
Doetinchem
1:27:55
102
Theo Ottink
Eibergen
1:28:03
103
Jos Rave
Dinxperlo
1:28:07
104
Martijn Kroese
Borne
1:28:17
105
Willem Warmerdam
Eibergen
1:28:21
106
Cor van Meerendonk
Haaksbergen
1:28:57
107
Dennis de Boer
Almelo
1:29:17
108
Jan Feenstra
Hengelo Ov
1:29:37
109
Richard Jonker
Haaksbergen
1:29:45
110
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
1:30:19
111
Paul Wesseloo
Eibergen
1:31:18
112
Jan Gierveld
Hengelo Ov
1:32:13
113
Gerrit Jan Van der A
Eibergen
1:32:13
114
Lourens Meulink
Enschede
1:35:00
115
Rob Vos
Neede
1:35:05
116
Bas Lammers
Enschede
1:35:52
117
Jan Hendrink Heutink
Enschede
1:36:44
118
Jan van Alstede
Haaksbergen
1:37:50
119
Cor Eektimmerman
Almelo
1:38:20
120
Scato Hendrikus Odink
Haaksbergen
1:40:21
121
Herman Herskamp
Enschede
1:40:35
122
Bert Bartelds
Zelhem
1:40:54
123
Peter Lammerts
Doetinchem
1:40:54
124
Theo Roelofsen
Neede
1:44:20
D PRE, 10 EIBERGSEMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maxelle Keller
Enschede
1:18:35
2
José Blanken
Haaksbergen
1:20:34
3
Herma Klein Poulhuis
Haaksbergen
1:21:20
4
Natasja Kroese-van Dij
Borne
1:21:42
5
Hedwig Nijland
Eibergen
1:22:41
6
Saskia van den Brink
Borne
1:22:44
7
Marianne Hulzink
Haarlo
1:24:54
8
Janja Molemaker
Neede
1:25:46
9
Ria Nijland
Haaksbergen
1:25:47
10
Bertine Schotman
Rekken
1:26:56
11
Marieke Heutinck
Zieuwent
1:27:26
12
Paulien Hieltjes
Groenlo
1:28:16
13
Emmy Rodts
Leusden
1:29:00
14
Wilmien Jannink
Groenlo
1:29:27
15
Wendy Olthof
Haaksbergen
1:29:49
16
Desire Groot Zevert
Eibergen
1:30:50
17
Truus Floor
Eibergen
1:33:05
18
Annelies Dijkstra
Neede
1:33:08
19
Dinie Hogeweg
Borculo
1:33:36
20
Simone Neep-Boerkamp
Vriezenveen
1:33:55
21
Yvonne Verdriet
Enschede
1:34:37
22
Ina Westendorp
Enschede
1:34:38
23
Wendy Rouwhorst
Lichtenvoorde
1:35:28
24
Carla Bosker
Groenlo
1:35:49
25
Liesbeth Nijhold
Almelo
1:36:46
26
Marry Bijvank
Enschede
1:42:12
27
Gerrie Baas
Enschede
1:43:57
HEREN, 5 EIBERSEMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerben Franke
Borne
27:24
2
Dennis de Vries
Hengelo Ov
27:29
3
Dionisio Docx
Winterswijk
27:37
4
Arjan Eekelder
Harreveld
28:16
5
Arjan Nieborg
Hengelo Ov
28:38
6
Savio Strik
Nijverdal
28:48
7
Jeroen Gelinck
Eibergen
29:51
8
Theo Schootman
Neede
30:00
9
Michel Mulder
Hengelo Ov
30:28
10
Ronnie Leusink
Beltrum
31:43
11
Bas Kerkwijk
Enschede
31:47
12
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
31:53
13
Niek Kamers
Eibergen
32:01
14
Hilko Doesburg
Rekken
32:21
15
Joney Wielens
Haaksbergen
33:03
16
Marcel Meurs
Doetinchem
33:11
17
Marc Oonincx
Breda
33:29
18
Martijn te Brake
Winterswijk Meddo
33:59
19
Frank Hasselerharm
Hengelo Ov
34:13
20
Han te Rietmole
Eibergen
34:16
21
Gerrit Heersink
Aalten
34:28
22
Rudolf Nijhuis
Neede
34:29
23
Raymond Koudijs
Eibergen
34:35
24
Gerard Ernst
Neede
34:56
25
Wiecher van der Laan
Maarn
35:09
26
Raymond Hummelink
Lichtenvoorde
35:18
27
