Uitslagenlijst 68e Sloterplasloop

Amsterdam - Zondag 3 april 2005

M SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adnan Naanaa
AAC
30:59
2
Thijs Feuth
Phanos
33:06
3
Dave Baars
Phanos
33:34
4
Jelle Kok
Phanos
34:16
5
Jelte Kuijs
Phanos
34:22
6
Piotr Janmaat
Phanos
35:27
7
R.L. Spigt
Phanos
36:39
8
Nahman Stern
Amstelveen
36:52
9
Eugene Oldenhof
AV '23
36:55
10
Marco van Nek
Loopgroep PK
37:34
11
Sven Borghardt
AV Monnickendam
38:04
12
Gerrit Alkema
Veteranen Nederland
38:21
13
Martin Geerders
Atos
38:49
14
Eelco Muller
Phanos
38:49
15
Kofi-kwateng Yeboah
Phanos
39:25
16
Marco van Leeuwen
Amsterdam
39:26
17
H.G. Dekker
Atos
39:56
18
R. Luijters
Atos
39:59
19
Jasper Springer
AV Monnickendam
40:15
20
Remco Kuhlman
KAV Holland
41:31
21
Hans de Mik
Phanos
43:20
22
Martijn van Gerwen
Loopgroep PK
45:33
23
Bart Hellendoorn
Phanos
45:42
24
L.M. de Jong
AV Monnickendam
45:58
25
Paul Metzemakers
Phanos
48:47
26
T.R. Zijlstra
Phanos
50:09
M40+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin van Dort
Phanos
33:48
2
Chris v.d. Neut
Startbaan
35:26
3
Pierre Berntsen
AV '23
35:30
4
Duk Bekema
Startbaan
35:59
5
Amit de Vogel
Veteranen Nederland
36:36
6
Wannes den Toonder
Veteranen Nederland
37:16
7
Rene Duijvekam
AV '23
37:53
8
Rob Cornelisz
Zuidwal
38:02
9
Peter Koens
GAC Hilversum
38:09
10
Alfred Bosker
Loopgroep PK
38:35
11
Mimoun Yacoubi
Almere '81
40:10
12
Andre Meure
Suomi
40:23
13
Rob de Vries
Loopgroep PK
41:01
14
Theo de Haan
AAC
41:15
15
Winfried Falk
AV Aalsmeer
42:11
16
Ralph Huinhens
Veteranen Nederland
44:15
17
Ritsert Haitsma
Phanos
44:43
18
Henk Vlastra
AV '23
44:45
19
Martin Kettelarij
Phanos
44:46
20
Rob v.d. Bongaard
Veteranen Nederland
46:52
21
Henk van Dijk
Kombijsport
49:06
M45+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Stelling
AV '23
34:45
2
Johan Smet
Phanos
35:34
3
Ger Kragten
Atos
35:43
4
Jan van der Peet
AV Monnickendam
37:25
5
Ron Lechner
Phanos
38:11
6
Wim Hoofd
Zuidwal
39:35
7
Marc van den Broek
Dutch Gay & Lesbian
39:56
8
R.E. Jonkers
AV '23
40:46
9
Klaas v.d. Veen
Almere '81
41:00
10
Eef Hoff
Zuidwal
41:36
11
Kees de Zeeuw
Phanos
42:26
12
Joep van den Hoven
AV '23
42:34
13
Rene Spitteler
AV Aalsmeer
43:34
14
Jaco Ruinard
Atos
43:43
15
Jos Joosten
Kombijsport
45:34
16
Ernst Heeneman
Phanos
45:43
17
Paul van Rutten
Startbaan
48:25
M50+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oscar Smit
Veteranen Nederland
37:59
2
Ben Mesman
AV Monnickendam
38:20
3
Wim Schoots
Phanos
39:45
4
Auke Dijkstra
Atos
39:59
5
Bob Renkema
Phanos
40:39
6
Frans van Mierlo
Veteranen Nederland
40:49
7
Ed Zijlstra
Loopgroep PK