Marcel Jans
Rekken
35:20
28
Robert de Jong
Eibergen
35:21
29
Robert Weerkamp
Eibergen
35:21
30
Hennie Borckink
Groenlo
35:36
31
Jos Tuinte
Vragender
35:59
32
Maarten van Minnen
Almelo
36:07
33
Lars Hartman
Lochem
36:08
34
Hermen Luijmes
Aalten
36:12
35
Herbert Garritsen
Eibergen
36:29
36
Gerrit Scholten
Eibergen
36:34
37
René Reesink
Neede
36:34
38
Jos Eekelder
Eibergen
36:37
39
Jan Kolthof
Aalten
36:39
40
Chris Doornweerd
Eibergen
36:41
41
Andre Startman
Eibergen
36:46
42
Mattijs Wassink
Groenlo
36:49
43
Kasper Wolterink
Winterswijk
36:51
44
Bert van Hasz
Eibergen
36:52
45
Paul ten Barge
Neede
36:58
46
Johan Gottemaker
Nijverdal
36:58
47
Herman Franck
Borculo
36:59
48
Bas Diks
Harreveld
37:08
49
Dieter Rockel
Eibergen
37:12
50
Henk Woerdman
Deventer
37:25
51
Jan Roerdink
Eibergen
37:37
52
Wim Groot Kormelink
Rekken
37:38
53
Andre Boerrigter
Hengelo Ov
37:39
54
Jasper Heming
Eibergen
37:42
55
Nicky Konings
Groenlo
37:53
56
René Nijboer
Eibergen
38:10
57
Michel Bouwmeester
Neede
38:14
58
Theo dorus Sterenberg
Borne
38:17
59
Tonny Klein Gebbink
Groenlo
38:20
60
Hennie Wassink
Groenlo
38:30
61
Dick Drenten
Eibergen
38:31
62
Peter Hartman
Eibergen
38:38
63
Ger Dijkstra
Eibergen
38:50
64
Gerlo Bargerink
Haaksbergen
38:52
65
Edwin Koning
Doetinchem
38:58
66
Ramazan Yucesan
Veldhoven
38:59
67
Jan Meijer
Haaksbergen
39:15
68
Robbin Warmerdam
Haaksbergen
39:17
69
Bonny Holweg
Lichtenvoorde
39:21
70
Gerrit in den Nieuwenk
Eibergen
39:32
71
Johan Mengerink
Neede
39:36
72
Martijn Boeijink
Eibergen
39:40
73
Wim Voortman
Eibergen
39:46
74
Rinaldo Hemel
Haaksbergen
39:52
75
André Rothman
Eibergen
39:59
76
Lourens Havenaar
Haaksbergen
40:01
77
Joop Borsboom
Eibergen
40:02
78
Harm Eskes
Groenlo
40:09
79
André Wassink
Eibergen
40:10
80
Leo Floor
Eibergen
40:11
81
Wim Kluivers
Eibergen
40:21
82
Marco Kok
Neede
40:21
83
Hans Kuiper
Eibergen
40:22
84
Ben Spekschoor
Eibergen
40:30
85
Dick Schokkin
Eibergen
40:32
86
Gerhard Jan
Eibergen
40:33
87
Johan Bomer
Eibergen
40:38
88
Harro Rijnsaardt
Aalten
40:40
89
Johan Bomers
Eibergen
40:42
90
Walter Wessels
Eibergen
40:45
91
Bastiaan Heming
Eibergen
41:05
92
Tim van Gemert
Arnhem
41:10
93
Tom Wagenmans
Eibergen
41:11
94
Robert Koch
Eibergen
41:14
95
Ron ten Broeke
Neede
41:21
96
Mans Veldsink
Dedemsvaart
41:22
97
Marco Frederik Mateman
Eibergen
41:30
98
Dick van den Beld
Haarlo
41:38
99
Andre Haarlink
Groenlo
41:39
100
Johannus Groot Kormeli
Neede
41:41
101
Thomas Schareina
Eibergen
41:51
102
Holger Wandt
Velp Gld
42:00
103
André Maalderink
Eibergen
42:05
104
Remco Snijders
Eibergen
42:06
105
Wim Eeftink
Eibergen
42:11
106
Fred Rosink
Eibergen
42:15
107
Gerard Krajenbrink
Eibergen
42:19
108
Wim Grooters
Wageningen
42:30
109
Jan Gelinck
Groenlo
42:54
110
E Zondag
Bredevoort
43:02
111
Ruud Overkamp
Eibergen
43:10
112
Alan Knigge
Eibergen
43:17
113
Erik ter Mors
Eibergen
43:17
114
Bennie Dost
Enschede
43:21