40:51
8
Harry Zaal
Kombijsport
42:06
9
Jaap Dooijewaard
Phanos
42:44
10
Jack Koninx
Phanos
43:08
11
Peter Bartels
Atos
43:41
12
Rene Groenewoud
Kombijsport
44:38
13
Ambro Visser
Phanos
45:24
14
Reinout Koperdraat
AV '23
45:35
15
Hans Pames
Veteranen Nederland
46:22
16
Sjef Hogenes
Kombijsport
50:55
17
Alfons Knijn
Phanos
56:12
M60+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van Tol
Leiden Atletiek
39:32
2
Michiel Koorn
Veteranen Nederland
39:40
3
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
41:32
4
Chris Holdorp
Phanos
41:51
5
Henk van Anholt
Loopgroep PK
42:32
6
Wim van Beek
AV Monnickendam
43:41
7
A. Meijboom
Phanos
46:25
8
Pieter Servatius
Phanos
47:03
9
Evert Cornelisz
Zuidwal
49:44
10
Tom Dols
Hardloopclub Amsterd
52:23
11
Willem Heemstra
Dutch Gay & Lesbian
53:02
12
Wiebe van Wijngaarden
AV Monnickendam
53:31
13
Robert Teeuwen
Veteranen Nederland
57:07
14
Arie Blom
NEA Volharding
1:03:34
V SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bianca Koole
Loopgroep PK
41:54
2
Annelies Cornel
Phanos
42:25
3
Annelies van Berkum
Phanos
44:48
4
Ingrid Leeuwangh
Phanos
46:40
5
E.C. den Ouden
Phanos
47:49
V35+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge v.d. Horst
Phanos
39:44
2
Monique Arkenbout
AV Castricum
41:07
3
Bernadette Simon
AV Monnickendam
42:53
4
Petra Tol
AV Monnickendam
46:33
5
Marjolein Vrijman
Phanos
48:08
6
Annemieke Knuwer
AV Monnickendam
48:20
7
Sandry Meerdink
Atos
49:06
8
Eefke Steenvoorden
Phanos
51:54
MRECR, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mario Grillo
Amsterdam
35:34
2
Jan Hendrikse
Amsterdam Zuidoost
36:18
3
Johan Barel
IJmuiden
37:20
4
Mart Louwers
Amsterdam
37:30
5
Reinier de Wit
Amsterdam
37:37
6
W. Velthuisen
Amsterdam
38:05
7
Thomas Schuurman
Amsterdam
38:24
8
Angelo Knots
Amsterdam
38:36
9
Caspar Hermans
Amsterdam
39:19
10
Remco Muhren
Volendam
39:34
11
Ivan Vrouwe
Amsterdam
40:02
12
Sven Birkemeier
Amsterdam
40:09
13
Job Bouwman
Amsterdam
40:16
14
Emiel Pattinama
Amsterdam
40:59
15
R. Groot
Amsterdam
41:04
16
Jean-Jacques Georges
Amsterdam
41:08
17
Paulo Escudeiro
Amsterdam
41:20
18
Joaquim Calbů
Amsterdam
41:36
19
A. Benali
Amsterdam
41:37
20
Jan-Wim Derks
Heemstede
41:38
21
Naser Amzour
Amsterdam
41:41
22
F.A. Aarts
Amsterdam
41:42
23
Iziyl Abdel
Amsterdam
41:48
24
U. Peters
Bentveld
42:01
25
Van den Berg
Amsterdam
42:03
26
G. Boer
Amsterdam
42:17
27
Helmus de Kruijff
Oudendijk Nh
42:24
28
Ronald Wiggers
Amsterdam
42:41
29
Jan Dirk Ferdinandusse
Amsterdam
42:50
30
Erik-Jan Haanraadts
Amsterdam
42:53
31
P.C. Haarms
Amsterdam
43:00
32
Rob Ruiter
Hoorn Nh
43:26
33