115
Eelco Wedel
Neede
43:23
116
Kim Grijsen
Haarlo
43:31
117
Victor Lichtenberg
Eibergen
43:46
118
Bennie ten Brinke
Neede
43:47
119
Henk Boevink
Eibergen
43:49
120
Harrie Rohs
Amstenrade
43:59
121
Patrick Michorius
Eibergen
44:06
122
Gerrit Kamers
Eibergen
44:15
123
Hans Schepers
Eibergen
44:16
124
Mark Mengerink
Eibergen
44:17
125
Michel van der Waal
Eibergen
44:21
126
Dirk Jan v.d. Meer
Eibergen
44:31
127
Chris Roerdink
Eibergen
44:32
128
Ron Smits
Eibergen
44:41
129
Avke Hoekstra
Neede
44:42
130
John Koning
Eibergen
45:44
131
Henk Bolster
Neede
45:45
132
Arjan te Vaanholt
Eibergen
45:48
133
Ton Haket
Aalten
45:53
134
Gerard Oude Lansink
Enschede
45:54
135
Erwin Rietman
Haaksbergen
45:56
136
Frank Menkehorst
Haaksbergen
46:15
137
Ron Wiegers
Renkum
46:33
138
Henk Steentjes
Eibergen
46:55
139
Evert Hiddink
Zelhem
47:17
140
Jan Duitscher
Eibergen
47:26
141
Louis ter Brake
Gelselaar
47:32
142
Hans ter Welle
Eibergen
47:35
143
Emile van Paridon
Eibergen
47:52
144
Ronny Vogt
Eibergen
48:04
145
Henk van Ek
Enschede
48:11
146
Wim Sander
Hengevelde
48:23
147
Gerard van der Waal
Enschede
48:48
148
Henk Jansen
Borculo
48:52
149
René Huethorst
Haarlo
48:55
150
Pieter Koeman
Eibergen
49:02
151
Jan Boeijink
Eibergen
49:23
152
Rudy C. Schreuder
Eibergen
49:33
153
Jan Blokhuis
Enschede
49:43
154
Ruud Stevens
Eibergen
50:11
155
Nico Kok
Groenlo
50:31
156
Henk Klein Wolterink
Eibergen
50:48
157
Henni van Leeuwen
Eibergen
50:58
158
Gert-Jan Vonkeman
Haaksbergen
52:16
159
Jules van Straaten
Wierden
52:18
160
Jan Timmerije
Eibergen
52:30
161
Jan Smalen
Eibergen
53:22
162
Peter Huijts
Eibergen
55:39
163
Martin Grevers
Eibergen
55:57
164
Henk Stomps
Eibergen
58:16
DAMES, 5 EIBERSEMIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Kropmans
Losser
32:23
2
Reina Visser
Neede
34:08
3
Nicolette van Lier
Enschede
36:30
4
Annie Rouwhorst
Lichtenvoorde
37:58
5
Sandra Oevering
Eibergen
38:16
6
Annemiek Leppink
Haaksbergen
38:44
7
Betsy Meijer
Haaksbergen
38:45
8
Francisca Nijhuis
Neede
39:00
9
Betty Startman-Dimmend
Eibergen
39:16
10
Annet Hulshof
Groenlo
40:09
11
Marion Titulaer
Groenlo
40:13
12
Anne Kluivers
Markelo
40:21
13
Marjo Lexmond
Wageningen
40:29
14
Annelies Kamers
Eibergen
40:37
15
Ciel Scheinck
Groenlo
41:13
16
Sabine Geerts
Eibergen
41:52
17
Marianne Smeitink
Doetinchem
41:52
18
Reinie Keijzer
Doetinchem
41:52
19
Dorine Witjes
Haaksbergen
41:55
20
Suzan Temmink
Eibergen
41:59
21
Petra van Paridon
Eibergen
42:49
22
Ellen Eeuwijk
Delden
43:07
23
Carla Pelle
Hengevelde
43:15
24
Monique Bloemberg
Eibergen
43:18
25
Kim Klaagenborg
Hengevelde
43:26
26
Regien Tenhagen
Haaksbergen
43:50
27
Rieta Harbers
Groenlo
43:56
28
Sanne Borckink
Groenlo
44:07
29
Renate Borckink
Groenlo
44:08
30
Karin Snijder
Eibergen
44:14
31
Gerrie Schäperclaus
Eibergen
44:17
32
Ineke Tenkers
Eibergen
44:18
33
Connie Ernst
Neede
44:19
34
Karin van de Bout
Eibergen
44:20