Hans Heppener
Amsterdam
43:30
34
J.C. Kok
Amsterdam
43:40
35
Ruud Knijn
Amsterdam
43:46
36
R. v.d. Zu
43:52
37
Lex Bantenaar
Amsterdam
43:52
38
Huub Jansen
Mijdrecht
43:53
39
Mark Hukema
Amsterdam
44:00
40
Marc Bakker
44:02
41
Rolf v.d. Meulen
Amsterdam
44:02
42
Joop Mastenbroek
Amsterdam
44:12
43
Erik Fontein
Amsterdam
44:14
44
Willem Machielsen
Amsterdam
44:16
45
Rien Tilstra
44:22
46
Astitou Tissoudali
Amsterdam
44:30
47
Piet van Oosten
Amsterdam
44:31
48
Albert Witteveen
Amsterdam
44:32
49
Harchani
Halfweg Nh
44:47
50
Adrie Nillesen
Amsterdam Zuidoost
45:01
51
Paul Helmer
Amsterdam
45:01
52
Sjaak Smit
Amsterdam
45:16
53
Marco Bekker
Amstelveen
45:18
54
Cor van Hekken
Amsterdam
45:33
55
Ray Timmermans
Amsterdam
45:38
56
Ben van Arum
Amsterdam
45:39
57
Jeroen v.d. Schaaf
Amsterdam
45:44
58
Martin Boode
Hoorn Nh
45:44
59
Ab Bertholet
Amsterdam
45:48
60
Martin Pouw
Amstelveen
45:51
61
Fred Moolenaar
Amsterdam
45:53
62
Remko van Balderen
Amsterdam
46:07
63
Frank Teune
Amsterdam
46:16
64
A. Souto Maior
Amsterdam
46:18
65
R. Schouwink
Hoorn Nh
46:19
66
Marc van Zijl
Amsterdam
46:20
67
L.A.A. Brosens
Amsterdam
46:21
68
Mario Martens
Amsterdam
46:23
69
Jerrel G. Veldman
Amsterdam
46:30
70
Andy Foe
Amsterdam
46:32
71
Ed Teunissen
Amsterdam
46:32
72
Koen van Trosen
Amsterdam
46:33
73
Bob van Dijk
Amsterdam
46:34
74
J. Biels
Amsterdam
46:39
75
Joost van Os
Laren Nh
46:46
76
Ruud Wijchers
Abcoude
46:47
77
J. Visser
Amsterdam
46:49
78
Rob Vrouwes
Amsterdam
47:06
79
K. Schopmeijer
Amsterdam
47:08
80
Pankras
Amsterdam
47:08
81
R. Krant
Amsterdam
47:09
82
Frans Mulder
Amsterdam
47:17
83
Folke Lundberg
Amsterdam
47:17
84
Marcus Turner
Amsterdam
47:24
85
Stephan Hoogman
Amsterdam
47:30
86
Peter Kamerling
Amsterdam
47:35
87
W. van Schouten
Almere
47:40
88
J. Brouwer
Amsterdam
47:43
89
Gijs Geleijnse
Amsterdam
47:44
90
Jan Calis
Amsterdam
47:45
91
P. Herberghs
Amsterdam
47:46
92
Richard Vierboom
Amsterdam
47:48
93
Jos Mascini
Amsterdam Zuidoost
47:53
94
Thomas Smink
Amsterdam
47:55
95
Michiel Heydeman
Amsterdam
47:58
96
Casper v.d. Salm
Naarden
47:59
97
J.A.F. Verwaaijen
Amsterdam Zuidoost
48:06
98
D.J. Peereboom
Amsterdam
48:15
99
Jasper NoŽ
Amsterdam
48:17
100
Arnold Kok
Haarlem
48:21
101
Martin van der Kint
Amsterdam
48:30
102
Marc van Biezen
Amsterdam
48:34
103
R. Vlaanderen
Amsterdam
48:36
104
Erik van der Meulen
Amsterdam
48:37
105
M. Veul
48:39
106
J. Visser
Volendam
48:43
107
W. Berger
Amsterdam
48:44
108
Theo Wubs
Amsterdam
48:49
109
Joop Dijkhuis
Amsterdam
48:49
110
Guido Hulshoff
Amsterdam
48:51
111
Johan van der Ploeg
Amsterdam
48:55
112
Sjaak Boon
Amsterdam