35
Ans Kersten
Neede
44:52
36
Lidwien Baak
Eibergen
44:55
37
Jessie Nijman
Neede
45:01
38
Marieke Hilhorst
Eibergen
45:01
39
Esther Kuitert
Enschede
45:27
40
Yvette Damming
Enschede
45:27
41
Trees Ravesloot
Groenlo
45:33
42
Annie Baak
Eibergen
45:34
43
Gini Roelink
Eibergen
45:35
44
Jeanette Smalen
Eibergen
45:38
45
Janny Verheij
Eibergen
45:39
46
Regine Florijn
Eibergen
45:47
47
Karin Tankink
Eibergen
45:49
48
Jolanda Siteur
Eibergen
45:50
49
Marieke Heutink
Neede
45:59
50
Mirjam Doornweerd
Eibergen
46:05
51
Jacquelien Ooink
Haaksbergen
46:14
52
Ellen van Loosen
Haaksbergen
46:38
53
Gerry Groot Bramel
Neede
46:52
54
Marga van Loosen
Eibergen
46:54
55
Lieke Versluis
Eibergen
46:57
56
Angelique Arets
Heerlen
47:08
57
Margreet van Harsselaa
Haaksbergen
47:11
58
Ellemieke van Splunter
's-Gravenhage
47:20
59
Rita Doesburg
Rekken
47:25
60
Wilma Schreurs
Neede
47:37
61
Ineke Oonk
Eibergen
48:02
62
Stans Kleisen
Eibergen
48:03
63
Elfriede Goselink
Eibergen
48:10
64
Thea ten Hoopen-Konnig
Eibergen
48:15
65
Irma Kattier
Haaksbergen
48:16
66
José Leferink
Haaksbergen
48:17
67
Annelies Holthaus
Eibergen
48:19
68
Maureen Golbach
Haaksbergen
48:26
69
José Busch
Haaksbergen
48:39
70
Wanda ten Asbroek
Haaksbergen
48:39
71
Alieke Koning
Eibergen
48:49
72
Lenie de Jong
Eibergen
48:50
73
Veronique Lansink
Haaksbergen
48:51
74
Esther Zwanenburg
Eibergen
48:54
75
Zoetebier
Eibergen
48:57
76
Anouk Menkenhorst
Haaksbergen
48:58
77
Marga van Impelen
Eibergen
49:17
78
Ans Brockötter
Eibergen
49:34
79
Brigit Drenten
Eibergen
49:34
80
Anna Edses
Eibergen
49:35
81
Jacquelien Jacobs
Haaksbergen
49:36
82
Ans van der Kolk
Eibergen
50:17
83
Henny van Duist
Haaksbergen
50:18
84
Betsie ten Barge
Neede
50:50
85
Marloes Lammers
Enschede
51:07
86
Anita Wantia
Haaksbergen
51:41
87
lindy termijtelen
Enschede
51:42
88
Marian Hartman
Lochem
51:47
89
Jolanda Tappel-Keur
Hengelo Ov
51:51
90
Gea Moekotte-Vriezema
Borne
51:52
91
Marloes ten Brinke
Hengelo Ov
52:13
92
Patricia
Eibergen
52:15
93
Danielle van Alstede
Haaksbergen
52:27
94
Jessica Koorman
Haaksbergen
52:29
95
Daniëlle Segers
Eibergen
52:33
96
Lian Acda
Eibergen
52:34
97
Christel te Lindert
Aalten
52:48
98
Wilma Elbert
Neede
53:08
99
Atty van Helden
Borculo
53:19
100
Betsie Kienhuis
Almelo
53:52
101
Monique Eijsink
Rekken
54:05
102
Karin Leusink
Beltrum
54:05
103
Margreet Beernink
Groenlo
55:01
104
Yvonne Bomers
Groenlo
55:01
105
Bouke Diepenmaat
Neede
55:31
106
Marleen Varkevisser
Neede
55:32
107
Margien Zieleman
Haaksbergen
56:14
108
Zerline de Boer
Eibergen
56:36
109
Zilla de Boer
Amsterdam
56:37
110
Annelou Krajenbrink
Eibergen
57:00
111
Marianne oost - ten Ka
Enschede
57:26
112
Hilde ten Thije
Eibergen
58:22
113
Manja Helmers
Eibergen
1:00:33
114
Erica Paalman
Eibergen
1:09:50
Uitslagen op WWW.ASVEIBERGEN.NL
Gekopieerd met medewerking van Boek- en Kantoor vakhandel GELLEKINK
Uitslagen.nl
21-04-2005 20:40