48:57
113
Rob Lansbergen
Amsterdam
48:59
114
Jos Deen
Landsmeer
49:00
115
Bas van zanten
Amsterdam
49:01
116
H.J. Mulder
Warmond
49:02
117
nummer onbekend
49:03
118
Aad Ruijgrok
Wassenaar
49:04
119
Maurice Timmermans
Blaricum
49:05
120
Jose Lanzas
Zaandam
49:05
121
Karel van der Horst
Badhoevedorp
49:07
122
Walter Dhuyvetter
Amsterdam
49:08
123
Geert de Bont
Amsterdam
49:13
124
J. Pinckaers
Amsterdam
49:15
125
J. van der Wilk
Amsterdam
49:17
126
H. Ookbekkink
Nieuw Vennep
49:17
127
Rene Sijmons
Amsterdam
49:33
128
Alois Hendricks
Amsterdam
49:36
129
nummer onbekend
49:36
130
Peter Faassen
Amsterdam
49:52
131
Ralph Ferouge
Amstelveen
49:52
132
Jango Panjer
Amsterdam
49:53
133
F. Hooghiemstra
Amstelveen
50:02
134
Dirk van den Dijssel
Almere
50:05
135
Peddemors
Amsterdam
50:18
136
Gert-Jan Peddemors
Utrecht
50:19
137
Ton Tijssen
Amsterdam
50:20
138
R. Hofland
Amsterdam
50:22
139
Frits de Bois
Amsterdam
50:26
140
Roeland van Eijkelenbu
Amsterdam
50:32
141
Rien Droomers
Monnickendam
50:33
142
Frank Baltus
Amsterdam
50:35
143
Lex Winkler
Amsterdam
50:36
144
Lesley Pengel
Amsterdam
50:40
145
D. van der Hoek
Mijdrecht
50:40
146
Jules van Hesren
Amsterdam
50:52
147
R. Pruijt
Amsterdam
50:59
148
Ramses Rikkert
Badhoevedorp
51:04
149
Ton Janmaat
Amsterdam
51:12
150
Frodo van Oostveen
Utrecht
51:20
151
Nico Mastenbroek
Amstelveen
51:21
152
R. van Manen
Amstelveen
51:25
153
Patrick Stokkers
51:27
154
Cees Corstjens
Amsterdam
51:38
155
Ben Dekker
Amsterdam
51:44
156
Michiel van Gorkum
Amsterdam
52:08
157
M. ter Bokum
Amsterdam
52:08
158
J. Everaerd
52:10
159
nummer onbekend
52:12
160
Stefan Zwart
Zaandam
52:13
161
M. van Os
Amsterdam
52:13
162
B.G. Knuvers
Amsterdam
52:14
163
P. de Jonge
Amsterdam
52:15
164
Theo Frohn
Amstelveen
52:18
165
Thieu Engels
Amsterdam
52:19
166
Hans van Eijk
Amsterdam
52:20
167
Teunis Feddema
Hoogvliet Rotterdam
52:22
168
Welmer Jagerman
Amsterdam
52:23
169
J. Haakman
Aalsmeer
52:38
170
Paul Hendrix
Amsterdam
52:41
171
Casper Pieters
Amsterdam
52:43
172
Dirk Jan Oostwoud
Amsterdam
52:44
173
Frank de Groot
Zaandam
52:45
174
Jack DaniŽls
Amsterdam
52:46
175
Mark Vermeulen
Amsterdam
52:54
176
G. Bruining
Haarlem
52:55
177
Dave Smits
Edam
53:01
178
Diederik van der Salm
Amstelveen
53:05
179
B. Heisterkamp
Amsterdam
53:08
180
Edwin van der Heijden
Amsterdam
53:23
181
Arie Beekhof
Amsterdam
53:24
182
Richard van Leeuwen
Purmerend
53:31
183
M. Teengs
Amsterdam
53:39
184
Kees Busker
Almere
53:42
185
Nico Busker
Almere
53:42
186
Oscar Hefting
Amsterdam
53:53
187
H.J. Heikamp
Bennebroek
53:54
188
Jac Maas
Amsterdam
53:55
189
Marcel Meggers
Almere
54:06
190
Ron Munscher
Amsterdam
54:11
191
Ton Kuipers
Kudelstaart
54:18
192
Nico Wolfs
Zeist
54:19
193
A.W. Talman
Amsterdam
54:29
194
Berrie van Elderen
Haarlem
54:33
195
Albert Slager
Amsterdam
54:42
196
I. Breve
Amsterdam
54:42
197
Martijn Gijsberti Hode
Amsterdam
54:42
198
P.M. van Delft
Zoetermeer
54:43
199
Daniel Otten
Muiden
54:45
200
Hans Krabben
Amsterdam
54:46
201
Gerrit v.d. Vosse
Maastricht
54:50
202
Peter Hardeman
Amsterdam
54:52
203
Henk Vos
Zaandam
55:00
204
Kees Gerbrands
Amsterdam
55:13
205
Wim Compier
Landsmeer
55:15
206
Roy Kooks
Amsterdam
55:32
207
John Walther
Almere
55:33
208
Han v.d. Berg
Houten
55:38
209
Ben Heijmeijer
Naarden
55:38
210
Roel Breed
Hoorn Nh
55:43
211
Mart de Graaf
Amsterdam
55:44
212
Abel Tolba
Amsterdam
55:44
213
Theo Nijssen
Amsterdam
55:56
214
Paul Hoornweg
Amsterdam
56:09
215
Peter de Jong
Amsterdam
56:16
216
Willen Elsnerus
Amsterdam Zuidoost
56:36
217
Martin Wijntjes
Laren Nh
56:44
218
Rob Dekker
Amsterdam
56:53
219
Herbert Dupont
Amstelveen
57:20
220
I.M. Lankhuizen
Rotterdam
57:23
221
Guido Henneke
Amstelveen
57:28
222
Paul van de Water
Almere
57:32
223
Ten Oever
Amstelveen
57:33
224
J.J. Stigter
Amsterdam
57:35
225
Hen van Herk
Amsterdam
57:43
226
H.W. van Dam
Amsterdam
57:56
227
Rob de Bree
Amsterdam
58:12
228
Jacob Caro
Almere
58:26
229
Henk Hiddink
Almere
59:10
230
Peter Houmes
Amsterdam
59:13
231
R. Happe
Koog aan de Zaan
59:16
232
Regis van der Tweel
Diemen
59:26
233
Guillermo Correa Gonza
Amsterdam Zuidoost
59:43
234
Erik Dirksen
Amsterdam
59:55
235
Joost Umans
Amsterdam
1:00:45
236
Harry Ebbink
Amsterdam
1:00:46
237
J. Dorreboom
Amsterdam
1:01:02
238
Albert Plantenga
Amsterdam
1:01:02
239
E.S. Prakken
Amsterdam
1:01:09
240
N. Buiteman
1:01:52
241
geen nummer(in overhem
1:02:38
242
Kees Fšrber
Zoetermeer
1:02:49
243
Robin Caro
Almere
1:03:09
244
Bob Veterman
Amsterdam
1:03:37
245
Ad van Roosmalen
Amsterdam
1:04:02
246
T. Warger
Amsterdam
1:04:24
247
Michel van Balkum
Schagen
1:06:12
248
Tom Beertsen
Grootebroek
1:08:35
249
Hans van Troost
Hoofddorp
1:10:51
VRECR, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aleid de Rooij
Amsterdam
43:43
2
Inge Lauriks
Amstelveen
46:52
3
Miriam den Hollander
Amsterdam
47:16
4
Erica van Langen
Amsterdam
47:52
5
Lia Nijskens
Amsterdam
47:59
6
Kaori Ito
Amsterdam
48:16
7
Monica de Vries
Amsterdam
48:43
8
Monique van Leijer
Amsterdam
48:53
9
Yasmin Oentrich
Amsterdam
49:16
10
Petra van Veelen
Amsterdam
49:25
11
Nadia Oey
Amsterdam
49:27
12
Marleen slagt
Haarlem
49:46
13
Marinke Westerterp
Amsterdam
50:20
14
C.M.L. Boer
Amsterdam
50:21
15
Sylvia den Hollander
Amsterdam Zuidoost
50:46
16
Gudrun Gradinger
Amsterdam
50:55
17
Sandra Hirs
Amsterdam
51:22
18
W. Dierx
Amsterdam
51:24
19
Mi-Sook van den Bosch
Amsterdam Zuidoost
51:28
20
A. Wolf
Amsterdam
51:37
21
Annabelle Slongerland
Amsterdam
51:42
22
Ciska Rob-Butler
Amsterdam
51:49
23
Barbera Smit
Amsterdam
51:52
24
Renske Roet
52:09
25
Annemarie de Gier
Amsterdam
52:19
26
Jacqueline Eckxhoven
Amsterdam
52:21
27
Dania Vos
Zaandam
52:22
28
Antoinette Botman
Badhoevedorp
52:22
29
G. de Bree
Utrecht
52:31
30
Netty Arendse
Badhoevedorp
52:40
31
Margret Nijman
Amsterdam
52:46
32
Sandra Harkema
Amsterdam
52:56
33
Gea de Jong
Amsterdam
53:21
34
C.E.M. Butter
Amsterdam
53:24
35
Sofie Johansson
Amsterdam
53:57
36
Jopie Homan
Amsterdam
54:00
37
Merrel Thijink
Amsterdam
54:01
38
B.M. Smit
Amsterdam
54:17
39
Hester Glasbeek
Amsterdam
54:41
40
Caroline van Wensen
Amsterdam
54:44
41
Els de Ruyter
Amsterdam
54:51
42
Joke van Os
Duivendrecht
55:10
43
Marieke van der Kleij
Laren Nh
55:26
44
A. Straub
Amsterdam
55:41
45
Linda Gruben
Amsterdam
56:22
46
Cindy van der Zwaan
Amsterdam
56:25
47
Jet van der Velden
Amsterdam
56:28
48
Marjolein van Dekken
Amsterdam
57:48
49
D. Hofstra
Amsterdam
57:57
50
Ellen van Steijn
Amsterdam
58:06
51
Caren Frijlink
Amsterdam
58:14
52
Dorothee Franken
Amsterdam
58:14
53
Karen van Pelt
Amsterdam
58:20
54
Marjolijn van Nes
Amsterdam
58:34
55
Esther Hakvoort
Zaandam
58:59
56
Carien Sierksma
Amsterdam
59:05
57
Edith Andriesse
Amsterdam
59:09
58
Josine Graefe
Amsterdam
59:09
59
Patrice Hekkenberg
Amsterdam
59:21
60
Margreet Bakker
Hilversum
59:29
61
O. Foe
Amsterdam
1:00:05
62
Jose Slootweg
Diemen
1:00:12
63
Marianne Loof
Amsterdam
1:00:15
64
Esther van Bochove
Hilversum
1:00:49
65
Toeti v.d. Berghe
Amsterdam
1:01:06
66
A. Vogtschmidt
Amsterdam
1:01:09
67
Willemijn Beekman
Amsterdam
1:01:09
68
Louise Berger
Amsterdam
1:01:57
69
Saskia van Tooren
Amstelveen
1:02:19
70
Jasmijn Dijkstra
Zaandam
1:02:37
71
Nicole van Vugt
Amsterdam
1:02:39
72
Anke Sparmann
Amsterdam
1:02:44
73
Jolanda Wijntjes
Laren Nh
1:02:53
74
Caren Barendsen
Amsterdam
1:03:14
75
Louise van der Hoek
Breukelen Ut
1:03:23
76
Connery van Roosmalen
Huizen
1:04:01
77
Birgit Smit
Alkmaar
1:04:24
78
Nicolien Nanne
Amsterdam
1:04:46
79
Ingrid Visser
Heemskerk
1:05:01
80
Mieke van Groningen
Assendelft
1:05:31
81
Bianca Sullivan
Ouderkerk aan de Ams
1:05:39
82
Godelieve Kloosterman
Hoorn Nh
1:05:42
83
I. van Drongelen
Bussum
1:05:43
84
Carolien de Leede
Amstelveen
1:06:12
85
Ingrid Zwart-Hartman
Zaandam
1:06:16
86
P.M. van Gijn
Amsterdam
1:06:25
87
Marion Beertsen
Grootebroek
1:06:39
88
Irene Verwaaijen
Amsterdam Zuidoost
1:12:12
89
Anita Wijnen
Amsterdam
1:12:43
90
Caroline Sijtsma
Amstelveen
1:13:37
5MREC, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abdel Chichaouis
Amsterdam
17:18
2
Abdelkhalek Laouane
Amsterdam
17:43
3
Valentijn Janse
Amsterdam
17:51
4
Oussama El Kharraz Ala
Velserbroek
18:59
5
Vincent Vlaanderen
Amsterdam
19:05
6
Michiel Hulleman
Haarlem
19:08
7
Raymond Visser
Amsterdam
19:48
8
B. Vennema
Amsterdam
19:56
9
Ron Wijnands
Amstelveen
20:52
10
Yannick Boerop
Amstelveen
21:20
11
Soufian Naanaa
Amsterdam
21:22
12
Zaid Aadroun
Amsterdam
22:16
13
Peter van der Meulen
Amsterdam
22:58
14
Pieter Herweijer
Badhoevedorp
23:15
15
A. Baghdadi
Amsterdam
24:33
16
Henk Koomans
Amsterdam
25:14
17
W.J. Nijk
Zaandam
25:19
18
Dennis de Rijber
Amsterdam
26:26
19
Alex van Schaijk
Amsterdam Zuidoost
26:36
20
Joost Krijnen
Huizen
26:50
21
Johan Becking
Amsterdam
26:57
22
Rene Malta
Amsterdam
27:01
23
Kees Verkerk
Uithoorn
27:06
24
M.R. Heere
Zaandam
27:54
25
V. Passchier
Amsterdam
28:37
26
Sturing
Amsterdam
28:40
27
Marc Hoekstra
Amsterdam
29:07
28
T. Kentgens
Amsterdam
29:13
29
Luuk Wieringa
Amsterdam
29:21
30
Brian Goode
29:34
31
Kevin van den Dyssel
Almere
31:42
32
Fred Voorn
Amsterdam
32:58
33
Lo Maan
Amsterdam
33:04
34
Peter de Vink
Amsterdam Zuidoost
33:32
5VREC, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rinske Nijland
Amsterdam
19:08
2
Sara Goudsmit
Amsterdam
20:48
3
Sara Schuttenhelm
Amsterdam
20:50
4
Nina Matthijssen
Amsterdam
20:50
5
G. v.d. Schoor
Amsterdam
22:17
6
Katinka van Brakel
22:27
7
Ilona Venderbos
Duivendrecht
22:43
8
Tamara Ronteltap
22:50
9
Tineke Faber
Amsterdam
22:57
10
Inge Kruijer
Amsterdam
23:35
11
Els Verhoef
Amsterdam
25:39
12
Lorna Wilson
Amsterdam
26:11
13
Henny Kingma
Amsterdam
26:12
14
Vilja Schattenberg
Amsterdam
26:38
15
Karin Schattenberg
Amsterdam
26:38
16
Caroline Zijderveld
Amsterdam
26:45
17
W.J.M. Op den Kamp
Druten
26:59
18
Monika Nierop
Amsterdam
27:13
19
Sharon Nieuwstadt
Amstelveen
27:25
20
Maaike de Vries
Amsterdam
27:26
21
Jolanda Hendrickx
Amsterdam
27:40
22
Judith Roozemond
Amsterdam
28:04
23
K. Roje
Almere
28:06
24
Conny v.d. Bussche
Amsterdam
28:11
25
N. Noya
Zaandam
28:46
26
Henriette Hoogendam
Zwanenburg
28:59
27
Anouk Busger op Vollen
Amsterdam
29:19
28
Freke Vreeburg
Amsterdam
29:29
29
Sandra van Balveren
Amsterdam
29:45
30
Marjan Luttik
Zaandam
29:51
31
Anneke de Vries
Amsterdam
29:55
32
J. Landzaat
Amsterdam
30:06
33
Agnes v.d. Dijssel
Almere
30:07
34
Mies Deurwaarder
Amsterdam
30:10
35
Ilse Herweijer
Badhoevedorp
30:37
36
Ellen Poppes
Amsterdam
30:39
37
Anneke Loogman
Amsterdam
30:43
38
Shirley Brandeis
Amsterdam
30:44
39
Ingrid Rol
Amsterdam
31:12
40
Danielle Bongaardt
Amsterdam
31:51
41
Sandra de Jong
Amsterdam
33:03
42
Jos Coerse
Amsterdam
34:32
43
G. van Schendelen
37:25
44
Kimberley Krant
Amsterdam
38:37
25MRE, 2.5 KM RECREATI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet de Reuver
Amsterdam
9:47
2
Norbert Hoven
Amsterdam
9:52
3
Al Ghazaoui
Amsterdam
9:55
4
Guus Mittendorff
Zaandam
10:03
5
Laura den Boer
Amsterdam
10:47
6
Mats Verschuren
Amsterdam
10:49
7
Jules de Bont
Amsterdam
11:35
8
Kaj van Gijn
Amsterdam
12:05
9
Niels Dapper
Amsterdam
12:08
10
Kjell Verschuren
Amsterdam
12:08
11
Rico Lennox
Amsterdam
12:15
12
Kaj van Kesteren
Amsterdam
12:29
13
R.E.E.H. Heredia
Amsterdam
13:11
14
Wesley Sinkeldam
Amsterdam
13:13
15
Quider Baghdadi
Amsterdam
13:17
16
Laurence Eisma
Amsterdam
13:41
17
Lucien Eisma
Amsterdam
13:43
18
Henk Roos
Amsterdam
13:43
19
Yannick Bastin
Margraten
13:58
20
Jornt Kost
Amsterdam
14:07
21
Paul Mulder
Amsterdam
14:11
22
Frans Mulder
Amsterdam
14:12
23
Tomas Gebenini
Amsterdam
14:22
24
Geert Veenstra
Amsterdam
14:38
25
Rob Breed
Bussum
14:40
26
Nico Staphorst
15:41
27
Ruben Ligthert
Amsterdam
16:24
28
Roel Kost
Amsterdam
16:39
29
Dirk Hoekstra
Amsterdam
17:39
30
Jelle den Hollander
Amsterdam
19:34
25VRE, 2.5 KM RECREATI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elizabeth Zwerver
Amsterdam
10:05
2
Risette van Kasteren
Almere
10:30
3
Kautar el Abbadi
Amsterdam
10:45
4
Natascha van Neck
Amsterdam
11:02
5
Regina Cornelisz
Almere
11:31
6
Nathalie Bartels
Zwanenburg
11:51
7
Sophie de Roda Husman
Amsterdam
11:57
8
Jiska Vorstman
Amsterdam
12:21
9
Merel Mulder
Amsterdam
12:39
10
Xanthe de Bont
Amsterdam
12:56
11
Rosa Hofgartner
Amsterdam
12:59
12
Ledmia Baghdadi
Amsterdam
13:00
13
Hannah de Roda Husman
Amsterdam
13:26
14
Hedwig Ligthert
Amsterdam
13:34
15
Lena Helmer
Amsterdam
14:13
16
Anita Buijs
Amsterdam
14:14
17
Silvia Toebak
Amsterdam
14:22
18
Linda Eisma
Amsterdam
14:22
19
Miriam Veenstra
Amsterdam
14:37
20
Monique van Schijndel
Amsterdam
14:54
21
Kathelijne Daling
Amsterdam
15:33
22
Julie Bastin
Margraten
16:24
23
Megan Timman
Amsterdam
16:34
24
Jeske Kost
Amsterdam
16:38
25
Larissa van Schaijk
Amsterdam Zuidoost
18:56
26
Nathalie van Schaijk
Amsterdam Zuidoost
18:56
27
Brigitte Schouwink
Hoorn Nh
19:27
28
Anorike Knoflook
Amsterdam
19:36
29
Lian Dapper
Amsterdam
20:04
30
Sabine Knoflook
Amsterdam
20:10
onderdeel van het Rondje Mokum, hoofdsponsor: Run2Day Amsterdam
met bijzondere dank aan PALESTRA fitnesscentrum Slotervaart-Amsterdam
www.uitslagen.nl
10-04-2005 23:38